08.12.2016
20:41

Метки новостей

пропустити

ЦСКА під завісу першого тайм пропустив другий м'яч у грі з ЦСКА Про це повідомляє Depo. Вивів уперед "шпор" Гаррі Кейн.ДеПо

В матчі Серії А між "Міланом" та "Кротоне" рахунок став 1:1 Як повідомляє Depo. Сектор, гол за господарів поля забив Маріо Пашаліч. ДеПо

«Українські Отамани» пропустять сезон через фінансові проблеми...zaxid.net

Бойко пропустив два м

Українець дебютував за нову команду в Кубку Короля. УНИАН (ИА)

Як повідомляє сайт Федерації біатлону України тернопільська біатлоністка та капітан збірної України Олена Підгрушна перенесла легку хворобу Спорт Тернопільщини

Через державний кордон не пропущено 4 особи, з яких 3 незаконні мігранти.Gorod.cn.ua

Півзахисник Наполі Марек Гамшик повернувся з розташування збірної Словаччини з нездужанням. Гал-info

НХЛ. Чемпіонський "Піттсбург" пропустив сім шайб від "Вашингтона"

У Національній хокейній лізі минулої ночі відбулися лише дві гри. УНИАН (ИА)

Перші ознаки діабету, які не можна пропустити

Дізнайтеся про тривожні симптоми, які говорять про те, що вам обов'язково треба здати кров на цукор! UkrMedia

Захисник «Динамо» пропустить 7 місяців через травму...zaxid.net

Москаль оприлюднив, яку контрабанду пропустила "файта" з ДФС.Ужгород.net.ua

Євген Коноплянка може пропустити матч проти Фінляндії...Гал-info

"Малага" пропустила від "Хіхона" уже на 13-ій хвилині Про це повідомляє Depo. М'яч на свій рахунок записав Вігера.ДеПо

Не ходив на сесії, бо хворів: у Чернівцях депутат, що пропустив 92% сесій, обіцяє принести довідку

У міськраді не прийняли жодного рішення щодо неявки Білика на сесії Молодой буковинец

Воротар "Лестера" відіграв матч Ліги чемпіонів зі зламаною рукою, але не пропустив

Голкіпер англійського "Лестера" Каспер Шмейхель отримав травму руки під час матчу Ліги чемпіонів проти "Копенгагена", але дограв матч до кінця. iPress

"Легія" відквитала один гол у грі з "Реалом" Про це повідомляє Depo. На 40-ій хвилині рахунок 1:2 встановив Оджіджа-Офое. ДеПо

"Гуманітарку" на 700 тисяч гривень на Закарпаття не пропустили. Масштабне викриття на Закарпатті: під виглядом гуманітарки везли товари на 700 тисяч гривень.Ужгород.net.ua

"Атлетіко" після першого тайму перемагає "Малагу" з рахунком 3:1 Про це повідомляє Depo. Нагадаємо, Денис Бойко залишився в запасі. ДеПо

Завершився перший тайм матчу між рівненським "Вересом" та полтавською "Ворсклою". ОГО.ua