пропущений гол

Андрій Шевченко: "Матвієнко зіграв дуже добре"

в середині поля, а наша перевага, на яку ми й розраховували, була на флангах». Все вирішив один епізод Що стосується пропущеного голу, то, як зазначив Шевченко, все вирішили один епізод і одна помилка. «Недарма Модріч і Ракітіч грають в «Реалі»...Галичина спортивная

у всіх, не можу сказати, що хтось випав. Ми грали з хорошою командою. Десь не вистачило концентрації. У моменті з пропущеним голом ми втратили позицію. Втім, вважаю, що ми гідно грали проти хорошої команди", - підкреслив Шевченко.Чемпион

Чернівецька Буковина зіграла внічию з Авангардом

з футболу приймала краматорський "Авангард". На останніх хвилинах лише супер сейв від нового голкіпера Олега Мозіля врятувала господарів поля від пропущеного голу і поразки.Погляд

Екс-динамівець: Футболісти київського клубу ганблять його

Кияни пропустили два абсолютно однакових голи. В епізоді з пропущеним голами, Рудько неправильно вибудував стінку і закрив собі огляд. На гравців покладалися великі надії, але вони їх не виправдовують.Sportgid

"В Динамо відбувається щось не те. Кияни пропустили два абсолютно однакових голи. Однозначно, потрібно шукати нового воротаря. В епізоді з пропущеними голами, Рудько неправильно вибудував стінку і закрив собі огляд", - сказав він. "На гравців покладалися великі надії, але вони...Чемпион

всіх турнірах, оновивши рекорд клубу. Відзначимо, що в цей відрізок Челсі провів вісім ігор на нуль, а різниця забитих і пропущених голів склала 39:6. Останній раз Челсі втрачав очки на Стемфорд Брідж 16 вересня в матчі чемпіонату Англії з Ліверпулем...Znaj.ua

Верес обыграл Нефтяник в перенесенном матче 15 тура Первой лиги

рівнян залишила насамоті Леоніда Бояринцева просто на лінії воротарського майданчика. Богдану Когуту довелося демонструвати дива реакції, аби врятувати команду від пропущеного голу. Чергова пожежа біля воріт рівнян виникла після помилки Василя Білого. Він не дістав передачу на Леоніда Войцеховського, дохволивши...Спорт.ua

Особливо коли ми вийшли на перше місце після матчу зі Спартаком. Після пропущеного голу грали метушливо, помилялися в простих ситуаціях і втрачали м'яч.Чемпион

Валерій Легчанов: "Нам не вистачає реалізації"

як граємо з ними третю гру поспіль. Вивчали всі слабкі і сильні сторони. Нажаль ми програли боротьбу, яка призвела до пропущених голів. Можливо це десь і недооцінка ігрової ситуації з боку нашого гравця, плюс виконавча майстерність. Якщо нам для забитого...Галичина спортивная

37; Гаєвський ++38; Блоцький 2; Приходько 7; Попередження: немає Бердичівляни почали звітний матч із голу, автором якого став Блоцький. Після пропущеного голу коростенці одразу ж захопили ініціативу й взялися обстрілювати ворота суперника. Однак, ні Черепанський, ні Гаєвський, ні Скорода свої...Спортивний Житомир

Михайло КОНДРАТЮК: «Хлопці зробили усе, що змогли»

не був повністю готовий, тому довірили місце у воротах Юрію Свинарчуку. В деяких епізодах він рятував команду. Вирішальним став п’ятий пропущений гол. Якщо до того епізоду нам потрібно було лише відігратися, і інтрига поверталася, то після цього нам потрібно було...Спорт.ua

У справжній футзальній битві більше пощастило киянам

на цю дуель. Натомість кияни скористались відсутністю голкіпера у львів'ян – у порожні ворота влучив Журба на 35 хв. Попри пропущений гол енергетики не опустили рук. Удар Легендзевича здалеку парирував Максименко, після пострілу Миколи Грицини м'яч пролетів над поперечиною. Згодом...Галичина спортивная

Олімпік здобув вольову перемогу над Ворсклою

середині тайму Ворскла підірвала матч своїм голом. Хльобас зважився на удар з дальньої дистанції і забив красивий гол від штанги. Пропущений гол ніяк не вплинув на Олімпік. Команда виглядала дуже добре в першому таймі так і не потривожила Сарнавського. У...Новини футболу

У.Емері: "Барселона" вміє робити такі речі

Ми захищалися дуже глибоко, і у суперників було багато шансів забити. Ми допустили грубі помилки в епізодах, які привели до пропущених голів, розпочав коуч. У другому таймі ми були більш спокійними, краще діяли позиційно. Ми грали більш ефективно, могли зробити...Unn.com.ua

провели дуже хороші перші 55 хвилин матчу. Але щоб зберігати запропонований темп, нам потрібна була мотивація, якої не стало після пропущених голів. Після них стало зрозуміло, що вихід в наступну стадію неможливий. Ми втратили мотивацію і перестали грати в свій...Чемпион

УПЛ. П

оборони в атаку більш швидким. У Карпат одесити виграв абсолютно по справі, так і Дніпро повинні були перемагати — після пропущеного гола Чорноморець повністю контролював гру, активно пресингував і показував бажання перемогти на відміну від Дніпра. Підопічні Михайленко лише під...Новини футболу

зимової першості з футболу. У першому двобої зійшлися представники першої східної ліги Карпати (Дубове) Інтер (Ганичі). Незважаючи на вилучення та пропущений гол, карпатівці зуміли проявити характер і створили камбек у матчі вирвали перемогу 2:1 і потрапляють до четвірки півфіналістів. Компанію...Голос Карпат

Барселона відправила п

до лінії штрафного майданчика відправив м'яч у нижній кут. Зовсім легкий і в той же час красивий гол від аргентинця. Пропущений гол ніяк не вплинув на Сельту, яка практично весь тайм оборонялася і не била по воротах суперника. Оборонна тактика...Новини футболу

Ватерполісти ЛУФК вдало стартували на чемпіонату України

5 перемог у п’яти зустрічах, співвідношення забитих і пропущених голів 116 до 15 — такий підсумок участі ватерполістів Львівського училища фізичної культури у І турі чемпіонату України серед юнаків віком...Галичина спортивная