перші місця

Мешканець Прикарпаття Голубка та киянка Осьмак стали чемпіонами України-2017 з шахів

в заключному турі - Юлія Осьмак зробила неможливе: без двох пішаків зуміла звести внічию партію з Ольгою Бабій і виборола перше місце. Фінальне становище: Юлія Осьмак 7 очок; Ольга Бабій - 6,5; Наталія Жукова - 5,5; Катерина Должикова - 5,5;...Еспресо TV

реорганізації войнилівського закладу його учні почали демонструвати вищі результати в навчанні. Скажімо, за результатами зовнішнього незалежного оцінювання Войнилівська школа посідає перше місце серед шкіл Калуського району, раніше — шосте-сьоме. Не може не тішити відсутність серед випускників школи таких, котрі б...Стик

яка опинилася на першій позиції, є дебютним синглом дівчини. Випущена пісня була 14 грудня, і в цей же день посіла перше місце в російському чарті, обігнавши пісню популярної російської артистки Ольги Бузової. Про Стефанію Артеменко відомо, що вона сама виховує...Art-news

Шумської міської ради. У фіналі ХХІI Спортивних ігор школярів зустрілись чотири команди, які розташувались на п'єдесталі пошани у такому порядку: перше місце - Шумбарський НВК; друге - Великоіловицький НВК; третє - Биковецький НОК; четверте - Боложівська ЗОШ I-II ст. Гра...Газета "Наш ДЕНЬ"

добру фізичну підготовку та волю до перемоги. Луганські поліцейські вибороли дванадцять медалей чемпіонату, п’ять з яких вищого ґатунку та зайняли перше місце у загальнокомандному заліку. Друге місце і чотири медалі завоювали спортсмени з Рівненщини, третє поліцейські Донецької області. Повідомляє відділ комунікації поліції...Новини по-рівненськи

Forbes назвав найрентабельніших акторів Голлівуду

Перше місце в списку зайняв Джеремі Раннер. Ta4ki.net

Компанія Apple щосекунди заробляє 1 444 долара, що дозволиляє їй опинитися на першому місці рейтингу...Експрес

ризик купити не те, чого хотілося б. Оглядачі американського порталу Consumer Reports склали рейтинг авто, які краще не купувати. На першому місці фігурує Tesla Model X, який дуже завзято рекламують усі видання. Коли серійні моделі Tesla Model X були куплені...AutoDriving

Студенти ужгордського коледжу здобули чотири призових місця на міжнародному конкурсі в Словаччині

...obchodu a slu?ieb. Змагалися команди кухарів та товарознавців з Угорщини, Словаччини, Польщі та України. Студентка УТЕК КНТЕУ Аліна Шован посіла перше місце у номінації “Торти” (керівник М.М.Перебзяк) Дівчина приготувала торт з натуральних продуктів за рецептурою свого наставника. Срібло в номінації...Освітній портал Закарпаття

Оголосили найбільш переоцінених акторів 2017 року

шукати" і участь у сиквелі, який вийде наступного року, врятували Джонні від ще одного потрапляння.Зате франшиза "Месники" не врятувала від першого місця у списку переоцінених акторів Марка Уолберга.Кожен долар його гонорару приніс кінокомпаніям лише 4,4 долари доходу. Forbes складає рейтинг,...Bilshe.com

Представники Королівства Нідерландів відвідали Чернівці

у сфері сільського господарства. Нідерланди входять до десятки найбільших країн інвесторів в економіку Чернівецької області і станом на 01.10.2017 займають перше місце за обсягом внесених інвестицій. Василь Гостюк повідомив, що Департаментом регіонального розвитку Чернівецької обласної державної адміністрації розробляються інвестиційні паспорти...0372.ua

Все о матче АПЛ: Манчестер Сити - Тоттенхэм

У чемпіонаті Англії часом вже зустрічаються занепадницькі і навіть приречені настрої щодо долі першого місця, "Манчестер Сіті" настільки потужно проводить першу частину турніру, що суперникам важко змагатися з ними. Однак, варто визнати, що в такій...Ua-football

Легенда баскетболу Майкл Джордан став найбагатшим спортсменом в історії

Легендарний баскетболіст Майкл Джордан зайняв перше місце в списку найбільш високооплачуваних спортсменів в історії за версією журналу Forbes. При складанні рейтингу враховувалися бонуси, зарплата, призові, а також...Зеркало недели (газета)

дубль у фінальному матчі проти «Ювентуса». Крім того, Роналду з «Реалом» здобув титул чемпіона Іспанії, а зі збірною Португалії зайняв перше місце у своїй відбірковій групі на ЧС’2018, посівши друге місце у списку бомбардирів європейської кваліфікації.НОВА Тернопільська газета

але є і такі, хто вважає її застарілою". Чейз Кері, шеф Ф-1: "При всій повазі, це питання не стоїть на першому місці в списку моїх справ. Це традиція з минулого або те, що має залишатися в майбутньому? Не думаю, що...Формула 1 - новости чемпионата 2011

останні 4 рокиГоловною політичною силою Іраку є шиїтський партійний блок “Дава”. Ця партія керує парламентом з 2005 року, коли зайняла перше місце на виборах. Партія розколота на два ворогуючих блоки: прихильників нинішнього прем’єр-міністра Хайдера Аль-Абаді та соратників колишнього прем’єра Нурі...Новости Сумм

підопічних Сергія Реброва це перша перемога за останні три матчі. Дубль на рахунку форварда команди Моханнада Ассера. Аль-Ахлі піднявся на перше місце чемпіонату, але у відстаючого на одне очко Аль-Хілаля на три матчі менше. Нагадаємо, що Аль-Ахлі не зміг втримати...Чемпион

медаль чемпіонату Європи на короткій воді, який проходить зараз в датському Копенгагені. Один з лідерів збірної України Дарина Зевіна з першого місця вийшла до фіналу запливу на 200 метрів на спині, але у вирішальному запливі поступилася 0,68 секунди угорці Катінка...Чемпион

Подарунок до зимових свят отримав ансамбль віолончелістів "Перлинки" дитячої музичної школи №4

– нашими "Перлинками", які здали екзамен на зразковість. Виступів з цим ансамблем було дуже багато, так само багато було перемог, перших місць та гран-прі. Також наші солісти – Маша Ходаківська, Богдан Кравчук, Саша Рєвін – це троє учнів, які постійно...Новини Житомира