Новости по метке:

постаті

Что это за Байда?

всех атаманов попросил памятника на площади, где Ленин был, а также еще с десяток улиц переименовать в честь казацких легендарных постатей. А может, Набережной и ограничимся? Ведь красиво звучит: Набережная Байды-Вишневецкого! А по остальным улицам — тут дай бог после...Z-city.com.ua

День народження чи день смерті знаменитостей та відомих постатей історії - все про 19 лютого. У цей день Верховна Рада України затвердила тризуб як малий герб України.Івано-франківський портал новин "Репортер"

День народження чи день смерті знаменитостей та відомих постатей історії - все про 16 лютого. У цей день Литва відзначає День незалежності.Івано-франківський портал новин "Репортер"

День народження чи день смерті знаменитостей та відомих постатей історії - все про 15 лютого. У цей день відзначають Всесвітній день онкохворої дитини та Стрітення.Івано-франківський портал новин "Репортер"

День народження чи день смерті знаменитостей та відомих постатей історії - все про 14 лютого. На честь цього відзначається День святого Валентина, як свято всіх закоханих..Івано-франківський портал новин "Репортер"

День народження чи день смерті знаменитостей та відомих постатей історії - все про 13 лютого. У цей день відзначають Всесвітній день радіо.Івано-франківський портал новин "Репортер"

День народження чи день смерті знаменитостей та відомих постатей історії - все про 12 лютого. У цей день відзначають Трьох Святих - Івана Златоуста, Василія Великого та Григорія Богослова.Івано-франківський портал новин "Репортер"

День народження чи смерті знаменитостей та відомих постатей історії - все про 11 лютого. У цей день відзначають Міжнародний день жінок і дівчат в науці.Івано-франківський портал новин "Репортер"

Відомі жінки України перетворилися в княгинь Київської Русі: опубліковані ФОТО

Цей фотопроект присвячений піднесенню української жінки в створенні історії, а також річниці хрещення Київської Русі. Закарпатський Кореспондент

День народження чи смерті знаменитостей та відомих постатей історії - все про 9 лютого. У цей день відзначають Європейський день безпечного Інтернету.Івано-франківський портал новин "Репортер"

День народження чи день смерті знаменитостей та відомих постатей історії - все про 9 лютого. У цей день відзначають міжнародний День стоматолога.Івано-франківський портал новин "Репортер"

День народження чи день смерті знаменитостей та відомих постатей історії - все про 8 лютого. У цей день великий князь Київський Володимир Мономах склав «Повчання» - перший дидактично-художній твір...Івано-франківський портал новин "Репортер"

запитують, хто їх найкращий лідер був, знаєте, про кого відповідають? Франц Йосиф, імператор Австро-Угорщини. В Україні було дуже багато цікавих постатей, для мене дуже цікава фігура Мазепи, тому що він був людиною, яка хотіла модернізувати Україну, але не вийшло з...ТВА

Грандіозна зустріч у херсонському театрі

досліджень в Херсоні". Це перший захід, що відбудеться в рамках фесту. Адже на 10-му фестивалі пан Андрій хоче представити 10 постатей, що займаються експериментальним театром. На подію можуть потрапити всі бажаючі, адже вхід безкоштовний. Еліза...Херсонцы

Степан Процюк високо оцінили оригінальність і мистецьку вартісність творчості Шнайдерів і пораділи за поповнення когорти обласної організації НСХУ такими творчими постатями. Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків  відзначив у своєму коментарі, що виставкова активність спілки прикарпатських художників і високий мистецький рівень...Бліц-інфо

День народження чи день смерті знаменитостей та відомих постатей історії - все про 7 лютого. The post Цей день в історії, 7 лютого 2018 року (ВІДЕО) appeared first on...Івано-франківський портал новин "Репортер"

День народження чи день смерті знаменитостей та відомих постатей історії - все про 5 лютого. The post Цей день в історії, 5 лютого 2018 року appeared first on "Репортер".Івано-франківський портал новин "Репортер"

День народження чи день смерті знаменитостей та відомих постатей історії - все про 2 лютого. У цей день відзначають Всесвітній день заболочених територій.Івано-франківський портал новин "Репортер"

День народження чи день смерті знаменитостей та відомих постатей історії - все про 1 лютого. У цей день газета «Таймс» надрукувала перший у світі кросворд.Івано-франківський портал новин "Репортер"

День народження чи день смерті знаменитостей та відомих постатей історії - все про 31 січня. У цей день створили Київську кіностудію науково-популярних фільмів.Івано-франківський портал новин "Репортер"

31.01.2018(Ctrl →)

Калейдоскоп событий