пропущений м'яч

Фанати "Карпат" побилися з поліцією та своїм гравцем

суперником. Однак Боришкевич на 41 хвилині вивів "Прикарпаття" вперед, а на 65 хвилині Дербах встановив рахунок 2:0 на користь господарів.Другий пропущений м'яч у грі "Карпат" розлютив фанатів львівського клуба. Вболівальники почали кидати петарди, палити й викидати на ігрове поле фаєри.NewWest Media

Визначилися всі учасники 1/8 фіналу Кубка України

Відбулися всі матчі 3-го попереднього раунду нового розіграшу Кубка України. У 1/8 фіналу в боротьбу вступають ще 6 клубів УПЛ. Зеркало недели (газета)

Після матчу з Прикарпаттям ультрас Карпат побилися з Федецьким

У підсумку сталася сутичка між Федецький та іншим невдоволений представником ультрас львівського клубу. Ua-football

Після матчу з Прикарпаттям між фанатами Карпат і поліцією сталися сутички

Поліцейські оточили гостьовий сектор за кілька хвилин до закінчення зустрічі, але фанати спробували прорватися на поле до футболістів Карпат. Ua-football

"Шальке" Коноплянки зазнав розгромної поразки від "Баварії"

Як повідомляв УНН, Шевченко викликав Коноплянку на матчі з Косово та Хорватією. Unn.com.ua

"Зоря" U-21 - "Карпати" U-21 - 4:0

Поступаючись уже двома голами, команда Олександра Чижевського рук не опустила. Галичина спортивная

Громов: Грали на перемогу, намагалися перемогти, але на табло - нуль

першому таймі начебто добре грали, краще за суперника, мали моменти, але не забили. Потім намагалися дотиснути, але пропустили контратаку. Другий пропущений м'яч - це наслідок того, що побігли вперед. Грали на перемогу, намагалися перемогти, але, на жаль, на табло -...Ua-football

Це воротар Дмитро Міхєєв, півзахисник Сергій Дячук та нападник Віктор Коровіков. Спортивний Житомир

Наші в збірній 8-го туру

За підсумками туру була сформована символічна збірна, куди потрапив і наш гравець: Юрій Паньків. Новости Александрии

УПЛ. Збірна 8-го туру

Наслідком чого став красивий гол і гольова передача на Мбокані. Новини футболу

Шахтар - Зоря 3:1.

Проте продовжували створювати моменти, які могли завершитися взяттям воріт, - трохи не вистачало реалізації. У другому таймі гра стала трохи розбитою. Ua-football

Юрій ВІРТ: «Матч із Карпатами буде відкритий»

- Скажу так: я задоволений усім першим матчем і першим таймом другого. У другому таймі програного спарингу нам особливо бракувало взаєморозуміння між ланками. Спорт.ua

Жеребкування стикових матчів європейського відбору на ЧС-2018 пройде 17 жовтня

Переможці стикових зустрічей вийдуть до фінальної частини чемпіонату світу. Путівку на чемпіонат світу з європейської зони вже забезпечила збірна Бельгії, яка достроково виграла групу H. Ua-football

Ярмоленко: Немає якоїсь стабільності

Не можу сказати, що ми погано грали, зараз подивився статистику. Віддали стільки сил з Туреччиною, а сьогодні програли. Будь результат іншим, могли б практично забезпечити собі вихід на чемпіонат світу. Збірна України поступилась ісландцям (+ВІДЕО)Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол...Футбол газета

Ярмоленко: У Ісландії три удари по воротах і два голи

Вінгер збірної України Андрій Ярмоленко прокоментував поразку від Ісландії (0:2). - Чому після пропущеного м'яча все зламалося? - Думаю, це більше психологічний момент. Ua-football

Шевченко: Гра була вирішена одним моментом

Гра була вирішена одним моментом, на розсуд судді, там не було порушення. В цій групі ще нічого не вирішено, все буд Ua-football