правий фланг

"Динамо" отримає нового тренера і купить легіонера, Макаренка кликали в Росію

бажання забрати з собою шведського захисника Себастьяна Хольмена.Йому 24 роки, основна позиція - центр захисту, хоче може також зіграти на правому фланзі оборони. Якщо тренувати "Динамо" буде таки Калитвинцев, то трансфер Хольмена обійдеться киянам приблизно в 1 млн євро.***Колишній гравець...Sportanalytic

ЗМІ: "Динамо" змінить тренера та придбає шведа

намір забрати із собою свого теперішнього підопічного Себастьяна Хольмена.Шведський захисник, до слова, може зіграти як в центрі, так і на правому фланзі захисту й обійдеться "біло-синім" в 1 млн євро.Сайт Footballtransfer, оперативні новини про футбольні трансфери!Футбольні трансфери

Калитвинцев приведе в "Динамо" гравця з нижчої ліги Росії

бажання забрати з собою шведського захисника Себастьяна Хольмена.Йому 24 роки, основна позиція - центр захисту, хоче може також зіграти на правому фланзі оборони. Якщо тренувати "Динамо" буде таки Калитвинцев, то трансфер Хольмена обійдеться киянам приблизно в 1 млн євро.Нагадаємо, також...Sportanalytic

Нічия "Тернополя" та "Сум" за складних погодних умов

ні Роланд Білала не зуміли поборотися за м’яча. А на сьомій хвилині стався перший удар в ствір. Після навісу з правого флангу, Захарків виграв повітря та скинув під удар Ігорю Вонсу. Півзахиснику тернополян не вдалося як слід прикластися до м’яча...Галичина спортивная

дістався. Лише на 32-й хвилині біля воріт Романа Льопки виник дійсно гольовий епізод. Ігор Пердута, у падінні, замикав подачу із правого флангу від Павла Ребенка, та зовсім трохи не влучив у дальній кут. Ще за дві хвилини дальній удар того-таки...Новини Кіровоградщини

Роман Льопка рятує нульову нічию

дістався. Лише на 32-й хвилині біля воріт Романа Льопки виник дійсно гольовий епізод. Ігор Пердута, у падінні, замикав подачу із правого флангу від Павла Ребенка, та зовсім трохи не влучив у дальній кут. Ще за дві хвилини дальній удар того-таки...Fotoinform

Блискуча перемога "Руху"

у сітку. Господарі атакували багато й наполегливо, тож не забарився і другий гол. Григорій Баранець відгукнувся на навісну передачу з правого флангу і головою спрямував м’яч у ворота. А розгромного статусу рахунок набув після того, як Борис Баранець ефектно в...Галичина спортивная

У 22-му турі чемпіонату України "Динамо" у Києві виграло у "Чорноморця" "Динамо" "Чорноморець" 2:1 Еспресо TV

"Манчестер Юнайтед" залишив "Ростов" без Ліги Європи

"Манчестер Юнайтед" повів у рахунку лише на 70-й хвилині. Господарі поля перехопили м'яч у центрі поля, Генріх Мхітарян прострілив з правого флангу, а Златан Ібрагімович пяткою віддав результативний пас на Хуана Мату, який вразив ворота з близької відстані. Жеребкування 1/4...Еспресо TV

Ще одна гаряча точка Донецького напрямку - ділянка між Опитним і шахтою Бутівка. Наші позиції, які прикривають правий фланг авдіївського фронту, минулої ночі бойовики накрили танковим і мінометним вогнем з околиць Донецька.Подробности.ua

Любомир Білоус: "У "Скали" сильна молодь"

тренуваннях робив все, що міг. – Хоч і грав через раз, зате по 90 хвилин. Хто був твоїм конкурентом на правому фланзі оборони? – Ну, чесно сказати (сміється) у нас склад мінявся. Бувало Білий Олег справа, Стасишин Назар, бувало і...Галичина спортивная

Український коментатор розкритикував новачків "Динамо"

- у нас дуже специфічний чемпіонат. У нас крайні захисники повинні атакувати. Той же Морозюк більш продуктивний, як захисник на правому фланзі, ніж Кадар зліва."Зірка" грала організовано. Візуально вони виграли у "Динамо" більше боротьби. Стандарти теж потрібно заробити." - розповів...Znaj.ua

Прем

що небезпечних моментів не виникало, але свій гол команда Фонсеки забила - це Бернард здорово замкнув головою передачу Марлоса з правого флангу. Матч проходив під контролем "гірників", однак номінальні гості пропустили зі стандарту. Пропустивши гол "Шахтар" побіг забивати переможний м'яч,...Зеркало недели (газета)

"Карпати" - "Волинь" 2:1 - знову наша перемога

правах господарів, чимало атакували, а лучани намагалися збити цей темп. Проте не вдалося. На 18-й хв. Матвієнко довгою передачею на правому фланзі знайшов Ксьонза і досвідчений майстер видав чітку передачу на ніким не прикритого Гладкого, якому навіть воротар полегшив завдання.Галичина спортивная

У справжній футзальній битві більше пощастило киянам

м'яч, який ледве на потрапив у ворота. А відзначилась “Енергія” на 38 хв. – проти удару капітана енергетиків Федюка з правого флангу Максименко був безсилий. Залишалось дві хвилини на порятунок цього матчу. І небезпека біля воріт “ХІТа” виникла після прострілу...Галичина спортивная

Динамівець розповів з ким йому комфортно грати в команді

Захисник київського "Динамо" Микола Морозюк розповів, з ким йому комфортніше грати на правому фланзі.Повідомляє сайт Футбол Україна. "З ким комфортніше - з Ярмолою або Циганковим Чесно? З Ярмоленком, - сказав Морозюк під час прямого...Sportgid

Ворскла - Зоря.

дискваліфікований Зарічнюк, ну а Зорі не допоможуть Любеновіч та Опанасенко. Вернидубу належить тепер поламати голову над тим, кого поставити на правий фланг оборони, адже Каменюка все ще лікується. Варто очікувати, що справа вийде Сухоцький, а інакше доведеться висмикувати з запасу...Новини футболу

Ліверпуль розтрощив Арсенал

всі питання про переможця в цьому протистоянні. В контратаку втекли червоні. Вейналдум прорвався в штрафну Арсеналу і після передачі з правого флангу буквально розстріляв Чеха.Ліверпуль – Арсенал 3:1Голи: Фірміні, 9, Мане, 40, – Уелбек, 57, –Вейналдум, 90.Ліверпуль: Міньоле — Клейна,...Новини футболу

Артем СИТАЛО: «На матч со Сталью едем за тремя очками»

Згадай, будь ласка, цей епізод. - Нашій команді вдалася дуже хороша атака. І треба віддати належне Павлу Полегеньку, котрий на правому фланзі розібрався із захистом і віддав, мабуть, найкращу прострільну передачу в цьому матчі. Спасибі велике йому за це, адже...Спорт.ua

не пропустила жодного м’яча, а й забив у ворота суперника! На 81-й хвилині гри Чигринський відгукнувся на подачу партнера з правого флангу та головою вгатив шкіряну сферу у ворота. Таким чином, АЕК переміг суперника з рахунком 3:0, і за підсумками...Чемпион