Хакери зламали сай Держказначейства

Державної казначейської служби зламаний, на сторінці опубліковано повідомлення хакерів При заході на сайт www.treasury.gov.ua, автоматично перекидає на www.whoismrrobot.com, передає Depo.ua. "Привіт, друже. А ось і ми, знову. Битва почалася, але війна далека від завершення. Сили залишаються неконтрольованими. Карти залишаються сплутаними.ДеПо

Для тих, хто думає, що тільки у нас комунальники безсилі перед негодою. У мережі Фейсбук набирає шаленої популярності відео: Телеканал Ритм

Воротар "Олександрії" передав вітання УПЛ

Голкіпер "Олесандрії" Андрій Новак висловив своє невдоволення проведенням матчів в зимовий період.Окремий "Привіт" організаторам і Прем'єр-лізі! Такий футбол в грудні нікому не потрібен - ні глядачам, ні гравцям, ні тренерам! Але ж клуби...Sportgid

Талановитий українець "Шахтаря" забиває на чужині

півзахисник провів гол у ворота "Генка", котрий виявився вирішальним і подарував "Локерену" перемогу."Шахтар" поки не поспішає повертати свого футболіста.ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Привіт для "Динамо". Красивий гол Беланда за "Ніццу" з 25 метрів (ВІДЕО)https://www.youtube.com/watch?v=jS_4CbBaRwcСайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

Красивий гол Беланда за "Ніццу" з 25 метрів

Півзахисник "Динамо" Юнес Беланда продовжує забивати в оренді за французьку "Ніццу". Вчора марокканець красиво перекинув воротаря "Тулузи" з дальної дистанції і допоміг своїй команді збільшити перевагу. Sportanalytic

Орендований в "Динамо", поляк Лукаш Теодорчик забив вже 21-й м'яч за "Андерлехт" в цьому сезоні У виїзному матчі проти "Кортрейка" він зробив рахунок 2:0 на користь своєї команди на 56-й хвилині. ДеПо

Віра Брежнєва показала, як готується до свят

величезних мильних бульбашок. >Співачка навіть без мейк-апу та у простому чорному вбранні залишається чарівною! Одну зі світлин зірка підписала так: Привіт, New York, я сумувала...>ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Маша Собко виставила груди у відвертому декольте (фото)...Bilshe.com

Нападник "Динамо" зацікавив "Ліверпуль", "Севілью" та ще 2 клуби

...dello Sport, проявляють інтерес до поляка такі клуби, як "Ліверпуль", "Вест Хем", "Севілья" та "Бенфіка".ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нападник "Динамо" знову передав привіт Реброву, забивши вже 20 гол за свій новий клуб (ВІДЕО)Відзначимо, що зараз Теодорчик належить "Динамо", однак "Андерлехт" має право...Футбольні трансфери

Нападник "Динамо" знову передав привіт Реброву, забивши вже 20 гол за свій новий клуб

Повідомляють Футбольні трансфери Польський нападник відзначився в матчі 1/8 фіналу Кубку Бельгії проти "Шарлеруа", вивівши свою команду вперед на 81 хвилині. Футбольні трансфери

The post Віктор Морозов та його батярський блюз дев'яностих у Львові appeared first on LVIV. Lviv.com

Ласкаво просимо до WordPress. Це ваш перший запис. Відредагуйте або видаліть його, тоді почніть писати! Насправді

Небезпечну знахідку виявили під час вирубки лісу. В смт. Дружба Теребовлянського району в ході робіт у лісі знайшли привіт з минулого -1 артилерійський снаряд калібром 75 мм та 3 протитанкові міни часів Другої світової війни, повідомляє ТЕРЕБОВЛЯНСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО з...Ternopilinfo

35 хвилин, - процитував Бринзак смс-повідомлення від Віти, яке він отримав під час старту змішаної естафети в Естерсунді. - Передаю привіт усім уболівальникам, скоро побачимося! У вересні у Віти Семеренко народився син Марк, нагадує xsport. Її сестра Валентина СЕМЕРЕНКО також...Інформаційний портал міста Суми "Хронограф"

Олімпійська чемпіонка українка Віта Семеренко, яка у вересні стала мамою, приступила до тренувань. Передаю привіт усім уболівальникам, скоро побачимося"! - цитує Семеренко Xsport.Чемпион

за наших. У мене все добре. Уже п'ятий день тренуюся. Спочатку тренажерний зал 40 хвилин, потім басейн 35 хвилин. Передаю привіт всім уболівальникам, скоро побачимося ", - процитував президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак смс-повідомлення від Віти. Нагадаємо, Валентина Семеренко також...ДеПо