поразка

Тейлор: Бакалов дає менше часу на роздуми, вимагає грати в один дотик

Футболіст ФК "Львів" Тейлор прокоментував поразку від донецького "Шахтаря" у 5-му турі УПЛ та поділився своїми враженнями стосовно тренувального процесу під керівництвом нового тренера. Як ти...Ua-football

Дзофф: Ювентус на бумаге сильнее Реала

Іско, щоби допомогти Роналду. Наразі рано говорити, чи буде Інтер головним конкурентом Ювентуса. У них є потенціал в команді, і поразка на старті чемпіонату може статися з кожним, розповів Дзофф в ефірі радіо RMC Sport. Нагадаємо, цими вихідними Ювентус подужав...Ua-football

Тейлор: Бакалов є більш вимогливим до гравців

Футболіст ФК Львів Тейлор прокоментував поразку синьо-золотих левів від донецького Шахтаря у межах 5-го туру чемпіонату України серед команд Прем’єр-ліги (0:2) та поділився своїми враженнями стосовно...HP i B LIFE

на восьмій сходинці турнірної таблиці групи А. Зазначимо, що саме матч із Буковиною, нічию з якою голова ОДА розцінив як поразку, став вирішальним для тренерського штабу клубу. За іронією долі поєдинок з цією ж чернівецькою командою став фатальним для ще...Спортивний Житомир

Кропивницькі бейсболісти перемогли у черговому турі чемпіонату України

5:10; 5:1; 10:7. Завдяки трьом домашнім перемогам після шостого туру Біотехком-СДЮШОР-2 вийшов у лідери дивізіону А, маючи 11 перемог, 4 поразки та, набравши 26 очок. Другими ідуть також кропивничани, найтитулованіший бейсбольний клуб України, 22-разовий чемпіон країни Біотехком КНТУ, в активі...Гречка

Тренер Сассуоло: Интер все еще конкурент Ювентуса

за скудетто. Підопічні Де Дзербі в неділю перемогли нерадзуррі на своєму полі з рахунком 1:0. Для Інтера це стала 7 поразка у 8 останніх матчах проти Сассуоло. Такий він, футбол у серпні. Ви не можете очікувати забагато результатів. Попри поразки...Ua-football

Хавбек Манчестер Юнайтед Алексіс Санчес після поразки клубу від Брайтона виклав в соцмережах фотографії з першого показу своєї колекції одягу Alexis by JJO.ICTV

Наши за границей.

Ліверпулі. Привиди останніх двох сезонів все ще живуть і не відпускають ані тренера, ані вболівальників, ані гравців, навіть новачків. Після поразки Мануель Пеллегріні скаржився на те, що вболівальники масово залишили стадіон за десять хвилин до закінчення матчу за рахунку 1:2,...Ua-football

Таліби відпустили 160 заручників у Афганістані

відзначив один із терористів ціллю останніх кроків Талібану є спроба показати офіційній владі спроможність проводити значну кількість атак і завдавати поразки уряду. Паралельно із цим стало відомо про те, що по Кабулу було нанесено удари реактивними системами залпового вогню. Удари...Главком

Чемпіон України донецький «Донбас» завершив свій виступ на Кубку Руслана Салея поразкою від «Динамо Молодечно». Донецький клуб поступався протягом усього матчу. Уже в першому періоді «Донбас» пропустив двічі – відзначилися Волоський і...1NEWS

«Динамо» завдало першої поразки «Олександрії»

Київ. Стадіон «Динамо» імені Валерія Лобановського. «Динамо» - «Олександрія». 10. «Львів» 1 1 3 3-5 4 Голос Украины (газета)

Чемпіон України донецький "Донбас" завершив свій виступ на Кубку Салея поразкою від "Молодечно". Донецький клуб поступався протягом усього матчу. Уже в першому періоді "Донбас" пропустив двічі – відзначилися Волоський і Єфименко...24 канал

Шість медалей здобули українці на Континентальному Кубку з дзюдо

олімпійський рейтинг зробив вихованець одеської школи дзюдо Олександр Крук. У ваговій категорії до 90 кг лише у фіналі він зазнав поразки від господаря татамі Віктора Кляусова, перевищивши ліміт покарань. Бронзові нагороди здобули: Каро Марандян (66 кг) з Кременчука, запорожці Данило...Unn.com.ua

Тенісист Джокович переміг Федерера у фіналі змагань у Цинциннаті

на Мастерсі в Цинциннаті та став автором історичного досягнення, інформує УНН з посиланням на АТР.Джокович, посіяний під 10 номером, завдав поразки 2-й ракетці світу швейцарцю Роджеру Федереру у двох сетах 6:4, 6:4. За 85 хвилин ігрового часу в активі серба...Unn.com.ua

Збірна Японії з баскетболу відправила чотирьох гравців додому під час Азіатських ігор

із медалями на пєдестал, це давати позитивний приклад усім довкола своєю поведінкою і вчинками. Збірна Японії, яка стартувала із поразки Тайваню 65:71, а другому матчі перемогла Катар 82:71, свій наступний поєдинок проти збірною Гон-Конгу, рівно як і усі наступні...Ua-football

Реднапп: Гравці МЮ втомилися від Моуріньо

фахівець Харрі Реднапп прокоментував старт сезону у виконанні Манчестер Юнайтед. На думку тренера, гравці команди втомилися від Жозе Моуріньо. "Після поразки МЮ від Брайтона (2:3) я не побачив згуртованості між гравцями і тренером. Зараз можна помітити, що навіть Челсі Саррі...Ua-football

Французькі арбітри працюватимуть на поєдинку "Аякс" - "Динамо"

(0:2), а Тюрпен вилучив динамівця Дьємерсі Мбокані вже на 17-й хвилині, а у груповому турнірі Ліги чемпіонів 2016/2017 зафіксував виїзну поразку Динамо від португальської Бенфіки (1:0). Крім того додамо, матч Аякс Динамо відбудеться 22 серпня в Амстердамі на стадіоні Йоханн...Unn.com.ua

Скоулз: Погба не тягне на лідера, він занадто нестабільний

Екс-гравець "Манчестер Юнайтед" Пол Сколуз розкритикував хавбека "червоних дияволів" Поля Погба після поразки команди в другому турі АПЛ від "Брайтона" (2:3). "Команді не вистачає лідерів. Ми думали, що Погба - ідеальний кандидат, але...Ua-football