призер чемпіонату

Деніс КОЖАНОВ: «Сьогодні кожен може виграти в кожного»

Який результат вимагає від футболістів «Маріуполя» керівництво? Це сильна команда - бронзовий призер чемпіонату, вже стабільний учасник єврокубків.Спорт.ua

Суперником Олександрії в Лізі Європи стала Румунська Астра

У третьому раунді кваліфікації Ліги Європи Олександрія зустрінеться з бронзовим призером чемпіонату Румунії.Ta4ki.net

Ліга Європи.

Суперником "Олександрії" по третьому кваліфкаціонному раунди Ліги Європи стала румунська "Астра". Бронзовий призер чемпіонату Румунії за сумою двох матчів обіграв азербайджанський клуб "Зіря" і пробився до наступного етапу турніру. Після перемоги в домашньому матчі...Ua-football

І місце на 200 м. дистанції та ІІ місце на 1000 метрів; Дует каноїстів Мельничук Максим і Перевознюк Єдуард бронзові призери чемпіонату (500 м.); Гочачко Влад бронзовий призер в каное-одиночці на 200 метрів. Фінальні Всеукраїнські змагання Стрімкі човни відбудуться 27-30...Online.ua

16 липня відсвяткувала день народження українська зірка художньої гімнастики Ганна Різатдінова. Бронзовому призеру Олімпіади, чемпіонці світу та Універсіади, багаторазовому призеру чемпіонатів Європи виповнилося 24 роки.1NEWS

Легкоатлети з Житомирської області стали призерами Чемпіонату Європи

Спортсмени з Житомирщини Владислав Мазур став чемпіоном Європи зі стрибків у довжину та виконав норматив Майстра спорту України міжнародного класу, а Віктор Лонський здобув бронзову нагороду зі стрибк 0412.in.ua — сайт города Житомира

Офіційно. Захисник "Ліона" перейшов у "Ніццу" (+)

Французький захисник Крістоф Жалле став гравцем "Ніцци". Повідомляють Футбольні трансфери 33-річний оборонець перейшов до лав бронзового призера чемпіонату Франції на правах вільного агента.За свою кар'єру Жалле захищав кольори також "Лор'яна" і ПСЖ.Сайт Footballtransfer, оперативні новини про футбольні трансфери!Футбольні трансфери

Рівнянин став бронзовим призером чемпіонату України з велосипедного туризму (ФОТО)

Змагання проходили в місті Світловодськ Кіровоградської області. UA з посиланням на прес-службу Управління освіти і науки РОДА. Online.ua

столичному стадіоні імені Валерія Лобановського одеський "Чорноморець" (19.00. "2+2"). Нагадаємо результати чотирьох матчів стартового туру, що пройшли у неділю. Бронзовий призер чемпіонату-2016/2017 луганська "Зоря" програла у Запоріжжі кам'янській "Сталі" - 0:1. Переможний м'яч на 60-й хвилині забив Андрій Якимів, повідомляє...Online.ua

"Славія" із Р.Ротанем розгромила "Ніццу"

Рахунок відкрив бронзовий призер чемпіонату Франції завдяки старанням Боскальї на 8-й хвилині матчу. Примітно, що обидва клуби поведуть боротьбу у кваліфікації Ліги чемпіонів.Unn.com.ua

іграх України з пляжного волейболу 2011 року Олександр Костюченко вийшов до півфіналу та вперше для Кіровоградщини виборов четверте місце, неодноразовий призер чемпіонатів області з пляжного волейболу. Спортсмен помер 19 листопада 2011 року у лікарні. Напередодні його побили біля нічного...Online.ua

Олексій - неодноразовий переможець і призер чемпіонатів України в своїй віковій категорії.Новости Сумм

Засідання виконавчого комітету Ужгородської міської ради розпочалось із приємних моментів. Почесними грамотами нагородили юних призерів чемпіонату України з водного поло. Далі ж члени виконкому перейшли до розгляду порядку денного. Обговорювали технічні питання та наданням дозволів комерційного...Online.ua

— юнацької спортивної школи; Кухарівський Богдан Юрійович — вихованець відділення велоспорту Радомишльської дитячо — юнацької спортивної школи, багаторазовий переможець та призер чемпіонатів України з велоспорту; Баньков Сергій Віталійович — молодий підприємець. 28 червня футбольний клуб «Полісся» с. Ставки Радомишльський району...Radomyshl.com

Цього року національна збірна складається з 80 ліцензіатів, з яких 38 переможців і медалістів чемпіонатів світу та 44 чемпіонів і призерів чемпіонатів Європи.Спортсмени виступлять у 20 видах спорту: скелелазіння, джиу-джитсу, пауерліфтинг, спортивне орієнтування, Муей-Тай, боулінг, спортивна акробатика, сумо, підводний спорт,...Online.ua

На НСК ''Олімпійський'' Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов відзначив нагородами українських боксерів - переможців та призерів чемпіонату Європи з боксу-2017 та їхніх тренерів. Серед їх числа - і полтавські спортсмени.   Про це повідомляє прес-служба Міністерства молоді...Vpoltave.info

Події Ужгородські юні ватерполісти стали призерами Чемпіонату України.Zaholovok

У міськраді відзначили юних спортсменів (Фото)

Сьогоднішнє засідання виконкому почали з нагородження ужгородських юних ватерполістів, які стали призерами Чемпіонату України. Міський голова Богдан Андріїв вручив діткам грамоти Ужгородської міської ради та повідомив, що вони включені до списків тих школярів...Online.ua

Богдан Андріїв вручив грамоти юним ужгородцям - призерам чемпіонату України з ватерполо.Ужгород.net.ua