пропущений гол

Ротань: Динамо не має права на помилку

прогулянкою? - По рахунку - так, але не по грі. Дніпряни мені сподобалися, команда добре тримала м'яч, діяла компактно. Перший пропущений гол їх, звичайно, надломив - розклеїлись відразу. Але колектив у них хороший. Перед поєдинком наш головний тренер Олександр Хацкевич...Ua-football

Зі стартовим свистком другого тайму гравці Зміни-Оболонь перехопили ініціативу й невдовзі зуміли забити мяч після прямого удару зі штрафного. Після пропущеного голу футболісти Юрія Воловня вирівняли гру, хоча й воротарю Полісся Антону Катеринчуку, який після першого тайму змінив у рамці...Спортивний Житомир

ФК "Полісся" з рахунком 2:0 переміг ФК "Львів" в Обухові

потрапив до Бовтрука, котрий завдав удару по воротах, а Вадим Шаврін підкоригував траекторію м'яча чим дезорієнтував голкіпера "левів". Після другого пропущеного голу львівська команда почала дужче насідати на ворота житомирян – Олег Мізерник пробивав у штрафній, але воротар "Полісся", Олег...Новини Житомира

бачу. Він був усюди", - наголосив екс-футболіст Динамо "Шахтар більш-менш зміг зіграти в свою гру лише наприкінці 1-го тайму, після пропущеного голу", - додав експерт. "Тренерському штабу киян вдалося добре налаштувати своїх футболістів, тож кияни перемогли заслужено", - сказав Леоненко...Чемпион

Футболісти "Полісся" здобули перемогу над львів

Після другого пропущеного голу "леви" почали дужче насідати на ворота житомирян. Підтримати земляків та переглянути матч на Михайлівській зібралось близькосотні житомирян.0412.in.ua — сайт города Житомира

"левів" Олег Мозіль зреагував на його удар. Варто зауважити, що воротареві гостей довелося добре попрацювати у цьому матчі. Після другого пропущеного голу "леви" почали дужче насідати на ворота житомирян - Олег Мізерник пробивав у штрафній, але Олег Шевченко впорався з...Спортивний Житомир

"Енергія" перемогла "ХІТ" у другому матчі і зрівняла рахунок у півфінальній серії

потужний удар Степана Струка; загрожували воротам суперників також Олег Гасюк та Віталій Ковальчук. А от господарі “прокинулись” лише після третього пропущеного гола. Спершу кияни змінили голкіпера – місце у рамці зайняв Тарас Коваленко. Згодом п'ятим польовим на майданчик почав виходити...Галичина спортивная

Луїса Лінднера на 21 хвилині, натомість українці перед цим не зуміли реалізувати прекрасний шанс для взяття воріт, щоправда, вже після пропущеного голу швидко реабілітувалися – рахунок на 22 хвилині зрівняв Гліб Кривошапкін. Згодом, попри деяку перевагу «синьо-жовтих, «червоно-білі» все ж...24 канал

Фонсека: "Динамо" сьогодні було краще

було дуже багато пропущених зон, дозволяли опоненту виходити в контратаки. Насправді в перші 35 хвилин кияни були набагато краще. Після пропущеного гола команда зреагувала і мала три гольові моменти, однак не вийшло забити. У другому таймі Динамо повністю закрилося і...Unn.com.ua

Шахтар - Динамо 0:1.

діяли повільно, було безліч пропущених зон, дозволяли опонентові виходити в контратаки. Насправді протягом перших 35 хвилин кияни були переконливішими. Після пропущеного гола команда зреагувала і мала три гольові моменти, однак не вийшло забити. У другому таймі Динамо цілковито закрилося та...Ua-football

В "Шахтарі" визнали силу "Динамо"

винні, обрали неправильні рішення, були повільними, не грали агресивно. "Динамо" забило і закрилося, і ці зони було складно розкрити після пропущеного гола.", - сказав португальський спеціаліст.Нагадаємо, "Динамо" на виїзді перемогло "Шахтар" і скоротило своє відставання від "гірників" в таблиці до...Football-ukraine.com

Фонсека: Вітаю "Динамо", вони були кращими

винні, обрали неправильні рішення, були повільними, не грали агресивно. "Динамо" забило і закрилося, і ці зони було складно розкрити після пропущеного гола.Ми готувалися як зазвичай, нічого нового не було. Нам не вистачило уважності. Ми дали "Динамо" забити, після чого вони...Sportanalytic

гол забив 20-річний півзахисник Динамо Володимир Шепелєв, який в першому таймі скористався помилкою захисника Шахтаря Давіда Хочолави. Донецький клуб після пропущеного голу мав чимало нагод, щоб уникнути поразки, але не зумів забити киянам. Найкращу нагоду мав Марлос, удар якого потрапив...24 канал

розгрому Ворскли та Зорі у квітні. Підопічні Хацкевича за 7 останніх матчів в УПЛ встигли відзначитися 17 забитими та 7 пропущеними голами. "Динамо нарешті вирулило на шлях, про який мріяв Лобановський" Різниця м’ячів у чемпіонаті не на користь гостей: гірники...24 канал

Спортінг - Атлетіко 1:0.

вперед. Однак "Атлетіко" пощастило з голкіпером. Навіть незважаючи на той факт, що Ян Облак міг зіграти переконливіше у випадку з пропущеним голом. Вже на 11-й хвилині словенець в ефектному кидку витягнув мяч з-під штанги після удару головою від Коатеса. А...Ua-football

Игроки Барселоны недовольны главным тренером

команди залишилися незадоволені тактикою, яку обрав на гру тренер. На думку футболістів, Вальверде обрав обережними оборонну тактику, і після третього пропущеного гола, незважаючи на заміни, команда просто не встигла перебудуватися. Також деякі гравці впевнені, що впевнений виступ Барси на внутрішній...Ua-football

"Карпати" пропустили 900-й і забили 800-й гол в чемпіонатах України

Карпати в матчі 26-го туру чемпіонату України проти Зірки (2:1) забили і пропустили ювілейні м'ячі, а також встановили рекорд із пропущених голів вдома. В матчі 26-го туру чемпіонату України Карпати — Зірка (2:1) львів'яни пропустили 900-й і забили 800-й гол...Галичина спортивная

"Карпати" перемагають два матчі поспіль і залишають зону вильоту

контратака дозволила гостям зрівняти рахунок. Відзначився Дмитро Білоног. Здавалося, що ситуація для "Карпат" стала критичною, коли через кілька хвилин після пропущеного гола львів'яни залишилися в меншості. Лобай отримав другу жовту картку за те, що відмахнувся від суперника. Але вже через...Ваші новини

І ось уже Олексій Збунь заробляє штрафний, та Олексій Шевченко реагує на не дуже сильний удар. Іван Цюпа цілком безпідставно грубо заблокував футболіста «Карпат». Кіровоград24

Гвардіола про боротьбу за півфінал ЛЧ: ми повинні провести ідеальний матч

футболі трапитися може що завгодно, заявив іспанець. На думку Гвардіоли його колективу варто продовжувати йти до мети навіть у випадку пропущеного голу від мерсисайдців. Якщо пропустимо, здаватися не потрібно. Ми це робили вже багато разів створювали багато гольових моментів за...Unn.com.ua