призер чемпіонату

опонентів не вдалося. «Мрія» відпрацювала на блоці та влучно завершила атаки. 3:1 й Мрія перемогла у грі й стала «срібним» призером чемпіонату міста. Олександр Дьяченко, капітан ВК «Мрія», говорить: «Програли першу партію, бо трішки нервували, давно не грали разом. Всі...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

срібло, пропустивши вперед команду-господарів. У віковій групі кому за 35 років, Єрко Андрій (тренер Черчик Олег) був срібним  та бронзовим призером чемпіонату. Також зазначимо, що це був 2-й етап відбору на чемпіонат Європи, який відбудеться влітку в Болгарії  і Ольга...Волинська правда

Бердичівлянин Ігор Лонський - Заслужений тренер України з легкої атлетики

році на Чемпіонатах України та Європи. Владислав Мазур став Чемпіоном Європи серед молоді (стрибки у довжину), Віктор Лонський став бронзовим призером Чемпіонату Європи серед молоді (стрибки у висоту), а Дмитро Нікітін став срібним призером Чемпіонату Європи серед юніорів (стрибки у...РІО Бердичів

У Вінниці діти з синдромом Дауна взяли участь у показі мод.

диво, яке ці діти для вас приготували. Перед самим показом гостей розважали скрипалька Анастасія Брояк, співачка Маргарита Нагорна, а також призери Чемпіонату України з бальних танців Олег Антонюк та Дар’я Лелюк. У цей час маленькі гості модного показу бігали по...Vежа

Четвер, 26 Квітень, 2018 - 09:37Працівники ВП ЮУАЕС Сергій Денисов, Олександр Мушинський і Світлана Міронова стали призерами Чемпіонату України з окремих вправ пауерліфтингу (присідання, жим лежачи та станова тяга). Змагання проходили 14-15 квітня в Ладижині.Офіційний сайт Южно-Українського енергокомплексу

На профі-рингу Сіренко має 6 перемог у шесті боях (усі – нокаутом). У якості аматора боксер завойовував Кубок України, був призером чемпіонату країни, входив до складу команди “Українські отамани”. Сообщение Перспективний український суперважковаговик проведе поєдинок в Африці появились сначала на...1NEWS

За кращу техніку було нагороджено Побиванець Ауріку. Відзнакою За дух і волю до перемоги нагороджено Пшапіровського Сергія. У загальнокомандних заліках призери чемпіонату зайняли такі місця: 1 місце команда тренера Дерія Сергія (Херсон), 2 місце команда тренера Жирова Олега (Нова Каховка),...Степ Ньюз

В Білорусі хокеїсти влаштували масову бійку під час матчу

У Білорусі матч між 16-річними хокеїстами завершився масовою бійкою. Українка Ушеніна стала бронзовим призером чемпіонату Європи з шахів...Єдність

"Львівська політехніка" - бронзовий призер чемпіонату України з футзалу серед ВНЗ

Також за підсумками чемпіонату України серед ВНЗ були визначені найкращі гравці. Найкращим воротарем визнано голкіпера «Львівської політехніки» Ярослава Морикишку. Галичина спортивная

Під час відзначення 356-ї річниці від дня заснування Івано-Франківська відбудеться понад 150 заходів

найближчу п`ятницю в нас в гостях буде боксерська збірна Італії, серед них є учасники Олімпійських Ігор. Збірна України буде представлена призерами чемпіонатів України. Матч відбудеться в 18:00 на вулиці Надрічна, в Платінум-холі. Вхід - вільний. В цей день також буде...Телерадіокомпанія РАІ

Переможці традиційно визначались у кожній вагові категорії за сумою двох вправ - ривок + поштовх. Переможці і призери чемпіонату нагороджені грамотами та медалями управління спорту обласної державної адміністрації.Галич давній сучасний

Г. Кірпи пройшов фінал чотирьох чемпіонату України з футзалу серед Вищих навчальних закладів. Гал-info

Сергій Загідулін та Олексій Родевич підсилили "Демню"

Бронзовий призер чемпіонату Львівщини — СКК "Демня" поповнився ще двома досвідченими футболістами. У матчі-відповіді 1/4 фіналу Кубку України серед аматорів за команду дебютували...Галичина спортивная

Переможці визначались у кожній ваговій категорії за сумою двох вправ - ривок + поштовх. Галич давній сучасний

Майстри спорту Малинщини: Олексій Федорчук

Майстер спорту СРСР з вільної боротьби (1987), срібний та бронзовий призер Чемпіонатів Української РСР (1987, 1988). Вихованець відділення боротьби Малинської ДЮСШ імені Й.Л.Кульчицького. Перший тренер Анатолій Олександр Задорожний, тренер Олег Анатолійович Толстенко.ІнфоМалин

Вихованка відділення боротьби Малинської районної дитячо-юнацької спортивної школи. Народилася 02 листопада 1952 року в с.Ксаверів Малинського району Житомирської області. ІнфоМалин

Андрій Тлумак та Дмитро Семочко виступатимуть за СКК "Демня"

Бронзовий призер чемпіонату Львівщини — СКК "Демня" підсилився двома досвідченими футболістами. До заявки команди на сезон потрапили Андрій Тлумак та Дмитро Семочко. 39-річний...Галичина спортивная

важливою сходинкою», – пояснив спортсмен. Назарій Пронін – менш досвідчений атлет, аніж Федір. Втім, він уже встиг завоювати звання бронзового призера чемпіонату України з бодібілдингу і зупинятися на досягнутому аж ніяк не збирається. «Я виступаю не так часто, як Федір,...Галицький кореспондент

"Кристал" (Чортків) заявив 18 новачків

Бронзовий призер чемпіонату Тернопільської області 2017 року — "Кристал" (Чортків) провів заявку на новий футбольний сезон-2018. До неї потрапило 22 гравці, серед яких...Галичина спортивная