заробила на держслужбі майже 7,5 мільйона гривень, тобто щомісячний її дохід склав 625 тисяч гривень. Це можна було б назвати прикрою помилкою, якби колега Юлії Никифорець, слідчий Сергій Баєр, задекларував також майже 7,5 мільйона гривень. У Чернівецькій поліції запевнили, щодо...Буковинська правда

Зараз я вам відкрию страшну таємницю: Використовуйте чарівне «На ***», при найменшому приводі, - Арестович

до самого себе. Багато людей хочуть, щоб ви і ваше життя відповідали їх уявленням про вас в їх головах, і прикрою помилкою була б боротьба за виправлення цієї ситуації. Єдине, за що варто змагатися […]Запись Зараз я вам відкрию страшну...Новости Сумм

Тренер "Зірки": Ми показали непогану гру

прокоментував поразку своєї команди від "Динамо". Повідомляє сайт Футбол Україна. "Перший тайм провели непогано. Шкода, що відразу після перерви наша прикра помилка в обороні призвела до того, що рахунок став 0:1. Але навіть після цього ми демонстрували непогану контргру. А...Sportgid

Динамо - Зірка 3:0.

в контратаки. Щось у нас вийшло, щось - ні. Перший тайм ми провели непогано. Шкода, що відразу після перерви наша прикра помилка в обороні призвела до того, що рахунок став 0:1. Але навіть після цього ми демонстрували непогану контргру. А...Ua-football

у дисципліні “швидкість”. Наш Даниїл Болдирєв упевнено подолав кваліфікацію із результатами – 5,60 і 5,59 секунди, але припустився у фіналі прикрої помилки – фальстарт. Цей промах коштувала йому чемпіонського звання, але не завадив стати срібним призером Всесвітніх ігор. Також продовжили...Український Інтерес

у Вроцлаві виборов Даниїл Болдирєв у скелелазінні на швидкість. Болдирєв був абсолютним фаворитом змагань, але поступився у фіналі через надзвичайно прикру помилку фальстарт. Читайте також: Буковинець став півфіналістом міжнародного турніру з боксу в...Online.ua

Українці завоювали п

– абсолютний фаворит змагань. Він впевнено подолав кваліфікацію  з фантастичними результатами – 5,60 і 5,59 секунди, але припустився у фіналі прикрої помилки - фальстарт. Ця помилка коштувала йому чемпіонського звання, але не завадила стати срібним призером Всесвітніх ігор. Також продовжили...Unn.com.ua

Ведучий Первого канала "вибачився" перед "Океаном Ельзи"

почалася зі слів ведучого: “ "У мене зараз дуже важлива і дуже непроста місія. Я хочу вибачитися за нашу вчорашню прикру помилку. Група "Океан Ельзи"справді не гастролювала по Росії з 2014 року".   “ "Я прошу вибачення у всіх наших...Єдність

Російські пропагандисти визнали, що брехали про гастролі Вакарчука

на території Росії 35 концертів. "У мене зараз дуже важлива й дуже непроста місія... Я хочу вибачитися за нашу вчорашню прикру помилку. Група "Океан Ельзи" дійсно не гастролювала у Росії з 2014 року. Я прошу вибачення у всіх наших глядачів",...Еспресо TV

"Первый канал" дивно перепросив за фейк про концерти "Океану Ельзи" в Росії

Ведучий розпочав передачу зі слів: "У мене зараз дуже важлива і дуже непроста місія. Я хочу вибачитися за нашу вчорашню прикру помилку. Гурт "Океан Ельзи" справді не гастролював Росією з 2014 року. Я прошу вибачення у всіх наших глядачів" -...Online.ua

Чи може українська тенісистка Світоліна виграти Вімблдон

Наша тенісистка була за крок до омріяного півфіналу, однак у матчі проти румунки Сімони Халеп у вирішальний момент припустилися кількох прикрих помилок і у підсумку поступилася майбутній фіналістці турніру. Проте успішний виступи на відкритому чемпіонаті Франції дозволив Світоліній піднятися на...Еспресо TV

Руслан Мостовий: "Зі "Львовом" очікували саме такої гри"

це брак. Звісно, що важко. Але я, відверто кажучи, до цього був готовий. Навіть у такій грі не хотілося припускатися прикрих помилок у захисті. Десь в атаці це ще більш-менш, а ось в зоні оборони ми поплатилися за огріхи. Сьогодні...Галичина спортивная

Зірка зіграла внічию з Балмазуйварошем

Кропивничани забили першими, але потім у другому таймі, через прикру помилку, пропустили.Sportgid

Потім голкіпер угорців відбив удар нападника, після того, як Адерінсола Есеола обіграв захисника. Через це сталася прикра помилка в обороні й «Балмазуйварошу» вдалося зрівняти рахунок. Есеола Адерінсола Хабіб (11. потенційний новачок, 70).Спорт.ua

те, що не може без неї жити, що тільки вона  - єдина його справжня любов. А те, що сталося, то прикра помилка. Зараз він може допомогти їй закінчити університет. Може потурбуватися про неї і про доньку. Вона зупинила його поглядом,...Газета "Наш ДЕНЬ"

Херсонський губернатор «потрапив у ДТП» про що навіть не здогадувався

засідання, переговори, відкриття пам'ятника прикордонникам, робочі виїзди у райони області.. Таким чином, всім зрозуміло, що ДТП з губернатором - це прикра помилка журналістів, а сам Андрій Гордєєв живий та здоровий працює на благо Херсонщини і висловлює свої співчуття родині загиблої...Online.ua

Новий інцидент МАУ з пасажиркою: в авіакомпанії дали пояснення

в МАУ Окрім цього, в компанії прокоментували ситуацію з оператором кол-центру, який нічим не допоміг пасажирці. "Агент контактного центру припустився прикрої помилки, з ним буде проведено відповідну роботу", — повідомили там. Також у МАУ зазначили, що нерідко трапляються випадки, коли...Национальный антикоррупционный портал АНТИКОР

одним матчем. У першому таймі колектив Вадим Даренка гідно виглядав на фоні більш свіжого суперника. Але в середині другої половини прикра помилка захисника призвела до взяття воріт. Згодом, коли Зірка побігла відіграватись, пропустила ще раз. Тож, у підсумку 0:2 не...Online.ua

Юрій Процюк: "Судді вкрали фінал в України"

поразку від них у чвертьфіналі чемпіонату Європи у Бухаресті. Дівчата — розумнички, постаралися, завоювали цей вихід у четвірку. Якби не прикра помилка суддів, я спілкувався з тренерами Японії, Франції, усі, хто тут був, дійшли висновку, що в України судді вкрали...Галичина спортивная

ДЮФЛ: "УФК-Карпати" U-14 – ДЮСШ-11 "Чорноморець" U-14 – 2:0

«Чорноморець».Матчі першого туру львів’яни та одесити зіграли по-різному. «Зелено-білі» вже в компенсований арбітром ігровий час до другого тайму через власну прикру помилку свого голкіпера втратили перемогу над донецьким «Шахтарем»: гра завершилася нічиєю — 1:1. Водночас «синьо-чорні» з рахунком 0:2 поступилася...Галичина спортивная