Новости по метке:

Прикарпатський

Прикарпатські рятувальники отримали 28 спецкостюмів (відео)

Прикарпатські рятувальники отримали 28 спецкостюмів, які захищають від опіків, вологи та навіть хімічних уражень. Телерадіокомпанія РАІ

Прокурори під час аналізу декларації секретаря однієї із міських рад Прикарпаття виявили невідповідності щодо ціни квартири, будинку, транспортних засобів та грошових активів Івано-франківський портал новин "Репортер"

Скільки виділять на прикарпатські дороги у 2018 році (ІНФОГРАФІКА)

Прикарпаття - серед областей, яким дістанеться найменше грошей. Хоча, це - не рекорд: 2015 року на дороги виділили 23 мільярди гривень Стик

Отримати освіту, незважаючи на сирітство чи злидні. Такий шанс отримали прикарпатські школярі завдяки благодійній організації Карітас...Івано-франківський портал новин "Репортер"

П'ятеро прикарпатських вихованців Погонянського та Залучанського інтернатів 17 вересня їдуть до Києва, щоб відвідати виступ Ніка Вуйчича...Івано-франківський портал новин "Репортер"

Двоє прикарпатських мажоритарників потрапили до «ТОП 10» рейтингу «ОПОРИ» (відео)

Двоє прикарпатських мажоритарників потрапили до «ТОП 10» рейтингу «ОПОРИ». Громадська організація вже не перший рік моніторить роботу народних депутатів. Відтак, за показниками...Телерадіокомпанія РАІ

Активісти промоніторили статки прикарпатських суддів (відео)

Активісти презентували аналіз відповідності стилю життя прикарпатських суддів до їхніх офіційних доходів. Більше про доходи суддів та їхні витрати на життя дізнавалися наші журналісти.Телерадіокомпанія РАІ

Вони порівнювали задеклароване майно з тим, що вказана в реєстрі: аналізували декларації суддів за три останні роки Івано-франківський портал новин "Репортер"

Відома прикарпатська журналістка Оксана Кваснишин написала у своєму Facebook, що зараз їй краще, та вона готується до наступної серії лікування.Івано-франківський портал новин "Репортер"

У мережі з

Це презентаційний фільм про популярну історію міста, передає НТК. Франківчани

Юні прикарпатські таланти отримали нагороди (відео)

В Івано-Франківську відзначили діток, які є призерами та фіналістами різноманітних конкурсів та змагань. Були там і наші журналісти. Телерадіокомпанія РАІ

Аварійно-диспетчерська служба ПАТ «Івано-Франківськгаз» взяла участь у третьому етапі всеукраїнських змагань. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Прикрпатець Андрій, один з дев'яти побратимів, котрі пішли на війну зразу після Майдану. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Аварійна школа у Раковці турбує школярів та їхні сім'ї вже давно, впродовж цього літа, розповідає мама одного з учнів, традиційно нічого не робили. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Світлина гори Петрос Тараса Дутки з Тисмениці, що на Франківщині, перемогла у фотоконкурсі «Pokrova Photovernissage, 20177». Івано-франківський портал новин "Репортер"

Напередодні першого вересня прикарпатські школи отримали нові автобуси.Бліц-інфо

31.08.2017(Ctrl →)

Калейдоскоп событий