поєдинок

Микита Шевченко: Хочу вибачитися перед хлопцями за необов

пропустив необов'язковий гол. Постараюся надалі ще більше працювати і не допускати подібних помилок ". Тепер з хорошим настроєм підходимо до поєдинку з" Динамо ".Ua-football

Що потрібно "Зорі" аби бути успішною в єврокубках

хвилини. В єврокубкових матчах луганці полюбляють пропустити на останніх хвилинах. У цьому груповому турнірі це проявилось один раз - в домашньому поєдинку з "Фенербахче", але коштувало перемоги. А стартуй тоді хлопці з перемоги і все могло б повернутися інакше. У попередні...ДеПо

В Одесі триває поєдинок 6-го туру Ліги Європи Про це повідомляє Depo. Ось як футболісти "Зорі" пропустили вдруге.ДеПо

Таємниці португальського двору.

як очолити "Шахтар", працював саме з "Брагою". Донецька команда завдала португальцям поразки 2:4, яка разом з перемогою "Гента" в паралельному поєдинку залишила "архієпископів" за бортом плей-офф. Відзначимо також, що переможний гол "Гент" забив на 90+4-й хвилині свого матчу вже після...Ua-football

" Брага "давала нам створювати моменти, і рахунок міг бути більшим. До матчу Паулу Фонсека налаштовував нас лише на перемогу. Ua-football

За інформацією Sport Arena, цей матч, а також поєдинок Нафтовик-Укрнафта Динамо Київ будуть зіграні навесні наступного року.Футбол Полтавщини

Кривцов: Ми передбачили тактику, яку використовувала Брага

поля, проте дався взнаки вищий рівень майстерності футболістів "Шахтаря". Також ми вгадали тактику, яку використовували португальці. Паулу Фонсека сказав напередодні поєдинку, що ми маємо унікальну нагоду завершити груповий турнір зі стовідсотковим результатом. І ми налаштовувались здобути виключно перемогу. Стосовно складу:...Ua-football

Матч "Сассуоло" - "Генк" не відбувся через сильний туман Про це повідомляє Depo. Поєдинок, скоріше за все, відбудеться завтра. Точний час УЄФА оголосить пізніше.ДеПо

В Одесі триває поєдинок 6-го туру Ліги Європи Про це повідомляєDepo. Ось як Генріх Мхітарян відкрив рахунок на початку другого тайму.ДеПо

Поступаленка дискваліфіковано на два матчі

перед початком другого тайму вилучив обох футболістів. Через дискваліфікацію Поступаленко пропустить зустріч 18-го туру УПЛ з "Дніпром", а також перший поєдинок "Олімпіка" після зимової перерви зі "Сталлю".Ua-football

Як петарда в Одесі ледь не травмувала голкіпера "Манчестер Юнайтед"

На арені "Чорноморець" триває поєдинок 6-го туру Ліги Європи "Зоря" - "Манчестер Юнайтед" В першому таймі фанати кинули петарду у штрафний майданчик англійців.ДеПо

В Одесі триває поєдинок 6-го туру Ліги Європи "Зоря" - "Манчестер Юнайтед" Перед тим, яки команди вийшли на поле, зірковий Жозе Моуріньо дав автографи...ДеПо

Головний арбітр поки що прийняв рішення відкласти стартовий свисток. Чи відбудеться поєдинок у четвер, 8 грудня, наразі точно не відомо.Чемпион

У другий день змагань відбувся центральний поєдинок між студентами Сумського класичного вишу та студентами сумського педагогічного. Другий матч між командами глухівського педагогічного та СНАУ завершився перемогою перших...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Шахтар в результативному поєдинку переграв Брагу

Завдяки дублям у виконанні Кривцова і Тайсона, Гірники здобули виїзну перемогу над Зброярами, завершивши таким чином груповий етап Ліги Європи з 18-ма очками у власному активі (4:2). Новини футболу

Як виглядає аншлаг на матчі "Зорі" - "Манчестер Юнайтед"

Поєдинок 6-го туру Ліги Європи викликав неабиякий інтерес Про це повідомляє Depo. Стадіон під зав'язку забитий фанатами. ДеПо

Поєдинок 6-го туру Ліги Європи розпочнеться о 20:00 Про це повідомляє Depo. До матчу менше години. ДеПо

Зоря - МЮ.

Запасні: Шевченко, Кулач, Ліпартія, Пауліньо, Гречишкін, Бонавентура, Чечер UA-Футбол " проведе текстову трансляцію поєдинку. Ua-football

Став відомий склад "Манчестер Юнайтед" на матч з "Зорею"

Поєдинок 6-го туру Ліги Європи розпочнеться о 20:00 Про це повідомляєDepo. Ось стартовий склад "Зорі". ДеПо

Як виглядають роздягальні "Зорі" та "Манчестер Юнайтед"

Поєдинок 6-го туру Ліги Європи розпочнеться о 20:00 Про це повідомляє Depo. За мить команди прибудуть на стадіон "Чорноморець". ДеПо