правий фланг

Владислав КОЧЕРГИН: «Приходится привыкать к УПЛ на ходу»

У тріумфальному (для Вас і команди) матчі із «Зорею» Ви грали під форвардом. Але в багатьох інших поєдинках – на правому фланзі півзахисту… – Моя позиція – в центральній вісі, ближче до нападу. Дмитро Станіславович (Михайленко. – УПЛ) знає про...Спорт.ua

Вячеслав Кочергін: Наставнику видніше, де я корисніший

Тим паче вибір зробили заслужені люди. Але в багатьох інших поєдинках - на правому фланзі півзахисту… -...Sportgid

матчу команди на двох забили один гол. Проте він вийшов надзвичайно видовищним. Олександр Галушка із Чистої криниці зробив подачу з правого флангу, а Владислав Миронець замкнув її ударом головою в кут: 1:0. На початку другого тайму Антон Руденський подвоїв перевагу...Тижневик «ЕХО

Але в багатьох інших поєдинках - на правому фланзі півзахисту Здається, тренерський штаб досі шукає оптимальне використання всіх разом і кожного по окремо.Ua-football

від часу намагаючись вибігти в контратаку. І все-таки, господарі, яким забивати було потрібніше, відкрили рахунок на 30-ій хвилині. Прійовіч на правому фланзі отримав м'яч і прострілив в центр, де першим підметушився набіг Гільєрме. 1:0. Після забитого гола ролі кардинальним чином...Ua-football

Турецька преса оплакує розгром "Бешикташа" від "Динамо"

катастрофічним арбітром".З перших хвилин "Бешикташ" краще контролював м'яч, але незважаючи на це вже на дев'ятій хвилині пропустив після прориву Ярмоленка правим флангом. Після пропущеного м'яча "Бешикташ" заграв ще гостріше. Але на 28-й хвилині Бек втратив рівновагу і впав разом з...Sportanalytic

з перших хвилин гості краще контролювали м'яча, проте, незважаючи на це, вже в дебюті матчу пропустили. Це Андрій Ярмоленко "розірвав" правий фланг нашої команди й вискочив з-за спин захисників. Артему Бесєдіну, який знаходився перед воротами, треба було лише підставити ногу.Чемпион

«Дніпро» обіграв «Зорю», а «Сталь» поступилася «Шахтарю»: як це було

третій і зніме всі питання, але «Дніпро» зумів стримати натиск господарів і на 79-й хвилині знову вийшов вперед. Забіг з правого флангу Кожушко віддав чудовий пас Кочергіну, а той точно вдарив у кут воріт Олексія Шевчеко. 2-3. «Дніпру» вдалося довести...Дніпропетровська обласна державна адміністрація

"Епіцентр К10" не зумів пробитись в 1/8 фіналу Кубка України

не приїхав Констянтин Сорока. Господарі розпочали перший там активніше, але «СумДУ» забив у першій же атаці. Ілля Пустовойт пройшов по правому флангу і прострілив від кута майданчика, Русак відбив м’яч в центр прямо на ногу Максиму Мисловському. Після пропущеного голу...Галичина спортивная

Льоня Буряк. Я носив майку під третім номером, у команді грав як центральний захисник. І ось уявіть, з мячем по правому флангу виходжу на кут штрафного майданчика суперників і забиваю гол! Радість, овації! Але згодом Леонід забиває нам аж два...Урядовий Кур'єр

так ненавидів Кастро (із буржуазними прибамбасами на кшталт верховенства права, вільних виборів чи свободи слова), загрожують популісти з лівого і правого флангів. Навіть новообраний президент Сполучених Штатів ніяк не визначиться, як має ставитися до всіх цих прибамбасів.Newsonline24

так ненавидів Кастро (із буржуазними прибамбасами на кшталт верховенства права, вільних виборів чи свободи слова), загрожують популісти з лівого і правого флангів. Навіть новообраний президент Сполучених Штатів ніяк не визначиться, як має ставитися до всіх цих прибамбасів. Європа зіткнулася з...ILife_News

Прев

відвантаживши у ворота гостей три м’ячі. «Карпати» шокували «Олімпік» вже на самому старті гри — на 4-й хвилині простріл з правого флангу знайшов вільного Андрія Марковича, якому залишалося лише розстріляти ворота суперника. Донеччани, пропустивши швидкий гол, тут же великими силами...Галичина спортивная

Кубок Ліги.

"Лідс" змусив понервувати ліверпульських уболівальників, але все стало на свої місця, коли на 76-й хвилині Дівок Орігі замкнув простріл з правого флангу. На той момент на полі вже був 17-річний валлійський форвард Бен Вудберн. Саме він через п'ять хвилин встановив...Ua-football

Іспанці знову полюють за Срною

Каталонці знову звернули увагу на капітана “гірників”.> Авторитетне іспанське видання AS повідомляє, що “Барселона” бажає зміцнити правий фланг оборони – Алейш Відаль ніяк не може переконати у своїй профпридатності Луіса Енріке. Зараз там грає, по суті, безальтернативний Серхі...Футбол газета

Михайленко: Проти "Шахтаря" грав найсильніший склад "Дніпра"

Скажімо, ставити на правий фланг Лучкевича, і тоді не гратиме Адамюк. Та в цьому випадку ми набагато нижче й виникають проблеми під час стандартів.Sportgid

Бундесліга. Підсумки 11-го туру

в склад. Але наставник Лілій Норберт Майєр продовжує свої дивні експерименти зі складом, і на цей раз вони торкнулися і правого флангу оборони. Артем відіграв усі 90 хвилин, що не може не радувати. Інша справа, що при всьому при цьому,...Новини футболу

Юніори. "Карпати" U-19 - "Сталь" U-19 - 3:1

зустрічі. На 37-й хвилині правий оборонець Роман Оприск, який тільки кілька днів тому повернувся в загальну групу після лікування, з правого флангу виконав подачу верхом і 27-й номер «зелено-білих», вибравши правильно позицію у карній зоні, головою акцентовано пробив у протихід...Галичина спортивная

"Ураган" розділив очки з "Локомотивом"

було логічним. Не кращим чином у харків'ян виходив розіграш п'ятого, але уникнути поразки "Локомотиву" дозволила індивідуальна майстерність Дмитра Сорокіна. На правому фланзі він втік від опікуна, дуже сильно пробив по воротах, і м'яч якимось дивним чином знайшов шлях у сітку.Галичина спортивная

"Наполі" запропонував екс-гравцю "Дніпра" Стрінічу пакувати речі

Повідомляється, що у січні "Наполі" має намір придбати крайнього захисника, який буде здатний зіграти як на лівому, так і на правому фланзі оборони. Як раніше повідомляв Depo.Дніпро, за час після того, як Стрініч залишив "Дніпро", його трансферна вартість зменшилася на...ДеПо