першость

Збірна України завоювала одну золоту, чотири срібні та чотири бронзові нагороди. - 93.0 кг: 2. Денис Сидоренко (Україна) Командний залік: 1. Росія 2. Україна 3. Казахстан Чемпион

Минулих вихідних тернополянки двічі поступилися «Хіміку» із Южного, але залишилися на другій позиції у турнірній таблиці. Галас

Одеса 17-19 лютого прийимала зимовий чемпіонат України з триатлону (акватлону) (кадети, юнаки). Спортсмени Черкащини здобули низку нагород на цій першості, повідомляють в управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.Прес-Центр

Заря - Динамо: интересные цифры и факты

домашні матчі проводять у Запоріжжі, на стадіоні «Славутич-Арена».Ця вікторія стала для «біло-синіх» ювілейною, 250-ю, гостьовою в рамках вищого дивізіону вітчизняної першості. Примітно, що наш клуб став першим, якому підкорилося це досягнення.Перемога в Запоріжжі...Sportgid

категорії до 15 років Василь Костяк (І місце), Михайло Іванина (ІІ місце), Іван Федак (ІІІ місце). Серед учасників 15-18 років першість виборов Владислав Демянчук, друге місце в Олександра Рішка, третім став Іван Швайгер. У категорії від 18 до 50 років...Голос Карпат

матчі проводять у Запоріжжі, на стадіоні «Славутич-Арена». Ця вікторія стала для «біло-синіх» ювілейною, 250-ю, гостьовою в рамках вищого дивізіону вітчизняної першості. Примітно, що наш клуб став першим, якому підкорилося це досягнення. Перемога в Запоріжжі стала для «Динамо» 80-ю, здобутою в...Спорт.ua

Днями відбулися 37-мі відкриті обласні змагання учнівської молоді з автомодельного спорту. Юні автомоделісти змагалися в особистій першості в класах моделей «Ретро», ES-24st, та командній – екіпажна гонка в класах моделей «Вантажівка» та G-33. Загалом у змаганнях брали...Новини по-рівненськи

Провели відкриту першість Чернівецької області по гірським лижам

26 лютого 2017 року відбулися змагання з відкритої першості Чернівецької області по гірським лижам та гірськолижним рятувальним роботам. Захід проходив у селі Мигово Вижницького району на базі гірськолижно-туристичному комплексі...Погляд

У США переможцем чемпіонату з бігу став 99-річний пенсіонер

виявити по фотофінішу. Хемфілл, який прибув другим, вже заявив, що, нахилися він злегка вперед, перемога залишилася б йому. Поступитися пальмою першості Хемфілл, як зазначають ЗМІ, міг також через своїх численні переломи. Плюс до всього 8 років тому йому провели операцію...Ваші новини

Чигиринські дівчата змагалися за першість у ...

У Черкасах 18 лютого відбувся обласний конкурс виконавської майстерності учнів класу сольного співу мистецьких навчальних закладів. За першість поїхали змагатися і дівчата з Чигирина. Про це повідомляють у прес-службі адміністрації Чигиринського району. Чигиринщину в цьому конкурсі представляли учні...Ремарка

З 17 по 19 лютого у місті Миргород проходив пятий відкритий турнір з боксу. Позмагатись за призи на першість курортного містечка приїхала і команда боксерів Новосанжарської ДЮСШ. До Миргорода прибули 134 учасники з різних куточків України та Полтавщини: Харкова...Тижневик «ЕХО

Чвертьфіналісти закарпатського зимового футболу визначились на вихідних. Визначилися чверть фіналісти футбольної зимової першості краю...Ужгород.net.ua

вирішив результат поєдинку з Інтером У центральному матчі 26-го туру чемпіонату Італії Інтер на своєму полі приймав одного з лідерів першості - Рому. Гостям вдалося відкрити рахунок вже на 12-й хвилині матчу - бельгійцеві Раджі Наінгголану вдався вже традиційний для...Znaj.ua

6 балів, але глядачі навпаки - знизили їй шанси бути першою - подарували їй лише 4 бали. За правилами нацвідбору, першість надається тому учасниками, який отримав більшу кількість балів від глядачів. А тому у травні на Лівому березі Дніпра на...Vpoltave.info

У баскетбольному першості Франції клуб Монако на домашньому паркеті переграв Ле Ман, повідомляють французькі ЗМІ. Українець вихованець миколаївської школи баскетболу Сергій Гладир, який...Znaj.ua

Мякушко наразі - найкращий бомбардир молодіжної першості. Znaj.ua

Сьогодні відбулись матчі1/8 фіналу Зимової першостісеред аматорських команд, повідомив Оболок. ФК Витязь (Концгазо) ФК Севлюш (Виноградів) 1:4 ФК ІзаФК Карпати (Дубове) 0:2 ФК Карпати (Рахів) ФК Інтер (Ганичі) 1:2 Голос Карпат

Експерт розповів про дотримання прав людини в РФ

В Росії не відбулось значних зрушень в сфері збереження демократичних свобод кожної людини. Replyua

"Витязь" відмовився від гри УХЛ проти "Кременчуга"

чемпіонату, керівництво харківської команди не просить про перенесення гри, тому, мабуть, команді зарахують технічну поразку. Відзначимо, що "Витязь" є аутсайдером першості, займаючи останнє місце. "Кременчуг" у свою чергу бореться за лідерство з "Донбасом". Що стосується донецького клубу, то "Донбас" вчора,...Зеркало недели (газета)

Гол Селезньова приніс перемогу "Карабюкспору" у матчі чемпіонату Туреччини

Українець продовжує забивати в новій першості. Форвард "Карабюкспора" Євген Селезньов забив гол у матчі чемпіонату Туреччини проти "Генчлербірлігі". Український нападник вийшов у стартовому складі, а на...Зеркало недели (газета)