перші хвилини

Хорватія мінімально обіграла Україну у відборі на ЧС-2018

року, в якому збірна України на виїзді зустрічалася з Хорватією. Долю зустрічі вирішив точний удар хорвата Ніколи Калініча. З перших хвилин хорвати почали контролювати м'яч і підтвердили статус фаворита зустрічі. Найреальніший шанс відкрити рахунок до перерви у підопічних Андрія...Зеркало недели (газета)

який з лютого цього року виступає за львівські Карпати на позиції захисиника, майже 21-річний Микола Матвієнко вийде на гру з перших хвилин. Турнірне становище у групі І: Ігри В Н П Мячі Очки 1 Хорватія 4 3 1 0 10-1...Щоденний Львів

них вбили, двом вдалося втекти. На тілах убитих бойовиків виявили муляжі поясів смертників. У мережі з'явилися знімки, зроблені очевидцями, в перші хвилини після атаки бойовиків на бійців Росгвардії. Президент країни-агресора Володимир Путін назвав "криваву бійню у військовій частині Росгвардії –...Znaj.ua

"Скала" U-15 розійшлася миром з киянами

Столична команда на зимову перерву у чемпіонаті ДЮФЛ України пішла другою у своїй групі. Замість Віталія Шемеляка з перших хвилин грав Олег Матуляк.Галичина спортивная

Очевидці опублікували моторошні знімки перших хвилин після атаки бойовиків на бійців Росгвардії. Про це повідомляють місцеві ЗМІ. На фото показані тіла загиблих – швидше за все...Znaj.ua

Срна возвеличив збірну Хорватії

за 2 секунди, що на собі і відучує команда Шевченка.Срна переконаний, що хорватська дружина розпочне натиск на воротар України із перших хвилин і в Загребі зможе добитися позитивного результату.Додамо, гра відбору до ЧС-2018 між Хорватією та Україною відбудеться вже сьогодні...Футбол газета

контратаках, адже “Діназ” дуже досвідчена команда, гравці якої виступали у Чемпіонаті України. Відповідно нам довелося грати “другим номером”. Взагалі, з перших хвилин гра була дуже напружена, обидві команди заробили велику кількість гірчичників. Що ж до новачків, то можу сказати, що...Radomyshl.com

перемогу і мої вихованці не знітились, дізнавшись, проти кого їм доведеться зіграти. Завдяки самовіддачі і добре організованій грі, кобелячани з перших хвилин почали вести в рахунку. У результаті матч завершився 4:3 за переваги лідерівців. Отож, команда Віктора Білорибця стала кращою...Тижневик «ЕХО

За його словами, затриманий кіллер за документами є українським громадянином. Кілер, який сьогодні у Києві вбив російського екс-депутата Дениса Вороненкова, на грані смерті. Еспресо TV

З

З'явилися фото ймовірного кілера, який вбив екс-депутата Держдуми Росії Дениса Вороненкова Також в мережі опубліковано відео перших хвилин після вбивства Вороненкова.Еспресо TV

Опубліковано відео перших хвилин після вбивства Вороненкова

В мережі опубліковано відео, зняте через кілька секунд після вбивства Дениса Вороненкова Кілер скорчившись лежить біля авто, у нього поранення обличчя. Еспресо TV

Кілер, який сьогодні у Києві вбив російського екс-депутата Дениса Вороненкова, на грані смерті Згодом з'явилося відео перших хвилин після вбивства Вороненкова.Еспресо TV

У Тернополі безробітних жінок навчали, як поводитися на співбесіді з роботодавцем (ФОТО)

живіт втягнути, груди розправити. Але в трохи м'якшому варіанті. Не перестарайтеся! Пам’ятайте: пряма постава допоможе вам справити гарне враження у перші хвилини знайомства із співбесідником. Упевнена в собі людина сидить зручно. Той, хто сидить на краєчку стільця, виказує свою невпевненість,...Газета "Наш ДЕНЬ"

С.Полторак: ще зарано говорити про збитки від вибухів на складі боєприпасів на Харківщині

Поки неможливо оцінити збитки від вибухів на складі боєприпасів на Харківщині. Unn.com.ua

футболісти грають у великих клубах, всі досвідчені і потрапили в список заслужено. Поважаю України, але я вас запевняю, що з перших хвилин буде великий тиск з боку хорватської збірної. У Загребі завжди фаворит Хорватія", - підкреслив Срна, слова якого наводить...Чемпион

Мохамед-Амін Харбі: "Очікуємо у Львові важкий матч"

Утім, упевнений, що наша команда зіграє у гостях не гірше. Готові, що з перших хвилин матчу буде тиск на наші ворота. Гра пройде у львівському спорткомплексі «Галичина».Галичина спортивная

Збірна Хорватії зможе контролювати хід матчу з Україною. Про це заявив захисник Тін Єдвай. "З перших хвилин ми повинні взяти м'яч під свій контроль. Зараз ми дотримуємося нашого плану і вивчаємо суперника, думаю, немає ніяких приводів для...Чемпион

Пожежа сталась на ринку в Ужгороді

Серед ймовірних розглядається коротке замикання електромережі. Зі слів орендаря приміщення, яке стало осередком пожежі, в приміщенні почало горіти біля розетки. Перші хвилини жінка самотужки намагалася впоратися з полумям, але спроби виявилися марними. Тоді на допомогу покликали ужгородських вогнеборців. Як повідомляв...Unn.com.ua

В Ужгороді горів ринок на вулиці Тельмана.

Серед ймовірних розглядається коротке замикання електромережі. Зі слів орендаря приміщення, яке стало осередком пожежі, в приміщенні почало горіти біля розетки. Перші хвилини жінка самотужки намагалася впоратися з полумям, але спроби виявилися марними. Тоді на допомогу покликали ужгородських вогнеборців, інформувало У...Голос Карпат

У Центральні бібліoтеці для дітей прoйшoв книжкoвий арт-фестиваль "Радісні зустрічі" (ФOТO)

позитиву, веселого настрою  перетворилось  радісне і щире  спілкування  читачів  з поетесою  рідного міста Антоніною Петрівною Царук.   Авторка дитячих книг з перших хвилин порозумілася  з юними читачами,  відповіла на безліч дитячих запитань.    Зачитані автором уривки із оповідань «Як Петрик стежину пас»...Fakel