подачі

Шаран: Ніякої трагедії я не бачу

грати простіше, але на той час отримали в свої ворота вже два м'ячі. Наша тактика полягала в тому, щоб вертикальними подачами доставити м'яч у штрафну. Ніякої трагедії я не бачу. Необхідно думати про майбутнє. 10 січня ми збираємося і продовжуємо...Ua-football

Німець Звєрєв вперше став переможцем Підсумкового турніру АТР

Новак Джокович, передає УНН. Два сети і чотири брейки знадобилося німцю задля виграшу 6:4, 6:3. Звєрєв домінував у матчі за подачами навиліт 10 проти 1, а також активно виграних мячів 23:7. Джокович в сьомий раз в своїй карєрі вийшов у...Unn.com.ua

завершився у двох партіях. Але в першій успіх Звєрєву приніс єдиний брейк, а в другій суперники після обміну взяттям чужих подач, довго йшли буквально нога в ногу і німець виграв укорочений гейм з рахунком 7:5.Підсумковий турнір1/2 фіналуРоджер Федерер -Олександр Зверев...Чемпион

Цуренко увійшла в топ-10 тенісисток минулого сезону по грі на прийомі. За 44 матчі українка виграла 42,4% геймів на чужих подачах. За цим показником киянка зайняла восьме місце, випередивши Каролін Возняцки, Петру Квітову, Еліну Світоліну, сестри Вільямс і інших титулованих...24 канал

Віктор Мглинець прокоментував гру ФК Буковина з хмельницьким Поділлям

собі створювали. Але в той же час, що стосується наших моментів, такі напів моменти, там недоходило до логічного завершення, пару подач було щось так поруч. Навіть не знаю, по контролю мяча не погано, може навіть перевершували в деяких епізодах, але...Погляд

Підсумковому турнірі в Сінгапурі Світоліна за чотири матчі подала 17 ейсів і вперше в кар'єрі дісталася до відмітки в 200 подач навиліт за сезон. На рахунку Еліни 203 ейси в 58 поєдинках. Раніше рекордним для Світоліної по кількості ейсів був...Ua-football

швидко повела з рахунком 4:0 і довела сет до перемоги. У другій партії дівчата зробили відразу п'ять брейків на чужих подачах, але три з них вдалося зробити Плішковій, яка і святкувала перемогу. Другу путівку розіграють між собою Еліна Світоліна і...24 канал

Аллегри: Юве нужно будет играть технично, иначе МЮ нас задавит

Не можна допускати багато подач в свою штрафну, а також нам потрібно буде краще опікати своїх опонентів в штрафний.Ua-football

Ястремська не зуміла вийти у другий поспіль фінал турніру WTA

вирішувалося у третьому сеті на тай-брейку, де фортуна посміхнулася швейцарці 7:6 (5). Відзначимо, що Ястремська була кращою за суперницю в подачах навиліт 4:3, та припустилася меншою кількості подвійних помилок 2:4. Примітно, що до цього моменту Ястремська мала серію з 8-ми...Unn.com.ua

ЧС-2018 з волейболу. Бразилія ламає Росію, господарі провалились

кращими за бразильців фактично за всіма статистичними показниками провели більше результативних атак (57:60), краще блокували (6:14), заробили більше ейсів на подачах (6:7) та значно менше помилялись (28:26). Однак в підсумку програли. Найкращим гравцем матчу став Дмітрій Волков, який заробив 23...Ua-football

на індивідуальні якості Ярмоленка та Коноплянки. Від них вимагається більше підігрувати команді. Ярмоленку не потрібно прориватися до краю поля з подачами у штрафний, чи виконувати коронний трюк Роббена – Андрій повинен взаємодіяти з партнерами. Реагувати на зміщення Яремчука під короткий...24 канал

цей час Стаховський і його партнер виграли три гейми на прийомі, не віддавши при цьому опонентам жодного гейму на своїх подачах. На наступному тижні Стаховський візьме участь в матчі Кубка Девіса проти Португалії. Більше новин зі світу спорту читайте у...24 канал

8 хвилин. Еліна Світоліна допустила одну подвійну помилку і реалізувала 5 брейк-пойнтів з 5, при цьому українська спортсменка обійшлася без подач навиліт. Ван Цян відзначилася 5 ейсамb, 3 подвійними помилками і 3 реалізованими брейк-пойнтами з 7.ICTV

Легенда тенісу "пропісочив" Світоліну

- велика відповідальність. Можливо, усвідомлення цього надає на неї додатковий тиск. Крім того, вона недостатньо часто виграє очки на своїх подачах, що також може негативно позначатися на загальному психологічному стані. Вона дещо не дотягує до тенісисток найвищого рівня саме на...Sportanalytic

Тренер Динамо Минск: у Зенита был единственный шанс продавить нас через центр за счет подач, штрафных... и Газпрома

У другому таймі й надалі втрачали мяч у простих ситуаціях. Що тут казати, звісно, футболісти Зеніта вище класом. Ua-football

Цуренко розповіла, як перемогла Муґурузу

боролася, боролася і ще раз боролася. Ґарбін Муґуруза створювала так багато проблем на прийомі, хоча я зазвичай люблю грати на подачах суперниць. До того ж, вона ще грає і в атакуючий теніс, тому протистояти такій суперниці дуже важко. Так що,...Ua-football

Вербіч:"Мій гол був награною комбінацією"

добре виконуємо стандарти в цьому сезоні. У Циганкова дуже хороша нога, він весь час знаходить когось із партнерів після своїх подач".Нагадаємо, кияни переграли чехів з рахунком 2:0 завдяки голам Вербіча і Бєсєдіна.Ці та інші події про український футбол читай на...Football-ukraine.com

Джулай поділився враженнями від гри Славія - ДинамоЙого слова наводить сайт Футбол 24."Я очікував гіршого. Побоювався, що чехи закидають нас подачами, але нічого витримали. Так, прикро, що пропустили, але там і раніше могло залітати.Натомість у Динамо якість роботи в атаці...Чемпион

Франція - Хорватія 1:1. Відео голів та огляд матчу (оновлюється)

збірними Франції та Хорватії. Нагадаємо, що французи вважалися фаворитами протистояння, що довели на кінець другого десятка хвилин, відкривши рахунок: після подачі зі стандарту Маріо Манджукіч невдало зіграв на "другому поверсі" у своїй штрафній зрізавши м'яч у ворота Субашича. (новина оновлюється...Ua-football

В очікуванні реваншу з Бузарнеску. Як Світоліна вийшла у чвертьфінал турніру у Британії (відео)

покритті. У поєдинку другого кола Світоліна обіграла Алізе Корне з Франції. У першому сеті обидві тенісистки вдало діяли на власних подачах, але Еліна все ж схилила шальки терезів на власну користь 6:4. У другому сеті перевага українки була вагомішою 6:2.Главком