поперечина

Все як у 99-му.

більше 60 хвилин "Айнтрахт" показував особливо сильну гру в обороні, перш ніж Донецьк несподівано разодился голом і двічі зарядив у поперечину. Результат став ясним незадовго до фінального свистка. Обидві команди не поспішали ризикувати на перших хвилинах, намацуючи свою гру в...Ua-football

"Айнтрахт" - "Шахтар": найкращі фото матчу Ліги Європи

створювати моменти і в підсумку Мораєс відквитав один м'яч. Підопічні Фонсеки побігли забивати і другий, але господарів поля двічі врятувала поперечина. Наприкінці зустрічі футболісти "Шахтаря" захопилися атаками і пропустили контратаку від Алле, який оформив дубль, а завершив розгром "гірників" Ребіч...Зеркало недели (газета)

Ліга Європи: Конфуз Байєра, гучний виліт команди Малиновського, потужність Зальцбурга

ефектного пасу пятою від Петковіча, Дилавер потилицею закинув мяч у дальній кут, а в другому таймі той-таки Петковіч вгатив під поперечину з 14-ти метрів. Усі старання чехів в першому матчі були перекреслені динамівський завзяттям на власному полі. "Динамо" (Загреб) "Вікторія"...Ua-football

Хочолава: Обидно проигрывать, соперник не был сильнее нас

моменти, але переломним моментом став третій гол, коли вони вийшли в дуже хорошу контратаку і опинилися в чисельній більшості. Дві поперечини? Це невезіння. Команда працювала, дуже добре перебудовувалися, намагалися атакувати завжди. Всі розуміли, що ця гра була ціною фіналу, так...Ua-football

флангу і прострілив у центр штрафного, де гравці Шахтаря чомусь залишили абсолютно одного Йовича, який в дотик потужно пробив під поперечину. А через дві хвилини, на 25-й арбітр призначив пенальті у ворота Шахтаря. Після дальнього удару м’яч потрапив у руку...Волинська правда

Айнтрахт розгромив Шахтар у матчі-відповіді Ліги Європи

Німецька команда двічі вразила ворота донеччан у першому таймі після точних ударів від Луки Йовича і Себастьяна Алле з пенальті. Міг Шахтар і зрівняти рахунок, але Марлос і Тайсон потрапили у поперечину. Znaj.ua

Уже за декілька хвилин гості були близькі, щоб зрівняти рахунок. Марлос змістився у центр і потужно пробив. М'яч влучив у поперечину. "Гірники" продовжили тиснути на суперника й на 79 хвилині ще одна атака "Шахтаря" завершилася влучанням у поперечину. Тайсон ударом...24 канал

змістився в центр і з двадцяти метрів закрутив у дальню дев'ятку. Трапп не діставав, але врятувала господарів на цей раз поперечина.68'Красиво п'ятою Мораес віддав пас на хід Майкону, але той не зрозумів задумки партнера і не пішов на м'яч.67'Грубо ззаду...Чемпион

нападник дивом зіпсував чудово нагоду вивести "Атлетіко" вперед. Уже за 2 хвилини Грізманн елегантно перекинув Щенсни і м'яч потрапив у поперечину. К'єлліні був першим на підбиранні й відвів загрозу. Господарі були ближчими до голу й на 70 хвилині "матрацники" реалізували...24 канал

раз ризикувати. Можна відзначити хіба що гарматний удар на 9 хвилині гравця Ювентуса Роналду зі штрафного з далекої дистанції під поперечину воріт, але тоді Атлетіко виручив голкіпер Облак. Відповів на це на 29 хвилині Антуант Грізманн, коли небезпечно пробив зі...ICTV

Наполі в цьому сезоні 18 разів влучив у поперечину.

Партенопеі зі старту чемпіонату вже пробили в поперечину воріт суперників 18 разів, підрахувала OptaPaolo. За останні 14,5 років тільки двічі "Наполі" пробивав більше і не забивав.Ua-football

в них шанс таки був - досвідчений Андріан Пуканич метрів із 27 зі штрафного спрямував м"яч під дальню від воротаря поперечину, кіпер МФА м"яча торкнувся і перевів його в поперечину. Тож на перерву команди йшли за переваги мукачівців.Та вже через...Ужгород.net.ua

"Минайці" поступилися ФК "Калуш" у поєдинку на Кубок міського голови Івано-Франківська (ВІДЕО)

обертів, незважаючи на повне оновлення складу. І могли домогтися свого. Проте не щастило. Спочатку дальній постріл Карнози прийняла на себе поперечина, а на 64 хвилині Кополовець втратив вірогідний шанс не забив пенальті. Удар Михайла відбив ногою голкіпер. Відповідно далі спрацювало...Голос Карпат

Україна поступилася в півфіналі Євро-2019.

Однак незабаром португалки повернули собі перевагу в рахунку, а потім і втретє засмутили нашу команду, встигнувши тричі обстріляти штанги з поперечиною й інших воріт. Не допоміг "жовто-синім" навіть п'ятий польовий. Забувши про оборону наша команда пропустила в ендшпілі ще двічі.Ua-football

Бундесліга. Баварія пропустила на 14-й секунді, але у відповідь забила тричі

з правого флангу. Ось тільки 1:1 на табло тримались шість хвилин Чі Донг-Вон, отримавши пас зліва, потужно щічкою пробив під поперечину. Нойєр зреагувати не встиг. Аби виграти перший тайм Аугсбург не вистачило півхвилини. Вже в компенсований арбітром час Коман, отримавши...Ua-football

помітили два клейма з іменем майстра та рідиною, якою наповнювали. Так на одному з них зображений латинський хрест з піднятою поперечиною і дві букви -"З", "Т", а навколо напис "Зелтерс". Це назва долини Німеччини, де в давнину були джерела природної...Буковинська правда

Завдяки прекрасному другому тайму «Динамо» вирвало нічию у Греції (відео голів)

таймі вона виглядала значно цікавіше. Прекрасну нагоду зрівняти рахунок після скидки Беньяміна Вербіча мав Микола Шапаренко. Сам Вербіч пробив над поперечиною зі штрафного з 20-метрової відстані. А після удару з розвороту від Циганкова греків врятував воротар Жозе Ша. Зрештою, захопившись...Главком

Товариський матч.

Десна — Дніпро-1 0:2 Голи: Назаренко 50, Загальский 81. Десна: Паст, Д. Фаворов, Імереков, Гітченко (Баєнко, 62), Нємчанінов (Мостовий, 62), Огіря, А. Фаворов (Аршакян, 62), Козак (Волков, 62), Безбородько, (Богданов, 46), Картушов (Сергійчук, 62), Філіппов (Старенький, 84). Дніпро-1 (стартовий склад):...HP i B LIFE

Серед руїн знайшли старовинну пляшку для лікувальної води

З такого матеріалу виготовляли посуд у країнах Західної Європи. На пляшці є клеймо "Selters". У центрі латинський хрест з піднятою поперечиною і дві літери - "С" і "Т". Зазначимо, Selters - назва урочища, долини в сучасній Німеччині. Там у давнину...Znaj.ua

Роберт Мак. Словак пробив потужно, але на доступній для Текіна висоті. Воротар турків парирував удар, після чого м'яч влучив у поперечину – голу нема. У другому таймі гравці "Фенербахче" були більш пасивні. Водночас і "Зеніт" не відзначився надзвичайною активністю. Відтак...24 канал