перші хвилини

Господарі поля з перших хвилин включили пресинг, і вже на 4-й хвили дальнім ударом рахунок в матчі відкрив Асенсіо. На 39-й хвилині Бензема подвоїв перевагу...1NEWS

престижу. Його автор новачок команди форвард Лукаку. «Реал», як і личило кращій команді Європи, диктував свої умови на полі з перших хвилин. І без Роналду,...1NEWS

Олександр Севідов: "Хлопці на повну виклалися сьогодні на полі"

З чим це було пов'язано?— Ми свідомо обрали таку тактику. Ми «опустилися» трохи глибше, так як розуміли, що «Карпати» з перших хвилин другого тайму підуть вперед — їм треба було відіграватися. Ми розраховували, що звільняться зони для контратак. А те,...Галичина спортивная

Козу возвели на п

викував персонажіз металу Віталій Комонько із села... Козлова. Матеріал, виготовлення памятника і роботи з його встановлення оплатили козівські фермери. З перших хвилин перебування на постаменті увічнена коза стала місцевою знаменитістю. До неї вишикувалися охочі зробити памятне фото і на щастя...Високий замок

Прем

тур української Прем'єр-ліги. В Маріуполь завітали "Карпати", і краще б для львів'ян матч відбувся на нейтральному полі. "Маріуполь" з перших хвилин заволодів ініціативою і вже до 18-ї хвилині забив два м'ячі. У другому таймі "Карпати" спробували повернути інтригу у...Зеркало недели (газета)

Першої поразки після повернення до еліти українського футболу зазнав рівненський "Верес". Перший гострий момент у матчі вже на перших хвилинах створили рівняни.Все

Едуард Соболь дебютував у складі Славії

клуб. У матчі 3-го туру чемпіонату Чехії Соболь разом з іншим українцем - Русланом Ротанем, почали матч проти "Височіни" з перших хвилин і відіграли всі 90 хвилин, а "Славія" виграла з рахунком 2:0. Свій наступний матч "Славія" проведе в рамках...Ua-football

Бровченко: Гарний вийшов двобій гідних суперників - тож нічия справедлива

але, як ви сказали, результат на табло Я в деякій мірі здивований тим, як проти нас грали, ми вже з перших хвилин відчули іх настрій вийшли битися, але й ми не уступали ні в одному з епізодів, тому можливо такий...Неофициальный сайт ФК Днепр

поєдинок на турнірі в Греції. У зустрічі за третє місце «жовто-блакитні» з великою різницею обіграли Румунію, передає кореспондент УНН. З перших хвилин українці продемонстрували високу точність у виконанні триочкових – двічі спрямував м’яч у кільце Пустозвонов і ще по-одному разу...1NEWS

Чоловіча баскетбольна збірна України у спарингу розгромила Румунію

поєдинок на турнірі в Греції. У зустрічі за третє місце "жовто-блакитні" з великою різницею обіграли Румунію, передає кореспондент УНН. З перших хвилин українці продемонстрували високу точність у виконанні триочкових – двічі спрямував м'яч у кільце Пустозвонов і ще по-одному разу...Unn.com.ua

Ворскла - Динамо 0:0.

- Як я вже сказав, я би відзначив командні дії загалом. Що стосується позиції голкіпера, то вже на перших хвилинах стався неприємний м...Ua-football

"Карпати" в меншості вибороли першу перемогу в УПЛ

у четвертому турі УПЛ з рахунком 3:1 перемогли «Сталь», передає УНН.  «Карпати» вдома намагалися реабілітуватися перед своїми вболівальниками і з перших хвилин захопили ініціативу. Проте вже на 8-й хвилині «леви» пропустили з пенальті. Пізніше гості могли подвоїти рахунок, проте воротар...1NEWS

Красиво та природньо: черкаські матусі розповіли про користь від грудного вигодовування (відео)

грудного вигодовування. У Черкасах матусі довели, що це красиво, природньо та корисно, повідомляє "Рось". Цій крихітці лише два місяці. З перших хвилин життя вона на грудному вигодовуванні. Мама Олена зауважує – старшу доньку Катрусю також годувала самостійно. Втім, із другою...Про Все

Легіонер "Динамо" жаліється на партнерів

"Динамо" Дьємерсі Мбокані задоволений своїми діями у матчі з "Янг Бойз". Повідомляє Футбол газета. Гра у нас не склалася з перших хвилин, суперники спровокували пенальті і наша команда "попливла". Я вигравав багато м'ячів, але чомусь на підборі не було партнерів.Футбол газета

Хацкевич: Сподіваюся, таких матчів у нас більше не буде

- Зараз хлопцям сказав, що всі разом ми як виграємо, так і програємо. - В трибуни стадіону здалося, що з перших хвилин гравці "Янг Бойз" були в рази агресивніше і зліше, ніж динамівці... - У боротьбі і агресивності ми насправді...Ua-football

Янг Бойз - Динамо 2:0.

У Києві ми заслужено поступилися, однак сьогодні багато компенсували. З перших хвилин матчу ми багато чого домагалися за рахунок дисциплінованої гри.Ua-football

"Динамо" та "Янг Бойз" оприлюднили стартові склади на матч ЛЧ

На воротах у "Динамо" з перших хвилин вийде Максим Коваль. Відзначимо, що зустріч розсудить польська бригада арбітрів на чолі Павела Гіля.Unn.com.ua

Хавбек "Реалу" в сфері інтересів "Роми"

в «Реалі».У минулому сезоні іспанської Прімери Васкес взяв участь в 33 матчах, але лише 12 раз з'явився на полі з перших хвилин, забив 2 голи і віддав 7 результативних передач. Контракт з «Реалом» діє до літа 2021...Футбольні трансфери

"Нива" грає внічию у Вінниці

Після удару зі штрафного блискучу реакцію продемонстрував Механів, витягнувши м'яч з-під перекладини. Нелегко дався тернополянам старт другого тайму. Вінничани з перших хвилин заволоділи ініціативою та змусили "Ниву" оборонятися. На 52-ій хвилині, після провалу правого краю оборони тернопільського клубу, господарі зуміли...Галичина спортивная

Філатов підбив підсумки відрядження до Республіки Корея

Пропозиція була зроблена під час минулорічної зустрічі з послом міста у Дніпрі. З першої хвилини перебування в Похангу, я був вражений схожістю наших міст.Online.ua