призов місця

встановлені та нагородженні сувенірною продукцією від Відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області, а заклад отримав відповідні нагороди за призове місце в конкурсі "Зимова...Все

«Рибок» з усієї України зібрав турнір з плавання ім.

та вже мріє про участь на Паралімпійських іграх - Плавання покращує мій стан здоров'я та саморозвиток у спорті. Хочеться завойовувати призові місця на чемпіонатах та взяти участь у Паралімпійських іграх, - додав спортсмен з...Кременчугский Телеграф

У тернопільських борців греко-римського стилю одне "срібло" і дві "бронзи"

Жмеринка Вінницької області. У змаганнях взяли участь біля двохсот спортсменів. На турнірі успішно виступили юні борці з міста Тернополя, здобувши призові місця у своїх вагових категоріях і, відповідно одну срібну медаль та дві бронзових. Так, друге місце завоював Володимир Войтович...Галичина спортивная

Благодійний турнір з міні-футболу відбудеться у Чернівцях

А другого дня відбудуться півфінали і матчі за призові місця. Погляд

- Шпак Олександр (109кг) - 2місце в MASTERS (40-49 років), та 2 місце в OPEN - Штирхун Максим (97кг) - 3 місце в OPEN Кременчугский Телеграф

40 років тому у Черкасах "мілітаризували" "Дюймовочку" (фото)

Що таке військово-патріотична гра “Зірниця” – окрема історія, може колись при нагоді. Скажу лише, що наша школа виборювала в ній призові місця аж на Всесоюзному рівні, діло це в 19-й завжди було на висоті. І вже в підлітковому віці нас...Про Все

На фестивалі у Нью-Йорку обрано кращі ролики, зняті дронами

відео визнана робота британців, в якій автори показали ризиковані стрибки і паркур на недобудованих та напівзруйнованих будівлях. У категорії Пейзажі призове місце посіла команда, яка зняла з висоти краєвиди Австралії. Ролик супроводжується піднесеним музичним супроводом і кадрами унікальної флори та...Unn.com.ua

Ольга Кузьменко: "З госпіталя Андрій привозив поранених додому - помитися, переодягнутися...

Заходить Андрій і говорить точнісінько, як я, - слово в слово. Викладачка поставила трійку не тому, що Андрій погано знав її предмет. Факты

Хто ти, майбутній олімпієць?

керівництвом тренера - викладача Татаренка Ігоря Володимировича мала такий склад: 1. Кравченко Антон; У напруженій боротьбі наші волейболісти зайняли ІІ призове місце. Мовтян Катя в особистому заліку серед дівчат стала чемпіонкою області; Мазко Олександр в особистому заліку посів ІІ місце...Бахмацька районна незалежна газета "Порадник"

є значні досягнення на чемпіонатах Європи. На чемпіонаті Європи 2017 року з сумо вихованці міської дитячої спортивної школи №5 вибороли призові місця. А на чемпіонаті Європи зі стрільби кульової серед 47 команд Європи, понад 500 учасників у складі збірної команди...Моя Вінниця

Всеукраїнські змагання зі спортивних танців «Кубок Таврії 2017». Про це повідомляє управління освіти Херсонської міської ради.Херсонські танцюристи посіли майже всі призові місця, а саме 25 – за вихованцями клубу бального танцю «Латинос».Так, першими стали танцювальні пари: Сторончак Кирило та Бурлакова...Любимый Херсон

також кременчужанин Андрій Фисан. До трійки лідерів 20022004 років народження увійшли полтавець Олександр Шкурупій, решетилівці Богдан Ступа та Павло Васильчук. Призові місця серед учасників 2005?го року народження і молодших між собою розділили Антон Гудзенко з Решетилівки, Андрій Шепель з Полтави...Тижневик «ЕХО

четверте місце - 8, 11 та 18 квітня Друге місце - третє місце - 8, 11 та 18 квітня За призові місця (до двох перемог)...Чемпион

Народний депутат допоміг Шполянській станції юних техніків

у житті стали майстрами своєї справи: вчителями, військовими, інженерами, кваліфікованими робітниками, а то й просто добрими людьми. Вихованці станції займають призові місця в міських, обласних, всеукраїнських змаганнях та конкурсах, беруть активну участь у проведенні різноманітних свят та виставок. Із початком...Нова доба

впоралася. Третє місце в загальному заліку, 8 місце в індивідуальному заліку Юлії Джими і медаль чемпіонаті світу стали непоганими результатами. Призові місця були завойовані і на юніорських змаганнях, і на Універсіаді, тому потихеньку український біатлон своє реноме підтримує. Я сподіваюся,...Чемпион

Освітяни з Дніпропетровщини завоювали Гран-Прі на міжнародному конкурсі

інституту в цілому. В результаті він отримав найвищі бали і здобув Гран-Прі у номінації «Лідер післядипломної освіти в Україні». Також призові місця у різних номінаціях вибороли навчальні заклади Кам’янського, Кривого Рогу, Марганцю, Жовтих Вод та Апостолового. «Щороку проведення цих міжнародних...Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Паратхеквондо виявилося чудовим реабілітаційним заняттям для багатьох людей з інвалідністю Lada.FM

Ростислава. Але, нажаль, суперники виявилися сильнішими і в підсумку гра звершилася з рахунком 2:0 (21:16, 21:18) на користь господарів змагань. Призові місця розподілилися наступним чином: І місце - Роля/Мошак (Ужгород), ІІ місце - Бойко/Кравченко (Нова Каховка/Олешки), ІІІ місце - Плотник/Переходнюк...Мост