полтавчани

Як досягти успіху: лайфхаки від Лідії Таран, Євгена Галича та інших відомих українців

власного дизайну Кім Кардашьян. Тут головне не боятися себе і своїх можливостей", – зауважив Нечипорук. Натомість про небезпеку «зіркової» хвороби полтавчанам розповів їхній відомий земляк, співак Євген Галич. Після запаморочливого злету у столиці музикант зрозумів: якщо ти досяг чогось –...ДеПо

"Дніпро" - "Ворскла": відео онлайн-трансляція

зустрічалися в чемпіонаті, тоді підопічні Михайленко на виїзді зуміли вирвати вольову перемогу. На цей раз матч відбудеться в Дніпрі, і полтавчани не проти взяти реванш у опонентів. Для обох команд вихід у півфінал Кубка України буде розцінюватися як успіх, тому...Зеркало недели (газета)

Лунін: Краще не доводити справу до пенальті

тим матчем, ще будемо готуватися. У "Ворскли" після невдачі буде підвищена мотивація. Вийти в півфінал буде дуже важливо як для полтавчан, так і для нас. - На яких сильних сторонах полтавчан робився акцент тренерським штабом перед грою в Полтаві? -...Ua-football

Дніпро - Ворскла.

які, без сумніву, вплинуть на матч чвертьфіналу Кубка України. У минулий уїк-енд був зіграний 16-й тур УПЛ і дніпряни з полтавчанами в різних настроях підходять до очного поєдинку після матчів в чемпіонаті. "Дніпро" дав бій і витратив багато сил в...Ua-football

(Хмельницький), пряма трансляція на каналі 2+2. Якщо після матчу 15-го туру чемпіонату, коли Ворскла програла вдома, футболісти та головний тренер полтавчан акцентували увагу громадськості на фінансові проблеми в клубі, як причини невдалих результатів команди, то після перемоги в суботу на...Новини футболу

Чи зможе «Дніпро» пробитися в півфінал Кубка України

після низки невдалих матчів вирвала перемогу у кам'янської «Сталі». З іншого боку - «Дніпро», який нещодавно на виїзді вже перемагав полтавчан, а в матчі з «Шахтарем» провів непогану репетицію перед кубковим чвертьфіналом. На тлі проваленого чемпіонату тренери команд і гравці...Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Ворскла вирвала виїзну перемогу у Сталі

Завдяки єдиному м'ячу у виконанні Дитини, забитому на 89-й хвилині поєдинку, полтавчани зуміли здобути такі важливі й потрібні для себе три пункти у зустрічі зі Сталлю (1:0).Новини футболу

та Голодюк не потрапили в заявку Ворскли на матч зі Сталлю, а якщо вірити інформації телевізійників, то не допоможуть вони полтавчанам і в найближчих іграх чемпіонату з Динамо і Волинню, а також в матчі Кубка України проти Дніпра, пише Sport...Чемпион

"Чорноморець" - "Зірка": відео онлайн-трансляція матчу

етапу. У разі перемоги "Чорноморець" фактично позбавить шансів на топ-6 "Зірку", а також може піти у відрив від "Ворскли", якщо полтавчани втратять очки у поєдинку зі "Сталлю". Що стосується кадрових втрат, то "Чорноморцю" в матчі не допоможе центрбек Хочолава, а...Зеркало недели (газета)

першій шістці. Чи очікуєте напружене протистояння? - Безумовно. Ще поєдинок в першому колі, коли зіграли - 0:0, показав, що у полтавчан непоступлива, бійцівська команда. Звичайно, в останніх матчах у них не все виходить. Але проти нас, впевнений, будуть намагатися показати...Ua-football

Несколько сотен полтавчан пришли отметить День Достоинства и Свободы факельным шествием

День третьей годовщины с начала Майдана полтавчани отмечают факельным шествием и символическим вече.0532.ua

– футбольному клубу «Полтава». Перший гол у цьому матчі був забитий на 60-тій хвилині, відзначився Максим Дегтярьов, через дев’ять хвилин полтавчани рахунок подвоїли, відзначився Максим Лісовий. А на 78й, той же Дегтярьов оформив дубль і потроїв перевагу в рахунку. Футболісти...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Ворскла - Днепр - 1:2: Обзор матча

Неожиданное поражение полтавчан на своем поле от днепрян. Лучкевич, 77 (1:2)"Ворскла": Шуст; Турсунов; Ткачук А. (Заричнюк, 63); Загорулько (Хлебас, 46)"Днепр": Лунин; Кожушко (Вакулко...Террикон

Ворскла - Дніпро.

якісним, комбінаційним футболом. У команди Сачко, судячи з усього, справи йдуть трохи краще, ніж у "синьо-біло-блакитних", хоча в останніх матчах полтавчани набрали всього одне очко - розписавши мирову з "Олександрією" та поступившись два тижні тому "Карпатам". У "Дніпра" також всього...Ua-football

він зіграє проти Ворскли, але його поява радує.За великим рахунком на дві команди зараз тільки один травмований — лівий захисник полтавчан Ігор Пердута. В основі також не вийде воротар Дмитро Непогодов, який відіграв повний матч за молодіжну команду. По тайму...Новини футболу

Матч Суми - Полтава відбудеться у селі Полтавської області

у Копилах, Полтавської області. Таке рішення ухвалила Адміністрація ПФЛ України, інформує офіційний сайт ПФЛ. Саме в цьому селищі розташовано базу полтавчан, яка є для них резервною ареною цього сезону. Матч дозволено провести як виняток, адже у Сумах на стадіоні Ювілейний...Ukrainianwall

що поєдинок 20 туру першої ліги між ПФК "Суми" та ФК "Полтава" відбудеться в Копилах Полтавської області. Там розташована база полтавчан, яка є для них резервною ареною в поточному сезоні. Нагадаємо, що спочатку зустріч повинна була пройти на сумському стадіоні...Ua-football

Полтавчани, згідно з постановою Кабміну, наступного року змінять вихідні

Кабінет Міністрів прийняв рішення деякі робочі дні 2017 року перенести. Полтава-Инфо

Півзахисник "Ворскли" Павло Ребенок розповів газеті "Команда" про причини ігрового спаду полтавчан і про майбутній матч проти Дніпра. - Павло, чому старт цього сезону "Ворсклі" не зовсім вдався? - Це важке питання.Ua-football

Синдром Котара (Alternative Horror-Punk, Кременчуг) https://vk.com/syndromkotaraband Начало 16 декабря в 19:00. Vpoltave.info