пресинг

Хімік подвоїв перевагу в бронзовій серії

намагалися ні в чому не поступатися. Стримавши стартові спроби господарів відірватися вперед, гості самі стали намагатися збільшувати тиск на суперника. Пресинг з успішною грою під щитами дозволили Миколаєву на кінець стартової чверті вийти вперед на три очки. З початком другої...Ua-football

Дублі Салаха і Фірміно дозволили "Ліверпулю" обіграти "Рому" у півфіналі ЛЧ

Матчем на Енфілді між англійським Ліверпулем і римською Ромою стартувала серія півфінальних поєдинків Ліги чемпіонів УЄФА, передає кореспондент УНН.Пресинг на чужій половині поля призвів до взяття воріт Роми на 36 хвилині. Екс-футболіст римлян Мохаммед Салах пробив лівою з-під оборонця...Unn.com.ua

"Барселона" вдруге поспіль стала тріумфатором Юнацької ліги УЄФА

каркас воріт. Результат по грі, Барселона повністю заслужила перемогу. Нехай Челсі у другому таймі створив два чистих гольових моменти, високий пресинг каталонців і їх майстерність в атаці не давали приводу засумніватися в результаті матчу, йдеться у повідомлені на сайті УЄФА.Unn.com.ua

Нокаутувавши в Єкатеринбурзі «російського Ґатті», індонезієць став офіційним претендентом на бій з Ломаченком.

протистояння видалося ненудним. Досвідчений Йордан потрохи прораховував Павла з його примітивним стилем і за рахунок серійної роботи брав більшість раундів. Пресинг стосовно відносно безударного слаґґера Малікова спрацьовував проти менш умілих супротивників, однак на цей раз трапився стійкий візаві. У 7-му...Ua-football

У Львові після матчу фанати "Динамо" побили водія маршрутки

Як раніше повідомляли "Ваші новини", "Карпати" здобули дуже важливу перемогу над "Олімпіком". Львівські футболісти відмінно працювали у відборі, застосовуючи активний пресинг, а також ефективно діяли в...Ваші новини

Федорчук: Шара сьогодні не пройшла

Коли гравець СК Дніпро-1 сьогодні отримував мяч, його атакували одразу два ваші футболісти. Це була така настанова? Це був епізодичний пресинг. Ми вивчали суперника, і у нас такий стиль, що граємо іноді в три форварди, а зараз грали у два...Неофициальный сайт ФК Днепр

перевага належала гостям. Юве грав в режимі “вичікування власного шансу”, а підопічні Саррі з перших хвилин увімкнули досить жорсткий високий пресинг, “зустрічаючи” суперників біля їх штрафного майданчика. Вже в дебюті гри “стара синьйора” втратила одного зі своїх вожаків – Джорджіо...24 канал

"Карпати" U-19 - "Олександрія" U-19 - 2:2

Необхідно відзначити, що першому взяттю воріт у грі значною мірою посприяв високий пресинг карпатівців.Галичина спортивная

Береза: Динамо не сприймає нас серйозно

- Чим може СК "Дніпро-1" здивувати суперників? - Ультрас "Дніпра" і "Динамо" можуть об'єднатися. - Останній сезон ми граємо під пресингом ультрас "Дніпра".Ua-football

"Останній сезон ми граємо під пресингом ультрас Дніпра. Це справжнє варварство", - цитує Березу XSport.Чемпион

"Карпати" переграли "Сталь" і відірвалися від зони вильоту

розкидав захисників "Сталі" і забив дуже красивий гол, який став переможним. Також відзначимо дії групи атаки львівського клубу, що своїм пресингом змусили суперника допустити фатальну помилку біля свого штрафного майданчика. Знову не обійшлося без вилучень. За останні три поєдинки за...Ваші новини

Фонсека: "Динамо" сьогодні було краще

швидкості, а на початку атак трохи думки, щоб вибудовувати їх не через центр, а за допомогою флангів. Не було достатньо пресингу і жвавості з нашого боку. Щоб перемагати в таких матчах, ми повинні бути більш уважними такими ж, як суперник,...Unn.com.ua

Наразі ж 33-річний Олівер почувається прекрасно. Від куратора суддів П'єрлуїджі Колліни він може отримати схвальні відгуки а свою рішучість під пресингом. Майкл також має всі шанси судити наступні чемпіонати Європи і світу.24 канал

вже давав суттєву перевагу господарям, вони дозволили собі зняти з гри центрфорварда на користь швидкого півзахисника Страшкевича, здатного до високого пресингу та тиску на суперників. Наявність хорошого й практично рівноцінного вибору дозволяє команді утримувати темп. Накопичувальний критерій – 4 (якщо...Волинська правда

Головний тренер «Барселони» Ернесто Вальверде (на фото) прокоментував поразку своєї команди від «Роми» (0:3) та виліт команди з Ліги чемпіонів УЄФА сезону-17/18 на стадії чвертьфіналу. Западная информационная корпорация

Вальверде: Это болезненное поражение, мы должны пережить эти трудные дни и двигаться дальше

завжди складно, але потрібно віддати належне супернику, який здорово грав з першої до останньої хвилини. Вони весь матч застосовували високий пресинг, який не дозволив нам показати свою гру. Ми так і не впоралися з цим пресингом. Вони підбирали всі відскоки,...Ua-football

Вальверде назвав причини вильоту "Барселони" з Ліги чемпіонів

на інших цілях. Ми повинні пережити ці важкі дні і рухатися далі. Інших варіантів немає, розпочав наставник. Вальверде відзначив, що пресинг Роми не дав каталонцям продемонструвати свої сильні сторони: вони весь матч застосовували високий пресинг, який не дозволив нам показати...Unn.com.ua

"Ліверпуль" вдруге обіграв "Манчестер Сіті" і пробився до півфіналу ЛЧ

УНН.Після поразки в гостях 0:3 підопічним Гвардіоли необхідно було забивати якомога швидше, і цю задачу міщани виконали. На 2-й хвилині пресинг Ван Дейка на фланзі від Рахіма Стерлінга неподалік від воріт мерсисайдців дав плоди. Оборонець помилився при передачі і в...Unn.com.ua

дуже рада цьому і щаслива, що допомогла команді здобути перемогу. — У поєдинку проти хорваток українська збірна вдало використовувала високий пресинг. Це була настанова від тренера? — Так, із рахунку на табло видно, що тренер обрав правильну тактику, і наші...Жіночий футбол України

Роман Гнатів: "Перший гол нас психологічно зламав"

атакувати. Але моїм підопічним не вистачило спортивної агресії в атаці, аби забити. Ми мало створили моментів, чимало сил витратили на пресинг суперника. Не втигали повертатися назад. До того ж, було важке поле, щоправда, команди були в рівних умовах. Другий гол...Галичина спортивная