престижний турнір

тому що я вперше дісталася до top-десятки та ще й виграла титул. Вперше у моїй кар'єрі я стала чемпіонкою такого престижного турніру. Також, Олімпіада [в 1/8 фіналу обіграла Серену Вільямс]. Так, це була б моя top-трійка. - Я завжди намагаюся...Чемпион

На міжнародному виступі з кік-боксингу в Будапешті закарпатець став чемпіоном світу

У цьому турнірі взяли участь 43 країни, близько 2700 спортсменів. Змагання проводилися на рингу та татамі. Приємно, що в цьому престижному турнірі взяли участь і закарпатські бійці,повідомляєОbolok. Спортсмени клубу Золотий скорпіон (тренер Ігор Шимоняк) представляли область та нашу країну у...Голос Карпат

Українська тенісистка посіла топ - 6 світового рейтингу

Найкраща тенісистка України Еліна Світоліна, яка 21 травня перемогла на престижному турнірі в Римі, встановила особистий і національний рекорди у рейтингу Жіночої тенісної асоціації (WTA). Спортсменка перемістилася в рейтингу одразу на п'ять...Погляд

що є її персональним і національним рекордом. Поліпшити свою позицію, а також очолити чемпіонську гонку WTA Світоліній дозволив тріумф на престижному турнірі WTA Premier 5 в Римі. Вчора, 21 травня, українка у фіналі переграла румунку Сімону Халеп. Рейтинг WTA...Зеркало недели (газета)

Світоліна виграла найбільший турнір у кар

Українська тенісистка Еліна Світоліна стала переможницею престижного турніру Italian Open з призовим фондом понад 3 млн дол. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

Світоліна стала фіналісткою турніру

Перша "ракетка" України Еліна Світоліна пройшла до фіналу престижного турніру Rome Masters. Ця перемога дозволила Еліні очолити чемпіонську гонку WTA. За титул Світоліна посперечається із представницею Румунії Сімоною Халеп.Sportanalytic

Українська тенісистка Еліна Світоліна перемогла третю ракетку планети чешку Кароліну Плішкову та вийшла до півфіналу престижного турніру Жіночої тенісної асоціації (WTA) в Римі Про це повідомляє "Укрінформ". У чвертьфіналі харків'янка здобула перемогу над Плішковою з рахунком 6:2...Еспресо TV

Суперницею українки стане переможниця пари Кароліна Плишкова (Чехія) - Тімеа Бачінскі (Швейцарія). Перша ракетка України Еліна Світоліна вийшла у чвертьфінал престижного турніру в Римі, який відноситься до категорії WTA Premier 5. У третьому колі змагань українка обіграла німкеню Мону Бартель,...Високий замок

Світоліна вийшла до чвертьфіналу

Перша ракетка України Еліна Світоліна продовжує виступи на престижному турнірі з призовим фондом 4 млн дол. На стадії 1/8 фіналу їй вдалось здолати німкеню Бартель, програвши перший сет.Sportanalytic

Л.Цуренко зазнала поразки від екс-першої ракетки світу В.Вільямс

Другий номер жіночого тенісу України Леся Цуренко завершила свої виступи на престижному турнірі категорії WTA Premier 5 в Римі, повідомляє УНН з посиланням на сайт турніру. У матчі другого кола киянка програла екс-першій...Unn.com.ua

Світоліан йде далі, Цуренко програла В. Вільямс

В столиці Італії триває щорічний престижний турнір з тенісу. А от її іменитіша співвітчизниця Еліна Світоліна розібралась з представницею Франції Алізе Корне.Sportanalytic

Перша ракетка світу А.Кербер програла на старті турніру в Римі

Срібна призерка Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро німкеня Ангелік Кербер вилетіла на початку виступів престижного турніру категорії WTA Premier 5, що проходить у Римі, повідомляє УНН з посиланням на сайт WTA.Німкеня почала виступи на змаганнях відразу...Unn.com.ua

Французької федерації тенісу Бернар Гідечеллі заявив, що російська тенісистка Марія Шарапова через вживання забороненого препарату мельдонію не отримає запрошення на престижний турнір, що стартує 28 травня. "Немає підстав для будь-якого члена Тенісної антидопінгової програми карати будь-якого гравця поза межами санкцій,...Чемпион

Сестри Музичук не виступатимуть за збірну України

На командний чемпіонат світу з шахів, лідерки збірної України не їдуть. Марія Музичук та Анна Музичук відмовились змагатись у цьому престижному турнірі. Галичина спортивная

У Франківську відбулися півфінальні ігри між баскетболістами-аматорами

займає друге місце в області за популярністю. Думаю, він навіть може конкурувати із футболом», — сказав він. «Вважаю, що це престижний турнір у нашій області. Він потрібний для популяризації баскетболу», — прокоментував граючий тренер БК «Станіславів» Віктор Ковановський.«Баскетбол — це...Галичина спортивная

займає друге місце в області за популярністю. Думаю, він навіть може конкурувати із футболом, - сказав він. Вважаю, що це престижний турнір у нашій області. Він потрібний для популяризації баскетболу, - прокоментував граючий тренер БК Станіславів Віктор Ковановський. Баскетбол це...Бліц-інфо

прийнято рішення в цьому році росіян не запрошувати. Це одна з Запись Бойкот російських спортсменів: Легкоатлетів РФ не запросили на престижний турнір впервые появилась Останні новини Сум.Новости Сумм

Світоліна програла в Мадриді вже в стартовому турі змагань

Перша ракетка України Еліна Світоліна зазнала поразки вже у першому раунді престижного турніру в Мадриді Mutua Madrid Open (призовий фонд -? 5,9 мільйони).iPress

Е.Світоліна поступилася на старті турніру в Мадриді

вибити зі змагань 17-у сіяну Лучі-Бароні 4:6, 6:4, 6:0. Нагадаємо, українська тенісистка Леся Цуренко не змогла вийти до другого раунду престижного турніру WTA Premier Mandatory Mutua Madrid, що проходить у столиці...Unn.com.ua

Л.Цуренко поступилася третій ракетці світу на старті турніру в Мадриді

КИЇВ. 7травня. УНН. Українська тенісистка Леся Цуренко незмогла вийти додругого раунду престижного турніру WTA Premier Mandatory Mutua Madrid, щопроходить устолиці Іспанії, повідомляє УНН зпосиланням наТенісний портал України. Устартовому матчі киянка за2години 10хвилин поступилася...1NEWS