поступитися

Світоліна поступилась місцем у рейтингу топ-3 найкращих тенісисток світу

Українка Еліна Світоліна залишила топ-3 рейтингу Жіночої тенісної асоціації (WTA). iPress

Ліга Європи.

"Селтік" "Зеніт" 1:0Гол: Каллум Макгрегор 78 ФКСБ (Бухарест, Румунія) "Лаціо" (Рим, Італія) 1:0 Голи: Ньоер 29 NewWest Media

Тернопільський волейбольний клуб "Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ" двічі програв лідеру чемпіонату южненському Хіміку. Спорт Тернопільщини

Україна посіла третє місце в одному з двох оцінювальних блоків Індексу європейської інтеграції "Східного партнерства" (СхП). Украинская Правда

Кубок Федерації.

Парна зустрічЛюдмила Кіченок / Надія Кіченок (Україна) Ешлі Барті / Кейсі Деллакуа (Австралія) 3:6, 4:6 NewWest Media

ФК "Олександрія" поступилась грузинському "Торпедо"

На 59 хвилині червону картку отримав футболіст "Олександрії" Олексій Довгий. Півзахисник жорстко пішов прямою ногою на одного з гравців суперника. NewWest Media

Українки поступилися іспанкам у відборі до Євробаскету

На перших ролях у збірній України опинилися Ягупова, Удоденко та Радулович. Наступна гра збірної України відбудеться у Палаці спорту 14 лютого о 19:00 проти збірної Нідерландів. NewWest Media

Збірна України поступилася іспанцям в чвертьфіналі Євро-2018

В півфіналі Євро-2018 Іспанія зустрінеться з бронзовим призером минулого чемпіонату Казахстаном. Іншу пару склали збірні Португалії та фіналіст Євро-2016, команда Росії. NewWest Media

Збірна України з футзалу, поступившись Іспанії, покинула Євро-2018

Суперником українців в чвертьфіналі Євро-2018 з футзалу, який проходив у Любляні, була збірна Іспанії. Однак, Україна не змогла здолати свого суперника та вийти до півфіналу. Press-Центр

Чемпіонат Італії.

Столичний клуб програв уже другу гру поспіль, підпустивши до себе переслідувачів на відстань витягнутої руки. NewWest Media

Львів'яни у товариському матчі поступаються болгарському «Септемврі». Гал-info

"Динамо" поступилося у спарингу "Академії Пушкаша"

А вже за декілька секунд потому Жуніор Мораес відправив м'яч у ворота суперників після подачі Дмитра Хльобаса. Долю зустрічі вирішили останні дві хвилини, протягом яких угорці двічі вразили ворота Маханькова. Хльобас."Академія Пушкаша" (стартовий склад): 19. Читайте також: "Динамо" переглядає півзахисника...NewWest Media

ЧЄ-2018.

Згодом українцям вдалося рахунок зрівняти, але дотиснути суперника підопічні Косенка не зуміли. NewWest Media

Кубок Девіса.

Втім, у вирішальному поєдинку Мікаел Імер переграв Артема Смірнова. В перший ігровий день Сергій Стаховський та Артем Смірнов програли свої одиночні поєдинки. NewWest Media

Качинський: Польща не поступиться ЄС щодо судової реформи

Польща не піде ні на які поступки в суперечці з Євросоюзом з приводу судової реформи в країні. iPress

Вчора рівненський «Верес» програв у першому контрольному матчі румунському клубу «Газ Метан» із рахунком 3:1. ЧаРівне.info