улыбкой.Муж:– Алкашка, закрой чемодан и ложись!– Елисей, сыночек, тебя не дразнят в садике?– А кто будет дразнить-то? Остап? Евстафий? Архип? Прокоп? Наум?– Дорогой, ты опять не покормил кота вчера вечером!– Да с чего ты взяла?! Вон он спит себе спокойно...Новости N

У цей день православна церква згадує святого Прокопа. Пропонуємо вам матеріал, з якого ви дізнаєтеся, що робили 5 грудня наші предки.UkrMedia

важность точной информации. И в свой профессиональный праздник все работники статистики получают поздравления и поощрения от руководства и представителей власти. Прокопьев день В этот день отмечается память святого Прокопия Чтеца, принявшего мученическую смерть в начале 4 века. Согласно житию, Прокопий...Мариупольские новости

Панас, Борис, Василь, Володимир, Герасим, Іван, Ілля, Максим, Марк, Михайло, Павло, Параскева, Петро, Прокіп, Сава, Тадей, Федір, Яків Народний календар: Прокоп'єв день В цей день відзначається пам'ять святого Прокопа Читця, який прийняв мученицьку смерть на початку 4 століття. Діти на...Infokava.com

5 грудня - день Прокопа, коли люди знають про своє призначення і влаштовують гуляння

Якщо людина народилася в день Прокопа, 5 грудня, то буде добре знати своє призначення У якості талісмана людині, народженій 5 грудня, варто носити турмалін...ДеПо

Кубок України 1/16 фіналу: "Епіцентр К10" - "СумДУ" 5:5 - відео голів

(Івано-Франківськ) Суддівський спостерігач: В. Фурман (Чернівці) «Епіцентр К10» (Івано-Франківськ) - «СумДУ» (Суми) 5:5 (2:1) Голи: Данів, 5, 16, 29, 36, Прокоп, 34 - Мисловський, 2, 28, Бурдюг, 24, 26, Пустовойт, 30 Попередження: Галян, 28 - Ігумнов, 16, Бабинін, 28 «Епіцентр...Галичина спортивная

"Епіцентр К10" не зумів пробитись в 1/8 фіналу Кубка України

на дальні удари які спокійно блокували сумчани або відбивав їх воротар. Але за шість хвилин до завершення матчу вистріл Володимира Прокопа не змогли заблокувати захисники, які позиційно помилились, а воротар був безсилий перед точним і гарматним ударом. За п’ять хвилин...Галичина спортивная

робота, наскільки активно він подає запити і чи стосуються ці закони і запити проблем його виборчого округу, - пояснив Тарас Прокоп, координатор виборчих програм Чернівецького представництва ГМ "ОПОРА". Утім, далеко не всі законопроекти, які подають народні обранці, каже Тарас Прокоп,...0372.ua

Утім, далеко не всі законопроекти, які подають народні обранці, каже Тарас Прокоп, відповідають їхнім передвиборним програмам.Буковинська правда

Антон, Максим, Павел, Михаил, Сергей, Филипп, Петр, Георгий, Юрий, Егор, Николай, Ефим, Константин, Степан, Федор, Марк, Фадей, Василий, Наум, Яков, Прокоп, Феоктист, Нифонт, Феодосий, Никанор, Серафим, Артем, Климент, Семен, Трофим, Валентин, Савва, Вениамин, Адам, Емелъян, Прохор, Прокл, Елизар. Также некоторые...Mig.com.ua

на двох забили 4 голи. Вже на 7-й хвилині матчу рахунок на табло був 2:2, у гостей відзначились Данів та Прокоп, у господарів по голу на свій рахунок записали Ігумнов та Пустовойт. До перерви «студенти» забили і третій м’яч, «гол...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

> > > > > > > > > > > > > > > > > Учасник Євромайдану Тарас Прокоп пригадує, день 21 листопада 2013 року став першим закликом до того, щоб молодь виходила на Майдан. «Тоді я перебував...Чернівці.ТВ

"Епіцентр К10" програв перший матч 1/16 фіналу Кубка України

Саме після ауту івано-франківці забили і другий гол. Конкольняк і Красій розіграли аут, удар останнього голкіпер відбив, але на добиванні першим був Володимир Прокоп. Галичина спортивная

«Осуд таких дій депутата має бути однозначно», - активіст у Чернівцях про справу Білика

На думку Тараса Прокопа, в іншому разі ми ніколи не матимемо чесних виборів...Молодой буковинец

Украинские юниоры проиграли соперникам из Польши

За перші дві хвилини наша команда щонайменше тричі мала можливість відкрити рахунок. Втім усі зусилля українців нівелював голкіпер поляків Оскар Прокоп.Але й він виявився не...Sportgid

За перші дві хвилини наша команда щонайменше тричі мала можливість відкрити рахунок. Втім усі зусилля українців нівелював голкіпер поляків Оскар Прокоп. Але й він виявився не в змозі допомогти своїй команді на третій хвилині матчу, коли Артем Матейченко використав передачу...Спорт.ua

"Рома" справилась на выезде с "Аустрией"

Волки победили со счетом 4:2 "Аустрия" Рома"2:4Голы: Кайоде, 2, Грюнвальд, 89 Джеко, 5, 65, Де Росси, 18, Наингголан, 78"Аустрия": Хаджикич Ларсен, Ротпуллер, Филипович, Мартченко Сербест (Прокоп, 84), Хольхаухер Пирес, Грюнвальд, Венуто (Тахури, 86) Кайоде (Фришенбихер, 71)"Рома": Алиссон Перес, Рюдигер, Де...Campeones.ua