перший тайм

Підопічні Юрія Калитвинцева здобули вольову перемогу, поступаючись в рахунку за підсумками першого тайму. На 37-ій хвилині зустрічі Артем віддав гольову передачу на Максіма Палієнко.Чемпион

Максим Грисьо: Нема у мене струсу мозку

Незважаючи на те, що Максим залишив поле ще в першому таймі, він встиг створити кілька гольових моментів і зірвав аплодисменти місцевих вболівальників. Грисьо був одним з найбільш активних гравців на полі...Sportgid

результат не зміниться. Ми програли з рахунком 0:2. Ми не заслуговували очок в цьому матчі, якщо згадати нашу гру в першому таймі. Тепер нас змішають з брудом, і це правильно. Відставка Блинда? Що ви хочете, щоб я сказав? Я стою...Чемпион

Нападник Карпат Максим Грисьо змушений був покинути поле вже в першому таймі поєдинку 17-го туру чемпіонату України з Олімпіком, - Чемпіон.Гал-info

Прем'єр-ліга-2016/17 України з футболу Перенесений матч 17-го туру 26 березня Олімпік перший тайм Карпати Олімпік: Махарадзе, Гришко, Гошкодеря, Моха, Шестаков, Матяж, Нємчанінов, Емерсон, Олійник, Цимбалюк, Богданов Карпати: Боровик, Зубейко, Нестеров, Дитятьєв, Мірошніченко, Філімонов...Чемпион

на 15 хвилину гри рахунок був 0:2 на користь гостей, але підопічні Пучкова зуміли переломити хід матчу і ще в першому таймі забили чотири голи супернику. А наприкінці другого...Футбол Полтавщини

Все вирішив один стандарт

у лівій від Герича «дев’ятці». Ідеальне виконання стандарту принесло три очки команді Сергія Сизихіна, який проводив 60-матч, очолюючи «Геліос». Наприкінці першого тайму, на першій з двох компенсованих хвилин, стрияни мали чудовий шанс вирівняти становище. М’яч у центрі поля підхопив Ігор...Галичина спортивная

ФК "Дніпро" завдав мінімальної поразки "Олександрії"

вийшли експериментальним складом, діяли з трьома центральними захисниками (Лопиренком, Сватком, Адамюком), лінійними Польовим і Нагієвим, форвардами Баланюком і Кожушко, в першому таймі мали кілька відмінних моментів, щоб збільшити рахунок. Натомість Олександрія могла зрівняти рахунок лише за чверть години до фінального...Unn.com.ua

U-19.

себе більш впевненими, ніж українці. В авангарді Нідерландів найбільш активними були Сєрхіус, Кадіоглу та Де Віт. Голкіпер «синьо-жовтих» Лунін в першому таймі рятував свої...Sportgid

U-19: збірна України зазнала поразки у другому матчі еліт-раунду Євро-2017

себе більш впевненими, ніж українці. В авангарді Нідерландів найбільш активними були Сєрхіус, Кадіоглу та Де Віт. Голкіпер «синьо-жовтих» Лунін в першому таймі рятував свої ворота, як...Sportgid

Сборная Украины уступила во втором матче элит-раунда Евро-2017

себе більш впевненими, ніж українці. В авангарді Нідерландів найбільш активними були Сєрхіус, Кадіоглу та Де Віт. Голкіпер «синьо-жовтих» Лунін в першому таймі рятував свої ворота, як мінімум чотири рази: на 9-й, 17-й, 25-й та 36-й хвилинах. Крім цього, голандці не...Спорт.ua

Енергетики здобувають важку перемогу

“Титан-Зорі”. Проте цим ударам бракувало точності і надійно діяли на останньому рубежі голкіпери: Кардаш і Мельник відповідно. В другій половині першого тайму енергетики притисли господарів до їх воріт, “Титан-Зоря” відповідала контратаками. Непогана нагода відзначитись була у Кузя – Тарас вже...Галичина спортивная

"Нива" обіграла "ДСО-Поділля"

Дурая. Спершу він з центра поля намагався закинути м'яч за комірець Механіву, а потім неточно пробив зі штрафного. У середині першого тайму "Нива" відкрила рахунок. Дзядикевич перехопив м'яч у центрі поля, пройшов з ним до штрафного суперника та завдав удару.Галичина спортивная

України Євген Коноплянка: "Це був важливий поєдинок, будемо кусати лікті". Повне інтерв'ю доступно за посиланням. Голкіпер збірної України Андрій П'ятов: "Перший тайм нам не вдався". Весь коментар читайте тут. Дебютант збірної України захисник Микола Матвієнко: "Я радий, що дебютував за...Znaj.ua

U-18: Сборная Украины одержала волевую победу над Норвегией

необхідно було здобувати позитивний результат у протистоянні з «вікінгами», аби претендувати на найвищі місця у підсумковій таблиці змагань. Перша половина першого тайму зустрічі українців та норвежців пройшла за рівної гри. Окрім знайомства з можливостями один одного, гравці також звикали до...Спорт.ua

"Гра була рівною, не можна сказати, що хтось домінував. У хорватів була перевага в першому таймі, у нас в другому.Znaj.ua

світу Україна на виїзді поступилася Хорватії (0:1). Воротар "синьо-жовтих" Андрій Пятов дав післяматчевий коментар, в якому проаналізував важливі моменти зустрічі. "Перший тайм нам не вдався. Намагалися виходити з короткими передачами. Очікували довго, десь можна було простіше зіграти. Тому самі винні.Znaj.ua

півзахисник "картатих" Лука Модрич. "Ми провели дуже хороший матч, в якому велику частину часу домінували, контролювали м'яч і змогли в першому таймі забити гол. У другій половині гри ми свідомо зменшили оберти, але тримали зустріч під своїм контролем і заробили...Чемпион

і установ. В фінальній грі за малий кубок зійшлись команди "Оптіма" м.Херсон і "Гладківка" с.Гладківка. Рівна боротьба точилась лише в першому таймі. На початку гри футзалісти з с. Гладківки вели в рахунку, але потім більш майстерні футзалісти з обласного центру...Мост

п'ятницю, 24 березня, в рамках відбору до Чемпіонату світу-2018 збірна Косова вдома поступилася Ісландії (1:2). Гості забили два голи в першому таймі, на що косовари відповіли одним мячем в другому. У підсумку, Ісландія зуміла втримати потрібний рахунок і здобула три...Znaj.ua