перші місця

вони часто переїзджали. В 1884 році все ж таки влаштувалися в Дейтоні. Навчання у школі брати ніколи не ставили на перше місце, а вищу освіту взагалі не мали. Попри те, ще у шкільному віці почали майструвати повітряних зміїв, яких продавали.Крещатик (газета)

Чернівчанка голосом підкорює Португалію

є для тебе важливою? 2015 року я записала диск із девяти композицій. Мої пісні слухають у мережі, вони навіть посідають перші місця у рейтингу альтернативної музики. Але я б хотіла, щоб їх почуло більше людей. Тож цей конкурс-фестиваль хороша нагода...Погляд

Підсумок виступів гандболісток "Галичанки" у збірних командах України

виконали свої завдання — перевірили молодь та відпрацювали захист. Впевнений, якби були лінійні, то ми посіли би друге чи навіть перше місце. Вийшов хороший турнір і нас запрошують сюди знову». У збірній позитивно зарекомендували себе і гандболістки «Галичанки». Так у...Галичина спортивная

«Ірпінь» змагатиметься за перемогу у фіналі чемпіонату «Футбольної ліги учасників АТО». Здобувши п’ять перемог у шести матчах, команда Ірпеня посіла перше місце у групі «Б» із результатом 15 очок. У півфіналі ФК «Ірпінь» впевнено обіграла ФК «Десна» з рахунком 6:2.Новини Ірпеня

юнаків 2004-2005 років народження. За тур до завершення змагань, команда ДЮСШ-4 з Рівного стала недосяжною для конкурентів та забезпечила собі перше місце та золоті...Телеканал Ритм

пройшли обласні зональні змагання з міні-футболу. У них взяли по три команди юнаків та дівчат 2002-2003 років народження. Серед хлопців перше місце посіла команда Лідер-2003 (тренер Віктор Білорибець), які виграли у представників Кременчуцького району (8:3) та в колег Лідер-2002 (5:3).Тижневик «ЕХО

ДВНЗ «Університет банківської справи» у Львові, Харкові, Черкасах та Києві випустили 501 магістра, 90 % з яких одразу знайшли своє перше місце роботи. Читайте також: Програму для підготовки бакалаврів зі спеціальності «Кібербезпека» розроблятиме робоча група «Програми подвійного диплома з провідними...ПедПресса

долучилися до Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції "Відповідальність починається з мене". > > У час, коли Україна вже кілька років поспіль займає перше місце з дитячого алкоголізму, Пласт являється тим острівцем, який зобов’язаний захистити членів організації від залежностей. В Пласті вчать дітей...Галич давній сучасний

Кожна п

державі через процедуру виконання рішень Європейського суду з прав людини.... У даний час ми бачимо, що Україна досить міцно зайняла перше місце за кількістю заяв до Європейського суду з прав людини. Приблизно 19 тисяч заяв перебуває у ЄСПЛ, кожна п'ята...Unn.com.ua

Буковинські боксери привезли 10 медалей зі Львова

додому з нагородами. Вдало виступив Дмитро Сушинський (БК Спарта с. Великий Кучурів, тренер Петро Москалюк). Він здобув у зональній першості перше місце після двох проведених боїв, - розповів pogliad.ua прес-аташе ФБЧО Альберт Комарі. У цей же ж час ще двоє...Погляд

Кременчуцькі богатирі вибороли право участі на Чемпіонаті України

змагань позитивні. Організатори приготували багато приємних сюрпризів, - додав Євген. У жимі лежачи кращим став кременчужанин Віталій Павлушко. Він завоював перше місце у своїй ваговій категорії та друге в абсолютці. Віталію на змаганнях вдалося виконати норматив майстра спорту міжнародного класу.Кременчугский Телеграф

Бангалором, Карачі та Бухарестом Про це йдеться в щорічному рейтингу Worldwide Cost of Living Report 2017 від видання The Economist. Перше місце рейтингу посів Сінгапур, а Україна в цьому році поступилась 6 позиціями, опустившись з 118 місця до 124 місця.Еспресо TV

Головна мета візиту Тіллерсона в РФ

Також дипломат вказав на важливу деталь в пріоритетах американців, де Росія займає не перше місце. UkrMedia

Хокеїсти "Едмонтона" здобули четверту перемогу підряд

змагань. Голами у матчі відзначилися Патрік Марун і Мілан Лучич, а Коннор Макдевід зробив дві передачі і знову вирвався на перше місце в суперечці бомбардирів. Капітан "Ойлерс" з 82 очками на два бали випередив Сідні Кросбі. Примітно, що воротар "Ойлерс"...Unn.com.ua

візьмуть участь 14 команд із Києва, Київської, Житомирської та Чернігівської областей. Здобувши п’ять перемог у шести матчах, команда Ірпеня посіла перше місце у групі “Б” із результатом -15 очок. У півфіналі ФК “Ірпінь” впевнено обіграла ФК The post Ірпінські футболісти...Новини Ірпеня

Анастасія Меркушина: "Сезон був важкий, але класний"

- Я побачила всі свої помилки. Дуже класно фінішувати в спринті з нулем тому, що ти бачиш: 50 секунд програла першого місця, значить - 50 секунд мені потрібно скинути. - Готова боротися за місце в Олімпійській команді? Конкуренція буде дуже...Галичина спортивная

У Чернівцях відбувся чемпіонат області з легкоатлетичного кросу

Чернівецької області. Загалом у змаганнях взяло участь 178 вихованців спортивних шкіл області у різних категоріях. Про це інформує Чернівецька ОДА. Перші місця посіли: Біг 1 км - дівчата 2006-2007 р.н. -  Тележинська Устина КБУ ДЮСШ; Біг 1 км - дівчата...Погляд

На чемпіонаті з сучасного п

до п’єдесталу пошани забракло 1 очка — у підсумку Клуннікова четверта. У командній першості Война, Клуннікова і Олександра Горлова на першому місці. Серед двоборок бронзовою призеркою змагань стала учениця 7 класу Юлія...Галичина спортивная