потужний удар

Нива на останніх хвилинах здобула перемогу над Укропом

Зате після перерви "Укроп" першим міг відкривати рахунок. Після розіграшу штрафного удару, Пікуль потужним ударом відкрив рахунок у грі.Галичина спортивная

Янукович спробував очорнити Небесну сотню

місцем влади, по якому боляче вдарив Кремль, передає Корупція.Інфо "Поява Віктора Януковича в якості свідка захід з козиря, оскільки це потужний удар по позиціях української влади. На жаль, винних у розстрілі Небесної Сотні досі судом так і не названо, а...Корупція

Власов нокаутував Чахкієва і став чемпіоном WBA International

в розмін і ударом по корпусу відправив на підлогу Власова, але той зумів піднятися. Чахкієв кинувся його добивати, пропустивши кілька потужних ударів в голову і впав. На початку сьомого раунду Власов нокаутував...Sportgid

Під Дебальцевим знищено чотирьох бойовиків, - волонтер

У ніч на четвер, 1 грудня, в районі окупованого бойовиками "ЛНР" і російськими військовими Дебальцевому Донецької області невідомі завдали потужного удару по терористах, які обстрілювали позиції окремої механізованої бригади ЗСУ, що захищає Світлодарську дугу. Про це відомий волонтер з Дніпра...Национальный антикоррупционный портал АНТИКОР

трагічний рейс Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на AS. "Літак повністю вийшов з ладу, сталося різке падіння, а потім потужний удар", - сказала стюардеса. Також Хімена Суарес заявила, що літак BAe 146/Avro RJ, виконував рейс Санта-Крус-де-ла-Сьєрра - Медельїн, не...ДеПо

На Кубані машина знесла житловий будинок: господар вижив (ФОТО)

водій "Опеля" на повороті вилетів з дороги, зніс залізну огорожу і паркан, після чого врізався в стіну житлового будинку. Від потужного удару цегляна стіна зруйнувалася, а чоловік, який перебував у цей момент вдома, отримав травми. Він був госпіталізований. Правоохоронці з'ясовують...ДеПо

поєдинку вийшов не надто вдалим для гостей. Ледь не перша атака лучан призвела до взяття воріт Рудько парирував перед собою потужний удар Шабанова, а досвідчений Діденко, опинившись першим на добиванні, переправив мяч у ворота. Пропущений гол, схоже, став несподіванкою для...Урядовий Кур'єр

рідні стіни будуть йому допомагати, поділився Галці наставник Тараса Андріан Петрущак. Бій пішов за планом. Вичікавши вдалу мить, Сапа провів потужний удар рукою, збивши суперника з ніг. Китаєць намагався швидко встати, але після потужної серії Тарас перевів бій у партер.Бліц-інфо

Знову непереможний: іванофранківець у Китаї побив місцеву зірку змішаних єдиноборств

й рідні стіни будуть йому допомагати, поділився наставник Тараса Андріан Петрущак. “Бій пішов за планом. Вичікавши вдалу мить, Сапа провів потужний удар рукою, збивши суперника з ніг. Китаєць намагався швидко встати, але після потужної серії Тарас перевів бій у партер.Галичина спортивная

Для Одеси Путін готує потужний удар

Кремль не відмовився своєї ідеї розхитати стабільність Одеської області, а тому нових провокацій варто чекати вже у новому, 2017 році. UkrMedia

Ломаченко достроково переміг Уолтерса і залишився чемпіоном світу

ямайця Ніколаса Уолтерса. Українець здобув впевнену перемогу і зумів захистити свій пояс. Вже наприкінці першого раунду Ломаченко завдав кілька потужних ударів, після чого перевага залишалася за українцем, який контролював центр рингу і поступово пробивав захист опонента. Уолтерс з часом...Зеркало недели (газета)

Ломаченко - Волтерс.

ніч проти неділі. "Hi-Tech" Ломаченко демонструватиме свою фантастичну техніку та виснажуватиме суперника невпинними пересуваннями по рингу. Волтерс зробить ставку свій потужний удар і спробує вирішити справу у першій половині бою, поки буде повен сил. Тож українцю необхідно вистояти на старті...Еспресо TV

які, підтримуючи розмаїті євроскептичні політичні сили, змінюють у ЄС громадську думку. А це — пряма загроза європейській безпеці. Німеччина вже зазнавала потужного удару кремлівської пропаганди: російське ТБ кричало про згвалтовану біженцями з Близького Сходу російськомовну німецьку дівчинку… Згодом виявилося, що ніякого...Високий замок

Але в перспективі є реальна загроза розвитку негативного сценарію, у зв'язку з чим комбат вважає, що бійцям антитерористичної операції потрібно буде першими потужно вдарити по «ДНР». Politic.kiev.ua

«Дніпро» і «Сталь» в чемпіонаті України: чудове повернення Лучкевича і поразки в Києві

Турсунов, красивим обвідним ударом легіонер відправив м'яч у дальній кут воріт Луніна. 1-0. Дніпряни відігралися вже за хвилину: Руслан Ротань потужним ударом з лінії штрафного майданчика розстріляв ворота Шуста. 1-1. У другому таймі перевагою заволоділи гравці «Дніпра». Не можна сказати,...Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Шок: Тимошенко завдала потужного удару у відповідь Ляшку.

Лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко прокоментувала звинувачення голови Радикальної партії Олега Ляшка. The post Шок: Тимошенко завдала потужного удару у відповідь Ляшку.Корупція

"Світлодарська дуга".

двох "молодих республік"). Вельми очевидний і тактичний план Генштабу ЗСУ на цьому напрямку, який почав реалізовуватися влітку 2016 року - потужний удар по рівнині між населеними пунктами, який змусив би супротивника залишити під загрозою повного знищення ключові пункти - Логвинове,...ДеПо

Україна - Фінляндія: найкращі фото матчу

штангу, звідки Кравець пробив у дотик - 1:0. В одному з епізодів другого тайму подвоювати перевагу українців міг Коноплянка, але потужний удар півзахисника "Шальке" відбив воротар. Наприкінці зустрічі за національну команду дебютував 18-річний півзахисник "Динамо" Віктор Циганков, але рахунок на...Зеркало недели (газета)