португальці

Слова з дивовижним значенням, яких бракує українській мові

меланхолії, туги за чимось, чого насправді ніколи не було. Воно близьке за значенням до португальського «содад» — почуття, як вважають, притаманного португальцям та бразильцям. Як зазначає авторка книжки, такі слова «нагадують нам, що ми всі, незалежно від мови і культури, зроблені з...ClipNews.info

збірну Україну за класом. (Хорвати, як на мене, є нині однією з найсильніших збірних Європи, і, якби пройшли у чвертьфіналі португальців, цілком могли виграти Євро-2016). По-друге, майже всі хорватські збірники грають у сильних європейських клубах. Саме грають! Причому провідні ролі,...Високий замок

Туринський Ювентус виграв і другий матч проти Порту. Цього разу підопічні Аллегрі мінімально здолали португальців. А переможний гол записав на свій рахунок Дібала, реалізувавши пенальті. В цілому гра пройшла під диктовку господарів, гості мали лише...Spy-Football

"Ювентус" здобув путівку в чвертьфінал Ліги чемпіонів

Туринський Ювентус вдруге обіграв Порту та вийшов до 1/4 фіналу Ліги чемпіонів. Італійці вдома завдали мінімальної поразки португальцям 1:0, повідомляє УНН з посиланням на сайт УЄФА.Ювентус, який мав до матчу перевагу в два мячі, домігся успіху і в...Unn.com.ua

Ліга чемпіонів.

Сьогодні вночі визначились ще два чвертьфіналісти Ліги чемпіонів. Цього разу підопічні Аллегрі мінімально перемогли португальців, завдяки голу Дібали.Sportanalytic

перемоги при одній нічиїй. В останньому поєдинку перед зустріччю з драконами Ювентус вирвав перемогу над Міланом з рахунком 2: 1. Португальцям потрібно забивати мінімум два мячі і при цьому не пропускати, щоб перевести поєдинок в овертайм. Зробити це буде практично...Spy-Football

Бенфіку в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Вийти вперед господарям вдалося вже в самому дебюті зустрічі Пьєр-Емерік Обамеянг розпочав розгром португальців. На початку другого тайму Пулішич подвоїв перевагу господарів. Для 18-річного американця цей гол став дебютним у Лізі Чемпіонів. І...Spy-Football

Ройс вибув до квітня

Дортмундська Боруссія не зможе розраховувати на свого півзахисника Марко Ройса у найближчий місяць через травму стегна. Боруссія Дортмунд офіційно підтвердила, що Марко Ройс вибув з гри до квітня в зв'язку з травмою стегна.В суботу 27-річний півзахисник був замінений у першому...Новини футболу

Катастрофа "Порту", щастя "Ювентуса" і "Севільї"

65 хвилин грав у чисельній меншості, тому логічно, що "Ювентус" у другому таймі провів два м'ячі і фактично перекреслив шанси португальців на чвертьфіналі. А от "Севілья" хоча й перемогла вдома "Лестер", та в цій парі ще все попереду. Повідомляє сайт...Sportanalytic

Ліга чемпіонів: "Севілья" розібралася з "Лестером", "Ювентус" - з "Порту"

Касільяса і відзначився дебютним голом у Лізі чемпіонів. Практично відразу туринці подвоїли перевагу і поставили крапку: Сандро навісив у штрафну португальців, а Дані Алвес прийняв м'яч на груди і другим дотиком вразив дальній кут. "Ювентус" - "Порту" - 2:0 Голи:...Зеркало недели (газета)

на десять" - прим. Чемпіона) футболістів Шахтаря родом з Бразилії, так і те, що увесь тренерський штаб клуб складається із португальців (і знову неточність - "забули" про серба Ігора Дуляя - прим. Чемпіона)! То ж не дивина, що офіційний сайт...Чемпион

Сьогодні відбудуться перші матчі Ліги Чемпіонів у 2017 році

"Боруссія" змогла обійти мадридський "Реал" і посісти перше місце. "Бенфіка", навпаки, набрала найменше очок і лише щасливий збіг обставин дозволив португальцям потрапити в плей-офф. В іншій парі зіграють "ПСЖ" і "Барселона", які вже зустрічалися між собою в плей-офф Ліги Чемпіонів...Ваші новини

Двома матчами сьогодні продовжиться розіграш Ліги чемпіонів

1/8 фіналу. Проте у 20 попередніх домашніх матчах з клубами з Німеччини "Бенфіка" зазнала лише двох поразок. Відзначимо, що за португальців не зіграє Живкович через дискваліфікацію, а Лісандро Лопес пропускатиме протистояння із-за травми коліна. У складі клубу з Дортмунду не...Unn.com.ua

вирішальну гру 6-го туру проти "Браги". Швидше за все, тому Степаненко й отримав непотрібне попередження, аби навмисно пропустити матч з португальцями, щоб дискваліфікація "згоріла" до більш важливих ігор плей-офф. В УЄФА за такий вчинок вирішили покарати футболіста додатковою дискваліфікацією за...Znaj.ua

Шевченко: Нам вдалося зловити португальців на контратаках

В захисті були спокійні і надійні, незважаючи на те що суперник йшов вперед і дуже хотів відігратися.Навпаки, нам вдалося зловити португальців на контратаках і перемогти з великим рахунком. Це все-таки впливає на настрій перед відповідальними матчами з Сельтою, — резюмував...Новини футболу

"Порту" викладе 20 мільйонів за молодого іспанця

Повідомляють Футбольні трансфери 22-річний гравець знаходиться в оренді в португальців від початку нинішнього сезону. Сайт Footballtransfer, оперативні новини про футбольні трансфери!Футбольні трансфери

лютого. Про це повідомляє офіційний сайт донецького клубу. Черговим суперником Шахтаря стане португальський Ріу Аве. Матч відбудеться на домашньому стадіоні португальців у Віла-ду-Конде. Початок о 12:30 за київським часом. Нагадаємо, Шахтар залишиться в Португалії до матчу з Сельтою. Світлина ФК...Чемпион

Гол "Бешикташа" визнаний найкращим на груповому етапі Ліги чемпіонів

Про це повідомив офіційний Twitter турніру. "Бешикташ" поступався з рахунком 0:3, але в підсумку зумів зрівняти рахунок і розділити з португальцями очки. Один з точних ударів "ножицями" у падінні здійснив Тосун після навісу від партнера. За цей гол проголосували 39%...Зеркало недели (газета)