призов місця

17-річна львів

Переможцем же носівського карооке став працівник місцевої музичної школи Віталій Куций. The post "Караоке на майдані" по носівськи. Інформаційний сайт міста Носівка

претендувала на перемогу, адже з’їхалися до нашого міста кращі з кращих. Тож у кравецьких майстернях було гаряче! Напружена боротьба за призові місця тривала ще й тому, що, за умовами конкурсу, учасниці, які посіли шість перших сходинок, упродовж року будуть отримувати...НОВА Тернопільська газета

«Сила Нації» у Сумах: як це було (фоторепортаж)

На ігри зібралися 19 спортсменів з Київської, Вінницької, Харківської, Полтавської та інших областей. Судді записували результат кожного з учасників, але призові місця не визначалися. За словами АТОшников, головна мета змагань — показати іншим хлопцям, які теж отримали ампутації на війні,...Новости Сумм

Миколаївські спортсмени блискуче виступили на чемпіонаті України з академічної греблі

Миколаївські спортсмени здобули призові місця на молодіжному чемпіонаті України з академічної греблі, що проходив у Києві з 14 по 17 червня. «Ми пишаємось нашими переможцями...Миколаївська правда

Також пройшла на міжнародну конференцію науковців ICYS у Сербії. Leopolis

У спорткомплексі ТНЕУ пройде спартакіада «Сила духу»

період виділено більше 1,6 мільйона гривень. У попередні спартакіадах вже виявився талант багатьох підопічних Фонду, які вибороли на Всеукраїнській спартакіаді призові місця в різних дисциплінах. В команд зявилася особлива надихаюча енергія єднання. Потерпілі на виробництві здружилися, спілкуються поміж собою, підтримують...TeNews

Харківська спортсменка посіла призове місце на марафоні в Нюрнберзі

Всього в марафоні взяли участь більш як 4 тис. спортсменів з різних країн. Харківська команда виступила у складі семи осіб, перед... Новини Харкова

Юні черкащанки перемогли на Всеукраїнському музичному конкурсі

Котляревського, народна артистка України, завідувачка кафедри спеціального фортепіано, професор, голова журі; Учні відділу фортепіано ІІ Черкаської дитячої музичної школи № 1 ім. Про Все

У Новій Каховці назвали переможців «12-их Таврійських богатирських ігор»

– Соколянська Даніела (125 підйомів, с. Дудчани, Нововоронцовський район). У категорії дівчата 2006 р. н. і молодше (гиря 8 кг) призові місця посіли: І місце – Місяць Тетяна (160 підйомів, смт. Новотроїцьке), ІІ місце – Цегельник Неля (105 підйомів, с.Новости Херсонщины

В Оршанці змагалися 25 команд прикордонників (фото)

кульової стрільби серед регіональних управлінь перше місце посіла команда Північого регіонального управління. Друге місце виборола команда Західного регіонального управління. Третє призове місце дісталося команді Східного регіонального управління. Серед прикордонних загонів  перше місце посіла команда Десятого мобільного прикордонного загону. Друге місце...Вичерпно

цей турнір було заявлено 9 учасників, які були поділені на три групи. Кращі команди з усіх груп далі боролися за призові місця, другі у групах - за 4-6 місця, треті у групах - за 7-9 місця. З самого ранку розпочались...Ужгород.net.ua

Денис Данчук: "У мене максимальні цілі"

— Чітких, конкретних цілей на сезон ми не ставимо, адже розуміємо силу наших конкурентів і навряд чи вдасться зачепитися за призові місця. Кожен гравець віддає всього себе на футбольному полі. Місце в середині турнірної таблиці — це та ціль, яку...Галичина спортивная

чемпіонкою України. Після цього досягнення  я хочу стати чемпіонкою Європи. Потім я хочу досягти успіхів на чемпіонаті світу,  принаймні взяти призові місця. А на олімпійських іграх, коли я вже стану дуже досвідченим спортсменом, я хочу здобути перше місце. А потім...Галицький кореспондент

Заключний день семінару-наради з питань розвитку професійно-технічної освіти учасники провели на Решетилівщині

Ніли Спільни, вони роблять його одним із найкращих на Полтавщині. — Родзинка ліцею — наші учні. Пишаємося, що вони посідають призові місця на обласних конкурсах. Минулого року взяли участь у школі МАН. Горда і за педагогічний колектив, який готує висококваліфікованих...Интернет-издание «Полтавщина»

Андрій Калічак: "Нові керівники піднімають наш баскетбол на інший рівень"

Щодо чемпіонату, то було боротьба за вісімку кращих місць, які виходили на стадію плей-офф і, звісно ж, була боротьба за призові місця. Не було команд, які вважалився явними фаворитами і від цього, вважаю, чемпіонат був цікавим. Завдяки чому вдалося розширити...Галичина спортивная

зараз утримується у двадцятці кращих дзюдоїстів світу. А недавно вирішив спробувати свої сили в самбо і на чемпіонаті Європи виборов призове місце. – Я не дуже задоволений своїм результатом. Я розраховував на золоту медаль, але так вийшло, що в змаганнях...Запорозька Січ

Калушанка здобула титул "Little Princess Ukraine 2018".

Діана Сурмей - 13 років, єдина учасниця конкурсу, яка зі 120 балів набрала 120 і отримала перше місце та титул "Gold Little Princess Ukraine 2018". Франківчани

№30.  14 червня у Палаці мистецтв 4 найкращі команди за підсумками гри «Що? Де? Коли?» визначили призерів з гри «Ерудит-квартет». Призові місця зайняли такі команди:  1 місце – команда школи №30 2 місце – команда школи №6 3 місце – команда школи №23   ...Винница Daily