періоди

Сьогодні, 1 грудня, на засіданні виконавчого комітету було вирішено надіслати лист до Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана щодо проведення зарахування за наявні борги за електроносії, спожиті в минулих періодах Головний портал Ніжина

допущених сільськогосподарськими підприємствами - суб'єктами спеціального режиму оподаткування при формуванні податкового кредиту у податковій звітності з ПДВ за звітні (податкові) періоди до 01.01.2016 р. З тонкощами виправлення таких помилок можна детально ознайомитися у листі ДФС України від 21.11.2016 р. №37146/7/99-99-15-03-01-17...Газета "Наш ДЕНЬ"

той день, коли Парасці Хомі мало виповнитись 83 роки, у київській арт-галереї Небо, відкрилась виставка творів, написаних майстринею у різні періоди її життя. Земне і небесне життя Параски Хоми — під такою символічною назвою мешканці столиці та їх гості зможуть...Дзеркало Коломиї

На Україну насуваються сильні снігопади

та центральних областях очікуються сильні снігопади. Раніше синоптики прогнозували, що зима 2016-2017 років в Україні в цілому буде теплою, але з кількома періодами різких похолодань, які змінюватимуться потеплінням до позитивних...Єдність

За дев'ять місяців цього року за житлово-комунальні послуги, включаючи погашення боргів попередніх періодів, рівняни сплатили 645,6 млн.грн.Радіо Трек

макет синагоги, яка колись була у місті. Володимир каже, що під час перегляду старих фото помітив, що синагога у різні періоди була реконструйована.Галас

МЮ хоче підписати захисника Атлетико

Манчестер Юнайтед буде готовий заплатити 30 мільйонів фунтів. Раніше повідомлялося, що головний тренер МЮ Жозе Моуріньо в найближчі два трансферних періоди має намір продати як мінімум вісім гравців. Дієго Годін...Ukrainianwall

всохлих дерев, – повідомляє прес-служба Тернопільського обласного управління лісового та мисливського господарства. Зазначається, що пов’язано це із тривалими надзвичайно посушливими періодами цього та минулого років, високими літніми температурами повітря та зниженням рівня ґрунтових вод. До слова, у природному заповіднику "Медобори"...Доба

Про це під час засідання уряду повідомив глава правління ПАТ «Укрзалізниця» Войцех Бальчун, передає УНН. Агравері

На кінець вересня 2016р. заборгованість населення за газопостачання Дивись.info

аптек ГАСТРО» (далі – товариства) не належать до закладів та установ державної або комунальної форми власності, то підстав для зарахування періодів роботи в цих товариствах до страхового стажу, що дає право на призначення грошової допомоги згідно з пунктом 7-1 Прикінцевих...Нова доба

Toyota відкликає 5,8 млн авто через браковані подушки безпеки

автомобілів по всьому світу через потенційну несправність подушок безпеки Про це повідомляє ВВС. Автомобілі, які будуть відкликані, вироблені в різні періоди з травня 2000 року по грудень 2014 року. Серед них - моделі Corolla і Yaris. Через подушки безпеки, вироблені...Еспресо TV

У Чернівцях 40 осіб купили собі пенсію

осіб на 304,4 тисячі гривень. При цьому, 31 договір був укладений особами, які виявили бажання сплатити єдиний внесок за попередні періоди, - зазначила начальник відділу адміністрування єдиного соціального внеску Чернівецької ОДПІ Валентина Трищук. - Особа, якій не вистачає до страхового...Национальный антикоррупционный портал АНТИКОР

Хто може залишитись без субсидії

на опалення. До постанови уряду №848 говориться: "сума субсидії, яку не використали домогосподарства в результаті економії, зараховується на наступні розрахункові періоди". Це означає, що якщо українці використовували в опалювальний сезон менше тепла, ніж передбачено соціальною нормою, зекономлені гроші повинні були...Корупція

Коли в якій школі Ужгорода будуть канікули: чи будуть осінні, а чи довше триватимуть зимові (РОЗКЛАД)

на оплату за тепло, деякі ужгородські школи ідуть на "осінні" канікули взимку. Ужгородські школярі будуть йти на канікули в різні періоди. Так половина ужгородських шкіл не будуть йт на осінні канікули. На сайті ужгородської міської ради зявився розклад осінньо-зимового відпочинку...Закарпатський Кореспондент

Досягнення національної єдності: французька модель

Адже обом країнам, починаючи з Реформаційної доби, однаково довелося пройти через довгі історичні періоди граничної соціально-економічної...Ukrainianwall

"Україна переживає один із найскладніших періодів у своїй історії, - кажеПлюс Спорту Григорій Хижняк...Експрес

Новинки для херсонських підприємств

новими правилами у 2016 році подають податкові декларації за податкові (звітні) внеску у розмірі 2/9 податку на прибуток частинами не передбачена. Херсонщина за день

"Хімік" в гостях у "Будівельника" розбив киян та продовжить турне в Черкасах

Київський "Будівельник" у середу 12 жовтня на своєму паркеті поступився принциповому супернику "Хіміку" з Южного. Господарі програли всі періоди, крім останнього (15:15), підсумковий рахунок матчу 62:81.Newsru.ua