програти

Запись Українки програли австрійкам впервые появилась Останні новини Сум.Новости Сумм

Ворскла - Шахтар 1:3 (0:2) Голи: 0:1 - Пихальонок (4), 0:2 - Глущук (35), 1:2 - Шарило (70), 1:3 - Кащук (89) Джерело: champion.com.ua 1NEWS

Юристи: НБУ програв Суркісам судові спори через власні недопрацювання

Юристи: НБУ програв Суркісам судові спори через власні недопрацювання...Finbalance

Луцький міськрайонний суд задовольнив позов депутата Луцької міської ради щодо незаконного внесення змін до Регламенту. Online.ua

Луцька Волинь у контрольному матчі під час навчально-тренувального збору на Закарпатті програла кропивницькій ЗірціЧитати повністю...Online.ua

Леся Цуренко програла одній з сенсацій турніру словацькій тенісистці Магдалені Рибаріковій, - інформує УНІАН.Гал-info

Полтавчани поступилися віце-чемпіонам Хорватії, - передає Сьогодні. Гал-info

Український клуб продовжує підготовку до нового сезону, - Дзеркало тижня. Гал-info

НБУ, Приватбанк і ФГВФО програли апеляцію в спорі з ФК "Динамо" щодо пов

НБУ, Приватбанк і ФГВФО програли апеляцію в спорі з ФК "Динамо" щодо пов'язаних осіб...Finbalance

Українські тенісисти продовжують виступати на турнірі Великого шолома. Про це передає Дзеркало тижня. Гал-info

Націоналізований Приватбанк виграв у судах позови на 10 млрд гривень, програв - на 2 млрд

Про це в ході прес-конференції у вівторок повідомив голова правління банку Олександр Шлапак. UkrMedia

The Championships, Wimbledon Чоловічий тенісний турнір у Лондоні, Великобританія Призовий фонд - $ 19 174 575 Чемпион

Депутат Рівнеради Василь Немеш продовжує війну проти журналістів. ЧаРівне.info

Молодіжна збірна України з волейболу програла четвертий матч поспіль на чемпіонаті світу, поступившись у першій грі втішного раунду Туреччині. Чемпіонат світу-2017 з волейболу Молодіжні збірні (U-21)...Чемпион

Спортивно-культурний клуб «Демня» з Львівщини став срібним призером Кубка України серед аматорів. Гал-info

Ватерполісти львівського «Динамо» вдруге поспіль стали срібними призерами чемпіонату України з водного поло. Гал-info

Збірна України невдало стартувала на молодіжному чемпіонаті світу. У 1-му турі групового етапу українці розгромно поступилися Аргентині. 1NEWS

"Комсомольська когенераційна компанія" програла 358 млн грн банку "Фінанси та кредит"...Finbalance

20-го червня відбувся третій тур чоловічого командного чемпіонату світу в Ханти-Мансійську, в якому Україна поступилася Росії. Гал-info