пропущений гол

дубль, але на перерву команди пішли за бойових 2:2. У другій половині матчу гравцям ЖДТУ довелося демонструвати характер після двох пропущених голів у виконанні того-таки Савича і Сілецького. Як виявилося, з характером у гравців ЖДТУ все в порядку. Переломним стало...Спортивний Житомир

Куман: Мы заслужили выиграть

зламати опір "Брайтона", але замість цього ми пропустили в свої ворота. Проте, я пишаюся тим, як зіграла моя команда після пропущеного гола. Хлопці бігли вперед і вірили, що можуть вирвати нічию. Ендшпіль гри показав, що, можливо, ми заслужили добути ще...Ua-football

Новый тренер помог Рыбке и Селезневу переиграть Кучера

на полі в кінці першого тайму, але в гольовий атаці не брав участі. Що стосується Олександра Кучера, то частково в пропущеному голі є його вина, так як він при атаці...Ua-football

Клуб Селезньова і Рибки переміг у чемпіонаті Туреччини

На 39 хвилині на полі з'явився Євген Селезньов, але результативними діями форвард не відзначився. 1NEWS

Коломоєць: Нічия була б для нас позитивним результатом

Шахтаря - хороші футболісти, не дарма вони в національній збірній України. Футболісти Шахтаря грають в ньому не просто так. Третій пропущений гол - наслідок майстерності гравців Шахтаря і нашої помилки.Ua-football

Шахтаря не дарма грають в національній збірній України. "У першому таймі грали так, як дозволяв суперник. Зрозуміло, що була нервозність.Третій пропущений гол - наслідок майстерності гравців Шахтаря і нашої помилки", - підкреслив Юрій. "Проблеми збірної України з форвардами? Це не...Чемпион

Ми показували агресію і бажання, але рахунок став 2:2", - підкреслив португалець. За словами Фонсеки, команда не відразу зреагувала на пропущений гол. "Але завдяки замінам ми змогли знайти себе і виграти у хорошої команди, яка створила нам великі проблеми", -...Чемпион

Фонсека Всі ігри після перерви завжди для нас складні

з ним почали другий тайм. Він почався непогано для нас. Ми показували агресію і бажання, але рахунок став 2:2. На пропущений гол команда відразу не відреагувала. Але завдяки замінам ми змогли знайти себе і виграти у хорошої команди, яка створила...Ua-football

При цьому перуанці, завдяки трьом "голам" (технічну перемогу зараховують із рахунком 3:0 - Ред.) обійшли чилійців завдяки різниці забитих і пропущених голів, і посіли п'яте місце, яке дає право зіграти в стикових матчах. Якби початкові результати залишилися в силі, саме...Еспресо TV

Мессі та Аргентина ледь не пролетіли повз ЧС-2018.

Читайте також: 222 млн, вечірки та в'язниця. Чому розлучаються Неймар та "Барселона" Лідер аргентинців був уособленням рішучості. Саме він після пропущеного голу енергійно схопив м'яч до рук та помчав до центрального кола. А вже за 10 хвилин з центру поля...Еспресо TV

Головко: Всі відпрацювали як професіонали

себе все Бесєдіну, ми не могли його замінити раніше. Також було видно, що немає тонусу у Саші Зінченко. Ситуацію з пропущеним голом треба було вирішувати ціною фолу, це можна було зробити, якби було бажання. Ну і необов'язково повинна була остання...Ua-football

Караваєв: після пропущеного голу важко було переломити хід гри

"Чому збірна України видала дві різних тайми? Але один момент, втратили опонента і хорвати забили гол. Якщо і далі будемо так працювати все прийде", зазначив Караваєв. NewWest Media

Збірна команди України з футболу програла Хорватії матч і путівку в стикові матчі ЧМ-2018

при повній інертності захисників збірної України, віддає на дальню стійку, де Крамаріч переправив сферу вже у пусті ворота. Після другого пропущеного голу українці відверто опустили руки, що явно не сподобалось вболівальникам синьо-жовтих на стадіоні, одна частина з них почала покидати...Unn.com.ua

ж фортуна усміхнулася і шотландкам. Після подачі кутового свій мяч забила Люсі Грем - 1:1. І раптово ситуація кардинально змінилася. Пропущений гол активізував атакуючі дії українок і кінцівка матчу могла б бути зовсім іншою. Та все ж, 90 хвилин основного...Жіночий футбол України

Картата шизофренія.

Хорватські журналісти називають атмосферу навколо власної збірної "шизофренічною". Проблеми хорватського футболу набагато глибші, ніж пропущений гол від фінів на останній...Ua-football

Жахливий ляп голкіпера в чемпіонаті Чилі (ВІДЕО)

Голкіпер господарів допустив жахливу помилку, не зумівши обробити просту передачу від свого партнера по команді.Це, до слова, коштувало його клубу пропущеного голу.Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета!Футбол газета

Відбувся Відкритий чемпіонат України з алтимату

абсолютно ідентичній різниці голів. А тому учасники півфіналу від групи «Б» визначались за додатковими показниками — загальною різницею забитих і пропущених голів у всіх іграх. Не пощастило франківчанам, які, хай і продемонструвавши потужну гру, були змушені брати участь у «втішному»...Спорт.ua

Що потрібно Україні для виходу на ЧС-2018

і очний матч в Києві визначить загального переможця. Причому нічия влаштовує саме гостей, адже у них краща різниця забитих і пропущених голів. Нас ж влаштовує лише перемога, а інший результат означатиме автоматичний виліт.Якщо команда Шевченка здобуде три очки, то, як...Sportanalytic

Юрій Вірт - про 0:8 від Вердера, 2 перемоги над Динамо і секрети Луческу, які втілює у Вересі

Також Вірт зіграв два надважливі матчі за збірну України - не пропустив жодного голу. Хоча пригадується випадок, коли Металург приїхав в Овідіополь на матч Кубка України. - (Усміхається) Зараз нашим орієнтиром є Атлетіко. Галичина спортивная

Німецькі ЗМІ "наїхали" на Коноплянку

це хорошим ударом з за меж штрафного майданчика всередині першого тайму, де тільки майстерність воротаря "фармацевтів" допомогла врятуватися гостям від пропущеного голу."Шальке" зіграло з "Байером" внічию 1:1, а гравець збірної України отримав доволі низьку загальну оцінку за цю гру.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:...медиапортал "Акула"