поразка

Партія Макрона програла боротьбу за місця в Сенат Франції

Партія французького президента Емманюеля Макрона потерпіла поразку, а перемогу здобули представники Республіканської партії.Зеркало недели (газета)

"Будівельник" з поразки стартував у кваліфікації Ліги чемпіонів ФІБА

Кияни дозволили супернику здобути п'ять очок переваги перед повторною грою. Київський "Будівельник" у Білорусі зазнав поразки від "Цмокі-Мінська" у другому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів ФІБА. Чемпіони Білорусі впевнено діяли в обороні і не дозволяли українцям піти...Зеркало недели (газета)

ФК «Бердичів» поступається в Андрушівці

земляків був шанс і зрівняти рахунок, але Ярослав Грабець, Руслан Стукал та інші свої гольові моменти не реалізували. Отже, гостьова поразка з рахунком 2-1. Два наступні матчі Чемпіонату Житомирщини бердичівляни проведуть у Бердичеві. Спочатку 30 вересня проти «Авангарду» з Новоград-Волинського,...РІО Бердичів

"Ураган" зазнав другої поспіль поразки на старті сезону

та автогол Корсуна дозволили хмельницькому "Соколу" здобути другу переконливу перемогу в сезоні, а от натомість "ураганівці" зазнали вже другої поспіль поразки на старті чемпіонату... Коли у рамках чемпіонату чи Кубку України зустрічаються команди з Хмельницького та Івано-Франківська, то це завжди...Галичина спортивная

Голкіпер "Спарти" витягнув 4 мертві м

Щоправда, такі зусилля не допомогли команді Кортсміта уникнути поразки. Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета!Футбол газета

Лідер Соціал-демократичної партії Німеччини Мартін Шульц заявив про те, що після поразки на виборах його політична сила переходить в опозицію.Повінь

вдома мінімально поступився чернігівській Десні. Єдиний гол в зустрічі гості забили в дебюті поєдинку, на четвертій хвилині відзначився Фаворов. Після поразки кременчужани опустилися на одну сходинку вниз на сімнадцяте місце. В наступному турі Кремінь зіграє на виїзді проти Балкан.  ...Футбол Полтавщини

Ліга 1. Нант продовжує перемагати, Сент-Етьєн поступається Бордо третю позицію

Всі три матчі закінчилися для господарів по різному. Господарі забили швидкий гол, але практично відразу і пропустили, а в підсумку взагалі зазнали поразки. Ua-football

"Вест Хем" дає Білічу черговий "останній шанс"

"Тоттенхема" і опинилися на 18-ій сходинці турнірної таблиці.Такі результати абсолютно не влаштовують босів "Вест Хема", які вже вкрай натерпілися від поразок команди, однак вирішили дати хорвату ще один шанс.В разі поразки в наступній грі АПЛ Біліча відправлять у відставку, а...Футбольні трансфери

«Ворскла» вдома зіграла внічию з «Зорею»

Вернидуба прагне потрапити у першу шістку, але зараз луганчани далеко від своєї мети і відступати їм нікуди. «Ворскла» ж після поразки від «Вереса» має реабілітуватися перед вболівальниками. Тож сьогодні глядачі мали підстави очікувати на принципову битву. «Ворскла» — «Зоря» 1:1...Интернет-издание «Полтавщина»

17 КО) поділився думкою щодо бою Дортікос-Кудряшов, у якому росіянин зазнав дострокової поразки. "Я, звичайно ж, дивився бій Діми Кудряшова і Дортікоса.24boxing

. Канцлер ФРН Ангела Меркель заявила, що партійний блок ХДС/ХСС має намір сформувати уряд. © REUTERS / Michael DalderШульц визнав поразку на виборах у Німеччині “Ми найсильніша партія – ХДС/ХСС, наше завдання – сформувати уряд, і проти нас уряд сформовано...Повінь

Вибори в Німеччині: Меркель заявила про підготовку до формування уряду

яка отримала на виборах близько 20%, заявляє, що не братиме участі в коаліції та має намір піти в опозицію. "Після поразки, якої ми зазнали в нашій ключовій федеральній землі - Північній Рейн-Вестфалії, - ми програли вибори в бундестаг", - сказав...Еспресо TV

"Нивою" (Тернопіль). Цей матч відбувся у селі Вишнівець. Тепер у "Буковини" 8 очок - 1 перемога, 5 нічиїх і чотири поразки. Різниця м’ячів - 11:13 та восьме місце у турнірній таблиці. А в лідерах - "Прикарпаття" (Івано-Франківськ) - 28 очок,...Буковинська правда

Росіянин Дмитро Кудряшов (21-2, 21 КО), який зазнав поразки у бою з кубинцем Юніером Дортікосом (22-0, 21 КО), повернеться навесні 2018-го. "Звичайно, розвиток за межами суперсерії для нього є.24boxing

Сталь - Олімпік 1:1.

Головний тренер "Олімпіка" Роман Санжар поділився враженням від поєдинку зі "Сталлю" "Скажу так: для нас сьогоднішня нічия схожа на поразку. Всі хлопці налаштовувалися, ми дуже хотіли перемогти. Для того, щоб боротися за якісь високі позиції в турнірній таблиці, в таких...Ua-football

Монтелла: Мої гравці були психологічно спустошені

Головний тренер "Мілана" Вічецо Монтелла прокоментував поразку своєї команди від "Сампдорії". Ми багато працюємо, у нас багато талантів, але потрібно працювати ще більше.Ua-football

Росіянин Дмитро Кудряшов (21-2, 21 КО) прокоментував свою поразку у бою з кубинцем Юніером Дортікосом (22-0, 21 КО). "Спасибі всім за підтримку. Я перепрошую, що не виправдав ваших сподівань...24boxing

Шекспір: Знову жодного очка при чудовій грі

"Я намагаюся якось усвідомити і переварити цю поразку. Ми вийшли і провели черговий чудовий матч, але знову покинули поле без нічого. Для самого Джеймі це велике розчарування, так...Ua-football