пропущений гол

"Динамо" вдома розгромило "Сталь"

3-й мяч гостям. У другому таймі "Сталь" заграла активніше і на 54-й хвилині Орест Кузик реалізував навіс з флангу. Після пропущеного голу кияни активізувалися. Спочатку не реалізував свій шанс Циганков. А вже на 65-й хвилині дубль на свій рахунок записав...Unn.com.ua

Виноградівський "Севлюш" показав клас на виїзді в Ужгороді

бездоганно виконав 11-метровий. За 8 хв. Борис Ковня, котрий вийшов на заміну, у карному майданчику господарів чітко замкнув передачу 0:2. Пропущені голи не могли не вплинути на психологічний настрій ужгородців. Проте на удари Василя Вашкеби, Андрія Ломаги, Бориса Ковні господарі...Голос Карпат

Юніори "Скали" програли "Олександрії"

воріт «Олександрії». Початок другої половини зустрічі також був за нами. «Скала» грала у свою гру до середини тайму. Навіть перший пропущений гол, здавалося, швидше випадок, ніж закономірність. Все змінилося після другого пропущеного голу на 72-й хвилині. Наша команда просто зупинилася.Галичина спортивная

Богатченко: Головні біди - катастрофа з реалізацією і провали в обороні

- До першого пропущеного голу ми грали досить непогано, були моменти, вибігав до воріт суперника Черніков, міг забити Керножицький. Підвела катастрофічна гра в обороні -...Ua-football

"Олександрія" завоювала нічию в Лізі Європи

потрапити в основний, груповий турнір Ліги Європи. Наші гравці дуже нервували на початку поєдинку, що призвело до серії помилок і пропущеного голу. Відразу ж після цього господарі продовжили свій натиск і намагалися швидко подвоїти рахунок, але забила Олександрія - на...Ваші новини

U-17. Протистояння відбулося на стадіоні «Ювілейний» у Бучі, передає УНН.   Помилка Анатолія Трубіна при виході з воріт обійшлася «синьо-жовтим» пропущеним голом вже на 5-й хвилині від Крістофера Піхта. Десять хвилин знадобилося українцям аби встановити паритет....1NEWS

Юнацька збірна України перемогла у першій грі турніру Баннікова

U-17. Протистояння відбулося на стадіоні "Ювілейний" у Бучі, передає УНН.   Помилка Анатолія Трубіна при виході з воріт обійшлася "синьо-жовтим" пропущеним голом вже на 5-й хвилині від Крістофера Піхта. Десять хвилин знадобилося українцям аби встановити паритет. Представник "Шахтаря" Алан Ауссі...Unn.com.ua

Збірна Україна WU-17 - переможець Турніру розвитку УЄФА в Мінську

слово було вже за українками. І найголовніше, що один з моментів був реалізованим - вдруге на турнірі відзначилася Надія Вегерич. Пропущений гол активізував наших суперниць і вони ще агресивніше заграли у нападі. Це призвело до того, що вже на 22-й...Sportgid

"Реал" переміг "Браселону" в першому матчі Суперкубка Іспанії

воріт, не змогли забити. Другий тайм розпочався з автоголу. На 50-й хвилині Жерар Піке зрізав м’яч в свої ворота. Після пропущеного голу каталонці притиснули гостей до своїх воріт, і на 75-й хвилині Луїс Суарес заробив пенальті, який реалізував Ліонель Мессі.Unn.com.ua

Федорчук: Останнім часом моя кар

добре. Я готовий допомогти команді. Зараз ми набиваємо шишки. Сьогодні ми не думали, що програємо. Одна невелика помилка призвела до пропущеного голу. Саме в таких моментах і потрібні досвідчені гравці, щоб такі шишки швидше проходили", - сказав Федорчук.Ua-football

Мелікян: Постраждали через те, що захопилися грою

хвилинах. Вітаю "Ворсклу" із заслуженою перемогою. Була спека і складної грати в динамічний футбол. Команда - молодці, крім епізоду з пропущеним голом, нема в чому їх дорікнути. Грали добре і план на матч виконали. Кожна поразка - це стрес. Ми...Ua-football

за який бразилець отримав лише попередження. У неділю гольова феєрія продовжлася. “Верес” перервав серію з 300 хвилинами без забитих і пропущених голів, здобувши вольову перемогу у Кропивницькому над “Зіркою”. А от “Чорноморець” був близький до першої перемоги в чемпіонаті. До...Spy-Football

Вірт: Вважаю, що ми заслужено перемогли

- Як Ви можете оцінити дії Олександра Бандури під час пропущеного голу? Звісно, неприємно, коли мяч залітає у воротарський кут. Ми контролювали хід гри, мали багато моментів.Ua-football

"Зірка" - "Верес" - 1:3 (ВІДЕО)

Перша перемога для рівненського клубу. А ще перший забитий і пропущений гол. Sportgid

"Верес" переміг "Зірку", камбек "Олександрії" в Одесі

"Верес" перервав серію з 300 хвилинами без забитих і пропущених голів, дотиснувши на виїзді "Зірку".Online.ua

"Скала" впевнено перемогла "Поділля"

зону Дмитра Полюганича, який розпорядився круглим на відмінно. Спочатку обробив м’яч і влучно пробив у правий нижній кут — 0:1. Пропущений гол обломив господарів, які до цього, знаючи про пригоди «Скали» в дорозі, грали активно в атаці та намагалися взяти...Галичина спортивная

"Ворскла" U-19 - "Карпати" U-19 - 1:2

Однак суддівські фінти не врятували команду Вадима Мандрієвського від другого пропущеного голу у першій половині зустрічі.Галичина спортивная

"Карпати" U-21 - "Сталь" U-21 - 4:0

лівий захисник Андрій Бусько, про якого забули оборонці «Сталі», з близької відстані другим дотиком прошив ближній кут воріт суперника.Після другого пропущеного голу гості трохи активізувалися і на 30-й хвилині навіть вивели на забійну позицію Владислава Андрусенка, але 8-й номер «Сталі»...Галичина спортивная

"Олімпік" покидає єврокубки

Донецький "Олімпік" програв вирішальну зустріч проти ПАОКа і вилетів з ЛЄ. Команді Романа Санжара треба було забивати і пропущений гол від Роберта Мака не змінив ситуацію. В другому таймі рахунок не змінився, а отже далі йдуть греки.Sportgid