перші хвилини

приготують їсти. Інколи подають вино, щоб ми розслабилися після постійних стресів у чужині. Як тепер їхала у свої Бережани, з перших хвилин хлопці увімкнули у магнітолі колядки. Душа раділа… Знаючи, якою нелегкою є дорога на Батьківщину (із Сардинії на Тернопільщину,...Octpib.info

Лейпциг розгромив Айнтрахт

В чисельній більшості з перших хвилин матчу господарі шансів своїм суперникам не залишили.Новини футболу

Селезньов забив дебютний гол за "Карабюкспор"

Туреччини проти "Галатасарая" (2:1). Селезньов реалізував пенальті на 31-й хвилині, зрівнявши рахунок у поєдинку. Екс-форвард "Шахтаря" вийшов на поле з перших хвилин і був замінений на 79-й хвилині гри, а ще один українець у складі "Карабюкспора" Андрій Близниченко залишився в...Зеркало недели (газета)

Українець Бойко не зіграє проти "Реалу" з перших хвилин

Український голкіпер "Малаги" Денис Бойко опинився в запасі на матч чемпіонату Іспанії проти мадридського "Реалу" Сектор з посиланням на твітер "Малаги". Матч "Реал" - "Малага" розпочнеться о 17:15 за київським часом. ДеПо

Кравець зіграє в основі Гранади проти Еспаньола

Український форвард "Гранади" Артем Кравець, контракт якого належить київському "Динамо", вийде з перших хвилин в матчі своєї команди з "Еспаньолом". Початок поєдинку о 14:00.Ua-football

«Водії бусів привозять за кордон кутю, квашену капусту, хрін, улюблені газети - щоб у світах ми почувалися наче вдома...»

приготують їсти. Інколи подають вино, щоб ми розслабилися після постійних стресів у чужині. Як тепер їхала у свої Бережани, з перших хвилин хлопці увімкнули у магнітолі колядки. Душа раділа... Знаючи, якою нелегкою є дорога на Батьківщину (із Сардинії на Тернопільщину,з...Високий замок

Фрайбург - Баварія 1:2.

але діяла занадто академічно і прогнозовано для суперника. Команда ж Крістіана Штрайха була близька до ідеалу гри проти фаворита. З перших хвилин "Фрайбург" діяв зовсім не так, як від нього очікували. Господарі сміливо йшли вперед, до чого "Баварія", схоже, була...Ua-football

це були одні з кращих днів мого життя. Через невимовну гордість за відвагу свого народу. На Грушевського я був з перших хвилин і, на відміну від інших тоді опозиційних депутатів, жодного разу не назвав революційну молодь тітушками і провокаторами. Бо...ILife_News

На вихідних "Кривбас" розгромив "Миколаїв"

З перших хвилин матчу господарі за традицією включили максимальні оберти в захисті, що стало серйозною проблемою для "Миколаєва".Миколаївська правда

МФК «Житомир» розгромив Олімпік

футзалу в ІІ лізі зустрілася з «Олімпіком» на майданчику СОК «Динамо». Житомиряни починали матч у якості фаворитів, але вже з перших хвилин гра не заладилася і як результат - пропущений м'яч вже на 8 хвилині. Всі спроби відігратися завершувалися невдачею.Новини Житомира

Ворскла разгромила харьковский Гелиос

Матч розпочався із серії кутових біля воріт «Геліоса». Утім особливої загрози воротам «Сонячних» футболісти «Ворскли» не створили. Проте вже з перших хвилин підопічні Василя Сачка володіли м’ячем, а відтак й ініціативою у матчі. Перший гол не забарився. Даллку точно віддав...Sportgid

потрібну хвилину підставити своє плече. З ним Наталя почувала себе легко і невимушено, ніби знала його вже багато літ. З першої хвилини стосунки між ними склалися приятельські. Зустрінуться не раз випадково на вулиці, поговорять про те, про се, і цього...Газета "Наш ДЕНЬ"

Манчестер Юнайтед - Ліверпуль.

ця зустріч для Ліверпуля. Подібна ситуація спостерігається з Хендерсоном і Матипом, які повернулися до тренувань протягом цього тижня, але з перших хвилин трохи більше шансів побачити лише капітана Червоних. Перед німецьким менеджером буде стояти вибір: наситити опорну зону Джаном або...Новини футболу

Як фанати "Севільї" ображали Рамоса і його маму

Капітан "Реала" Серхіо Рамос зіткнувся з неприємностями під час кубкового матчу з "Севільєю" Про це повідомляє Depo.Сектор. "Севілья завжди буде моїм домом, якою б не була їх реакція. Але Дані Алвеса і Ракітіча тут зустрічають як богів, а мою маму...ДеПо

Серхіо Рамос: Я не поводив себе зневажливо щодо вболівальників Севільї

освистували його впродовж поєдинку. "Я не поводив себе зневажливо щодо вболівальників "Севільї". Вони заслуговують на повагу, окрім тих, хто з перших хвилин почав згадувати про мою матір. Я в боргу перед "Реалом", але "Севілья" завжди буде моїм домом, незалежно від...Ua-football

Кристал Пелас близький до покупки Джеффрі Шлуппа

з 13-річного віку. За першу команду він дебютував в березні 2011, але в цьому сезоні відзначився лише одним появою з перших хвилин в рамках Прем'єр-Ліги.Ua-football

Офіційно: Уотфорд орендував Клеверлі

в основному складі "Евертона". Він виходив на поле всього в 12 поєдинках, з яких лише в п'яти починав зустріч з перших хвилин. Також однією з причин переходу гравця послужив той фактор, що "Евертон" на позицію Клеверлі придбав Моргана Шнейдерлена.Ua-football

Екс-"динамівець" радіє трансферу Караваєва у "Фенербахче"

команди", - наводить слова Ленса офіційний сайт "Фенербахче".Відзначимо, що вчора Караваєв провів свій другий матч в складі "канарок", вийшовши з перших хвилин та зумів записати у свій актив одну результативну передачу.Нагадаємо, нещодавно Караваєв розірвав контракт із луганською "Зорею" та був...Футбольні трансфери

В даний час підозрюваний затриманий, відносно нього порушено кримінальну справу. ДеПо