правий фланг

"Шахтар" підпише бразильського захисника - ЗМІ

"Гірники" можуть підсилити правий фланг перспективним бразильцем. Раніше повідомлялося, що півзахисник "Шахтаря" Бернард зацікавив англійські топ-клуби.Зеркало недели (газета)

РБ Лейпциг разгромил на выезде полуфиналиста прошлой Лиги чемпионов

сприйняла його повчання команда. До 10-й хвилині німецький клуб уже ввів в рахунку в два м'ячі. Спочатку Забітцер пройшовся по правому флангу, подав у центр, і там м'яч від Жемерсона зрикошетив у свої ворота. Не минуло й п'яти хвилин, як...Ua-football

U-20, Шахтаря прийдеться заплатити щонайменше 2 мільйони євро. Зазначимо, що у гірників після відсторонення капітана Даріо Срни через допінг, на правому фланзі оборони залишився лише Богдан Бутко...Чемпион

"Скала" U-19 програла "Ворсклі"

Василя Герега. А відкрити рахунок всі шанси мав Ярослав Анніч, який на 12-й хвилині головою впритул пробивав після навісу з правого флангу у виконанні Ігоря Королевича, однак гостей врятував воротар. Можна пригадати момент в середині першого тайму і у Фоміна,...Галичина спортивная

"Чорноморець" обіграв "Олімпік" в заключному матчі 16 туру УПЛ

свої агресивні наміри. Протягом двох хвилин двічі небезпечно били по воротах Прийомов і Біленький. У відповідь послідкував прорив Зубейка по правому флангу Політило не зміг грамотно розпорядитися мячем. І це був тільки початок. Гостям залишалося лише відбиватися після удару головою...Unn.com.ua

Морозюк: Дерлісу і Циганкову треба працювати, все і їхніх руках

Футбол - командна гра, напевно, в цей момент він відчував, що може пробити. - Як вам грати з Гонсалесом на правому фланзі? Він повноцінно замінює Ярмоленко? - Дерліс старається. Він - досить молодий гравець, вважаю, у нього велике майбутнє, якщо...Ua-football

"Карпати" U-21 - "Маріуполь" U-21 - 3:1

двадцяти хвилин, коли «Карпати» мали низку насправді стовідсоткових моментів. Перший з них вони створили на 27-й хвилині, коли Саламаха на правому фланзі протягнув круглого до лицьової лінії і віддав пас в центр штрафного майданчика на Перейру. Центрбеку господарів, який опинився...Галичина спортивная

ФК "Тернопіль-Педуніверситет" декласував суперників з податкової академії

Ірпінської податкової академії — 3:0. Як повідомив головний тренер ФК "Тернопіль-Педуніверситет" Василь Івегеш, у тернополян відзначились Артур Дорі (пройшов по правому флангу і з-за штрафного майданчика завдав точного удару), Андрій Різник (взяв ініціативу на себе, протягнув кілька десятків метрів і...Галичина спортивная

Претенденти на Віду, заміна Срні, проблеми Боруссії.

англійський "Евертон" та італійський "Мілан", які не проти безкоштовно отримати одного з лідерів збірної Хорватії. А ось "Шахтар" вирішив укріпити правий фланг захисту, на якому після допінгового скандалу Даріо Срни залишився один Богдан Бутко. Італійській ЗМІ повідомляють, що донецький клуб...Ua-football

"Шахтар" розпочав переговори щодо трансферу захисника "Фіорентини" - ЗМІ

Учасник Ліги чемпіонів донецький "Шахтар" виявив намір посилити правий фланг оборони завдяки підписанню гравця італійської "Фіорентини" Бруно Гаспара, інформує УНН з посиланням на сайт zerozero.pt.За повідомленням видання, переговори між керівництвами...Unn.com.ua

переговори з Фіорентиною і хоче підписати гравця взимку. Відзначимо, що у гірників після відсторонення капітана Даріо Срни через допінг, на правому фланзі оборони залишився лише Богдан Бутко, пише ua-football. Раніше Кривцов назвав Срну нереальним професіоналом.Чемпион

ведуть переговори щодо трансферу Бруно Гаспара. 24-річний правий захисник може перейти в Шахтар вже взимку, адже Фонсека шукає підсилення на правий фланг оборони на єврокубкову весну. Гаспар переїхав у Фіорентину влітку цього року, за цей час захисник провів за "фіалок"...Чемпион

усіх і забив свій перший гол у цьому матчі. Через кілька хвилин той же Борзовець уже з гри, зі свого правого флангу, віддав передачу на Олега Галагана. Той зробив ривок, вийшов віч-на-віч із голкіпером і спокійно з ним розібрався. 2:0...Тижневик «ЕХО

"Шахтарю" потрібен захисник італійської "Фіорентини" - ЗМІ

Донеччани хочуть зміцнити правий фланг оборони. Донецький "Шахтар" зацікавлений у трансфері правого захисника "Фіорентини" Бруну Гашпар. Про це повідомляє видання zerozero.pt. За даними джерела, сторони...Зеркало недели (газета)

Шахтер нашел замену Срне

стартовому складі) і відзначився двома результативними передачами. Нагадаємо, що після призупинення виступів за "Шахтар" Даріо Срни, у Богдана Бутка на правому фланзі оборони не залишилося альтернативи. Крім того, після прийняття українського громадянства Марлосом на полі з'явилося місце для ще одного...Ua-football

Михайло Гнатишин: "Моя мрія стала реальністю"

Мирослав Думанський і Вадим Кириченко запрошували до "Спартака" футболістів з команд області. Після матчу Кириченко сказав: "Степане, ти все-таки зумів відмазатися, все анульовується". Галичина спортивная

Молодіжна збірна України перемогла Шотландію у відборі на ЧЄ-2019

шотландці пробили по воротах Андрія Луніна тричі. Українці зуміли засмутити голкіпера господарів перед кінцівкою першого тайму. Артем Бєсєдін опинився на правому фланзі і сильно прострілив до штрафного майданчика: після кількох рикошетів у ситуації краще розібрався Андрій Борячук, який в дотик...Unn.com.ua

Как испанские СМИ унизили Ярмолекно и Коноплянку

варіантів в лінії півзахисту було кілька, але Генріха обрали через його важливу роль для МЮ, а також вміння продуктивно закривати правий фланг. У компанії з Мхітаряном в середній лінії Верратті, Відаль і Бейл. Повна версія збірної виглядає так.Ua-football

гравцю місце у стартовому складі контрольного поєдинку проти Мексики 13 листопада. Згідно із тактичною розстановкою 3-4-3, динамівець почав гру на правому фланзі оборони своєї команди, пише UA-Футбол. Пам'ятний для польського футболіста Динамо момент відбувся на стадіоні Енерга у Гданську. Нагадаємо,...Чемпион