перші хвилини

24-річний хавбек вийшов на поле з перших хвилин і провів весь матч. Раніше повідомлялося, що Малиновський отримав звання найкращого гравця кубкового матчу Генка.Чемпион

Наши за границей.

українців у трьох провідних лігах Німеччини в першій частині сезону. Євген Коноплянка, "Шальке" - 16 матчів ліги (11 - з перших хвилин, 4 - повних), гол та чотири асисти, два повних матчі в Кубку - два голи Перша частина сезону...Ua-football

У Запорізькому перинатальному центрі рік почався з незвичайних пологів. Новонароджений в перші хвилини життя встиг шокувати лікарів центру.Голая Пристань

Куди піти у Києві 12 та 13 січня

світу драми, створеного автором за законами безсмертя, ім'я якому любов. "Сцени з сільського життя в двох діях" затягують глядача з перших хвилин і вже не відпускають упродовж двох з половиною годин. Роль горезвісного Дядька Вані виконує народний артист України Олексій...Єдність

Зозуля отримав "ігровий бан" в Іспанії

"Альбасете" Роман Зозуля отримав дискваліфікацію в іспанській Сегунді. Повідомляє Футбол газета. В грі 21 туру проти "Тенеріфе" нападник вийшов з перших хвилин матчу, однак не запам'ятався нічим особливим окрім отримання "гірчичника" на 69-ій хвилині гри.Ця жовта картка виявилась 5-ою для...Футбол газета

Роман Зозуля Український форвард Альбасете Роман Зозуля почне з перших хвилин матч 21-го туру Сегунди проти Тенеріфе. Матч відбудеться 7-го січня. Початок - о 17.00 за київським часом. El Alba ya...Чемпион

100-миллионный летний новичок Барселоны проводит второй матч чемпионата Испании в основе

слова Ернесто Вальверде про те, що Дембеле поки ще складно грати в основі, тренер "Барси" вирішив сьогодні задіяти француза з перших хвилин. Разом з ним в основі з'являться тер Штеген, Серхі Роберто, Маскерано, Вермален, Альба, Пауліньо, Іньєста, Ракітіч,??Мессі і...Ua-football

кордоном у першій частині сезону. На черзі - турбулентна Туреччина. Сергій Рибалка, "Сівасспор" - 14 матчів ліги (11 - з перших хвилин, 2 повних, гол та три асисти) і один повний - Кубка Пройшов шлях від кризового гравця до лідера...Ua-football

3 січня в міському будинку культури відбувся концерт «Новорічний калейдоскоп». Артисти порадували глядачів піснями, колядками, щедрівками і танцями. Уже з перших хвилин учасники свята із захопленням спостерігали за дійством. Вихованці дитячої музичної школи подарували неперевершену композицію «Щедрик», «віватівці» вразили своїм...Сайт міста Шепетівка

«Новорічний калейдоскоп» по-шепетівськи

Наталія Стасюк, начальник відділу культури міськвиконкому Світлана Джус та шепетівчани. Артисти порадували глядачів піснями, колядками, щедрівками і танцями. Уже з перших хвилин, як інформує прес-служба міськради, учасники свята із захопленням спостерігали за дійством. Вихованці дитячої музичної школи подарували неперевершену композицію...7 днів - життя за тиждень

У мережі показали емоційний міні-фільм про масштабний обмін полонених на Донбасі (відео)

мережі опублікований невеликий фільм про те, як на Донбасі проходив довгоочікуваний обмін полоненими. На кадрах відображені емоції і свідоцтва українців в перші хвилини і години після їх повернення з полону, пише «Є!» з посиланням на Апостроф. Відео опубліковано в YouTube Anatoliy Stepanov.Єдність

Серед тих хто вітатиме Україну з Новим роком буде полтавець Павло Будаєвський. Кременчугский Телеграф

Олійник і Скепський залишили Десну

закріпитися в "Десні". В цьому сезоні він провів за команду 14 матчів, але тільки в двох з них розпочинав з перших хвилин. Денис Олійник став гравцем чернігівців в жовтні, провів за команду шість матчів в чемпіонаті та два в Кубку...Ua-football

Горпинич Кравчук, Піддубний. Запасний:Дурбан. Головний тренер: Сергій Піддубний. Гра розпочалася на високих швидкостях, втім без небезпечних моментів. Хоча вже на перших хвилинах відкрити рахунок міг Чеберяк після передачі Литвиновського, але м'яч пройшов повз ворота. Ближче до перерви ініціативу перехопили гості,...Спортивний Житомир

в Києві - завдання не з простих. Існує ще безліч інших варіантів, як відзначити Новий рік, але головне - зустріти першу хвилину січня з хорошим настроєм!Тижневик «ЕХО

Новорічну казку на новий лад презентували юному глядачеві в Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”. З перших хвилин вистави глядачі заворожено спостерігали за казковим, яскравим дійством, яке відбувалося на сцені. Свою передноворічну історію запропонували юні актори театральної студії...Освітній портал Закарпаття

Уже з перших хвилин після прибуття Вироземського на площі починає лунати масове: Вогню!Бліц-інфо

свят. Про це на сторінці прес-центру штабу АТО у Facebook повідомляє українська сторона СЦКК. "Українська сторона СЦКК заявляє, що з перших хвилин встановленого режиму припинення вогню на час Різдвяних та Новорічних свят інформаційними інтернет-ресурсами, підконтрольними бойовикам ОРДО/ОРЛО, почала поширюватись інформація...Високий замок

«Кременчук» впевнено обіграв «Динамо»

Кременчужани відзначилився вже на першій хвилині матчу 21 грудня хокейний клуб «Кременчук» впевнено переграв «Динамо» з рахунком - 6:2. За інформацією прес-служби УХЛ, матч відбувся у...Кременчугский Телеграф