поразки

ЧС-2018. Зустріч проходила в Андорра-ла-Вельї на стадіоні Насьональ і завершилася з рахунком 0:0. Збірна Андорри поклала кінець серії з 58 поразок у відбіркових матчах, яка тривала протягом 11,5 років. В останній раз Андорра набирала очки в матчах кваліфікації до ЧС...Чемпион

Українець Тимощенко переміг на етапі Кубка світу з п

Павло Тимощенко здобув перемогу на другому етапі Кубка світу, який проходить в Каїрі. Українець відмінно відфехтутвав - 26 перемог, 8 поразок - і обмежившись сімома очками штрафу в конкурі, вийшов на фінальний вид п'ятиборства "комбайн" з 20-секундною перевагою над найближчим...Зеркало недели (газета)

Статую Ш.О

службу ліги.Церемонія відкриття відбулася перед переможним для клубу матчем з "Міннесотою" (130:119), за підсумками якого баскетболісти "Лейкерс" перервали шестиматчеву серію поразок. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: О.Лень відзначився другим поспіль дабл-даблом у поєдинку НБА Довідка УНН: О'Ніл є одним з сильніших центрових в...Unn.com.ua

Хант битиметься з Льюїсом 10 червня

Оверіму. Льюїс в своєму останньому поєдинку нокаутував відомого важкоатлета Тревіса Брауна в другому раунді. Варто зазначити, що у Деррек не знає поразок в октагоні протягом шести...Sportgid

О.Лень відзначився другим поспіль дабл-даблом у поєдинку НБА

блок-шоти, зробив 2 перехоплення і віддав 1 передачу. Додамо також, "Фінікс" займає 14 місце на Заході 22 виграші і 50 поразок. У "Брукліна" 15 рядок Східної конференції 15 перемог і 56 програшів. Нагадаємо, що у попередньому протистоянні "Фінікса" та "Маямі"...Unn.com.ua

не ставав чемпіоном. Наша головна мета — повернути чемпіонський титул. Звичайно, хотіли би побити цей рекорд і завершити чемпіонат без поразок, але найважливіше для нас титул чемпіона, на ньому ми й зосереджені. Інші цілі важливі, але є вторинними. Якщо ми...Znaj.ua

світу за версією Всесвітньої боксерської ради (WBC) в суперважкій вазі. Всього на рахунку Маскаєва 39 перемог (28 нокаутом) і 7 поразок на професійному рингу. Останній поєдинок Маскаєв провів у 2013 році. Додамо, Маскаєв народився в Казахстані, у 1993 році виступав...Еспресо TV

британець Денні Вільямс. Цей поєдинок завершився перемогою росіянина за очками. Усього на рахунку Маскаєва 39 перемог (28 нокаутом) і 7 поразок на професійному рингу. Олєг Маскаєв. Світлина tass.ru...Чемпион

Жіноча гандбольна "молодіжка" не пробилася на фінал Євро-2017, а національна зазнала поразок у Польщі. В заключному матчі українки зіграли з господарями відбірного циклу - збірною Хорватії. На жаль, нашим дівчатам не вдалося...Ужгород.net.ua

в Першості України. В домашніх поєдинках, які відбулися 18-19на майданчику ЖДУ імені Івана-Франка, наші баскетболісти двічі обіграли БК "Коростень". Після поразок в минулому році на виїзді, житомиряни серйозно налаштувалися на гру і, захопивши ініціативу з першої першої хвилини зустрічі, не...Спортивний Житомир

Новатора, інформує сайт Федерації волейболу України. Проте на ділі для команди Романа Ковальчука все завершилося катастрофою, бо вона зазнала трьох поразок поспіль, не здобувши жодного очка. Матчі третього туру відбудуться 24-26 березня у Харкові. Чемпіонат України-2016/17 з волейболу Суперліга Чоловіки...Чемпион

України з футзалу. На паркеті легкоатлетичного манежу імені Володимира Голубничого клуб «Сумду» приймав одеський «Епіцентр К Авангард». Після трьох поспіль поразок на виїзді «Сумду» на домашньому майданчику ставили задачу перервати серію невдач і здобути перемогу у першому матчі півфінальної серії.UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Гандбол. Юні закарпатки 2002-2003 років народження збираються повторити досягнення старших землячок

СДЮШОРівки зійдуться у поєдинку із командою з Львівської області та розіграють золоті комплекти нагород, оскільки наші опоненти також йдуть без поразок.   Нагадаємо, що нещодавно Ужгород приймав ІІІ-й тур, в якому закарпатки завершили матч проти львів'ян нічиєю, 18:18.   Завтрашній поєдинок...ClipNews.info

молився за волю, мир і свободу України, єдність нашого нескореного і життєлюбного народу. Засвоївши уроки минулого, пізнавши історію перемог та поразок, ми не маємо права на помилку всупереч намірам манкуртів і блазнів. Єдиною церквою, сильною державою, молитвою батьків, успішною долею...НикВести

Сергей НАГОРНЯК: «Гладкий в Карпатах находит свою отдушину»

обіцяє бути цікавим і перебіг подій на полі важко передбачити. «Карпати» виграли у двох матчах поспіль, «Дніпро» також йде без поразок і двічі поділив очки з...Sportgid

О.Лень провів перший матч після травми в НБА

зі штату Аризона виграти 101:107. Зауважимо, що попередні три поєдинки О.Лень пропускав. Додамо, що "Фінікс" з 22 перемогами при 46 поразках залишається на 14 рядку Заходу. В активі "Кінгс" 27 звитяг і 41...Unn.com.ua

Порто Волей уже закінчив регулярний сезон у португальському чемпіонаті з показниками - 22 перемоги та 0 поразок. Чемпион

Максим Шацьких: Важко відходити від таких прикрих поразок, як у Кропивницькому

Гратимуть більш розкуто, на радісних емоціях і постараються на «Олімпійському» продемонструвати хороший футбол. Sportgid

"Вашингтон" переміг "Міннесоту" у центральному протистоянні НХЛ

"Вашингтон Кепіталс" перервав серію з чотирьох поразок, перемігши на власному льоду "Міннесоту Вайлд", повідомляє УНН з посиланням на сайт змагань. За підсумками двох періодів господарі зробили значний...Unn.com.ua