поперечина

Словаччини вибігала в контратаку, Циганков повертався назад і вибивавм'яч на кутовий. У підсумку Віктор не розрахував сили і пробив у поперечину.Вашій увазі відео курйозного моменту за участю "рудого діаманту Динамо"(дивитися з 8:32):Читайте також:Словаччина - Україна: головні підсумки матчу Ліги НаційНагадаємо,...Чемпион

Визначився володар Суперкубка Іршавщини з футболу

Потім невтомний Подлевський пробив зі штрафного з лівого флангу над поперечиною. Голос Карпат

Виробник велосипедів Biomega представив електромобіль

Зокрема, корпус електромобіля виконаний з модульного вуглеволокна, підсиленого алюмінієвою поперечиною. Pingvin.pro

Клуб Зінченка вийшов переможцем із "Манчестерського дербі"

На 48 хвилині Серхіо Агуеро забив гол з гострого кута, пробивши під поперечину. Згодом Едерсон зніс з ніг Лукаку у карній зоні, а пенальті забив Марсьяль.Unn.com.ua

Чоботенка, а від неї м’яч влетів у ворота. А потім кияни заробили ще й пенальті, який реалізував красивим ударом під поперечину Циганков. Голос України...Голос Украины (газета)

Дебют Гуйе не врятував "Карпати" від поразки у матчі з "Зорею"

"зелено-білих", а вже на 16 хвилині Дмитро Хомченовський з передачі в центр штрафної від Гордієнка направив м'яч над воротарем під поперечину. "Карпати" змогли вирівняти становище ще до перерви, коли Розіграш штрафного над дальнім ударом увінчав Мар'ян Швед 1:1. До відпочинку...Unn.com.ua

Максимом Бабійчуком не реалізував найкращий голеадор "Ниви" Литовченко.  "Верес" відповів навісом-ударом від Максима Саламахи. "Ниву" спільними зусиллями врятували Механів та поперечина воріт. Розв'язка у грі настала на 82-й хвилині. Навіс справа від Максима Саламахи ударом головою завершував Олег Маїк. З...Все

Динамо втратило ключового футболіста перед матчем з Ренном

Матч Динамо - Ренн відбудеться 8 листопада в Києві. Вилучення: Володимир Шепелєв, 84 (Динамо). Znaj.ua

і біля чужих воріт – відкрив рахунок, замкнувши кутовий Бартуловича, а в епізоді з третім голом своєї команди влучив у поперечину, після чого на добиванні зіграв Козьбан. Правий півзахисник – Денис Кожанов Великий сезон проводить Кожанов – найуспішніший літній трансфер...Волинська правда

Сенсация чемпионата Испании.

і грав в цілому дуже активно. Але фортуна відвернулася від басків, що найяскравіше проявилося в епізоді з влучанням Уільямса у поперечину. Так "Атлетік" продовжив свою безвиграшну серію, яка триває вже цілу вічність з серпня місяця. Барселона. Стадіон "Корнелья-ель Прат". 14...Ua-football

ФК "Черкащина-Академія" зіграв унічию 1:1 з тернопільською "Нивою"

йде вперед. На 83 хвилині арбітр призначає пенальті. До точки підходить Роман Локтіонов, але не забиває – м’яч потрапляє у поперечину. Наші гравці грають на добиванні, але забити знову не вдається. На останніх хвилинах черкащани мали низку гострих моментів, але...Провінція

Шість забитих голів: "Манчестер Сіті" здобув чергову розгромну перемогу в АПЛ

проблем у зустрічі внутрішнього чемпіонату проти футболістів Саутгемптона, передає кореспондент УНН.На 6 хвилині простріл Сане увінчався зрізкою мяча Худта під поперечину власних воріт. Згодом Стерлінг пройшов кількох опонентів та з лицьової лінії асистував Агуеро. До перерви встигли відзначитися також Давид...Unn.com.ua

ФК «Львів» програв вп

хвилині Араужо прорвася повз двох захисників Ворскли, Адамюк виконав простріл на 11-ти метрову позначку, звідки Бруно у дотик пробив у поперечину.Проте після цього Ворскла перехопила ініціативу і розпочала вдало комбінувати на половині поля номінальних господарів. А гол прийшов звідти, звідки...Щоденний Львів

Десять голів у Кривому Розі, шалена розв

Сьогодні у Другій лізі була поставлена крапка в матчах 16 туру. бойовою виявилася гра між "Черкащиною" і тернопільською "Нивою". Ua-football

«Ворскла» із африканською підтримкою впевнено перемогла «Львів»

атак обох команд. Львів навіть міг відкривати рахунок вже в дебюті гри, проте мяч після удару нападника гостей влучив у поперечину. Ворскла кілька разів пристрілювалась по чужих воротах, але удар Кулач пройшов мимо, а Скляр із лінії воротарської пробив вище...0532.ua

Прикра поразка на Одещині...

тих пір. Чернишов пройшов по центру, змістившись праворуч, і віддав м'яч Дем'яну Пєнову, який блискучим ударом з лівої ноги під поперечину не залишив шансів воротарю. Але дуже швидко послідувала гольова відповідь від іванофранківців. Вже в наступній атаці гості заробили кутовий,...Галичина спортивная

до тих пір. Чернишов пройшов по центру, змістившись праворуч, і віддав м’яч Дем’яну Пєнову, який блискучим ударом з лівої ноги під поперечину не залишив шансів воротарю. Але дуже швидко послідувала гольова відповідь від іванофранківців. Вже в наступній атаці гості заробили кутовий,...Галицький кореспондент

"Карпати" переграли "Олімпік" у Прем

Для нього цей гол став третім поспіль у трьох матчах. Мар'ян Швед сам виконав пенальті чудовим ударом під поперечину. Ваші новини

2:1. Остаточний результат встановив на 79-й хвилині Дмитро Козьбан. Він заробив кутовий і після його подачі та першого удару у поперечину воріт Зірки, форвард Волині головою спрямував м'яч до сітки, звідки його вибив захисник, але шкіряна куля все-таки встигла перетнути...Гречка

Український форвард забив перший гол в сезоні другої Бундесліги

штрафну, один із польових гравців Падерборну вибив його головою, і першим на мячі опинився Тащі. Українець зльоту відправив його під поперечину воріт та встановив остаточний рахунок 2:0. Варто відзначити, що Дуйсбург одержав лише другу звитягу в чемпіонаті і з 9...Unn.com.ua