призов місця

"Епіцентр К10": Керівництво та уболівальники вже скучили за медалями

перед командою на цей сезон у Кубку України і Першій лізі?В. Б.: По Першій лізі керівництво поставило чітке завдання - призове місце. Керівництво та уболівальники вже скучили за медалями і ми докладемо максимум зусиль, щоб виправдати їх очікування. У Кубку...Галичина спортивная

Учні Черкаського профліцею гідно виступили на всеукраїнських змаганнях

Івченка Івана, Гай Костянтина, Секрета Владислава та Драбовського Романа. За підсумками 9 видів програми команда Черкаської області посіла 6 місце. Призові місця команди учнів-спортсменів посіли у таких видах програми: - «Метання довбні» – 2 місце; - «Боротьба на пасках» –...Нова доба

років цей вид озвивається у Вінниці. Спочатку було важко, а нині вінницькі естетки під керівництвом Світлани Єгорової прогресують. Вони добувають призові місця на чемпіонатах України за програмою кандидатів у майстри і майстрів спорту. А лідирують Харків, Дніпропетровськ і Запоріжжя, відзначив...Винницкий Бизнес Портал

Кропивницькі баскетболісти розпочнуть сезон домашніми матчами з БК «Ніко-баскет»

з кожним суперником два вдома і два на виїзді. Потім по чотири кращі команди з груп гратимуть в плей-офф за призові місця, а інші команди в класифікації за розподіл місць.Гречка

Картинг. Яскравий фінал Чемпіонату.

(ДЮСШ Автомобіліст, Київ), Влад Іванченко (Кононець-моторспорт, Київ) — другий, третій — Микита Фурніка (ХОТШ ТСОУ Лідер, Харків). Основна боротьба за призові місця у класі KZ 2 склалася між Іллею Телюком, Совічем Олександром, Скалею Єгором та Іваном Пекліним. І якби не...Спорт.ua

Виступ речника Міністерства оборони України під час брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі

Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак провів зустріч з делегацією канадських парламентарів - представників Постійного комітету Парламенту Канади з питань національної оборони. Народна Рада

В дружньому колі бердичівські машинобудівники відзначили своє професійне свято.

менш приємним стало і присвоєння звання «Ветеран праці» заводчанам та нагородження по результатам проведеної напередодні святкування спартакіади команд-учасників. Грамоти за призові місця з волейболу, міні-футболу та настільного тенісу серед чоловіків і жінок отримали кращі з кращих. Не забула привітати з...РІО Бердичів

Учасники Національної збірної України «Ігри Нескорених» здобули першу нагороду

ядра бронзову нагороду виборов колишній військовослужбовець Збройних Сил України, а нині — лейтенант Національної поліції України Сергій Торчинський. У попередніх забігах на 400 метрів призові місця здобули і вийшли у фінал учасники Національної збірної України «Ігри Нескорених» Олег Зімніков, Юрій Писарчук та Олександр Ткаченко. Міністерство оборони...Народна Рада

Влучно в ціль

В цій віковій групі Вероніка Бондарук з 29 очками зайняла друге місце, а Софія Гуренко третя (28), а у хлопців призові місця посіли Олександр Тарасенко...ІнфоМалин

участь у житомирському Космічному напівмарафоні 10 вересня 2017 року. Де він шостим пробіг 5-кілометрову дистанцію. Крім цього, він неодноразово здобував призові місця на всеукраїнських змаганнях і став дворазовим чемпіоном України. Та на цьому Юрій не збирається зупинятися: буде готуватися до...Спортивний Житомир

14 вересня у Луцьку стартував тижневий марафон з пауерліфтингу - чемпіонат України з класичного пауерліфтингу серед всіх вікових груп. Чемпіонат налічував більше ніж 300 спортсменів з усіх областей України. Головною подією третього дня змагань для Кременчука став виступ спортсмена СК...Кременчугский Телеграф

Легкоатлети збірної України провели тренування на головному стадіоні «Ігр Нескорених»

багаторазовий переможець та призер Чемпіонатів, Кубків України та міжнародних змагань майор запасу працівник ЗСУ Євген Іванович Мазур. «Я вважаю, що в Олега є всі шанси вибороти призове місце на змаганні, адже на звичайних тренуваннях він показував результати кращі за результати призерів минулорічних ігр» — зазначив Євген Мазур. Міністерство оборони...Народна Рада

Хокейним бум у Новояворівську

що цінною інформацією ділиться з юними хокеїстами. На думку експертів, «Галицькі Леви» у дебютному чемпіонаті УХЛ не зможуть боротися за призові місця, а от попсувати нерви усім фаворитам чемпіонату підопічні Михлайла Чіканцева таки зможуть. Цілком ймовірно, що команда з Новояворівська...Галичина спортивная

Майже щорічно станіславська футбольна команда займає призові місця, і наразі тримає лідируючі позиції.Pravda.ks.ua

На Херсонщині відновлюють футбольну інфраструктуру

чергу голова Станіславської сільської ради Володимир Желуденко відмітив: «У нас є давні футбольні традиції. Майже щорічно станіславська футбольна команда займає призові місця, і наразі тримає лідируючі позиції. Сьогодні ми запросили наших юних футболістів, щоб саме вони стали свідками творення спортивного...Херсонцы

Львів

команди Львівщини свої результати доклали і студенти Львівського державного університету фізичної культури. Зокрема, у ваговій категорії понад 120 кг виборов призове місце студент першого курсу факультету спорту Андрій Детко, який посів другу сходинку чемпіонату України з пауерліфтингу серед юнаків. У...Галичина спортивная

Перед першою домашньою грою в Екстра-лізі президент ФК «ІнБев» подарував меру Житомира іменну футболку

ми із задоволенням будемо представляти честь Житомира на Всеукраїнських змаганнях найвищого рівня. Відносно завдань на сезон, відразу поділюся: це однозначно призові місця. Для цього у нас все є. Для цього у нас є і матеріально-технічна база, є сильний тренерський склад,...Спортивний Житомир

Вперше участь в конкурсі краси Олена Смакоус взяла в 2013 році. Створення соціального проекту - незмінна частина конкурсу «Міс Україна 2017». Місто Онлайн

23 вересня у Києві відбудуться змагання по силовим видам спорту присвячені вшануванню пам

військової частини та суддівську колегію, яка рекомендована відповідної Федерацією. До змагань допускаються спортсмени та команди військових частин Збройних Сил України. Спортсмени, які посіли призові місця нагороджуватимуться медалями відповідних ступенів. Команди військових частин за підсумками у проведенні змагань з відповідного виду нагороджуються кубками та цінними подарунками. Початок змагань...Народна Рада