призер

Волейболистки БГПУ одержали победу в чемпионате города (+ видео)

После двух недель упорных волейбольных сражений определился победитель и два призера первенства Бердянска по волейболу среди женских команд. Соревнования проходили с 21 по 30 ноября в спортивном зале медицинского колледжа...Pro.berdyansk.biz

Бронзовий призер Літніх Ігор XXXI Олімпіади у Ріо-де-Жанейро з веслування на байдарках і каное львів'янин Тарас Міщук та його тренери отримають стипендії...Дивись.info

Олимпиец Бондаренко получил президентскую стипендию

Олимпийский призер Богдан Бондаренко получил стипендию Президента Украины.МедиаПорт

Пуаре: Я был силен в стрельбе, Бьорндален - в ходе, а Фуркад силен во всем

Четырёхкратный обладатель Кубка мира, восьмикратный чемпион мира, трёхкратный призёр Олимпийских игр французский биатлонист Рафаэль Пуаре оценил вклад в развитие биатлона своего соотечественника Мартена Фуркада.Телеграф

Сумским школьникам рассказали о разумном питании

и знающие ученики во время викторины получили награды от Национального олимпийского комитета Украины, которые вместе с председателем областного отделения НОК, призером Олимпийских игр Еленой Петровой вручала спортивные супруги Алексей и Людмила Шелест. Также комплект спортивного инвентаря и литературу на олимпийскую...Данкор on-line

Перемогу у матчі здобув ФК Темп (Березова Лука), перемігши бронзового призера першості Старт (Лютенька) з рахунком 4:2.Футбол Полтавщини

Франківські тхеквондисти привезли п

Уучасть у змаганнях взяли сім спортсменів Івано-Франківського ФСТ "Україна" під керівництвом тренера вищої категорії Олександра Корсака. За підсумками змагань: бронзовим призером став Олег Янсон (кадети, -49 кг, тренер О. Корсак), срібним - Ілля Сверида (кадети, -45 кг, тренер О. Корсак),...Галичина спортивная

Александру Лашину присвоили звание Заслуженного Мастера Спорта по стронгмену

в ознаменование их личных заслуг при выполнении указанных в документе нормативов. Нормативы:в олимпийских видах спорта: олимпийский чемпион, чемпион мира или призёр ОИ, ЧМ; 2-кратный чемпион Европы, чемпион Европы (если чемпионаты проводятся раз в 2 или 4 года) или 3-кратный призёр...i24

Борець Юрій Вовк - бронзовий призер Міжнародного турніру у Ірані

Успішний виступ Юрія в Ірані став черговою сходинкою до здійснення його заповітної мрії підкорити Олімп. Галичина спортивная

14-річний спортсмен Юрій Вовк у складі збірної команди України здобув бронзову нагороду на ХІХ Міжнародному турнірі Спорт Тернопільщини

Студенти ЛДУФК взяли участь в чемпіонаті України з дзюдо

Не було рівних у ваговій категорії до 73 кг аспіранту ЛДУФК, МСМК Дреботу Сергію, який став шестиразовим чемпіоном України. Бронзовим призером у командній першості стала і третьокурсниця (ФС) МС Денисюк Марія. За крок від медалі у ваговій категорії 52 кг...Галичина спортивная

Анна Музичук - бронзовий призер турніру у Мюнхені

Марія Музичук набрала 5,5 очок, що принесло їй підсумкове 7 місце. Галичина спортивная

У Львові виборюватимуть призи Андрія Котельника

з боксу та уславлених спортсменів, серед яких щестиразовий чемпіон світу з боксу за версією WBO Сергій Дзиндзирук та Андрій Котельник призер Ігор Олімпіади в Сіднеї, багаторазовий чемпіон України з боксу, переможець першості Європи. Фінальні поєдинки боксерів розпочнуться 4 грудня об...Щоденний Львів

- третє. Серед юнаків 2002-2003р.н. переможцем став: Шрамко Микола. Серед юнаків 2004-2005р.н. переможцями стали: Козоріз Микола та Гончарук Олександр. Бронзовим призером змагань став: Римкевич...Моя Вінниця

У Мюнхені закінчився представницький турнір зі швидких шахів "Beautiful Minds - Krulich Cup 2016", у якому брали участь сестри з України Анна та Марія Музичук. Гал-info

Шахматистка А.Музычук стала призером турнира в Мюнхене

Победу с результатом 8,5 очков получил испанец Ф.Вальехо. UAtoday

На базі басейну ЦСК відбудеться підбиття спортивних підсумків 2016 року до 25-ї річниці Збройних Сил України

Завтра, 29 листопада, об 11.00 в актовій залі басейну Центрального спортивного клубу Збройних Сил України відбудеться підбиття спортивних підсумків 2016 року до 25-ї річниці Збройних Сил України. Seo-top-news

Полтавські каратисти привезли перемогу з чемпіонату Європи

карате (WKO) серед молоді та кадетів. На турнірі виступала команда з Полтавщини. Четверо наших спортсменів привезли з турніру медалі. Отож призерами змагань стали: 1 місце: Анатолій Журавель та Віталій Цуревський. 2 місце: Володимир Бугай та Ростислав Журавель Таким чином Полтавщина...ДеПо

Каратисти з Олександрії вибороли на Чемпіонаті Європи чотири медалі (ФОТО)