призерка

Смотреть онлайн.

Соперница Анастасии - серебряная призерка юниорского чемпионата Панамерики - 2018 из Колумбии Синди Мера. В первый соревновательный день Дарья Билодид завоевала золотую медаль в категории...Спорт.ua

Чергова вершина Білодід!

успіхи Дарини на дорослому рівні, вона була відсутня в юніорському рейтингу і була змушена починати турнір із зустрічі зі срібною призеркою юніорського чемпіонату Панамерики-2018 Даніелою Рестрепо. Але переможно пройшла до фіналу. А там зустрілася з японкою Йошиді Саною. Українка перемогла...Голос Украины (газета)

Українські чемпіони та призери Юнацької Олімпіади-2018.

Катерина Чорній здобула для України першу золоту нагороду ІІІ Юнацьких Олімпійських ігор. Дзюдоїст Олег Вередиба у ваговій категорії 55 кг виборов бронзову нагороду. Главком

Тенісистка Тернопільського «Інваспорту» Тетяна Боднар стала срібною призеркою чемпіонату України

апарату (клас 9) змагалися Тетяна Боднар та Тарас Гуменюк. В результаті Тетяна Боднар (1993 р.н., м.Тернопіль) серед жінок стала срібною призеркою і виконала норматив кандидата у майстри спорту України, а Тарас Гуменюк (1963 р.н., м.Кременець) серед чоловіків посів п’яте...Тернопіль Наживо!

Вітаємо з днем народження (18 жовтня для закарпатців і всього світу)

російський актор театру та кіно. Відомість отримав після виконання головної ролі у серіалі Бригада. 1987 Олеся Повх, українська легкоатлетка, бронзова призерка Олімпійських ігор. Інші події 18 жовтня в історії Закарпаття, України та світу: 1596 підписано Берестейську унію, на підставі якої...Голос Карпат

Українці здобули срібло і бронзу на ЮОІ-2018

виборила 16-річна Софія Лискун в командній першості зі стрибків у воду. Це вже її друга нагорода. Напередодні вона стала срібною призеркою в індивідуальних стрибках із вишки з 10 метрів. Це вже 21 медаль українців в олімпійському Буенос-Айресі у 2018 році.Ваші новини

Софія Лискун здобула бронзу в командній першості зі стрибків у воду. Це її друга нагорода – раніше вона стала срібною призеркою в індивідуальних стрибках із вишки з 10 метрів. Ще одну медаль Україні приніс боксер Тарас Бондарчук. У ваговій категорії...24 канал

Українці здобули срібло та бронзу на Юнацькій Олімпіаді - НОК

Софія Лискун здобула бронзу в командній першості зі стрибків у воду. Це її друга нагорода – раніше вона стала срібною призеркою в індивідуальних стрибках із вишки з 10 метрів. Ще одним медалістом став 18-річній боксер Тарас Бондарчук. Він здобув срібло...Радіо Свобода

... 15-річна тернопільська гімнастка Анастасія Бачинська стала призеркою Юнацьких Олімпійських ігор, які завершуються в столиці Аргентини Буенос-Айресі. Якби хтось до початку Ігор спрогнозував такий успіх нашій спортсменці, то...НОВА Тернопільська газета

Місто вітає гімнастку зі Львова Христину Пограничну, яка стала срібною призеркою ІІІ юнацьких Олімпійських Ігор в Буенос-Айресі.   Після першого виду програми (обруч) Христина показала найкращий результат, однак у вправі з м’ячем...lviv.tv

Легкоатлетка з Рівненщини стала призеркою на юнацьких Олімпійських іграх

У склад команди збірної увійшла лекгоатлетка з Рівненщини Світлана Жульчик - вихованка Костопільського обласного спортивного ліцею. Вітаємо з успішним виступом Світлану та її тренера Фінчук Тетяну. Все

Львів

Гімнастка зі Львова Христина Погранична стала срібною призеркою ІІІ юнацьких Олімпійських Ігор в Буенос-Айресі. Про це повідомили в середу, 17 жовтня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли...Щоденний Львів

Львівська гімнастка Христина Погранична стала «срібною» призеркою ІІІ юнацьких Олімпійських Ігор в Буенос-Айресі. Про це інформують в управлінні фізичної культури та спорту Львівської ОДА.Гал-info

Львівська гімнастка здобула срібло на юнацьких Олімпійських іграх (ФОТО)

Львівська гімнастка Христина Погранична стала срібною призеркою ІІІ юнацьких Олімпійських ігор у Буенос-Айресі.Leopolis

Бронзова призерка у багатоборстві зі спортивної гімнастики Анастасія Бачинська стала третьою у вільних вправах. Дует акробатів - Дарина Плохотнюк та Олександр Мадей...Голос Украины (газета)

Українська гімнастка прокоментувала другу нагороду на Юнацькій Олімпіаді

всі свої сили та енергію, адже дуже хотіла доказати усім, що гідна цієї медалі й це ще не кінець, сказала призерка змагань. Додамо, в активі збірної України 19 медалей, сім з яких золоті, пять срібних та сім...Unn.com.ua

в шахових турнірах були у Закарпатській області “Різдвяне Мукачеве”, в Одеській “Метагалактичний пішак”, де займала перші місця та отримала I розряд. Стала призеркою Міжнародного турніру “Зачарована Десна” у Чернівцях, Всеукраїнському турнірі “Миколаїв ЧЕСС ФЕСТ”, “Дніпровські зорі” у місті Нова Каховка Херсонської області. Наразі готується...Тернопільська Липа

попередній рекорд встановила інша українка Антоніна Марченко в травні цього року, Нагадаємо, що у минулому році Тетяна Мельник стала срібною призеркою Всесвітніх ігор з пауерліфтингу. Більше новин зі світу спорту читайте у нашому розділі Спорт24...24 канал