призери

яка раніше не була представлена в наших місцевих змаганнях, що внесло в змагання більше динаміки та швидкості. Після закінчення змагань призери та чемпіони отримали грамоти та визнання серед колег, а також чергову порцію безцінного досвіду та море позитивних емоцій, які...Pr.meta.ua

Чернівчани просять облаштувати в місті бейсбольно-софтбольний центр

витрачається година на добирання до місця тренувань. Багато років місто представляє в чемпіонатах України у вищій лізі команда "Соколи", підготовлені призери та чемпіон Європи як серед клубних чемпіонатів Європи так і в збірних командах України. Багато років бейсбол посідає перше...0372.ua

Російських керлінгістів позбавили олімпійських медалей з-за допінгу

Анастасія Бризгалова і Олександр Крушельницький, завоювали бронзову медаль на Олімпіаді в Пхенчхані. Вони перші в історії Росії керлінгісти, які стали призерами Олімпійських ігор.Ta4ki.net

Боксери кіровоградської спортшколи перемогли у міжнародному турнірі

Стеблін. А Олександр Симперович, Андрій Дзюбяк, Максим Моисеєв, Владислав Поліщук, Ілля Типальчук, Станіслав Бондаренко, Віталій Швець і Роман Кубальский стали призерами у ще у восьми категоріях Турнір присвячений пам’яті чемпіона України з боксу 1964 року і колишнього мера Олександрії Олександра...Кіровоградська правда

Буковинці відзначилися на чемпіонаті України з пауерліфтингу

Ізосімова). Команда жінок зайняла 2 місце, серед чоловіків - Ростислав Кініщук 1 місце (в/к 59) (тренери Ігор Ясенецький, Наталя Ясенецька). Призери та переможці були відзначені грамотами, медалями, кубками Міністерства молоді та спорту України, інформує прес-служба...0372.ua

На Канівщині провели щорічну зимову спартакіаду

сільської ради, другу сходинку посіла команда Межиріцької сільської ради, з «бронзою» завершила змагання команда Таганчанської сільської ради. Усі переможці та призери змагань отримали кубки, грамоти, медалі, а учасники, які вибороли «золото» в особистих та командних змаганнях отримали подарунки від місцевого...Нова доба

С. ( гімназія), Михайленко А. ( ЗОШ № 1), Зоря А. ( спецшкола), Хузіна Є.( ЗОШ №4). Вітаємо переможців та призерів змагань!!! Президент Голопристанської міської федерації баскетболу «Чемпіон» А.М. Настасієнко...Новини Голої Пристані

Чужого лиха не буває

випускного класу беруть участь у Всеукраїнському конкурсі "Ерудит" для дітей з порушеннями слуху ( м. Київ) і неодноразово стають його призерами. 2011 р. - ІІ місце, 2012 - ІІІ місце, 2013 р. - ІІІ місце, 2016р. - ІІ місце. Інтелектуальним...Сільске життя

Канадські фігуристи Мойр і Вірту з рекордом світу стали триразовими олімпійськими чемпіонами

У південнокорейському Пхьончхані визначились олімпійські чемпіони і призери у танцях на льоду, передає УНН з посиланням на сайт МОК.Найкращий виступ після короткої і довільної програми продемонстрували канадці Тесса...Unn.com.ua

Олександрійці - переможці та призери Всеукраїнського музичного конкурсу

За результатами фестивалю I місце одержав зведений ансамбль скрипалів (ке... Новости Александрии

У ПМЦФЗН «Спорт для всіх» пройшов турнір з шашок серед юнаків та дівчат, присвячений Дню державного герба України

Переможці та призери нагороджені грамотами ПМЦФЗН Спорт для всіх. Турнір провели інструктори методисти ПМЦФЗН Спорт для всіх Мотузенко Анатолій та Ухова Марина.06239.com.ua - сайт городов Красноармейска и Димитрова

В цьому представницькому турнірі взяли участь близько півтисячі спортсменів з понад 30 країн світу. MediaStar

Пхьончхан-2018.

На Олімпіаді в Пхьончхані визначилися призери в танцях на льоду. Пристрасний, емоційний, надзвичайно музичний Мулен Руж у виконанні Тесси Вертью і Скотта Мойра, як і очікувалося...Ua-football

педагог-організатор Ольга Пицко. Особлива подяка висловлюється суддям змагань Юлії Шабан та Володимиру Костецькому за ведення протоколів змагань і належне суддівство. Призери змагань були нагороджені грамотами, а всі учасники турніру отримали солодкі призи від міського Центру дозвілля дітей та юнацтва за...Бліц-інфо

Бубка нагородив олімпійського чемпіона Абраменка золотою медаллю Ігор-2018

В Пхенчхані відбулася офіційна церемонія нагородження фристайлістів - на п'єдестал призерів зимової Олімпіади разом з українським чемпіоном Олександром Абраменком  потрапили китаєць Цзя Цзуньян ("срібло") та Ілля Буров з команди Олімпійських спортсменів...Зеркало недели (газета)

Олімпіада-2018: норвежський ковзаняр здобув десяте олімпійське «золото» для своєї країни

повідомляється на офіційному сайті Олімпіади. Срібну медаль виграв представник Південної Кореї Мін Кю Ча. Бронзову китайський спортсмен Тінюй Го. Серед призерів відсутні голландські ковзанярі, яких вважають королями цього виду спорту. Медаль Лорентсена стала десятим олімпійським золотом для збірної Норвегії на...Ракурс

У Пхьончхані відбулася церемонія нагородження олімпійського чемпіона та призерів змагань з фристайлу у дисципліні "лижна акробатика". Золоту нагороду Ігор отримав українець Олександр Абраменко. Почесну місію вручити медаль першому олімпійському...Регіональні новини