призерка

На Міжнародному чемпіонаті з карате JKS мукачівська команда взяла 20 нагород

яка у фіналі перемогла спортсменку із Румунії. В категорії 12-13 років переможцем в куміте став Кепинач Іван, а серед дівчат призерка Чемпіонату Європи та України - Фабрицій Софія. У категорії 14-15 років в куміте друге місце зайняв Буштин Денис, отримавши...Голос Карпат

Мукачівські каратисти змагалися у Ізмаїлі /ФОТО

Ольга, яка у фіналі перемогла спортсменку із Румунії.В категорії 12-13 років переможцем в куміте став Кепинач Іван, а серед дівчат призерка Чемпіонату Європи та України - Фабрицій Софія.У категорії 14-15 років в куміте друге місце зайняв Буштин Денис отримавши срібну...Голос Карпат

Дві львів

у ваговій категорії до 48 кг бронзові нагороди змагань виборола Ярина Петрук з результатом 94 кг у сумі двоборства. Срібною призеркою змагань у ваговій категорії до 90 кг стала досвідчена майстер спорту України Діана Нагорнюк. Всі шість вдалих спроб та...Галичина спортивная

Анна Музичук: "Призові за чемпіонат світу поки не виплатили"

Срібна призерка чемпіонату світу з класичних шахів стриянка Анна Музичук розповіла, що ще не отримала призові. - Надійшла інформація, що в Тегерані...Галичина спортивная

Тетяна Клімченко - найкраща спортсменка Львівщини за підсумками лютого

Заслужений тренер України Орест Тичко (м. Львів), В’ячеслав Рудько (м. Червоноград). Основні спортивні досягнення: 3-8 липня 2012 року - срібна призерка чемпіонату Європи серед юніорів в омніумі, м. Анадія (Португалія); 17-19 січня 2013 року — бронзова призерка ІІІ етапу Кубку...Галичина спортивная

На спорт Івано-Франківщини виділили 31 мільйон гривень

вдалими є виступи прикарпатців на інших змаганнях міжнародного рівня: чемпіонами світу стали Богдан ільницький та Олександр Фокшек (кікбоксинг ВТКА), бронзовою призеркою чемпіонату світу і срібною призеркою чемпіонату Європи – інна Оробець (пауерліфтинг), переможцями Кубка світу – Артем Белов і Микита...Галичина спортивная

Українка здобула медаль на Кубку Європи з фрістайлу

192 FIS поінтів, українка посіла 3 місце на п'єдесталі пошани. Варто відзначити, що 29-річна О.Полюк у 2007 році ставала бронзовою призеркою юніорського чемпіонату світу з фрістайлу. Додамо, що в минулому році фрісталіст Олександр Абраменко став першим в історії українцем, котрий...Unn.com.ua

Дзюдоисты из Днепропетровщины завоевали 11 медалей на Чемпионате Украины

у Никиты и Марии в личном зачете есть престижные награды. Никита Матлашевський - Чемпион Европы среди кадетов. Мария Меркулова - призерка национального первенства», - добавляют в управлении. Серебряными призерами на чемпионате Украины стали Анна Танцюра, Олег Вередыба, Гиорги Чохонелидзе, Полина...Днепропетровская панорама

Українська легкоатлетична збірна здобула 19 медалей на ЧС серед ветеранів

з легкої атлетики серед ветеранів у приміщенні, який проходив у місті Тегу (Південна Корея), інформує УНН з посиланням на ФЛАУ.Багаторазова призерка змагань Валентина Крепкіна перемогла у секторі для потрійного стрибка зі світовим рекордом у віковій категорії W50 (10,79 м). Також...Unn.com.ua

Сім медалей на трьох - блискучий виступ кропивницьких стрільців на чемпіонаті України

пневматичної гвинтівки, а також завоював дві срібні медалі в стрільбі з малокаліберної гвинтівки.Учениця реабілітаційної ДЮСШ «Інваспорт» Юлія Балацька стала бронзовою призеркою змагань у стрільбі з малокаліберної гвинтівки. Тренує спортсменку Сабіна...Fakel

Дзюдоїсти з Дніпропетровщини завоювали 11 медалей на юніорському Чемпіонаті України

у Микити та Марії в особистому заліку є престижні нагороди. Микита Матлашевський – Чемпіон Європи серед кадетів. Марія Меркулова – призерка національної першості», - додають в управлінні. Срібними призерами на Чемпіонаті України стали Ганна Танцюра, Олег Вередиба, Гіоргі Чохонелідзе, Поліна...Дніпропетровська обласна державна адміністрація

В Одессе наградили лучших спортсменов города.

сертификат на 20 000 гривен. Мэр отметил, что необходимо поддерживать развитие паралимпийского движения. Чемпион по академической гребле Роман Полянский, серебряная призерка Паралимпийских игр в стрельбе из пневматического пистолета Ольга Ковальчук, бронзовый призер Паралимпийских игр по прыжкам в длину Руслан Катышев...Пушкинская.net

Сумчанка стала чемпионкой Молдовы

Сумская борчиха Светелана Саенко в очередной раз выиграла чемпионат Молдовы по борьбе. Многократная призерка чемпионатов мира и Европы, двукратная участница Олимпийских игр, вице-президент Сумской региональной федерации вольной борьбы, руководитель детского клуба «Веселый богатырь» Светлана...Данкор on-line

Василь Карленко: "Ми не знаємо, де зараз Кільчицький, чим він займається"

російські спортсмени, як було у нас 2 приклада — Петрова і Єфремова, які допомогли українському біатлону (Олена Петрова — срібна призерка Олімпійських Ігор в Нагано–1998, Лілія Єфремова — бронзова призерка Олімпійських Ігор в Турині–2006, — прим. Sport.ua), але найвидатніші досягнення...Галичина спортивная

Карленко: "Ми не знаємо де зараз Кільчицький, чим він займається"

російські спортсмени, як було у нас 2 приклада — Петрова і Єфремова, які допомогли українському біатлону (Олена Петрова — срібна призерка Олімпійських Ігор в Нагано-1998, Лілія Євремова — бронзова призерка Олімпійських Ігор в Турині-2006, — прим. Sport.ua), але найвидатніші досягнення...Спорт.ua

Экс-биатлонистка Карасевич: "Могу оценить сезон на 5 из 5"

19-го марта, заключительную встречу проекта "Эксперты биатлона-2", посетила Нина Карасевич - бывшая украинская биатлонистка, чемпионка Европы-2008 в гонке преследования, бронзовая призерка спринта в чешском Нове-Место. Нина вместе с болельщиками смотрела масс-старты, и специально для Sport.ua ответила на несколько вопросов после...Спорт.ua

"Літаюча лижниця" з Верховини розповіла про шлях до успіху

Христина Дроняк 17-ти річна спортсменка з Верховинщини, учасниця та призерка міжнародних змагань зі стрибків з трампліна розповіла про свою історію успіху. Христина пригадує, що у 10 років почала з’їжджати з...Галичина спортивная

Кто мог знать, что серебрянные призерки прошлого чемпионата именно в этих...Верже