плавець

Український плавець на чемпіонаті світу здобув для України першу за десять років медаль

Український плавець Андрій Говоров фінішував третім у фіналі чемпіонату світу у Будапешті на дистанції 50 метрів батерфляєм, пише «Є!» з посиланням на Чемпіон.Єдність

Український плавець Говоров завоював медаль на чемпіонаті світу

Український плавець Андрій Говоров фінішував третім у фіналі чемпіонату світу у Будапешті на дистанції 50 метрів батерфляєм.iPress

Український плавець Говоров виграв "бронзу" на чемпіонаті світу з водних видів спорту

Нагадаємо, влітку минулого року Говоров виграв "золото" на Відкритому чемпіонаті Франції з плавання. Зеркало недели (газета)

Плавець А.Говоров приніс Україні медаль ЧС з водних видів спорту

УНН. Український плавець Андрій Говоров завоював бронзову нагороду чемпіонату світу з водних видів, який в ці дні проходить в Будапешті (Угорщина), передає УНН...1NEWS

Український плавець Андрій Говоров фінішував третім у фіналі чемпіонату світу у Будапешті на дистанції 50 метрів батерфляєм.1NEWS

Легендарний плавець Фелпс не зміг обігнати білу акулу (ВІДЕО)

У запливі брала участь не справжня акула, а тільки її симуляція. Ta4ki.net

Легендарний плавець Фелпс не зміг обігнати білу акулу

Телеканал Discovery показав 23 липня шоу про спробу 23-разового олімпійського чемпіона з плавання Майкла Фелпса обігнати велику білу акулу, плавець виявився повільнішим на дві секунди Телеканал анонсував шоу як гонку «людина проти акули» і «боротьбу за перевагу в океані», сам Фелпс при цьому заявляв в інтерв’ю...Ракурс

Олімпійський чемпіон з плавання М.Фелпс програв у запливі білій акулі

з комп’ютерною імітацією білої акули у телевізійній програмі. Заплив на 100 м відбувся у місті Моссел-Бей (ПАР). Для "змагання" 32-річний плавець був одягнений в спеціальний купальний костюм із так званим хвостовим плавником. Однак попри це він програв акулі дві секунди.Unn.com.ua

Спортсмен Фелпс таки проплив наввипередки з акулою-людожером

Найтитулованіший олімпійський чемпіон, американський плавець Майкл Фелпс проплив стометрівку наввипередки з великою білою акулою...Еспресо TV

Фелпс програв заплив на 100 метрів білій акулі

Єдиний в історії спорту 23-разовий олімпійський чемпіон американський плавець Майкл Фелпс програв білій акулі в запливі на 100 метрів. Фелпс був одягнений в...1NEWS

Плавці Дніпропетровщини взяли «золото» на першості України

Плавці збірної Дніпропетровщини вибороли золоті медалі у відкритих змаганнях, що пройшли в Запоріжжі. Збірна Дніпропетровщини весь час змагань тримала пальму першості. Online.ua

Плавці збірної Дніпропетровщини вибороли золоті медалі у відкритих змаганнях, що пройшли в Запоріжжі. Найкраще себе проявили Дмитро Прожога, Денис Кесіль та Марія Лівер. Про це повідомили в управлінні молоді і спорту ДніпроОДА. Збірна Дніпропетровщини весь час змагань тримала пальму першості.Online.ua

17 липня у Запоріжжі завершився Чемпіонат України з плавання серед молоді. Кременчуцький плавець Єгор Кореньков у складі збірної команди Полтавщини змагався на дистанції 200 метрів. Майстер спорту під керівництвом тренера Оксани Колісник посів...Кременчугский Телеграф

Кременчуцький плавець Єгор Кореньков виборов срібло на Чемпіонаті України з плавання серед молоді. Кременчужанин виборов друге місце на дистанції 200 метрів (на...Online.ua

Атол Бікіні, місце в Тихому океані, де США проводили ядерні випробування понад 70 років тому, тепер напрочуд багату екосистему. Новости Сумм

Легендарного плавця оригінально привітали з премією Kids Choice Sports-2017, - Сьогодні.Гал-info

Серед збірників є рівненські спортсмени - плавець Михайло Романчук та веслувальник Тарас Міщук.ОГО.ua

служби. Не поєднуйте купання з вживанням алкоголю. Пильно слідкуйте за дітьми, особливо малечею. Навіть якщо ви відмінний, на вашу думку, плавець, не зневажайте небезпекою дальніх запливів, переохолодження, утоми. Принагідно звертаємось до любителів відпочинку в лісостеповій зоні та водіїв. Тривала спека,...Online.ua