поперечина

нагода у грі з боку Кобахідзе: тридцятий номер господарів поля класно пробив з-за меж штрафного, але воротар витягнув м'яч із-під поперечини. Згодом два моменти у Саківа - відверто не щастило Тарасові цього дня. На 82-й хвилині кулю з флангу віддали...Vpoltave.info

Ярмоленко допоміг "Борусії" розгромити "Гамбург"

захисником господарів м'яч із верхнього кута вибив кіпер Матеніа. Також українець з меж карного майданчику відзначився гострим ударом трохи вище поперечини воріт "Гамбурга". Другий гол дортмундців відбувся так – Ярмоленко увійшов з м'ячем в штрафну і на дриблінгу прибрав зі...1NEWS

Коли тільки не щастить.

гол у зустрічі. За тиждень Логінов міг реабілітуватися, оформляючи хет-трик у ворота "Металіста 1925" (1:1), однак за харків'ян двічі зіграла поперечина та ще раз - штанга. Нагадаємо, що вже сьогодні команда Олександра Логінова, "Дніпро-1", проведе черговий матч. Суперником "дніпрян" у...Ua-football

Призетко: Діями своїх футболістів я задоволений

стандартних положень. Особливо - у другому таймі. Нам і гол забили і ще один раз пробачили, влучивши в штангу і поперечину. У перерві говорили хлопцям, що потрібно знаходити момент і забивати другий м'яч. На жаль, не вийшло. В цілому ж,...Ua-football

Кравченко: У матчі з Металістом-1925 ми більше заслуговували перемогу

чимало проблем, але вважаю, що ми в цьому матчі все одне більше заслуговували на перемогу. Якщо тільки порахувати стійки та поперечини - їх було рівно три, і нам тут дуже не поталанило. З таким же настроєм потрібно грати і...Ua-football

КРАВЧЕНКО: «Їхали в Харків за перемогою, але головне було не програти»

чимало проблем, але вважаю, що ми в цьому матчі все одно більше заслуговували на перемогу. Якщо тільки порахувати стійки та поперечини – їх було рівно три, і нам тут дуже не поталанило. З таким же настроєм потрібно грати і далі...Спорт.ua

Михайленко: Є відчуття, що ми були ближче до перемоги (+ВІДЕО)

виконує Едмар, є ще лідер Давидов, а у нас в лінії атаці таких людей немає. Як прокоментуєте стійку та дві поперечини Логінова? Є якесь невезіння. Можливо не вистачає майстерності, але з цього складається гра. Наскільки сильною відбудеться ротація у складі...Неофициальный сайт ФК Днепр

Битва за шість очок

карколомному стрибку потягнув мяч з лівої від себе шестірки, після чого була подача з кутового і удар Логінова головою у поперечину! У відповідь відбулася атака господарів, і Юрчук у красивому стрибку відбив удар Ємельянова. Але те, що відбулось на 83-й...Неофициальный сайт ФК Днепр

Юрій Вернидуб: "Треба забути цю гру"

не таке бувало в моїй історії. Бувало, що й два пенальті бив у грі: один в штангу, а інший в поперечину. Таке буває. Навпаки, сьогодні, що Караваєв здорово виконав і потрапив в штангу, що Саша Сваток в першому таймі з...Галичина спортивная

ФСК "Буковина" - ФК "Львів": без голів

бачимо від буковинців, голкіпер від воріт вибиває круглого на Немтінова, той обігрує Ігора Ощипка, зміщується в центр та пробиває вище поперечини. Згодом швидко зреагував голкіпер чернівчан на простріл головою у ближній кут воріт Сергія Кисленка. До фінального свистка спроби взяти...Галичина спортивная

«Інгулець» у Луцьку втратив два очки

– 1:1. Через 5 хвилин після подачі кутового м’яч відлетів на лінію штрафного, звідки сильно пробив Солдат, але влучив у поперечину, а потім Неділько ціною травми вибив шкіряного з лінії воріт. Голкіпер «Волинь» продовжив матч, але через 22 хвилини у...Дзеркало Кіровоградщини

Сидорчук, який вивів команду на поле з капітанською повязкою, наважився на удар здалеку і забив дивовижний гол, вгативши мяч під поперечину. Ще за три хвилини нарешті увімкнув швидкість та дриблінг на лівому фланзі Дерліс Гонсалес, який зліва віддав передачу на...Урядовий Кур'єр

Зоря у Львові програла Эстерсунду

у матчі у виконанні Зорі. Луньов увійшов до штрафного майданчика і ударом у стилі Ярмоленко пробивав у дальню дев'ятку – поперечина. Під час трансляції матчу було стійке відчуття, що м'яч влітає у сітку воріт, але цього, на жаль, не сталося.Англійська...Новини футболу

Герта і Атлетик розійшлися миром

відвести загрозу від своїх воріт у виконанні захисників басков м'яч підхопив Даріда і сильно пробив – м'яч пролетів трохи вище поперечини, змусивши сумно зітхнути шанувальників господарів. Як підсумок – 0:0 після першого тайму.Другий тайм став повною протилежністю першої половини зустрічі.Новини футболу

Хоффенхайм переміг Баварію завдяки дублю Ута

У 3 турі Бундесліги Хоффенхайм переміг грізну Баварію -2:0. На початку гри Лєвандовскі влучив у поперечину. Баварія грала гостро та загрожувала воротам, як раптом пропустила.Новости ФК "Металлист"

Михайленко: Десять ударів тільки у другому таймі - жодного голу, нам важко з такою реалізацією

влучали. Звичайно, з такою реалізацією нам важко. Потрібно хоча б влучати у ворота. Голкіпер Миру не зробив чогось екстраординарного: була поперечина, а все інше повз ворота. А те, що Бєляєв сьогодні зіграв можливо не так, як вже привчив вболівальників, то...Неофициальный сайт ФК Днепр

В Олександрії відбудеться «Турнір сильних-2017»

по батькові, рік народження та контактний телефон. У програмі турніру - три вправи: штовхання гирі масою 24 кг, підтягування на поперечині та віджимання в упорі лежачи. Призери отримають грамоти, медалі та грошову винагороду від спонсорів. За третє місце - 500...Гречка

У Кубку ліги ФФЗ залишилося зіграти тільки перенесений матч

Господарі намагалися врятувати поєдинок. І на 70-й хвилині з другої спроби ужгородці таки забили: після того, як мяч влучив у поперечину, Антон Предчук учасно підіграв і поцілив прямісінько у ворота. Він же з партнерами міг забити ще раз, а в...Голос Карпат

Чемпіонат Закарпаття з футболу: Переможна десятихвилинка «Поляни»

який правим краєм увірвався в карний майданчик полянців, на замасі прибрав оборонця і цілив у верхній кут воріт потрапив у поперечину, торкнувшись якої мяч, вилетів за межі поля. Обмінявшись гострими моментами, ініціатива поступово перейшла на бік господарів, які великими силами...Голос Карпат

Шедевральний порятунок.

Яровенку в доданий час матчу з "Миколаєвом" вдався справжній шедевр. Після передачі з правого краю Яровенко ударом зльоту зарядив у поперечину, а після відскоку знову зльоту поклав м'яч в ворота, встановивши остаточний рахунок зустрічі - 2:2.Ua-football