подачі

Як Світоліна вийшла у чвертьфінал турніру у Британії (відео)

покритті. У поєдинку другого кола Світоліна обіграла Алізе Корне з Франції. У першому сеті обидві тенісистки вдало діяли на власних подачах, але Еліна все ж схилила шальки терезів на власну користь 6:4. У другому сеті перевага українки була вагомішою 6:2.Главком

В наступному турі кременчужани зіграють проти Геліоса. 25.03.2018 р. Перша ліга 24 тур. Футбол Полтавщини

Леоненко: Циганкова надто переоцінюють

Футбольний експерт Віктор Леоненко каже, що хавбека Віктору Циганкову ще рано називати лідером "Динамо". Віктор ж виділяється лише своїми подачами з кутових та штрафних. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

Цуренко вдруге поспіль виборола титул переможниці турніру в Акапулько

Штефані Фьогеле зі Швейцарії 5:7, 7:6 (2), 6:2.На рахунку українки 2 ейси і 10 подвійних помилок, її суперниця відзначилася 4 подачами навиліт. Цуренко зробила 7 брейків, Фьогеле - 6. Даний титул став четвертим у професійній кар'єрі Цуренко в рамках WTA.Unn.com.ua

Тенісистка Цуренко стала півфіналісткою турніру в Хобарті

6:1. Поєдинок тривав 1 годину 1 хвилину. На рахунку української тенісистки 7 ейсів і 2 подвійні помилки. Соболенко відзначилася 2 подачами навиліт. Наступна супротивниця нашої землячки визначиться в поєдинку між Міхаелою Бузарнеску із Румунії та американською тенісисткою Елісон Ріск. Додамо,...Unn.com.ua

Фінал Кубка Лібертадорес.

втримати завдяки відмінній грі голкіпера Марсело Грохе. Після перерви бразильці збільшили тиск, який базувався в першу чергу на численних флангових подачах. Зрештою, на 83-й хвилині 33-річний півзахисник Сісеро, який з 2008-го по 2011-й виступав в Німеччині в складі Герти та...Ua-football

Федерер вчетверте в сезоні перемагає Надаля. Іспанець зміг відповісти лише чотирма подачами навиліт …...1NEWS

очок, завдяки «хітам» Олега Шульжука, Олексія Загорського, Євгенія Ткаченка, Івана Скринського та Дмитра Кілієвича. А на пітчерській гірці заплітав своїми подачами Ілля Полулях, і не давав проводити результативні атаки супернику. Отже перемога 11:8. Третя гра закінчилась перемогою гостей 14:3.Тут "Західний...Все

О.Долгополов переміг російського тенісиста в 1/4 фіналу турніру у Швеції

вже не залишив супернику шансів - 7:6 (7:2). На рахунку українця 3 ейси і 5 подвійних помилок, К.Хачанов відзначився 20-ма подачами навиліт і 5-ю подвійними. Примітно, що опонентом О.Долгополова по півфіналу стане ще один уродженець Росії – 88 ракетка світу...Unn.com.ua

сходинку в чемпіонській гонці WTA Матч почався у рівній боротьбі, але в середині першої партії суперниці були активні на чужих подачах. Світоліна здобула два брейка, а от Ск'явоне відповіла лише одним. Тому українка взяла перший сет - 6:3. Вже у...Високий замок

О.Долгополов у боротьбі поступився третій ракетці світу на "Ролан Гаррос"

34 хвилини. Українець зробив шість ейсів і одну подвійну помилку, а також виграв два брейкпоінти з семи. С.Ваврінка відзначився п'ятьма подачами на виліт і п'ять разів помилився. Також він виграв чотири брейкпоінти з дев'яти. Таким чином жодного з українців не...Unn.com.ua

Серед бойовиків росте кількість подач рапортів на звільнення

Звільнень стало більше через зневажливу поводінку офіцерів РФ. Єдність

Сергій Стаховський не зміг вийти у фінал турніру серії Челленджер в Італії. Суперник Сергія відзначився 15-ма подачами навиліт. Чоловічий тенісний турнір в Адрії, Італія...Чемпион

Павло Пинзеник ("Народний фронт") вважає, що зміна процедури зняття депутатської недоторканності, яку хоче ініціювати фракція "Самопоміч", призведе до масових подач заяв про зняття депутатської недоторканності з парламентаріїв.Newsru.ua

з часом", - додав воротар. "Ісландія - команда специфічна. У них і аути як стандарти. Але сьогодні ми справлялися з подачами", - зауважив голкіпер. На думку, П'ятова, збірна України втратила два очки, а не здобула одне у цьому поєдинку. "Напевне,...Чемпион

Італійський волейболіст Адріан Карамбула здивував супротивників і глядачів на Олімпіаді-2016 у Ріо-де-Жанейро своїми надзвичайно вдалими подачами. Відео з нарізкою гри італійця Источник: Политека.Politeka

Павел РЕБЕНОК: «Хочется больше забивать»

Одна з подач, верхова, знайшла адресата, й Олексій Дитятьєв, зрівняв рахунок у грі. Одразу після фінального свистка Ребенок погодився розповісти про свої враження...Спорт.ua

липня, в день спарингу з "Брюгге", тренування "Шахтаря" було коротким. Після розминки команда зосередилася на стандартах: відпрацьовувалися ігрові ситуації при подачах з кутових і розіграші штрафних з флангів. У загальну групу повернулися Олег Данченко і Максим Малишев. "Після матчу з"...Ua-football

Луїш Нані: «Ван Гаал звертався з нами, як з дітьми»

За два останніх роки Нані непогано додав: його статистика (кількість загострюючих передач, подач і забитих м'ячів за 90 хвилин гри) не поступається показникам таких видатних креативників Прем'єр-ліги, як Месут Езіл, Давид Сілва і...Новини футболу

У Криму відімкнення світла стали хаотичними, люди скаржаться на відсутність будь-яких графіків подач... Експрес