пропущений гол

Львівські ветерани - переможці турніру "Кубок Ужгородського кар

аж у п’ять м’ячів — 10:5. Тож за набраними очками знову рівність — по 3 пункти. Але різниця забитих і пропущених голів найкраща у львів’ян («+3»), які й посіли перше місце. Срібні нагороди в ужгородців («+1»), а бронзові — у...Галичина спортивная

"Ювентус" придбав воротаря "Арсенала" за 12 мільйонів євро

"каноніром" протягом двох років. Зауважимо, що минулий сезон голкіпер провів в оренді за римську "Рому" – 39 матчів і 41 пропущений гол. Додамо також, наразі трансферна вартість воротаря за даними Transfermarkt сягає 17 млн.1NEWS

Гармата Роберто Карлоса, Марлос та Ярмоленко.

лівий нижній кут воріт. 3. Андрій Ярмоленко, "Динамо" "Динамо" "Чорноморець" 2:1 Андрій Ярмоленко у матчі проти "Чорноморця" став винуватцем першого пропущеного гола, який одесити забили після його грубої помилки. Однак потім лідер киян виправився спочатку розпочав гольову атаку динамівців, а...Еспресо TV

Ярмоленко визнав свою помилку

Лідер "Динамо" Андрій Ярмоленко вибачився за пропущений гол у матчі проти "Чорноморця". Повідомляє Футбол газета. "Це моя вина, я грубо помилився. Суперник ж одразу покарав, адже має швидких...Футбол газета

Динамо було важко грати домашній матч 1-го туру УПЛ із Чорноморцем без рідних уболівальників. Що стосується пропущеного гола, Ярмоленко зауважив, що це його груба помилка.Чемпион

Формально, перше коло чемпіонату вже завершилося, команди лише грають пропущені матчі попередніх турів. Online.ua

Три пропущені голи за 6 хвилин: ФК Буковина програла від Львова

збори були короткими, неповноцінними. А на заміні у нас залишилися 17-18 річні хлопці, яких ризикнули випустити на поле. Коли вже пропустили гол, то пішла, так би мовити, «запара». Ми за короткий період пропустили три голи. Дуже прикро, бо гра вже...0372.ua

на те, що ми програли 0:3, я залишився задоволений грою. Наші футболісти виконували всі установки, які ми від них вимагали. Пропущені голи, можливо, були не зовсім логічні, але багато небезпечних моментів біля наших воріт ми не побачили. Також можна відзначити...Online.ua

ШАРАН: «До кінця сподівався, що будемо сіяними в Лізі Європи»

на те, що ми програли 0:3, я залишився задоволений грою. Наші футболісти виконували всі установки, які ми від них вимагали. Пропущені голи, можливо, були не зовсім логічні, але багато небезпечних моментів біля наших воріт ми не побачили. Також можна відзначити...Чемпион

воротам гостів загрожував Яворський, та активності Дениса виявилося замало аби його команда повернулася у гру. Господарі прокинулися лише після третього пропущеного голу, автором якого став Нечипоренко. Гравці Грантех-Галанту пішли грати з пятим польовим і одразу ж відквитали один мяч зусиллями...Спортивний Житомир

час матчу першого попереднього етапу розіграшу Кубка України Металург – Полісся відбувся неприємний інцидент. Голкіпер запорізької команди Ілля Теленков після пропущеного гола напав на арбітра, за що отримав червону картку. Такий вчинок воротаря можна пояснити тим, що суддя не призначив...Експрес

Воротар Металурга Запоріжжя атакував суддю

Відразу ж після пропущеного гола воротар кинувся на арбітра з претензіями, штовхнувши його.Ua-football

Якумакіса, який головою відправив м’яч у сітку - 1:1. Примітно, що цей забитий м’яч у виконанні новачка афінців став першим пропущеним голом для Карпат на зборах. Зазначимо, що зі стартових хвилин зустрічі в складі АЕКу грав екс-гравець Барселони і Шахтаря...Чемпион

Спаринг: "Верес" - "Карпати" U-21 - 6:0

Зазначимо, що в першому з цих двох епізодів не найкращим чином зіграв і наш воротар. Галичина спортивная

Спаринг. "Карпати" - АЕК (Греція) - 1:1

залишили без нагляду Гіоргоса Якумакіса, який головою відправив м’яч у сітку. Цей забитий м’яч у виконанні новачка афінців став першим пропущеним голом для «Карпат» на зборах. На цьому АЕК не зупинився і створив ще кілька нагод. Традиційно активним був Клонарідіс,...Галичина спортивная

"Олександрія" перемогла у товариській грі нідерландський "Вітесс"

удар парирував голкіпер. А от після удару А.Цурікова воротар Вітесса вже був безсилим. Мяч після рикошету залетів у сітку. Після пропущеного голу нідерландці дещо активізувались і створили декілька загроз біля володінь Юрія Паньківа. Найнебезпечнішим був штрафний удар метрів із 18-ти,...Unn.com.ua

Маріуполь орендував голкіпера Шахтаря

у Донецьку. Вихованець Академії ФК "Шахтар". У 2013-му році воротар став грати у Другій лізі за "Шахтар-3": 23 матчі, 28 пропущених голів. Влітку 2014-го року Євген перебрався в молодіжний склад "гірників", за який зіграв 59 ігор і пропустив 52 м'ячі.Ua-football

Збірна Німеччини пробилася до фіналу Кубка Конфедерацій

На початку поєдинку, підопічні Йоахіма Льова приголомшили мексиканців. Ще через 2 хвилини, Терштеген у карколомному стрибку врятував німців від пропущеного голу. Unn.com.ua

наприкінці тайму не зумів 2:0. Попри натиск у виконанні гостів на початку другої 13-хвилинки, забили знову енергетики. Парадокс, але третій пропущений гол позитивно вплинув на гравців ФК ІнБев-2. Спочатку Кожанов відквитав один мяч, а в наступних атаках Соколовський і Ко...Спортивний Житомир