пневматичний пістолет

Українець з рекордом виборов "золото" Кубку світу зі стрільби

світу з кульової стрільби в Мюнхені, передає УНН з посиланням на НОК України. Омельчуку не було рівних у стрільбі з пневматичного пістолету на дистанції 10 м. Його показник 243,6 бала став новим рекордом світу. Німець Крістіан Рейтц посів другу сходинку...Unn.com.ua

Омельчук переміг на етапі Кубку Світу з кульової стрільби. Змагання відбувалися у німецькому Мюнхені. Наш спортсмен тріумфував у стрільбі з пневматичного пістолета на дистанції 10 м. Варто зазначити, що переміг рівнянин із новим світовим рекордом - 243,6 очка.. Срібло взяв...Все

Черговий етап Кубка світу зі стрільби із пневматичного пістолета став бенефісом Олега Омельчука. Омельчук зумів набрати у підсумку 243,6 бала, що стало новим світовим рекордом.24 канал

Етап Кубка світу з кульової стрільби з пневматичного пістолета (дистанціїя 10 м). Українець Олег Омельчук (на знімку) виграв золоту медаль.Голос Украины (газета)

світу з кульової стрільби, який проходить у Мюнхені (Німеччина). Про це повідомляє “Укріфнформ“. Він посів перше місце у стрільбі з пневматичного пістолета з 10 метрів, встановивши у фіналі новий світовий рекорд – 243,6 очка, повідомляє Укрінформ. Срібним та бронзовим призерами...Трибуна Полтава

Українець Омельчук став світовим рекордсменом з кульової стрільби

світовий рекорд. Досвідчений український стрілець Олег Омельчук на етапі Кубка світу в німецькому Мюнхені побив світовий рекорд зі стрільби з пневматичного пістолета з 10 метрів. Омельчук вже на першому етапі позначив свою націленість на "золото", набравши 102,5 бали. Отримана комфортна...Зеркало недели (газета)

кульової стрільби, який проходить в Мюнхені (Німеччина), армійський спортсмен старший лейтенант Олег Омельчук здобув «золото».     У стрільбі з пневматичного пістолета з 10 метрів армієць посів перше місце та побив новий рекорд світу — 243,6 очка.   Додамо, раніше...Голос Украины (газета)

Олег Омельчук Українець Олег Омельчук виграв етап Кубку світу з кульової стрільби з пневматичного пістолета з дистанції 10 м у Мюнхені. Крім перемоги, Омельчук встановив світовий рекорд у даному виді, набравши 254,6 бали. Нагадаємо, що...Чемпион

четвертому етапі Кубка світу з кульової стрільби, який відбувався у німецькому Мюнхені. Рівнянин Омельчук посів перше місце у стрільбі з пневматичного пістолета з 10 метрів. Цим самим він встановив у фіналі новий світовий рекорд – 243,6 очків, передає "Укрінформ". Зазначається,...24 канал

Влучив у рекорд: українець побив найкращий результат у стрільбі з пістолета

відбувається у Німеччині. Інша наша спортсменка, Олена Костевич, виборола третє місце Український спортсмен Олег Омельчук виборов перше місце у стрільбі з пневматичного пістолета з 10 метрів на етапі Кубка світу у Мюнхені, встановивши у фіналі новий світовий рекорд, повідомив сайт Міжнародної...Ракурс

Українець встановив новий рекорд світу у стрільбі з пневматичного пістолета

на четвертому етапі Кубка світу з кульової стрільби, який проходить у Мюнхені (Німеччина). Омельчук посів перше місце у стрільбі з пневматичного пістолета з 10 метрів, встановивши у фіналі новий світовий рекорд - 243,6 очка, повідомляє Укрінформ.Гал-info

Українець встановив новий світовий рекорд у стрільбі з пневматичного пістолета

українець Олег Омельчук виграв золоту медаль на четвертому етапі Кубка світу з кульової стрільби, посівши перше місце у стрільбі з пневматичного пістолета з 10 метрів.Єдність

Українець побив рекорд світу із кульової стрільби

Фото Укрінформ-UATV Олег Омельчук посів перше місце у стрільбі з пневматичного пістолета з 10 метрів, встановивши у фіналі новий світовий рекорд – 243,6 очка, повідомляє Укрінформ. Другим став німець Крістіан Райтц, на третій...UATV

за описом на зловмисників, у центрі міста та доставили їх у відділ поліції. У них вилучено ніж, предмет, схожий на пневматичний пістолет, та годинник потерпілого. Як встановили правоохоронці, до вчинення правопорушення причетний 19-річний львівянин та двоє його ровесників з Турківського...Магнолія-ТВ

У Львові серед ночі молодики з ножем та пістолетом пограбували студента

схожих за описом на зловмисників, у центрі міста та доставили їх до відділку. У них вилучено ніж, предмет, схожий на пневматичний пістолет, та годинник потерпілого.” – йдеться у повідомленні. Правоохоронці, встановили, що до вчинення правопорушення причетні 19-річний львів’янин та двоє...VARTA1

Успіхи генічеських спортсменів з морських багатоборств

досвідчені спортсмени брали участь у Чемпіонаті України (триборство ). Триборство -це плавання 200 м, біг 800 м і стрільба з пневматичного пістолета. Навантаження збільшилося вдвічі, але генічеські спортсмени здобули нагороди. У командному заліку команда Херсонської області (дівчата) у складі...Херсон Daily

Зброю, яку чоловік мав при собі, поліцейські вилучили та направили на експертизу Mukachevo today

В ужгородця на вулиці вилучили пневматичний пістолет (ФОТО). За фактом незаконного поводження зі зброєю слідчі Ужгородського відділку розпочали перевірку...Закарпаття онлайн

Поліції не сподобалось, що ужгородець розгулює з пневматичним пістолетом за поясом штанів

Поліції не сподобалось, що ужгородець розгулює з пневматичним пістолетом за поясом штанів. Зброю, яку чоловік мав при собі, поліцейські вилучили та направили на експертизу. За фактом незаконного поводження зі...Navchas

Після затримання зловмисника поліцейські вилучили за місцем його проживання речі потерпілого. Сообщение За вбивство знайомого житель Каховки 14 років проведе за гратами появились сначала на Новости Херсонщины. Новости Херсонщины