перші хвилини

Зірка й Десна розійшлися миром у першому матчі плей-офф

Що стосується «Десни», то Олександр Рябоконь в заключному турі у грі з «Геліосом» дав відпочити Литовці, Денису Фаворову, які з перших хвилин вийшли на поле стадіону у Кропивницькому. Також повернувся до рядів «біло-синіх» Волков, який пропускав гру зі «сонячними» через...Спорт.ua

Тисяча присідань та 115 відтискань: вінницькі студенти влаштували турнір біля Бугу.

теж не одразу змогли розпочати: їх збила з пантелику фаза судді – тренера-реабілітолога Олександри Пасічник – “Ставайте у шаховому порядку” – й перші хвилин 5 пішло суто на налаштування рядів. Врешті, коли присідання все ж розпочались – одразу стало зрозуміло, що боротьба...Vежа

Голкіпер "Минаю" суттєво допоміг своїй команді здобути перемогу. І з перших хвилин почали турбувати ворота Поповича.Ужгород.net.ua

Андрій Шевченко забив гол і віддав пас у прощальному матчі Пірло (відео)

Отримав запрошення і головний тренер збірної України Андрій Шевченко, який відкрив рахунок уже на першій хвилині матчу.Главком

Мілана, Інтера, Ювентуса і збірної Італії Андреа Пірло. У грі взяв участь наставник синьо-жовтих Андрій Шевченко, який відкрив рахунок вже на першій хвилині зустрічі. Трохи пізніше Шева асистував Кларенсу Зеєдорфу. Всього на полі українець провів 56 хвилин.ICTV

України Андрій Шевченко зіграв у прощальному матчі екс-гравця Мілана і Ювентуса Андреа Пірло. Шевченко відкрив рахунок в матчі вже на першій хвилині. Пізніше він оформив гольовий пас на Кларенса Зеєдорфа. На 56-й хвилині українця замінили. Раніше повідомлялося, що Шевченко і...Чемпион

"Під колесами автобуса - понівечене тіло 11-річної Лізи": Подробиці жахливої ДТП у Борисполі

Кадри перших хвилин після аварії у Борисполі на телефони зняли перехожі. Водія рейсового автобуса Чигирин-Київ одразу забрали поліцейські, аби не допустити самосуду.Корупція

Андрій Шевченко забив гол у прощальному матчі Пірло

Шевченко відкрив рахунок в матчі вже на першій хвилині. Ua-football

Кадри перших хвилин після аварії в Борисполі на телефони зняли перехожі.УСБН

Як запобігти нападу змії та що робити коли укусила: поради полтацям

гадюкою, не робіть різких рухів. Як правило, змії не атакують першими. – Якщо вас все ж таки укусила змія, у перші хвилини після укусу варто спробувати відсмоктати частину отрути з рани. Кров’янисту рідину, що відсмоктується, треба відразу ж спльовувати. Відсмоктування...Коло

арені. Згодом чотири перемоги поспіль здобули "Вегас", у тому числі дві – на виїзді. Гості активніше розпочали гру, і за перші хвилини неодноразово загрожували воротам Хеллібака. Однак забити "Вегасу" вдалося лише один раз у першому періоді. Лише після пропущеної шайби...24 канал

кріт. Хлопці не злякалися його, навпаки, їм стало цікаво розглянути, помацати. Даніель зважився взяти тварину на руки і погладити. Кріт перші хвилини вів себе спокійно, а потім несподівано вкусив хлопчика за палець. На крик іменинника прибіг його тато. Миттєво оцінивши...Новости Сумм

Черкаський Дніпро - Суми 2:2.

Так і хочеться вигукнути: "Тут пахне більше, ніж футболом!". Як у воду дивилися.... Говорячи безпосередньо про "гру мільйонів", то з перших хвилин поєдинку ігрову ініціативу захопили сумчани, паралельно намагаючись забити гол за допомогою флангових навісів з обох сторін. Ближче до...Ua-football

Нетрадиційний формат лекції, цікаві пізнавальні факти з історії ЄС, налагоджений вже з перших хвилин комунікативний зв'...Рупор

Еліна Світоліна може знову стати чемпіонкою Italian Open

Еліна Світоліна стала фіналісткою турніру Italian Open. У цьому матчі вона зустрічалася з естонкою Анетт Контавейт. Наша тенісістка погано почала перші хвилини матчу і програла три гейми, зробивши при цьому дві подвійні помилки, але незабаром вона змогла відігратися, зробити два...Ua-football

Боруссії Андрій Ярмоленко відзначився в товариському матчі проти Ванне-Айккель у благодійному турнірі аматорської ліги Вестфалія. Українець вийшов на поле з перших хвилин матчу, а забив ударом з 30 метрів на 25-й хвилині. @Yarmolenko_9 zaubert. pic.twitter.com/KcgDWuvjC0 — Sport-Live e.V. (@Sportlive_tv) 17...ICTV

Працює, як хоче: депутати Рівненщини незадоволені новою системою «Рада», яку встановили у сесійній залі

нинішньому засідання Рівненської обласної ради депутати вперше голосують через нову систему Рада, яку нещодавно встановили у сесійній залі. Однак з перших хвилин почалися технічні збої - система не лише видає неприємний звук, хрипить, а й не зараховує голоси.Press-Центр

Наши за границей.

кордоном" підводить підсумки сезону у Німеччині та Англії. Німеччина Євген Коноплянка - 27 матчів ліги, 18 з них - з перших хвилин, чотири повних. Забив чотири м'ячі, додавши до них п'ять асистів. В Кубку відіграв три матчі (2, 2), забив...Ua-football

"Шансу покарати винних у нас немає …": Справа Зайцевої, яка влаштувала криваву аварію, набула несподіваний поворот.

що винних у трагедії дійсно покарають, передає Корупція.Інфо. Про це OBOZREVATEL розповіла мама загиблого Світлана Виниченко. За словами Світлани, з перших хвилин оформлення ДТП все робилося для того, щоб пом'якшити вину винуватиці аварії. Популярне: "Кривава революція, лист Путіну та постачальник...Корупція

«Житлобуд-2» виграв з розгромним рахунком 7:0 у чернігівської «Легенди-ШВСМ». Перший м'яч у ворота суперниць відправила Яна Калініна всього лише на першій хвилині зустрічі. Наступні 68 хвилин жодна з команд не могла успішно завершити атаки. Але в другій половині другого тайму...Жіночий футбол України