поперечина

Договорняки докатились до женского футзала

яка в попередньому матчі нанесла по воротах суперників безліч потужних ударів, забивши неперевершений гол з центра поля потужним ударом під поперечину, у цій грі просто і з усмішкою на обличчі відверто не била сильно по м’ячу. Одного разу, після того,...Спорт.ua

"Динамо" перемогло "Стремсгодсет" в останньому спарингу в Іспанії

посиланням на прес-службу киян.Після подачі з кутового на 75 хвилині Антунеш пробив зльоту з 25-ти метрів - м'яч влучив у поперечину, а Бєсєдін вдало зіграв на добиванні, переправивши м'яча в порожні ворота 1:0. Вже у компенсований час Віталія Буяльського збили...Unn.com.ua

"Відкритий Кубок Львівщини": урок футзалу для "Електрона"

у цьому матчі хотілося б відзначити гол Миколи Лещишина. Гравець «ЛЮ-Верест» після скидки від суперника зльоту класно запустив сферу під поперечину. Інші гравці команди-переможця були також ефектні, проте гол Лещишина заслуговує на гол туру. Маючи солідний гандикап у рахунку, «ЛЮ-Верест»...Галичина спортивная

"Динамо" завдало мінімальної поразки ФК "Бейджин Гоань"

моментів біля воріт одна одної команди не створили, за винятком подачі зі штрафного на фланзі та ударом головою Пенгксянга над поперечиною незадовго до свистка на перерву. Другий тайм не вніс змін у становищі на полі 1:0. Склади команд: Динамо: Рудько...Unn.com.ua

Волынь взяла верх над узбекским Металлургом

удар. Відгартися лучанам вдалося лише на 58-й хвилині, коли Артем Дудік сольним проходом обіграв трьох захисників і чітко пробив під поперечину — воротар суперників був безсилий — 1:1. А на 81-й хвилині «Волинь» вийшла вперед. Після подачі кутового гравець «Металурга»...Спорт.ua

шість хвилин до закінчення основного часу гри Ребенок віддав на Одарюка, Володимир вдало навісив, а Хльобас головою переправив м’яч під поперечину, принісши перемогу «Ворсклі», - йдеться у...Vpoltave.info

Ворскла победила солигорский Шахтер

шість хвилин до закінчення основного часу гри Ребенок віддав на Одарюка, Володимир вдало навісив, а Хльобас головою переправив м’яч під поперечину, принісши перемогу «Ворсклі». Наступний матч на турецькому зборі команда Василя Сачка зіграє 14-го лютого проти команди «Алмалик» із Узбекистану.Спорт.ua

Кубок ДЮФЛУ-17: СДЮШОР "Карпати" U-16 - "Ніка" U-16 - 5:0

удар і нападник «зелено-білих» скерував круглого до сітки. А на 20-й хвилині третій м’яч дальнім ударом метрів з 23-ох під поперечину забив Дмуховський. Пройшло ще дев’ять хвилин і партнери втретє вітали з забитим м’ячем Гірного. Цього разу він отримавши передачу...Галичина спортивная

Бундесліга. Гамбург Байєр здолав

1:0. У Фармацевтів був шанс відігратися – на 86-й хвилині вийшов на заміну Штефан Кісслінг після удару головою влучив у поперечину. Також був прекрасний шанс зробити рахунок 2:0 і у Гамбурга, але ганзеати не реалізували вихід два в один.У підсумку,...Новини футболу

Інтер розгромив Пескару

навіть довелося неабияк попотіти Хандановичу. Так гості втратили можливість відзначитися при виході Баебека один на один і після добивання під поперечину воріт у виконанні Верре. В обох випадках рятував свою команду саме Самір. Однак, гості сильно захопилися своїми атаками і...Новини футболу

Туніс - Буркіна-Фасо 2:0.

рамки запустив снаряд набагато вище воріт. Потім Бертран Траоре вже з меж штрафного пробивав з розвороту - м'яч ліг на поперечину. У "орлів" при щільності оборони опонента мало що виходило. Мабуть, найнебезпечніший шанс команда Хенріка Касперчака створила після стандарту. Пішла...Ua-football

Челсі обіграв Халл Сіті

хороших моментів слід відзначити постріл Маркоса Алонсо з-за меж штрафного, після чого рикошетом від гравця Халл Сіті м'яч полетів під поперечину воріт. Ледве впорався з цим моментом Якупович. У той же час у гостей цілком міг відзначитися Магуайр. З його...Новини футболу

"Шахтар" провів перший товариський матч

До слова, бразильський захисник, який через травму пропустив першу частину сезону, міг стати автором першого забитого м'яча, але пробив над поперечиною. Те, що не виходило до перерви, вдалося у другому таймі. На 55-й хвилині 20-річний Олександр Зубков отримав передачу з...Ваші новини

U-17: Украина разгромила Словакию

десяти метрів відправив «сферу» вище воріт, а ще через чотири хвилини вже голкіпер Трновскі врятував свою команду, витягнувши м’яч з-під поперечини після повітряної спроби Холода. Після відпочинку команда Попова продовжила шукати щастя біля воріт словаків, і для цього нашим хлопцям...Спорт.ua

Кубок Італії.

гострота біля володінь Пуджони. Двічі потужно з-за меж штрафного пробивав Леандро Паредес – спочатку потужний постріл аргентинці на себе прийняла поперечина, а потім все майстерність продемонстрував кіпер гостей. Рома продовжувала тиснути на суперника. Тут і спроби Джеко з Ель Шаараві...Новини футболу

КАН-2017.

з перших же секунд обрушив потужний тиск на ворота команди з Буркіна-Фасо. Вже в дебюті зустрічі за "жеребців" навіть зіграла поперечина після потужного удару із середньої дистанції від Буанги. Здавалося, що голи - це справа часу, однак гостям вдавалося стримувати...Ua-football

КАН-2017.

фактично єдиний небезпечний момент. Виявився він, мабуть, несподіваним навіть для самих "львів": Амрабат метрів з 22-х парашутом запустив м'яч у поперечину. Після цього на полі не відбувалося практично нічого вартого уваги. Трохи веселіше пішла гра ближче до закінчення періоду, коли...Ua-football

Поперечина Challenge.

Зимове міжсезоння, Баварія тренується в теплому містечку, столиці Катару - Досі. Напевно, усі знають це змагання - поцілити в поперечину. Ua-football

Гол Олів

Цей удар багато футбольних фахівців називають "ударом скорпіона". Краси цьому голу додав рикошет від поперечини і відчайдушний кидок воротаря суперників.Ваші новини

Нападник Мукура Вікторі Мусса Камара не зміг забити гол з вигідної позиції, влучивши у поперечину. Spy-Football