пропущений гол

Владимир КЛИЧКО: «Пришлось сыграть в футбол в Киеве и Милане»

«Сан-Сіро». У Мілані стояв у воротах. Не дуже вдало – пропустив чи то три, чи то п'ять м'ячів. Але за пропущені голи не було соромно. Тим більше ми зібрали на благодійні цілі круглу суму – на «Сан-Сіро» був аншлаг». Футбол...Спорт.ua

Головний тренер "Урагану" Іван Скіцко: "У нас завдання стати чемпіонами України"

одним позитивом є те, що ми одна з найбільш дисциплінованих команд в Екстра-лізі. Як в плані отриманих карток, так і пропущених голів. Є все таки у нас ігрова дисципліна. Цим ми тішимось. Я знаю, що без ігрової дисципліни, яка б...Галичина спортивная

Персональна статистика гравців "Ниви" у 2016 році

серед аматорів, 14 у чемпіонаті Тернопільської області, 5 – у Кубку області та 3 у першому колі аматорського чемпіонату 2016/17) Пропущені голи (23) Без пропущених (9) Жовті картки (2) Червоні картки (-) Матчів в основі (25) Був замінений (-) Виходив...Галичина спортивная

Конте в рекордний 3-й раз поспіль визнаний найкращим тренером місяця в АПЛ

Ман Сіті (3:1), Вест Бромвіч (1:0), Сандерленд (1:0), Крістал Пелас (1:0), Борнмут (3:0) і Сток Сіті (4:2). Різниця забитих і пропущених голів — 13:3.Як повідомляє BBC, за такі результати Антоніо Конте знову був визнаний найкращим тренером місяця. Цієї нагороди італійський...Новини футболу

Евгений БОРОВИК: «Карпаты сделали мне конкретное предложение»

сезоні, що триває. Кращий показник лише в одного стража воріт Ліги Парі-Матч Андрія П’ятова, на рахунку якого 10 поєдинків без пропущених голів. — «Карпати» запропонували мені укласти угоду, мене такий варіант зацікавив, — каже Євген. — Контракт з моїм попереднім...Галичина спортивная

Євген Боровик - гравець "Карпат"

цьому, в активі Боровика 8 «сухих» матчів. Крім того, Євгену вдалося встановити новий клубний рекорд «Чорноморця» — 586 хвилин без пропущених голів. Контракт із воротарем укладено на 2 роки.ДОВІДКАЄвген БОРОВИК• Народився 2 березня 1985-го року у Прилуках (Чернігівська обл.).• Вихованець...Галичина спортивная

До символічної молодіжної збірної потрапив гравець Черкаського Дніпра

повідомляє прес-службі футбольної команди, — передає онлайн-видання "Вікка". На початку сезону Орест Будюк видав суху серію – 438 хвилин без пропущених голів, яка тривала майже місяць з 24 липня по 19 серпня. Ще два місяці вона була рекордною для першої...Вчасно (Черкаси)

"Ураган" набирає обертів: відомий франківський клуб живе не лише футзалом

що дивитись треба не на суперників, а просто вигравати свої матчі. «У захисті в нас проблем немає, друге місце за пропущеними голами у першому колі чемпіонату – 19 м’ячів (на першому київський «ХІТ», 17 – Авт.). А от з атакою...Галичина спортивная

Сток викупив контракт воротаря Лі Гранта

фунтів. Однак як кажуть британські журналісти, вона може збільшиться за рахунок різних бонусних систем. Нагадаємо, що на рахунку Гранта 18 пропущених голів в 14 матчах АПЛ цього сезону. З них також 5 поєдинків були проведені "на нуль".Ua-football

Згадуємо рік, що минає

турнірній таблиці. Лише результати умовного фотофінішу не дозволяють засвідчити факт — «леви» знаходяться на п’єдесталі. Завдяки кращій різниці забитих і пропущених голів «Олімпік» випереджає «Карпати» у боротьбі за третю сходинку. Якщо вести мову про очкові показники, то тут між львів’янами...Галичина спортивная

Кубок Олександра Ковпака з футзалу виборола кременчуцька команда

зустрілись черкаська команда «Дніпро-80» та «Чайка». В середині першого тайму черкаська команда зуміла перевести гру на половину суперника і відквитати пропущений гол. Схожа гра на зустрічних курсах, сповнена боротьби та гострих моментів проходила і в другому таймі. Забивши ще по...Вчасно (Черкаси)

Кременчуцькі футзалісти вибороли «Кубок Олександра Ковпака» в Черкасах

зустрілись черкаська команда «Дніпро-80» та «Чайка». В середині першого тайму черкаська команда зуміла перевести гру на половину суперника і відквитати пропущений гол. Схожа гра на зустрічних курсах, сповнена боротьби та гострих моментів проходила і в другому таймі. Забивши ще по...Нова доба

Убивчий символізм

Бредлі на новому місці роботи була гнітючою: 7 поразок, 2 нічиї та 2 перемоги у 11-ти матчах. Причому за кількістю пропущених голів за цей відрізок Лебеді впевнено лідирували, дозволивши суперникам розписатися на сітки своїх воріт 28 разів. Тут вже було...Новини футболу

Іван Скіцко: "Ми задоволені цією перемогою"

керівництву, і глядачам. І тоді би не довелося чекати такої інтриги на останніх секундах. Щодо результату, то хлопці виконали установку. Пропущений гол - це наше недопрацювання, ми трохи раніше викинулись. Можливо, це - психологія. Тисне результат, і ми собі проблеми...Галичина спортивная

у цьому матчі. Далі Литвиновський на 30 та Тищенко на 33 забивають ще 2 мячі у ворота суперників. Після стількох пропущених голів Візаж нарешті сконцентрувався: на 34 хвилині Омельянчук забив мяч у ворота Атлету. На що Атлет відповів голом Алексєєва,...Спортивний Житомир

керівництву, і глядачам. І тоді би не довелося чекати такої інтриги на останніх секундах. Щодо результату, то хлопці виконали установку. Пропущений гол це наше недопрацювання, ми трохи раніше викинулись. Можливо, це психологія. Тисне результат, і ми собі проблеми зробили. Супернику...Спортивний Житомир

Геть з Палацу

очки. А якщо додати сюди ще й катастрофічну гру в обороні (всього 1 клин-шитий в 17 матчах сезону і 67 пропущених голів за рік), аргументів для захисту Пардью у Периша вже не залишалося зовсім. Яскравий (в оригіналі прозвучало expansive, що...Новини футболу

Тоді в пасиві Дениса було всього лише два пропущені голи. Spy-Football

Підсилення для "Карпат": захисники Артем Шабанов

позиції, після переводу з правого флангу захисту. Тому саме позиція лівого-центрального захисника потребує підсилення у «зелено-білих». Також враховуючи велику кількість пропущених голів після стандартів «Карпатам» життєво необхідно підписати габаритного гравця, який зможе добре боротись на другому поверсі. Наразі із захисників...Галичина спортивная

оскільки рішення КДК ФФУ все вступило в силу. Однак, це, мабуть, тільки розізлило соколят. А ще більше їх розізлив перший пропущений гол, який Педяш забив у свої ворота. Після цього той же таки Педяш виправив свою помилку, зрівнявши рахунок, а...Спортивний Житомир