пресинг

Тренер Бешикташа: Вперше в поточній Лізі чемпіонів ми виходимо на матч в якості аутсайдера

Вперше в поточній Лізі чемпіонів ми виходимо на матч в якості аутсайдера. Хочемо використати високий пресинг, щоб ускладнити господарям життя.Ua-football

Спаринг. "Карпати" U-19 - "МВВ Маастріхт" - 0:3

старший вік суперника та, чітко дотримуючись вказівок тренера, грали у свій футбол. Любо було дивитись на швидкі контратаки та постійний пресинг карпатівських юніорів. Та м’яч вперто не хотів летіти у ворота голландців, а сильні удари Ременюка та Притули так і...Галичина спортивная

Асенсио: Наш план на игру сработал, мы сильно прибавили и рады победе

"Ми почали непогано, але суперник почав знаходити вільний простір, використовуючи пресинг. Мене радують результати останніх матчів. Потрібно продовжувати в тому ж дусі.Ua-football

Гол Циганкова приніс "Динамо" перемогу над "Олімпіком"

прес-служба "біло-синіх", передає УНН. Гра розпочалася за доволі спокійного темпу, перші хвилини минули у боротьбі за ініціативу. Завдяки активному високому пресингу "біло-сині" досить швидко прибрали ініціативу до своїх рук, але напруження біля воріт гостей довгий час не виникало. Тим не...Unn.com.ua

ФК "Ворскла" здобув четверту поспіль перемогу в УПЛ

Премєр-ліги Ворскла приймала рівненський Верес, інформує УНН з посиланням на сайт полтавчан.Старт гри цілком пройшов під диктовку гостей, які, ввімкнувши пресинг, зуміли створити кілька гострих моментів біля воріт Шуста. Господарі поля висновки зробили вчасно, і мяч частіше став гостювати на...Unn.com.ua

Плеханов. Запоріжжя захопив лідерство ще у першій чверті і утримало його до кінця гри. Запорукою успіху команди Плеханова став грамотний пресинг, рваний ритм та агресивна гра задньої лінії, яка постійно заробляла штрафні і змушувала суперника помилятися. Будівельник отямився тільки у...UkrBasket

Худжамов: Поки буде поділ на шістки, результат залишається важливіше гарної гри

потрібно було отримати картинку, що треба регулювати на тренуваннях, що вводити, що міняти або прибирати. На тренуваннях ми відпрацьовуємо і пресинг, і вихід з оборони. Як тренер скаже, так і будемо намагатися грати. Складно бути об'єктивним. І Фомін і Кожанов...Ua-football

Передистий: Тут дійсно все на високому рівні (+ВІДЕО)

більше за інших? Кожен матч проходив по своєму, але найважче було у матчі проти грузинської команди, оскільки вони застосували сильний пресинг, тому у нас не вдавався вихід з оборони в атаку, втрачали багато мячів, було мало контролю. Це завжди важко,...Неофициальный сайт ФК Днепр

Вольова перемога "Руху"

можуть допомогти команді лише у ролі вболівальників. Стартові хвилини розпочались досить жваво і несподівано. Вже на 7-ій хвилині поєдинку активний пресинг гостей у центрі поля призводив до небажаних втрат м’яча у виконанні футболістів «Руху» і давав змогу підопічним Віталія Пономарьова...Галичина спортивная

У Херсоні тривають автобусні баталії

продовжують їздити старі та брудні автобуси, водії патологічно схильні до грубощів та порушення правил дорожнього руху. Тож на чергову спробу пресингу міськрада відповіла (чи не вперше за чверть століття) виділенням з бюджету двадцяти мільйонів гривень на придбання нових автобусів для...Херсонцы

"Олександрія" завершила тренувальний збір матчами з грузинським "Торпедо" і казахстанським "Ордабаси" (Відео)

стадіоні готелю "Сусесі ", завершився мінімальною перемогою грузинської команди - 1:0. "Обидві команди демонстрували досить високі швидкості, вдавалися до потужного пресингу і грали доволі жорстко. Це не було протистояння з холодн...Новости Александрии

Помічник Хайнкесс: Тренер привітав команду по телефону

з привітаннями, і мені потрібно йому зараз подзвонити. Хочу привітати команду з перемогою. Цей матч був непростим, адже футболісти Шальке пресингували наших гравців. Вони завжди здорово діють в пресингу. Відзначимо, що у вчорашній грі за Баварію забили Томас Мюллер і...Ua-football

"Думаю, Вайлдер небезпечніший за Джошуа. Він здорово вміє працювати під пресингом. У нього довгі руки, він здорово відчуває дистанцію.24boxing

ФК "Динамо" розгромив віце-чемпіона Угорщини у спарингу в Марбельї

інформує сайт Динамо, передає УНН.Динамівці розпочали з місця в карєр, активно йдучи вперед, а за втрати мяча відразу перелаштовувалися на пресинг. Обрана тактики принесла плоди вже в дебюті матчу на 7-й хвилині Циганков з лівого флангу віддав зручну передачу у...Unn.com.ua

Шахтар готується до матчу з Чорноморцем, Тайсон і Малишев працюють індивідуально

України з "Чорноморцем". Сьогодні "гірники" опановували різні варіанти комбінацій в обороні й атаці, попрацювали над контролем мяча та виходом з-під пресингу. Окрему програму мали Максим Малишев і Тайсон. Нагадаємо, що "Шахтар" і "Чорноморець" відкриють 20-й тур УПЛ матчем у Харкові...Ua-football

Сергій М

"Карпати" продовжують свій тренувальний збір у Туреччині. Новий наставник команди Олег Бойчишин відпрацьовує контроль м'яча і пресинг. Sportgid

Співачка Світлана Лобода останнім часом дає інтерв'ю переважно російським медіа. До сучасного явища фемінізму Лобода ставить не дуже схвально. ТаблоID

Роман ПІДКІВКА: «Іноді натякаю одноклубникам, що можна краще цілитися»

матчі, але спаринг проти «Ягеллонії» вийшов дуже пристойним. На теорії ми розбирали певні моменти, тренери відзначали наші дії під час пресингу. Останній матч був не надто вдалим, так, але я цілком погоджуюся з нашим головним тренером — ми справді перебували...Галичина спортивная

Кубок Німеччини.

Це був звичний для нинішнього сезону Айнтрахт: агресивний, впевнений в своїх силах і з чітким баченням кінцевого результату. Високий пресинг виправдав себе досить швидко. На 17-й хвилині воротар Майнца забарився з рішенням і в підсумку потрапив під тиск, втратив м'яч...Ua-football

"Динамо" у спарингу перемогло китайський клуб Маскерано та Лавессі

пробив з кута штрафного з-під опіки кількох гравців киян, мяч від штанги залетів у сітку 0:1. На початку другої половини пресинг воротаря китайців біля власної карної зони ледь не завершився голом мяч пролетів близько порожніх воріт Хебея. Натомість на 57...Unn.com.ua