призер

22 березня в Алгарве (Португалія) завершився розіграш нагород цьогорічної континентальної першості з пулу у дисципліні десятка. Бронзовим призером цих змагань стала лідерка українського пулу Катерина Половинчук, інформує офіційний сайт Спортивного комітету України. У півфіналі нашу представницю зупинила майбутня...1NEWS

Українець Михайлов здобув «бронзу» на чемпіонаті Європи з вільної боротьби

Український спортсмен Василь Михайлов став бронзовим призером чемпіонату Європи з вільної боротьби серед спортсменів віком до 23 років.Громадське телебачення

Бронзовим призером цих змагань стала лідерка українського пулу Катерина Половинчук, інформує офіційний сайт Спортивного комітету України. У півфіналі нашу представницю зупинила майбутня...Чемпион

і всі виграв, причому, десять з них – нокаутом. Володіє титулом NABF в напівважкій вазі, заслужений майстер спорту України, бронзовий призер на Олімпійських іграх 2012 року. В останніх трьох боях Гвоздик виходив проти серйозних напівважковаговиків – Наджіба Мохаммеда, Томмі Карпенсі...Znaj.ua

Поліна Конарєва - переможниця міжнародних стрілецьких змагань у Дортмунді

Старк 237,9 на 234,4, ще одна вихованка училища Юлія Коростильова (вип.2004р.) посіла 5 місце. У стрільбі з пневматичної гвинтівки бронзовим призером турніру став Олег Царьков (вип.2008р.). У стрільбі зі спортивного пістолета на 25м Коростильова четверта, а Царьков у стрільбі з...Галичина спортивная

Бронзовим призером в категорії до 97 кг...1NEWS

реєстрація учасників 13.00 - 14.00 засідання суддівської колегії 14.30 - відкриття змагань 14.30 - фінали у всіх категоріях Переможці та призері отримають медалі, дипломи та цінні подарунки. Захід пройде за ініціативи управління з питань фізичної культури та спорту Херсонської обласної...Мост

Олег КУЗНЕЦОВ: «Болельщики не бросят Динамо в тяжелые времена»

О том, какие интриги остались в этом сезоне, как вернуть болельщиков на трибуны, рассказал призер Евро-88 Олег Кузнецов. Украинское «класико» Весной нас ждет еще минимум два матча между...Sportgid

ГК "КДЮСШ-ЛДУФК" здобув перше очко у сезоні

Львівська команда проводила два поспіль поєдинки e Києві проти бронзового призера Суперліги ЦСКА. Валерій Мельник, головний тренер ГК КДЮСШ-ЛДУФК...Галичина спортивная

Студенты и преподаватели кафедры экономики приняли активное участие в этом престижном мероприятии. pr.adcontext.net

Влад Дубовик, учень Кременчуцького ліцею №4 Кременчуцької міськради, - посів друге місце на IV етапі Всеукраїнської олімпіади з екології. Полтава-Инфо

21-го року. Дві медалі на грецькому татамі вибороли студенти сумського державного університету. Геворг Манукян (вагова категорія 73 кг) став «бронзовим» призером турніру. Олександр Черкай (вага 83 кг) став другим, поступившись в фіналі харків’янину Сергія Крівчачу. У середу, 29-го березня, в...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Херсонців запрошують на змагання з бодібілдингу

реєстрація учасників 13:00 – 14:00 засідання суддівської колегії 14:30 – відкриття змагань 14:30 - фінали у всіх категоріях Переможців та призерів змагань, які посядуть 1, 2, 3 місця у категоріях, нагородять медалями, дипломами та цінними подарунками. Організатори змагань - управління...Голая Пристань

що представляють Україну. За результатами розіграшу змагань в активі української команди дві нагороди. Майк Стиценко (тренер Геннадій Румянцев) став золотим призером, а срібну нагороду змагань отримав Олександр Узун (тренер Олег Серебріцкій). Крім того Майк Стиценко був нагороджений кубком кращого боксера...Znaj.ua

Львів'янка Софія Цвікловська стала бронзовим призером міжнародного турніру з художньої гімнастики «Кришталеві булави», що завершився у Львові.Гал-info

12 років займається мотокросом та вже кілька разів брав участь та вигравав в чемпіонатах України з кантрі-мотокросу, а також є призером Кубку України та міжнародних змагань. Як зазначив Олександр Фищук, Чернівецька область перспективна для туризму, а мотокрос може привабити туристів...Чернівці.ТВ

Бронзовий призер гонки в Австралії Валттері Боттас похвалив "Скудерію". Ми дуже важко працювали, щоб бути готовими до старту сезону.Чемпион

На Буковині найкращому спортсмену вручив мотоцикл для мотокросу

врешті переміг в абсолютному заліку. Як зазначають в асоціації, Максим з 12 років займається мотокросом, вигравав чемпіонати України з кантрі-мотокросу, призер Кубку України та міжнародних змагань. Наймолодші учасники змагань – це юні спортсмени від 5 років, найстаршим – понад 60...Буковинська правда

«Відчуття суперництва надихає та затягує», - чотириразова паралімпійська чемпіонка Єлизавета Мерешко

До Кременчука на Відкритий чемпіонат з плавання завітала українська плавчиня, чемпіон та призер Літніх Паралімпійських ігор Єлизавета Мерешко. Єлизавета у Ріо встановила паралімпійський рекорд (33:43) на дистанції 50 метрів, а за кілька днів...Кременчугский Телеграф

Радивилов выиграл "серебро" на этапе Кубка мира в Катаре

на соревнованиях Кубка мира серии FIG в Катаре. Об этом сообщили в пресс-службе НОК Украины. С результатом 15,066 балла наш призер Олимпийских игр поднялся на вторую ступеньку пьедестала почета в упражнениях на кольцах. Первое место занял гимнаст из Армении Артур...ГолосUA