призерка

Тернопільські сноубордистки, які представляли команду ТОШВСМ та CДЮСШ "Екстрім" міської ради, 06-08 січня 2018 р. прийняли участь в міжнародних змаганнях ФІС в Чехії Спорт Тернопільщини

Бронзовою призеркою Чемпіонату України фінішувала львів'янка Юлія Коростильова Юлія з результатом 203,7 очка.Все

Сумоїсти Донеччини привезли з європейського чемпіонату 9 нагород

Майстер спорту України з сумо Олег Давиденко виборов срібло у категорії 85 кг серед дорослих, а Юлія Кадиграбова стала бронзовою призеркою у категорії 73 кг.Медиа-Центр «Вчасно UA»

Ігор Нескорених 2017 зі стрільби з лука Дмитра Сидорука, заступником – Сергія Шимчака. До складу правління громадської організації увійшли також: призерка Ігор Нескорених-2017 Катерина Михайлова, Сергій Романовський, Роман Ільчишин, Василь Кохан, Роман Гаврильчак та Мар’яна...MediaStar

Закінчив Київське піхотне училище та Миколаївську академію Генерального штабу. MediaStar

Анастасія НАКОНЕЧНА - майстер спорту, срібна призерка чемпіонатів України і Європи з пауерліфтингу серед юніорок.Газета "Наш ДЕНЬ"

Тисовець на Львівщині прийняв міжнародні рейтингові змагання з лижних перегонів

У завершальний день змагань лижники кидали виклик суперникам у спринтерських перегонах класичним стилем. Призерка спринтерської гонки Анна Шевченко зазначила: «Траса дуже тяжка. А от у жіночих перегонах шансів опоненткам не залишила українка Катерина Сердюк.Галичина спортивная

і у Вінниці, і у рідній Жмеринці. Тож місто над Бугом також давно вважає його своїм. Серед вихованців Артура Роєнка призерка України серед дівчат Анна Копистиринська, а також Віталій Дудник, який нещодавно став кандидатом у майстри спорту.Винницкий Бизнес Портал

Українські спортсмени почали отримувати олімпійську форму на Ігри-2018

сподобалась, одна з найкращих, яку мені вдавалось приміряти. Видали все необхідне під будь-яку погоду. Я задоволена», - ділиться першими враженнями призерка чемпіонату світу і прапороносець України на Іграх-2014. Лижники додали, що їхні очікування виправдались на всі 100% - зручно, комфортно,...Sportgid

Тернополяни стали героями року

на треку. Є наша представниця і у номінації «Найкраща спортсменка». Нею стала Анастасія Меркушина – майстер спорту міжнародного класу, срібна призерка чемпіонату світу з біатлону в естафеті. А її тренер, викладач ТНЕУ Ірина Меркушина перемогла у номінації «Найкращий тренер». Студент...Тернопіль Наживо!

Спортсмени ТНЕУ - серед Героїв спортивного року Тернопільщини-2017 (ФОТО)

на треку. Є представниця вишу і у номінації «Найкраща спортсменка». Нею стала Анастасія Меркушина - майстер спорту міжнародного класу, срібна призерка чемпіонату світу з біатлону в естафеті. А її тренер, викладач ТНЕУ Ірина Меркушина перемогла у номінації «Найкращий тренер». Студент...Газета "Наш ДЕНЬ"

На Херсонщині відзначили найкращих спортсменів року

Герої спортивного року. Традиційно найкращих спортсменів вшановували в облмуздрамтеатрі. Першими назвали Кращу спортсменку року — нею стала чемпіонка України, бронзова призерка чемпіонату Європи зі стрільби з лука Анастасія Павлова та Кращого спортсмена року — це переможець командного чемпіонату України, чемпіон...Новий день

Кращі спортсмени Херсонщини отримали нагороди

Півень Світлана - чемпіонка України, бронзова призерка чемпіонату Європи, чемпіонка світу серед спортсменів з фізичними вадами...Голая Пристань

На Херсонщині нагородили кращих спортсменів 2017 року

Першою під час урочистої церемонії назвали Кращу спортсменку Херсонщини 2017 року. Нею стала Павлова Анастасія - чемпіонка України та бронзова призерка чемпіонату Європи зі стрільби з лука. Сама переможниця нині перебуває на спортивних зборах, тому на церемонії бути не змогла.ПІК-Південна Інформаційна Компанія

У Херсоні відзначили кращих спортсменів регіону за підсумками спортивного сезону 2017 року

відпрацювали з п’яти. Олена Підгрушна, на жаль, схибила аж двічі. Переможцем гонки стала Доротея Вірер. Срібло виборола Кайся Макаряйнен. Бронзовою призеркою стала Розанна Крауфорд. Українки у фінішному створі розташувалися на таких позиціях: Юлія Джима — 4, Валя Семеренко — 5,...Галас

Ганна Ярощук-Рижикова, яка спеціалізується на бігу на 400 метрів, має амбітні плани після тривалого відновлення від травми. Про це бронзова призерка чемпіонату Європи-2012, переможниця Універсіади-2011 розповіла в інтерв'ю прес-службі Федерації легкої атлетика "Я багато пропустила, але мені дуже допомогли у...Чемпион

Легкоатлетка Левченко встановила новий молодіжний рекорд України

України зі стрибків у висоту в приміщенні у виконанні Юлії Левченко. Про це інформує прес-служба ФЛАУ, передає УНН.Основні суперниці срібної призерки чемпіонату світу-2017 киянка Ірина Геращенко та Юлія Чумаченко з Миколаєва залишили Левченко у секторі на одинці з планкою вже...Unn.com.ua

Юлія Левченко встановила новий молодіжний рекорд України

Основні суперниці срібної призерки чемпіонату світу-2017 - киянка Ірина Геращенко...Sportgid

рекорд України у приміщенні зі стрибків у висоту. Його автором стала тріумфаторка минулого сезону киянка Юлія Левченко. Основні суперниці срібної призерки чемпіонату світу-2017 — киянка Ірина Геращенко та Юлія Чумаченко з Миколаєва — залишили Левченко у секторі на одинці з...Спорт.ua