пропущений м'яч

ФК "Нікополь" переміг "Тепловик-Прикарпаття" 2:1

швидкий гол: Литвиненко скористався метушнею в рядах івано-франківців, і після серії помилок опонентів «розстріляв» ворота - 1: 0. Незважаючи на пропущений м'яч, контроль зустрічі був за Прикарпаттям, футболісти якого за рахунок більшого досвіду нав'язували нікопольської молоді свою гру. І до...Галичина спортивная

Маркевич: "Динамо" нічого робити у Європі

у ФФУ Мирон Маркевич підбив підсумки матчу "Динамо" "Шахтар". Повідомляє сайт Футбол Україна. Гра сподобалась, але очікував більшого від господарів. Пропущений м'яч вибив їх з колії, а довгі передачі не давали результату."Шахтар" вже чемпіон і лише підтвердив статус кращої команди?...Sportgid

Прем

Матч у Дніпрі пройшов з повною перевагою господарів, які зуміли здобути впевнену перемогу. "Олександрія" - "Олімпік" - 1:0 Зеркало недели (газета)

"Карпати" U-19 - "Зірка" U-19: анонс матчу

Решта 70 з лишнім хвилин ігрового часу карпатівці контролювали хід подій на полі. Галичина спортивная

сайт УЄФА. "Ми добре почали матч, провели кілька небезпечних атак, користуючись вільним простором, але потім пропустили гол через невезіння. Цей пропущений м'яч похитнув віру в наші сили", - сказав він. "Потім ми робили занадто багато позиційних помилок і помилок в...1NEWS

Зоря - Динамо.

— 5.0, Артем Гордієнко — 4.5 і Рафаель Форстер — 5.0Тріо центральних захисників Зорі відіграло на шість балів, якби не пропущений м'яч. В принципі, нешкідлива дальня передача, яку потрібно було спокійно перехоплювати, з-за потурання центрбеків перетворилася в гольову. А особисту...Новини футболу

Аматорський чемпіонат України (Група 1): анонс 13-го туру

стадіон м. Ковель У другому турі поспіль "Ковель-Волинь" зіграє на власному полі. Минулого тижня старт другого кола для ковельчан затьмарив пропущений м'яч на 90+4 хвилині від ФК "Львова" (матч завершився нічиєю 1:1). У поєдинку проти ОДЕКа у команди з Волині...Галичина спортивная

"Тернопіль" - "Скала": Анонс матчу

«СКАЛА» VS «ТЕРНОПІЛЬ»: ІСТОРІЯ ВЗАЄМОСТОСУНКІВ Галичина спортивная

Сухі матчі Динамо: є чотири сотні!

Примітно, що «Динамо» стало першою командою, якій вдалося досягти такого значного показника у вітчизняному чемпіонаті. Sportgid

На відео видно, що наставник Барселони є дуже незадоволеним діями своїх гравців. 1NEWS

Україна пробилася на Євро-2018 з футзалу

Збірна України з футзалу пробилася на чемпіонат Європи 2018 року, який відбудеться у Словенії. У вирішальному матчі відбірного етапу українці здобули вольову перемогу над Хорватією з рахунком 2:1. Интерфакс-Украина

Огляд 12 туру аматорського чемпіонату України з футболу

У воротах голкіпера ФК «Полісся» розписався капітан «Таврії Скіф» Максим Скороходов. І здатності нашої команди, і здатності команди суперника. Житомир.info

А Шахтарю, на думку Леоненка, просто потрібно забивати. Гравці технічні, але у простих моментах не забивають. Чемпион

12-й тур ДЮФЛУ: Огляд матчів "Скала"

Асистенти арбітра: Ростислав Андрусишин та Любомир Римарчук (обидва - Івано-Франківськ).). Ще через чотири хвилини другий гол записав на свій рахунок Максим Максименко. Галичина спортивная

"Тепловик-Прикарпаття" розписав мирову з "Балканами"

За мінімальної переваги господарів поля суперники пішли на перерву. Галичина спортивная

Дві львівські команди вийшли у півфінал першості України серед юнаків U-14

Я. Клочкової-2 (Харків) та «Арена» (Тбілісі, Грузія). Ю. Кутенка (Львів) та «Євроспорт»-ЛУФК (Львів). Галичина спортивная

"Львів" фінішував безумовним лідером першого кола

21 очко і заслужене перше місце в західній зоні - такий підсумок виступу Львова, затьмарити яке може хіба що один пропущений м'яч (при 22-х забитих). Мункач (Мукачеве) U-19 - Львів U-19 - 0:1 Гол: Руслан Бариляк. Мункач (4-3-2-1): Дядюк -...Галичина спортивная