престижний

Українка Яна Бєломоїна виграла престижну гонку в Німеччині, залишивши позаду всю світову еліту...Експрес

Українка в ніч на 22 травня здобула перемогу в жіночому тенісному турнірі, який проходив в Римі Слободской край

В Румунії завершився престижний міжнародний турнір, де українська команда завоювала перше загальнокомандне місце.Івано-франківський портал новин "Репортер"

Російських легкоатлетів не запросили на престижні змагання в Лондоні...zaxid.net

Крістіна Орбакайте розповіла про життя сина після закінчення школи

Син Орбакайте Дені Байсаров поїхав на навчання в престижний ВУЗ Британії.UkrMedia

Розкрути себе сам.

Народжений з ДЦП Григорій Гришкан за два роки здобув престижну роботу в Києві, знявся у короткометражці, разом із другом відкрив кафе та планує піти у політику...Громадське радіо

У місто прибув Кубок України, який у фінальному протистоянні розіграють гранди вітчизняного футболу. Слободской край

Олександр Усик очолив рейтинг найкращих боксерів світу за версією The Ring

Український боксер Олександр Усик, який є чинним чемпіоном світу за версією WBO у першій важкій вазі, очолив престижний рейтинг журналу The Ring у своїй категорії. Очолити список українському боксеру допомогла...Ukrainianwall

Черговий престижний "Мерс" вилучили у пункті пропуску "Ужгород". Все - через тютюнову контрабанду.Ужгород.net.ua

Днями у Львові завершився традиційний фестиваль-конкурс «Перлина Заходу», який зібрав цьогоріч понад 100 дітей з усіх куточків України. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Каннський фестиваль: «Золоту пальмову гілку» прикрасили діамантами (фото)

До ювілею самого престижного європейського кінофестивалю його гран-прі прикрасили діамантами.UkrMedia

Українська команда "Тьюрінг Проджект" здобула перемогу на міжнародному чемпіонаті "Fast algoritmics"... Експрес

Престижні змагання відбулися у Горішніх Плавнях, що у Полтавській області. Гал-info

Еліна Світоліна вийшла у півфінал престижного тенісного турніру в Стамбулі...zaxid.net

Дві нагороди Всеукраїнського хореографічного фестивалю "Квітнева феєрія - 2017" - "Кращий танцівник" привезли до рідного міста Марія Івкевич і Назар Кузьмін, вихованці Народного художнього колективу "Театр танцю "ТАІР" позашкільного навчального закладу "Багатопрофільний молодіжний центр" Черкаської міської ради. Прес-Центр

27 з 40 переможців премії «Свобода писати» були випущені з в'язниці протягом 18 місяців з моменту їх нагородження. Івано-франківський портал новин "Репортер"

На престижному світовому конкурсі моделей Українка стала головною супермоделлю світу!

Олена Сподинюк посіла перше місце на одному з найпрестижніших конкурсів моделей "Supermodel International 2017" UkrMedia