призер Олімпіади

Учні ЗНЗ - переможці та призери змагань Учні ЗНЗ (середня та старша ланка) - переможці та призери олімпіад, конкурсів...Новини Голої Пристані

Юнь Лін з Китаю (217,5). В іншому фінал дня - стрільба з трьох позицій з відстані 50 метрів у чоловіків, призер Олімпіади-2016 у бразильському Ріо-де-Жанейро Сергій Куліш посів 5-е місце. Нагадаємо, на Олімпіаді в Ріо Костевич не зуміла завоювати медаль,...Зеркало недели (газета)

У чернівецькому обласному центрі естетичного виховання “Юність Буковини” відбулося нагородження призерів олімпіад з математики, історії, фізики та інформатики. Нагородження учнів Чернівецької ЗОШ №24 провела директор школи Легусова Уляна Іванівна та завуч Антоненко...Чернівці.ТВ

Українці здобули 11 нагород на І етапі Кубка світу з веслування на байдарках і каное

на «п’ятисотці», разом з Кирилом Черноморовим, Даніїлом Кузьміним та Ігорем Труновим. Іще одну золоту нагороду здобула каное-двійка у складі бронзових призерів Олімпіади в Ріо Дмитра Янчука та Тараса Міщука. Хлопці також стали другими на більш довгій дистанції — 1000 м.Єдність

Медалі призерів Олімпіади в Ріо... поржавіли

Призери та переможці Олімпійських ігор повернули свої нагороди організаторам для реставрації. Проблеми виникли зі срібними медалями, які були виготовлені з перероблених матеріалів. Вісник+К

Медалі призерів Олімпіади в Ріо вкрилися іржею

Призери та переможці Олімпійських ігор повернули свої нагороди організаторам для реставрації. Представник оргкомітету ігор Маріо Андрада вважає, що медалі зіпсувалися через перепад температур. Високий замок

Більше 80 учнів ладижинських шкіл - призерів олімпіад різного рівня, побували на святі обдарованої дитини у міській раді.Lada.FM

Тернопільських матерів зі святом привітав очільник міста Сергій Надал

сімей Тернополя, привітали із Днем матері. Урочистості відбулись у міській раді. Також відзначили і матерів, які виховали спортивних чемпіонів та призерів олімпіад. Як зазначив очільник міста Сергій Надал, матір це головна людина у житті кожної люди, яка дає життя та...TeNews

Також відзначили і матерів, які виховали спортивних чемпіонів та призерів олімпіад. Ternopilinfo

Стали відомі переможці ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Загальна екологія», який проходив на базі НУБіП. Буковинська правда

«Тренер - це художник, який повинен із розрізнених елементів створити шедевр»

багатоборстві та окремих видах розіграють 168 чоловіків і 106 жінок. Чоловічу збірну України презентуватимуть олімпійський чемпіон Ріо Олег Верняєв, бронзовий призер Олімпіади в Лондоні Ігор Радівілов, а також Євген Юденков, Владислав Гріко, Андрій Сенічкін та Едуард Єрмаков. - У нас...Високий замок

Дюопа і Хрговіч діляться світлинами з табору Кличка (ФОТО)

таборі українця.Нагадаємо, до бою з Ентоні Джошуа (18-0, 18 КО) Володимиру допомагають готуватися Йоанн Дюопа (34-4, 21 КО) і бронзовий призер Олімпіади в Ріо де Жанейро, хорватський супертяж Філіп Хрговіч. 24boxing.com.ua...Sportgid

Український гімнаст Верняєв виграв загальний залік Кубка світу

В Лондоні відбувся етап Кубка світу зі спортивної гімнастики, на якому "золото" у багатоборстві вдалося завоювати українцю Олегу Верняєву. Призер Олімпіади в Ріо заробив в сумі оцінку 83.864, яка принесла йому підсумкову перемогу. Крім того, українець гарантував собі перше місце...Зеркало недели (газета)

Українка Деха завоювала «золото» чемпіонату Європи з важкої атлетики

Деха (до 75 кг), яка виступала в статусі чинної чемпіонки Європи, у ривку зафіксувала над головою 120-кілограмову штангу. Її головна конкурентка — іспанка Лідія Валентин (бронзовий призера Олімпіади-2016) підняла на 5 кг менше. Нагадаємо, недавно українки Лілія Горішня та Тетяна Кіт завоювали золоті нагороди чемпіонату Європи з боротьби.Ракурс

В американському Оксон Гілл 8 квітня відбудеться безпрецедентний вечір боксу

На якому відразу три представника України вийдуть на ринг арени MGM National Harbor Василь Ломаченко, Олександр Усик і бронзовий призер Олімпіади-2012 Олександр Гвоздик...UkrMedia

У Шелестюка через травму зірвався бій у США

Бронзовий призер Олімпіади в Лондоні і володар титулів Інтерконтинентального чемпіона WBA і чемпіона WBO NABO Тарас ШЕЛЕСТЮК (15-0, 9 КО) через травму не...Інформаційний портал міста Суми "Хронограф"

Верняєв виграв етап Кубка світу в багатоборстві

Штутгарті (Німеччина) відбувся другий етап Кубка світу зі спортивної гімнастики, на якому "золото" у багатоборстві вдалося завоювати українцю Олегу Верняєву. Призер Олімпіади в Ріо зумів отримати дуже високу оцінку на брусах - 15,600, що дозволило йому в підсумковому протоколі на...Зеркало недели (газета)

Призером Всеукраїнського конкурсу з української мови стала студентка зі Сміли

та дослідження його творчості, а також із виставкою  художніх робіт Василя Лопати із фондів Київського національного музею Тараса Шевченка. Серед призерів олімпіади – студентка Смілянського коледжу харчових технологій – Юлія Чеснюк, повідомляє прес-центр СКХТ. Смілянка виборола 3 місце у ІІ...Вчасно (Черкаси)

Майкл Конлан: Головкін  серійний вбивця в рингу

Бронзовий призер Олімпіади 2016 в Ріо ірландець Майкл Конлан зробив свій прогноз на бій Геннадія Головкіна (36-0, 33 КО) і Деніела Джейкобса (32-1...Sportgid