плавець

з них відображала непередбачувані ситуації, серед яких знесилення людини під час плавання, утоплення з зануренням на дно водойми та рятування плавця, що знаходиться на поверхні річки без свідомості. Продемонстрували матроси-рятувальники також і новинку, яка цього року з’явилась на їхньому озброєнні...Моя Вінниця

Дніпровський плавець Андрій Говоров встановив рекорд на змаганнях у Монте Карло

Про це розповіли в управлінні молоді і спорту ДніпроОДА, передає Дніпроград. Півсотні метрів батерфляєм такий стиль приніс перемогу дніпровському плавцю Андрію Говорову.Дніпроград

Український плавець Андрій Говоров переміг на всіх трьох етапах змагань серії Mare Nostrum на дистанції 50 м батерфляєм. Крім того, виступ на...Новини Полтавщини

Український плавець Андрій Говоров переміг на всіх трьох етапах змагань серії Mare Nostrum на дистанції 50 м батерфляєм, інформує 1NEWS з посиланням...1NEWS

Український плавець Андрій Говоров виграв всі три етапи серії Mare Nostrum, а на останньому з них встановив новий рекорд. І виграв всі...24 канал

Українець Андрій Говоров здобув золоту медаль на черговому етапі міжнародного турніру легендарної серії з плавання Mare Nostrum - 2018, який завершився в Монте-Карло (Монако). Западная информационная корпорация

належить Рафаелю Муньосу - 22,43 с, який він встановив у 2009 році, пише Трибуна. Золотий "хет-трік" Андрія Говорова! 💪🏊️🥇🥇🥇🇺🇦 Наш плавець переміг на дистанції 50м батерфляєм на всіх етапах змагань серії "Mare Nostrum"!😮👍 Заключний етап в Монте-Карло видався найбільш...Чемпион

Плавання. Українець Говоров став абсолютним чемпіоном серії «Маре Нострум»

Наш плавець Андрій Говоров (на знімку) виграв усі три етапи серії «Маре Нострум».                                   26-річний Говоров змагався на дистанції 50 метрів батерфляєм.Голос Украины (газета)

Фото Укрінформ-UATV 26-річний український плавець Андрій Говоров виборов золоту медаль на черговому етапі міжнародного турніру серії з плавання Mare Nostrum, який завершився в Монте-Карло (Монако).MediaStar

Український плавець Андрій Говоров виборов "золото" на першому етапі змагань серії Mare Nostrum, який проходив у Кані-ан-Русійоні (Франція), - Еспресо.Гал-info

Український плавець на змаганнях у Франції здобув "золото"

Український плавець Андрій Говоров виборов “золото” на першому етапі змагань серії Mare Nostrum, який проходив у Кані-ан-Русійоні (Франція) Про це повідомляє XSPORT.Еспресо TV

Днями подібний випадок стався в сусідній Дніпропетровській області. Поліцейські з водного патруля виявили великого кабана, який перепливав Дніпро. Кременчуг Тудей

Український плавець Андрій Говоров (на фото) здобув відразу дві перемоги поспіль на дистанції 50 метрів батерфляєм на двох етапах змагань престижної серії...Западная информационная корпорация

Нагадаємо, в середині квітня Андрій Говоров став чемпіоном України на дистанції 50 метрів вільним стилем. Сообщение Український плавець посів перше місце на етапі Mare Nostrum у Франції появились сначала на 1NEWS.1NEWS

У Львові відбувся другий етап Ліги плавання України серед дітей 2006 року народження і молодше. Днепродзержинский спорт

Дніпровський плавець Говоров виборов "золото" на етапі Mare Nostrum у Франції

Український плавець з Дніпра Андрій Говоров виборов "золото" на першому етапі змагань серії Mare Nostrum, який проходив у Кані-ан-Русійоні (Франція). Про це...Дніпроград

Український плавець Говоров виграв турніри у Франції та Іспанії

Говоров не залишив шансів своїм суперникам. Український плавець Андрій Говоров успішно виступив на першому етапі серії "Маре Нострум" у французькому місті Кане-ан-Русійон. Показавши в попередньому запливі час 23,51...Зеркало недели (газета)

Український плавець Андрій Говоров виборов «золото» на першому етапі змагань серії Mare Nostrum, який проходив у Кані-ан-Русійоні (Франція).Западная информационная корпорация

чоловік. Тож кинувся йому на поміч, а коли витягнув на берег почав надавати першу долікарську допомогу, викликав швидку, яка доправила плавця-невдаху у Радивилівську центральну районну лікарню.   Олександра ЮРКОВА.   Рівне.Голос Украины (газета)