Новости по метке:

починатися

Пропонуємо дізнатися про найважливіші події в історії нашого міста, які сталися у 1884-1886 роках Івано-франківський портал новин "Репортер"

Святкування Масляної розпочнеться 24 лютого, о 16:00 на пл. Свободи в Харкові. Слободской край

Масляна 2017 розпочнеться у понеділок, 20 лютого, і триватиме до Прощеної неділі 26 лютого. ОГО.ua

Пропонуємо дізнатися про найважливіші події в історії нашого міста, які сталися у 1884 року: Івано-франківський портал новин "Репортер"

Пропонуємо дізнатися про найважливіші події в історії нашого міста, які сталися у 1880-1884 роках Івано-франківський портал новин "Репортер"

Пропонуємо дізнатися про найважливіші події в історії нашого міста, які сталися у 1878-1880 роках: Івано-франківський портал новин "Репортер"

Невже починається? Потічки на Закарпатті вийшли з берегів, підтоплює дворогосподарства. На Закарпатті розпочалась відлига. Через сильний дощ і потепління у селах виходять...Ужгород.net.ua

Завтра стартує обласний етап Всеукраїнського конкурсу Радіо Трек

Після 40 років життя у жінки тільки починається - довели вчені

Вчені запевняють: після 40 починається найщасливіший період життя жінки.UkrMedia

Пропонуємо дізнатися про найважливіші події в історії нашого міста, які сталися у 1875-1878 роках: Івано-франківський портал новин "Репортер"

Свята скінчилися, а урядові подарунки закарпатцям тільки починаються. Які сюрпризи чекають на ужгородців у цьому році?Ужгород.net.ua

Я не знаю, що буде завтра. Я знаю точно одне: я студент, і я маю право на теплий корпус, прозору сесію і якісну освіту. Я маю право не мовчати. Украинская Правда

Джессіка Біл розповіла, як починався її роман із Джастіном Тімберлейком

Дружина Джастіна Тімберлейка стала учасницею шоу The Late Late Show з Джеймсом Корденом. UkrMedia

З понеділка у львівських школах починається навчання...zaxid.net

Пропонуємо пригадати найважливіші події в історії нашого міста, які сталися у 1849-1865 роках. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Пропонуємо пригадати найважливіші події в історії нашого міста, які сталися у 1845-1848 роках. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Пропонуємо пригадати найважливіші події в історії нашого міста, які сталися у 1821-1834 роках. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Соціологи дослідили, які дати найбільше люблять і не люблять українці Експрес

16.12.2016(Ctrl →)

Калейдоскоп событий