поперечина

У Львові пройшов Чемпіонат Збройних Сил України серед ВВНЗ з поліатлону

Медіа-група Національної академії сухопутних військ Міністерство оборони України Народна Рада

У черговому турі ДЮФЛУ відбулося закарпатське дербі

один мяч відквитав, а наприкінці поєдинку господарі заробили удовий шанс відігратися пробивали пенальті, однак капітан мункачівців Андрій Хайнас влучив у поперечину. Тож поразка 1:2. Інші дві команди Мункача U-15 та U-17 гостювали в Чернівцях, де провели два матчі проти місцевої...Голос Карпат

Олег Лутков: "По хлопцям було видно, що хотіли перемогти "Зорю"

розуміти, що і ми, і Зоря два тури програли, і кожен хотів перемогти. Ми були ближче до перемоги, і в поперечину футболіст наш потрапив, і ще пару моментів не реалізували, напевно, сьогодні удача не посміхнулася. А так претензій по самовіддачі...Галичина спортивная

зону 1:0.До перерви команда Віталія Кварцяного була близькою до того, щоб забити вдруге, однак удар головою Міхи прийшовся дещо вище поперечини. У наших футболістів мало що виходило в атаці, а на 67-й хвилині ситуація для червоно-жовтих ускладнилася вилученням за другу...Гречка

"Монако" здобуло шосту поспіль перемогу в Лізі 1

очки клубові. Набіль Дірар буквально з лінії воріт добив мяч, який після удару колумбійського нападника зі штрафного спочатку влучив у поперечину, а потім в спину воротарю гостей. А в кінцівці зустрічі Р.Фалькао, знову зі штрафного вже самостійно доправив мяч у...Unn.com.ua

удебюті зустрічі гірники продемонстрували націленість навиграшний результат. Атаку правим флангом після верхової подачі Срни реалізував Тайсон бразилець відправив мяч під поперечину воріт кіпера Махарадзе. Ближче доперерви відбір вцентрі поля гравцями лідера чемпіонату України увінчався...1NEWS

"Шахтар" здобув 21 перемогу в сезоні УПЛ

зустрічі гірники продемонстрували націленість на виграшний результат. Атаку правим флангом після верхової подачі Срни реалізував Тайсон бразилець відправив мяч під поперечину воріт кіпера Махарадзе. Ближче до перерви відбір в центрі поля гравцями лідера чемпіонату України увінчався другим взяттям воріт олімпійців.Unn.com.ua

майданчика змусив демонструвати Луніна всю свою воротарку майстерність. А «постріл» Владислава Кочергіна з меж володінь Паньківа пройшов дуже високо над поперечиною. Другий тайм почався з гостроти біля воріт гостей. Точна передача з лівого флангу атаки на 50-й хвилині дозволили Довбику...Днепродзержинский спорт

"Ліон" мінімально переміг "Бешикташ" у відкладеній грі Ліги Європи

то після голу Райана Бабеля Бешикташ більше години утримував перевагу в рахунку. Ліон тиснув і в першому таймі пробив в поперечину, а в другому в штангу. Господарі дотиснули суперника під завісу зустрічі: спочатку після розіграшу штрафного забив Корентен Толіссо, а...1NEWS

Дубль К.Роналду дозволив "Реалу" перемогти "Баварію"

рахунком 1:2, інформує УНН з посиланням на сайт УЄФА.Баварія могла пропустити швидкий гол Мануель Нойєр з труднощами перевів мяч у поперечину власних воріт після удару головою Каріма Бензема. Замість цього підопічні К.Анчелотті вийшли вперед завдяки голу Артуро Відаля. Мюнхенці упустили...Unn.com.ua

Іваняка, і почалися обстріли його воріт з будь-якої дистанції. Досягли свого хорвати на 12-й хвилині, коли Єловчич невідпорно пробив під поперечину. 0:1 – і це суттєво ускладнило завдання збірної України, якій потрібно було забивати двічі. Половину цього завдання наша команда...Spy-Football

Збірна України з футзалу вийшла на Євро-2018

збірна України таки організувала переможний гол: Разуванов пішов від опіки біля лінії штрафного і після пасу з флангу пробив під поперечину. Таким чином, збірна України посіла перше місце в своїй групі, а хорвати будуть боротися за потрапляння на Євро-2018 через...Зеркало недели (газета)

Як футболіст одним ударом тричі влучив у поперечину

У Англії під час футбольного матчу гравець одним ударом примудрився тричі влучити у поперечину Еспресо TV

польового гравця і ледь не отримали шостий гол – але записати гол собі в актив кіперу «студентів» Микиті Сітнеру завадила поперечина. Підключення п’ятого польового такі принесла свої плоди і одесити двічі змусили Сітнера дістати м’яча з сітки воріт. Рахунок 5:3...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Збірна України здобула другу перемогу в кваліфікації ЧЄ з футзалу

українців відзначилися Богдан Новак та Олександр Педяш. На рахунку чорногорця Бойана Байовича дубль. Окрім того одного разу ворота "синьо-жовтих" врятувала поперечина. Впродовж восьми хвилин другого тайму гості з Чорногорії втримували нічийний результат, але зусиллями Петра Шотурми і Сергія Журби "синьо-жовті"...Unn.com.ua

Завдяки влучному удару Екіса Борхи кропивничани здобули мінімальну перемогу.   Результат протистояння вирішився на 60-й хвилині: після подачі кутового з лівого краю, голкіпер «Ворскли» Сарнавський невдало відбив м'яч прямо на ногу Борхи, який точно спрямував круглого у сітку воріт.  ...Vpoltave.info

"Зірка" здобула мінімальний виграш у "Ворскли"

Богдана Сарнавського мяч у порожні ворота добив Есеола. На 82 хвилині Ребенок з-над дальньої дистанції виконав удар, котрий прилетів у поперечину. Більше полтавці не змогли створити нагод аби забити гол 1:0. Програвати завжди неприємно. Готувалися до гри з суперником на...Unn.com.ua

Прем

порожні ворота. Після пропущеного м'яча підопічні Сачка побігли відіграватися, а найреальніший шанс упустив Ребенок, після удару якого м'яч влучив у поперечину. "Зірка" – "Ворскла" – 1:0 Гол: Экіса, 60 "Зірка": Паст, Полегенько, Борха, Перейра, Фатєєв, Збунь, Чичиков (Щедрий, 77), Лупашко,...Зеркало недели (газета)

біля воріт охтирчан. Перший гольовий момент у гостей був на 15-й хвилині, коли Ярмоленко перекидав голкіпера, але м’яч пройшов над поперечиною. А на 44-й хвилині після розіграшу стандарту, «Динамо» вийшло вперед. Морозюк зробив подачу у штрафний майданчик, де вищим за...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини