пресинг

Кропивницька «Зірка» перемогла команду «Карміотісса»

своїми можливостями вони не змогли. А от після перерви Зірці вдалося забити ще три м`ячі. Спочатку Кирило Дришлюк, завдяки активному пресингу та колективному відбору мяча на чужій половині поля, скористався другою гольовою передачею Полегенька. За тринадцять хвилин помилився голкіпер Карміотісси,...Fotoinform

Шахтар обіграв Сельту в першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи

Розуміючи свою перевагу у фізичній готовності, іспанці з перших хвилин включили колективний пресинг. Бонгонда обігрався з Гвідетті, опинився навпроти Пятова, але пробив вкрай неточно.Погляд

Срна вже думає про Лігу чемпіонів

"Сельта" обіграла "Барселону" і "Реал", що ще додати.У них сильний захист, а також є бомбардир Яго Аспас. Також відзначу їх пресинг, це постійні 10 на 10, які ще не зустрічались нам", - сказав СрнаНагадаємо, наш сайт проведе текстову трансляцію матчу...Sportanalytic

пройшла в рівній боротьбі в підсумку на перерву пішли за рахунку 39-39. В другій половині господарі з перших секунд застосували пресинг, до якого не були готові суперники і потрохи збільшували відрив. В четвертій чверті відрив сягнув 17 і очок і...Голос Карпат

пройшла в рівній боротьбі, в підсумку на перерву пішли з рахунком 39-39. В другій половині господарі з перших секунд застосували пресинг, до якого не були готові суперники і потрохи збільшували відрив. В четвертій чверті відрив сягнув 17 очок і ужгородці...Голос Карпат

офіційної доктрини - злочинний. Під жорстким контролем практично всі ЗМІ. А ті, хто ще насмілюється писати правду, піддаються гонінням і пресингу", - заявила Лукаш. Вона стверджує, що, на думку експертів організації "Репортери без кордонів", зараз в Україні "найгірший період для...7 днів

одного з місцевих університетів, щоправда до терафлексового покриття синьо-жовтим вдалося пристосуватися не одразу. Іранці на правах господарів розпочали з активного пресингу, намагаючись забити швидкий гол. Підопічні Віталія Одєгова вистояли під цим натиском суперника, і самі вдалися до конструктивних дій. Однак...Спортивний Житомир

Cпаринг: "Карпати" U-21 - "Карпати" U-19 - 5:0

— Толочко (35), 3:0 — Гладкий (57, пенальті), 4:0 — Малашевський (79), 5:0 — Заїкин (87).Молодіжна команда одразу включила високий пресинг на чужій половині поля. Не можна сказати, що він вдався підопічним Олександра Чижевського і Михайла Дячука-Ставицького на усі сто...Галичина спортивная

того ж, по одній заміні відбулося і в стартових четвірках. Іспанці зробили певні висновки після першої гри, і вирішили попередити пресинг з боку українців за рахунок чіткого контролю м’яча. Атаки наших гостей подалі набирали обертів, і на 4-й хвилині Пола...Spy-Football

Роман Ярий: "Необхідно боротися за місце у плей-оф"

готові, що суперник підніме темп гри чи є якісь інші причини?- Суперник спочатку давав грати від середини, а потім почав пресингувати. Ми готувалися до пресингу з боку опонентів, переглядали їхні минулі ігри, наприклад, як вони грали і «витискали» «Юні-Ламан». Це,...Галичина спортивная

Наші за кордоном.

підсумку все це лише пішло на користь команді, яка стала молодшою, швидшою, мобільнішою, заграла в комбінаційний футбол з акцентом на пресинг і швидкі контратаки. І одразу ж яскраво була розгромлена...Ua-football

він накопичується, це може мати погані наслідки. Мої цілі завжди були найвищими. Я сам піднімаю планку для себе. Тому якщо пресинг і буде, то він буде виходити від мене самого. Я хочу вигравати гонки і титули. Відчуваю підтримку з боку...Формула 1 - новости чемпионата 2011

Тренер "Карпат" Олег Дулуб: команда повернулася до старої моделі гри

збори пройшли успішно, тому що ті моменти гри, які з'явилися в останніх матчах, не можуть не радувати. Комбінаційна гра, високий пресинг, швидкі атаки. Зрозуміло, що матчі були непростими для гравців з точки зору фізичного стану", - зазначив тренер. "Для багатьох...Галичина спортивная

збори пройшли успішно, тому що ті моменти гри, які з'явилися в останніх матчах, не можуть не радувати. Комбінаційна гра, високий пресинг, швидкі атаки. Зрозуміло, що матчі були непростими для гравців з точки зору фізичного стану", - зазначив тренер. "Для багатьох...Чемпион

"Ураган" - "Енергія" - 2:1.

і ми не мали права не забивати такі голи, як при виході "2 в 0". У деяких моментах недопрацювали в пресингу, адже цілий тиждень працювали в цьому напрямку, але "Енергія" на своєму класі "садила" нас… Десь до кінця гравці не...Галичина спортивная

Енріке: Гра Барселони все ще далека від того, що нам потрібно для досягнення своїх цілей

від того, що нам потрібно для досягнення своїх цілей. У перші 20-25 хвилин ми докладали максимум зусиль, щоб впоратися з пресингом "Ейбара". У цілому ми провели хороший матч, але й супернику маємо віддати належне. Після того, як я побачив, як...Ua-football

Будковський: Сподіваюся, що залишуся в команді, де завжди мріяв грати

йти від опіки захисників. Тренування сильно відрізняються від того, що я виконував раніше: все по-новому, значно швидше, більше тактики, багато пресингу і тримання м'яча. Мені все дуже подобається, і я щасливий, що проходжу збори з "Шахтарем". Хочеться проявити себе з...Ua-football

Манчестер Сіті - Тоттенхем.

першого кола Почеттіно наочно продемонстрував, як впоратися з технічними Городянами. Його Тоттенхем видав неймовірно динамічний поєдинок, буквально задушивши суперника неймовірним пресингом на кожній ділянці поля. Так, нині здивувати Гвардіолу подібним аргентинцеві вже не вдасться, але через прекрасною поточної форми Шпори...Новини футболу

- і кращим гравцем, повідомляючи про те, що нарешті насолоджується футболом. Однак головні принципи Сампаолі, учня Марсело Б'єлси - божевільний пресинг та швидкість - виявилися й головними мінусами гравця, який часто пізно розлучається з м'ячем і не полюбляє пресингувати. І...Ua-football