призери

Білорусі виступали 11 гуртківців Херсонського Центру позашкільної роботи (керівник гуртка М. Капара).За сумою балів за три дні змагань переможцями і призерами стали:І місце Капара Валентин (спеціалізована школа № 52), Капара Анна (спеціалізована школа №52), Біляєва Катерина (ЗОШ № 53);ІІ місце...Херсон Daily

з Кобеляк; 20072008 року народження Анастасія Деревянко та Аліна Мартиненко з Козельщини і Анастасія Гнилосир з Котельви. Усі переможці й призери були нагороджені грамотами і призами від Федерації настільного тенісу Кобеляцького району.Тижневик «ЕХО

В Ужгороді відбудеться чемпіонат України з вільної боротьби

вагових категоріях серед юнаків та 11 вагових категоріях серед дівчат. Приємно що в цих змаганнях будуть приймати участь переможці та призери Європейських та світових першостей. Урочисте відкриття змагань 25 жовтня 2017 року о 16.00 к.ч. Програма проведення змагань: 24.10.17 до...Голос Карпат

Колишній берегівчанин переміг у конкурсі "Будапешт у 100 словах"

саме життя – кому, як не студенту, найкраще відомо, що це значить знімати в Будапешті орендовану квартиру. Разом з Давідом призерами стали Дора Меліш та Мартон Ашбот. Всі вони отримали грошові винагороди, передає Голос Карпат. Ідею конкурсу його угорські організатори...Закарпатський Кореспондент

У Черкасах відбувся міський турнір із шахів серед юнаків та дівчат

місце – у Троханової Марини, 2 та 3 місця розділили між собою Дика Вікторія та Кочерга Анжеліка, відповідно. Переможці та призери нагороджені почесними грамотами, а переможці у загальному заліку – медалями. За повідомленням Черкаської міської...Про Все

У Львові відбудеться чемпіонат з більярдного спорту

собою право вносити зміни до регламенту в залежності від кількості учасників. Після завершення фіналу - урочисте закриття турніру. Переможцям та призерам вручають кубок, грамоти та медалі.Високий замок

Переможців та призерів нагородили медалями, кубками та солодкими подарунками. Спортсмени СК «Кремень дзюдо» вибороли медалі різного ґатунку: місце виборола команда м. Кременчука...Кременчугский Телеграф

Але для цього необхідно спочатку стати кращим у своїй країні. Погляд

Учні зі Львівщини - серед призерів фестивалю «Україна - мій дім»

Троє представників Львівщини стали призерами всеукраїнського дитячого фестивалю-конкурсу пісні і танцю національних меншин «Україна – мій дім», який днями  відбувся у Луцьку. Про це повідомляє...lviv.tv

У Сумах позмагалися аматори велоспорту

маунтинбайку стали: Придатко Володимир – чоловіки; Тимчук Артем – юнаки; Кравченко Артем – діти; Шамрай Надія – дівчата. Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями МЦ ФЗН «Спорт для всіх», а також усі призери змагань отримали подарунки від...RegioNews-Суми

«Щедра українська осінь», друкованих видань викладачів університету, фестиваль-виставка творчих робіт студентів та викладачів, а також дошка пошани олімпійських чемпіонів і призерів (випускників […]...ПедПресса

Рятувальники Миколаївщини змагалися у турнірі з волейболу

першими стали команда учасників Новобугського району, друге почесне місце вибороли рятувальники Березанського району, а спритні учасники з м. Очаків стали призерами третього місця. У м. Южноукраїнськ перше місце завоювала збірна команда з 27 ДПРЧ, 2 місце посіла 11 ДПРЧ, третіми...Миколаївська правда

- у команди «Майстри» (Кривий Ріг). Третіми стали спортсменки «Прометея» з Кам'янського. Від організаторів турніру медалі і кубки переможцям і призерам вручав директор КСЦ «Дніпровець» Едуард Коряк. – Команди продемонстрували дуже хороший рівень гри! Вітаю всіх із завершенням турніру з...Днепродзержинский спорт

медалі виграли Анастасія Безатосная (до 52 кг) і Сергій Крівчач. Артур Єфрємов (до 75 кг) і Віталій Тєрєнтьєв стали бронзовими призерами. У другий день срібло здобула Наталія Чистякова. Анна Слободянюк (від 75 кг), Станіслав Сергійчук (до 81 кг), Євген Вехера...Чемпион

Математики визначали кращого на змаганнях присвячених пам

повідомляє прес-служба виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, математичні «перегони» відбулися 11 жовтня на базі КНВК №4. Серед учнів 8-9 класів призерами конкурсу стали: І місце - Маргарита Льопа, учениця 8 класу СШ №10; ІІ місце — Віталій Дашевський, учень 8...Кременчугский Телеграф

Буковинський державний медичний університет увійшов в трійку лідерів

результатів участі студентів вищі навчальні заклади були проранжовані за кількістю дипломів І, ІІ та ІІІ ступенів, яку отримали переможці та призери ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади у 2016/2017 н.р. Відповідно порівнювались між собою заклади вищої освіти за профілями: класичні, юридичні,...Погляд

Добропільчани тріумфально виступили на чемпіонаті Донецької області з волейболу

І-ІІІ ст.-інтернат (тренер Опальковська Любов Борисівна) ІІІ місце - ЗОШ № 19 команда Екстрім 2 (тренер Момот С.І.) Переможці та призери були нагороджені грамотами, кубками, цінними призами та солодкими подарунками...Сайт города Доброполье

Близько тисячі черкащан взяли участь у напівмарафоні

Учасники долали різні дистанції залежно від рівня підготовки. Усі учасники отримали медалі, призери - грошові або цінні подарунки.Нова доба

спортсменів було найбільше медалей в особистому заліку. Тому, як повідомляє тренер Олег Бузовський, Кубок їде у Вінницю! Назвемо імена наших призерів. У різних вагових категоріях чемпіонами стали вихованці Вінницької МДЮСШ № 5 Ігор Черняк, Микола Козоріз, Артем і Максим Зіміни.Моя Вінниця