призери

Анікєєв і Макаренкова стали чемпіонами України з шашок

Чемпіони та призери здобули право представляти Україну на Чемпіонаті світу-2017...УНИАН (ИА)

змінами та доповненнями до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включається вартість дарунків (а також призів переможцям та призерам спортивних змагань), якщо їх вартість не перевищує 50% однієї мінімальної заробітної плати (у розрахунку на місяць), встановленої на 1...Нова доба

Українські зірки засвітилися на черговій російській премії

Фото опубликовано Ани Лорак (@anilorak)Дек 7 2016 в 12:08 PST Фото опубликовано PEOPLETALK.RU (@peopletalkru)Дек 7 2016 в 3:03 PST Серед призерів, яким до речі обирали не глядачі, а журі, опинилася Йолка, яка стала кращою поп-співачкою, та Монатік із хітом "Кружит",...ДеПо

Спортсмени з вадами зору позмагаються за першість у шахах

гостей. 13:30-14:00 Обід. 14:10-17:00 Проведення змагань. 09 грудня 10:00-13:20 Проведення змагань. 13:30-14:00 Обід. 14:10-16:00 Проведення змагань 16:10-17:00 Нагородження переможців та призерів змагань (група-ДОРОСЛІ) 10 грудня (інклюзивний турнір) 10:00-10:30 Реєстрація учасників (діти) 10:35-11:00 Вітальне слово до учасників змагань 11:05-13:20 Проведення змагань...Галичина спортивная

Кубок світу з таеквондо з 30 листопада по 4 грудня проходив у місті Мінськ і зібрав спортсменів із багатьох країн світу, а це більше 2 тисяч учасників. Прес-Центр

та  м. Рівне. Загалом змагалося 93 учасника. Про це повідомляє спортивний сайт "ВСЕ про СПОРТ". Щоб ознайомитися з чемпіонами та призерами перейдіть за посиланням.  ...Все

"Черкаські тигри" стали бронзовими призерами Кубка світу

За інформацією прес-служби департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР Про Все

Олімпійський день здоров

участь 65 дітей. Школярі перевірили свою спритність і влучність у різноманітних спортивних конкурсах та відповіли на запитання олімпійської вікторини.Переможці й призери змагань нагороджені дипломами відділу фізичної культури та спорту, а також отримали сувеніри від обласного відділення Національного олімпійського комітету України.фото...Златопіль

Головне управління ДФС у Кіровоградській області інформує

змінами та доповненнями до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включається вартість дарунків (а також призів переможцям та призерам спортивних змагань), якщо їх вартість не перевищує 50% однієї мінімальної заробітної плати (у розрахунку на місяць), встановленої на 1...Дзеркало Кіровоградщини

У Виноградові провели міжнародний турнір з настільного тенісу / ВІДЕО

приїхати на цей турнір, який проводиться у Виноградові за підтримки місцевих меценатів. За результатами поєдинків в категорії до 50 років призерами турніру стали Олександр Тусанюк з Ужгорода 1-е місце, Олександр Магочі з Виноградова -2-е місце і Вячесла Русин із Тячева...Голос Карпат

серед молоді 1995 року і молодші. В змаганнях приймало участь 12 команд серед юнаків і 8 серед дівчат. Переможцями та призерами в командних змаганнях серед юнаків стали: І місце м. Житомир (Замковий А., Кужим Д., Драч Д.); ІІ місце команда...Спортивний Житомир

Всеукраїнський центр рукопашного бою буде у Чернівцях, - тренер Іван Штефюк

Іван Штефюк. - У розділі лайт серед буковинців призові місця в активі у пяти хлопців та двох дівчат. У класиці призерами стали вісім бійців. Тренуються вони під керівництвом Івана Штефюка і Руслана Адамовича. Що ж до найближчих планів, то наймолодших...Погляд

Визначено переможців першого фіналу ХХІ Спортивних ігор школярів Тернопільщини 2016-2017 навчального року

очками, посіла команда з міста Бережани (представник Володимир Дуда). Третіми стали юні футболістки Лановецького району (представник Ольга Мамчур). Команда-переможець та призери нагороджені грамотами, медалями та кубками від організаторів...Галичина спортивная

Відкритий урок з футболу з губернатором

України. Керівники обох закладів розповіли гостям про наявні спортивні здобутки та відзначили, що їх футбольні команди є неодноразовими переможцями та призерами спортивних змагань. Під час заходу очільник області привітав спортивну молодь, вручив футбольні м’ячі для тренувань та побажав подальших перемог:...Херсонщина за день

кодексу України, до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включається вартість дарунків (а також призів переможцям та призерам спортивних змагань), якщо їх вартість не перевищує 50 відсотків однієї мінімальної заробітної плати у розрахунку на місяць, встановленої на...Газета "Наш ДЕНЬ"

Оподаткування грошових коштів, які спрямовуються на проведення новорічно-різдвяних свят для дітей та на придбання дитячих святкових подарунків

змінами та доповненнями до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включається вартість дарунків (а також призів переможцям та призерам спортивних змагань), якщо їх вартість не перевищує 50% однієї мінімальної заробітної плати (у розрахунку на місяць), встановленої на 1...Fakel

Спортсмени Ужгородської Федерації Боксу зайняли призові місця в турнірі на призи Андрія Котельника

пройшли на найвищому рівні, як з боку організаційних моментів, так і за якістю поєдинків у ринзі. У них взяли участь призери континентальних і світових чемпіонатів, першостей України. Наші хлопці Лата Павло і Щорс Едуард під керівництвом тренерів Юрош Роберта і...Голос Карпат

Призери ХХХІ Олімпійських ігор з Хмельницького отримали нагороди від Порошенка

Призерів ХХХІ Олімпійських ігор з Хмельницького Порошенко нагородив стипендіями Аліна Комащук, фехтувальниця, яка стала срібною призеркою Олімпійських ігор, отримає 12 тисяч гривень. ДеПо

У Кропивницькому відбувся чемпіонат області з легкої атлетики

брали участь 200 учасників. Комунальний заклад Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 3 Кіровоградської міської ради представляло 35 легкоатлетів. Переможцями та призерами стали: Дюбанова Альона - 1 місце потрійний стрибок і 1 місце стрибок у довжину; Безшкуренко Павло - 1 місце...Fotoinform