португальці

Гандболісти "Мотору" здобули другу поспіль перемогу в ЛЧ

Найрезультативнішим у складі переможців став росіянин Ігор Сорока з 6 голами. У складі португальців Едмілсон Араужо завершив точно 6 атак.1NEWS

Україна розпочне захист титулу чемпіона Євроліги з пляжного футболу

груп, а другі команди зіграють за третє місце. Додамо також, у минулому році українці у фіналі з результатом 2:1 обіграли португальців. Нагадаємо, Міністерство спорту назвало пріоритетні види спорту на найближчі...Unn.com.ua

Угорщина - Португалія 0:1.

вони провели в більшості. Результат поєдинку вирішив влучний удар Андре Сілви після навісної передачі від Кріштіану Роналду. У наступному поєдинку португальцям належить розім'ятися на збірній Андорри, а 10 жовтня відбудеться головний бій - піренейці чекають в гості збірну Швейцарії. Пропонуємо...Ua-football

Пеле: Вітаю Роналду, який приєднався до п

Вітаю Кріштіану Роналду, який приєднався до п'ятірки кращих міжнародних бомбардирів. Мої вітання, - написав Пеле. На рахунку 32-річного капітана португальців 78 м'ячів за збірну. Він обігнав Пеле, який забив за Бразилію 77 голів, та зрівнявся з іракським форвардом Хусейном...Ua-football

Офіційно. "Бенфіка" орендувала гравця "Інтера"

виступи в Португалії. Повідомляють Футбольні трансфери Гравець перейшов в "Бенфіку" на правах оренди. Оренда складе один рік і передбачає право португальців на викуп гравця.В минулому сезоні Барбоза зіграв за "нерра-дзурі" 9 матчів,в яких забив 1 гол.Сайт Footballtransfer, оперативні новини...Футбольні трансфери

«Динамо» пройшло у групу Ліги Європи, «Олександрія» програла БАТЕ і вилетіла

Щодо Динамо, то кияни не мали особливих проблем з португальцями. Високий замок

"Динамо" пройшло португальців, "Шахтар" отримав складний жереб

Пропонуємо вашій увазі дайджест найголовніших новин минулої доби. "Олександрія" поступилася білоруському БАТЕ і вилетіла з Ліги Європи. Sportgid

"Динамо" вийшло до групового етапу Ліги Європи

гравцем "Марітіму". А вже за 2 хвилини Гонсалес головою реалізував подачу Ярмоленка. На 64-й хвилині господарів врятувала поперечка, після атаки португальців. А вже за 4 хвилини гості відквитали один гол. Також у другому таймі Мбокані не реалізував ще одну гольову...Unn.com.ua

Слободян: Рахунок 0:0 залишає шанси на успіх і Динамо, і Марітіму

немає значення. Важливий також такий момент: зараз багато інформації про всі команди, і зібрати щось про те ж Динамо для португальців не проблема. Тому, мені здається, киянам потрібно схитрувати. У біло-синіх є кому забивати. Представники Марітіму напевно знають, чого очікувати...Ua-football

Калиниченко дав свій прогноз на матч Ліги Європи "Динамо" - "Марітіму"

Футбол газета. "Марітіму не той суперник, якого киянам слід боятися. "Динамо є явним фаворитом і при своїх трибунах повинно обігрувати португальців. Думаю, вони зробили висновки з попередніх поєдинків і пройдуть далі", - спрогнозував Калиниченко.Нагадаємо, "Динамо" зіграє сьогодні другий матч проти...Футбол газета

Анонс, суддя, трансляція

розташований в прибережній Африці. Поганий стан газону на стадіоні "Ештадіу ду Марітіму", слабка реалізація моментів киян, а також непоступливий характер португальців і як підсумок незручні нулі перед матчем на "Олімпійському". Великою проблемою для "Динамо" буде відсутність дискваліфікованого Євгена Хачеріді, який...Sportanalytic

Коуч "Динамо" планує розібратися з португальцями в основний час...Експрес

І головний тренер португальців Даніель Рамуш впевнений, що на домашньому полі фаворитом буде команда Олександра Хацкевича. Своїх гравців я попросив використовувати всі моменти, яких...Новини футболу

Динамо - Марітіму: де дивитись онлайн матч Ліги Європи

непоганий результат для виїзного матчу та ще й на такому важкому полі. З іншого результативна нічия зіграє на руку вже португальцям. Чи вдасться команді Олександра Хацкевича продемонструвати усі свої сильні якості вже в комфортних для неї умовах, дивіться в четвер,...Ua-football

Бесєдін: Постараємося пройти португальців

- Зараз найбільша конкуренція в Динамо - в атакуючій лінії? Час кожного нападника прийде, потрібно тільки правильно скористатися шансом. Ua-football

Відомий експерт: "Динамо" повинно проходити португальців

Відомий футбольний експерт і тренер Олександр Іщенко поділився коментарем, щодо майбутніх матчів "Динамо". Помітно, наскільки гравці переживають через невихід до групового етапу Ліги чемпіонів. Sportgid

Леоненко нехарактерно для себе висловився про "Динамо"

було мало моментів і чомусь не використовували фланги.Та мені здається в Києві буде інша гра і вони повинні проходити португальців", — підсумував Леоненко.Додамо, раніше Леоненко заявляв, що підтримуватиме Хацкевича на містку "Динамо", тому критики від...Sportgid

Тренер "Марітіму": Ми ніколи не здаємось

також показало себе хорошою командою, яка мала свої можливості і створила нам труднощі.", - сказав тренер "Марітіму", - сказав тренер португальців.Нагадаємо, "Динамо" зіграло в нульову нічию з "Марітіму" в матчі плей-офф Ліги Європи.Ці та інші події про український футбол читай...Sportgid

"Динамо" у меншості зіграло внічию із "Марітіму"

Після його удару головою м'яч парирував Шарлес. Сценарій другого тайму не змінився - підопічні Хацкевича шукали свого щастя біля воріт португальців. Unn.com.ua

Ліга Європи УЄФА: "Динамо" з "Марітіму" зіграли без голів

грало з португальським Марітіму. Повідомляє Футбол газета. Попри те, що підопічні Олександра Хацкевича створювали постійний тиск на захист та голкіпера португальців, створити вдосталь моментів, аби забити, так і не вдалося. В підсумку нічия – 0:0.Гра у відповідь пройде 24 серпня...Футбол газета