призер Олімпіади

Учні: Іванів Тарас, призер олімпіади з географії, (Верхньосиньовидненська ЗОШ І-ІІІ ст.), Федько Василина, призер.Online.ua

Студенти Прикарпатського нацуніверситету стали переможцями Всеукраїнської олімпіади з робототехніки (Фото)

Призерами олімпіади також стали студенти Національного університету "Львівська політехніка", Одеського національного політехнічного університету та Харківського політехнічного інституту. Paralleli.if.ua

Тарас Міщук змінив Львівську область на Полтавську

Бронзовий призер Олімпіади в Ріо-де-Жанейро Тарас Міщук більше не буде виступати за Львівську область. Цю інформацію спортсмен підтвердив журналісту, однак виявив бажання не...Галичина спортивная

Бронзовий призер Олімпіади в Ріо-де-Жанейро Тарас Міщук більше не буде виступати за Львівську область.Гал-info

Український боксер планує провести черговий поєдинок у США вже через місяць. Бронзовий призер Олімпіади в Лондоні і володар титулів Інтерконтинентального чемпіона WBA та чемпіона WBO NABO Тарас Шелестюк (15-0, 9 КО) вийде на ринг...Зеркало недели (газета)

Команда ДЮСШ № 3-1 - чемпіон Львівщини cезону-16/17 серед дітей U-12

— воротар, захисник і нападаючий. Окрім того журі назвало найкращого гравця чемпіонату, якого визнали найкориснішим. Нагороджував переможців і призерів бронзовий призер Олімпіади-1988, чемпіон світу та Європи, заслужений майстер спорту СРСР, президент Федерації водного поло Львівщини Микола Олександрович Смирнов. А завершилося...Галичина спортивная

Учні ЗНЗ - переможці та призери змагань Учні ЗНЗ (середня та старша ланка) - переможці та призери олімпіад, конкурсів...Новини Голої Пристані

Юнь Лін з Китаю (217,5). В іншому фінал дня - стрільба з трьох позицій з відстані 50 метрів у чоловіків, призер Олімпіади-2016 у бразильському Ріо-де-Жанейро Сергій Куліш посів 5-е місце. Нагадаємо, на Олімпіаді в Ріо Костевич не зуміла завоювати медаль,...Зеркало недели (газета)

У чернівецькому обласному центрі естетичного виховання “Юність Буковини” відбулося нагородження призерів олімпіад з математики, історії, фізики та інформатики. Нагородження учнів Чернівецької ЗОШ №24 провела директор школи Легусова Уляна Іванівна та завуч Антоненко...Чернівці.ТВ

Українці здобули 11 нагород на І етапі Кубка світу з веслування на байдарках і каное

на «п’ятисотці», разом з Кирилом Черноморовим, Даніїлом Кузьміним та Ігорем Труновим. Іще одну золоту нагороду здобула каное-двійка у складі бронзових призерів Олімпіади в Ріо Дмитра Янчука та Тараса Міщука. Хлопці також стали другими на більш довгій дистанції — 1000 м.Єдність

Медалі призерів Олімпіади в Ріо... поржавіли

Призери та переможці Олімпійських ігор повернули свої нагороди організаторам для реставрації. Проблеми виникли зі срібними медалями, які були виготовлені з перероблених матеріалів. Вісник+К

Медалі призерів Олімпіади в Ріо вкрилися іржею

Призери та переможці Олімпійських ігор повернули свої нагороди організаторам для реставрації. Представник оргкомітету ігор Маріо Андрада вважає, що медалі зіпсувалися через перепад температур. Високий замок

Призери Олімпіади в Ріо повертають медалі організаторам через дефекти zaxid.net

Більше 80 учнів ладижинських шкіл - призерів олімпіад різного рівня, побували на святі обдарованої дитини у міській раді.Lada.FM

Тернопільських матерів зі святом привітав очільник міста Сергій Надал

сімей Тернополя, привітали із Днем матері. Урочистості відбулись у міській раді. Також відзначили і матерів, які виховали спортивних чемпіонів та призерів олімпіад. Як зазначив очільник міста Сергій Надал, матір це головна людина у житті кожної люди, яка дає життя та...TeNews

Також відзначили і матерів, які виховали спортивних чемпіонів та призерів олімпіад. Ternopilinfo

Стали відомі переможці ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Загальна екологія», який проходив на базі НУБіП. Буковинська правда

«Тренер – це художник, який повинен із розрізнених елементів створити шедевр»

багатоборстві та окремих видах розіграють 168 чоловіків і 106 жінок. Чоловічу збірну України презентуватимуть олімпійський чемпіон Ріо Олег Верняєв, бронзовий призер Олімпіади в Лондоні Ігор Радівілов, а також Євген Юденков, Владислав Гріко, Андрій Сенічкін та Едуард Єрмаков. - У нас...Високий замок

Дюопа і Хрговіч діляться світлинами з табору Кличка (ФОТО)

таборі українця.Нагадаємо, до бою з Ентоні Джошуа (18-0, 18 КО) Володимиру допомагають готуватися Йоанн Дюопа (34-4, 21 КО) і бронзовий призер Олімпіади в Ріо де Жанейро, хорватський супертяж Філіп Хрговіч. 24boxing.com.ua...Sportgid

Український гімнаст Верняєв виграв загальний залік Кубка світу

В Лондоні відбувся етап Кубка світу зі спортивної гімнастики, на якому "золото" у багатоборстві вдалося завоювати українцю Олегу Верняєву. Призер Олімпіади в Ріо заробив в сумі оцінку 83.864, яка принесла йому підсумкову перемогу. Крім того, українець гарантував собі перше місце...Зеркало недели (газета)