призери

Усі призери нагороджені грамотами Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації.Тижневик «ЕХО

Переможців та призерів змагань нагороджено дипломами, медалями та кубками.Бліц-інфо

Отож, переможцями та призерами від збірної України стали...Чемпион

Переможців та призерів змагань нагороджено дипломами, медалями та кубками.Paralleli.if.ua

Миколаївських школярів відзначили нагородами в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу МАН

відділень Миколаївського обласного територіального відділення МАН. 213 учнів цього року взяли участь у конкурсі. З них - 119 стали переможцями. Призери візьмуть участь у фінальному ІІІ етапі конкурсу-захисту в м. Києві. Юні науковці отримали почесні дипломи та подарунки від департаменту...Миколаївська правда

У Покровську пройшов турнір з силового багатобір

в упорі лежачи за 30 секунд; Турнір провів інструктор - методист ПМЦФЗН «Спорт для всіх» Мотузенко Анатолій Анатолійович. Переможці та призери нагороджені грамотами ПМЦФЗН «Спорт для всіх».06239.com.ua - сайт городов Красноармейска и Димитрова

юні атлети Поділля. Перед цим Вижниця в Чернівецькій області зібрала спортсменів на Буковині, де наші борці також були чемпіонами та призерами. Незабаром Тернопільський обласний осередок Асоціації спортивної боротьби України, СК ім.Б.Сцібайла «ГалТер’S» та КДЮСШ-1 планують провести подібні юнацькі змагання і...Доба

Завершилися змагання з шашок за програмою комплексних спортивних Ігор Львівщнии-2017

спортсменів з інвалідністю змагалася 41 команда! Змагання відбулися за швейцарською системою. За результатами 9 турів, в категорії «Дорослі» переможцями та призерами виявилися: 1. Стрийський район (Ганяк Ігор, Данило Володимир, Анісімова Зоряна) 2. Турківський район (Славич Іван, Ільницький Іван, Лембак Ольга)...MediaStar

Завершився другий етап Всеукраїнського конкурсу Малої академії наук. Журі визначили 56 призерів, котрі поїдуть захищати область на всеукраїнський загал.Телеканал Ритм

з фехтування на шпазі посіла другу сходинку на етапі Кубка світу у Ванкувері. Читати на сайті: http://24tv.ua/n784292Запись Українські шпажисти стали призерами у етапу Кубку св впервые появилась Видео новости Украины и Мира.Выбор 2014

Львівські каратисти вибороли медалі чемпіонату Європи з карате серед молоді

Наші спортсмени здобули при цьому дві золоті, срібну та три бронзові нагороди. Пять зі шістьох медалей вибороли каратисти Львівщини. Серед призерів Анастасія Мястковська (золото), Кирило Рябошапко та Соломія Кміть (срібло), а також Діана Шостак і Євген Сендецький (бронза). Про це...Щоденний Львів

Опубліковані кращі фотографії музичної індустрії

Холлі Херндон. В якості призу вона отримає грошову премію в розмірі  500. Крім переможця загального конкурсу журі також обрало призерів у тематичних категоріях "Портрет", "Виступи" і "Натовп" — в цій номінації брали участь фотографії відвідувачів концертів та музичних фестивалів.Зеркало недели (газета)

- методист ПМЦФЗН «Спорт для всіх» Мотузенко Анатолій Анатолійович. За результатами змагань у віковій категорії до 12 років: Переможці та призери нагороджені грамотами ПМЦФЗН «Спорт для всіх».06239.com.ua - сайт городов Красноармейска и Димитрова

В Одесі за участю майбутніх офіцерів Збройних Сил України пройшли спортивні змагання з рукопашного бою

команда факультету військової розвідки та спеціального призначення, друге — факультету Високомобільних десантних військ, третє — факультету ракетно-артилерійського озброєння. Команда-переможець нагороджена кубком, а курсанти зі складу команд-призерів, які перемогли в особистій першості, — медалями, грамотами та цінними подарунками. Під час проведення змагань, був встановлений новий рекорд академії з швидкоплинності поєдинку.Seo-top-news

Миколаївські десантники стали призерами у змаганнях на Кубок учасників АТО з футзалу

В ході напруженої боротьби перемогу здобула збірна команда бригади тактичної авіації. Народна Рада

У гострій та напруженій боротьбі серед чоловіків перемогу здобув Віктор Штефан. Призери змагань отримали грамоти від міського центра фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт».Днепродзержинский спорт

місцях учні СШ №23 Ксенія Гришко та Артем Гончаренко. А у наймасовому турнірі серед юних шашкових талантів-початківців одразу всі три призери виконали норматив другого спортивного розряду. Кращим тут став представник ліцею НІТ Ілля Перемітько, на другому місці учениця гімназії №39...Днепродзержинский спорт

підготовки, і володіння методикою викладання предмету, майстер-класи, проведення відкритих уроків тощо. Компетентне журі визначило найкращих. Двоє вчителів з Мукачева серед призерів конкурсу. Так,у номінації "Інформатика" вчитель Мукачівського ліцею Бесага Наталія визнана кращою. У номінації "Музичне мистецтво" вчитель НВК "Гармонія "Сабов...Голос Карпат

Торік спортсмени Вінниччини здобули 127 медалей у міжнародних змаганнях

та 32 бронзові медалі, повідомив начальник управління фізичної культури та спорту Вінницької ОДА Сергій Чернявський. 473 спортсмени ставали переможцями і призерами всеукраїнських змагань, вони здобули 223 золотих, 112 срібних га 138 бронзових нагороди, - сказав Чернявський. Він додав, що до...Інформаційна Вінниччина