правий фланг

Ліхтштайнер може перейти в Ніццу

деталей контракту футболіста і можливого трансферу. Нагадаємо, що в наступному сезоні Ніцца виступатиме в Лізі чемпіонів, тому шукає варіанти посилення правого флангу оборони. Раніше повідомлялося, що Ніцца домовилася з нападником Маріо Балотеллі про продовження контракту.Ua-football

Спаринг: "Волинь" - "Карпати" U-21 - 3:3

Голи: Дудік (два), Шаповал - Лебеденко, Толочко, Заїкин. Галичина спортивная

Севідов: Плануємо підписати ще двох або трьох нових футболістів

ще двох або трьох нових футболістів. Нам потрібен крайній захисник - ці позиції у нас практично не дублюються. Наприклад, на правому фланзі у нас мікротравму отримав Саша Насонов, і на цій позиції практично нікому грати. Є ще ряд позицій, які...Ua-football

Гітченко. Та і це не допомогло Кременю зрівняти рахунок. Натомість, олександрійці провівши чергову атаку, подвоїли перевагу. Після навісної передачі з правого флангу, Андрій Цуріков в падінні головою відправив мяч у нижній кут воріт 2:0. За кілька хвилин він же міг...Online.ua

Кременчуцькі футболісти у більшості поступилися «Олександрії»

вилучений Андрій Гітченко. Та і це не допомогло супернику. Натомість, олександрійці провівши чергову атаку, подвоїли перевагу. Після навісної передачі з правого флангу, Андрій Цуріков впадінні головою відправив м’яч у нижній кут воріт — 2:0. За кілька хвилин він же міг...Кременчугский Телеграф

вилучений Андрій Гітченко. Та і це не допомогло супернику. Натомість, олександрійці провівши чергову атаку, подвоїли перевагу. Після навісної передачі з правого флангу, Андрій Цуріков впадінні головою відправив мяч у нижній кут воріт 2:0. За кілька хвилин він же міг довести...Online.ua

цікавість до правого захисника Леха і молодіжної збірної Польщі Томаша Кедзере. 23-річний футболіст — універсал, який може закрити не лише правий фланг оборони, але і зіграти в центрі...1NEWS

ДЮФЛ: "УФК-Карпати" U-14 - "Скала" U-14 - 0:0, пенальті - 5:4

половині найкращий шанс мав Назарій Охоцький на 14-й хвилині. Партнери розіграли багатоходову комбінацію з переводом по її ходу м’яча з правого флангу атаки в центр, а далі пішов пас на 21-го номера «академіків», який на швидкості вривався у штрафний майданчик...Галичина спортивная

Провал третьої чверті: "Слобожанець" - "Динамо" - 6:3

Це був перший тривожний дзвіночок у матчі для нашої команди. Рахунок став 5:2, а для поєдинків плей-оф - це надто серйозна фора. Галичина спортивная

ДЮФЛ: "УФК-Карпати" U-16 - "Дніпро" U-16 - 0:1

виділимо два з них. У першому епізоді Сікан, обігравши на куті штрафного майданчика захисника, технічно прибравши м’яча під себе, по правому флангу вийшов фактично один на один з голкіпером. Залишалося обвідним ударом скерувати шкіряну сферу у дальній кут, але Данило...Галичина спортивная

Підсумки сезону.

і, може бути, конкуренція за друге місце не закінчилася так швидко, якби не відхід лідера команди Олександра Караваєва, з-за чого правий фланг луганчан став не таким небезпечним для суперників. Скажімо прямо, Владислав Калитвинцев і близько не зумів замінити Олександра. Пішов...Новини футболу

Збірна України U-21 поступилася у фіналі Меморіалу Лобановського

форварда оминув дальню стійку. Значно гарячіше було у володіннях Яаскелайнена на 30-й хвилині, коли Щебетун, відгукнувшись на прострільну передачу з правого флангу, потужним ударом струсонув поперечину. Наступ єдиного українського нападника у цій зустрічі підтримали Вачіберадзе та Лучкевич. Перший на 39-й...Спорт.ua

Назар Виздрик продовжив контракт із "Карпатами"

основу в завершальному матчі чемпіонату проти «Зірки». Номінально, Назар — центральний захисник, однак Олег Дулуб дав можливість зіграти йому на правому фланзі, що новачка-дебютанта не засмутило. Він активно підключався до атак та надійно тримав свою бровку. Після матчу Назар зізнався,...Галичина спортивная

через дві хвилини навіть голкіпер був безсилим, коли Селезньов перевірив на міцність стійку воріт, відгукнувшись на навісну передачу Морозюка з правого флангу. І тут сталося те, чого ніхто із українських вболівальників не чекав. На 14-й хвилині наш захист припустився позиційної...Спортивний Житомир

Збірна України мінімально поступилася Мальті

через дві хвилини навіть голкіпер був безсилим, коли Селезньов перевірив на міцність стійку воріт, відгукнувшись на навісну передачу Морозюка з правого флангу. Однак, на 14-й хвилині захист "синьо-жовтих" припустився позиційної помилки під час стандарту, і Мускат впевнено замкнув навісну передачу...Unn.com.ua

Анхель Ді Марія може перейти в Барселону

напевно залишить клуб. Раніше повідомлялося, що новий головний тренер Барселони Ернесто Вальверде під час літнього трансферного вікна має намір посилити правий фланг і центральну лінію. Нагадаємо, Анхель Ді Марія вже виступав в чемпіонаті Іспанії. З 2010 по 2014 рік аргентинець...Ua-football

Фантастичні удари.

2:4 Сауль Ньїгес у першому матчі 1/8 фіналу своїм голом деморалізував футболістів леверкузенського "Байєра". Він немов на тренуванні невимушено пройшов правим флангом змістився у центр і обвідним ударом вразив дальню "дев'ятку". 8. Арьєн Роббен, "Баварія" "Баварія" "Арсенал" 5:1 Зміщення Арьєна...Еспресо TV

Два різні тайми у Кардіффі або п

й деморалізував команду Аллегрі. Нехай із рикошетом від Хедіри, але тим не менш. Вже через три хвилини Модріч пройшов по правому фланзі, прострелив у штрафний майданчик, де Роналду пошив у дурні К'єлліні та Бонуччі. 3:1 і вбита інтрига за кубок...Sportanalytic

Аs: Барселона посилить правий фланг, двоє покинуть команду

"Барселоні" необхідно зміцнити правий фланг оборони, - вважає Аs, щоб створити гідну конкуренцію "Реал" і знову стати першою в Іспанії. Головними претендентами на перехід в...Ua-football

Хитрун чи жертва?

Куадрадо був вилучений арбітром Феліксом Брихом за другу жовту карточку, отриману за фол проти Рамоса. Куадрадо намагався обробити м'яча на правому фланзі атаки "Ювентуса", Рамос зіграв у підкаті, вибивши м'яча з-під ніг опонента. Йдучи за м'ячем, який вийшов за бокову...Ua-football