престижний турнір

Світоліна на "Ролан Гаррос".

рейтингу WTA, а найвищою її позицією у світовій класифікації була третя, що є національним рекордом. Минулого вік-енду Еліна Світоліна виграла престижний турнір WTA у Римі, на якому відстояла здобутий минулого року титул. Читайте також: Коли українська тенісистка Світоліна стане першою...Еспресо TV

У Львові завершився міжнародний турнір з баскетболу на візках

Білоруси стали переможцями міжнародного турніру з баскетболу на візках. Участь у престижному турнірі у місті Лева взяли три команди учасників з обмеженими можливостями. «Lviv Union Basket Open» відбувається вже другий рік поспіль. Минулого...Галичина спортивная

Злива нагород від українських майстрів бодібілдингу

на Європейському конгресі EFBF/IFBB було призначено членом Виконкому Європейської федерації бодібілдингу та фітнесу. Також успішним став виступ українських спортсменів на престижному турнірі IFBB Diamond Cup, який 19-20 травня приймала Варшава (Польща). Там ми знову виграли 18 нагород – 9 золотих,...Mig.com.ua

Білоруси стали переможцями міжнародного турніру з баскетболу на візках. Участь у престижному турнірі у місті Лева взяли три команди учасників з обмеженими можливостями. Lviv Union Basket Open відбувається вже другий рік поспіль. Минулого...Ua-football

Білоруси стали переможцями міжнародного турніру з баскетболу на візках. Участь у престижному турнірі у місті Лева взяли три команди учасників з обмеженими можливостями.Гал-info

Білоруси стали переможцями міжнародного турніру з баскетболу на візках. Участь у престижному турнірі у місті Лева взяли три команди учасників з обмеженими можливостями. Про це інформують у прес-службі ЛМР. «Lviv Union Basket Open»...lviv.tv

У Львові пройшов турнір з баскетболу на візках (ФОТО)

Білоруси стали переможцями міжнародного турніру з баскетболу на візках. Участь у престижному турнірі у місті Лева взяли три команди учасників з обмеженими можливостями. Про це повідомляє Львівська міська федерація баскетболу. «Lviv Union Basket Open» відбувається вже...Leopolis

Світоліна захистила титул на турнірі в Римі

Українка знову здобула перемогу в столиці Італії. Найкраща тенісистка України  Еліна Світоліна у фіналі престижного турніру WTA в Римі не залишила шансів першій ракетці світу Сімоні Халеп з Румунії. Еліна забрала під нуль перший сет, а...Зеркало недели (газета)

Позніхіренко стартувала з перемоги

Одразу двоє українок стартують у відборі престижного турніру у Франції. Ганна Позніхіренко вдало розпочала турнір, здобувши перемогу над господаркою кортів.Sportanalytic

Українські сумоїсти вибороли 4 медалі на турнірі в США

З Америки повернулись українські суматорі, які боролись за медалі на престижному турнірі "2018 US SUMO OPEN". Про це повідомляє Спортивний комітет України (СКУ).День

Фото з сайта scu.org.ua З Америки повернулись українські суматорі, які боролись за медалі на престижному турнірі “2018 US SUMO OPEN“, інформує Спортивний комітет України. Наші співвітчизники здобули 4 нагороди, з них 3 “срібні” та 1 “бронзова”. Срібними...UATV

Українці вибороли чотири медалі на турнірі з сумо в США

З Америки повернулись українські суматорі, які боролись за медалі на престижному турнірі "2018 US SUMO OPEN", інформує УНН з посиланням на Спортивний комітет України. Наші співвітчизники здобули 4 нагороди, з них 3...Unn.com.ua

Юні гравці "Руху" зіграють на престижному турнірі у Польщі

відбуватимуться на центральному стадіоні футбольного клубу Вісла Краків. Слід відзначити, що підопічні Олега Легана у минулому році двічі перемагали на престижних турнірах у Словаччині та Польщі, а нині команда успішно грає в чемпіонаті Львівщини, де очолює турнірну таблицю серед своїх...Винники Plus

Вацко: "Шахтар" здійснив справжній подвиг

Лігу чемпіонів. Як на мене, це великий успіх, якщо команда з УПЛ в її нинішньому стані виходить в плей-офф такого престижного турніру. Я вважаю, цей сезон "гірники" можуть записати собі в актив", - сказав Вацко.Нагадаємо, "Шахтар" виграв в цьому сезоні...Футбол газета

Футбольна школа Мирон Маркевича «Рух» Винники, буде представлена на престижному міжнародному турнірі, який пройде у Польщі. Гал-info

Четвертий номер світової класифікації українка Еліна Світоліна успішно подолала друге коло на престижному турнірі Жіночої тенісної асоціації (WTA) серії Premier 5 у Римі (Італія) з призовим фондом $3,352 млн, - Укрінформ.Гал-info

Цуренко вилітає на старті турніру

Українська тенісистка Леся Цуренко поступилася у першому колі престижного турніру в Італії. Сьогодні Леся взяла лише три гейми проти хорватки Мартіч.Sportanalytic

Шпажист Нікішин виборов першу особисту медаль на етапі Кубку світу в Парижі

на етапі Кубка світу в Парижі. Про це повідомляє Національна федерація фехтування України, передає УНН. Український шпажист здобув "срібло" на престижному турнірі, впоравшись по черзі із іспанця Юлена Перейру (14:13), Квона Ен Чжуна з Південної Кореї (5:4), венесуельця Франциско Лімардо...Unn.com.ua

Українка перемогла екс-9 ракетку світу у півфіналі турніру в Франції

Українська тенісистка Даяна Ястремська впевнено вийшла у фінал престижного турніру ITF з призовим фондом 100 тис. дол. Open de Cagnes-sur-Mer, що триває в Кань-сюр-мер (Франція). Про це інформує Тенісний портал...Unn.com.ua