потужний удар

Бівол захистив титул WBA

В кінці третього раунду Бівол відправив Берріджа в нокдаун, а на початку четвертого засипав суперника потужними ударами, знову відправивши його на настил. Команда новозеландця вирішила припинити бій.Sportgid

Олексій Михалюк виходив сам на сам з воротарем залізничників, але не зміг його обіграти. А на 11 хвилині Олександр Єлісєєв потужним ударом зі штрафного все ж закрутив м'яч у верхній кут воріт. Втім вже за дві хвилини залузничнки відігруються після...Спортивний Житомир

Договорняки докатились до женского футзала

команд не збирається забивати голи. Лідер і капітан команди Косівського району, яка в попередньому матчі нанесла по воротах суперників безліч потужних ударів, забивши неперевершений гол з центра поля потужним ударом під поперечину, у цій грі просто і з усмішкою на...Спорт.ua

Меморіал Юста-2017: "Карпати" U-19 - ФК "Тернопіль" - 3:0

таки забили другий м’яч у грі. У фіналі атаки з переводом м’яча з центральної зони на праве крило нападу Пецків потужним ударом зробив рахунок 2:0. Тернополяни, треба віддати їм належне, й після другого пропущеного м’яча не полишали спроб змінити хід...Галичина спортивная

уродженець Сумщини Сергій Рибалка. В першому таймі забити один одному суперники не змогли. В другому (ближче до завершення гри) після потужного удару Сергія та добивання Яремчука, м’яч врешті побував у воротах, однак арбітр зафіксував офсайд у Романа. Тож фінальний свисток...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

удар Поночовного в ближній кут після розіграшу кутового, а через декілька миттєвостей за хмельничан зіграв каркас воріт, у який прийшовся потужний удар Войтка метрів з 10-ти. Після цього ініціатива перейшла на бік господарів, які окрилені несамовитою підтримкою рідних трибун, миттєво...Спортивний Житомир

Волынь взяла верх над узбекским Металлургом

подачі кутового гравець «Металурга» невдало виніс м’яч і на підборі першим був Олег Марчук, який з лету з двадцяти метрів потужним ударом увігнав шкіряного під поперечину — гол! У підсумку, незважаючи на жорсткий опір суперника, волиняни здобули перемогу — 2:1.Спорт.ua

Спаринг. "Карпати" - "Раднік" - 0:0

Ігор Богач, який і завдавав удару по воротах Младена Лючіча. Ще двічі непогано прикладався до м’яча Роман Толочко, однак його потужні удари виявилися неточними.Середина тайму минула під знаком атак боснійців. На 23-й хвилині непоганий момент був у кращого бомбардира «Радніка»...Галичина спортивная

"Шахтар" розгромив "Ріу Аве" в заключному матчі на зборах в Португалії

Португальці відповіли потужним ударом Рафи Соареша - вище воріт.Unn.com.ua

Джейсон Соса: мрії, які стали реальністю

зійти на боксерський Олімп так і залишаться мріями. Проте в одинадцятому раунді «El Canito» затиснув Фортуну біля канатів, почав бомбардувати потужними ударами з усіх сторін і відправив останнього в нокдаун. Відійти від такого потрясіння Хав'єр не зміг, а тому усі...Спорт.ua

Армія оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ) завдала потужні удари по позиціях сирійських урядових військ у відповідь на танковий обстріл Голанських висот.За Киев

Мора дав пораду Джейкобсу, як побити Головкіна

Джейкобсу (32-1, 29 КО) в поєдинку проти Геннадія Головкіна (36-0, 33 КО)."Джейкобсу слід бути дисциплінованим, з самого початку наносити багато потужних ударів, отримавши тим самим повагу Головкіна, бути у відмінній фізичній формі і справлятися з тиском GGG", - написав Мора...Sportgid

Кубок ДЮФЛУ-17: "УФК-Карпати" U-16 - "Мункач" U-16 - 5:0

по 35 хвилин), отримавши передачу на лівому крилі атаки, змістився до середини, по ходу обігравши захисника, і метрів з двадцяти потужним ударом поцілив у дальній кут.Зазвичай, коли одна команда увесь час атакує, а інша, відповідно, думає виключно про оборону, гра...Галичина спортивная

Авдіївка вражена потужними ударами мінометів і танків

Гібридна армія Росії випалює Луганське 152-мм артилерією. UkrMedia

Росія може відмовитися від Криму - Джемілєв

від Криму буде схожа на політичне харакірі для нього особисто, - вважає нардеп. При цьому він зазначив, що санкції завдають потужного удару економіці РФ: “ Якщо так буде продовжуватися, а ми сподіваємося, що вони будуть посилені, але навіть якщо на...Єдність

«Матусю, вставай, розплющ очка»: на Волині поховали жінку, яку збив батько рівненського «бурштинового» прокурора

на них вилетіла іномарка. Все відбулося миттєво водій легковика, дивом не зачепивши дитину, збив жінку і поїхав собі далі. Від потужного удару жінка померла на місці. Зупинили водія-втікача лише в сусідньому селі інші водії, бо запідозрили, що він пяний.Press-Центр

рахунок втратили Кефа і Пелех, а на останньому рубежі у синьо-жовтих вдало діяв Войтович. Втім ж на 13-й хвилині після потужного удару Карімі кіпер Енергії відбив мяча майже перед собою, де першим на добиванні виявився Кадхедай. Українці проковтнути цей пропущений...Спортивний Житомир

ДТП в Миколаєві: п

зупинили для перевірки документів. У цей момент у службову машину врізався позашляховик. Про це повідомляє Infokava.com з посиланням на ТСНВід потужного удару авто поліцейських розвернуло, і воно влетіло в машину, яку перед цим зупинили. Обидва поліцейських зазнали...Infokava.com

за нереалізований напередодні пенальті, але його ударам бракувало влучності. Українці отримали змогу гідно відповісти лише на 34-й хвилині – з потужним ударом Шотурми впорався Хуанхо, який відбив м’яч на кутовий. З нього збірна України і подвоїла рахунок. Після удару Миколи...Spy-Football

Єгипет - Марокко 1:0.

вразивши взагалі нічим. Це був такий же в'язкий, тужливий футбол, в якому знайшлося місце двом напівмоментам. У "фараонів" Хассан завдавав потужного удару з лівого кута воротарського майданчика у ближній кут, але голкіпер встиг перекрити зону і парирувати постріл. Біля інших...Ua-football