призер чемпіонату світу

«Інваспорт» з плавання Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 1, член національної збірної України з плавання, неодноразовий чемпіон України, Європи та призер чемпіонатів Світу з плавання серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату.  Андрій зараз готується до змагань чемпіонату Світу, а нагороду...Новини Кіровоградщини

Інваспорт з плавання Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 1, член національної збірної України з плавання, неодноразовий чемпіон України, Європи та призер чемпіонатів Світу з плавання серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату. Андрій зараз готується до змагань чемпіонату Світу, а нагороду...Online.ua

У Кропивницькому назвали лауреатів конкурсу «Молода людина року - 2017»

Інваспорт з плавання Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 1, член національної збірної України з плавання, неодноразовий чемпіон України, Європи та призер чемпіонатів Світу з плавання серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату. Андрій зараз готується до змагань чемпіонату Світу, а нагороду...Кировоградские новости

Збірна України перемогла Австрію у відборі на Евробаскет 3x3

другому матчі групового етапу наша команда зіграє проти Бельгії. Поєдинок заплановано на 18:00. Нагадаємо, що жіноча збірна України стала бронзовим призером чемпіонату світу 3x3.Sportgid

комітетом України за ініціативи Луганського обласного відділення НОК з 2003 року. Герой фільму Валерій Андрійцев український борець вільного стилю, бронзовий призер чемпіонату світу, срібний призер чемпіонату Європи, срібний призер Олімпійських ігор у Лондоні 2012 року. Заслужений майстер спорту України з...Спортивний Житомир

Ганна Зарицька стала найрезультативнішим гравцем

Жіноча збірна України вдруге поспіль стала призером чемпіонату світу, виборовши бронзові медалі.Sportgid

у місті Черняхів Житомирської області, в приміщенні районного Будинку культури, відбувся XV-й меморіал, присвячений пам'яті шахового композитора, міжнародного майстра, бронзового призера чемпіонату світу з шахової композиції Миколи Арсентійовича Кондратюка.Покоління ZET

У Черняхові відбувся XV-й меморіал з шахів пам

у місті Черняхів Житомирської області, в приміщенні районного Будинку культури, відбувся XV-й меморіал, присвячений пам’яті шахового композитора, міжнародного майстра, бронзового призера чемпіонату світу з шахової композиції Миколи Арсентійовича Кондратюка. Враховуючи те, що за ініціативи голови райдержадміністрації Павла Ігнатенка в 2016...Житомир.info

Дніпрянин став призером чемпіонату світу серед людей з інвалідністю

На 17-му чемпіонаті світу з шахів серед людей з інвалідністю дніпропетровський шахіст Микола Муха завоював бронзову медаль. Про це повідомили у Федерації шахів у Дніпропетровській області, передає УНН-Центр. Online.ua

сходинку. Зокрема уродженка Сум Анна Плотіцина перемогла з бігу на 100 метрів із барєрами, залишивши позаду, зокрема, чемпіонку Європи і призера чемпіонату світу білоруску Аліну Талай. Наша землячка показала при цьому результат 13 і 8 сотих секунди. На стадіоні сумського...Online.ua

Українські спортсмени завоювали медалі на змаганнях в Фінляндії

прес-службу ФЛАУ. Анна Плотіцина перемогла з бігу на 100 метрів з барєрами (13,08 с), залишивши позаду, зокрема, чемпіонку Європи і призера чемпіонату світу білоруску Аліну Талай. Ольга Ляхова найшвидше подолала дистанцію 800 метрів. Її час 2:01,50 хв. Марина Килипко виграла...Unn.com.ua

місяць весни видався для спортсменів Сумщини щедрим на змагання світового рівня та високі результати. Зокрема, наші земляки стали чемпіонами та призерами Чемпіонату світу з пауерліфтингу (жим лежачи), чемпіонатів Європи з греко-римської боротьби, спортивного радіоорієнтування, армспорту (серед спортсменів-інвалідів), Кубка Європи зі...Online.ua

У Мукачеві нагородили призерів чемпіонатів Європи та Світу

засідання міської ради міський голова відзначив почесною грамотою міськради та цінними подарунками призерів міжнародних змагань. Так, відзначено Василя Діуса, бронзового призера чемпіонату Світу з класичного жиму лежачи та Олега Халілова, бронзового призера чемпіонату Європи з греко-римської боротьби, повідомили в міськраді.Голос Карпат

У Львові відбувся відкритий Кубок СК ЛДУФК "СКІФ" з пауерліфтингу

груп. Найбільш яскравими моментами змагань стали безперечно виступи найбільш титулованих спортсменів. В екіпірувальному дивізіоні феєричними став виступ майстра спорту, бронзового призера чемпіонату Світу серед юнаків з пауерліфтингу Гладкого Віктора, який зібрав суму триборства 770 кг та виборов перемогу в абсолютній...Галичина спортивная

Події 30 травня, о 12.00 в Ужгородському прес-клубі відбудеться прес-конференція закарпатських кікбоксерів, які стали призерами чемпіонату світу у Будапешті.Про досягнення кікбоксерів нашого краю та успішний виступ на чемпіонаті світуПрезидент федерації кікбоксингу Анатолій ПерцевЗасідання відбудеться у приміщенні Ужгородського...Zaholovok

Клод Юнес - чемпіон України з фехтування на рапірах

він поступився Андрію Погребняку з різницею у п’ять уколів — 10:15. На жаль, не зумів цього разу здобути нагороду бронзовий призер чемпіонату світу-2013, аспірант ЛДУФК Ростислав Герцик, який у підсумковому протоколі посів сьомий рядок. У чвертьфіналі турнірна доля звела його...Галичина спортивная

боксер з м.Кропивницький з вагою 110 кг. У півфіналі Богдан бився з боксером з м.Харків, діючим чемпіоном України та бронзовим призером чемпіонату Світу. Хлопець виступав у складі збірної Вінницької області з...Моя Вінниця

рекордсменка України з пауерліфтингу Ільницька Марія. Серед чоловіків зірками змагань стануть майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу, чемпіон та призер чемпіонатів Світу та Європи з пауерліфтингу та жиму лежачи серед юніорів (2012-2013 рр.),рекордсмен України та світу, Європи в жимі...Львівська міська рада

На Тернопіллі не залишилося жодного елітного спортсмена

це констатувати, в елітній групі у Тернопілля немає… жодного представника. Тобто дотренувалися до того, що в нас немає не тільки призерів чемпіонатів світу й Олімпійських ігор, а навіть претендентів на цей статус, яких би відзначили на рівні держави та забезпечили...Галичина спортивная

Ксенія Пантелєєва виграла турнір найсильніших шпажисток України

чекав тур прямого вибування. Упродовж двох днів лідерство за собою утримувала студентка п’ятого курсу Львівського державного університету фізичної культури, бронзовий призер Чемпіонату світу-2015 в Москві та учасниця Олімпійських ігор у Лондоні-2012 і Ріо-2016 Ксенія Пантелєєва. Зазначимо, що упродовж першого змагального...Галичина спортивная