пропущений м'яч

Екс-тренер збірної Англії висловився про Зінченка

Колишній головний тренер збірної Англії Стів Макларен розкритикував українського гравця "Ман Сіті" Олександра Зінченка. Цей епізод продемонструвала уразливість "городян" на лівому фланзі оборони, де грає Зінченко. Футбол газета

"Ураган" переміг "Титан" і вийшов до чвертьфіналу Кубка України

І цим голом "Ураган" значно збільшив свої шанси на прохід до чвертьфіналу. Після 33-ї хвилини гра стала набагато жвавішою. Галичина спортивная

Видеообзор сенсационного поражения Барселоны и промаха Лео Месси

"Барселона" зазнала несподіваної поразки в першому матчі чвертьфіналу Кубка Іспанії проти "Еспаньола". До вашої уваги відеоогляд матчу "Еспаньол" - "Барселона". Ua-football

Львівське ватерпольне "Динамо" вийшло з відпустки і готується повертати чемпіонський титул

Капітан ватерполістів Олександр Дядюра зізнається: «Трішки хлопці скучили за тренуваннями. Зараз львівські ватерполісти на другому щаблі чемпіонату України. Галичина спортивная

АПЛ. "Ліверпуль" завдав "Ман Сіті" першої поразки

головного фаворита на чемпіонство "Манчестер Сіті", для якого поразка стала першою в сезоні.На "Енфілді" господарі зуміли відкрити рахунок, а на пропущений м'яч в роздягальню відповіли трьома своїми. Старання команди Гвардіоли очок їй не принесли.Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета!Футбол газета

Адже вперше «бойове злагодження» - як єдина команда - дівчата пройшли саме на турнірі. Жіночий футбол України

В Ужгороді юні спортсмени змагалися на "Новорічно-різдвяному турнірі" з футболу

Тож матч за лідерство на турнірі вирішували дві команди ДЮФК Мукачево. Окрім того, ще троє гравців команд ДЮФК Мукачево стали кращими в номінаціях. Голос Карпат

"Ураган" програв за за 4 секунди до сирени

метрів з 13-ти, і коли Іваняк відбив м'яч перед собою, Ланко спокійно над голкіпером відправив його в сітку - 1:0. Пропущений м'яч став легким шоком для підопічних Максима Павленка. Пропала і агресія, і точність в передачах, і злагодженість у командних...Галичина спортивная

Новий рік енергетики розпочали з впевненої перемоги

Тож голкіперу "Енергії" Володимиру Кардашу довелось зі стартових секунд матчу демонструвати свою майстерність. Ще за три хвилини "Енергія" подвоїла свою перевагу. Галичина спортивная

Змагання організувала ДЮСШ «Темп» за підтримки спорткомітету Вінницької міської ради. Моя Вінниця

Знову кращий бомбардир студентської команди Віталій Лучин провів три голи. Турнірне становище: УТЕІ - 18 очок; Ужгород.net.ua

Торино - Наполи.

І саме таке співвідношення настроїв обіцяє нам напружений матч. Результат - десять очок в наступних шести матчах, жодної поразки та лише п'ять пропущених. Ua-football

"Реал" переміг "Аль-Джазіру" і вийшов у фінал ЧС-2017

Арбітр спочатку зафіксував фол, проте через декілька миттєвостей вказав на центр поля. Ще через декілька хвилин голкіпер Аль-Джазіри Хасеїф змушений був залишити поле через травму. Еспресо TV

Наші за кордоном.

Знадобився найгірший перший тайм за час перебування голландця в Дортмунді. Ua-football

Саме такого результату домоглися футболісти Чистоводівки на цьогорічному футбольному чемпіонаті. Обрії Ізюмщини

Бундесліга. Кельн втратив перемогу над Фрайбургом, ведучи в три м

Станко, який зрізав м'яч у свої ворота. До кінця першого тайму гостям вдалося трохи вирівняти гру і навіть відіграти один пропущений м'яч. Раве зі стандарту навісив на дальню штангу, а Петерсен зльоту пробив і влучив. За рахунку 3:1 було б...Ua-football

Ливерпуль - Эвертон.

Однак в дербі, тим більше дербі англійському ніколи нічого не можна спрогнозувати заздалегідь. Ua-football

Перший чемпіонат Незалежної України «Карпати» розпочали у Вищій лізі і виступали в еліті незмінно упродовж дванадцяти років. Все

Поки що команді двічі вдвалося легко громити своїх суперників, не пропустивши поки жодного голу. Турнірна таблиця чемпіонату України з футзалу (Західний регіон) сезону Спортивний Житомир

У змаганнях з футзалу команди були розподілені на дві групи. У третьому матчі групи "А" юнаки університету ім. Ужгород.net.ua