правий фланг

"Карпати" U-19 - "Маріуполь" U-19 - 7:1

користь господарів. А щойно розпочався другий тайм, як цифри на табло змінилися з 2:1 на 3:1. Це Кос пройшов по правому флангу і виконав простріл — Рудюк відпасував на Пецківа і «десятка» карпатівців у дотик холоднокровно переправив м’яча у ціль.Галичина спортивная

«Ворскла» перемогла «Зорю» і вперше за 21 рік завоювала «бронзу» Чемпіонату України

Богданом Шустом в рамці. Зліва у захисті вийшов Ігор Пердута, у центрі захисту — Олександр Чижов та Ардін Даллку. На правому фланзі захисту у старті вийшов Вадим Сапай. В опорній зоні зіграли Володимир Чеснаков та В’ячеслав Шарпар. На флангах атаки...Интернет-издание «Полтавщина»

пішла у атаку, однак серйозні моменти в неї з'явилися лише на останніх хвилинах. Зокрема, на 83-й Фопала скинув подачу з правого флангу на дальню стійку, але там Кочергін з кількох метрів не зумів пробити Шуста! Після цього потужно приклався Опанасенко,...24 канал

проти  Кайоде. Після перерви картина на полі дещо змінилася. Господарі додали в швидкості. І це принесло їм плоди: Кендзьора на правому фланзі отримав передачу від Циганкова і прострелив у карний майданчик, де оборонець «гірників» Хочолава зрізав м'яч у власні ворота.Голос Украины (газета)

Черкаський Дніпро - Суми 2:2.

Незрозуміло чому раніше господарі не могли організувати таку якісну картинку. Ближче до десятої хвилини господарі "прокинулися" і організували небезпечну атаку із завершальним навісом з правого флангу. Ua-football

Кінець стражданням

"Карпат" - Карраскаля — вийшов Ременюк. Парадоксально, але саме Лебеденко став головною дійовою особою в першому таймі. Орест буквально замучив правий фланг оборони "Сталі", створив кілька непоганих нагод для партнерів, які ті змарнували, з його ударом в середині першої половини...Галичина спортивная

– універсал. В атаці його найчастіше використовують на вістрі, але були й випадки успішної гри на позиції "десятки" або на правому фланзі. Останнє робить Грегоріча потенційним конкурентом Андрія Ярмоленка. Шаблій: Чутки щодо відходу Ярмоленка з Борусії Д є необґрунтованими Сам...24 канал

Тріумф "Маленького принца" на рідній землі та чому не шкода "Марсель"

команда приречена на поразку. Але це фінал, тому провансальці все-одно робили спроби пробити оборонні редути "Атлетіко". Зокрема невтомний Окампос тероризував правий фланг іспанців. Але, перший тайм все-одно за гостями. Друга половина гри розпочалась з дощу та заміни Врсалько, який не...Sportanalytic

Збірна Львівської області з футболу - переможець відбірного етапу Кубка регіонів

далі за справу взялися представники Львівщини. Активність підопічних Віталія Пономарьова призвела до взяття воріт на 25-ій хвилині. Львів’яни провели атаку правим флангом, відбулося декілька рикошетів та відбивань м’яча від житомирців, після чого вдало на підбиранні зіграв нападник соснівського «Рочина» Назар...Галичина спортивная

Після радості - неприємності…

взяли м’яч під свій контроль, діяли солідно та впевнено, створивши при цьому кілька небезпечних моментів. Особливо запам’ятався прохід Сергія Цибульського правим флангом з подальшим прострілом у штрафний майданчик, де на ближній стійці Олексій Бойко, випередивши захисників, переправляв сферу в ворота,...Новий день

«Олександрія» здолала «Сталь» та завоювала «Кубок престижу» (ВІДЕО)

кута влучним ударом відкривав рахунок 0:1. За три хвилини Андрій Цуріков закріпив перевагу гостей, замкнувши націлену передачу Сергія Старенького з правого флангу 0:2.Вже у компенсовані хвилини сталевари зуміли відквитати один мяч. На останніх хвилинах поєдинку Владислав Леванідов порушив правила проти...Гречка

"Карпати" U-21 - "Динамо" U-21 - 2:1

з лінії воріт. І тут же круглий ледь не залетів до сітки воріт «Динамо». Карпатівці у відповідь провели швидку контратаку правим флангом, в фіналі якої Стасишин виконав простріл в район 11-метрвої позначки. Акулінін уже був готовий довершити зусилля партнерів ударом...Галичина спортивная

"Карпати" у меншості звели внічию матч з "Зіркою"

На стадіоні Зірка у Кропивницькому однойменний клуб приймав львівські Карпати в рамках 31 туру Української Премєр-ліги, передає УНН.Рейд по правому флангу Білоного увінчався його прострілом і результативним замиканням у виконанні Петрова на 39 хвилині. Однак Карпати не забарилися з відповіддю...Unn.com.ua

"Карпати" в Кропивницькому втримали нічию в матчі з "Зіркою"

"Зірку" від пропущеного голу. Незважаючи на активність, саме "Карпати" першими опинилися в ролі відіграваючих. Це Білоногу вдався сольний прохід на правому фланзі львів'ян, після чого футболіст віддав точний пас на свого партнера Петрова. Останній коліном переправив м'яч у сітку воріт...032.ua — сайт города Львова

Хацкевич назвав рівень майстерності "Шахтаря" вищим за "Динамо"

і помилилися на чужій половині поля, Шахтарю вдався швидкий перехід. Не було помітно, хто кого не підстрахував, провал відбувся на правому фланзі атаки суперників, а потім пройшла передача у штрафний майданчик. Будемо розбирати епізод. Що стосується другого голу, то такий...Unn.com.ua

За крок до перемоги

Цибульського. Той виходить сам на сам з воротарем і елегантно його переграє — 1:3! 82 хв. Суперник деморалізований. Красов з правого флангу виводить Бойка на побачення з Дьяковим. Форвард чітко б’є в дальній кут — 1:4! Чудово провели першу сорокап’ятихвилинку...Новий день

Стало відоме ім

ворожої міни. Як розповів його комбат, близько 4 годин пообіді спостерігачі батальйону помітили диверсійно-розвідувальну групу противника, що рухалась балочкою на правому фланзі, в стик двох позицій, ділянкою з обмеженою видимістю. З метою недопущення проникнення противника в глибину оборони, командиром ВОПу...День

Петряк заменил Марлоса в матче с Зарей

Головний тренер "Шахтаря" Паулу Фонсека замість дискваліфікованого Марлоса випустив на правий фланг атаки Івана Петряк. Юрій Вернидуб вирішив вибрати наступних 11 футболістів для матчу в Харкові.Ua-football