періоди

Нові спалахи виявлені на незвичайній, активній карликовій новій MN Дракона

Однак в разі системи MN Дракона спостерігалися негативні супергорби, тобто осциляції з періодами на кілька відсотків більш короткими, в порівнянні з орбітальними періодами системи.Далекі зорі

Рівень оплати закарпатцями за житлово-комунальні послуги у січні-лютому склав 65,6%. За січень–лютий 2017р. нарахування за житлово-комунальні послуги склали 626,1 млн.грн. Населенням Закарпатської області сплачено 410,8 млн.грн, включаючи погашення боргів попередніх періодів. Закарпаття онлайн

Волинським Єрусалимом колись в різні періоди історії називали місто Бердичів.Новости Житомира

"Донбас" став другим фіналістом УХЛ

над "Кривбасом" і виграв півфінальну серію плей-офф Української хокейної ліги з рахунком 4:1. Донецький клуб у Дружківці виграв всі три періоди матчу проти "Кривбаса", тим самим ставши другим фіналістом УХЛ. "Донбас" – "Кривбас" - 5:2 (1:0, 1:0, 3:2) Шайби: 16:47...Зеркало недели (газета)

У березні 2017 року виповнюється 100-ліття від початку Української революції 1917-1921 років - одного із найважливіших і найскладніших періодів в історії українського народу у ХХ столітті.Прес-Центр

У січні 2017р. населенням Тернопільської області оплачено за житлово-комунальні послуги, включаючи погашення боргів попередніх періодів, 109,8 млн.грн, що становило 45,0% нарахованих сум (у січні 2016р. - відповідно 80,5 млн.грн та 19,7%).За Киев

Для доброї роботи серця, особливо у періоди перепаду погоди, потрiбен калiй. Де його взяти?Експрес

Бувають періоди абсолютного щастя й задоволеності, а трапляються етапи, коли все навпаки. Про це - в новому матеріалі Міжнародного кадрового порталу hh.ua...Гал-info

беруть участі в оплаті податків суб'єктів господарювання, тому вигадали, що нібито були оплачені роботи, які не були виконані в попередніх періодах".Украинская Правда

листопаді 2016 року молоді художники з різних областей України отримали можливість дослідити вплив мистецтва на державотворчі процеси в різні історичні періоди. Особлива увага приділялася творчості нашого земляка, українського графіка європейського рівня, знаного далеко за межами України - Ніла Хасевича. Виставка...Все

Якщо в майбутніх податкових періодах (з урахуванням строків давності, визначених ст. 102 ПКУ) платник податків самостійно виявляє помилки, що містяться в раніше поданому ним уточнюючому...Інтерактивна бухгалтерія

И все-таки они вместе: Катя Осадчая и Юрий Горбунов поженились!

як проект знімається час від часу і між зйомками (від «сліпих прослуховувань» до прямих ефірів) проходять місяці, то в ці періоди ми з Юрою стали телефонувати один одному, навіть на вечері іноді ходили разом. Загалом, стало очевидно, що це вже...ShowBiz.ua

Календар Масниці в 2017 році за числами - ворожіння і традиції

Масляний тиждень - один з тих періодів року, коли ворожіння дають самі правдиві і точні передбачення. Так що потрібно встигнути і млинці поїсти, і в майбутнє заглянути!UkrMedia

Урядова програма «теплих» кредитів для ОСББ з року в рік набирає швидких обертів, навіть у такі періоди, як новорічні свята та початок нового бюджетного року.Новости Житомира

Пропонуємо добірку про улюблені книги знаменитостей, як українських, так і зарубіжних. Віталій Козловський Пауло Коельйо «Алеф» Історія про письменника, який переживає складні періоди в житті. Він не знає, про що йому писати, і чим займатись взагалі. Літератор зустрічає...Друг читача

Верховна Рада офіційно затвердила Державний прапор України, а отже, і почерговість розташування кольорів на ньому. І хоча в різні історичні періоди розвитку нашої держави сині та жовті кольори домінували на хоругвах і стягах, ці кольори весь час супроводжувалися суперечками про...Обрії Ізюмщини

Схоже, що цьогорічна зима не припиняє нас дивувати погодними сюрпризами. Морози змінюються періодами “короткої весни”. А наприкінці тижня практично усю Україну накрив крижаний дощ, що перетворив вулиці у справжню ковзанку. Але слід чекати...Терноград

На Волині роззброїли колекціонера

В оселі волинянина виявилася чимала колекція вогнепальної, холодної зброї та боєприпасів різних часів та періодів. Вісник+К

Схоже, що цьогорічна зима не припиняє нас дивувати погодними сюрпризами. Морози змінюються періодами “короткої весни”. А наприкінці тижня практично усю Україну накрив крижаний дощ, що перетворив вулиці у справжню ковзанку. Але слід чекати...Галас