першость

Сообщение Українські шаблістки стали срібними призерами першості Європи появились сначала на 1NEWS.1NEWS

Буковинські спорсмени відзначились на міжнародному турнірі зі стрільби з лука

суперкадетів Михайло Киященко та Тетяна Собко посіли перше місце. Ті ж Михайло Киященко та Тетяна Собко стала кращими в особистій першості. У міксі серед кадетів буковинська команда (Олександр Федорюк, Катерина Марчук) замкнула трійку кращих. В особистій першості призерами стали Ольга...0372.ua

У цій ситуації трошки спасували лідери атак марокканців - екс-динамівець Юнес Беланда та Хакім Зієш - гравець Аякса, якому перед першісті видали чимало авансів. Тож марокканці так і не спромоглися набрати перше очко на турнірі, хоча знову були близькими до...Чемпион

заграють у гостях, повторний – вдома.  “Юргорден” у минулому чемпіонаті Швеції фінішував третім, пропустивши вперед “Мальме” та АІК. У новій першості, яка проходить за ситемою весна-осінь, клуб зі Стокгольму після 12 турів йде четвертим.  Решта українських клубів вступлять у боротьбу...Новини Полтавщини

У змаганнях взяли участь понад тисяча футболістів у складі шістдесяти команд. Вік гравців 16-17 років. Заключний матч обласної першості проходив на стадіоні “Нива”. На полі - команди Сутисок і Тульчина. За словами голови дитячо-юнацької футбольної ліги області Михайла Дзюби...Моя Вінниця

чинні чемпіони міста, які минулого року грали у складі решетилівського “Динамо”. “Атлетик” минулого року був грозою авторитетів, проте у цій першості у підопічних Олексія Луценка не все так добре. Тож у цьому поєдинку був очевидний фаворит і очевидний аутсайдер, що...Новини Полтавщини

Фінал дитячої футбольної першості Черкаської області пройшов у Звенигородці

А чемпіонський кубок першості області завоювали футболісти обласного центру.Нова доба

з Камянського: 3 матчі в Премєр-лізі, 19 ігор, 8 голів в молодіжному чемпіонаті і 4 матчі, 5 мячів в юнацькій першості. За матеріалами bmff-berdychiv.info Спортивний...Спортивний Житомир

15-літня львів’янка на початку травня здобула перемогу в індивідуальній першості турніру з художньої гімнастики XVII Всесвітньоїлітньої Гімназіади-2018  Відбулося традиційне визначення найкращого спортсмена Львівщини за підсумками крайнього місяця. Більшістю голосів членів...Львівська газета

У Новій Каховці відбулися 16 червня у м.Нова Каховка відбулася відкрита першість Херсонської області та міста Нова Каховка з гирьового спорту і одночасно меморіал пам'яті першого чемпіона України з гирьового спорту Віктора...Мост

Чемпіонами змагань стали Тросюк Світлана та Даіаурі Важа. Срібними призерами Гребенчук Ірина та Семикрас Святослав. Винницкий Бизнес Портал

Навколо Чуднова об

навколо міста Чуднова. Відповідне розпорядження підписав голова ОДА. Маємо чергову ОТГ, яка отримала позитивний висновок ОДА. Ми продовжуємо впевнено утримувати першість у рейтингу областей щодо формування ОТГ за 6 основними параметрами. До кінця року заплановано посприяти у створенні до 10...0412.in.ua — сайт города Житомира

Гра відбудеться на стадіоні Лужнікі у Москві і розпочнеться о 15:00. Очевидно, що для обох збірних ця зустріч стане ключовою на першості. Чемпион

Черкаські спортсмени здобули перемогу у всеукраїнській Спартакіаді

Всеукраїнської Спартакіади "Повір у себе". Про це інформує сайт "Чемпіон". Змагання зібрали в Одесі найсильніших атлетів із дитячим церебральним паралічем. Першість тривала три дні. Учасники визначали найсильнішого у низці видів спорту. У напруженій боротьбі команда Черкаської області виборола перемогу у...ВIККА

13 червня, на базі Дарницького пожежного поїзда відбулись змагання з пожежно-прикладного спорту (другий етап) серед колективів пожежних поїздів на першість підрозділів регіональної філії «Південно-Західна залізниця», що дислокуються на станціях Хутір-Михайлівський, Ніжин, Шепетівка та Фастів. Протягом п’яти годин залізничні вогнеборці змагалися...Сайт міста Шепетівка

У ПрАТ «Львівський локомотиворемонтний завод» завершується першість підприємства з міні-футболу. У змаганнях брали участь 6 команд. Перше місце посіла команда електромашинного цеху, друге — заводоуправління і третє...Медіацентр "Магістраль"

Вчора, 13 червня, на базі Дарницького пожежного поїзда відбулись змагання з пожежно-прикладного спорту (другий етап) серед колективів пожежних поїздів на першість підрозділів регіональної філії «Південно-Західна залізниця», що дислокуються на станціях Хутір-Михайлівський, Ніжин, Шепетівка та Фастів.Медіацентр "Магістраль"

Організатори «Євробачення-2019» погрожують перенести конкурс з Ізраїлю до Австрії - ЗМІ

також висувають свої побоювання з приводу арабо-ізраїльського конфлікту. Нагадаємо, наприкінці травня у ЗМІ зявилась інформація, що дати проведення конкурсу пісенної першості були змінені, через те, що на початку травня у Ізраїлі святкують День незалежності.Главком

У заключний день першості Європи-2018 зі спортивної боротьби серед кадетів у Дьйорі (Угорщина) нагороди розіграли представники греко-римського стилю (спортсмени до 15 років).Западная информационная корпорация

Матчі восьмого туру відбулися 17 червня у Першості Херсонської області з футболу серед аматорських команд. Футбол Херсонщини пропонує вам їх результати: Водовод - Горностаївка ОТГ - 5:0 (2:0)...Степ Ньюз