призер чемпіонату

Кирило 2 місце - Енбу чоловік/жінка 18-20р 9. Панійван К., Волинець О., Волинець В. 3 місце Ката синхронне 18-20р. Крім призерів Чемпіонату, ще шість спортсменів клубу зупинились за крок від п`єдисталу, посівши четверті місця в своїх категоріях. Дякуємо Управлінню у...Спортивний Житомир

Олександр Кривич - пятиразовий чемпіон України з велоперегонів на треку

у кейріні та разом з хлопцями у гонці переслідування. У гіті, спринті та командному спринті Сергій Білий — срібний медаліст. Призерами чемпіонату стали також одинадцятикласники Марян Канака та Назар Гудзь. Успішно виступили на чемпіонаті і дівчата. Дворазовою чемпіонкою України стала...Галичина спортивная

жіночої Суперліги у київського Динамо - 80:61. Таким чином, підопічні Ірини Щипакіної стали бронзовими призерками чемпіонату України. ІнтерХім-СДЮСШОР - бронзовий призер чемпіонату України, київське Динамо - четверте, інформує офіційний сайт Федерації баскетболу України. А золото виборюють Авангард і ТІМ-СКУФ. Перший...Чемпион

Вихованці "Колоса" стали переможцями та призерами чемпіонату Закарпатського краю. 22 квітня у Волівці відбувся чемпіонату області з самбо серед юнаків 2003-2005 р.н.Ужгород.net.ua

Збірна ВДВ перемогла в чемпіонаті ЗС України з рукопашного бою та турнірі на кубок Героя України полковника Тараса Сенюка

цього все можливе. Два дні у спортивному комплексі «Динамо» панувала атмосфера спортивної боротьби. На татамі виходили кращі армійські спортсмени, неодноразові призери чемпіонатів Європи та світу, майстри спорту України та міжнародного класу. За підсумками змагань найбільшу кількість призових місць здобула збірна...Seo-top-news

Минулими вихідними були зіграні чвертьфінальні матчі відкритого весняного кубка Шишацького району. На цій стадії змагань обійшлося без сенсацій, всі торішні призери чемпіонату (Колос (В.Сорочинці), Зоря (Гоголеве) таАвангард (Яреськи)) потрапили до наступного раунду. Четвертим учасником півфіналу стала ФК Федунка. Результати матчів...Футбол Полтавщини

Українець Нечипаєв двічі став призером чемпіонату Європи з боулінгу

Українець Олександр Нечипаєв здобув перше та друге місце під час 30-ї першості Європи з боулінгу серед молодих спортсменів у Фінляндії. Громадське телебачення

переможниця науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України». 3. Попруга Віра – 13 років, м.Кам’янське, Дніпропетровська область: - переможниця і призер Чемпіонатів України серед молоді з шашок-64 та шашок-100 в класичній, швидкої та блискавичної програмах серед молоді;- призер чемпіонатів області...Днепродзержинский спорт

У Вінниці відбудеться турнір з бар

Такі змагання відбудуться вперше в Україні Найсильніші легкоатлети України, учасники Олімпійських ігор та чемпіонатів світу, переможці та призери чемпіонатів Європи, члени національної збірної команди України з легкої атлетики — усі вони приїдуть до Вінниці на Всеукраїнський турнір з бар’єрного...Спорт.ua

Найсильніші легкоатлети України, учасники Олімпійських ігор та чемпіонатів світу, переможці та призери чемпіонатів Європи, члени національної збірної команди України з легкої атлетики – усі вони приїдуть до Вінниці на Всеукраїнський турнір з барєрного...Vежа

ШАБАНОВА: «Наступний чемпіонат України вийде на якісно новий рівень»

в наступному сезоні. Ось-ось 26-й чемпіонат України відійде в історію. Щодня ми стаємо на крок ближчими до визначення чемпіонів та призерів Чемпіонату України у різних категоріях. А Департамент з організації та проведення змагань ФБУ працює над...Sportgid

наступному сезоні. - Ось-ось 26-й чемпіонат України відійде в історію. Щодня ми стаємо на крок ближчими до визначення чемпіонів та призерів Чемпіонату України у різних категоріях. А Департамент з організації та проведення змагань ФБУ працює над тим, яким ми хочемо...Спорт.ua

Футзальний клуб «Сумду» - «бронзовий» призер чемпіонату України серед вищих навчальних закладів. У матчі за третє місце суперником підопічних Сергія Пєсоцького став Запорізький Державний медичний університет. Рахунок...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Сьогодні було визначено переможців та призерів чемпіонату України з хокею з шайбою серед команд юнаків 2001-2002 років народження сезону 2016/2017 року.Pravda.ks.ua

Регбісти тернопільського "Терену" змагались проти хмельничан

з регбі-15. Вісім регбістів нашого "Терена" у складі ветеранської команди "Подільські Вепри" взяли участь у грі проти "Поділля" — бронзового призера чемпіонату України. У цьому протистоянні з рахунком 29:14 перемогли останні. До речі, незабаром регбісти "Терену" планують організувати весняний турнір...Галичина спортивная

ІІІ місце, Мягченко Олег (в.к. 78 кг двоборство) ІІІ місце, Цибровський Ярослав (в.к. 85 кг двоборство) ІІІ місце. Переможцями та призерами Чемпіонату України серед юніорів стали: Колесник Євгеній (в.к. 78 кг двоборство) І місце, Новаківський Вадим (в.к. 68 кг довгий...Спортивний Житомир

"Локомотив" - чемпіон Львівщини з футзалу "U-15"

цієї гри завершився внічию 3:3. А вже потім у фінальному матчі «залізничники» були сильнішими за «Інтер Футзал» - 5:2. Бронзовим призером чемпіонату стали молоді футзалісти команди «ДЮСШ Енергія», які були сильнішими за вже згадуваний «Галич Лицар». Загалом у чемпіонаті Львівщини...Галичина спортивная

Дмитро Науменко: На даному етапі головне - створити з молодих футболістів боєздатний колектив

можна розповідати довго, адже місцеві команди колись гриміли на всю Україну. Вболівальники зі стажем і досі згадують багаторазового переможця та призера чемпіонату Київської області «Машинобудівник», який першим поміж клубів Київщини у 1986 році виграв Кубок УРСР серед КФК (колективи фізкультури).Sportgid