пропущений м'яч

Серія А. Анонс 15-го туру

Поєдинком проти Кротоні Мілан закриє серію поєдинків проти команд з нижньої половини турнірної таблиці. Новини футболу

Зоря - Дніпро 2:3.

У другому таймі "Зоря" додала і стала діяти агресивніше на нашій половині поля. Важко нам стало виходити з оборони, і, як наслідок, суперник зрівняв рахунок. - Яка установка була на другий тайм і що сталося в його початку? Ua-football

У матчі Зорі і Дніпра суперники провели два різні тайми. Про це заявив тренер Дніпра Дмитро Михайленко. Чемпион

Ворскла - Динамо 2:2.

До вашої уваги відеоогляд центрального матчу 17-го туру Чемпіонату України, в якому полтавська Ворскла дала бій київському Динамо. Як не старалися кияни, але уникнути чергової втрати очок їм не вдалося. "Ворскла" - "Динамо" 2:2 Ua-football

Моуріньйо: Хороша гра і голи роблять мене щасливим

Після голу "Вест Хема" нам довелося похвилюватися протягом десяти хвилин. Суперник зумів відзначитися після свого першого удару. Ua-football

Нафтовик - Динамо.

Нафтовик займає в першій лізі шосте місце. Новини футболу

Менеджер "Вест Хема" Славен Біліч, придивляється до воротаря "Ліверпуля" Симона Міньоле. Ua-football

Команда намагалася віддати всі сили на полі, але не вистачило фарту і досвіду. Спорт.ua

Команда намагалася віддати всі сили на полі, але не вистачило фарту і досвіду. - Чого не вистачило "Волині" для перемоги або нічиї? Ua-football

"Ураган" розділив очки з "Локомотивом"

майданчик у протилежні ворота. Арбітри чітко розібралися в цій ситуації, зафіксувавши взяття воріт, а Біров побачив перед собою жовту картку. Пропущений м'яч на якийсь час вибив франківців з колії. Вони, як і раніше, більше володіли м'ячем, але тієї, колишньої гостроти...Галичина спортивная

Гандболісти ЗТР вилетіли з Кубку ЄГФ сезону-2016/17. У третьому раунді запорожці поступилися іспанському клубу Гранольєрс. Чемпион

Серія А. Анонс 14-го туру

Арбітр - Фабіо МарескаДва матчі неділі відбудуться за участю представників другої половини турнірної таблиці. Новини футболу

Колишній нападаючий збірної України Іван Гецко прокоментував "Вістям" гру "Зорі". Звичайно, підкосила і травма капітана Каменюки в першому таймі ". Ua-football

Вернидуб знайшов позитив у вильоті

"Вилетіли, але постарались показати гідну гру. У другому таймі рівна гра тривала до пропущеного м'яча, а потім десь надломились. Вітаю "Фенербахче" і бажаю їм дійти до фіналу турніру. Sportgid

Вернидуб: Повністю перегравали Фенербахче в першому таймі

Постаралися показати хорошу гру, особливо в першому таймі. В першому таймі поєдинку травму отримав досвідчений захисник Зорі Микита Каменюка. Новини футболу

Так вважає головний тренер луганської команди Юрій Вернидуб, якого цитує офіційний сайт клубу. Хоча, пропустивши вдруге, ми однак йшли вперед в надії забити гол. Окрім того, Вернидуб побажав Фенербахче дійти до фіналу Ліги Європи. Чемпион

цих моментах зіграв надійно і підстрахував партнерів. Особливо складним був другий момент. І якби "Наполі" забив гол, очевидно, відповідальність за пропущений м'яч лягла на...Ua-football

Цей матч став найрезультативнішим за всю історію Ліги чемпіонів. Чемпион

За підсумками чотирьох турів "Шахтар" найкраща команда турніру за різницею забитих-пропущених. У "Фіорентини" два пропущених м'яча, але забитих "лише" одинадцять. Ua-football