поперечина

Украинский вратарь чуть не оказался антигероем встречи с фаворитом

голу Сімоне Дзадза). Метелики Коваля. Український воротар пропустив після корявого удару Дзадзи Складніше було після перерви. М'яч двічі влучав у поперечину воріт "Депортіво" (Дзадза та Максімовіч), чимало ударів виявилися невлучними, а двічі врятував Коваль. При цьому, одного разу Максим сам...Ua-football

Тренер Баварии: Если ты не реализуешь свои моменты, то не должен удивляться поражению

знову помилялися при русі вперед. Саме після такої помилки ми пропустили перший гол. Нам не пощастило з попаданням Левандовскі в поперечину. Суперник грав у свою гру, діяв без компромісів, агресивно, багато пересувався і тому цей підсумок необхідно просто визнати. Футболісти...Ua-football

"Айнтрахт" обіграв "Баварію" і виборов титул переможців Кубку Німеччини

Вирішальний гол в активі Хуммельса. На 81-й хвилині після подачі з кутового Матс Хуммельс пробив головою, але мяч потрапив у поперечину. У контратаці Айнтрахта Ребич втік один на один з Ульрайха і перекинув мяч через голкіпера Баварії 1:2. Під кінець...Unn.com.ua

Кайоде. Нігерієць вийшов сам на сам з Бойком, але програв дуель голкіперу. У киян головою пробивав Бєсєдін – Шахтар врятуваал поперечина. По перерві замість Ісмаїлі Фонсека випустив на поле Матвієнка, який вийшов на поле у спеціальній масці після перелому носа.24 канал

регіонів федерації футболу України зустрілись команди Сумської та Одеської областей. У першому таймі сумчани тричі перевіривши на міцність стійкі та поперечину воріт одеської команди відкрили такі рахунок у зустрічі – на сороковій хвилині ударом головою відзначився Володимир Мостовий. Після відпочинку сумчани...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Гравці полтавської "Ворскли" подарували форму переможцям дитячого турніру

також вийшла драматичною. У 6-ої школи третій гравець пробив вище воріт, а у 38-ої один удар відбила стійка, інший - поперечина. Таким чином футболісти із 6-ої школи перемогли із рахунком 3:2. Після фінального свистка учасників турніру привітав віце-президент "Ворскли" Олег...0532.ua

"Ворскла" не виграла у "Іллічівця" і не стала третьою

стовідсотковий шанс, щоб вирвати перемогу, проте Владислав Кулач з близької відстані спочатку влучив у воротаря господарів, а потім - у поперечину. Завдяки нічиїй "Ворскла" збільшила відставання від "Зорі" до трьох очок, проте не зуміла достроково гарантувати собі третє місце. Тепер...0532.ua

Сумасшедшее поражение Барселоны

В контексті "Барселони" логічно було очікувати труднощів у цьому матчі. Еніс Барді, спіймавши відскік мяча, потужним ударом влучив у поперечину. Ua-football

Олександр Чижевський: "Забитий гол завжди додає впевненості та настрою"

забивати й Бусько, але він пробивав із супротивом зі сторони захисника, який завадив нанести точний удар — вийшло трохи вище поперечини. Але ми повністю контролювали гру, тому вважаю, що наша перемога є заслуженою і справедливою. Щоправда, в кінцівці пропустили гол,...Галичина спортивная

Шикарний гол Джаккеріні допоміг К

Однак часом відсутність зайвого тиску призводить до таким от шедеврів. 33-річний півзахисник К'єво Емануеле Джаккеріні чудовим ударом з льоту вразив ворота Болоньї рикошетом від поперечини. Ua-football

більше гострих моментів. Найгострішим з них став епізод на 21 хвилині, коли Паст перевів удар Вербного з метрів трьох у поперечину. Зірка, в свою чергу, відповідала швидкими контратаками, одна з яких призвела до взяття воріт наприкінці першого тайму: Білоног прорвався...24 канал

ФК Буковина (U19) зіграла внічию у Тернополі

Матч прокоментував наставник буковинської команди Віталій Куниця. Зокрема, після удару Василя Гакмана мяч влучив у поперечину. Погляд

Черкаські спортсмени здобули призові місця на Всесвітній Гімназіаді

категорії 70 кг здобув „срібло“. Назар Чепурний у вправі на кільцях зі спортивної гімнастики здобув 3 місце, у вправах на поперечині завоював „золото“, а у підсумку в особистій першості став другим. Після 10-річної перерви Україна повернулася до участі у цих...Нова доба

"Буковина" зіграла в нічию з тернопільною командою

Матч прокоментував наставник буковинської команди Віталій Куниця. Зокрема, після удару Василя Гакмана мяч влучив у поперечину. 0372.ua

Юний черкащанин здобув нагороди Всесвітньої гімназіади

нагород. В особистому багатоборстві спортсмен здобув срібло, у фінальних змаганнях на кільцях – бронзу та став чемпіоному у вправі на поперечині. За повідомленням відділення НОК України у Черкаській області.Про Все

ініціативу. При цьому активніше виглядали гості, які пробили не дуже вдалий штрафний, коли Драченко «пальнув» із далекої відстані значно вище поперечини, передачу із правого флангу змарнував Цюпа, повз м’яч махнувши ногою, а простріл Оганесяна нейтралізували захисники. Господарі відповіли дійсно гольовим...Кіровоград24

каркас власних воріт. Згодом Сапай зіграв на підборі і потужно пробив по воротах здалеку, після чого Бандура перевів м'яч у поперечину.   До кінця матчі рахунок не змінився –...Vpoltave.info

Після прострілу з лівого флангу мяч відскочив на вільного Барладима й Андрій майже з лінії штрафного майданчика влучно пробив під поперечину 2:1. Кристал здобуває важку перемогу завдяки якій піднімається на другу сходинку турнірної таблиці. МФК Кристал Херсон МФК Первомайськ 2:1...Херсон Daily

Фонсека: В Украине происходят очень странные вещи

з "Зорею" (2:1). - Складна та емоційна гра. Ми заслужено здобули перемогу, тому що створили безліч моментів: мяч влучав у поперечину, голкіпер діяв відмінно й виконав фантастичні сейви. "Зоря" лише кілька разів небезпечно підійшла до наших воріт, і їй вдалося...Ua-football

"Верес" у матчі з "Ворсклою" перервав серію поразок в УПЛ

довелося в основному думати про захист. Перший момент Ворскла створила на 33-й хвилині, коли Кулач потужно пробив зі штрафного над поперечиною. На 35-й хвилині з кількох метрів бив Кобахідзе, але Бандура виграв ближній бій. Рівняни до відпочинку біля воріт Шуста...Unn.com.ua