правий фланг

Клімкін має намір зустрітися з основними кандидатами в президенти Франції, включаючи Ле Пен

зазначив він. Глава МЗС констатував, що Україні необхідне продумане стратегічне бачення того, як перебити російську пропаганду, спрямовану на лівий і правий фланги політики європейських країн. Марін Ле Пен послідовно виступає за визнання Францією анексії Криму РФ. 3 січня ефірі французького...Unn.com.ua

Меморіал Юста-2017: ФК "Львів" - "УФК-Карпати" U-17 - 1:2

голкіперу до сітки. Рахунок 1:0 на користь «УФК-Карпати» протримався до 38-ої хвилини. Гольова атака «містян» розпочалася з «обрізки» гостей на правому фланзі оборони. Перехопивши круглого, господарі миттєво виконали передачу за спини центральним захисникам «академіків» і гравець ФК «Львів» вискочив на...Галичина спортивная

Меморіал Юста-17: "Карпати" U-19 - СДЮШОР "Карпати" U-17 - 1:0

спромоглися забити єдиний у матчі гол. У ході позиційної атаки Ременюк змістився в центр і в розріз віддав передачу на правий фланг. Там м’яч прийняв Діма, який пройшов трохи вперед і виконав подачу верхом у карну зону. Крапку в цій...Галичина спортивная

"Шахтар" поступився іспанській "Сельті" і полишив Лігу Європи

Поєдинок розпочався досить активно, обидві команди демонстрували високі швидкості. Господарі свій перший момент створили на 10-й хвилині. Марлос прорвався на правому фланзі, зробив простріл, а Густаво Бланко-Лещук і Віктор Коваленко по черзі не змогли його замкнути. "Сельта" відповіла в середині...Ваші новини

Арсенал вийшов до 1/4 фіналу Кубка Англії

цьому забили дуже важливий гол. Рахунок відкрив на 26 хвилині екс-форвард львівських Карпат Лукас Перес. Канонірам вдалася швидка атака через правий фланг, після чого Перес з гострого кута послав м'яч під дальню штангу.На 55-ій хвилині Уолкотт подвоїв перевагу Канонірів. Ивоби...Новини футболу

Меморіал Юста-2017: "Карпати" U-19 - ФК "Тернопіль" - 3:0

останній пробив поруч зі стійкою. Та все ж рахунок у матчі відкрили «Карпати». Боднар з центру поля віддав передачу на правий фланг, де Ременюк обіграв Полянчука і влучно вистрілив по цілі — 1:0.Повівши у рахунку, «зелено-білі» не заспокоїлися і створили...Галичина спортивная

За крок від реваншу

м’яч після його потужної спроби просвистів над поперечиною. Ключовий момент першого тайму відбувся на 35-й хвилині. Тоді після передачі з правого флангу від Віталія Романюка нападник «Руху» Євген Бохашвілі приборкав шкіряного у штрафному «Вересу», розвернувся і вразив кут воріт. Пропущений...Галичина спортивная

враження на тренера команди під час тренувань. У черговому матчі чемпіонату він має витіснити зі стартового складу свого конкурента на правому фланзі Матео Зоха, передає dynamomania.com. Нагадаємо, Суарес був заявлений за Динамо-2 на сезон-2014/15, але потім залишив структуру клубу, коли...Чемпион

"Баварія" з різницею в чотири м

забив Левандовскі, і це його 11-й гол у восьми останніх матчах під егідою УЄФА. Роббен заграв Лама в прориві по правому флангу, той навісив, а нападник збірної Польщі блискуче пробив головою точно в дальній нижній кут. І тут же ще...Unn.com.ua

"Рух" зіграв внічию з тернопільською "Нивою"

вилученого футболіста можна було провести заміну. Так вдруге у матчі на поле вийшов Олег Панасюк. Але і його швидкісних рейдів правим флангом не вистачило для досягення цілі. Натомість футболісти «Ниви» пішли в атаку, заробили штрафний і після того, як м'яч...Галичина спортивная

"Динамо" завдало мінімальної поразки ФК "Бейджин Гоань"

Ярмоленко з правого флангу пробив пяткою в захисника, згодом сам Андрій не зовсім вдало пробив головою.Unn.com.ua

ФК "Авангарді" (Бзів, Київської області). Житомиряни першими відкрили рахунок. Вже на 11 хвилині Роман Гусак прорвався із середини поля по правому флангу і спокійно закотив м'яч у ворота суперників. Але вже на початку другого тайму авангардівці зрівняли рахунок після помилки...Спортивний Житомир

«Зірка» U-19 розійшлася миром із земляками з «Олімпіка»

до середини першого тайму, підопічним Руслана Бідненка вдалося вирівняти ситуацію на полі та провести кілька разючих контрвипадів. Найчастіше червоно-жовті задіювали правий фланг своєї атаки, куди поперемінно вривався хтось із гравців, роблячи націлену передачу на набігаючого із глибини форварда. У кількох...Fotoinform

Спаринг. "Карпати" - "Раднік" - 0:0

кутового прапорця. До завершення тайму свої умови диктували вже українці. Під завісу першої половини гри після подачі Назара Стасишина з правого флангу хороший шанс отримав Карпенко, однак карпатівця на мить випередив воротар «Радніка».По перерві «Карпати» повністю змінили склад і на...Галичина спортивная

сили окупанта відкривали вогонь з мінометів у напрямку району промзони, тричі ворожий танк обстріляв нашу позицію "Шахта Бутівка", що на правому фланзі міста", - йдеться у повідомленні штабу АТО. У районі Донецького летовища противник активізувався вже під вечір, провівши два...Високий замок

Перший контрольний матч оновленої "Скали"

створюючи момент за моментом. Першу чудову нагоду зрівняти рахунок не використав Микола Ісаєв, який після прострільної передачі Василя Герега з правого флангу пробив над поперечиною. Через кілька хвилин не влучив у ворота й Назар Кміть, якого забули на правому куті...Галичина спортивная

сили окупанта відкривали вогонь з мінометів у напрямку району промзони, тричі ворожий танк обстріляв нашу позицію "Шахта Бутівка", що на правому фланзі міста. Аби ознайомитися зі злочинними діями російсько-окупаційних військ у Авдіївці вчора побував Міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс.Paralleli.if.ua

Авдіївка залишається основним районом бойових дій на донецькому напрямку - Міноборони

із мінометів у напрямку Авдіївської промзони та тричі ворожий танк обстріляв нашу позицію розташовану в районі шахта Бутівка що на правому фланзі від Авдіївки", - повідомив він. Також, О.Мотузяник додав, що минулої доби в районі Донецького аеропорту противник активізувався під...Unn.com.ua

"Барселона" готує трансфер захисника

Каталонська "Барселона" все ще має намір підсилити правий фланг оборони команди. Сайт Footballtransfer, оперативні новини про футбольні трансфери!Футбольні трансфери

застосовував ширший спектр озброєння. Зокрема, нарівні зі стрілецькою зброєю, сили окупанта вели обстріли наших позицій з озброєння на БМП на правому фланзі Авдіївки та у районі Донецького летовища. У самій авдіївські промзоні ані гармат, ані мінометів бандформування не використовували, натомість...Paralleli.if.ua