престижний

Гандболістки львівської «Галичанки» вирушили до Білорусі на останній тур престижного міжнародного турніру Балтійської ліги.Гал-info

Доступ до старшої школі буде здійснюватися на підставі результатів незалежного іспиту, і для вступу в престижні школи буде проходити конкурс...Івано-франківський портал новин "Репортер"

"Двійця" у престижній іномарці була "запакована" наркотою. Марихуаною та схожими на метамфетамін кристаликами в пакетиках.Ужгород.net.ua

Українки Людмила і Надія Кіченок стали переможницями престижного тенісного турніру ITF у Шеньчжені (...Експрес

– другі на турнірі в Німеччині. 4-5 березня юні дванадцятирічні гравціФК "Мункач" під керівництвом тренера Сергія Кучінки, взяли участь у престижному міжнародному турнірі в німецькому місті Штравбінг.Ужгород.net.ua

Студенти торговельно-економічного коледжу стали призерами престижного міжнародного конкурсу.Ужгород.net.ua

24-хвилинний фільм Анни Любинецької "Київ-Москва" став володарем престижної кінопремії Magnesia на ф...Експрес

Фільм українського режисера став найкращим на фестивалі "Чеський лев"

Молода українська режисер Ганна Любинецька отримала престижну кінопремію Magnesia в категорії студентських документальних фільмів за фільм "Київ - Москва" на фестивалі "Чеський лев".iPress

Книга репортажів про Україну номінована на престижну польску премію...zaxid.net

Повєткін виступатиме за іншими версіями

інших версіях."Будемо виступати за іншими версіями. З WBC будемо розбиратись", - цитує Рябінського ТАСС.Додамо, що, окрім WBC, існують ще три престижні боксерські федерації: WBA, WBO і IBF. 24boxing.com.ua...Sportgid

Український програміст став чемпіоном престижного європейського турніру

Українець Андрій Білицький став переможцем чемпіонату для розробників з більш ніж семирічним практичним досвідом. iPress

Я навчаюсь на юриста в одному з університетів Ліги плюща, а саме - Корнелльському.... Експрес

Студент Ужгородського державного музичного училища імені Д.Є. Загалом у конкурсі взяли участь понад 40 піаністів з різних... Освітній портал

Українська дзюдоїстка перемогла на змаганнях у Дюссельдорфі

Українська дзюдоїстка Ірина Кіндзерська здобула перемогу на престижних міжнародних змаганнях з дзюдо Grand-Prix Duesseldorf 2017.iPress

Українка Світоліна виграла престижний тенісний турнір у Дубаї

Українська тенісистка Еліна Світоліна виграла престижний тенісний турнір у Дубаї (ОАЕ), сумарний призовий фонд якого становив $2,666 млн. Е.Світоліна обіграла у фіналі датчанку Каролін Возняцьки з...Интерфакс-Украина

Українські легкоатлетки Анна Плотіцина і Марія Кіліпко виграли золоті медалі на міжнародному турнірі... Експрес