призери

Українці вибороли 17 медалей на Кубку світу з боротьби в Литві

вільному стилі. Три срібні нагороди до активу збірної завоювали представники вільного стилю Ганна Телькова, Вікторія Сукретна та Ярослав Мосіндз. Бронзовими призерами змагань стали: Леонід Рябчун в абсолютній категорії; Костянтин Коптєв, Андрій Куник, Юрій Сірий,Валерій Комар у класичному стилі; Олександр Сторокань,...Unn.com.ua

Всі ужгородські дзюдоїсти на турнірі в Угорщині - в призерах!. Україну представляла одна команда Ужгородської ДЮСШ №1 в складі 7 юних борців і одного тренера. Срібло - Субота Роберт 33...Ужгород.net.ua

Р.А.). В турнірі були учасники, які вперше вийшли на ринг, для них це подвиг і хороший досвід, а були і призери першості України, що говорить про широкий склад учасників. За результатами боїв голопристанські боксери мають п’ять перших і два...Новини Голої Пристані

Підвищено фінансову мотивацію і спортсменам-паралімпійцям. За поданням Мінмолодьспорту, була ухвалена постанова КМУ №367 від 08.06.2016, і завдяки прийнятому рішенню, майбутні призери та чемпіони зимових Паралімпійських Ігор-2018 отримають: за 1 місце 125 тис. доларів США по курсу НБУ на момент виплати;...Спортивний Житомир

Українські боксери вибороли три нагороди на змаганнях у Молдові

який днями проходив у Молдові, інформує УНН з посиланням на сторінку Федерації боксу України в Facebook.За результатами змагань переможцями та призерами турніру стали: Золота медаль у Козелока Олексія у ваговій категорії 56 кг, "срібло" у Кореленка Павла у категорії 60...Unn.com.ua

За підсумками змагань переможці та призери виглядають наступним чином: 3 місце - Гороцький Анатолій. Повідомляє прес-служба Рівненської міської ради...Новини по-рівненськи

стали чемпіонами області. Уже традиційно наприкінці завершення районного і обласного чемпіонатів з футболу в Іршаві проводиться святкова церемонія нагородження призерів та переможців першості.Закарпаття онлайн

Українські шахістки стали призерами турніру в Китаї

Других Елітних Інтелектуальних Іграх (IMSA) закінчились змагання зі швидких шахів серед чоловіків та серед жінок, на яких українські спортсменки стали призерами. Про це УНН повідомляє з посиланням на Федерацію шахів України.У чоловічому турнірі представники України Антон Коробов та Василь Іванчук...Unn.com.ua

В Українці відбувся турнір з самбо

Виговський Антон 1 місце; Філоненко Роман 1 місце; Покойовий Захар 3 місце; Панфілов Олександр 3 місце; Панфілов Генадій 3 місце; Призери змагань нагороджені особистими грамотами та медалями. Спортивні змагання проведені за підтримки сектору молоді та спорту, відділу освіти Обухівської районної...Зеркало Обухова

У Києві розпочинається фестиваль «Нове британське кіно»

У програмі фільми-призери Каннського кінофестивалю, фаворити британської кінопремії BAFTA та фестивальні хіти.Громадське телебачення

Чемпіонами змагань стали - Данило Явгусішин, Ерік Варданесян, Олександр Загробський та Ірина Гребенчук. Бронзовими призерами стали - Нікіта Паламарчук, Володимир Морій та Дмитро Коцюруба.Моя Вінниця

здобув учень НВК№1 Костюк Сергій. Друге місце посів також представник НВК№1 Гаєвський Євгеній. Третє місце виборов учень ЗОШ№1 Ейсмонт Олег. Призери змагань нагороджені грамотами та медалями ШМЦФЗН «Спорт для всіх». Змагання організовано та проведено спільно Шепетівським міським центром фізичного здоров’я...Сайт міста Шепетівка

У Каневі відбулися районні змагання з футзалу

Степанці. Справжня боротьба розгорнулась за друге місце. З рахунком 3:2 перемогла команда з села Ліпляве. 3 місце посіло село Таганча. Команди-призери нагороджені медалями та грамотами. Змагання проведено відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів Канівського районного фізкультурно-оздоровчого клубу...Нова доба

Визначено переможців відкритого чемпіонату з дзюдо

Срібло отримали: Володимир Гумений, Володимир Дніпровський, Олег Кобенда, Олександр Беньков, Фарід Казімов, Костянтин Лукіянчук, Ярослав Созда та Василь Ільчук. Бронзовими призерами стали: Євген Баранов, Михайло Савелєв, Микола Усаченко, Євген Ремишевський та Андрій Бондарчук.Винницкий Бизнес Портал

Тернопільський університет оголосив конкурс відеороликів

найцікавіше висвітлювали студентське життя. Переможець або переможці Конкурсу гарантовано отримають фінансову підтримку. Призовий фонд 300 Євро. Буде визначено 3 основних призери (1 місце — 150?; 2 місце — 100?; 3 місце — 50?). Подача заявок на сайті...Тернопіль Наживо!

Відкрита першість з дзюдо на Сумщині

61 учасник. Підтримати юних дзюдоїстів завітав і представник відділення Національного олімпійського комітету України у Сумській області Юрій Маєрович. Переможці та призери змагань були відзначені сертифікатами обласного осередку НОК, чемпіони отримали ще й подарунки від відділення Національного олімпійського комітету...RegioNews-Суми

спортивних конкурсах. Це спортивне свято відбулося на спортивній базі Новомилятинської ЗОШ. Загалом у заході взяли участь 40 дітей. Переможців та призерів нагородили медалями та грамотами, а вихованці дитячого будинку отримали приємні подарунки для подальшого розвитку спортивної майстерності. Свято відбулося за...lviv.tv

щорічний конкурс цікавих архітектурних ідей, в якому з 444 концептів вибрали 3 кращих, а ще 22 проекти отримали почесні згадки. Призери конкурсу отримують деяку суму грошей, а заодно і медійну популярність – і, можливо, їм вдасться побудувати щось не менш...Народна Правда

Биатлон. Результаты мужской гонки преследования в Хохфильцене

рубеже совершил три промаха. В австрийском Хохфильцене закончилась мужская гонка преследования в рамках второго этапа кубка мира. Украинские биатлонистки стали призерами в спринте на этапе Кубка IBU...Телеграф