поперечина

Майбутній суперник "Динамо" в ЛЄ розгромив чемпіона Чехії

Травнік з ходу пробив з лінії штрафного майданчику прямо під поперечину. Unn.com.ua

У другому таймі матчу проти Челсі він створив собі гарний момент, зрізавши у центр під ліву ногу, але пробив над поперечиною. А потім промахнувся у ситуації, коли його ніхто не прикривав. Найкраще про це сказав Гарі Невілл: "Немає виправдання". The...24 канал

Ярмоленко допоміг "Вест Хему" перервати переможну серію "Челсі"

визнали кращим футболістом матчу АПЛ На 51 хвилині Ярмоленко фінтом прибрав опонента та завдав гострого пострілу м'яч пройшов трохи вище поперечини. У заключні 15 хвилин Ярмоленко мав найкращу нагоду серед "молотобійців" аби забити гол. Снодграсс навісив на дальню стійку, де...Unn.com.ua

ворота Шеффілд Венсдей, але результату це не принесло.Його команда програла 2:1, але він зміг забити дальнім ударом, який влучив у поперечину, а потімм'яч відлетів у ворота.Посмотреть эту публикацию в InstagramWe dont want to exaggerate but this may be the best...Чемпион

"Ліверпуль" продовжив виграшну серію в АПЛ

Матіпа 2:0. Усі питання мерсисайдці зняли до кінця тайму. Виконання штрафного в додатковий час до 45 хвилин увінчалося влучанням у поперечину. Далі мяч у порожню сітку додав Салах 3:0. Додамо, Ліверпуль має шість пунктів та очолює турнірну таблицю. Саутгемптон з...Unn.com.ua

УПЛ: львівське дербі завершилося нічиєю

передає кореспондент УНН. У першому таймі виділимо по одному влучанню у каркас воріт у Карпат у стійку, у Львова у поперечину після удару головою Дуарте. З 74 по 78 хвилини команди обмінялися вже забитими мячами. З наддальньої позиції Мякушко наважився...Unn.com.ua

Олександрія зазнала другої невдачі поспіль

кращого. На останніх хвилинах зустрічі наші земляки мали декілька шансів врятуватися від поразки, але Валерій Бондаренко влучив ударом головою в поперечину, а Євген Банада, після ще одного кутового та легкої паніки в штрафній маріупольців, метірів із 12-ти пробив трохи вище...Центральноукраїнське бюро новин

перших хвилин гострі моменти почали виникати біля воріт гостей один за одним. Та після розіграшу стандарту Аничич головою влучив під поперечину. Ще раз згадати втрачений Буяльським момент та інші нагоди забити.Голос Украины (газета)

"Арсенал" у результативній грі завдав поразки полтавській "Ворсклі"

мяч і рахунок став ганебним (забив Озіл). Проте команда Сачка продемонструвала характер і відіграла два мячі. Спочатку гарний удар під поперечину вдався капітану Ворскли Чеснакову. В додатковий час півзахисник Шарпар пробив з межі карної зони та пробив кіпера Лено 4:2.Unn.com.ua

"Шахтар" поступився у першій грі Юнацької Ліги УЄФА

11 хвилині гірники мали змінювати цифри на табло. Проте простріл з правого флангу Кулакова супроводжувався замиканням Мудрика мяч потрапив у поперечину. В компенсований час першого тайму ряд футболістів німецького колективу опинився на газоні після розіграшу кутового. Як наслідок арбітр призначив...Unn.com.ua

Арсенал - Ворскла 4:2

свого краю на дальню штангу, де без нагляду залишився Озіл. 4:1 - Чеснаков відібрав м'яч у Ліхтштайнера і пробив під поперечину. 4:2 - Шарпар потужним дальнім з лінії штрафного закриває матч Детальний звіт про матч читайте найближчим часом Цифри і...Ua-football

за одним. Потім Томасову зробив «подарунок» Гармаш, не подивившись куди робить передачу. І після його розіграшу Аничич головою влучив під поперечину - 1:1.Голос Украины (газета)

Кубок України.

Кравченко: Сергій після скидки Куліша зарядив метрів з 28-ми. Не довелося довго чекати і другого голу: якщо Назаренку забити завадила поперечина, то Куліш в одній із наступних атак замкнув пас з лінії воротарського майданчика. В 1/16 фіналу "Дніпро-1" зустрінеться з...Ua-football

передачі Бойку, але киянам пощастило, що футболіст "Астани" помилився. І одразу ж Марін Анічич замкнув подачу Кабананги ударом головою під поперечину. Відео голу Анічича у ворота Динамо Все ж киянам вдалося піти на перерву у якості лідера. Вербіч подав на...24 канал

Найбільшу суму балів набрала команда Сумського будколеджу - 111. 26 підтягувань - результат переможця за індивідуальними показниками, серед студентів коледжів. Подібні змагання влаштували вдруге - минулого року змагалися у відтисканні. UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Привітав любителів футболу від імені Дніпровського металургійного комбінату і Віталій Нагорняк. 2:0 і його команда втретє поспіль стає володарем Кубка «Металургів». Днепродзержинский спорт

Кубок аматорів: львів

замкнувши простріл Захара Нетлюха — 4:0. Господарі неодноразово могли збільшувати перевагу, але в одному епізоді Богдан Адам головою влучив у поперечину, в іншому Богдан Костик — у стійку з 30-ти метрів. Натомість гості перед свистком на перерву відквитали один м'яч...Галичина спортивная

часу житомиряни намагались відіграти пропущений мяч і іноді були до того близькі майже впритул, коли після штрафного мяч влучив в поперечину. Однак, підопічним Павла Кікотя не вдалось відновити статус кво і фінальний свисток головного арбітра зафіксував перемогу Локо із рахунком...Спортивний Житомир

Лише дві хвилини знадобилося Мессі аби оформити дубль. Примітно, що з 79 хвилини іспанці грали у меншості через вилучення Умтіті. 1NEWS

Хет-трик Мессі приніс "Барселоні" розгромну звитягу над "ПСВ"

Чудову нагоду змарнував Луїс Суарес, коли у другому таймі надіслав мяч у поперечину воріт. Лише дві хвилини знадобилося Мессі аби оформити дубль.Unn.com.ua