Поклюка

На двух огневых рубежах Бё допустил один промах. Чем больше вы побеждаете, тем более уверенным становитесь. Украина сегодня

Семенов: Дуже замерзли пальці і майже не відчував спусковий гачок

Дуже важко давалася ця дистанція, навіть не знаю чому. Сьогодні дуже замерзли пальці і майже не відчував спусковий гачок. Ua-football

Мартен ФУРКАД: «Рад, что включился в борьбу»

У меня было много прекрасных вторых мест. Сегодня борьбы не было - Йоханнес был просто немного сильнее. Спорт.ua

СЕМЕНОВ: «Очень замерзли пальцы, почти не чувствовал спусковой крючок»

Украинский биатлонист Сергей Семенов прокомментировал свое 90-е место в спринте этапа Кубка мира в Хохфильцене. Ua-football

Дмитрий ПИДРУЧНЫЙ: «Условия были идеальные, ничего не мешало»

А условия сегодня были идеальные, ничего не мешало. На последнем круге пытался продержаться за Логиновым, но он немного оторвался. Спорт.ua

Український біатлоніст Сергій Семенов поділився враженнями від невдалого виступу у спринті у Гохфільцені. Семенов припустився двох промахів та фінішував на 90-му місці. Нагадаємо, Семенов потрапив у квіткову церемонію на Кубку світу у Поклюці. Чемпион

як буде далі. Мене запевняли, що забагато в горах ми пробули: і збори останні були в горах, і в горах Поклюка і тут ми в горах. І це далося взнаки на дівчатах. Але це все повинно зникнути ближче десь до...Украинский биатлон

Валентина Семеренко: Последний круг терпела, сколько могла

Один из лидеров сборной Украины Валентина Семеренко восстанавливается по ходу Кубка мира. Украинская биатлонистка Валентина Семеренко прокомментировала спринт в Хохфильцене. Валентина стала 57-й в спринте Хохфильцена. Телеграф

Також тут будуть найбільш цікаві події з чемпіонатів України. Дві перемоги у словенці та одна у збірної України. 24 канал

Також українська біатлоністка прокоментувала помилку на вогневому рубежі. Нагадаємо, Підгрушна стала найкращою серед українок на другому етапі Кубку світу в Гохфільцені. Чоловіча збірна України назвала склад на спринтерську гонку в Гохфільцені. Чемпион

Макарайнен про друге місце в спринті: На лижні я не почувалася добре

Фінська біатлоністка Кайса Макарайнен прокоментувала свій результат в спринті на етапі Кубка світу в Гохфільцені. Макарайнен стала другою, перемогу здобула італійка Доротея Вірер. Ua-football

Джима пропустить дві гонки Кубка світу

Про це розповів тренер збірної Словенії Урош Велепец, під керівництвом якого Джима готувалася влітку. Однак решту дистанції Джима пройшла чудово, зумівши навіть трохи збільшити відрив від Хойніш! Znaj.ua

Болі в горлі, кашель, даємо відпочити і одужати. Нагадаємо, на першому етапі Кубка світу у словенській Поклюці Джима завоювала золоту медаль у індивідуальній гонці. 24 канал

Секрет успеха россиян на первом кубковом этапе в Поклюке раскрылся неожиданно быстро Ua-football

В австрійському Гохфільцені стартує другий етап Кубку світу сезону 2018/19. Нагадаємо,на етапі Кубка світу у Поклюці Джима виграла індивідуальну гонку. Чемпион

Российский биатлонист Дмитрий Малышко подвел итоги первого этапа Кубка мира, который завершился на прошлой неделе в Поклюке. Мировые Новости Спорта

Доротея ВИРЕР: «Трасса в Хохфильцене намного тяжелее, чем в Поклюке»

«Трасса в Хохфильцене намного тяжелее, чем в Поклюке, потому что снег медленный. Биатлонный сезон-2018/19: расписание, анонсы, трансляции, результаты Спорт.ua