перші місця

Шахтер - Рома.

Паулу Фонсека при першій-ліпшій нагоді не забуває нагадувати громадськості про пріоритети "Шахтаря". Мовляв, на першому місці чемпіонат, а вже далі Ліга чемпіонів.Ua-football

Громадської організації «Нове покоління». Хлопчики зі Знам’янки, Суботців та Кропивницького боролися за звання кращого боксера району, в результаті маємо 8 перших місць, 3 других та 3 третіх. Але ці змагання були ще й відбірковими для участі в чемпіонаті області з...Komora.info

і RS6, а також «позашляхового» Allroad. 2017 Mercedes-Benz E-Class Не змінюється склад лідерів і в категорії середньорозмірних преміальних авто. На першому місці тут Mercedes-Benz C-Class, на другому – Audi A4 / S4 / RS4, на третьому – BMW 3-series. І,...Автомобильные новости

Трамп опинився на останньому місці рейтингу успішних лідерів США за версією The New York Times

громадянської війни. В опитуванні взяли участь 170 членів Американської асоціації політичних наук. Президенту Бюкенену присудили 15 балів, а Трампу 12. Перше місце зайняв президент Авраам Лінкольн (95 балів), друге Джордж Вашингтон (93 бали), третє - 32-й глава Білого дому Франклін...Ракурс

104 кандидати наук із національного університету водного господарства та природокористування, гуманітарного університету, економіко-гуманітарного університету імені акад. С.Дем’янчука та Острозької академії. Перші місця вибороли 56 старшокласників. Попереду – підготовка переможців до ІІІ Всеукраїнського етапу конкурсу, який відбудеться в березні-квітні у Києві.Новини по-рівненськи

наукових робіт у 62 секціях. До складу журі ввійшли 19 докторів наук, 104 кандидати наук  із чотирьох ВНЗ Рівненської області. Перші місця вибороли 56 старшокласників. Попереду на них чекає підготовка  до ІІІ Всеукраїнського етапу конкурсу, який відбудеться в березні-квітні у...Телеканал Ритм

Медель: Бешикташ верит в себя и надеется выйти в четвертьфинал Лиги чемпионов

"Бешикташ" чудово провів груповий турнір, зайнявши перше місце. Треба показати розумний футбол і вкрай важливо домогтися позитивного результату перед матчем-відповіддю в Стамбулі.Ua-football

На першому місці за категорією витрат у підприємстві знаходиться оплата праці. За рік працівники підприємства отримали 2 млн 130 тис гривень платні.Голая Пристань

За рейтинг видання, перше місце зайняв детектив Девіда Фінчера "Зодіак" (2007).ВСВІТІ

Сьогодні почався великий піст: традиції дотримання

годуючих гpyдьми жінок. Дітям теж не слід їсти повністю пісну їжу. Спочатку визначимося, що можна їсти у Великий піст. На першому місці овочі і фрукти вони знадобляться протягом усього посту. Саме рослинна їжа очистить організм від шлаків. Адже в ній...Сайт міста Ужгорода

Названо топ-10 додатків, які найшвидше з

з мобільної безпеки фірми Avast. У дослідженні взяли участь понад 3 мільйони користувачів смартфонів для Android. Дві програми Samsung посідають перше місце, але інші загальні програми включають Google Maps, WhatsApp і Facebook. Ось найбільші програми з відключення акумулятора, які працюють...Unn.com.ua

Lexus очолив рейтинг найнадійніших машин

Ступінь надійності визначався кількістю несправностей на 100 автомобілів марки. Що стосується рейтингу надійності моделей, то відразу три автомобілі Lexus зайняли перші місця в своїх категоріях.Автомобільний портал Auto-motive.info

та “Лагуна”, новинки для дітей та собак: проекти по Корабельному району чекають на Ваше голосування На 17:25 понеділка, 19 лютого, перше місце в рейтингу проектів “Громадського бюджету” (за кількістю тих, хто проголосував за нього – 1125 осіб) займає проект №...Корабелов.инфо

Акробати зі Львівщини успішно змагалися за Кубок світу

Зокрема, чоловіча акробатична груп Яруш Тарас, Юрій Пуш, Станіслав Кукурудз і Владислав Кукурудз зі львівської ДЮСШ №5 виборола в Бельгії перше місце, а жіноча акробатична пара Олександра Табачинська та Юлія Пилипяк з дрогобицької ДЮСШ імені Івана Боберського друге.Щоденний Львів

Спортсменка з Вінниці стала чемпіонкою України з жиму лежачи

Шкарапута. Серед спортсменок вагою до 47-ми кілограмів у жимі лежачи дівчина підняла штангу вагою 90 кг. У підсумку Ірина виборола перше місце та чемпіонський титул. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив тренер дівчини, чемпіон світу Іван Чупринко. Зовсім...Інформаційна Вінниччина

Дніпровська спортсменка стала чемпіонкою Міжнародного легкоатлетичного турніру

Дніпра, інформує Дніпроград. Дніпровська легкоатлетка Анна Рижикова-Ярощук стала чемпіонкою Міжнародного легкоатлетичного турніру, що пройшов 18 лютого у Стамбулі. Спортсменка посіла перше місце у бігу на 400 метрів із особистим рекордом 52,97 секунди. Так, Анна виконала норматив для участі у чемпіонаті...Дніпроград

11 лютого у спортивній залі 130 спеціалізованої Київської школи проходив Відкритий Кубок Голосіївського району зі спортивного (пішохідного) туризму в приміщенні Головний портал Ніжина

Молоді виконавці розчулили суддівську команду. Сьогодні усі соцмережі гудять про тернопільських вокалістів. У коментарях пишуть, що це сто відсотків перше місце. Терноград