престижний турнір

Віктор Русин: "Ставлю перед собою найвищі цілі"

складі збірної Західної Конференції, де теж був на провідних ролях, а також у складі збірної України (U-15) взяв участь у престижному турнірі "Montesilvano Futsal Cup", який проходив на італійській землі. У складі нашої збірної Віктор не тільки став переможцем цих...Галичина спортивная

Футболісти Бершадщини поїхали у Данію здобувати кубок «Dana Cup»

У престижному турнірі Dana Cup братимуть участь 146 команд із різних країн світу.Інформаційна Вінниччина

"Арсенал" в серії пенальті переміг "Баварію" на Міжнародному кубку чемпіонів

3:2, за яких відзначились Ремзі, Монреаль і Айуобі. У складі мюнхенців забив Хуммельс і Коман. Додамо, що завтра в рамках престижного турніру зустрінеться італійська "Рома" із французьким "ПСЖ".1NEWS

Марченко драматично програв на старті змагань

Український тенісист Ілля Марченко поступився у першому колі престижного турніру в США. Козлова, Калініна та Фоміна покинули змаганняСайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

Престижний турнір з тенісу серед жінок проведуть у Франківську

З 31 липня по 5 серпня в Івано-Франківську вперше на Західній Україні проведуть престижний турнір з тенісу серед жінок ITF з призовим фондом у 15 тисяч доларів. Турніри Міжнародної федерації тенісу (ITF) - другі за...Online.ua

У Франківську вперше пройде турнір з тенісу серед жінок

З 31 липня по 5 серпня в Івано-Франківську вперше на Західній Україні проведуть престижний турнір з тенісу серед жінок ITF з призовим фондом у 15 тисяч доларів. Про це інформують Франківчани з посиланням на Спорт...Франківчани

Ветерани - гордість футбольного Львова

Збірна ветеранів Львова стала переможцем міжнародного турніру з футболу 8х8 «Кубку Героїв Майдану». Престижний турнір відбувся уже вдруге і зібрав чотири ветеранські команди. До сонячного та дощового Закарпаття, окрім львів’ян та господарів турніру, завітали кияни...Галичина спортивная

8:6. Попри поразку в 1/8 фіналу, цей Вімблдон Еліна може записати собі в актив. Раніше вона ніколи не доходилана цьому престижному турнірі навіть до третього кола, тож певну суму очок до свого рейтингу Світоліна після цьогорічного Вімблдону додасть. Нагадаємо, на...Високий замок

Хук є нахабним і брудним боксером - Усик

Український боксер радий, що став учасником престижного турніру, але чекає від першого суперника "брудного" боксу. Український чемпіон світу за версією WBO у важкій вазі Олександр Усик (12-0, 10...Зеркало недели (газета)

Чи може українська тенісистка Світоліна виграти Вімблдон

не збирається З чим українка підійшла до Вімблдону Нинішній сезон для Еліни Світоліної складається неймовірним чином. Українка вже виграла чотири престижні турніри WTA (Жіночої тенісної асоціації). Розпочала з перемоги на змаганнях у Тайпеї, потім тріумфувала на змаганнях у Дубаї, Стамбулі...Еспресо TV

Черкаські гімнасти підкорили європейський паркет

Черкаські гімнасти взялися підкорювати міжнародні змагання. Після абсолютного лідерства на чемпіонаті України, подалися на престижний турнір у Будапешті.ВIККА

Волейбольна корида на користь українок, або Фінал Євроліги-2017 прийматиме Івано-Франківськ

обігравши вчора “в одну калитку” збірну Македонії у фінальному протистоянні — 3:1, наша чоловіча збірна України не тільки стала переможцем престижного турніру Єврогіга-2017, але й здобула єдину путівку до елітної світової когорти. Дебютант Євроліги, так би мовити, з першого ж...Галичина спортивная

Дитячі та юнацькі команди з 11-ти країн визначали найсильніших одразу в шести вікових категоріях Івано-франківський портал новин "Репортер"

користь. Вдома у нас є ще кілька відмінних гравців", - підсумував спеціаліст. Нагадаємо, що Німеччина мінімально переграла Чилі у фіналі престижного турніру Кубок Конфедерацій-2017...Unn.com.ua

Чоловіча збірна України вийшла у фінал Євроліги з волейболу

КИЇВ. 2 липня. УНН. У півфіналі престижного турніру волейбольної Євроліги підопічні Угіса Крастіньша у напруженішому протистоянні здолали команду Швеції — 3:2, передає УНН з посиланням на сайт ФВУ.1NEWS

Кубок Конфедерацій.

збірна Німеччини, ні збірна Чилі ніколи раніше не вигравали Кубок Конфедерацій. Більш того ці суперники ще не грали у фіналах престижного турніру, а чилійці взагалі вперше брали участь в головній репетиції чемпіонату світу. Тому мотивація у фіналістів, напевно, буде зашкалювати.Ua-football

Паралімпієць Василь Петрунів виборов срібло у Німеччині

У Німеччині, на престижному турнірі з настільного тенісу Bayreut open, франківський паралімпієць Василь Петрунів виборов срібну медаль. Змагання проходили 13-18 червня у Байройті (Німеччина).Галичина спортивная

340 учасників з 9 країн Європи. Збірна Ужгородської дитячо-юнацької спортивної школи №1 єдиною командою, що представляла Україну на цьому престижному турнірі. Юні дзюдоїсти здобули 4 золоті, 3 срібні та 2 бронзові медалі. Відтак команда посіла 6 місце серед чотирьох...Online.ua

На вихідних фінішував обласний Чемпіонат сезону з футболу 20162017 років. Варто нагадати, що в цьому престижному турнірі стартувало 20 учасників, серед яких і представник нашого району копачівське Торпедо. В заключному турі ФК Торпедо зазнав поразки від ФЦ...Online.ua