правий фланг

"Карпатам" - 55!

у груповому турнірі Ліги чемпіонів. Федора Чорбу добре пам’ятає старше покоління львівських вболівальників. У 70-их трибуни «Дружби» захоплювалися його проходами правим флангом, а чимало глядачів «ходили саме на Чорбу». Безпосередня участь Федора Федоровича допомогла «Карпатам» двічі фінішувати четвертими у Вищій...Галичина спортивная

"Ворскла" у контрольній грі перемогла лідера чемпіонату Словаччини

скинув на Кадимяна, який відкрив рахунок у грі на. Однак гол в роздягальню отримала Ворскла після подачі зі штрафного з правого флангу на дальню стійку 1:1. Автором голу став Хладік. Приніс перемогу українському колективу забитий мяч Одарюка на 77 хвилині...Unn.com.ua

Додо: Мой агент сообщал мне о предложениях от Бенфики и Шальке

Захисник Шахтаря Додо розповів про те, чому перейшов в донецький клуб. Захисник покликаний створити конкуренцію на правому фланзі оборони.Ua-football

Кубок французької ліги.

таймі. Монегаски, відкрили рахунок уде на 3-й хвилині поєдинку. Поки захист Ніцци втягувалася в гру, Лемар забив після навісу з правого флангу вже на 3-й хвилині. Ще хвилин через 10 Лемар забив і другий, ось тільки суддя, проконсультувавшись з відеопомічником,...Ua-football

що практично одразу наша команда не розібралася у простій ситуації, дозволивши суперникам забити. Після тривіального і безхитрісного розіграшу аута на правому фланзі – одесити доставили м’яча к центр воротарського майданчика господарів, де забутий чомусь усіма Євген Свиридов розстріляв незахищені ворота...Все

"Ураган" програв за за 4 секунди до сирени

Кирило Ципун, коли правим флангом побіг до протилежних воріт і пробив. Що до господарів, то їх атаки буксували ще задовго до воріт Іваняка.Галичина спортивная

Динамо Ілля Малишкін і Богдан Чуєв (обидва - 2000 року народження) продовжили контракти з Динамо. Малишкін, який виступає переважно на правому фланзі, підписав нову угоду терміном на один рік, центрбек Чуєв - на півтора. Обидва виступають за Динамо U-19, але...Чемпион

0:0. Можливо, вирішальним у матчі став шалений гол, який господарі провели на старті другої половини гри. Максим Войток змістився з правого флангу в центр і невідпорно пробив лівою у самісіньку дев’ятку воріт Юрія Свинарчука. Щойно гравці «Кардинала-Рівне» розпочали гру з...Телеканал Ритм

перерву команди пішли з нулями на табло. А в другому таймі господарі зуміли таки відкрити рахунок. Максим Войток пройшовся по правому флангу, змістився в центр і сходу потужно пробив по воротам гостей. Голкіпер був безсилий. І практично одразу Максим Чеберяк...Спортивний Житомир

"Енергія" впевнено перемогла "Титан" на виїзді - 7:2

м’яч навіть влучив у стійку воріт «Енергії». На 27 хвилині команді Валерія Легчанова вдається зрівняти рахунок. Степан Струк пробив з правого флангу, Андрію Мельнику не вдалось зафіксувати м’яча, і першим на добиванні став Тарас Кузь – 2:2. Львів’яни не зменшували...Галичина спортивная

Лестер ведет переговоры с Бенфикой относительно трансфера правого защитника

в переговори з "Бенфікою" щодо трансферу 27-річного фулбека. Відзначається, що в особі Алмейди Клод Пюель бачить конкурента Денні Сімпсону на правому фланзі оборони. Андре Алмейда виступає за "Бенфіку" з 2011 року. У поточному сезоні португалець провів 24 матчі у всіх...Ua-football

Що потрібно знати про новачка "Динамо"

два роки тому.Тепер щодо позиції. Пріоритетним для Вербіча є місце лівого атакувального півзахисника, але він так само може зіграти на правому фланзі півзахисту і на позиції "десятки", тобто креативного хавбека. Очевидно, що після відходу Андрія Ярмоленка позиція флангового хава була...Sportanalytic

Шанси вирвати перемогу наприкінці матчу мали обидві команди. Але більше пощастило чемпіонам. Олексій Фетько завдав сильного, але невигадливого удару з правого флангу. Микола Дурбан встиг зорієнтуватися, але м’яч відбив у сітку власних воріт – 2:3. За півтори хвилини до сирени...Все

Царь. Удивительная техника партнера Криштиану Роналду по сборной.

туру чемпіонату Туреччини Рікарду пішов далі, використавши елемент "рабона" для прийому м'яча. Снаряд було відправлено верховою передачею з центру на правий фланг, де Куарежма і проявив техніку. В підсумку, "Бишекташ" переміг суперника з рахунком 5:1. На рахунку Куарежми одна гольова...Ua-football

обмінялися ударами. Віктор Чудля непогано бив з розвороту – трохи вище воріт. А Олександр Педяш у дотик замикав простріл з правого флангу – мимо. Вже згодом рівняни знову пропустили швидкий гол. Андрій Лисенко прострілив справа, а Андрій Хамданов, якого забули...Все

його партія "Фідес" займає зараз значною мірою те місце, яке "Йоббік" мав до 2014 року, а саме - на крайньому правому фланзі. "Фідес" Орбана успішно запозичила у "Йоббік" усі його типові теми і здебільшого навчилася їх успішно використовувати. Зокрема й...7 днів

Серія А. 288 хвилин Наполі без голів, Верона втрачає перевагу

доводилося щоразу виходити з воріт, перериваючи небезпечні закидання. Але й він в підсумку не приніс нічого, крім пасу Мертенса з правого флангу на Жоржиньо...Ua-football

«Чорноморець» - «Зірка» -3:3

на 21-й хвилині, коли Арман Оганесян здалеку намагався влучити в ціль, проте пробив дуже неточно. А незабаром, після подачі з правого флангу, не дістався до мяча Глєб Рассадкін, але першим на підбиранні опинився той-таки Оганесян, та зіграти, як слід, вірменський...Кировоградские новости

Клубний ЧС.

додаткових тридцяти хвилин. Удача посміхнулася мексиканцям перед закінченням овертайму: Гусман залишився без нагляду у штрафному "Відада" і замкнув подачу з правого флангу. В 1/2 фіналу 12 грудня "Пачука" зіграє з бразильським "Греміо", а у "Відада" попереду гра за п'яте місце.Ua-football

"Чорноморець" і "Зірка" зіграли в результативну нічию

свого не упустив - 2:1. На цьому "Чорноморець" не заспокоївся: небезпечно пробивав Антонов (трохи не вистачило точності), вражаючий ривок по правому флангу зробив Хобленко (загрозу в останній момент ліквідував Паст). Проте, втримати перевагу не вдалося. Господарі залишили в своєму штрафному...Unn.com.ua