Плавчиня

Навчалася в Дніпропетровській обласній школі вищої спортивної майстерності. Представляє фізкультурно-спортивне товариство «Спартак». Vpoltave.info

Українка Дарина Зевіна здобула "срібло" та "бронзу" у перший день сьомого етапу Кубка світу з плавання в Сінгапурі. Newsru.ua

Триразова чемпіонка та дворазова срібна призерка чемпіонату світу 2015 року. Херсон Онлайн

Українка Дарина Зевіна знову стала першою на етапі кубку світу з плавання у Катарі Чергове золото Зевіна виграла в улюбленій дисципліні - 200-метрівці на спині. 1. Дарина Зевіна (Україна) - 2:01.25 ДеПо

На дистанції 100 метрів на спині українка показала результат 56.91 секунди. Зевіна відстала від Хоссу і китаянки Фанг І, яка фінішувала другою. ДеПо

1. Катінка Хошсу (Угорщина) - 26,35 Дарина Зевіна (Україна) - 26,57 ДеПо

У неї 10 разів на тиждень проходять тренування, два вихідних. Рідний Кіровоград

Українська плавчиня Дарина Зевіна в Пекіні на етапі Кубку світу вдруге зайняла призове місце. Выбор 2014

Зевіна виграла заплив на 200 метрів на спині в рамках четвертого етапу Кубка світу

Зевіна блискуче розподілила сили, випередивши неодноразову олімпійську чемпіонку Ukrainianwall

легкій атлетиці срібло завоювала Анастасія Мисник, одну срібну і дві бронзові значними силами розповіла тренер Ольги Свідерської та Андрія Деревинського тренування, побачив, як їх суперниця з тренером заміряють рулеткою Настін Рідний Кіровоград

Грошовими нагородами відзначила обласна влада Рівненщини наших спортсменів-паралімпійців. В кулуарах

Керівники області сьогодні привітали рівненських паралімпійцівта вручили їм сертифікати на грошові винагороди. Телеканал Ритм

На Паралімпійських іграх 2012 року у Лондоні, Анастасія Мисник стала срібною призеркою у штовханні ядра. - пo 26 тисяч дoларів і брoнзoві - 18 тисяч дoларів. медиапортал "Акула"

Рівненські спортсмени на Паралімпійських іграх в Ріо-де Жанейро здобули вже шосту медаль. ЧаРівне.info

Плавчиня з Рівного здобула срібну медаль на Паралімпійських іграх

Срібна медаль не єдина нагорода світового рівня у молодої спортсменки. Press-Центр

Рівненська плавчиня Ярина Матло виборола срібну медаль на Паралімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро Сайт міста Рівне