поперечина

U-17: Украина разгромила Словакию

десяти метрів відправив «сферу» вище воріт, а ще через чотири хвилини вже голкіпер Трновскі врятував свою команду, витягнувши м’яч з-під поперечини після повітряної спроби Холода. Після відпочинку команда Попова продовжила шукати щастя біля воріт словаків, і для цього нашим хлопцям...Спорт.ua

Кубок Італії.

гострота біля володінь Пуджони. Двічі потужно з-за меж штрафного пробивав Леандро Паредес – спочатку потужний постріл аргентинці на себе прийняла поперечина, а потім все майстерність продемонстрував кіпер гостей. Рома продовжувала тиснути на суперника. Тут і спроби Джеко з Ель Шаараві...Новини футболу

КАН-2017.

з перших же секунд обрушив потужний тиск на ворота команди з Буркіна-Фасо. Вже в дебюті зустрічі за "жеребців" навіть зіграла поперечина після потужного удару із середньої дистанції від Буанги. Здавалося, що голи - це справа часу, однак гостям вдавалося стримувати...Ua-football

КАН-2017.

фактично єдиний небезпечний момент. Виявився він, мабуть, несподіваним навіть для самих "львів": Амрабат метрів з 22-х парашутом запустив м'яч у поперечину. Після цього на полі не відбувалося практично нічого вартого уваги. Трохи веселіше пішла гра ближче до закінчення періоду, коли...Ua-football

Поперечина Challenge.

Зимове міжсезоння, Баварія тренується в теплому містечку, столиці Катару - Досі. Напевно, усі знають це змагання - поцілити в поперечину. Ua-football

Гол Олів

Цей удар багато футбольних фахівців називають "ударом скорпіона". Краси цьому голу додав рикошет від поперечини і відчайдушний кидок воротаря суперників.Ваші новини

Нападник Мукура Вікторі Мусса Камара не зміг забити гол з вигідної позиції, влучивши у поперечину. Spy-Football

Прімера. 16-й тур.

Є привід за "Сельтою" слідкувати уважно. Команда з Віго буде суперником "Шахтаря" в 1/16-й фіналу Ліги Європи. Протистояння відбудеться в лютому. І поки "гірники" відпочивають, "Сельта" завершувала першу частину чемпіонату матчем проти "Атлетіка" з Більбао. Цікава ситуація. Баски в поточному...Ua-football

Атлетик в кінцівці зустрічі вирвав перемогу в матчі з Сельтою

в першому таймі виникали саме біля воріт басков. Яго Аспас в дебюті перекидав у своєму стилі кіпера, але влучив у поперечину. Був також момент до перерви у Гвідетті.У другому таймі також все почалося з моментів у галісійців. Аспас влучив у...Новини футболу

Тернопільська "Нива" виходить у лідери

гострий момент не реалізував лідер "ТерТехПанелі" та кращий бомбардир Першої ліги Роман Жига. Після його потужного удару м'яч влучив у поперечину. У відповідь каркас воріт суперника перевірив Дмитро Галадей. А у середині першого тайму настав час Андрія Понєдєльніка, який двічі...Галичина спортивная

Клубний ЧС.

проблем реалізував пенальті. На перерву сторони все ж могли йти за нічийного рахунку, проте за японців грали і стійки, і поперечини. Зрозуміло, що в другому таймі футбол був односторонньої спрямованості: японці в дуже рідкісних випадках замислювалися про атаку, колумбійці...Ua-football

Чотири способи стати ідеальним коханцем

в незручному згорблена положенні без відпочинку.Під час вправи намагайтеся не згинати руки. Якщо у вас не виходить дістати носками до поперечини, піднімайте ноги так високо, як можете, для максимального включення в роботу нижньої частини черевного преса і стегон. Виконайте три...Країна Здоров'я

Сіетл Саундерс - володар Кубка МЛС

Вирішальним став шостий удар Джастіна Морроу, який запустив снаряд у поперечину. Ua-football

"Віза Вторма" пробилась в 1/8 Кубка України

матчі відповіді. Потрібний результат команда Олега Веприка забезпечила собі ще до середини першого тайму. Спершу після кутового, простріл, ударом під поперечину, замкнув Руслан Уграк, а за хвилину граючий тренер команди Олег Веприк забив у пусті ворота ударом від своїх. Варто...Галичина спортивная

Юрченко претендує на звання автора найкращого голу тижня Ліги Чемпіонів

вразив ворота "Монегасків" на 30-й хвилині, відкривши рахунок у грі. Півзахисник завдав удар з дальньої дистанції - і м'яч під поперечиною залетів у сітку. Владлен Юрченко забивает за Байер в Лиге чемпионов pic.twitter.com/aD6V135d95 UA-Футбол (@ua_football) 7 декабря 2016 г. Також...Ua-football

В Івано-Франківську відбулися військово-патріотичні змагання серед старшокласників

Про це ЗСУ інфо повідомили в прес-центрі Повітряного командування Захід. ЗСУ інфо

мяч з правого флангу в район 11-метрової позначки. Сергій бив без перешкод, однак не влучив у ворота мяч просвистів над поперечиною. Підсумкова навала результату не дала, полтавці захистили нічию, а ви снажене Динамо має реабілітовуватися за все у грі з...Урядовий Кур'єр

"Епіцентр К10" не зумів пробитись в 1/8 фіналу Кубка України

30 секунд після відновлення гри хороший шанс вивести господарів в перед мав Василь Красій, але після розіграшу кутового влучив у поперечину. Гості грубими фолами збивали темп «Епіцентру». Після четвертого фолу на Володимиру Лесюку команда «завелась», розіграла штрафний і дальнім ударом...Галичина спортивная

"Реал" вирвав нічию у "Барселони" в Ель-Класіко

з близької відстані пробив головою. Подвоїти перевагу "Барселони" міг Неймар, який розстрілював ворота з кількох метрів, але м'яч пройшов над поперечиною. "Реал" ближче до кінцівці матчу пішов на штурм воріт каталонців і домігся свого. На 90-й хвилині Рамос головою замкнув...Зеркало недели (газета)

Кропивницький ФК “Зірка” поступився одеському “Чорноморцю”

хвилині моряки, класно зігравши у відборі, вивели вже Коркішка на побачення з Пастом 1:1.На старті другого тайму Мартиненко поцілив у поперечину. Та на 78 хвилині Чорноморець таки добився свого: свіжий Андрієвський після подачі з кутового майстерно піймав сферу на ногу...Златопіль