престижний турнір

Загиблі в авіакатастрофі футболісти "Шапекоенсе" визнані переможцями Копа Судамерикана

Сьогодні КОНМЕБОЛ офіційно оголосив бразильський клуб переможцем престижного турніру, - УНІАН.Гал-info

Збірна України з футзалу візьме участь у престижному турнірі в Китаї

Суперниками команди Олександра Косенка будуть збірні Китаю, Вєтнаму та Мексики. УНИАН (ИА)

Українські борці повернулися із Баку з медалями

Українці завоювали п'ять медалей на престижному турнірі з боротьби.UkrMedia

В Баку завершилися змагання фіналу Golden Grand Prix з вільної, жіночої та греко-римської боротьби. Ukrainianwall

Сумна новина: трагічно помер молодий талановитий гройсмейстер, випавши з вікна.

20-річний гросмейстер випав з вікна у Москві. Трагічно загинув молодий гросмейстер Юрій Єлісєєв, який неодноразово перемагав на різноманітних престижних турнірах серед молоді, повідомляє Корупція. Інфо Про трагедію в соцмережі VK повідомив інший шахіст, друг померлого Даниїл Дубов. "Цієї ночі трагічно...Корупція

Николай Мильчев - спортсмен месяца в Украине

де були представлені найкращі за рейтингом 10 стрілків світу. Досвідченому українському спортсмену вдалося посісти 2 місце на п'єдесталі пошани цього престижного турніру. Під час нагородження Микола Мільчев сказав, що вирішив продовжити спортивну кар'єру принаймні ще на один олімпійський цикл й...Спорт.ua

Полтавський боєць ММА: «За три тижні підготовки до бою в Москві двічі травмував ногу, зламав ніс і вухо»

Максим перший полтавець в історії, який переміг на престижному турнірі серії М-1.Интернет-издание «Полтавщина»

де були представлені найкращі за рейтингом 10 стрілків світу. Досвідченому українському спортсмену вдалося посісти другу сходинку на п'єдесталі пошани цього престижного турніру. Нагадаємо, що на Олімпійських іграх у бразильському Ріо-де-Жанейро Мільчев зупинився за крок від медалі. Відзначимо, що Микола Мільчев...Чемпион

П

24-26 листопада у Баку (Азербайджан) відбудеться фінал «Golden Grand Prix - 2016» з вільної, жіночої та греко-римської боротьби. Галичина спортивная

24-26 листопада у Баку (Азербайджан) відбудеться фінал «Golden Grand Prix - 2016» з вільної, жіночої та греко-римської боротьби. Гал-info

Новий спортивний директор "Карпат" організує матч із "Реалом" та "Ювентусом"

часом. Акцент намагаємося робити на молодь, власних вихованців, на розвиток цього сектора. Наприклад, незабаром наша команда 2001 року поїде на престижний турнір в Перу. Там хлопці зіграють з такими суперниками, як "Реал" і "Ювентус", - сказав...Футбол газета

добре укомплектованим командам. Наш нинішній омолоджений склад тільки набуває міжнародного досвіду. Перша пятірка на турнірі у Відні вже грала на престижних турнірах, а друга зараз пробувала свої сили на такому рівні, каже головний тренер ОКС-ШВСМ Павло Мазур. На жаль, показані...Винницкий Бизнес Портал

На чемпіонаті Європи виступлять 10 українок

14 листопада в болгарській Софії стартувала європейська першість з боксу серед жінок. Україну на престижному турнірі Старого Світу представлятимуть 10 спортсменок.Ukrainianwall

14 листопада в болгарській Софії стартувала європейська першість з боксу серед жінок. Україну на престижному турнірі Старого Світу представлятимуть 10 спортсменок.Чемпион

Сборная Украины стартует на чемпионате Европы по боксу

© noc-ukr.org Сьогодні в болгарській Софії стартує європейська першість з боксу серед жінок. Україну на престижному турнірі Старого Світу представлятимуть 10 спортсменок.Sportgid

Джима виграла бронзу та інші результати українців на престижному турнірі

У чоловічому спринті перемогу здобув француз Мартен Фуркад. Українці Артем Тищенко та Руслан Ткаленко фінішували 27 та 29 відповідно. У жіночому спринті першою фінішувала Жюстін Бреза, а українка Юлія Джима завоювала бронзу. ДеПо

Українські тенісисти сьогодні, 9 листопада, зіграли свої матчі 1/8 фіналу на престижному турнірі в Братиславі.Sportanalytic

Ужгородські таеквондисти вдало виступили на Кубку України

здобули: 3- золотих, 1- срібну, 4- бронзові нагороди.Володарями Кубку України стали Псайко Камілла, Бушко Дмитро та Станіслав Сембер. 2 місце престижного турніру посіла Баранова Софія. Марк Кобзар, Еміль Станко, Сергій Шапошніков та Дмитро Бушко стали бронзовими призерами відкритого Кубку України.Голос Карпат

У фіналі престижного турніру WTA Elite Trophy в китайському Чжухау українка Еліна Світоліна, на жаль, не змогла вибороти перемогу, - інформує 7 днів за...7 днів

Світоліна у фіналі програла Квітовій

У 2016 році, що Світоліна тричі програла Квітовій на престижних турнірах. Sportanalytic