подіум

Більш детально - у сюжеті телеканалу НТК: Стик

У жіночому спринті кубку світу Віта Семеренко фінішувала четвертою. UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Відчуй себе жінкою - одягни сукню!

Технічний нейлон практично невагома тканина, яку на дотик можна порівняти з папером. Моделі бренду жодного разу ще не виходили на подіум у такому вбранні. Дизайнер вважає, що речі з такого матеріалу дозволять почуватися в них ефемерно.Високий замок

грудня у Вінниці відкрилась десята, ювілейна, виставка-ярмарок «Руками створена краса». Вінничани презентували вироби хенд-мейд, дітки з обмеженими можливостями вийшли на подіум як моделі, а дівчата продемонстрували танок на візках. Це десята, ювілейна виставка Громадської організації «Гармонія», яка відзначає свою п’ятнадцяту...Моя Вінниця

36-річна Адріана Ліма більше не буде оголюватися перед камерою

Щоранку я прокидаюся з однією тільки думкою: як я виглядаю? Bilshe.com

"Гроші не беру": донька скандального Добкіна зробила гучну заяву

прослуховувався: Двоє поліцейських витягли з петлі чоловіка Про це вона зізналася в передачі "Світське життя". За свої модельні виходи на подіум дівчина не бере гонорарів, так як називає співпрацю з українськими дизайнерами "творчою дружбою". "Поки вирішила обмежитися українськими дизайнерами, щоб...Корупція

Bull Макс Ферстаппен отримав цей приз на гала-церемонії FIA. Нідерландець цього року виграв дві гонки і ще двічі підіймався на подіум. До слова, Ферстаппен виграє цю нагороду вже третій рік поспіль. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стала відома нова зарплатня Ферстаппена у Red...Формула 1 - новости чемпионата 2011

Українські біатлоністки вперше в історії країни здобули дві медалі у гонці Кубку IBU

в спринті. Для Журавок це перший особистий успіх на етапах Кубка IBU. Зауважимо, що вперше в історії Україна заробила подвійний подіум на етапах Кубка IBU. Як повідомляв УНН, Джима замкнула шістку кращих гонки переслідування на етапі Кубку...Unn.com.ua

Біатлон. Кубок IBU.

Юлія Журавок вперше в карєрі піднялася на подіум в Кубку IBU, посівши третє місце. Яна Бондар, Надія Бєлкіна та Марія Панфілова зуміли здобути кубкові очки.NewWest Media

Українки Абрамова і Журавок стали призерами етапу Кубка IBU з біатлону

Ольга Абрамова / biathlon.com.ua У Швейцарському Ленцерхайді завершилася жіноча спринтерська гонка в рамках другого етапу Кубка IBU. На подіум потрапило одразу дві українки. Ольга Абрамова посіла друге місце, а Юлія Журавок - третє. Зазначимо, що обидві наші біатлоністки відстрілялися...Зеркало недели (газета)

Надія Бєлкіна / biathlon.com.ua Спринтерськими гонками у чоловіків та жінок продовжиться етап Кубку IBU, який проходить в швейцарському Ленцерхайді. 9. Марія Кручова 33. Нагадаємо, що за результатами спринтів стануть відомими учасники гонок переслідування. Напередодні Збірна України не дотягнула до подіуму...Чемпион

Віта Семеренко фінішувала четвертою у спринті. Валя Семеренко та Юлія Джима потрапили у топ-20 гонки. Чемпион

Цьогоріч учасниками фіналу конкурсу стали професійно-технічні навчальні закелади 23 регіонів України. Новини по-рівненськи

18-річна Лілі-Роуз Депп у мереживній сукні на показі Chanel (фото)

Тим часом на подіумі Chanel дебютувала донька супермоделі Сінді Кроуфорд Кайя Гербер. Bilshe.com

Олена Підгрушна: "Після подіуму в естафеті на чемпіонаті світу подумала, що казка стала реальністю"

що ти зробив те, що потрібно. Відразу згадую естафету на ЧС, і коли там вдалося випередити суперниць і заїхати на подіум, то подумала, що реальність стала казкою ". Нагадаємо, Підгрушна потрапила в топ-10 за підсумками гонки переслідування на першому етапі...Галичина спортивная

Хто б, ви думали, буде оголошений моделлю 2017 року?

Хто б, ви думали, оголошений моделлю року? Моделлю року стала більше, ніж модель, нестандартна і нетипова - Адвоа Абоа. Bilshe.com

і хочу зазначити дві речі. У 2000 році, після 21-літньої посухи, Ferrari стала чемпіоном з Міхаелем. Я вивів його на подіум і сказав: "Міхаель, наша гоночна життя ніколи не буде колишньою". Очевидно, що той день на "Сузуці" був найяскравішим моментом...Формула 1 - новости чемпионата 2011