поперечина

Кропивницький ФК "Зірка" поступився одеському "Чорноморцю"

хвилині моряки, класно зігравши у відборі, вивели вже Коркішка на побачення з Пастом 1:1.На старті другого тайму Мартиненко поцілив у поперечину. Та на 78 хвилині Чорноморець таки добився свого: свіжий Андрієвський після подачі з кутового майстерно піймав сферу на ногу...Златопіль

Чупо-Мотинга лівим флангом атаки і подача в центр штрафного, там без нагляду залишився Колашинац, який і вколотив головою м'яч під поперечину. Буквально за дві хвилини "кнаппени" могли виходити вперед, проте Чупо-Мотінг з 11-метрового пробив не найкращим чином, і з його...Ua-football

хв). На 28-ій хв форвард «Боруссії» Усман Дембеле забив четвертий гол своєї команди після того, як Александар Прійовіч влучив у поперечину. А на 32-ій хв Марко Ройс зробив рахунок 5:2 на користь дортмундської «Боруссії». Суперники продовжили гольову перестрілку у другому...Spy-Football

перевагу. Наприклад, колишній київський "динамівець" Юнес Белланда відзначився неймовірним ударом з центру поля, який тільки кінчиками пальців вдалося перевести через поперечину голкіперу. Після тринадцяти матчів "Ніцца" лідирує з 32 очками в активі. На три менше у "Монако" та ПСЖ. "Сент-Етьєн"...Ua-football

вдалося забити. Робін ван Персі залишився без нагляду в центрі штрафного майданчика і в падінні в дотик відправив м'яч під поперечину метрів з п'ятнадцяти після передачі від лицьової. У другому таймі було більше сумбуру, в якому віддати перевагу одній зі...Ua-football

у Василя. Біля протилежних воріт виблискував Есеола. Дерін замикав подачу з кутового, але Федорівський в класному стрибку витягнув м'яч з-під поперечини. Слідом він же став автором результативної передачі. Пройшла подача з кутового, форвард виконав скидку на дальню штангу, а Костюченко...Ua-football

припали на другу половину зустрічі. До перерви ж, напевно, найзабійніший шанс був у Лучика, але його постріл прийняла на себе поперечина, а з добиванням впорався Кринський. Одним з героїв зустрічі став Дегтярьов. Перший гол він забив красивим ударом в дотик...Ua-football

з флангу, хтось із суперників вдало вибив прямо на мене. Я недовго думав, злінії штрафної щічкою пробив по центру під поперечину, і воротарю залишалося лише виймати м'яча з воріт. – Можете пояснити, як на такому слизькому газоні ви обійшлися без...Спорт.ua

Ворскла сыграла вничью с аматорским Динамо

момент був на початку другого тайму, коли Зарічнюк вийшов сам на сам з воротарем, і, намагаючись перекинути кіпера, влучив у поперечину. Динамо відповіло результативно: в одній з атак Гребенюк зміг буквально заштовхнути м'яча у ворота - 1:1. Після цього гра...Спорт.ua

в першому таймі ми могли зняти питання про переможця, але і удача була на нашому боці: і м'яч потрапив у поперечину, і Чумак виручав. Зазначу, що ми десять останніх днів тренувалися де завгодно, але тільки не на головному полі Центрального...Ua-football

«Дрижина» стає абсолютним чемпіоном

Хрипко. Щоправда, коли рахунок був 1:0, суддя призначив одинадцятиметровий удар у ворота Дрижини. Та озерянський гравець Віктор Ольховий ударив вище поперечини. Виграючи 2:0, свою можливість забити пенальті мали й дрижани. Та голкіпер Ярослав Соловйов потягнув удар Сергія Хрипка. До речі,...Тижневик «ЕХО

Шоу "Зважені та щасливі".

250 000 гривень. Дивіться сьогодні: Учасники грають в гру "Мафія" Мафія мстить своїм суперникам Хто з учасників першим впав з поперечини Тренування чоловіків і жінок Хто з учасників був "Мафією" Зважування учасників на 11 тижні схуднення Хто покинули проект "Зважені...Infokava.com

Спарта-Буковина мінімально перемогла команду з Івано-Франківська

Спарти-Буковини Дмитро Косован, однак на удар буковинця зреагував воротар суперника. А ось після удару футболіста івано-франківської команди мяч влучив у поперечину. Міг відзначитися і Богдан Кокошка, однак не зміг переграти голкіпера Тепловика. А на 74 хвилині зустрічі гравець гостей у...Погляд

ударом через десять хвилин. Після удару з далеку Юрчук відбив м’яча перед собою, а Агапов на добиванні запустив кулю над поперечиною воріт. А на 70-й хвилині стався черговий неприємний епізод за участю арбітрів. Цього разу в епіцентрі подій опинився суддя...SumyToday

початку зі штрафного влучив у каркас воріт, а потім пробивав після подачі з кутового, проте Федорівський зумів витягнути м'яч з-під поперечини. Горішні Плавні. Стадіон "Юність" "Гірник-Спорт" (Горишние Плавні) - "Оболонь-Бровар" (Київ)...Ua-football

"Тепловик" розгромив у Франківську "Арсенал-Київщину"

жваво. Перший небезпечний момент виник у воріт господарів поля. На 7-ій хвилині матчу від вірного пропущеного м’яча господарів поля врятувала поперечина. Іванофранківці відповіли двома небезпечними моментами. В першому воротар гостей перевів м’яч на кутовий, в іншому господарям поля забракувало влучності.Галичина спортивная

Зінченко провів яскравий матч за ПСВ

в поєдинку проти "Твенте". Зінченко з'явився на полі на 58-й хвилині матчу і за той час, що залишився, влучив у поперечину, небезпечно пробив зі штрафного, втратив гольовий момент, а також плідно попрацював на команду, в тому числі в оборонних діях.Зеркало недели (газета)

Сумчани отримали в Чернівцях не лише поразку, а й кадрові проблеми

На початку матчу ми втратили мяча у нашій зоні пенальті. Нам щось вдавалося зробити в атаці влучили у поперечину. - Кого можете відзначити у складі своєї команди та "Буковини"?Ua-football

Ломко вдало зайшов на подачу кутового і пробив головою під поперечину. Голи: Гаращенков 1, Кірієнко 31, Ломко 48, 76 Малєй...Ua-football

у середині тайму вдалося відкрити "Вересу". Сергійчук вже в чужому штрафному обігрався з партнером і метрів з дванадцяти пробив під поперечину. Ще до перерви ровенчани зміцнили перевагу. Кіча підіграв собі рукою, за що рефері призначив пенальті. Виконувати його взявся Степанюк,...Ua-football