Поклонский: Було важко переконати, що ця гра ще важливіша для нас, ніж попередня

- Винна вся оборона, але при цьому, звичайно, помилилися конкретні футболісти. Я знав, що сьогодні буде дуже важко. Ua-football

Ліга 1. Старсбур громить Лілль

Саме на рахунку форварда/воротаря три пропущені м'ячі. Ua-football

Венгер: Деякі пропущені м

Не можу сказати, наскільки добре хто виступить. Виграти чемпіонат можуть 6-7 команд, це робить його цікавішим. Ua-football

"Скала" - "Полісся": анонс матчу

У складах обидвох команд нема гравців, які пропустять суботній матч через дискваліфікацію. Галичина спортивная

Що до самої гри то втілювати свою перевагу у забиті голи Футбол Полтавщини

"Ворскла" U-19 - "Карпати" U-19 - 1:2

Однак суддівські фінти не врятували команду Вадима Мандрієвського від другого пропущеного голу у першій половині зустрічі. Галичина спортивная

Наставник БАТЕ: Нам буде важко з "Олександрією"

Головний тренер білоруського БАТЕ Алєксандр Єрмаковіч побоюється "Олександрії". "Всі українські клуби сильні характером, бійцівськими якостями. Ці та інші події про український футбол читай на Футбол Україна. Football-ukraine.com

Ермакович: З Олександрією буде нелегко, але наше завдання - вийти в груповий етап ЛЄ

Два матчі без пропущених м'ячів свідчать про міцну оборону. Обов'язково відправимо туди когось із тренерського штабу. Ua-football

"Динамо" поступилося супернику в агресивності і прагненні боротися - Хацкевич

довгих передач в першому таймі, але не було ніякого контролю. Взагалі не могли зав'язати гру, були якісь затиснуті, а швидкий пропущений м'яч вплинув на вихід з оборони в атаку через контроль м'яча. Також програли всі підбори. У другому таймі начебто...Зеркало недели (газета)

"Скала" - "Агробізнес: анонс матчу лідерів

Дискваліфікованих гравців у складах обидвох команд немає. Галичина спортивная

Фани стали на сторону "Динамо" (ВІДЕО)

Дебют київського "Динамо" в кваліфікації ЛЧ вболівальники оцінили позитивно. Повідомляє Футбол газета. Усім сподобалась гра, а пропущений м'яч має лише додати мотивації на виїзді.Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета!Футбол газета

"Динамо" U-21 - "Карпати" U-21 - 1:1

Атака правим крилом киян завершилася прострілом, який перервали оборонці львів'ян. Виконувати штрафний взявся центрфорвард Карпенко, який по ходу другого тайму замінив Заїкина. Галичина спортивная

Головний тренер Олімпіка Роман Санжар після нічиєї з ПАОКом (1:1) залишився злегка розчарований результатом. 1NEWS

Треба більше майстерності, щоб проходити такі команди ". Чемпион

Сергій Задорожний: "Майстерності ще бракує"

Добре вивчили цього суперника, знали їхні слабкі і сильні сторони. Проте наші індивідуальні помилки звели всі сподівання нанівець. Гіркий осад залишили тільки пропущені м'ячі. - сказав Сергій Задорожний. Галичина спортивная

Хацкевича засмутила реалізація моментів "Динамо"

Наставник киян при цьому задоволений тим, що команда здобула перевагу перед повторним поєдинком. Звичайно, пропущений м'яч засмутив - у команди був один момент зі стандартного положення".Зеркало недели (газета)

Суркіс: Пропущений м

У другому таймі повинні були забити ще пару м'ячів і закінчувати протистояння. Природно, я хотів би, щоб команда забивала якомога більше. Ua-football

над Янг Бойз з рахунком 3:1. "Нелогічно все було до рахунку 2:1, адже ми мали достатньо моментів, динамічних із завершенням. Пропущений м'яч мене сильно засмутив. У суперника був один момент зі стандарту і вони забили. В кінці, може десь нелогічно,...1NEWS

Житомирське «Полісся» невдало стартувало у сезоні ІІ ліги через серйозні кадрові проблеми

Житомирський ФК «Полісся» із розгромної поразки стартував у сезоні Другої ліги. Житомир.info