призерка

Лучшая биатлонистка Италии показала идеальное тело

Доротея Вирер доказывает, что находится в идеальной форме и зимой, и летом. Трехкратная призерка чемпионатов мира по биатлону Доротея Вирер порадовала своих многочисленных болельщиков фотографиями с отдыха, показав, что не скучает в ожидании нового...GameBet

Запись В Одессе прошел Олимпийский день впервые появилась informer.od.ua. Online.ua

Бердичівські баскетболісти - переможці та призерки турніру у Житомирі

Бердичів представляли дві команди ДЮСШ імені Віталія Лонського під керівництвом тренера Катерини Побережної. РІО Бердичів

Українські синхроністки завоювали п

ставши другою у технічній і довільній програмі. У сумі А.Волошина лиш трохи більше одного балу поступилася господарці змагань дворазовій олімпійській призерці Оне Карбонелл 181,6459 бали проти 182,9702. Срібним став виступ дуету у складі Анна Волошина - Єлизаветою Яхно змаганнях дуетів.Unn.com.ua

Кубка світу Анніки Лангвад. На останньому колі Беломоіна боролася за перемогу з лідером рейтингу UCI Йоландою Нефф і дворазовою срібною призеркою Олімпійських ігор Маєю Влощавською. На заключній горі українка їхала швидше своїх суперниць, що і стало вирішальним фактором її перемоги.Чемпион

у Відкритому кубку СК ЛДУФК «СКІФ» з пауерліфтингу та класичного пауерліфтингу стане майстер спорту України міжнародного класу, багаторазова чемпіонка та призерка чемпіонатів Світу та Європи з пауерліфтингу серед дівчат та юніорок (2010-2015 рр.), багаторазова чемпіонка та призерка всеукраїнських змагань з...Львівська міська рада

Кращі лелеченята Хмельниччини

першість у рухливій грі. На третьому місці опинився колектив Шепетівської ЗОШ №4, що переміг в Олімпійській вікторині. Вказані команди – призерки були нагороджені дипломами та кубками, а їх учасники – грамотами та медалями, інші команди отримали дипломи фіналістів обласного етапу.Сайт міста Шепетівка

Черкащан запрошують на свято спорту та творчості

Черкаська обласна федерація різних видів бойових мистецтв України імені Віктора Синєбрюхова, багаторазова призерка вокальних конкурсів Аріна Гужва (Синєбрюхова) та зразкова дитяча вокальна студія ЦДТЮ «Браво» спільно з міським управлінням у справах сім’ї, молоді...Про Все

Українка Олена Антонова офіційно визнана срібним призером Олімпіади-2008 у метанні диска. Газета «БИЗНЕС»

Українка О.Антонова стала "срібною" призеркою Олімпіади 2008

Як повідомляв УНН, МОК позбавив українку бронзової медалі Олімпіади 2008. Unn.com.ua

Блискуча перемога Марії Томищ на історичному чемпіонаті Європи

перемогла з рахунком 6:0. У фіналі Марія отримала технічну перемогу 10:0 над румункою Аною-Марією Нучіфор. У вазі до 40кг срібною призеркою чемпіонату стала однокласниця Томищ Дарина Мацола. У поєдинку за чемпіонство Дарина поступилася Валерії Капусціній з Білорусі з рахунком 0:6,...Галичина спортивная

У Черкасах відбудеться свято спорту та творчості

музичні номери від зразкової студії «Браво». На свято запрошують Черкаська обласна федерація різних видів бойових мистецтв України імені Віктора Синєбрюхова, багаторазова призерка вокальних конкурсів Аріна Гужва (Синєбрюхова) та зразкова дитяча вокальна студія ЦДТЮ «Браво» спільно із міським управлінням у справах сім’ї,...Вчасно (Черкаси)

Львів

перемога гімнастки на міжнародних турнірах, раніше вона перемогла у змаганнях у ОАЕ, Естонії, Угорщині, Португалії, Словаччині. Христина є переможницею та призеркою понад 140 міжнародних та всеукраїнських турнірів. Від 2016 року є членом юніорської збірної України з художньої гімнастики, вважається однією...Високий замок

О.Костевич виборола срібну нагороду на Кубку світу у Мюнхені

України поповнилася другою нагородою, повідомляє УНН з посиланням на НОК України. Срібну медаль рідній країні принесла Олімпійська чемпіонка, дворазова бронзова призерка Олімпійських ігор - Олена Костевич. Досвідчена українка посіла другу сходинку у стрільбі з пневматичного пістолета на дистанції 10 метрів.Unn.com.ua

На Кубку світу у Мюнхені Олена Костевич здобула срібло

стрільби у німецькому Мюнхені скарбничка збірної України поповнилася ще однією нагородою. Срібну медаль рідній країні принесла олімпійська чемпіонка, дворазова бронзова призерка Олімпійських ігор Олена Костевич. Про це повідомляє офіційний сайт Національного олімпійського комітету України. Досвідчена українка посіла другу сходинку у...Громадське телебачення

Львів

Христина є переможницею та призеркою понад 140 міжнародних та всеукраїнських турнірів.Високий замок

Українка Яна Беломоіна - справжній експерт у дисципліні крос-кантрі. Вона є чемпіонкою Європи, триразовою призеркою Чемпіонатів світу, дворазовим лідером Кубка світу. Також спортсменка двічі брала участь в Олімпійських іграх у 2012 та 2016 роках, здобувши...Чемпион

Золота Недобіга і переможні Микити: результати четвертого дня ЧУ зі стрибків у воду

Телебзда/Антон Антонів (278,58).Золоту медаль у змаганнях жінок на 3-метровому трампліні виборола представниця Луганщини Анастасія Недобіга з результатом 294,45 балів. Срібною призеркою сталаАнна Письменська (292,80), а "бронзу" виборола Вікторія Кесарь (287,10).Нагадаємо, що тріумфатори чемпіонату України представлятимуть нашу країну на Чемпіонаті Європи-2017...Online.ua

Тернопільська легкоатлетка посіла друге місце на чемпіонаті світу з легкої атлетики INAS, що триває у тайландському Бангкоці Спорт Тернопільщини