потенційні новачки

Меморіал Юста-2017: "Карпати" U-19 - ФК "Тернопіль" - 3:0

який у перерві в рамці замінив Ющишина. Мали підопічні Василя Матвійківа гарну нагоду, аби відігратися і на 55-й хвилині. Але потенційний новачок гостей, вигравши повітря, пробив головою поруч зі стійкою. Львів’яни на це відповіли двома небезпечними атаками і на 64-й...Галичина спортивная

Гра відбулася на штучному полі ФОК "Олімпія" і закінчилася внічию. У цьому матчі за наш колектив зіграло багато потенційних новачків. Перший тайм: Філіпенко, Темерівський, Найко, Бугай+ гравці на перегляді.Буковинська правда

Сьогодні ФК Буковина зіграє з тернопільською Нивою

У матчі з Університетом грали переважно потенційні новачки Буковини. Наступна контрольна гра Буковини запланована на 19 лютого.Погляд

Ворсклою на зборі в Туреччині, взяв участь в декількох контрольних матчах, але кінець кінцем полтавчани відмовилися від підписання контракту з потенційним новачком, пише footboom.com. Матвt'd покинув Олександрію у першій половині січня і після цього встиг побувати на перегляді в Геліосі.Чемпион

"Нива" розгромила "Руданці" та пройшла у наступний етап

у нижній кут вдалося оформити дубль. Цього разу асистував нападнику Богдан Слоневський. 3:0. Третій гол у ворота "Руданців" провів грузинський потенційний новачок "Ниви" Немо Шелія. Вдруге у цьому матчі результативна передача на рахунку Слоневського, який вивів Шелію на побачення з...Галичина спортивная

Товариський матч.

Львівщини футбольного клубу «Миколаїв» завершував другий навчально-тренувальний збір Народний Клуб «Верес». Головною метою тренерського штабу у цьому поєдинку був перегляд потенційних новачків, тому не дивно, що зі стартових хвилин у складі рівнян вийшло лише четверо футболістів, які на контракті –...Sportgid

Народний Клуб «Верес». Читайте також: Рівненський "Верес" розійшовся нічиєю із винниківським "Рухом" Головною метою тренерського штабу у цьому поєдинку був перегляд потенційних новачків, тому не дивно, що зі стартових хвилин у складі рівнян вийшло лише четверо футболістів, які на контракті –...Все

За крок від реваншу

і зрадницьки пролетіла поруч зі стійкою. Згодом після паса Андрія Кікотя класний момент змарнував Святослав Зубар. Він програв свою дуель потенційному новачку «Вересу» Олександру Іллющенкову. Загалом матч складався для команди Руслана Мостового вдало і, здавалося, реванш за січневу поразку таки...Галичина спортивная

Петро Бадло про матчі з "Демнею" та "Рухом"

Другої ліги. Звичайно, гра ще далека до ідеалу, але певні позитивні моменти можна відмітити. У цьому матчі переглянули у дії потенційних новачків – воротаря та нападника. Після гри вирішено залишити їх у команді для подальшого перегляду. Завтра на команду чекають...Галичина спортивная

НК "Верес" переглядає екс-воротаря "Карпат"

У вчорашньому матчі рівненської команди із винниківським «Рухом» (1:1) за «Верес» зіграли чотири потенційні новачки. У другому таймі ворота захищав вихованець тернопілького футболу, екс-голкіпер львівських «Карпат» Олександр Ільющенков. У зелено-білій футболці страж воріт провів 21...Галичина спортивная

U-21: Александрия разгромила Олимпик из Кропивницкого

Їх суперником був кропивницький «Олімпік». Олександрійці, маючи повну ігрову та територіальну перевагу, одержали впевнену перемогу. «Дублями» відзначилися Вадим Вітенчук та потенційний новачок команди, також по одному голу забили Євген Протасов та Вадим Гранчар. ФК «Олександрія U-21» - «Олімпік» (Кропивницький) -...Спорт.ua

Андрей ШЕВЧЕНКО: «Желаем удачи Шахтеру в Лиге Европы»

Ми бажаємо удачі нашій команді в цих матчах. - Чи знайшли Ви потенційних новачків для збірної у складах молодіжної або юнацьких команд?Ukrainefootball.net

з Маріуполя може посилитися ще деякими футболістами. Як повідомляє телеканал Футбол 1, на перегляді в команді Олександра Севідова знаходяться три потенційні новачки. Це колишній захисник Вереса Євген Неплях, екс-бек Карпат Костянтин Ярошенко, а також центральний півзахисник Роджер Гоміс, який є...Чемпион

"Карпати" готують підсилення

Якраз про це я нещодавно спілкувався із президентом. Ми зійшлися на думці, що "Карпатам" просто необхідний хороший селекційний відділ. Половина потенційних новачків була не готова, розтренована. Медичні тести показували, що ці гравці наче й кваліфіковані, але у кожного різний рівень...Футбольні трансфери

У матчі з "Університетом" грали переважно потенційні новачки "Буковини". Наступна контрольна гра "Буковини" запланована на 19 лютого.Буковинська правда

Олег ДУЛУБ: «Мы продолжаем поиск новых игроков»

Половина потенційних новачків була не готова, розтренована. Головне, що ми грали проти хороших суперників.Галичина спортивная

чемпіонату України. Крім того, буде заявлений на друге коло марокканський нападник Моха. Також на зборах в Туреччині Роман Санжар переглядає потенційного новачка з Бразилії. Також до табору Олімпіка на перегляд прибуде нігерійський футболіст, пише MatchDay. Раніше повідомлялося, що Олімпік може...Чемпион

"Рух" зіграв внічию з тернопільською "Нивою"

Руслан Мостовий. «Нива»: Механів (потенціний новачок 46), Пріхна, Пікуль, Мороз, Коник (В.Бадло 69), Понєдєльнік, Слоневський, Шевченко, Гатала (Матвійків 46), Шелія, потенційний новачок ( Кривобедрий 65). Головний тренер: Петро Бадло Голи: Б.Баранець 31’, - Пікуль 72’. Вилучення: Б. Баранець 68. Перед...Галичина спортивная

Потенційний новачок "Олександрії" втік з клубу

Український форвард Юрій Габовда зненацька вирішив відмовитися від переходу в "Олександрію". Сайт Footballtransfer, оперативні новини про футбольні трансфери! Футбольні трансфери

Андріан Бабич: "Основну увагу приділяємо фізиці та силовій підготовці"

даному етапі підготовки команди і такі зустрічі потрібні. В даному випадку головне — не результат, а налагодження ігрових зв’язків, перегляд потенційних новачків. — Ти в другому матчі поспіль відзначаєшся гольовими передачами. Це тренерська настанова ходити вперед? — Так, це була...Галичина спортивная