престижний турнір

Кличко, який у цьому році оголосив про завершення професійної … 1NEWS

Козлова зупинилась у чвертьфіналі

Українська тенісистка Катерина Козлова зачохлила ракетку на престижному турнірі в Китаї. Завацька гідно зіграла проти сильної суперниціСайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

Бондаренко зачохлила ракетку у впертій боротьбі

Українська тенісистка Катерина Бондаренко завершила боротьбу на престижному турнірі в Японії. Сьогодні вранці Катерина у трьох партіях поступилась в останньому раунді кваліфікації.Sportanalytic

Українка Світоліна вперше стала третьою ракеткою світу

сезону Ролан Гаррос. На самому початку сезону Світоліна у рейтинзі WTA знаходилася на 14-му місці. Раніше Еліна Світоліна стала переможницею престижного турніру Rogers Cup у Торонто, обігравши Каролін Возняцкі з Данії (6-я в світі) з рахунком 6: 4, 6...Replyua

Українець Олександр Усик (13-0, 10 КО) переміг німця Марко Хука (41-5-1, 27 КО) в рамках першого раунду престижного турніру WBSS. Повідомляє сайт Sportanalytic.com.Гал-info

З

Чемпіон світу за версією WBO у важкій вазі Олександр Усик переміг технічним нокаутом німця Марко Хука в чвертьфіналі престижного турніру World Boxing Super Series.Ta4ki.net

Українець Олександр Усик (13-0, 10 КО) достроково переміг німця Марко Хука (41-5-1, 27 КО) в рамках першого раунду престижного турніру WBSS.Наш боксер був кращим у всіх 10 раундах цього поєдинку, виглядаючи на голову свіжішим та кращим за свого опонента. У...24boxing

Усик нокаутував Хука

Українець Олександр Усик (13-0, 10 КО) переміг німця Марко Хука (41-5-1, 27 КО) в рамках першого раунду престижного турніру WBSS. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Наш боксер з першого раунду захопив ініціативу та у кожному раунді перевершував свого суперника у всіх...Sportanalytic

Кріс Саттон: Дзвінок, який зламав мою кар

марна трата часу. Напевно всі молоді футболісти марять Лігою чемпіонів, намагаються будь-якою ціною потрапити до команди, які виступають у цьому престижному турнірі. Але є в житті щось більш цінне, і, принаймні в Англії, гравці повинні цінувати кожну можливість зіграти за...Новини футболу

Гордістю Тернопілля назвав голова обласної ради Віктор Овчарук срібну призерку чемпіонату Європи Наталю Стребкову

у Бидгощі здобула Анна Емілі Мьоллер з Данії (9.43,05 хв), повідомляє Федерація легкої атлетики області. Право взяти участь у цьому престижному турнірі наша землячка виборола на командному чемпіонаті України з легкої атлетики у Луцьку. Саме на цих змаганнях Наталія Стребкова...TeNews

Цього року саме Україна виборола право проводити престижний турнір. Зрештою, саме в українській столиці відбулося цими вихідними європейське Dog Show.Крещатик (газета)

Українка Ольга Савчук здобула право виступати у чвертьфіналі престижного турніру Connecticut Open — WTA Premier у Нью-Гейвені (США) із призовим фондом 776 тис дол. У першому колі Савчук разом з...1NEWS

Еліна Світоліна вийшла до третього раунду престижного турніру WTA в Цинциннаті.Гал-info

Дмитро СТАСЮК: «Кар

Україну та тенісний світ продовжує дивувати 23-річна одеситка Еліна Світоліна. Після перемоги на престижному турнірі Premier 5 в канадському Торонто Еліна знову переписала історію українського тенісу, піднявшись на високе четверте місце у світовому рейтингу WTA.Спорт.ua

Дмитро Стасюк: Кар

Україну та тенісний світ продовжує дивувати 23-річна одеситка Еліна Світоліна. Після перемоги на престижному турнірі Premier 5 в канадському Торонто Еліна знову переписала історію українського тенісу, піднявшись на високе четверте місце у світовому рейтингу WTA.Sportgid

Леся Цуренко вийшла у друге коло турніру в Цинциннаті

На престижному турнірі в Цинциннаті категорії WTA Premier 5 перший матч провела українка Леся Цуренко, передає кореспондент УНН. Киянці у першому колі протистояла...1NEWS

Я - патріот, який хоче щастя для України, - тенісист Стаховський після перемоги на престижному турнірі

роду також вшанування і моєї […]Запись Я – патріот, який хоче щастя для України, – тенісист Стаховський після перемоги на престижному турнірі впервые появилась Останні новини Сум.Новости Сумм

Українська тенісистка Еліна Світоліна піднялася на 4-у позицію в рейтингу WTA після перемоги у престижному турнірі WTA Premier 5 Rogers Cup у Торонто (Канада), передає УНН з посиланням на Тенісний портал України. У понеділок Е.Світоліна встановила...1NEWS

Долгополов пробився в основний раунд

Український тенісист Олександр Долгополов подолав кваліфікацію на престижному турнірі у США. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic