поперечина

Манчестер Юнайтед зазнав першої поразки в нинішній Лізі чемпіонів

воріт, то бельгійцю не вистачило точності. Також на наддальній удар з метрів 40 наважився Маркос Рохо "шкіряна куля" потрапила до поперечини. По перерві загрозу почали створювати і футболісти "Базелю". Наприклад удар головою Майкла Ланга з кількох метрів до рамки воріт...Unn.com.ua

Шахтар зазнав розгромної гостьової поразки від Наполі

передає кореспондент УНН.У першому таймі відзначимо активність Тайсона. Бразилець завдав небезпечного удару з-за меж карної зони і м'яч пролетів вище поперечини. Також півзахисник з гострого кута виходив сам на сам з Рейною, але точність підвела "гірника". Гарні удари вдалися Марлосу...Unn.com.ua

Нападник Зозуля забив четвертий гол за "Альбасете"

Депортіво. Після розіграшу штрафного і ще одного удару гравця Альбасете, мяч потрапив до Зозулі, і українець реалізував момент, пробивши під поперечину. Однак серб Деян Лекіч зрівняв рахунок у другій половині 1:1. Варто відзначити, що нічия дозволила Альбасете піднятись на дві...Unn.com.ua

"Баварія" розгромила "Аугсбург" та збільшила лідерство в Бундеслізі

мяч: фланговий закид Кімміха реалізував Левандовскі (49 хв). Буквально тут же Відаль міг забивати четвертий мяч, але Хитц за допомогою поперечини ліквідував загрозу. У час, що залишився гра значно заспокоїлася. Баварія знову замкнула суперника на його половині і довела матч...Unn.com.ua

Стоунз вилетів на шість тижнів і не зіграє з Шахтарем

розрахували час. Ну, а Кевін... його талант говорить сам за себе. У минулому сезоні він кілька разів потрапляв м'ячем у поперечину, а в цьому...Ua-football

«Зірка» - «Динамо» - 0:2

Далі, після подачі з флангу, Олександр Маткобожик головою запустив парашут за спину Євгена Паста, але наш голкіпер потягнув мяч із-під поперечини. А далі, вже після метушні у воротарському майданчику, захисники кропивничан виявилися вправнішими, ніж суперники. Трохи згодом вже Максим Ковальов,...Fotoinform

Лідер АПЛ "Манчестер Сіті" продовжив переможну ходу в матчі з "Лестером"

майже 32 тисяч уболівальників приймав у 12 турі АПЛ Манчестер Сіті, передає кореспондент УНН.З першим небезпечним ударом у поєдинку під поперечину іспанця Давида Сільви з труднощами впорався Шмейхель, перевівши сферу на кутовий. На 45 хвилині ідеальна атака міщан призвела до...Unn.com.ua

певно, вирішив порвати сітку потужним ударом. І в результаті замість того, щоб тихенько закотити мяча у рамку, запустив його вище поперечини. Але промах не знітив Олега і в подальшому він блискуче реабілітувався. Спочатку після того, як Олександр Борзовець подав мяча...Тижневик «ЕХО

Mazda6 получит обновленные черты кроссовера CX-5

решеткой. Она, кстати, тоже изменится: вместо хромированных намелей будет использована фактура объемного плетения из прутка. Другой станет и массивная хромированная поперечина, ранее просто подчеркивающая нижнюю кромку решетки. Теперь она распространится вширь, подперев снизу и узкие передние фары. Приглядевшись ко всем...Auto.ria.com

Разбираемся в типах автомобильных подвесок

рычага. Тут с каждой стороны автомобиля располагаются оба поперечно расположенных рычага, их внешние концы подвижно закреплены на кузове, раме или поперечине, а внешние соединяются со стойкой или несущей. Многорычажные подвески. Это конструктивно самый сложный вариант и он обладает лучшими ходовыми...Avtoblog

забити і третій та остаточно поховати інтригу у матчі. Але, певно вирішив її зберегти і з кількох метрів влучив у поперечину воріт суперників. У другому таймі дрижани зуміли забити гол і скоротити відставання в рахунку. Але більшого їм зробити не...Тижневик «ЕХО

Тайсон допоміг Бразилії завдати поразки Японії

точки підходив Неймар. Нападнику "ПСЖ" лише одного разу вдалося реалізувати стандарт. Проте Марсело в одному епізоді завдав дальнього удару під поперечину 0:2. До перерви бразильці встановили розгромні цифри на табло простріл Даніло завершився голом Габріеля Жезуса. В середині наступної 45-хвилинки...Unn.com.ua

Футбольна збірна України завершила у Львові 2017 рік перемогою

перевагу синьо-жовтих, але жодному не пощастило. Натомість українці могли й пропустити, коли після пострілу на вдачу Грошовські мяч влучив у поперечину. Але це був лише епізод. Ефектну крапку у матчі мав ставити новачок синьо-жовтих Шабанов, але він не зумів навіс...Щоденний Львів

Український форвард допоміг своїй команді зберегти місце в Прем

на першій компенсованій хвилині першого тайму. Після перерви українець не зміг реалізувати ряд моментів, Дудченко в одному з них струсонув поперечину, а пізніше нападник не зумів реалізувати пенальті, який відбив голкіпер суперника. Свою помилку Дудченко виправив ближче до кінця зустрічі,...Ua-football

Гол Морати приніс "Челсі" мінімальну перемогу над "Манчестер Юнайтед"

19-й хвилині Азар завдав потужного удару з лінії штрафного після проходу з флангу. Де Хеа з труднощами відбив м'яч з-під поперечини на Фабрегаса. Той з гострого кута головою добивав снаряд у сітку, проте потрапив в неї лише із зовнішнього боку.Unn.com.ua

Металіст чекати довго не довелося. Софіан Амрабат незграбно вибив мяч поблизу штрафного майданчика, який підібрав Марлос і влучно пробив під поперечину. Шахтар грав активніше і закономірно забив утретє. Марлос обігрався з Факундо Феррейрою й елегантно перекинув голкіпера голландців 3:1. Нині...Урядовий Кур'єр

Ліга чемпіонів: перемога "Шахтаря", поразка "Реала" та інші матчі

На 14-й хвилині Феррейра після пасу Бернарда в упор розстріляв ворота гостей, а три хвилини потому Марлос красивим ударом під поперечину зробив рахунок 2:1. "Шахтар" міг забити більше ще до перерви, але "Фейєноорду" відверто щастило. А в середині другого тайму...Ваші новини

Ученые научили лазеры сжимать и растягивать атомарные облака

облаке как в линзах. В этом случае по закону сохранения импульса лазеры будут "давить" на облако, заставляя его увеличиваться в поперечине. Эксперименты подтвердили правоту исследователей. Ученые провели опыты с атомами рубидия-87, принявшими форму сферического облака. Миллион атомов поймали в "ловушку"...Телеграф

Караваєв: Зараз головне, не зупинятися на досягнутому

додала, ми не були схожі самі на себе. Поплатилися, напевно, за самозаспокоєння. За рахунку 2:2 доведись мій удар не в поперечину, а трохи нижче, могли б і перемогти. Адже зараз для нас очки на вагу золота. Чим ближче до завершення...Ua-football

Обидві команди з Кіровоградщини проявили характер у черговому турі УПЛ (ВІДЕО)

«провисіли» на воротах Паста. Велику кількість моментів мали гравці «Ворскли, особливо небезпечний момент мав Шарпар, проте, лідер "Ворскли" влучив у поперечину. А на останніх хвилинах свої шанси мали Загорулько, Одарюк, дебютант збірної Коломоєць. Євген Паст, став безперечно героєм матчу, команда...медиапортал "Акула"