призерка

Ткачук у двох дисциплінах став переможцем змагань: 1500м Юрій подолав за 4:18.99 та 3000м за 9:27.85. Яна Боровець стала бронзовою призеркою чемпіонату у бігу на 3000м, її результат 10:25.22 та четвертою …...Телеканал Ритм

Катару. Початок ігор орієнтовно о 10:35 та 11:45 ранку за київським часом. Читайте також: І знову стрітбол: лучанка стала бронзовою призеркою чемпіонату світу У китайському місті Ченду наші хлопці налаштовані перемагати. Декілька днів тому їх надихнув успіх наших дівчат, які...Online.ua

Ткачук у двох дисциплінах став переможцем змагань: 1500м Юрій подолав за 4:18.99 та 3000м за 9:27.85. Яна Боровець стала бронзовою призеркою чемпіонату у бігу на 3000м, її результат 10:25.22 та четвертою фінішувала на дистанції 1500м ( 4:49.77). Пяте місце у...Online.ua

Минулого року наші дівчата лише у фінальному протистоянні поступилися збірній Чехії. Online.ua

Спортсменка з Житомирської області стала бронзовою призеркою чемпіонату України з велоспорту

Тетяна Рябченко - майстер спорту міжнародного класу, учасниця Олямпіади в Ріо-де-Жанейро стала третьою на чемпіонаті України з велосипедного спорту в індивідуальній гонці на час (тренер - Едуард Муселімян). Житомир.info

додала "малу брозу" у ривку (84 кг), а також виконала норматив майстра спорту міжнародного класу. А Ганна Панова стала бронзовою призеркою. Юна українка піднялася на третю сходинку п'єдесталу у ваговій категорії до 69 кг за сумою двох вправ з результатом...Чемпион

Також нещодавно команда Юність з Житомира зайняла четверте місце у Всеукраїнській баскетбольній лізі України. Спортивний Житомир

метання диску виборов Олексій Кирилін. Євген Максименко став другим. У бігові на 100 метрів у дівчат Дарина Маслюк стала бронзовою призеркою. В кроці від пєдесталу завершили змагання Аліна Ткач (спортивна ходьба, 5000 м), Ігор Гончаренко (спортивна ходьба, 10000 м), Максим...Online.ua

Бердичівські баскетболістки - призерки турніру у Києві

Турнір проводила Громадська організація FCA (Асоціація християн спортсменів). РІО Бердичів

Армійські спортсмени завоювали 6 медалей на чемпіонаті Європи зі стрибків у воду

Олександр Горшковозов став чемпіоном в синхронних стрибках з Максимом Долговим з 10-метрової вишки (431,28) та завоював «срібло» з 10-метрової вишки разом з Вікторією Кесар (366,55). Бронзовою призеркою на трампліні 3 метри з результатом 291,65 бала стала працівник ЗС України Анастасія Недобіга. Міністерство оборони...Народна Рада

Першу нагороду до медального кошика української збірної здобула Марія Гангур. Про це інформує Федерація важкої атлетики України, передає УНН. 1NEWS

Эпичный конфуз чемпионки мира "взорвал" Сеть.

в Осло, пишет Хроника.инфо со ссылкой на Обозреватель. После такого небывалого конфуза, чемпионка мира-2015 года в эстафете, а также бронзовая призерка Олимпиады-2008, как ни в чем не бывало подобрала недостающую часть прически и продолжила выступление.Online.ua

Курьезный случай произошел во время выступления прыгуньи в длину Блессинг Окагбаре на этапе "Бриллиантовой лиги" в Осло. Апостроф

привітань виступив начальник відділу молоді, фізичної культури та спору Ігор Семенюк. Серед почесних гостей заслужений майстер спорту з боксу, срібна призерка світу, чемпіонка Європи, багаторазова чемпіонка України, учасниця Олімпіади в Ріо-де-Жанейро Тетяна Коб, срібна призерка Європи з боротьби вільної, КМС,...Online.ua

По итогам четырех дней соревнований украинская сборная вышла в лидеры в общекомандном зачете. МistoNews

дві нагороди в скарбничку збірної принесли дівчата у стрибках з 3-метрового трампліну. Найвищу сходинку п’єдесталу посіла Анна Письменська, а бронзовою призеркою стала Анастасія Недобіга. Таким...1NEWS