правий фланг

Тотовицький забив четвертий гол за Кортрейк в чемпіонаті Бельгії.

Тотовицький ударом головою здорово замкнув передачу з правого флангу. Spy-Football

"Нива" вдруге у сезоні програла "ОДЕКу"

та одразу ж завдав удару по воротах – мимо. "ОДЕК" відповів на 15-ій хвилині. Після ривка когось із суперників по правому фланзі та прострілу на 11 метрів, Сухецький зіграв надійно, випередивши нападника та вибивши м'яч подалі. Найкращу нагоду відкрити рахунок...Галичина спортивная

Поразка ФК "Львів" у боротьбі з "Рочином"

Львів'ян приймав футбольний клуб "Рочин" у Соснівці. Юрій Шпирка отримує пас по правому флангу та виконує удар повз ворота.Галичина спортивная

"Скала" звону програла

й другий гол, однак гості підловили їх на контратаці. Співавтором другого голу у ворота «Скали» став Тарас Сивка, який на правому фланзі нападу обійшов трьох суперників і виклав круглого точно на ногу Бондаренку, який в один дотик замкнув цей простріл...Галичина спортивная

"Зоря" програла "Чорноморцю" у Запоріжжі

Ліпартія і атака провалилась. Однак, рахунок у матчі відкрили саме гості. Після невдалого кутового Зорі, футболісти Чорноморця провели стрімку атаку правим флангом, яку після передачі майже на 11-метрову відмітку Володимира Барилка, в один дотик замкнув Дмитро Коркішко 0:1. На 25-й...Unn.com.ua

"Скала" U-19 програла "Волині" U-19

щоб протиставити свою гру супернику, який нав’язав команді Олега Луткова силовий футбол. Другий гол волиняни провели після індивідуальних дій на правому фланзі нападу Андрія Ляшенка, який на замасі поклав на газон захисника «Скали» і м’яко навісив на дальню стійку, де...Галичина спортивная

не в оптимальному складі, але лавка «Десни» дозволяє без особливих проблем компенсувати відсутність навіть кількох лідерів. Зокрема, Дениса Фаворова на правому фланзі оборони підмінив Андрій Мостовий, Максима Максименко в центрі захисту підстрахував Антон Братков, а на вістрі атаки, відсутність кращого...Новости Чернигова

Дніпро впевнено переграв Ворсклу

На перерву команди пішли при рахунку 1:0.Ворскла активно почала другу половину гри, але голом відзначилися господарі. Довбик здійснив рейд по правому флангу, обіграв Даллку і відправив м'яч у ближній кут — 2:0. Сачко випустив Хльобаса рятувати поєдинок, але Дмитро не...Новини футболу

"Карпати" U-19 - "Зірка" U-19: анонс матчу

За три хвилини «леви» провели просто таки показову контратаку для підручників. Перехопивши м’яча, опорник Остап Малашевський довгою діагоналлю запустив по правому флангу оборонця Юрія Завінського, а той віддав передачу в карну зону на Андрія Ременюка. Перший удар правого вінгера гостей...Галичина спортивная

Німецька преса дала характеристику Федецькому

надто багато простору в зоні відповідальності українця. 4".Echo: "Федецький, який з'явився у другому таймі, не завжди був зразком надійності на правому фланзі. Саме звідти прийшов гол Коке".Варто додати, що оцінки в Німеччині виставляються від 1 до 5, де 1 -...Sportanalytic

результативну нічию з господарями. Однак якщо господарі свої моменти реалізували, то гості задовольнялися нічим. Обидва голи до перерви прийшли з правого флангу. Спершу Олег Керчу кинув у прорив Бойчука, той прострілив у центр штрафного, де без нагляду залишився Покотилюк -...Буковинська правда

Огляд 13 туру аматорського чемпіонату України

вдалось змінити траєкторію польоту мяча і відкрити рахунок у зустрічі. Наприкінці першого тайму перевагу Врадіївки подвоїв Артем Сандул. Після атаки правим флангом він відгукнувся на подачу партнера та без зайвих вагань розстріляв ворота Дмитра Міхєєва. Після перерви ФК Полісся мав...Спортивний Житомир

ФК Буковина програла ФК Інгулець

на 10 хвилині зустрічі "Буковина" пропустила перший гол у цьогорічних офіційних матчах. Екс-гравець чернівецької команди Євген Немтінов вдало зіграв на правому фланзі і віддав хорошу передачу на Олександра Мішуренка, який відправив мяча у ворота Олега Мозіля. "Суха" серія Олега тривала...Погляд

Стрімка контратака Інгульця завершилася результативним ударом Олександра Мішуренка. У наступному турі, 22 квітня, Інгулець вдома прийматиме рівненський Верес. Гречка

"Волинь" перемогла над "Зіркою" у 25-му турі УПЛ

сейвом після дальнього удару у виконанні Діденка. Єдиний гол у зустрічі був оформлений на 32 хвилині - Романюк протягнув м'яч правим флангом, змістився у центр і точним пасом вивів 19-річного Сергія Петрова віч-на-віч з голкіпером. Нападник "Волині" обіграв Паста і...Unn.com.ua

вийшли на поле без двох лідерів команди – форварда Олександра Філіппова і правого захисника Дениса Фаворова. В підсумку місце на правому фланзі оборони зайняв універсал Андрій Мостово й, Запись Чернігівська «Десна» перемогла і зберегла за собою 2-е місце впервые появилась...Новости Чернигова

інший клуб зДонецьку Олімпік уматчі 25туру Ліги Парі-Матч, повідомляє кореспондент УНН. Вже удебюті зустрічі гірники продемонстрували націленість навиграшний результат. Атаку правим флангом після верхової подачі Срни реалізував Тайсон бразилець відправив мяч під поперечину воріт кіпера Махарадзе. Ближче доперерви відбір вцентрі...1NEWS

"Шахтар" здобув 21 перемогу в сезоні УПЛ

Олімпік у матчі 25 туру Ліги Парі-Матч, повідомляє кореспондент УНН.Вже у дебюті зустрічі гірники продемонстрували націленість на виграшний результат. Атаку правим флангом після верхової подачі Срни реалізував Тайсон бразилець відправив мяч під поперечину воріт кіпера Махарадзе. Ближче до перерви відбір...Unn.com.ua

Огляд перенесених матчів "Карпат"

свистка на перерву у першій половині гри з інтервалом у три хвилини провів Юрій Раделицький. Спочатку Назар Сущак, змістившись з правого флангу до середини, віддав передачу урозріз між крайнім та центральним захисниками гостей на Раделицького і той в дотик пробив...Галичина спортивная

"Зоря" поступилась "Динамо" у Запоріжжі

одразу провели господарі, але так до вирішального удару й не дойшло. На 60-й хвилині атакували вже підопічні Сергія Реброва. Атаку правим флангом перервав захист Зорі з фолом. Тому кияни пробивали штрафний та кутовий. Після розіграшу останнього був потужний удар, але...Unn.com.ua