потужний удар

"Зоря" перемогла "Герту" в Лізі Європи

Сілас потужним ударом зі штрафного пробив точно в кут воріт. Однак після цього почала тиснути вже "Зоря".Ваші новини

Канада завдала потужного удару по Росії

У Канаді набув чинності аналог американського "акту Магнітського". Online.ua

На вагу золота: у Виноградові пройшов головний матч обласної першості з футболу /ФОТО/

невлучними ударами. Натомість атаки Миная виглядали більш акцентованими, а форварди настирливішими. Під час однієї з таких атак на 30-й хвилині потужним ударом під перекладину воріт Севлюша рахунок у матчі відкриває півзахисник Василь Пиняшко. 1: 0 більше голів у цьому...Голос Карпат

американцем Тоні Фергюсоном (23 -3)."Я думаю, що Фергюсон переможе Макгрегора. У Конора є один шанс, якщо він зможе потрапити своїм потужним ударом по високо піднятого підборіддя Фергюсона. Але, Тоні дуже стійкий хлопець, і має високий рівень грепплінг. Само собою, Конор...24boxing

Чемпіон світу за версією WBO у другій напівлегкій вазі український боксер Василь Ломаченко нагадав майбутньому супернику кубинцю Гільєрмо Рігондо про свої потужні удари. 1NEWS

Полтавська невдача "Руху"

Уже на 47-ій хвилині Савченко пробив здалеку - варто відзначити сейв Ільющенкова. Галичина спортивная

Під час гри один з них заліз у трансформаторну будку. Хлопчик загинув від ураження струмом напругою 10 000 Вт. Від потужного удару дитина загинула на місці. Наразі правоохоронці з’ясовують деталі справи, зокрема й те, чому будка не була зачинена, повідомляє...Народна Правда

На Святошині у Києві під колесами Jeep Cherokee загинув пішохід-камікадзе

ряду, поява пішохода (він рухався зліва-направо по ходу руху авто) стала повною несподіванкою і він не зміг уникнути наїзду. Від потужного удару пішохід одразу загинув. Удар був такої сили, що тіло пішохода знаходиться за 100 м від місця наїзду. При...Еспресо TV

Чемпіон світу з боксу в суперважкій вазі за версіями IBF, WBA і IBO британець Ентоні Джошуа розповів, що відчув після потужного удару Володимира Кличка під час їхнього бою на "Вемблі". Повідомляє сайт Sportanalytic.com. "Коли я впав, знав, що це може...Sportanalytic

Чарло почав бій досить спокійно. В певний момент претендент пропустив потужний удар від Чарло і опинився в нокауті.24boxing

своїх ударів. Конор підстрелить його підборіддя. Коли Макгрегор потрапляє точним ударом, це позначається на людях так само, як і дуже потужні удари. Ноги починають роз'їжджатися. Стиль Тоні такий, що його щелепу стає мішенню. Ця звичка небезпечна, тому що Конор дуже...24boxing

Антоніо Валенсія відзначився найкрасивішим голом вересня в англійській Прем’єр-лізі. У поєдинку 5-го туру АПЛ "МЮ" – "Евертон" (4:0) він неймовірно потужним ударом з кута штрафного майданчика відправив м’яч у ворота Джордана Пікфорда. М’яч, забитий Валенсією, порівнюють з гарматним пострілом: Всі...1NEWS

у себе, не даючи тим самим можливості випустити «мельникам» п’ятого гравця, аби врятувати гру. За 23 секунди до кінця Талес потужним ударом поцілив у поперечину воріт Ципуна, і це був останній небезпечний момент у цій зустрічі.Отже, «Продексім» програв другий поєдинок...Pravda.ks.ua

Дипломат: Україна завдала потужного удару у відповідь

Відтак, рішення про створення робочої групи Україна «завалила». Replyua

ФК "Львів" програє вдома "Агробізнесу"

та надійно діяли захисники “Агробізнеса”. Наполегливість та пресинг суперника дали результат на 62 хвилині, Груша отримав передачу від партнера та потужним ударом з кута штрафного майданчика метрів із 25-ти поцілив у дальній кут воріт Герича, 0-1. У карний майданчик вривається...Галичина спортивная

за національну команду. Атаки іспанців слідували одна за одною, і на 23-й хвилині Іско додав до гольової передачі забитий м'яч потужним ударом під поперечину. Ще через три хвилини Червона Фурія оформила розгром: Тьяго Алькантара відгукнувся на навіс дебютанта збірної Альваро...Урядовий Кур'єр

Картата шизофренія.

хорвати приїхали до Києва. І у разі їхньої поразки на Батьківщині засмутяться далеко не всі. Шанс для збірної України? Чи потужний удар пораненого звіра? Що занадто - те Здравко Проблеми хорватського футболу набагато глибші, ніж пропущений гол від фінів на...Ua-football

У Кропивницькому між собою зіграли «Зірка» та «Зірка» U-21

захисник віддав передачу Максиму Драченку, але дальній удар хавбека був неточним. Зірка ударно провела завершальну пятнадцятихвилинку першого тайму. Спочатку були потужні удари Павла Полегенька та Олексія Чичикова обидва постріли заблокували захисники. Але на 27-й хвилині Марк Медведєв невдало перехопив простріл...Fotoinform

"Нива" не втримала перемогу над "Прикарпаттям"

вперед "Ниві" вдалося завдяки стандарту. Метрів за 35 від воріт збили Володимира Пришнівського. До м'яча підійшов Богдан Слоневський і завдав потужного удару по центру, заставши зненацька воротаря "Прикарпаття" 1:0. Але радіти господарям довго не судилося. В одній із наступних атак...Бліц-інфо

Моторошний випадок: хлопчик загинув від потужного удару струмом

The post Моторошний випадок: хлопчик загинув від потужного удару струмом appeared first on Корупція Інфо.Корупція