призер чемпіонату

У Василькові відбувся Чемпіонат з гирьового спорту на першість повітряного командування «Центр» Повітряних Сил ЗС України

відділу молоді та спорту Васильківської міської ради. В свою чергу, начальник відділу молоді та спорту Васильківської міської ради, майстер спорту з легкої атлетики, бронзовий призер Чемпіонату України 2016 року зі спортивної ходьби Евеліна Березанська передала слова вітання та побажання від міського голови та зазначила, що керівництво та громада міста...Народна Рада

і звісно Закарпатської.Розпочався турнір з розминки, аби розігрітись, та запалити публіку, перед батлами майстер клас показали судді сьогоднішнього турніру золотий призер чемпіонату України Віталій Фещук (м. Хмельницький), Чемпіон України з воркаут-батлу Георгій Завадський та переможець Strong Spirit Cup 2k17 Якимович...Ужгород.net.ua

Визичканич (Синевир);Кращий бомбардир - Олександр Дмітрієв (Шахтарські барси).Відтак ХК "Спартак" отримав нагороду за участь у турнірі, "Шахтарські барси" стали бронзовими призерами чемпіонату, "Синевир" отримав срібні нагороди, а чемпіоном цього сезону стали "Ужгородські...Ужгород.net.ua

Черкащанин - призер Чемпіонату України з вільної боротьби

У змаганнях взяли участь 16 команд у складі 239 чоловік. ІІІ місце посів Дейнека Вадим, виконавши норматив Майстра спорту України. Нова доба

У Житомирі стартував Другий тур чемпіонату України з футзалу серед дітей

Ковальчук, гравець національної збірної України з футзалу та капітан екстра-лігового ІнБев/НПУ Віталій Дзюба. Також свою майстерність вболівальникам турніру продемонстрував багаторазовий призер чемпіонатів та турнірів України з футбольного фрістайлу, учасник чемпіонатів світу, представник команди «Укрфрістайл» Ігор Самодед. Житомирський «Фенікс-Атлет» переміг команду...Новини Житомира

Вихованець КДЮСШ "Вікторія" Вадим Дейнека став бронзовим призером Чемпіонату України з вільної боротьби серед чоловіків та жінок до 23 років. Змагання приймала Полтава з 5 до 9 лютого.Прес-Центр

Черкащанин - «срібний» призер чемпіонату України з веслування на ергометрах

Чемпіонат України з веслування на ергометрах Concept 2 приймав Харків з 9 по 11 лютого. За нагороди змагались 108 спортсменів з різних куточків України. Нова доба

В Житомирі стартував чемпіонат України з футзалу серед дитячих команд U-11

Ковальчук, гравець національної збірної України з футзалу та капітан екстра-лігового ІнБев/НПУ Віталій Дзюба. Також свою майстерність вболівальникам турніру продемонстрував багаторазовий призер чемпіонатів та турнірів України з футбольного фрістайлу, учасник чемпіонатів світу, представник команди Укрфрістайл Ігор Самодед. Житомирський Фенікс-Атлет переміг команду...0412.in.ua — сайт города Житомира

турнір приїхали борці з 23 країн світу. Україну представляли десять спортсменів. Серед них – і український борець вільного стилю, бронзовий призер чемпіонату Європи, бронзовий призер Універсіади, майстер спорту України міжнародного класу з вільної боротьби та студент К-ПНУ ім. І. Огієнка...7 днів - життя за тиждень

Первомайські каратисти уже майже рік очікують на правові документи на приміщення

запахло перемогою – там і обранець! А між тим, поки депутати пишаються власними «здобутками», з підвалу в світ вийшли 55 призерів Чемпіонату та Кубку України, 11 призерів міжнародних змагань (Республіки Польща, Чехія, Молдова), 11 призерів Чемпіонату та Кубку Європи. І,...Миколаївська правда

Ужгородські хокеїсти стали чемпіонами Закарпаття

Дмітрієв ("Шахтарські барси"). Отож підсумки чемпіонату такі: хокейний клуб "Спартак" отримав нагороду за участь у турнірі, "Шахтарські барси" - бронзові призери чемпіонату, "Синевир" отримав срібні нагороди, а чемпіоном цього сезону стали "Ужгородські вовки" (капітан команди - Сергій Ковач). Нагадаємо, закарпатські...Голос Карпат

Фінал Чемпіонату Закарпаття з хокею подарував уболівальниками неймовірні емоції (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Дмітрієв ("Шахтарські барси"). Отож підсумки чемпіонату такі: хокейний клуб "Спартак" отримав нагороду за участь у турнірі, "Шахтарські барси" - бронзові призери чемпіонату, "Синевир" отримав срібні нагороди, а чемпіоном цього сезону стали "Ужгородські вовки" (капітан команди - Сергій Ковач). Нагадаємо, великий...Сайт міста Ужгорода

Африканці "Карпат": де вони зараз

опікуна! Публіка була в екстазі! Після такого шоу від легіонера не вимагали нічого, навіть голів! Відзначимо, що Алькалі став бронзовим призером чемпіонату України — саме в той час "Карпати” здобули бронзові медалі української першості. Окрім того, гра за львівський клуб...Галичина спортивная

Ужгородська сноубордистка стала чемпіонкою України 2018 року

Пеняк, який після тривалої паузи через травму на чемпіонаті показав, що вже цілком готовий до нових випробувань і став бронзовим призером чемпіонату 2018 року. Наразі на Буковиці тривають змагання серед юніорів та юнаків і дівчат, де також закарпатці можуть взяти...Голос Карпат

У Харкові тернопільський борець самбо став призером чемпіонату України (ФОТО)

Підготував тернопільських спортсменів тренер, суддя національної категорії з боротьби самбо Віталій Гнатишин. Газета "Наш ДЕНЬ"

Пеняк, який після тривалої паузи через травму на чемпіонаті показав, що вже цілком готовий до нових випробувань і став бронзовим призером чемпіонату 2018 року.Наразі на "Буковиці" тривають змагання серед юніорів та юнаків і дівчат, де також закарпатці можуть взяти медалі.Вітаємо...Ужгород.net.ua

Бердичівлянин Володимир Майвійчук здобув третю перемогу у професійному боксі

Відомий бердичівський боксер, майстер спорту міжнародного класу, бронзовий призер Чемпіонату Європи, учасник Олімпійських ігор 2016 року у Ріо-де-Жанейро Володимир Матвійчук розпочав професійну боксерську карєру у 2017 році. Минулого року він...Спортивний Житомир

Офіційно. Колишній нападник "Ман Сіті" став футболістом "Зорі"

Луганська "Зоря" оформила трансфер ще одного іноземного футболіста. Повідомляє Футбол газета. Підписав контракт із бронзовим призером чемпіонату України француз Давід Фопаля, який є вихованцем "Ланса". Також у активі 20-річного футболіста є виступи за "Манчестер Сіті".Відзначимо, що останніми...Футбол газета

Боксер Віктор Поляков поступився у Нідерландах

продовжити поєдинок. До слова, в Нідерландах на турнірі в Ейндховені змагався ще один титулований український боксер Володимир Матвійчук — бронзовий призер чемпіонату Європи (2011). Член команди «Українські отамани» у напівпрофесійній лізі WSB, а також учасник 31-х Олімпійських ігор (Ріо-де-Жанейро, 2016)...Галичина спортивная