перші хвилини

Кубок ДЮФЛУ-17: СДЮШОР "Карпати" U-16 - "УФК-Карпати" U-16 - 1:0

Перші хвилин 20 пройшли за переваги команди СДЮШОР «Карпати». Галичина спортивная

дівчинку додому і просять допомогти купити дороге обладнання. Дитина народилась вагою лише 690 грамів і зростом 33 сантиметри. — З перших хвилин життя донечка перебувала на апараті штучної вентиляції легень та ліках. Її стан оцінювали як вкрай важкий. Особливих надій...Доба

Від "А" до "Щ"

хто обстоює державу й ідентичність.  Усі герої — патріоти, інших немає. Характери складні, а долі — не фатум, вибір.  З першої хвилини ясно: це кіно про вибір. "Ми — вимушені руйнівники", — каже доброволець Андрій Шараскін він їде на Схід...Зеркало недели (газета)

Наставник "Андерлехта" починає ігнорувати Теодорчика

але Вайлер відрізав, що не зобов'язаний нічого пояснювати.Він також додав, що всі гравці стартового складу заслужили вийти на поле з перших хвилин. Так виглядає, що Теодорчик не заслужив.Нагадаємо, Теодорчиком цікавиться "Ліверпуль".Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

вже немає в живих. Читайте також: Вітчим-педофіл зґвалтував та вбив дворічного хлопчика Коли лікарі констатували смерть, відразу викликали поліцію. З перших хвилин після приїзду правоохоронці визначили, що впавший телевізор не міг стати причиною численних травм, до того ж синцям на...Znaj.ua

"Сельта" - "Шахтар": найкращі фото матчу

матч 1/16 фіналу Ліги Європи. У Віго підопічні Паулу Фонсеки зустрічалися з "Сельтою" і здобули перемогу з рахунком 1:0. З перших хвилин іспанці пішли в атаку, тоді як донеччани зайняли вичікувальну позицію. У гостей мало що виходило в атаці, проте...Зеркало недели (газета)

Бланко Лещук приніс "Шахтарю" перемогу над "Сельтою" в Лізі Європи

перший офіційний матч у 2017-му році, що вважалося головною перевагою "Сельти", яка провела зиму, активно граючи в чемпіонаті Іспанії. З перших хвилин іспанці пішли в атаку, тоді як донеччани зайняли вичікувальну позицію. У гостей мало що виходило в атаці, проте...Зеркало недели (газета)

У Києві відбулася довгоочікувана українська прем

убори, відео інсталяції, балет, музиканти, хор, а найголовніше потужний оперний вокал Аріни та неймовірний музичний ряд – усе це з перших хвилин захопило публіку. Протягом концерту артистка незчисленну кількість разів змінювала костюми, з’являючись перед глядачами то у образі фатальної іспанської...UA MUSIC

Сельта - Шахтар: Бланко-Лещук і Малишев зіграють з перших хвилин

Стали відомі стартові склади Сельти і Шахтаря на поєдинок 1/16 фіналу Ліги Європи. Новини футболу

На щастя, дітей у навчальному закладі не було і ніхто не постраждав. Вогонь знищив термообшивку, 7 метрів електропроводки та пошкодив насосну станцію. Голос Карпат

Аріна Домскі презентувала шоу «Opera Show»

убори, відео інсталяції, танцюристи, музиканти, хор, а найголовніше потужний оперний вокал Аріни і неймовірний музичний ряд - все це з перших хвилин захопило публіку. Протягом концерту артистка незліченну кількість разів змінювала костюми, постаючи перед глядачами то в образі фатальної іспанської...Музична Україна

Черкаські Мавпи-2 зазнали поразки від львівської команди

Цього разу львів'яни з перших хвилин відірвалися в рахунку. Але черкаські баскетболісти виграли заключну чверть і зуміли дещо відігратися - 96: 71.Вчасно (Черкаси)

"Зоря" поступилася у контрольному матчі ФК "Астана"

Астана в свою чергу виставила практично основний склад, за винятком голкіпера. Перші хвилини зустрічі пройшли в позиційній боротьбі.Unn.com.ua

ТОП 3 причини, чому дитині не можна купляти багато іграшок

Нова іграшка його цікавить тільки перші хвилини, години. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: -Як виховувати дитину - розповідає Доктор Комаровський...Країна Здоров'я

Гості, як і годиться фавориту, з перших хвилин захопили ініціативу і почали створювати небезпечні моменти біля воріт суперника. І справедливо на 29-й хвилині Рахім Стерлінг відкрив рахунок. У...Spy-Football

Львів

скарги, даю рекомендації по догляду, харчуванню чи медикаментах. Зокрема Христина Запоточна надає допомогу восьмирічній Марічці, якій медики поставили в перші хвилини її життя діагноз ДЦП. Відтак. Вона прикута до ліжка, не чує, не бачить і самостійно не їсть. Матір...Щоденний Львів

Команди забили по одному голу в кожному з таймів. На першій хвилині другого тайму Лукіяник забиває другий гол Зінедіну.Голос Карпат

НБА: 13 очок Леня не допомогли "Фініксу" уникнути поразки

Українець провів продуктивний матч у найсильнішій баскетбольній лізі світу. Лень почав поєдинок з перших хвилин і зумів відзначитися корисними діями.Зеркало недели (газета)

Як створити щасливу сім

Легко повинно бути з першої хвилини спілкування. Стосунки повинні радувати Як тільки стосунки перестали приносити радість - їх треба закінчувати.Країна Здоров'я

Меморіал Юста-2017: "УФК-Карпати" U-17 - "Гірник" - 1:1

вказав на точку. Готра відбити удар з 11-метрової позначки не зумів, тож на перерву суперники пішли за рівного рахунку — 1:1.Перші хвилин двадцять у другому таймі територіальна перевага була на стороні «Гірника», а «УФК-Карпати» зробили ставку на контратаки. А от...Галичина спортивная