плавець

Плавець з Кременчука завоював срібло Кубку України

Кременчуцький плавець Єгор Кореньков завоював “срібло” на чемпіонаті України з плавання серед молоді. Змагання відбулися у Харкові 12 квітня. Під керівництвом тренера...Кременчугский Телеграф

Це треба бачити: «команда 360» з 90-літніх австралійців-чемпіонів з плавання (відео)

У 90 років саме час почати плавати, і навіть стати чемпіоном з плавання. Це наочно довели плавці з «команди 360».UkrMedia

Синхронні плавці зняті перевернутої камерою вражають своєю майстерністю: Синхронне плавання відео Група Цікаво в Facebook опублікувала відео з синхронними плавцями, зроблене перевернутої...Новости Чернигова

Юні плавці з Тернополя поборолись за звання "Король батерфляя"

у запливах на дистанції 50 м батерфляй. У підсумку змагань призерами за сумою багатоборства на п’яти дистанціях стали юні тернопільські плавці Віталій Атальський (2004 р.н.) та Діана Протоковська (2006 р.н.). За підсумками півфінальних та фінальних запливів звання "Короля батерфляя" виборов...Галичина спортивная

В Ужгороді завершився всеукраїнський турнір з плавання "День спринтера. Король батерфляя", організований клубом спортивного плавання "На старт". Спорт Тернопільщини

Юні плавці з усієї країни, змагаючись на турнірі в Ужгороді, відзначили День спринту з плавання (ФОТО). На вихідні до Ужгорода завітали дітлахи...Закарпаття онлайн

Журналісти - ще й чудові плавці (ВІДЕО)

Журналісти - ще й чудові плавці! Івано-Франківська обласна спілка журналістів вже втретє провела турнір з плавання серед працівників ЗМІ Прикарпаття. Турнір відбувся в плавальному басейні Івано-Франківського...Телерадіокомпанія РАІ

У турнірі з волейболу серед юнаків збірна команда Рівненської області, яка була сформована на базі Острозької спеціальної школи-інтернату, посіла у загальному командному Телеканал Ритм

Рівненський плавець Євген Козлюк виборов два золота та срібло у фіналі спартакіади Повір у себе.Телеканал Ритм

і руки, якими треба утримати двигуни в потрібному положенні, вимагає багато сил і витривалості. Сам Браунінг займається спортом, він відмінний плавець і ультрамарафонець, і, здавалося б, фізично готовий до таких навантажень. Однак, навіть йому доводиться щодня тренуватися, щоб його тіло...Znaj.ua

водних об’єктах. 4. Уміння добре плавати — одна з найважливіших гарантій безпечного відпочинку на воді, але пам’ятайте, що навіть хороший плавець повинен дотримуватися постійної обережності, дисципліни і суворо дотримуватися правил поведінки на воді. Не рекомендується входити у воду розпаленим. Не...06239.com.ua - сайт городов Красноармейска и Димитрова

з 5-ти яєць. Іменинник сказав, що тільки-но у басейні подолав дистанцію 150 метрів за 2, 25 хвилини і назвався професійним плавцем. "А це свідчить, що 41 — це лише цифра", - похвалився чудовою формою Кличко та подякував за привітання. pic.twitter.com/Sq3NI9FLWe...ТаблоID

«Рибок» з усієї України зібрав турнір з плавання ім.

10 команд з України завітали на змагання, які вперше проводяться у Кременчуці. Відкритий турнір з плавання присвячений кременчуцькому плавцю Івану Торовику. Він був призером чемпіонату Чехії, 2004 року, але чотири року тому спортсмен помер від важкої хвороби. На змагання...Кременчугский Телеграф

У Дніпрі завершився Зимовий чемпіонат України з плавання серед юнаків 2003-2004 та дівчат 2004-2005 років народження. Спорт Тернопільщини

Тернопільський плавець Сергій Лисобей завоював два "срібла" і "бронзу" чемпіонату України

Тренують Сергія тренери Світлана Мазур та Катерина Антонишин. Галичина спортивная

Гоа. Під час купання в Аравійському морі на нього наїхав водний квадроцикл. На щастя, зіткнення обійшлося без серйозних травм для плавця, який отримав розсічення мяких тканин лобної ділянки голови. Витрати за надання медичної допомоги склали 1550 рупій (близько 25 доларів).Об’єднання Богдана Хмельницького

Ужгородець став першим в області кандидатом у майстри спорту з плавання за часів Незалежності України (ВІДЕО)

15-ти річний Сергій Пилип показав найкращий результат на обласному чемпіонаті з плавання. Виборов перші місця у 7-ми номінаціях. І найголовніше проплив 50-т метрів стилем «батерфляй» за 26 цілих 57-м сотих секунд та став кандидатом у майстри спорту. Такого результату в...Закарпаття онлайн

57-м сотих секунд та став кандидатом у майстри спорту. Такого результату в Закарпатті за 26 років ще не досягав жоден плавець! Подробиці - у сюжеті 21каналу.Голос Карпат

Григорій Решетник відкрив всі плюси і мінуси нового холостяка

Минулої п'ятниці на телеканалі СТБ стартував сьомий сезон найромантичнішого шоу країни "Холостяк", головним героєм якого став плавець Дмитро Черкасов. Незмінний ведучий проекту Григорій Решетник розповів, чим полонив серця учасниць 29-річний красень. Повідомляє сайт Більше.ком. >Знайомство ведучого і...Bilshe.com