перший тайм

Брюгге знищує Андерлехт

які розташувалися на третьому місці, не змогли нічого протиставити "Брюгге", хоча перші голи пропустили тільки вже в доданий час до першого тайму Брюгге - Андерлехт 5:0 Голи: Діабі 45+1,45+2, Вормер 57п, Воссен 73п, Ванакен 87 Відзначимо, що "Брюгге" очолює турнірну...Ua-football

цієї команди дуже хороша перша четвірка. Їм потрібно віддати належне. Але з цим суперником можна грати і обігрувати його. У першому таймі ми просто самі собі «привезли» два м’ячі. Не розібралися в простих ситуаціях. Не зуміли швидко пристосуватися до специфічного...Все

Реал і Греміо. Долю поєдинку вирішив гол Роналду, який приніс Реалу перемогу 1:0 і престижний трофей. Про це повідомляє Укрінформ. Перший тайм фінального матчу завершився без голів. Після перерви Реал вперед вивів Роналду, який відзначився на 53-й хвилині. Усі спроби...Високий замок

Аль-Джазіра - Пачука 1:4.

місце на Клубному чемпіонаті світу між арабською "Аль-Джазірою" і мексиканською "Пачукою". Нагадаємо, що поєдинок завершився на користь представника Північної Америки. Перший тайм "Пачука" виграла 1:0. Після перерви дозволила супернику зрівняти рахунок, проте після цього відправила в його ворота ще три...Ua-football

Бундесліга. Баварія мінімально обіграла Штутгарт

Баварія вже в якому матчі поспіль демонструє кризу ідей в атаці. Сьогодні команда в першому таймі показувала впевнений контроль м'яча і створювала моменти, але жоден з них не став гольовим. Після перерви мюнхенці продовжили нарощувати свою...Ua-football

Пачука розгромила Аль-Джазіру із ОАЕ у матчі за 3-е місце клубного чемпіонату світу. Господарі турніру чинили опір мексиканцям лише у першому таймі, а після перерви їм вдалося зрівняти рахунок. Проте згодом вони пропустили три м'ячі, що позбавило їх будь-яких шансів...Чемпион

Ліга 1. Сент-Етьєн - Монако 0: 4. Чисто, але не дуже

у всіх виявилися різними. "Монако", який закінчив свій виступ в ЛЧ, зі спокійною душею і особливо не напружуючись, вже в першому таймі поклав пару. А ось після перерви справи пішли цікавіше. "Святі" після накачки тренера побігли вперед... І пропустили.Ua-football

Обухові, Львові - команді довелося рятувати на характері. Чому так виходило і як вдавалося мотивувати себе? Були матчі, коли в першому таймі програвали, але потім заходили в роздягальню, нормально спілкувалися, виходили і грали. Бувало по різному, десь вдавалося виграти, десь...Спортивний Житомир

КДК ФФУ вимагає додаткові пояснення від львів

клубів і винести вердикт по матчу на наступному засіданні.Про це повідомили сьогодні, 15 грудня, в інтернет-виданні Xsport.ua. Як інформував ЩЛ, перший тайм матчу Карпати Олімпік 18-го туру української премєр-ліги завершився з рахунком 1:1, але арбітр зустрічі Катерина Монзуль не вивела...Щоденний Львів

Поки невідомо, коли "Карпати" дограють свій матч з "Олімпіком"

Нагадаємо, що поєдинок 18-го туру чемпіонату України з футболу, який проходив у Львові, суддя перервав після першого тайму через сильний снігопад. На засіданні контрольно-дисциплінарного комітету Федерації футболу України, що відбулося вчора, вислухали представників обох клубів, однак згоди не...Ваші новини

час, як їхніх суперниць задовольняла і нічия. В такому випадку вони посідали перше місце за рахунок кращої різниці «забитих/пропущених». У першому таймі матчу гравець «СумДУ» Олена Галак двічі змусила суперниць починати з центру майданчика. До середини другого тайму Олена оформила...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

реабілітуватися у матчі з Гетьманом. Футболістам з Галущиної Греблі також потрібна була лише перемога, щоб зберегти свої лідерські амбіції. У першому таймі поєдинку в рахунку постійно вели футболісти з Машівського району. Проте гетьмани далеко не відпускали суперників, насамперед зусиллями свого...Тижневик «ЕХО

Клопп: Если ты не забиваешь в футболе, то всегда вынужден мириться с результатом

ми цілком нормально захищалися. Ми володіли м'ячем, що, напевно, було головною історією всього матчу. М'яч постійно перебував у нас. У першому таймі була щільна гра, рух не був настільки своєчасним, наскільки мало бути. Паси були не дуже, трохи з запізненням,...Ua-football

та Аль-Джазіра зустрінуться у бронзовому матчі. Як повідомлялося раніше, у матчі Аль-Джазіри та Реала суддя не зарахував гол іспанців у першому таймі, двічі змінюючи своє рішення.Чемпион

Зідан: Ми були терплячі і зуміли переломити хід зустрічі з Аль-Джазірою

перемогу над "Аль-Джазірою" (2:1) в 1/2 фіналу клубного чемпіонату світу. "Ми заслужили перемогу і місце в фіналі. Був дуже дивний перший тайм. Незвично не забивати, коли ви створюєте багато моментів. Але у нас було ще 45 хвилин, щоб змінити ситуацію,...Ua-football

Бундесліга. Левандовскі приніс Баварії чергову перемогу

У першому таймі Томас Мюллер не реалізував вихід один на один з воротарем. Баварія володіла тотальною ігровою перевагою, але практично не запропонувала Кельну...Ua-football

Звезда Реала раскритиковал систему видеоповторов

складно, та й до того ж, не змогли, як розраховували, забити швидкий гол. Ми так і не змогли забити в першому таймі, тому матч вийшов нервовим. Я вже говорив, що проти відеоповторів у футболі, і тоді це багатьом не сподобалося.Ua-football

Судья чемпионата мира ошибся даже просмотра видеоповтора - ВИДЕО

У першому таймі після флангавой атаки європейської команди, м'яч влетів у ворота "Аль-Джазіри" після удару головою Каземіро.Ua-football

"Реал" став другим фіналістом Клубного чемпіонату світу

Мадридський "Реал" мінімально переміг "Аль-Джазіру" у півфіналі Клубного чемпіонату світу, що проходить на території ОАЕ, передає кореспондент УНН.В першому таймі низку нагод упустили гравці чинного чемпіона турніру через бездоганні дії голкіпера Хусані. В двох моментах після ударів Роналду та Модріча...Unn.com.ua

53 Роналду, 1:2 - 81 Бейл. Як повідомлялося раніше, у матчі Аль-Джазіри та Реала суддя не зарахував гол іспанців у першому таймі, двічі змінюючи своє рішення.Чемпион