пропущений гол

Реал подпишет в январе голкипера Атлетика за 25 млн евро

Голкіпер "Атлетіка" Кепа Аррісабалага взимку перейде в "Реал", повідомляє Marca. Трансфер обійдеться мадридському клубу в 25 мільйонів євро. Відзначається, що 23-річний Аррісабалага підпише з "Реалом" шестирічний контракт, а його зарплата в новому клубі складе 2,5 мільйона в рік. Контракт Кепи...Ua-football

Команда Гвардіоли перемогла в манчестерському дербі

Помилка Делфа обернулася гостям пропущеним голом від Маркуса Решфорда. Переможний гол "Манчестер Сіті" виявився курйозним.Unn.com.ua

Тотовицький: У Маріуполя зараз важкий період

"Переломним моментом стало те, що після пропущеного гола ми не опустили голову, продовжили атакувати і намагатися забити гол. Я радий, що зумів забити, але найбільше радий, що перемогла...Ua-football

Кропивницька «Зірка» завершила виступи у 2017 році нічиєю з «Чорноморцем» (ФОТО)

Півзахисник Зірки прийняв мяч від білоруського легіонера у штрафному майданчику і пробив влучно під поперечину 1:1.Вдруге кропивничанам довелося відігруватися після пропущеного голу на 57-й хвилині. Його автором став Бамба Фусенні.Джокером у колоді Романа Монарьова став Максим Прядун, який замінив на...Гречка

Бабич: Для мене кожен пропущений гол це як особиста образа

але у нас були ще моменти і передумови до голів. Засмутило, що пропустили два м'ячі. Скажу чесно, для мене кожен пропущений гол це як особиста образа. Дуже важко переношу ці моменти. Команда з хорошим настроєм іде у відпустку. Задоволені, що...Ua-football

Ліга 1. ПСЖ - Лілль 3:1.

Дзвіночок для Емері - пропущений гол ПСЖ, до якого привела прикра помилка Маркіньоса. "Парі Сен-Жермен" Париж - "Лілль" 3:1...Ua-football

"Динамо" потрапило до топ-3 найрезультативніших команд Ліги Європи

разів, а "Реал Сосьєдад" 16. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нападник Динамо став одним з кращих бомбардирів групової стадії ЛЄ Примітно, що показник пропущених голів у "Динамо" рівняється лише 31-34 позиції 9 голів. Варто відзначити, що найменше серед учасників пропустив ФК "Црвєна Звєзда"...Unn.com.ua

"Динамо" розгромило "Партизан" із рахунком 4:1

контрвипад. Спочатку голкіпер врятував від пострілу Мораєса, але першим на підбиранні був Морозюк, який забив у порожні ворота, 1:0. Після пропущеного голу гості знову почали тиснути, однак кияни вдало захищалися, нейтралізовувавши атаки сербської команди. На 28-й хвилині господарі організували флангову...Unn.com.ua

перемогла у грі 7:4. Проявив характер і Кернел-2, який у першому таймі програвав Полузірю з рахунком 2:0, потім відквитав два пропущених голи, а за кілька хвилин до закінчення гри вирвав вольову перемогу 2:3. Поліцейський розгром Перша команда Кернелу у цьому...Тижневик «ЕХО

АПОЕЛом. Але за рівності кількості пунктів німці випередили конкурента за рахунок додаткових показників, серед яких і краща різниця забитих та пропущених голів. Як відомо, Ярмоленко у шести поєдинках ЛЧ-2017/18 забив один гол та віддав один гольовий пас. Прикметно, що саме...Чемпион

Моуриньо: Пятнадцать очков на групповом этапе в год возвращения в Лигу чемпионов - это неплохо

але при цьому грали непогано, в цілому я не можу сказати, що був незадоволений своїми гравцями. Ми потужно відреагували на пропущений гол у другому таймі, так як зовсім не хотіли програвати, і хлопці діяли дуже професійно. Я був задоволений ставленням...Ua-football

Юнацька Екстра-ліга: "Ураган" здобув дві перемоги в Рівному

і зі старту повели у рахунку, забивши два швидкі м’ячі. Надалі гості створили чимало моментів, однак у середині другого тайму пропустили гол у відповідь. Згодом, на 32-й хвилині команди обмінялися забитими м'ячами. А наприкінці поєдинку івано-франківці зуміли втримати мінімальну перевагу...Галичина спортивная

Эксперт перед матчем Шахтера с Манчестер Сити раскритиковал оборону шорняков

В результаті дрібні помилки або просто розслаблення призводять до пропущених голів. Ua-football

Леоненко: Захисники "Динамо" - це стадо

Футбольний експерт Віктор Леоненко розкритикував гру київського "Динамо" в ефірі програми "Великий футбол". Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Особливо Леоненка зацікавив пропущений гол "Динамо" у матчі проти "Маріуполя", а саме - незлагоджені дії в обороні.Експерт вважає, що там ніхто нікого не страхує,...Sportanalytic

"Манчестер Сіті" повторив рекордну переможну серію АПЛ

АПЛ "Вест Хем", інформує УНН з посиланням на сайт змагань. "Міщани" пропустили першими і відправилися на перерву програючи 0:1 із-за пропущеного голу від Огбонни. Після перерви м'ячі Отаменді та Сілви довели протистояння до рахунку 2:1 на користь "МС". Завдяки цій...Unn.com.ua

Конте: Азар провів чудовий матч, по-справжньому насолоджуючись футболом

перемогу в матчі АПЛ над "Ньюкаслом" (3:1). "Ми повинні бути задоволені. Я щасливий, що мої футболісти належним чином відреагували на пропущений гол. Можливо, ми почали гру дуже повільно, але в потрібний момент зуміли додати в інтенсивності і створили безліч моментів...Ua-football

Андрій Чіх: "ФК "Львів" незаслужено програв"

просили успокоїтися, адже після заміни нашого правого захисника, на цьому фланзі у гостей стали виникати гострі моменти. В принципі до пропущеного голу вони повністю виконували установку, і навіть гра вирівнялась, хоча наприкінці першого тайму перевага СК "Дніпро-1" була на межі...Галичина спортивная

"Карпати" U-19 - "Динамо" U-19 - 1:5

подальшими діями наочно продемонстрували, що такий хід подій їхній моральний дух не зламати. Буквально уже в першій атаці після другого пропущеного голу Ременюк, отримавши передачу від Ляха на лівій бровці, змістився до середини, обігравши по ходу двох захисників і смачно...Галичина спортивная

Таланта "Карпат" підозрюють у здачі гри

сайт Sportanalytic.com. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Карпати" влаштують перебудовуЗа даними "Спортивки", так вважають у самих "Карпатах".20-річний вихованець клубу помилився у всіх трьох пропущених голах. Для Сениці це був лише другий матч за основу.Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

секунд оформив дубль. Усі атакуючі дії вихованців ДЮСШ Полісся обмежились декількома неточними ударами з-за меж штрафного майданчика, а після третього пропущеного голу у виконанні Гаврилюка, юнаки Полісся й зовсім зневірилися у власних силах, хоча й Скримінський ще у першому таймі...Спортивний Житомир