плавець

Злодюжка у Заводському районі тікав під поліції вплав

Оперативники Заводського району затримали зловмисника, який, сподіваючись від них втекти, переплив річку на інший берег. Правоохоронці затримали плавця у порядку ст. 208 КПК України, за узгодженням із прокуратурою йому повідомили про підозру у вчиненні крадіжок, а суд обрав...Миколаївська правда

захвати шиї, тощо), не заходити у воду у нетверезому стані. У швидкій річці можна потрапити у сильну течію яка підхоплює плавця і починає безладно нести. Непосильна боротьба з течією може вкінець виснажити сили плавця. Тому розсудливіше плисти за течією, періодично...Тернопільська Липа

В місті Кам'янське Дніпропетровської області завершились фінальні змагання ХХV Всеукраїнської спартакіади "Повір у себе" з плавання серед дітей з інвалідністю Спорт Тернопільщини

Жителів Тернопільщини просять бути обережними під час відпочинку на воді

шиї, тощо), не заходити у воду у нетверезому стані. У швидкій річці можна потрапити у сильну течію, яка легко підхоплює плавця і несе. У таких випадках треба плисти за течією, періодично відпочиваючи на спині, повільно наближаючись до берега. Якщо ж...TeNews

Тернопільське облводресурсів попереджає: знання правил поведінки на воді вбереже від біди!

захвати шиї, тощо), не заходити у воду у нетверезому стані. У швидкій річці можна потрапити у сильну течію яка підхоплює плавця і починає безладно нести. Непосильна боротьба з течією може вкінець виснажити сили. Тому розсудливіше плисти за течією, періодично відпочиваючи...Газета "Наш ДЕНЬ"

Найстаріший у світі: у Чилі на 122-му році життя помер холостяк

і що у нього немає родичів. Його поховають у п'ятницю на кладовищі в чилійському місті Меуїн. Як повідомляв 5.UA, 26-річний плавець з Польщі Себастіан Карась встановив світовий рекорд: людина вперше у світі перепливла Балтійське море.5 канал

наче ножем. Лікарі державних шпиталів виявилися безсилими: навіть у німецькому військовому шпиталі для ноги, що без п’ятки радше скидалася на плавець, порадили, як максимум, зробити спеціальний ортопедичний черевик. Хай поки в залізі, та скоро Володимир зможе повноцінно ходити! У рамках...24 канал

Дві контролерки з тролейбуса викрали бодібілдера

чернігівець став жертвою звички контролерів деяких перевізників протиправно затримувати людей і змушувати кудись з ними їхати. Мова про місцевого бігуна, плавця, бодібілдера й тренера Ігоря Стаха. Про це він повідомив, як годиться, у соцмережі Facebook з прямою трансляцією.Svoboda FM

квітня  в Харкові відбувся чемпіонат України з плавання серед дорослих та молоді. Для відбору до чемпіонату Європи з плавання зібрались найсильніші плавці з усіх областей України та міста Києва. Волинська область була представлена на змаганнях 15-ма спортсменами. Показавши високі особисті результати,...Волинська правда

Спортивні заходи розпочалися урочистим відкриттям турніру з плавання «Кубок Олімпійських Чемпіонів 2018» Mukachevo today

Рівненський плавець Михайло Романчук завоював срібну медаль на турнірі, що відбувся у шведському Стокгольмі. Михайло став другим на дистанції у півтори тисячі...В кулуарах

У цьому році Романчук уже встиг вибороти дві золоті медалі. В обох випадках плавець здобув перемогу на дистанції 400 м.Сфера-ТВ

Український плавець Михайло Романчук виграв срібну медаль на міжнародному турнірі Malmsten Swim Open в Стокгольмі. Сообщение Український плавець завоював срібло на турнірі в Стокгольмі появились сначала на 1NEWS.1NEWS

Рівнянин Михайло Романчук виграв срібну медаль на міжнародному турнірі Malmsten Swim Open в Стокгольмі. ЧаРівне.info

Рівненський плавець Михайло Романчук здобув срібло у Стокгольмі на Міжнародному турнірі "Malmsten Swim Open". Третім до фінішу прийшов ще один українець -...Все

Українські плавці завоювали дві медалі у Швеції

На міжнародному турнірі Malmsten Swim Open в Стокгольмі Україна здобула вже дві медалі. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Наш плавець Михайло Романчук взяв срібло на дистанції 1500 м вільним стилем, показавши час 14:50.91 хвилини. На шість секунд пізніше фінішував інший...Sportanalytic

Фото Facebook Михайло Романчук Український плавець Михайло Романчук виграв срібну медаль на міжнародному турнірі Malmsten Swim Open в Стокгольмі, повідомляє XSport. На дистанції 1500 м вільним...UATV

Український плавець Романчук отримав «срібло» на змаганнях у Швеції

Українець Михайло Романчук виграв срібну медаль на міжнародному турнірі з плавання Malmsten Swim Open в Стокгольмі (Швеція). Громадське телебачення

Український плавець виграв срібло в турнірі Malmsten Swim Open

Український плавець Михайло Романчук виграв срібну медаль на міжнародному турнірі Malmsten Swim Open в Стокгольмі.Ua-football

Спортсменами року в Україні стали боксер та фехтувальниця

Чемпіон світу та Європи з боксу у вазі до 81 кг Олександр Хижняк переміг у голосуванні гімнаста Олега Верняева та плавця Михайла Романчука. Тренером року було визнано тренера збірної України із синхронного плавання Світлану Саїдову, головною сенсацією стала легкоатлетка Юлія...Еспресо TV