Полтава

Андрія Моргунова. Скоба Євгеній Едуардович 03.02.2002 року народження, житель Харківської області, який 15.02.2018 року, близько 17:00 години, зник зі станції “Полтава-Південна” у м. Полтава. Прикмети: зріст 140-150 см, худорлявої тілобудови, шкутильгає на праву ногу, частково не чує. Був одягнений: куртка...Трибуна Полтава

"Горняк-Спорт" - "Металлист 1925".

Сегодня "Металлист 1925" проведет очередной контрольный поединок в рамках зимних тренировочных сборов. На уже знакомом поле УТБ ФК "Полтава" соперником подопечных Александра Иванова будет представитель Чемпионата первой лиги - "Горняк-Спорт" из Гориш...Новости ФК "Металлист"

Троє затриманих у парку «Перемога» грабіжників вимагали у студента гроші за збереження таємниці

Полтавська місцева прокуратура затвердила і направила до суду обвинувальний акт щодо трьох мешканців Полтави, затриманих за вимагання та пограбування. Одного з них вже притягували до відповідальності за вимагання та розбій. Про це повідомив прокурор...Интернет-издание «Полтавщина»

Графік відключень електропостачання у Полтаві з 19 по 23 лютого

Наступного тижня у будинках на 13 вулицях та провулках Полтави відключатимуть світло через ремонтні роботи З 19 по 23 лютого 2018 року у деяких будинках Полтави відбудуться тимчасові планові перерви...Интернет-издание «Полтавщина»

Афиша Полтавы на 18 Лютого 2018 года

Афиша Полтавы - прекрасный инструмент подбора интересных событий в Полтаве. Представляем Вам подборку на Неділю, 18 Лютого 2018 года. Заходите к нам...Полтава-Инфо

Нагадаємо, перемогу полтавській команді приніс влучний удар Владислава Кулача на 59-й хвилині. Як відомо, матч у Полтаві став дебютним біля керма Вереса для білоруса Юрія Сівкова.Чемпион

Инспекторы будут патрулировать на автомобилях Mitsubishi Outlander», - поделился начальник управления патрульной полиции в Сумской области Алексей Калюжный. Данкор on-line

Команда Василия Сачко в непростом матче сумела победить команду из Ровно. Полтавчане отдали инициативу гостям в первом тайме, а уже после перерыва заиграли «первой скрипкой». Vpoltave.info

Василий САЧКО: «Футболисты отдавались за победу, за клуб, за Полтаву»

Мы не можем похвастаться первым таймом, многое не получалось, проигрывали борьбу. Sportgid

Премьер-лига.

В Полтаве сошлись два претендента на попадание в первую шестерку. Похоже, Василий Сачко нашел нужное слово, чтобы достучаться к подопечным.Sportgid

У Полтаві "Ворскла" здолала "Верес" з мінімальним рахунком

Небезпечно пробивав Чеснаков, однак капітану "Ворскли" забракло влучності. NewWest Media

значит сработали правильно. Ребята понимают, что от них требуется на поле. Спасибо ребятам, которые отдавались за победу, за клуб, за Полтаву. Выиграли по делу. Поиск новых игроков — задача всего клуба. Нам есть, кем перекрыть позицию левого защитника, но мы...Спорт.ua

Сачко: Не мали права сьогодні програвати

Ми не можемо похвалитися першим таймом, багато чого не виходило, програвали боротьбу. Контролювали гру, довели матч до перемоги. Спасибі хлопцям, які віддавалися за перемогу, за клуб, за Полтаву. Ua-football

на 59-й хвилині. Завдяки перемозі полтавці закріпилися на третій сходинці у турнірній таблиці. Верес залишився 5-м. "Верес" поступився "Ворсклі" у Полтаві...#ВорсклаВерес Єдиний гол на 59-й хвилині матчу за полтавців забив Владислав Кулач. pic.twitter.com/0iVS4D8dmu - НАРОДНИЙ КЛУБ ВЕРЕС (@veres_club) 17 лютого...Чемпион

Сьогодні рівненський «Верес» у Полтаві проводив свій перший офіційний матч після зимової перерви. Дебютним він став і для нового наставника рівнян - Юрія Свіркова.ЧаРівне.info

«Ворскла» мінімально перемогла «Верес»

Сьогодні у Полтаві «Ворскла» в рамках 20-го туру УПЛ «Ворскла» приймала рівненський «Верес». До ворсклян в гості приїхала команда, яка перебуває у стані...Новости ФК "Металлист"

Народний клуб підписав трирічні контракти із двадцятиоднорічним захисником Пепі та двадцятидворічним нападником Жуліо Сезаром. Нагадаємо, сьогодні у Полтаві "Верес" зіграє перший офіційний матч чемпіонату після зимової перерви.В кулуарах

"Ворскла" - "Верес".

Повідомляє сайт Футбол Україна. Початок гри в Полтаві запланований на 17:00. Ці та інші події про український футбол читай на Футбол Україна.Sportgid