перші хвилини

Збірна України поступається Іспанії і відправляється в стикові матчі

відповів візитерам трьома замінами у порівнянні з матчем у Македонії – Хачеріді, Сидорчука та Селезньова замінили Кучер, Гармаш і Кравець.З перших хвилин Україна кинулася в атаку – дуже скоро експериментальний варіант іспанської оборони почав давати збій. Удари Кравця і Ротаня...Foot-ball.net.ua

Шум не вщухав протягом пu0027яти перших хвилин фільму. У картині також знялися Тільда Суінтон і Джейк Джілленхол.Art-news

Родинний квест: дивовижне свято від FM Галичина

так і сходу. Міцна родина міцна країна, говорить Ірина Тимощук, бренд-менеджер радіо FM Галичина. Отримавши конверти із завданнями, учасники з перших хвилин запалилися азартом та не стримували емоцій, особливо дітлахи, яких не лякав навіть дощ. Змагаючись, вони активно вболівали одне...Високий замок

"Шахтар" став володарем Кубка України

фанатам "померти" на полі за честь і гідність "Динамо" і здобути перемогу в такому відповідальному поєдинку. Але забити вже на перших хвилинах матчу міг "Шахтар", після того, як головний арбітр зустрічі Костянтин Труханов призначив пенальті у ворота "Динамо" за гру...Ваші новини

"Шахтар" і "Динамо" оголосили стартові склади перед фіналом Кубку України

посиланням на прес-служби клубів.Стартовий склад Динамо: Коваль, Віда, Антунеш, Морозюк, Пантіч, Кадар, Шепелєв, Гармаш, Сидорчук, Ярмоленко, Бєсєдін. За Шахтар із перших хвилин вийдуть: Пятов, Срна (к), Кучер, Ракицький, Ісмаїлі, Степаненко, Коваленко, Бернард, Марлос, Тайсон, Феррейра. Зауважимо, що о 21:00 стадіон...Unn.com.ua

"Перша хвилина миру!" в Херсоні

Херсонців запрошують приєднатися до акції "Перша хвилина миру!", що відбудеться біля ККЗ "Ювілейний".Сайт города Херсона

автори, видавці та публіцисти, представили дубенським читачам свій захопливий роман під назвою «Забудь-річка». Дотепні та, безсумнівно, позитивні брати Капранови з перших хвилин зустрічі налаштували усіх присутніх на одну хвилю. Подвійна презентація викликала непідробну увагу слухачів та заманювала …...Телеканал Ритм

ФК "Копичинці" - ФК "Трибухівці" - 2:1

— з розвідки та вивчання суперника. Взнаки далася наявна інформація, що ФК "Трибухівці" свої три стартові матчі програли. Тому з перших хвилин ФК "Копичинці" заволоділи ініціативою, що принесло свої плоди вже на третій хвилині. Передачу з позиції правого інсайда у...Галичина спортивная

ЗМІ: Де Хеа в цьому сезоні більше не зіграє

що три ігри, що залишилися сезону він довірить резервним воротарям - Серхіо Ромеро і Жоелю Перейрі. Аргентинець точно вийде з перших хвилин на поле у??фіналі Ліги Європи проти "Аякса". Нагадаємо, що в поточному сезоні Де Хеа провів в чемпіонаті...Ua-football

Перша хвилина миру пройшла 8травня у Рівному. о 23:01 на військовому меморіалі кладовища Дубенське запалили вічний вогонь, а в небо запустили сотню кульок із міні-ліхтариками всередині. Саме 8 травня у цю пору в Європі припинився вогонь після капітуляції Німеччини. Відзначати...Телеканал Ритм

Львівські "Леви" розпочали новий сезон американського футболу з перемоги

шокували львів’ян: перша ж атака завершилася взяттям залікового поля «Левів». Гості вдало виконали очкову реалізацію після тачдауну та вже на першій хвилині гри вели 7:0!. Проте, американському тренеру львів’ян Джошу Лансфорду вдалося вселити віру у своїх гравців: господарі почали домінувати...Галичина спортивная

Кожен кіноман знає: чим складніше і заплутаніше сюжет, який тримає в напрузі з першої хвилини, тим цікавіше картина. Детективи, трилери і фантастика — фільми, в яких глядачі завжди блукають лабіринтами сюжетних ліній і стикаються з...Новости Чернигова

На фасаді житомирської школи №33 відкрили меморіальну дошку десантнику Віталію Дульчику

зброї обстріляли терористи. «Віталій Георгійович був для мене другом. Ми мало один одного знали, всього лиш два місяці. Але з перших хвилин знайомства я зрозумів, що це толковий, грамотний офіцер. Потім вже на війні я зрозумів, що це надійний бойовий...Житомир.info

Карпати: вилетіли в Дніпро, не дорахувалися Дитятьєва

Нагадаємо, що нещодавно до загальної групи повернулись Олег Голодюк та Павло Ксьонз, обидва футболісти отримали можливість з перших хвилин вийти на поле дніпровського «Метеору» у матчі зі...Sportgid

"Карпати" взяли курс на Дніпро

у бойовому складі. Нагадаємо, що нещодавно до загальної групи повернулись Олег Голодюк та Павло Ксьонз, обидва футболісти отримали можливість з перших хвилин вийти на поле дніпровського «Метеору» у матчі зі «Сталлю».На жаль, керманич «Карпат» знову не дорахувався Олексія Дитятьєва. Нагадаємо,...Галичина спортивная

Український президент Петро Порошенко у своїй промові під час акції Першої хвилини миру, яка відбулася в столиці, заявив що гніт війни та кнопка для встановлення миру залишаються в Російській Федерації.Politic.kiev.ua

На Херсонщині пам

У Каховці далеко не всі готові вшановувати пам'ять полеглих у Другу світову війну. "Першою хвилиною миру" 8 травня о 23.01 біля Вічного вогню у Каховці вшанували пам'ять усіх загиблих у Другій світовій війні. На цей...Херсонцы

матчі Кубку України серед аматорських команд, ОДЕК на гру-відповідь їхав з рішучим настроєм вийти до головного матчу турніру. Вже в перші хвилини гри у Демні господарям стало зрозумілим, що легкого виходу до фіналу їм не буде. Влад Семенчук двічі серйозно...Телеканал Ритм

день перебування художників можна написати багато. Той, хто побував на заході, впевнений, ще довго буде згадувати ту атмосферу, яка з першої хвилини панувала в залі. Про тих, хто приїхав до нас, повторюватися не буду. Прекрасні люди, відмінні художники! А попереду...Златопіль

З перших хвилин матчу стало зрозуміло, що нас очiкує напружене протистояння. В результаті жахливого iгрового зiткнення була зламана нога гравцю НФК"БУРШТИН.Галич давній сучасний