побережець

Кропивницькі скелелази на Кубку України здобули чотири медалі (ФОТО)

Ярослав Ткач (на фото в центрі), який пробіг 15-метрову стіну за 6,87 секунди. Бронзову нагороду в ці вправі виборов Юрій Побережець. В лазінні на трудність Юрій Побережець (на фото праворуч) показав сьомий результат. У фіналі Кубка України в програмі швидкість...Гречка

Жінки: 1. Токар Діана (Кропивницький), 2. Гончарук Валерія (Кропивницький), 3. Александрова Вікторія (Кропивницький). Гречка

«Срібло» у командному заліку отримали спортсмена зі скелелазіння

в багатоборстві серед юнаків 2000 - 2001 р. н. завоював Ярослав Ткач. Переможцями та призерами чемпіонату стали: Валерія Гончарук, Єгор Шаповалов, Ніл Плохов, Єгор Ніколаєв, Дмитро Сисоєв, які загалом вибороли 5 золотих, 5 срібних і одну бронзову нагороди. До десятки...Online.ua

Кропивницькі скелелази здобули 14 нагород на чемпіонаті України серед школярів (ФОТО)

Кіровоградської області стала срібним призером, поступившись тільки Дніпропетровській області, а в трудності стала бронзовим призером.Готували спортсменів до змагань тренери Микола Побережець, Валентина Русінова, Сергій Побережець. Збірну команду Кіровоградського обласного відділення з фізичного виховання та спорту МОН представляли 13 юних спортсменів,...Гречка

Готували спортсменів до змагань тренери Микола Побережець, Валентина Русінова, Сергій Побережець.Златопіль

Готельний комплекс Ксенія на Камянеччині приймав Міжнародну наукову конференцію

місця, не поступаючись іменитим кухарям з усієї України та закордону. За час роботи в Ксенії кухарі Андрій Лапан та Ольга Побережець отримали вже кілька престижних нагород на Міжнародних та національних конкурсах кулінарного мистецтва. Так у 2016 році на Всеукраїнському конкурсі...Online.ua

У Кропивницькому скелелази змагалися за нагороди чемпіонату області (ФОТО)

Мартинюк Вікторія м. Кропивницький 3. Петюренко Марія м. Кропивницький Призери чемпіонату області зі скелелазіння серед чоловіків та жінок Серед чоловіків1. Шаповалов Єгор м. Кропивницький 2. Плохов Ніл м. Кропивницький 3. Семененко Сергій м. КропивницькийСеред жінок1. Гончарук Валерія м. Кропивницький 2.Гречка

Скелелази з Кропивницького на чемпіонаті України відзмагалися впритул до п’єдесталу пошани (ФОТО)

дорослому чемпіонаті України, показав пятий результат (7,28 сек). Євгенія Чернявська посіла восьме місце в трудності і 11 в багатоборстві. Сергій Побережець вправу на трудність завершив 11-м.Юрій Побережець був 12-м у болдерингу (серія надважких коротких...Гречка

та спорту Кіровоградської міської ради та обласного центру туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді.В чемпіонаті України бронзовим призером став Юрій Побережець, а його брат Сергій Побережець зупинився впритул до призового подіуму на четвертому місці. В командному заліку Кіровоградська область посіла...Гречка

Андерсон Сільва по праву вважається одним з найкращих бійців в історії спорту. Нагадаємо, на UFC 211 дебютує український боєць важковик Дмитро Побережець. Znaj.ua

Українець Побережець дебютує в UFC 13 травня

Дмитро Побережець дізнався дату свого першого поєдинку. Протистояти українцю буде виступаючий під прапором Німеччини уродженець Сирії Яріс Данхо.Зеркало недели (газета)

Український боєць ММА Дмитро Побережець (24-5-1, 14 КО) проведе свій перший бій в UFC проти німця Яріса Данхо (6-1-1). Контракт на поєдинок вже підписано. Він...Чемпион

Найпопулярніша ММА-організація UFC поповнилася українським важковаговиком Дмитром Побережцем. Чемпион

Українець Побережець підписав контракт з UFC

Український боєць Дмитро Побережець підписав контракт з UFC. Важковаговик став уже третім українцем в організації - раніше туди виступили Микита Крилов і Марина Мороз.Sportgid

Український боєць буде виступати в UFC

Українець Дмитро Побережець підписав контракт зі  спортивною організацією Ultimate Fighting Championship (UFC), яка проводить найпопулярніші в світі бої за змішаним правилами. Про...Зеркало недели (газета)

Як уникнути тендеру? Лікбез від кропивницького Пологового будинку №1

завдяки аналітичній системі YouControl звязки фірми вдалось відслідкувати. Так вище вказана філія виявилась відокремленим підрозділом приватного підприємстваЕнерго,власником котрого є Алла Побережець. Саме ця фірма у жовтні за досить неоднозначних обставин виграла тендер на ремонт ще одного медзакладу - лікарні швидкої...Златопіль

системі YouControl звязки фірми вдалось відслідкувати. Так вище вказана філія виявилась відокремленим підрозділом приватного підприємства Енерго, власником котрого є Алла Побережець. Саме ця фірма у жовтні за досить неоднозначних обставин виграла тендер на ремонт ще одного медзакладу - лікарні швидкої...Гречка

Кропивницькі скелелази стали переможцями на Кубку України

Друге місце посів його брат Сергій Побережець, третє місце серед жінок виборола Євгенія Чернявська.Златопіль

та ФСТ «Динамо».   Володарем Кубку України в багатоборстві (швидкість, складність, болдеринг) став вихованець КДЮСШ № 1 МС України Юрій Побережець. Друге місце посів його брат Сергій Побережець, третє місце серед жінок виборола Євгенія Чернявська.   В командному заліку серед...Новини Кіровоградщини

від Єдиного центру, балотуючись до міської ради тоді ще Кіровограда.Засновником та власником переможця тендеру, ПП Енерго, за даними держреєстру, є Побережець Алла Анатоліївна, котрій, окрім того, належить ТОВ фірма Ексімсервіс та філія Центр ПП Енерго. Саме ПП Енерго цьогоріч ремонтувало...Златопіль