пневматичний пістолет

Павло Коростильов: "Не відчував стресу, стріляючи поруч з чемпіонами"

20-річний львівянин Павло Коростильов, який виграв Кубок світу в Мюнхені в стрільбі з пневматичного пістолета і встановив при цьому молодіжний рекорд світу, зазначив, що в кваліфікації хвилювався більше ніж у фіналі. Про це Коростильов розповів...Галичина спортивная

Львів

та чемпіонові світу серед юніорів, заслуженому майстрові спорту з кульової стрільби Павлові Коростильову. Львів'янин переміг у змаганні зі стрільби з пневматичного пістолета на дистанції 10 м, показавши фінальний результат 240,9 очка. Тим самим Коростильов встановив новий світовий рекорд серед юніорів...Ваші новини

О.Костевич виборола срібну нагороду на Кубку світу у Мюнхені

Досвідчена українка посіла другу сходинку у стрільбі з пневматичного пістолета на дистанції 10 метрів.Unn.com.ua

Олімпійська чемпіонка Афін Олена Костевич виграла "срібло" на Кубку світу в Мюнхені зі стрільби з пневматичного пістолета з дистанції 10 метрів. Українка показала результат 238,3 бали. Костевич відстала в боротьбі за "золото" від Ганни Каракаки з Греції...Зеркало недели (газета)

На Кубку світу у Мюнхені Олена Костевич здобула срібло

Українська спортсменка Олена Костевич виборола срібну медаль на Кубку світу зі стрільби, який проходив у Мюнхені, в дисципліні стрільба з пневматичного пістолета з 10 метрів у жінок.Громадське телебачення

Львів

2014 року та чемпіон світу серед юніорів, заслужений майстер спорту з кульової стрільби Павло Коростильов здобув перемогу у стрільбі з пневматичного пістолета на дистанції 10 м з фінальним результатом 240,9 очка, встановивши новий рекорд світу серед юніорів. Це перша медаль...MediaStar

Львівський спортсмен Павло Коростильов став володарем Кубку світу у стрільбі з пневматичного пістолета на 10 м. Змагання відбувались у німецькому Мюнхені.Гал-info

Український стрілець Павло Коростильов переміг на етапі Кубка світу з кульової стрільби, який відбувся в німецькому Мюнхені. У стрільбі з пневматичного пістолета (10 метрів) 19-річний чемпіон Юнацьких Олімпійських ігор в Нанкіні 2014 року не залишив суперникам шансів і зайняв найвищу...Зеркало недели (газета)

У Сумах п

У приміщенні правоохоронці виявили відстріляні гільзи і пневматичний пістолет. Інформаційний портал міста Суми "Хронограф"

Львів

Львівський спортсмен Павло Коростильов став володарем Кубку світу у стрільбі з пневматичного пістолета на 10 м. Змагання відбувались у німецькому Мюнхені. У фіналі турніру 20-річний львів'янин встановив новий світовий рекорд серед молоді -...Галичина спортивная

У Сумах із квартири учасника АТО обстріляли автомобіль із жінкою та дитиною

Нетвереза компанія у Сумах розважалася стрільбою з пневматичного пістолета по авто обстріляли автомобіль із жінкою та 4-річним хлопчиком у салоні. Куля влучила у заднє бокове скло, де сиділа дитина...Єдність

Українець з рекордом виграв Кубок світу зі стрільби

На Кубку світу в Мюнхені в стрільбі з пневматичного пістолета з дистанції 10 метрів українець Павло Коростильов став переможцем, інформує УНН з посиланням на Міністерство молоді та спорту України.У боротьбі...Unn.com.ua

Українець Павло Коростильов виграв Кубок світу в Мюнхені в стрільбі з пневматичного пістолета з дистанції 10 метрів. У фіналі пробився ще один українець Олег Омельчук, який посів у підсумку сьоме місце. Перемога Коростильова...Чемпион

П

"Куля влучила у заднє бокове скло, де сиділа дитина. Як виявилося, пневматичний пістолет", - повідомили правоохоронці.Online.ua

стрітбол, роликовий спорт. Також усі бажаючі мали змогу спробувати себе у фехтуванні, п'ятиборстві, стрільбі з лука, академічному веслуванні, стрільбі з пневматичного пістолета та насолодитися святковим концертом.  В урочистому відкритті заходів взяли участь Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, державний...Народна Рада

У Берегові затримали 23-річного злочинця, який погрожував пістолетом 7сімом підліткам

у м. Берегові. Потерпілими внаслідок злочинних дій підозрюваного стали семеро підлітків віком від 14 до 18 років. У чоловіка вилучено пневматичний пістолет. На сьогоднішній день йому вже повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.1,2 ст.187 (розбій) Кримінального кодексу України.Голос Карпат

У Берегові затримали чоловіка, що, погрожуючи пневматичним пістолетом, відібрав у 7 підлітків мобільні телефони (ФОТО). Поліція взяла підозрюваного під варту, розслідування за всіма фактами тривають...Закарпаття онлайн

Фестиваль, організований канівчанкою, подарував інвалідам віру у свої можливості

лише розраджувало, але й давало заробіток - вишиванки Наталі купували. Спортивні нахили стали поштовхом до активного заняття спортом. Стрільба з пневматичного пістолета принесла Наталі Капустян звання чемпіона України. Вона була за крок, аби увійти до параолімпійської збірної. А дев’ять років...Про Все