перші хвилини

Ті, що згоріли в огніВ перші хвилини двобою,Землю прикрили собоюЯк наші батьки на війні. Не залишили пости,Мужньо стояли на герці.Сватово - общественно-информационный портал города

У Будапешті відбулася презентація фільму "Померти за Україну"

демонстрантів, внаслідок якого було вбито понад 100 осіб, дійсно зробили вимоги радикальними щодо влади. Пам'ятайте, що незаконна анексія Криму з першої хвилини була спланована і здійснена Росією з використанням її армії. Так званий референдум відбуся під дулами російських автоматів і...Народна Рада

та цей чоловік, колишній працівник заводу. У вагоні душно, купе біля туалету, ще й верхня полиця, чоловік почав нарікати з перших хвилин знайомства. Його жваво підтримує літня пані: А квитки! Ви бачили, скільки вони коштують? Я до онуків на свята...Високий замок

БК "Тернопіль-ТНЕУ" вдома обмінявся перемогами з "Дніпром-2"

четвертях і загалом поступилися у матчі — 59:84. У другій грі підопічні Ігоря Білоуса змогли переламати хід гри уже з перших хвилин. Як підсумок перемога — 93:67. У підсумковій турнірній таблиці групи 2 БК «Тернопіль-ТНЕУ» посів п’яту сходинку. Баскетбол. Чемпіонат...Галичина спортивная

26 квітня 1986 року сталася найбільша техногенна аварія в історії людства з різницею у дві секунди відбулись два вибухи на четвертому реакторі Чорнобильської АЕС, в результаті яких сумарна радіація ізотопів, викинутих в повітря, склала 50 мільйонів кюрі, що в 30-40...Телеканал Ритм

З першими хвилинами сьомої ранку начальник Київського управління пасажирського автотранспорту А.Н. Зімін оголошує екстрений збір усього керівного складу автопідприємств (АТП).In Kyiv

Гра на тиждень #6 : Valiant Hearts

Тут вам і декоровані пляшки з-під вина, і міни й інші бійці зі зброєю. В цілому, графіка приваблює гравця з першої хвилини, викликаючи не тільки жаль, але й і сміх, чи то пак радість. Процес Активні дії тут старанно зведені...Pingvin.pro

За Жиру у Франції пропонують солідні гроші

Форвард "Арсенала" Олів'є Жиру може продовжити кар'єру у Франції. Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета! Футбол газета

Христина Соловій полонила чернівчан сильним і ніжним голосом

принцесою лемків Минулої п’ятниці співачка Христина Соловій дала свій перший сольний концерт у Чернівцях. Артистка була неперевершеною: тендітна красуня з перших хвилин запалила зал і тримала увагу глядачів до останніх пісень, які виконувала на біс. За півторагодинний виступ співачка жодного...Погляд

це узгоджується з державним стандартом, ЗНО, атестатом і загалом фінансово і юридично. В цілому зацікавленість аудиторії була по-справжньому високою. З перших хвилин гостей засипали питаннями, при чому досить конкретними і предметними. Вочевидь, учасники семінару вже не один день цією темою...Гречка

"Скала" звону програла

На вістрі атаки замість Юрія Черепущака з перших хвилин грав Сергій Мельник. Однак вже на 71-й хвилині рахунок став нічийним.Галичина спортивная

Апрельский снег во Львове: Карпаты минимально обыграли Волынь

В складі «левів» замість Нестерова, який також пропускав гру через перебір жовтих карток, та Вербного, який перебував у запасі, з перших хвилин вийшли на поле Філімонов...Sportgid

Дніпро впевнено переграв Ворсклу

варто сказати, що якби з господарів не знімали бали, то підопічні Сачко мали б лише одне очко переваги над опонентом.З перших хвилин Дніпро, як і годиться господарям, забрав м'яч під свій контроль. Команда Михайленко намагалася розтягувати редути суперника, але спочатку...Новини футболу

це заявив захисник киян Віторіну Антунеш після поразки від Шахтаря. "Ми дуже засмучені, тому що програли. Вони забили гол на перших хвилинах, після чого намагалися контролювати всю гру і діяли на контратаках. У нас було кілька можливостей забити, але не...Чемпион

Плей-оф.

Уже на перших хвилинах карпатівці могли двічі забивати, але нападників підводила виконавча майстерність.Галичина спортивная

21.04 00:50 Джеррард і Лемпард увійдуть до Зали слави англійського футболу Маліновський знову вийде у матчі проти Сельти з перших хвилин Коноплянка не потрапив у заявку Шальке на матч з Аяксом Нападник Барселони назвав арбітра матчу з Ювентусом лайном та...1NEWS