пропущений м'яч

Прем

Донеччани з перших хвилин гри захопили ініціативу і почали методично навантажувати штрафний майданчик гостей. Небезпечними ударами здалеку відзначилися Фред і Степаненко, кілька нагод змарнував Бланко Лещук. Зеркало недели (газета)

Прев

Осінню частину сезону молодіжка «Карпат» завершила на мажорній ноті. Галичина спортивная

Сьогодні Шахтар зіграє матч-відповідь проти Сельти у Лізі Європи

Перемога на виїзді дозволяє "Шахтарю" зіграти спокійно, надавши супернику можливість намагатися самому вирішувати свої проблеми. Ваші новини

Ахмед АЛИБЕКОВ: «Мы не показали своей лучшей игры»

Але сьогодні суперник нас переграв за всіма статтями. Сьогодні, напевно, обидва тайми були не найкращими у нашому виконанні. Спорт.ua

"Віза-Вторма" - чемпіон Івано-Франківської області

Друга половина матчу розпочалася голом господарів, які прагнули переломити хід гри. Вже найближчого четверга "Віза-Вторма" має шанс оформити золотий дубль. Галичина спортивная

На 20-й хвилині Журба («ХІТ») не реалізував 10-метровий. Кардинал-Рівне Рівне Spy-Football

Ліга чемпіонів: ПСЖ розгромив "Барселону", "Бенфіка" обіграла "Боруссію"

вивів господарів вперед, а вже через кілька хвилин футболіст німецької команди Обамеянг не зумів реалізувати пенальті. Надалі гості намагалися відіграти пропущений м'яч, але португальці зуміли вистояти, здобувши мінімальну перемогу. "Бенфіка" (Португалія) – "Боруссія" (Дортмунд, Німеччина) – 1:0 Гол: Мітроглу, 48...Зеркало недели (газета)

Меморіал Юста-17: СДЮШОР "Карпати" U-17 - "Карпати" СС - 5:1

Голкіпер був безсилий врятувати свою команду від неприємностей, але його підстрахувала штанга. Галичина спортивная

Нагадаємо, підопічні Олександра Шумило вийшли в чвертьфінал кубкового турніру. UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Вже колишній хавбек Дніпра Валерій Лучкевич провів перший матч за бельгійський Стандард. Чемпион

У Кропивницькому відбулося відкриття спортивного сезону для юних гандболістів

Перемога в підрахунку була за Знам'янчанами, вони і стали срібними призерами. Fakel

Белградский Партизан разгромил Звезду в контрольном матче

І теж гострота біля воріт Романа Льопки виникла після кутового. За хвилину Роман Льопка відбив потужний постріл, метрів із 18-ти. Після цього момент виник і в підопічних Романа Монарьова. Спорт.ua

Карпаты в контрольном поединке обыграли чемпиона Грузии

Варто відмітити гру Тараса Завійського, в активі якого два гольових паси. Галичина спортивная

Венгер: Ми виявилися психологічно не готовими до боротьби в матчі з Уотфордом

Головний тренер "Арсенала" Арсен Венгер дав коментар щодо домашньої поразки від "Уотфорда" в матчі чемпіонату Англії. Проте нам не пощастило отримати хоч якусь користь від цієї гри", - наводить слова Венгера ВВС. Ua-football

Герой футбольного дня.

Відставання від рятівної позиції сім балів; від позиції, яка відповідає міжліговому плей-офф шість балів. Бундесліга. Шість голів для команди Федецького, непроста перемога Баварії Ua-football

Екс-гравчиня «Карпат» Дар

Зараз ми поділяємо перше місце з командою з Анкари. "Кастамону" стоїть завдання виграти кубок, або ж національний В команді намагаюся спілкуватися з усіма, але більше з ClipNews.info