пропущений гол

У нас сильна команда з хорошим характером. Потрібно зосередитися на чемпіонаті України і завоювати золоті медалі", - сказав він. "Після пропущеного гола на останніх хвилинах Шахтар, звичайно, підсів в психологічному плані, але ми підтримували один одного і дуже хотіли перемогти.Чемпион

Суддя викинув "Шахтар" з турніру

суддя - той самий Славко Вінчіч, котрий несправедливо вилучив двох гравців "Динамо" у матчі Ліги Європи проти "Генгаму" дворічної давності.Після пропущеного гола "Шахтар" спробував на морально-вольових поатакувати в екстратаймі, але потім пропустив від Кабраля. Тоді все і стало зрозуміло. Що...Sportanalytic

"Манчестер Сіті" та "Монако" влаштували "перестрілку" в матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

Сіті на стадіоні Етіхад приймав переможця групи Е французьке Монако, передає УНН з посиланням на сайт УЄФА.Монако не розгубився після пропущеного гола в середині першого тайму у виконанні Стерлінга і відповів своїми двома до перерви. Відзначилися Фалькао на 32 хвилині...Unn.com.ua

"Динамо" U-19 розгромно програло одноліткам із "Аякса"

у ворота, що він і зробив 2:0. З початку другого тайму атакувальні потуги Динамо фактично зійшли нанівець, кияни після другого пропущеного голу намагались атакувати активніше, втім відсутність завершального удару, велика кількість браку та злагоджений захист голландців змінити рахунок на табло...Unn.com.ua

Українці заснували футбольний клуб «Динамо Вроцлав».

вже не має собі рівних. Після восьми матчів є лідером таблиці, має повний комплект перемогта 39 забитих і всього дев'ять пропущених голів. Але для вроцлавських українців "Динамо" - це більше, ніж просто футбол. У Динамо Вроцлав гра від початку. На...Інформаційна Вінниччина

Петра Гаврилюка оминув усіх гравців суперника й знову затріпотів у сітці воріт. Другий тайм почався для Роял сіті з третього пропущеного голу, автором якого став Вишневський. Свою першу гольову нагоду у другій 20-хвилинці гравці Роял сіті створили всередині тайму, коли...Спортивний Житомир

За крок від реваншу

з правого флангу від Віталія Романюка нападник «Руху» Євген Бохашвілі приборкав шкіряного у штрафному «Вересу», розвернувся і вразив кут воріт. Пропущений гол, гучний голос Володимира Мазяра змусили «червоно-чорних» рушити в атаку. Після грубої помилки Віталія Дмитруха, який необачно віддав пас...Галичина спортивная

Петро Бадло про матчі з "Демнею" та "Рухом"

та нічию проти винниківського "Руху". Про поразку 4:0 від "Демні": – Перший тайм цього матчу команда провела непогано, за вийнятком пропущеного голу з пенальті на останніх хвилинах. На другий тайм ми випустили кількох гравців на перегляді, які ще не зовсім...Галичина спортивная

Одинадцятий тур: "Епіцентр К10" програє у "будівельному" дербі

Рябоконь підбив підсумок першого тайму - 2:2. Старт другої половини зустрічі видався дуже невдалим для підопічних Романа Ярого - два пропущені голи і як наслідок 4:2 на табло. На 27-ій хвилині Питльований дальнім ударом відновив інтригу у поєдинку, та за...Галичина спортивная

"Княжий Ринок": перший етап пройдено

йому Олександр Дудаш. Назар, довго не роздумуючи пробив у ближній кут, чим застав зненацька воротар команди суперника. Логічно, що після пропущеного голу господарі майданчика взяли тайм-аут і перейшли у гру в п’ять польових гравців. Довгий час молоді «ураганівців» перекатували «шкіряного»...Галичина спортивная

"Динамо" перемогло "Стремсгодсет" в останньому спарингу в Іспанії

успішним 2:0. Відзначимо, що за підсумками двох зборів "Динамо" здобуло 7 перемог, 4 нічиї і 1 поразку. Статистика забитих і пропущених голів 23:10. Нагадаємо, що вже 25 лютого "динамівці" проведуть матч в УПЛ із...Unn.com.ua

утримувати її по ходу всього матчу. І не просто утримувати, а перетворювати перевагу в голи. Вже через 10 хвилин після пропущеного гола Карім Бензема відновив паритет, Тоні Кроос в дебюті другого тайму зробив рахунок 2: 1, а потім гол-красень оформив...Spy-Football

"Княжий Ринок" розгромив "Енергію-2" ЛДУФК

воротар Назар Войтович. Якби не він, то рахунок в зустрічі був би значно більшим на користь «Княжого Ринку». Після першого пропущеного голу молодь «Енергії» почала відкриватися й голи посипалися у їхні ворота один за одним. До кінця першої 20-ти хвилинки...Галичина спортивная

Меморіал Юста-2017: "УФК-Карпати" U-17 - "Карпати" К-Б - 5:1

той таки Руніч. У фіналі атаки лівим флангом він отримав передачу врозріз і влучно пробив у ближній кут воріт. Втім, пропущений гол не зламав у психологічному плані гостей. Команда з Кам’янки-Бузької хоча й головним чином була зосереджена на обороні власних...Галичина спортивная

Як повідомляє ВВС, Венгер на післяматчевій прес-конференції так прокоментував програш "Арсеналу" (1:3): "Ми добре почали матч, але нас убив другий пропущений гол. Після нього ми побігли відіграватися і вирішили йти ва-банк. Що ж," Челсі "був готовий до такого повороту, вони...Znaj.ua

Джеррард: Без сумніву, в пропущеному від Челсі голі винен Міньоле

Міньоле пояснив тим, що не чув свистка рефері. Однак Джеррард вважає, що його колишній партнер по команді повністю винен в пропущеному голі. "Безсумнівно, після матчу він повинен взяти на себе вину за це. Він не був готовий до удару, він...Ua-football

у старті, трохи хвилювався, але потім вдалося впоратися з хвилюванням і зіграти в свою гру. Правда, беру провину за другий пропущений гол на себе, моя помилка була. Зараз головне зробити правильні висновки після цих матчів і пробитися на Чемпіонат Європи-2018.Спортивний Житомир

Шість порад Лестеру для порятунку сезону

випереджає зону вильоту всього на пять очок. Лисиці в цьому чемпіонаті ще жодного разу не перемагали на виїзді, а показник пропущених голів на сьогодні становить 37 голів (у попередній кампанії було 36 всього). Утім, журналіст Squawka.com Радж Махіл розгледів признаки...Ua-football

після потужного удару Карімі кіпер Енергії відбив мяча майже перед собою, де першим на добиванні виявився Кадхедай. Українці проковтнути цей пропущений гол, і з подвоєною енергією пішли вперед. Хороші нагоди зрівняти рахунок втратили Горбатий і Чеберяк. Згодом вдало увійшов у...Спортивний Житомир

Герой футбольного дня.

Сосьєдад" свої завдання, які й повинен вирішувати. В першому таймі гості нав'язали "вершковим" гідну конкуренцію, але не забили. Навпаки. Був пропущений гол від Матео Ковачіча. Так, молодий хорват став одним з героїв поєдинку. На його рахунку не лише точний удар,...Ua-football