подачі

на індивідуальні якості Ярмоленка та Коноплянки. Від них вимагається більше підігрувати команді. Ярмоленку не потрібно прориватися до краю поля з подачами у штрафний, чи виконувати коронний трюк Роббена – Андрій повинен взаємодіяти з партнерами. Реагувати на зміщення Яремчука під короткий...24 канал

цей час Стаховський і його партнер виграли три гейми на прийомі, не віддавши при цьому опонентам жодного гейму на своїх подачах. На наступному тижні Стаховський візьме участь в матчі Кубка Девіса проти Португалії. Більше новин зі світу спорту читайте у...24 канал

8 хвилин. Еліна Світоліна допустила одну подвійну помилку і реалізувала 5 брейк-пойнтів з 5, при цьому українська спортсменка обійшлася без подач навиліт. Ван Цян відзначилася 5 ейсамb, 3 подвійними помилками і 3 реалізованими брейк-пойнтами з 7.ICTV

Легенда тенісу "пропісочив" Світоліну

- велика відповідальність. Можливо, усвідомлення цього надає на неї додатковий тиск. Крім того, вона недостатньо часто виграє очки на своїх подачах, що також може негативно позначатися на загальному психологічному стані. Вона дещо не дотягує до тенісисток найвищого рівня саме на...Sportanalytic

Тренер Динамо Минск: у Зенита был единственный шанс продавить нас через центр за счет подач, штрафных... и Газпрома

У другому таймі й надалі втрачали мяч у простих ситуаціях. Що тут казати, звісно, футболісти Зеніта вище класом. Ua-football

Цуренко розповіла, як перемогла Муґурузу

боролася, боролася і ще раз боролася. Ґарбін Муґуруза створювала так багато проблем на прийомі, хоча я зазвичай люблю грати на подачах суперниць. До того ж, вона ще грає і в атакуючий теніс, тому протистояти такій суперниці дуже важко. Так що,...Ua-football

Вербіч:"Мій гол був награною комбінацією"

добре виконуємо стандарти в цьому сезоні. У Циганкова дуже хороша нога, він весь час знаходить когось із партнерів після своїх подач".Нагадаємо, кияни переграли чехів з рахунком 2:0 завдяки голам Вербіча і Бєсєдіна.Ці та інші події про український футбол читай на...Football-ukraine.com

Джулай поділився враженнями від гри Славія - ДинамоЙого слова наводить сайт Футбол 24."Я очікував гіршого. Побоювався, що чехи закидають нас подачами, але нічого витримали. Так, прикро, що пропустили, але там і раніше могло залітати.Натомість у Динамо якість роботи в атаці...Чемпион

Франція - Хорватія 1:1. Відео голів та огляд матчу (оновлюється)

збірними Франції та Хорватії. Нагадаємо, що французи вважалися фаворитами протистояння, що довели на кінець другого десятка хвилин, відкривши рахунок: після подачі зі стандарту Маріо Манджукіч невдало зіграв на "другому поверсі" у своїй штрафній зрізавши м'яч у ворота Субашича. (новина оновлюється...Ua-football

В очікуванні реваншу з Бузарнеску. Як Світоліна вийшла у чвертьфінал турніру у Британії (відео)

покритті. У поєдинку другого кола Світоліна обіграла Алізе Корне з Франції. У першому сеті обидві тенісистки вдало діяли на власних подачах, але Еліна все ж схилила шальки терезів на власну користь 6:4. У другому сеті перевага українки була вагомішою 6:2.Главком

В наступному турі кременчужани зіграють проти Геліоса. 25.03.2018 р. Перша ліга 24 тур. Футбол Полтавщини

Леоненко: Циганкова надто переоцінюють

Футбольний експерт Віктор Леоненко каже, що хавбека Віктору Циганкову ще рано називати лідером "Динамо". Віктор ж виділяється лише своїми подачами з кутових та штрафних. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

Цуренко вдруге поспіль виборола титул переможниці турніру в Акапулько

Штефані Фьогеле зі Швейцарії 5:7, 7:6 (2), 6:2.На рахунку українки 2 ейси і 10 подвійних помилок, її суперниця відзначилася 4 подачами навиліт. Цуренко зробила 7 брейків, Фьогеле - 6. Даний титул став четвертим у професійній кар'єрі Цуренко в рамках WTA.Unn.com.ua

Тенісистка Цуренко стала півфіналісткою турніру в Хобарті

6:1. Поєдинок тривав 1 годину 1 хвилину. На рахунку української тенісистки 7 ейсів і 2 подвійні помилки. Соболенко відзначилася 2 подачами навиліт. Наступна супротивниця нашої землячки визначиться в поєдинку між Міхаелою Бузарнеску із Румунії та американською тенісисткою Елісон Ріск. Додамо,...Unn.com.ua

Фінал Кубка Лібертадорес.

втримати завдяки відмінній грі голкіпера Марсело Грохе. Після перерви бразильці збільшили тиск, який базувався в першу чергу на численних флангових подачах. Зрештою, на 83-й хвилині 33-річний півзахисник Сісеро, який з 2008-го по 2011-й виступав в Німеччині в складі Герти та...Ua-football

Федерер вчетверте в сезоні перемагає Надаля. Іспанець зміг відповісти лише чотирма подачами навиліт …...1NEWS

очок, завдяки «хітам» Олега Шульжука, Олексія Загорського, Євгенія Ткаченка, Івана Скринського та Дмитра Кілієвича. А на пітчерській гірці заплітав своїми подачами Ілля Полулях, і не давав проводити результативні атаки супернику. Отже перемога 11:8. Третя гра закінчилась перемогою гостей 14:3.Тут "Західний...Все

О.Долгополов переміг російського тенісиста в 1/4 фіналу турніру у Швеції

вже не залишив супернику шансів - 7:6 (7:2). На рахунку українця 3 ейси і 5 подвійних помилок, К.Хачанов відзначився 20-ма подачами навиліт і 5-ю подвійними. Примітно, що опонентом О.Долгополова по півфіналу стане ще один уродженець Росії – 88 ракетка світу...Unn.com.ua

сходинку в чемпіонській гонці WTA Матч почався у рівній боротьбі, але в середині першої партії суперниці були активні на чужих подачах. Світоліна здобула два брейка, а от Ск'явоне відповіла лише одним. Тому українка взяла перший сет - 6:3. Вже у...Високий замок

О.Долгополов у боротьбі поступився третій ракетці світу на "Ролан Гаррос"

34 хвилини. Українець зробив шість ейсів і одну подвійну помилку, а також виграв два брейкпоінти з семи. С.Ваврінка відзначився п'ятьма подачами на виліт і п'ять разів помилився. Також він виграв чотири брейкпоінти з дев'яти. Таким чином жодного з українців не...Unn.com.ua