На конференції США, де виступав Д.Трапм провели акцію з використанням прапорів РФ

Як повідомляє BuzzFeed, чимало учасників були збиті з пантелику написом Трамп і стали розмахувати прапорцями. Вдалося роздати всю тисячу прапорців, які вони принесли з собою.Unn.com.ua

з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна. Судячи з прапорця на столі чиновника, затриманий — голова Брусилівської РДА. Нагадаємо, у серпні 2015 року своїм розпорядженням Петро Порошенко зробив голову...Новини Житомира

Польова пошта: понад півтора року на передовій

Виникла от така ідея – ми нанесли на мапу України усі міста, з яких відправлялись посилки через Польову Пошту. Кожен прапорець на карті – це населений пункт, з якого польові поштарі отримували посилки і далі везли їх за призначенням на...Seo-top-news

Голова СБУ оприлюднив докази втручання та фінансування Росією дестабілізації ситуації в Україні (відео)

влади,? прокоментував запис Василь Грицак. За його словами СБУ зафіксувала численні контакти представника російських спецслужб з громадянами України. Червоні прапорці для цих людей нами розставлені,? підкреслив Голова Служби. Під час брифінгу Василь Грицак оприлюднив переговори російських кураторів з...Fotoinform

Кропивничани розгромили швейцарців

зустріч зі швейцарською командою Обервалліс. Уже на 21-й хвилині кропивничани вийшли вперед. Андрій Бацула влучним ударом замкнув подачу від кутового прапорця 0:1. За десять хвилин Зірка забила ще раз. Цього разу вихід сам на сам із голкіпером реалізував Адерінсола Есеола.Fotoinform

Инструктор ФИФА: «Украинские арбитры и ассистенты - на высоком уровне»

результати роботи попередніх років. Що стосується фізичної підготовки, то окрім фітнес-тренера, який працює з нами, ми пропонуємо їм вправи з прапорцем, які імітують різні ігрові ситуації. Також пропонуємо вправи на концентрацію. У арбітрів та асистентів - різні задачі на футбольному...Спорт.ua

історією створення Євросоюзу, його досвідом та традиціями. Найактивніші учасники отримали на згадку пам’ятні сувеніри від Представництва ЄС. Серед призів були прапорці, футболки, ручки, кепки, кульки та світлини. Учасниками вікторини були вінничани різної вікової категорії, адже запитання були досить простими: Яка...Моя Вінниця

що огороджують звалище, прикрашають стильні кепі та капелюхи, старі іграшки. А на дереві неподалік службового приміщення навіть повісили викинутий кимось прапорець синьо-жовтого кольору. Тому полігон, хоч і не може похвалитися сортованим сміттям, але цілком відповідає духу патріотизму. Замість пяти сільських...Тижневик «ЕХО

захисті діє один з лідерів команди - Уго Мальо, який в змозі закрити всю праву бровку, як то кажуть, від прапорця до прапорця. У центрі грають Кабрал та універсал Ронкалья. Останній свого часу був одним з кращих захисників-бомбардирів у Серії...Чемпион

Спаринг. "Карпати" - "Раднік" - 0:0

На 30-й хвилині знову на ударній позиції опинився Обрадовіч, але чорногорець дивом не влучив у ворота після навісу від кутового прапорця. До завершення тайму свої умови диктували вже українці. Під завісу першої половини гри після подачі Назара Стасишина з правого...Галичина спортивная

Молодіжка "Карпат" поступилася македонцям

виглядала дуже злагоджено та монолітно. Свій гол «леви» забили в середині тайму — Саламаха отримав м’яча на фланзі, біля кутового прапорця обіграв двох суперників і прострілив до карної зони. Ігор Карпенко виник нізвідки і непомітно для оборонця сильно пробив у...Галичина спортивная

Белградский Партизан разгромил Звезду в контрольном матче

«Партизана». Хоча початок звітного матчу не передрікав такого розвитку подій на полі. Уже на четвертій хвилині, після подачі від кутового прапорця, був зобов’язаний забивати Олександр Кучеренко, удар котрого на дальній стійці, впритул до воріт, заблокував захисник. Наші суперники відповіли за...Спорт.ua

Ліверпуль на виїзді поступається Халлу

не вдавалося. Якщо Тигри свій єдиний кутовий у матчі реалізували, то гості з Енфілда 15 разів безуспішно подавали від кутового прапорця.Кілька небезпечних моментів для того, щоб забити, Червоні все ж мали. Непоганий шанс упустив Коутіньйо, який з кількох метрів не...Новини футболу

Віктор Вацко: "У футболі, в який зараз грає "Шальке", немає місця Коноплянці"

в системі тренера "Шальке" Вайнцирль такої позиції немає. Фланги віддані на відкуп латералям. Їх функція - закривати бровку, працюючи від прапорця до прапорця, а це, як відомо, не футбол Коноплянки.У футболі, в який зараз грає команда тренера Вайнцирль, місця футболістові...Футбол газета

Прімера. 20-й тур.

також пропущений гол з пенальті. "Севілья" все одно знайшла в собі сили боротися. Марк Наварро головою замкнув подачу від кутового прапорця у виконанні Хосе Антоніо Реєса.Ua-football

Цей гол став для Шахова третім у складі ПАОКа в поточному сезоні. Newsru.ua

У Кропивницькому провели майстер-клас із виготовлення патріотичних прапорів

25 січня працівники бібліотеки ім Т.Шевченка провели серію майстер класів з виготовлення патріотичних прапорців, приурочених до 25 ої річниці державних символів України. Про це Златополю повідомили у прес-службі закладу.Діти створювали паперові прапорці з українською...Златопіль

Захисник збірної України відмовив туркам

Генеральний директор донецького "Шахтаря" Сергій Палкін прокоментував чутки щодо можливої оренди стамбульським "Бешикташем" Едуарда Соболя. "Був інтерес до Соболя. Але пропозиція від "Бешикташа" було на прапорці. Sportgid

Соболь сказав своє слово щодо трансферу в "Бешикташ"

сам не дуже хотів перейти в "Бешикташ". Повідомляють Футбольні трансфери "Був інтерес до Соболя. Але пропозиція від "Бешикташа" була на прапорці. Ми могли б віддати його тільки до кінця чемпіонату, а так йому знадобився б час там на адаптацію і...Футбольні трансфери