правий фланг

Шальке - Баварія 0:2.

положенні поза грою. Не можна сказати, що баварці створювали момент за моментом. Сейв Ферманна після пострілу Руді та простріл з правого флангу, до якого зовсім трохи не дотягнулись Левандвоскі та Рафінья власне й все. Але перевага "Баварії" висіла...Ua-football

Ла Ліга.

хвилині, але помічник рефері угледів неочевидний офсайд. "Валенсія" продовжувала атакувати і забила вже через десять хвилин - Солер навісив з правого флангу, і Санті Міна, вдало обравши позицію, головою пробив Хіменеса. Малага намагалася відповідати кросами і грою через свого єдиного...Ua-football

Німецька преса: Ярмоленко розтрощив свого суперника

Український гравець "Боруссії" Андрій Ярмоленко продовжує отримувати похвалу від німецької преси. На своєму правому фланзі буквально замучив захисника гостей Яннеса Хорна.Sportanalytic

Німецькі ЗМІ: Ярмоленко здатен вийти на ще вищий рівень

став справжнім головним болем для захисників "Кельна". Він технічно розбирався з опонентами і створював гольові моменти, проникаючи в штрафну з правого флангу.Як тільки Ярмоленко краще вивчить мову і зрозуміє філософію Петера Боса, то стане ще важливішим елементом атаки команди і...Sportanalytic

Битва за шість очок

виглядає зовсім іншою. Команди з самого почату гри показали свою націленість на атаку. Вже на 3-й хвилині гостра атака гостей правим флангом завершилась навісом Когута, після чого мяч потрапив на ворота зверху. На це Едмар відповів ударом з льоту з...Неофициальный сайт ФК Днепр

"Динамо" мінімально здолав ФК "Олімпік"

на Циганкова, який ударом у дотик метрів з 14 відкрив рахунок. Під завершення 45-хвилинки команди обмінялися голами. Після прострілу з правого флангу м'яч прилетів у центр штрафного майданчика, де Моха прийняв його та другим дотиком пробив повз Коваля. Буяльський підхопив...Unn.com.ua

ПСЖ - Ліон 2:0.

обох випадках надійно зіграв воротар Антоні Лопеш. Проте втримати нічию "Ліону" не вдалось. На 75-й хвилині Ло Чельсо прострілив з правого флангу, Кавані мяча торкнувся, але не факт, що той залетів би у ворота, якби не рикошет від захисника Марсело.Ua-football

Ярмоленко відзначився дебютною гольовою передачею за дортмундську "Боруссію"

передачу в матчі 4-го туру Бундесліги проти "Кельна" (5:0). На другій хвилині українець асистував Максиміліану Філіпу. Ярмоленко здорово подав з правого флангу на Філіпа, який і відкрив рахунок в дебюті поєдинку. Також Ярмоленко прийняв участь у другому голі. Після його...Зеркало недели (газета)

"Зоря" U-21 - "Карпати" U-21 - 4:0

грім серед ясного неба у літню спеку. А сталося наступне: Владислав Кочергін, отримавши довгу діагональ зі своєї половини поля на правому фланзі атаки, віддав передачу на хід своєму тезці Кабаєву. Останній, накрутивши поблизу лицьової лінії захисника карпатівців, відкотив круглого по...Галичина спортивная

Тож, Юрію Вірту довелося Володимира Адамюка перемістити у центр захисту до Сергія Борзенка, а на звичне місце Адамюка на правому фланзі захисту випустити Василя Кобіна.ЧаРівне.info

Іщенко. Тож, Юрію Вірту довелося Володимира Адамюка перемістити у центр захисту до Сергія Борзенка, а на звичне місце Адамюка на правому фланзі захисту випустити Василя Кобіна. Перший тайм протистояння особливою гостротою не запам’ятався, обидві команди, насамперед, думали про оборону. Як результат,...Все

«Інгулець» у Луцьку втратив два очки

Першої ліги у Луцьку «Інгулець» зустрічався з місцевою командою «Волинь». На старті зустрічі господарі відкрили рахунок. Кінаш виконав штрафний з правого флангу, м’яч без перешкод долетів до дальнього кута воротарського, де Шаповал переправив його у ворота гостей – 1:0. На...Дзеркало Кіровоградщини

Ярмоленко: За своїм характером Сидорчук як ніхто інший підходить на роль капітана

все пішло як по маслу. Потім на куражі дотиснули суперника. - Багато зараз говорять і з приводу твого змінника на правому фланзі атаки. Потягне Віктор Циганков, як ти думаєш? - Головне, щоб його не...Ua-football

м'яч прошмигнув над поперечиною. Однак вже під кінець першої півгодини гри рахунок був відкритий. У прикарпатців пішла хороша атака через правий фланг, Заїченко не зміг перешкодити Веприку навісити, а Худобяк якось по-хокейному, немов ключкою, з правої ноги упакував м'яч в...Бліц-інфо

Як "Динамо" створювало та долало проблеми у матчі зі "Скендербеу"

київський клуб наприкінці серпня продав за 25 млн євро дортмундській "Борусії". У матчі чемпіонату України проти "Олександрії" капітана команди на правому фланзі півзахисту вдало замінив Віктор Циганков, який забив гол та віддав дві результативні передачі. Вийшов 19-річний вінгер у стартовому...Еспресо TV

Динамо - Скендербеу.

Так, головні винуватці — опорні півзахисники, але в цілому удар не був з розряду неберущіхся.Домагой Віда — 6.5Вигляду зіграв на правому фланзі захисту, що дозволило йому багато ходити в атаку, як він і любить. Вже на третій хвилині він робив...Новини футболу

Німецька преса: Ярмоленко був надто прямолінійним

все одно знайшли мінус у грі українця. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Reviersport: "Здійснив кілька спроб загострити ситуацію біля воріт суперника з правого флангу. Одна з них увінчалася відмінним ударом з лінії штрафного майданчика! У другому таймі, як і вся Боруссія, діяв...Sportanalytic

Ордець: Ми з Фредом повинні були допомагати Даріо в обороні

Нам потрібно позбавити суперника простору, тому що в іншому випадку було б в рази важче оборонятися. У неаполітанців завжди на правому фланзі було три футболіста, ми з Фредом повинні були допомагати Даріо в обороні. Скажу, що для мене це один...Ua-football

"Динамо" - "Скендербеу".

євро купила дортмундська "Борусія", а Олександр Хацкевич постав перед необхідністю шукати заміну лідеру. У матчі чемпіонату України проти "Олександрії" на правому фланзі півзахисту вийшов Віктор Циганков, який забив гол, віддав дві результативні передачі і зробив відсутність Ярмоленка непомітною. Але одна...Еспресо TV

УПЛ назвала найкращого гравця восьмого туру

Українська Премєр-ліга визнала найкращим гравцем восьмого туру у вищому дивізіоні півзахисника "Динамо" Віктора Циганкова. 19-річний вінгер замінив Андрія Ярмоленка на правому фланзі київської атаки в матчі проти "Олександрії", який закінчився впевненою перемогою "Динамо" з рахунком 3:0. Майже усі комбінації біло-синіх...Ua-football