правий фланг

Про нас пишуть

тепер за позитивний результат для борисівського колективу в повторному поєдинку є побоювання. Крім того, багато хто відзначає слабку гру на правому фланзі оборони БАТЕ захисника Баги, що нас має тішити в світлі дзеркально класного виступу його опонентів - Бацули та...Новости Александрии

1:1 - робочий рахунок напередодні другої гри.

тепер за позитивний результат для борисівського колективу в повторному поєдинку є побоювання. Крім того, багато хто відзначає слабку гру на правому фланзі оборони БАТЕ захисника Баги, що нас має тішити в світлі дзеркально класного виступу його опонентів - Бацули та...Ua-football

"Марітіму" - "Динамо".

з киян йшла найбільша загроза Навіть пропри усі проблеми, "Динамо" створило у Португалії чимало небезпечних моментів. Андрій Ярмоленко господарював на правому фланзі, з якого воротам "Марітіму" постійно йшла загроза. Але після гострої передачі динамівського лідера Дьємерсі Мбокані з близької відстані...Еспресо TV

Юніори "Скали" здобули першу перемогу в новому сезоні

три очки нашій команді. Сталося це вже в дебюті зустрічі, коли Василь головою, випередивши двох захисників «Зорі», замкнув навіс з правого флангу у виконанні Павла Табачинського. Щодо гостей, то команда з Луганська намагалася відігратися, проте попереду у них мало що...Галичина спортивная

Віктор Вацко: "Карпати" не демонструють взагалі ніякої гри"

Осман, Аркес, Ткачук, Карраскаль, Дебелко, Рібас, Ді Франко - де вони? Федецький готувався до сезону на пляжах Барселони; вийшов на правий фланг оборони в матчі проти "Сталі", а проти "Маріуполя" його опорним поставили в першому таймі. У другій половині Федецький...Галичина спортивная

Перша нічия "Руху" у Першій лізі

досвідчений воротар Ширяєв надійно зіграв у рамці воріт. А далі відбулася стінка Заставного і Бохашвілі, за підсумками якої Володимир промчав правим флангом і віддав чудову передачу на Кінаша, Ярослав добре зіграв на випередження, але, дотягнувшись до м’яча ногою, у ворота...Галичина спортивная

Проблеми Бойка, суворість Можаровського, розсудливість Кривоносова.

арбітра на фіксацію фолу. Тому все справедливо. Схожа ситуація мала місце у моменті на 57-й хвилині за участю Гриня. Сергій правим флангом атакував, відбувся контакт з захисником, Гринь впав, але миттєво підвівся і пішов грати далі. Микола Кривоносов правильно вчинив,...Ua-football

МФК «Кристал Херсон» забив своєму супернику 10 голів

через дві хвилини Гливий довів рахунок до розгромного, скориставшись передачею від Доброхотова. Мали свій момент і господарі. Нападник прорвався по правому флангу до воріт Крюкова і пробив у поперечину. 0:3 - так завершився перший тайм. У таймі другому почалася справжня...Мост

Ліга 1. Марсель бере важкі три очки в матчі з Нантом

вдалося за три хвилини до закінчення основного часу: захисники господарів проспали включення Окампоса на дальній штанзі, який замкнув передачу з правого флангу. У наступному турі "Нант" в гостях зіграє з "Труа", а "Марсель" вдома прийме "Анже". Нант. Стадіон: "Божуар -...Ua-football

Та й загалом, саме господарі більше та агресивніше володіли м’ячем на чужій половині поля. Згодом прострільна передача Євгена Пасіча з правого флангу ледь не перетворилася на точний удар у дальній кут воріт. М’яч та стійка розминулися усього кількома сантиметрами. Ще...Все

«Черкаський Дніпро» поступився «Геліосу»

Кошман, уникнувши офсайду, результативно скористався передачею Андрія Скарлоша. Вже за хвилину у черкащан спрацювала награна комбінація – Антон Крамар із правого флангу «знайшов» на дальній стійці Руслана Качура, який головою скинув м’яча під удар Олександра Колоса. «Нова Доба» про це...Нова доба

Винниківський «Рух» поступився вчетверте в сезоні

Масована атака Руху правим флангом принесла результат! Атака краматорців правим флангом закінчилася порушенням у штрафному майданчику винниківської команди.Щоденний Львів

"Динамо" підписало захисника збірної Хорватії Піварича

киян займали Томаш Кадар і Домагой Віда. Також кияни підписали польського захисника "Леха" Томаша Кендзьору, який покликаний підвищити конкуренцію на правому фланзі оборони. Раніше повідомлялося, що "Динамо" погодило трансфер румунського...Зеркало недели (газета)

Ткачука. Замість нього на поле вийшов Олег Голодюк. Невдовзі одна з атак зелено-білих закінчилась голом. Дениса Мірошниченка вдало запустили по правому флангу, звідки він прострілив у штрафний майданчик. Точно на ногу Худобяку, який в дотик замкнув простріл. Вдалий подарунок на...Високий замок

Тоттенхем може підписати захисника Хоффенхайма через травму Тріпп

Кіран Тріпп'єр, що став практично незамінним варіантом на правому фланзі захисту "Тоттенхема" після відходу в "Манчестер Сіті" Вокера, травмувався у вчорашньому матчі з "Ювентусом". 26-річний захисник, який віддав гольовий пас...Ua-football

Нефартовий день для "Руху"

воріт Олексія Паламарчука. Першим пристрілювався до воріт суперників Євген Бохашвілі — м’яч пролетів поруч зі стійкою. На 11 хвилині промчалися правим флангом брати Баранці, їхня двоходівка звершилася прострільною передачею Бориса, але нажаль її не вдалося нікому замкнути. Першим на добиванні...Галичина спортивная

"Карпати" здобули першу перемогу в сезоні, обігравши "Сталь"

межах власного штрафного майданчика. Пенальті реалізував Едгар Малакян. Пізніше "Леви" відіграли відставання: Ігор Худоб'як успішно замкнув простріл Дениса Мірошниченко з правого флангу. У другому таймі Олег Голодюк бездоганним ударом зі штрафного на 64-й хвилині вивів "Карпати" вперед. Незабаром Голодюк заробив...Ваші новини

«Карпати» здобули першу перемогу в сезоні

але не зумів обіграти Підківку. Однак Карпатам вдалося зрівняти рахунок зусиллями Худоб'яка та Мірошніченка на 30 хвилині. Мірошніченко прострілив з правого флангу, а Худоб'як в дотик пробив у дальній кут. У другому таймі Карпати більше володіли м'ячем, але до справжньої...Щоденний Львів

"Ворскла" U-19 - "Карпати" U-19 - 1:2

на користь полтавчан — на його думку правила порушив... центрфорвард гостей. Інший казус стався в моменті, коли Володимир Рудюк на правому фланзі катнув м’яч між ноги гравцю «Ворскли», змістився до середини і майстерним ударом поцілив у дальню «дев’ятку». Однак арбітр...Галичина спортивная

"Карпати" U-21 - "Сталь" U-21 - 4:0

командам надав арбітр, аби вони, враховуючи неймовірну спеку, поповнили свій водний баланс. Щойно поновилася гра, «леви» розіграли багатоходову комбінацію на правому фланзі, в фіналі якої Володимир Войтович віддав пас наліво і лівий захисник Андрій Бусько, про якого забули оборонці «Сталі»,...Галичина спортивная