престижний

70-й Міжнародний кінофестиваль в Локарно (Швейцарія) оголосив переможців.... Експрес

Україну на цих престижних стартах представлятиме 179 студентів-спортсменів з 55 вищих навчальних закладів країни, які боротимуться у 14 видах спорту.Гал-info

Фотограф Сергій Мельниченко став переможцем міжнародного конкурсу фотографій Leica Oskar Barnack Awa... Експрес

Українка Еліна Світоліна пройшла до фіналу тенісного турніру WTA

Українська тенісистка Еліна Світоліна перемогла у 1/2 фіналу престижного тенісного турніру WTA серії Rogers Cup у Канаді та вийшла у фінал змагань.Громадське телебачення

У цьому році радіоаматор із Чернігова Юрій Кучинський, за зв'язок із 950-ма морськими й океанськими островами, отримав найпрестижніший серед радіоспортсменів диплом "Islands On The Air", який видається товариством радіолюбителів Великобританії Головний портал Ніжина

з хіп-хопу в США. Ужe другий рік поспіль ужгородська студія сучасного танцю "Бліц" виборює право представляти Україну на найбільш престижному змаганні з хіп-хоп танцю "World Dance Championship".Ужгород.net.ua

Тернополянка Лілія Ліхновська не займалася спортом до 29 років. Престижну посаду в банку змінила на пілон. Через гору критики й несхвалення Лілія Ліхновська стала успішним тренером з “пол денс”. До...Терноград

Авторитетні судді конкурсу National Geographic 2017 вибрали з 15 тис.... Експрес

Закарпатські студенти-програмісти знову призери престижних міжнародних змагань.Ужгород.net.ua

Центр демократії, розвитку та верховенства права Стенфордського університету (CDDRL) оголосив обрани... Експрес

Два десятки людей отруїлося на Буковині. Всі цими вихідними гуляли на весіллі - в одному із престижних ресторанів.Подробности.ua

Українські льотчики здобули престижну нагороду у Великій Британії (ФОТО)

Українські військові льотчики перемогли в номінації «Кращий пілотаж серед країн-партнерів НАТО» Громадське радіо

Іспанка Мугуруса у фіналі «Вімблдону» перемогла американку Вільямс

Іспанська тенісистка Гарбін Мугуруса стала переможницею престижного тенісного турніру «Вімблдон» у жіночому одиночному розряді.Громадське телебачення

Івано-Франківськ вперше на Західній Україні прийме престижні змагання з тенісу

Уперше на Західній Україні проведуть тенісний турнір серед жінок ITF. Змагання відбуватимуться в Івано-Франківську з 31 липня по 5 серпня. Press-Центр

Скинувши лахмiття, я нi в чому собi не вiдмовляю -- вечеряю в дорогих ресторанах, ночую у престижних готелях...Експрес

Йдеться про фіналістку телешоу «Майстер Шеф» Олену Іващук. ОГО.ua

Сьогодні, 10 липня, на відкритих кортах палацу спорту «Україна» (колишній «Спартак», вул. Мельника, 18) стартував престижний міжнародний тенісний турнір III категорії ITF LION CUP.Гал-info