плавець

відключає, ймовірність потрапляння людини під дію струму 12 В все ж існує. - Це не є небезпечно для життя, однак плавця може паралізувати прямо у воді, якщо він наблизиться до фонтана ближче ніж на 10 метрів. Внаслідок цього людина буде...Крещатик (газета)

Починаємо «Добу»

борг і низькі світові ціни на сировину. 2008 - супергероєм Олімпіади в Пекіні і всієї олімпійської історії став 23-річний американський плавець Майкл Фелпс, який виграв на Іграх-2008 уже восьму золоту медаль. Церковне свято. святої преподобномучениці Євдокії, сімох отроків з Ефесу.Нова доба

І переміг, і рекорд встановив: рівненський плавець відзначився на благодійних змаганнях у Римі

Про це повідомляє PRESS-ЦЕНТР із посиланням на прес-службу Федерації плавання України. Press-Центр

Британець, що перепливав Ла-Манш одночасно з Франківчанкою, помер у шпиталі

7 серпня під час запливу через Ла-Манш помер 44-річний британський плавець Дуглас Ваймарк. Вже у воді йому стало погано, що змусило його зійти з дистанції на борт човна супроводу. Звідти атлета...Телерадіокомпанія РАІ

Плавець Євген Панібратець отримав Грамоту Верховної Ради України

Євген - учасник Паралімпійських ігор 2012 року у Лондоні та 2016 року у Бразилії, чемпіонатів світу та Європи 2012-2016 років. Миколаївська правда

7 серпня під час запливу через Ла-Манш помер 44-річний британський плавець Дуглас Ваймарк.1NEWS

Під час підкорення Ла-Маншу помер плавець

Під час підкорення Ла-Маншу помер плавець Ta4ki.net

Вона також написала, що плавця, який плив десь паралельно з нею Ла-Маншем, витягли з води, коли він був без свідомості. Чоловік помер по дорозі в...Івано-франківський портал новин "Репортер"

Стилізовані вагони метро

У метро Тайбея тепер можна легко уявити себе плавцем або навіть сфотографувати русалку. Так столиця Тайваню готується прийняти учасників майбутньої Універсіади. Є й вагони, стилізовані під футбольне поле або...Телерадіокомпанія РАІ

завершальний день змагань Чемпіонату світу з водних видів спорту в Будапешті став виступ Михайла Романчука на дистанції 1500 метрів. Юний плавець з Рівного зумів не лише вибороти «срібло», поступившись тільки олімпійському чемпіону, але й встановив рекорд України.ОГО.ua

М.Романчук виборов срібну медаль ЧС з водних видів спорту

Український спортсмен на дистанції 1500 м вільним стилем здобув «срібло» з результатом 14:37,14 хв. До фіналу наш плавець пройшов...1NEWS

Срібну медаль наш плавець завоював на чемпіонаті світу з водних видів спорту, що у ці дні триває в столиці Угорщини Будапешті. Рівнянин став другим...Online.ua

Михайло Романчук - срібний призер чемпіонату світу

Рівненський плавець Михайло Романчук виборов срібну медаль на чемпіонаті світу з плавання. Змагання проходили 14-30 липня у Будапешті (Угорщина).Сайт міста Рівне

Плавець із Рівного Михайло Романчук повертається додому зі «сріблом» світової першості із плавання. Таку нагороду він виборов в угорському Будапешті на дистанції у півтора кілометра вільним стилем. Романчук показав результат 14.37.14. Краще від нього проплив олімпійський чемпіон з Італії. Тренує...В кулуарах

Рівненський плавець Михайло Романчук виборов срібну медаль на чемпіонаті світу з плавання.

метрів вільним стилем Михайло Романчук з результатом 14:37.14 у напруженій боротьбі поступився лише італійському спортсмену, олімпійському чемпіону. Своїм досягненням рівненський плавець встановив рекорд України. Востаннє медаль такого рівня для області виборола 10 років тому рівненська плавчиня Ганна Хлістунова. Нагадаємо, видатний...Телеканал Ритм

Українець Михайло Романчук став срібним призером чемпіонату світу з водних видів спорту в Будапешті. Український плавець завоював медаль на дистанції 1500 метрів вільним стилем. Романчук кваліфікувався до фіналу з найкращим результатом, а у вирішальному запливі поступився...Газета «БИЗНЕС»

Український плавець Романчук вперше виграв «срібло» Чемпіонату світу

Український спортсмен Михайло Романчук виграв срібну нагороду на Чемпіонаті світу на дистанції 1500 м вільним стилем. Громадське телебачення