призер

Спасибо всем, кто верит и поддерживает», - написала Харлан. Шикарный бонус в 500 грн от Parimatch: регистрируйся и получай Tribuna.com

У Литві вперше за п

Лізі Європи. Взагалі цей сезон невдалий для клубу з Вільнюса. У вересні в фіналі Кубка команда програла "Стумбрасу" 0:1. Бронзовим призером став "Тракай", а разом з ним і українці Тимофій Шеремета та Михайло Шишка. "Лицарі" також відправляються в Лігу Європи.Ua-football

Завершился 17-й тур в Национальной Дивизии Молдовы. За тур до окончания первенства уже определился чемпион страны и серебрянный призер. Ua-football

завершения карьеры Чумейко был также директором «Газовика», который в 2016 году переименован в «Оренбург». Под его руководством клуб впервые в своей истории становился призером второго дивизиона. Сегодняшний матч «Оренбурга» против «Факела» в рамках Футбольной национальной лиги (ФНЛ) начнется с минуты молчания в память о Чумейко.Источник: vesti.kz...FootballTop

стані. Шестимісний позашляховик оснащений 2,2-літровим бензиновим двигуном, а його пробіг становить усього 1000 кілометрів! Вказано, що даний екземпляр – золотий призер виставок: Leopolis Grand Prix 2015 р. та Lemberg […]...Український автомобільний ресурс

18) відбудеться перегляд зворушливої кінодрами «Патерсон» (США, 2016) культового режисера, сценариста і музиканта Джима Джармуша, одного із чільних представників американського незалежного кінематографу, неодноразового призеру Канського кінофестивалю. Фільм розповідає про водія автобуса…...Новини по-рівненськи

Нагадаємо, вчора спортсмен провів майстер-клас для маленьких борців. Чи заважає слава у простому житті? Vpoltave.info

Вчера спортсмен провел мастер-класс для маленьких борцов. Vpoltave.info

Студентка СумДУ Юлія Джима пропустить відкритий Кубок Норвегії в Шушені, який відбудеться за тиждень до старту нового біатлонного сезону. Про це повідомив тренер жіночої збірної Урош Велєпєць. За словами наставника, у Юлії пару днів була температура. Спортсменку ізолювали і вона...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Украинская молодежь активно приобщается к олимпийскому движению.

где-то на полпути остановиться. Это недопустимо, это не по-спортивному. Поэтому надо идти к цели до победного конца", - отметил олимпийский призер Жан Беленюк. "Верить в себя, идти вперед несмотря на все и каждый день совершать маленькие, но все же победы,...Еспресо TV

Українська молодь активно долучається до олімпійського руху.

десь на півшляху зупинитися. Це неприпустимо, це не по-спортивному. Тому треба йти до мети до переможного кінця", - зазначив олімпійський призер Жан Беленюк. "Вірити в себе, йти вперед попри все і щодня здійснювати маленькі, але все ж перемоги, для того,...Еспресо TV

Школьник из г. Каменское стал стипендиатом Президента Украины

13.11.17 прошла церемония вручения дипломов с участием учащегося коллегиума № 16 г. Каменское (Днепродзержинск).Лауреатом стипендии Президента Украины стал Даниил Озерный:- призер конкурса МАН;- член Молодежного совета Каменского;- ученик СОШ с углубленным изучением иностранных языков І степени - коллегиума № 16...dndz.tv

України, в особистій першості володарями титулу чемпіона світу стали шаблістка Наталія Морквич та шпажист Сергій Шевкун, який також став бронзовим призером в рапірі. Срібні нагороди до активу збірної долучили Антон Дацко в змаганнях рапіристів та шаблістка Євгенія Бреус, яка стала...Урядовий Кур'єр

Ужгородець Лев Смагін привіз золото Кубку Європи з дзюдо / ВІДЕО

того, дзюдоїсти Ужгородської районної ДЮСШ взяли участь і у Чемпіонаті України серед кадетів, який тривав у Житомирі. Тож, маємо бронзового призера цієї першості. У ваговій категорії 60 кг Іван Павлючок зміг вибороти третє місце. Завдяки своїм досягненням, Лев Смагін виконав...Голос Карпат

Манчестері. Спортсмен став одним з лідерів в дисципліні "кейрін". З останнього віражу лідером вийшов саме українець, утім наздогнати Винокурова вдалося призеру олімпійських ігор у Ріо голландцю Маттейсу Бюхлі. У підсумку для визначення переможця знадобився фотофініш, який показав перевагу представника Нідерландів...7 днів

Дніпровські боксери привезли «золото» із всеукраїнського чемпіонату

України. Збірна Дніпропетровщини складалася з 15-ти спортсменів. Павло Миколайчук переміг одесита Марата Григоряна. Віталій Стальченко виборов «золото» у двобої з призером Європи, киянином Владиславом Марчуком. Євген Єнаки взяв верх над дворазовим чемпіоном Європи, черкащанином Дмитром Майдаковим. «Тепер наші юніори, які...Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Українець завоював срібну медаль на Чемпіонаті світу з велоспорту

дзюдо Спортсмен став одним з лідерів в дисципліні "кейрін". З останнього віражу лідером вийшов саме українець, утім наздогнати Винокурова вдалося призеру олімпійських ігор у Ріо голландцю Маттейсу Бюхлі. У підсумку для визначення переможця знадобився фотофініш, який показав перевагу представника Нідерландів...АСПІ

Чемпіонат України з боксу пройде у Львові 14-19 листопада

боксу 2017 року на призи екс-чемпіона світу серед професіоналів у напівсередній ваговій категорії по версії WBA, заслуженого майстра спорту України, призера ХХVIII Олімпійських Ігор 2000 року Андрія Котельника. Відкриття чемпіонату відбудеться сьогодні, 14 листопада, о 17:00 у виставковому центрі Південний...Щоденний Львів