Новости по метке:

прийомні сім'ї

"Де ти, мамo?": 17-річний Вoва хoче у рoдину (ФOТO, ВІДЕO)

Вoва спoкійний рoзважливий хлoпець, він твoрчий працьoвитий і спoртивний. Хлoпець малює і рoбить всілякі вирoби свoїми руками. Любить прoвoдити час в кoмпанії хoрoших людей з дoбрим пoчуттям гумoру. медиапортал "Акула"

"Де ти, мамо?": 17-річний Сашко хоче в родину (ФОТО, ВІДЕО)

компанійський Олександр дружить зі всіма хлопцями в класі. Вони разом проводять майже увесь час після уроків: разом роблять домашні завдання, гуляють, спортивний парубок, який регулярно робить фізичні вправи. медиапортал "Акула"

"Де ти, мамо?": 17-річний Денис хоче в родину (ФОТО, ВІДЕО)

Хлопець мріє стати відомим тенісистом та завоювати бісером, адже це так приємно після активно дозвілля просто спокійно посидіти та Номер дитини в державній базі: 70515 Можливі форми сімейного влаштування: усиновлення, прийомна сім'я, дитячий будинок сімейного типу. медиапортал "Акула"

Старша сестра продала будинок, залишивши молодших ні з чим

Служба у справах дітей міської ради повинна була призначити відповідальну особу на прийняття дітьми спадщини, але цього не було зроблено. Fakel

Де ти, мамo?: 17 - річна Юля хoче у рoдину (ФOТO, ВІДЕO)

яка не уявляє свoгo дoрoслoгo життя без спoрту та дoмашньoгo улюбленця - сoбачки на вчителі відмічають щирість та дoбре серце дівчинки. Мoжливі фoрми сімейнoгo влаштування: усинoвлення, прийoмна сім'я, дитячий будинoк сімейнoгo типу. медиапортал "Акула"

відділ міської ради Кропивницького розглядає питання порушення житлових прав двох неповнолітніх дітей. Дві дівчинки, які після смерті матері потрапили до прийомної сім'ї, можуть по досягненню повноліття опинитися без законного житла. Вони мають двох повнолітніх братів та сестру, які вирішили розпорядитися...Гречка

Олешківський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді веде пошук сімей, які готові стати патронатними та на своїй житловій площі доглядати за дітьми, які потребують захисту, які за певних обставин залишились без батьківського піклування. Цюрупинск Онлайн

"Де ти, мамо?": 17-річний Юрчик хоче в родину (ФОТО, ВІДЕО)

навчатися, у нього є схильність до гуманітарних предметів. Вважає, що чоловік має вміти робити все. Можливі форми сімейного влаштування: усиновлення, прийомна сім'я, дитячий будинок сімейного типу. медиапортал "Акула"

"Де ти, мамо?": 17-річний Роман хоче в родину (ФОТО, ВІДЕО)

У нього гарні виразний добрі очі і з ним приємно спілкуватися. захоплюється спортом, вже 8 років в поспіль займається футболом. Можливі форми сімейного влаштування: усиновлення, прийомна сім'я, дитячий будинок сімейного типу. медиапортал "Акула"

Цього місяці всі соціальні виплати надійдуть кропивничанам вчасно

за серпень 2017 рoку у сумi 18, 996 мiльйoнiв гривень та дoпoмoги на дiтей-сирiт мiльйoнiв гривень, Фoртечнoгo райoну - 12, 746 мiльйoнiв гривень. медиапортал "Акула"

"Де ти, мамо?": 17-річний Павло хоче у родину (ФОТО, ВІДЕО)

Добре розвинутий фізично, спортивний хлопець має позитивний світогляд. Він спокійний, веселий і товариський. медиапортал "Акула"

На Драбівщині соцслужби перевірили неблагополучні сім

У ході рейду обстежено матеріально-побутові умови проживання 4 неблагополучних сімей в яких виховується 6 дітей. Про Все

"Де ти, мамо?": 17-річний Слава хоче в родину (ФОТО, ВІДЕО)

участь у змаганнях, розповідає, що їх команда завжди виграє. навчатись. Улюблені предмети - математика, біологія, географія та геометрія. Але найбільшу уваги приділяє фізкультурі. Можливі форми сімейного влаштування: усиновлення, прийомна сім'я, дитячий будинок сімейного типу. медиапортал "Акула"

"Де ти, мамо?": 17-річний Данило хоче в родину (ФОТО, ВІДЕО)

17-річний Данило - дитина з особливими потребами. Данилові - старанний, наполегливий, кмітливий учень, швидко розуміє прочитаний Можливі форми сімейного влаштування: усиновлення, прийомна сім'я, дитячий будинок медиапортал "Акула"

Швидка патронатна допомога

Мабуть тут більше залежить від родини патронатних вихователів, а не від дітей. Голая Пристань

04.08.2017(Ctrl →)

Калейдоскоп событий