пропущений гол

Анонс, суддя, трансляція

залишається, втім сьогодні можна очікувати феєрію інших. Свої голи КР7 ще заб'є.МароккоПредставники Африки явно розраховували на перемогу проти Ірану, тож пропущений гол на 90+5 хвилині і нуль балів можуть їх повністю деморалізувати. Три тижні тому Марокко не змогло пробити навіть...Sportanalytic

Португалія - Марокко.

Португалія ділить другу-третю сходинки з Іспанією. Дві піренейські команди на старті мундіалю видали захоплюючу нічию 3:3. збірна Марокко стала єдиною, яка пройшла відбір без пропущених голів. Ua-football

пусті ворота. Колумбійський захисник отримав ще й червону картку, а Сіндзі Кагава успішно виконав суддівський вердикт. Ситуація із вилученням та пропущеним голом звісно підкорегувала плани колумбійців, проте вони спромоглися зрівняти рахунок ще до перерви - Альберто Кінтеро забив зі штрафного,...Чемпион

5; Коваль 11; Захарченко 18; Попередження: Стройванс немає Перенесений матч четвертого туру Кубку Житомирської області для ФСК Роял почався з пропущеного голу Грищук скористався непорозумінням між гравцями суперника і відкрив рахунок у матчі. А якби Коваль за мить пробив влучніше,...Спортивний Житомир

Оспіни. Удар з 11-метрової позначки чітко реалізував Сіндзі Кагава. Варто зазначити, що вилучення колумбійця стало першим на цьому Мундіалі. Після пропущеного голу Хосе Пекерман не одразу провів заміну, щоб заповнити прогалину у захисті. Лише на 31 хвилині активний Хуан Куардадо...24 канал

з пенальті. В одній з перших атак збірної Японії воротар Оспіна зумів ввдбити небезпечний удар, однак під час добивання від пропущеного голу "врятував" Карлос Санчес. Гравецб зіграв рукою, за що отримав пряму чнрвону картку. Це перше вилучення на цьому Чемпіонаті...24 канал

дуже швидко. Стівен Цубер вище за всіх злетів після подачі з кутового і головою влучив у ворота Аліссона. Бразилія після пропущеного гола атакувала дуже багато, але до небезпеки хоча б рівня першого тайму дотягнути не змогла. Швейцарці замкнулися на всі...Голос Украины (газета)

додивлятиметься з лави запасних з бандажем на руці. До цього воротар збірної Тунісу в неймовірному стрибку врятує свою команду від пропущеного голу. Та все ж Англія зуміла забити. Після подачі з кутового головою пробив Макгвайер, але Хассен дістав м'яч у...24 канал

скоріше за все, бельгійці не пропустять у цьому поєдинку - подивіться на результати останніх чотирьох матчів дияволів - лише один пропущений гол. Бельгія - Панама Прогноз чемпіона: 3:0 Котирування БК Фаворит: 1,19 - 7,0 - 20,0 Контрольні матчі перед ЧС-2018:...Чемпион

Стівен Цубер (на знімку) вище всіх злетів після подачі з кутового і головою влучив у ворота Аліссона.                  Бразилія після пропущеного гола атакувала дуже багато, але до небезпеки хоча б рівня першого тайму дотягнути не виходило. Швейцарці закрилися на всі...Голос Украины (газета)

Кейлора Наваса. Саме його реакція дозволила командам піти на перерву за нічийного рахунку 0:0. Та все ж свої ворота від пропущеного голу Навасу вберегти не вдалося. Фантастичним за виконанням удар відзначився Александар Коларов. Сербія мінімально перемогла. І очолила турнірну таблицю...24 канал

Чинний чемпіон світу Збірна Німеччини виступ на Мундіалі 2018 розпочала матчем зі збірною Мексики. І поступилася суперникам через єдиний пропущений гол. Мексиканці здобули перемону задяки голу Лосано на 35 хвилині. Тоді команді валося втекти в контратаку два в один, і...24 канал

Давід Де Хеа пропускає курйозний гол Воротар збірної Іспанії Давід Де Хеа не отримав належної підтримки від співвітчизників після пропущеного голу в матчі з Португалією (3:3). Про це повідомляє Manchester Evening News. "Я не відчуваю великої підтримки з Іспанії. Я...Чемпион

з воротарем Лісовиком і не залишив тому шансів 2:0. Чергова помилка гостей, яка трапилась за хвилину потому, знову коштувала Довжику пропущеного голу Чистяков і 3:0. Футзалісти Довжика серйозніше взялися за справу після тайм-ауту, коли Терновой з розіграшу кутового відквитав один...Спортивний Житомир

і в молодшій віковій групі, точилася до фінального свистка судді у останній грі. Переможцем, за рахунок додаткового показника кращої різниці забитих-пропущених голів, а саме у один м’яч, стала команда «Колос». Друге місце посіла команда «ShepSity». Третьою стала команда «Подоляночка». Також...Сайт міста Шепетівка

УПЛ оголосила найкращого футболіста і тренера за підсумками сезону

Нагороду кращому гравцеві чемпіонату присудили хавбеку "Шахтаря" Марлосу (29 проведених матчів; Unn.com.ua

"Металург" Запоріжжя оновив рекорд ПФЛ за кількістю пропущених голів

Пропускаючи 133-й мяч у сезоні запорізький Металург вкотре оновив власний антирекорд всеукраїнського футболу. Unn.com.ua

Україна впевнено розбила албанців

У французькому Евіані "синьо-жовті" перемогли команду Албанії завдяки дублям своїх лідерів Євгена Коноплянки та Андрія Ярмоленка. Не зіпсував настрою і пропущений гол наприкінці матчу.Sportanalytic

Україна - Албанія.

до останнього претендували на вихід до плей-офф. Албанія не потрапила туди лише через гіршу, ніж у конкурентів, різницю забитих та пропущених голів. Нагадаємо, що збірна України, на відміну, від свого сьогоднішнього суперника, не здобула жодного очка. У кваліфікації чемпіонату світу-2018...Еспресо TV

Голкіпер "Динамо" втрачає половину вартості

Трансферні ціна воротаря "Динамо" Максима Коваля зменшилась удвічі. На його рахунку два матчі, стільки ж пропущених голів і вилучення. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зінченко миттєво подорожчав на 30 млн гривень...Sportanalytic