посів

І.Марченко і С.Стаховський подолали стартовий бар

України. В першому колі відбору третього турніру сезону серії Великого шолому С.Стаховський одержав звитягу. Без зайвої розтрати сил киянин, маючи 11 номер посіву, здобув перемогу над французом Кенні Де Схеппером — 6:3, 6:4. Якщо С.Стаховському для виходу...1NEWS

Монсанто проведено День поля. В рамках заходу оглянуто та проаналізовано безпосередньо на демонстраційних ділянках фермерських господарств ЛІС та Кристал стан посівів озимого ріпаку різних гібридів та товарного посіву озимого ріпаку, повідомляють у Кобеляцькій райдержадміністрації. Під час пленарного засідання регіональні представники...Online.ua

По селу Зоря під Маріуполем "пройшло" торнадо

чітко видно страхітливий смерч, на другому - його наслідки.Слід зазначити, що Сергій також розповів, що смерч зніс 10 гектарів соняшникового посіву, що суттєво негативно вплине на подальше його «народження».Відео торнадо опубліковані 23 і 24 червня 2017 року.За...Infokava.com

За її словами жінка вирощувала рослини для власних потреб. Її дії слідчі кваліфікують за статтею 310 КК України. Прес-Центр

Воротар Олександрії перебрався у чемпіонат Кіпру

контракт на один рік з клубом Ерміс з міста Арадіппу, що представляє вищий дивізіон. У минулому сезоні новий клуб Новака посів дев'яте місце у чемпіонаті, передає ua-football.com.Чемпион

Поступився Павло тільки французу Валєнтіну Праду. Нагадаємо, Павло Тимощенко у нинішньому сезоні виграв вже четверту медаль на етапах Кубка світу. 1NEWS

на фото) завоював місце на п’єдесталі на всеукраїнському турнірі з армспорту Lviv Open Cup. У суперважкій ваговій категорії (95+) він посів друге місце, повідомляє “Все про спорт”. Перемогу у цій ваговій категорії святкував Андрій Пушкар (по центру), який наразі володіє...В кулуарах

Рівненщини в Чемпіонаті Асоціації аматорського футболу України завершили сезон, який відбувся вперше за системою «осінь-весна». У групі 1 оржівський ОДЕК посів підсумкове четверте місце, а ФК «Малинськ» - дев’яте з одинадцяти клубів.ОГО.ua

привезли медалі із Чемпіонату України серед юнаків та дівчат 2002 року народження та молодших. Юрій Ткачук на дистанції 1500 м посів перше місце.Все

ВК "Ужгород" посів друге місце на "водному" чемпіонаті України.Ужгород.net.ua

У Львові відкрили з

з'їзді завершені. Усі світлофори на розвязці працюють, встановлені дорожні знаки. Також проведено благоустрій території, біля нового зїду завезли землю для посіву трави. Прес-секретар Львівавтодор також додав: Єдине, поки не нанесено розмітку. Розмітка зявиться упродовж двох тижнів. Її наноситимуть не лише...Щоденний Львів

На території Кіровоградської області триває комплекс оперативно-профілактичних заходів, спрямований на викриття подібних правопорушень, а також перекриття каналів надходження наркозасобів до споживачів та недопущення витоку в незаконний обіг наркосировини рослинного походження. Komora.info

сьогодні він піднявся на 29 рангів. Нагадаємо, що українці без віз можуть відвідати 119 країн світу. The post 29 позицію посів український паспорт в рейтингу паспортів світу appeared first on...Online.ua

Ясніна Ільченко на другому місці у категорії до 37 кг.; Максим Афтуляк посів друге місце в категорії до 34 кг.Моя Вінниця

Шосте місце за підсумками другого туру чемпіонату України з регбі-7 серед команд Вищої ліги посів тернопільський регбійний клуб "Терен"...Спорт Тернопільщини

Житомирський обласний осередок НОК піднявся в рейтингу на 5 сходинок

За підсумками роботи у 2016 році обласний осередок НОК України посів 7 місце серед регіональних відділень Національного олімпійського комітету України.0412.in.ua — сайт города Житомира