перші місця

Відвертий альбом Тіни Кароль б

що новий альбом очолив чарти iTunes в чотирьох країнах менше, ніж за 48 годин з моменту виходу. Він - на першому місці в iTunes Україна, Казахстан і Азербайджан, на другому - в чарті iTunes Росії.https://www.youtube.com/watch?v=0VZuLibtqW4ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Леся Нікітюк показала каблучку на...Bilshe.com

У Росії вбили чемпіона світу з пауерліфтингу

У Росії був жорстоко вбитий чемпіон світу і Європи з пауерліфтингу у ваговій категорії до 120 кг Андрій Драчев. Трагедія сталася рано вранці біля одного з кафе Хабаровська. За попередніми даними в закладі між відпочиваючим Драчева і його сусідами по...Високий замок

Україна завоювала перше "золото" Універсіади-2017

Юденков, Владислав Гріко і Петро Пахниюк завоювали срібну медаль. Українська команда стала другою у командних змаганнях з результатом 257,900 бали. Перше місце дісталося збірній Японії (260,225 бали), третє – Росії (253,150). Зазначимо, що Олег Верняєв на 6-ти снарядах показав найкращий...Зеркало недели (газета)

Олексіївна, Ніколаєв Ігор В’ячеславович). В особистому заліку змагань відзначились: Вікторія Ліхтей яка виборола п’ять перших місць; Сергій Видайко отримав чотири перших місця; Данило Скорик посів три перших...Pravda.ks.ua

Мені соромно за свою Батьківщину, - російський режисер Андрій Кончаловський (ВІДЕО)

Росія займає перше місце в світі за скороченням населення. За тривалістю життя Росія займає 160 місце, поступаючись Бангладеш.Воля народу

Житомирська область у лідерах рейтингу щодо формування ОТГ

Житомирщина посідає перше місце у рейтингу щодо формування об’єднаних територіальних громад серед областей України. Наразі близько 55% території області охоплені децентралізацією, де створені об’єднані...Покоління ZET

Кременчани виграли Кубок України з санного спорту

срібним призером. У командній гонці-естафеті екіпаж у складі Андрія Мандзія, Олександра Оболончика та представниці Львівської СДЮСШОР «Беркут» Дарії Гули завоював перше місце. Тренер спортсменів Казмірук В.С. Також 1-3 серпня у Кременці відбувались Всеукраїнські змагання із санного спорту на санкороликах серед...Галичина спортивная

У двох селах на Зіньківщині невідомі вивантажують сміття просто у полі

відходів «Полтавщині» повідомили місцеві мешканці. За їхніми словами, у селі Власівка таке відбувається протягом останніх двох років, а у селі Лютенські Будища — протягом п’яти. Перше місце викиду розташоване на території силосних ям колишнього КСП імені Толбухіна. За кілометр від нього знаходиться ТОВ «Санаторій «Сосновий бір», який є рекреаційним...Интернет-издание «Полтавщина»

«Тіло Іринки Мукоїди ховали на незавершеній будові», - експерт Костилєва про вбивство тернопільської випускниці

довелося самотужки шукати це місце, працюючи зранку до вечора, пішки обійти Вишнівець і його закутки. У результаті виявлено два місця: перше місце, куди дівчину привезли для ґвалтування (поліція теж спочатку внесла це місце у справу, навіть поняті були, які і...TeNews

Чому укранські легкоатлети здобувають медалі лише у стрибках у висоту? Експрес

Кличко запросив авторів, які внесли Київ в десятку наменш комфортних міст, у гості

УНН, 16 серпня журнал The Economist в рубриці The Economist Intelligence Unit представив рейтинг 140 найбільш комфортних міст Землі. На першому місці рейтингу опинилось австралійське місто Мельбурн, а Київ увійшов до останньої десятки і посів 131-у позицію.Unn.com.ua

Євген Боровик продовжить кар

Серхіо Наварро і контракт з ним був розірваний. Після 5-ти турів в чемпіонаті Болгарії Черно море займає в турнірній таблиці перше місце, маючи в активі 11...Галичина спортивная

за різними номінаціями. Усі артилерійські батареї, які брали участь у змаганнях, мають досвід ведення бойових дій, тож складали достойну конкуренцію один одному. Перше місце посіла батарея гаубичного артилерійського дивізіону, особовий склад якої отримав найбільшу кількість балів у тактичній, професійній, спеціальній та спортивній номінації. Наступним...Народна Рада

Клімкін назвав несправедливим 131-е місце Києва у рейтингу найкомфортніших міст

На першому місці рейтингу опинилось австралійське місто Мельбурн, а Київ увійшов до останньої десятки і посів 131-у позицію.Unn.com.ua

На Каховщині завершились жнива

ц/га (намолочено 15 тис. тонн). Каховський район щорічно тримає перші позиції у сфері сільського господарства. І цього року Каховщина посіла перше місце по врожайності ранніх культур (37,4 ц/га).Найкращу врожайність зернових культур отримали в господарствах ТОВ «Агробізнес» (56 ц/га), ТОВ «Фрідом...Херсонцы

Турнір Гаваші: "Мункач" U-17 гратиме за перше місце, а СДЮСШОР U-16 – поступається. Пройшов 4-й тур турніру А.Гаваші. У групі В U-17 дві закарпатські команди продемонстрували різнополярні...Ужгород.net.ua

У юних херсонських зв

Олексіївна, Ніколаєв Ігор В’ячеславович). В особистому заліку змагань відзначились: Вікторія Ліхтей яка виборола п’ять перших місць; Сергій Видайко отримав чотири перших місця; Данило Скорик посів три перших місця.Херсонщина за день

Борчиня з Львівщини очолила світовий рейтинг

Міжнародна федерація боротьби оприлюднила оновлений рейтинг борців усього світу, в якому львів'янка Юлія Ткач займає перше місце. Про це інформує прес-служба Львівської облдержадміністрації. Напередодні чемпіонату світу в одній з найпрестижніших вагових категорій жіночої боротьби 63 кг, рейтингову таблицю...Ваші новини

Український футболіст перейшов до російського клубу

"Крилья Совєтов" виступають у другому дивізіоні Росії і займають перше місце після восьми зіграних матчів.Еспресо TV

Роман Кузьмин: молодий талант "Прикарпаття"

- Чого чекаєте від виступу "Прикарпаття" в цьому сезоні? В чемпіонаті, зокрема? - Як казав наш тренер Володмир Ковалюк, треба перше місце займати і в першу лігу виходити. Таке завдання. - У Кубку ви також виступаєте гідно, вже подолали два...Галичина спортивная