чоловіка, оприлюднила спільне селфі, передає Depo.ua. Клочкова, яка раніше показувала лише руки та спину бойфренда, вихідними продемонструвала свого чоловіка у соцмережі. Плавчиня натякнула, що у них із коханим усе серйозно. Нагадаємо, у Яни Клочкової є 6-річний син Олександр від стосунків із...ДеПо

Плавчиня Яна Клочкова показала свого коханого (ФОТО)

Знаменита плавчиня поділилася новою фотографією на своїй офіційній сторінці у соціальній мережі. Яна зробила чорно-біле селфі з коханим чоловіком. Глянец.com

Росіяни "петросянять": Призерка Олімпіади показала валізу з допінгом

Російська плавчиня Юлія Єфімова опублікувала в інстаграмі фото чізкейка і медичної валізи, на якій написано "російський допінг" У Ріо Єфімова завоювала 2 срібла. ДеПо

Змагання проходили одразу у чотирьох вікових групах. Читайте також: Чернівецька плавчиня стала кращою на турнірі у Берліні (ФОТО) 0372.ua

Про це повідомляється на офіційному ресурсі Українського центру оцінювання якості знань. 0372.ua

Режисером виступив Сергій Найда, оператором - Дмитро Чернявський. Кривава історія від гурту "Бахрома" ТаблоID

Навчалася в Дніпропетровській обласній школі вищої спортивної майстерності. Представляє фізкультурно-спортивне товариство «Спартак». Vpoltave.info

Українка Дарина Зевіна здобула "срібло" та "бронзу" у перший день сьомого етапу Кубка світу з плавання в Сінгапурі. Newsru.ua

Триразова чемпіонка та дворазова срібна призерка чемпіонату світу 2015 року. Херсон Онлайн

Українка Дарина Зевіна знову стала першою на етапі кубку світу з плавання у Катарі Чергове золото Зевіна виграла в улюбленій дисципліні - 200-метрівці на спині. 1. Дарина Зевіна (Україна) - 2:01.25 ДеПо

На дистанції 100 метрів на спині українка показала результат 56.91 секунди. Зевіна відстала від Хоссу і китаянки Фанг І, яка фінішувала другою. ДеПо

1. Катінка Хошсу (Угорщина) - 26,35 Дарина Зевіна (Україна) - 26,57 ДеПо

У неї 10 разів на тиждень проходять тренування, два вихідних. Рідний Кіровоград

Українська плавчиня Дарина Зевіна в Пекіні на етапі Кубку світу вдруге зайняла призове місце. Выбор 2014

Зевіна виграла заплив на 200 метрів на спині в рамках четвертого етапу Кубка світу

Зевіна блискуче розподілила сили, випередивши неодноразову олімпійську чемпіонку Ukrainianwall

легкій атлетиці срібло завоювала Анастасія Мисник, одну срібну і дві бронзові значними силами розповіла тренер Ольги Свідерської та Андрія Деревинського тренування, побачив, як їх суперниця з тренером заміряють рулеткою Настін Рідний Кіровоград

Грошовими нагородами відзначила обласна влада Рівненщини наших спортсменів-паралімпійців. В кулуарах

Керівники області сьогодні привітали рівненських паралімпійцівта вручили їм сертифікати на грошові винагороди. Телеканал Ритм

На Паралімпійських іграх 2012 року у Лондоні, Анастасія Мисник стала срібною призеркою у штовханні ядра. - пo 26 тисяч дoларів і брoнзoві - 18 тисяч дoларів. медиапортал "Акула"