перший тайм

рахунок. Ола Тойвонен після чудового пасу з глибини вискочив віч-на-віч з Нойером і майстерно перекинув кіпера Баварії (1:0). В кінцівці першого тайму німці хоч і продовжували атакувати, але виглядали розгубленими. На 45-й хвилині Джером Боатенг пробивав по воротах, але м'яч...Чемпион

групового раунду чемпіонату світу з футболу пройшов у суботу, 23 червня, на стадіоні Фішт в Сочі. Рахунок на 32 хвилині першого тайму після втрати м’яча Тоні Кроосом відкрив атакуючий півзахисник шведів Ула Тойвонен. Але вже через 16 хвилин німці змогли...Новости Сумм

Німеччина в меншості вирвала перемогу у Швеції

підопічні Йоахіма Льова здобули важливу перемогу над командою Швеції. Як відомо, у першому турі німці сенсаційно поступилися Мексиці. Вже у першому таймі чинні чемпіони світової першості підкинули своїм фанатам чергову порцію стресу. Німці володіли перевагою, однак саме шведи відкрили рахунок...Главком

Германия - Швеция 2:1.

Німеччина зробила вражаючий камбек в меншості в матчі зі Швецією. У першому таймі у команди Льова мало що виходило і гол Тойвонена на 32-й хвилині був цілком заслуженим. Після першого тайму Німеччина була...Ua-football

ФК «Львів» переміг дубль «Карпат»

Голи: Сімінін (п), гравці на перегляді У першому таймі відкрив рахунок Сергій Сімінін, який вдало реалізував пенальті. В другій половині матчу забитими голами відзначились потенційні новачки.HP i B LIFE

ЧC-2018: Мексика здобула другу перемогу, Південна Корея - практично втратила шанси на 1/8

в квартеті F між національними командами Південної Кореї та Мексики, повідомляє УНН з посиланням на сайт змагань.Мексика заслужено попереду після першого тайму, тому що мексиканці були набагато активніше. Вони могли забивати як мінімум на один раз більше: у Лайюнь і...Unn.com.ua

Косирін переправив м’яч у ворота. За кілька хвилин українці могли забивати вдруге, проте В’ячеслав Шевчук не зумів реалізувати пенальті. Загалом перший тайм минув за відчутної переваги українців, які вже на останніх секундах зуміли подвоїти перевагу – спрацювала та ж зв’язка...Газета "Наш ДЕНЬ"

Збірна Мексики перемогла корейців у другому турі групового етапу ЧС-2018 із рахунком 2:0. У першому таймі на 26-ій хвилині Карлос Вела реалізував пенальті і вивів мексиканців уперед. На 66-ій хвилині Чічаріто закріпив перевагу зелених. На 90+3-ій...Чемпион

за фол Сьяма Бен Юссефа на Едені Азарі. Сам же постраждалий і виконав вирок. Далі тунісці трохи втратили концентрацію, тому перший тайм завершився із рахунком 3:1. А після того, як на 51-й хвилині Азар втік на побачення з голкіпером та...Чемпион

ЧС-2018: Бельгія розгромила Туніс

снаряд під стійку 2:1. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЧС-2018: Неймар образив капітана збірної Бразилії у грі з Коста-Рікою В компенсований час до першого тайму Де Брюйне вишуканим пасом розрізав оборону та вивів бомбардира "Манчестер Юнайтед" на побачення з кіпером 3:1. У другому...Unn.com.ua

Бельгійці вирішили не відкладати на безрік що забезпечення результату, а вже в першому таймі вирішили долю поєдинку. І Еден Азар також записав на свій рахунок два влучення. Нагадаємо, що в першому матчі на чемпіонаті...Голос Украины (газета)

6-ій хвилині Еден Азар розвів воротаря і м'яч у різні сторони. Через 10 хвилин перевагу подвоїв Лукаку. У додатковий час першого тайму на 45+3 хвилині доводить рахунок своїх голів до 2-ох. На цей раз він філігранно перекинув воротаря тунісців.Дуже швидко...Чемпион

На ЧМ-2018 установлена рекордная серия

Збірна Бельгії ще в першому таймі матчу з Тунісом відправила у ворота суперника три голи. Таким чином, на чемпіонаті світу-2018 в кожному з 27 зіграних матчів...Ua-football

Наставник збірної Сербії з футболу Младен Крстаїч поділився враженнями після матчу другого туру групового етапу чемпіонату світу-2018 проти Швейцарії (1:2). Западная информационная корпорация

Контрольний матч.

Контрольний матч "Колос" - "Суми" - 4:0 "Колос": перший тайм Литвиненко, Рябов, Максименко, Терєхов, Зозуля, Поздеєв, Задоя, Кича, Костишин, Морозко, Бочак;... Контрольний матч "Колос" - "Суми" - 4:0 "Колос": перший...Ua-football

а Панама в історичному матчі поступилася Бельгії 0:3. Панамці у своєму дебюті на чемпіонатах світу виглядали досить пристойно: протрималися у першому таймі проти команди, яка вміє та любить атакувати. А от англійці залишили не дуже переконливе враження. Туніс здавалося відстоїть...Чемпион

Він пробив точно ударом головою після відмінної подачі з флангу від півоборонця англійського «Саупгемптона» Душана Тадича. З таким рахунком завершився перший тайм. А невдовзі після перерви Швейцарія встановила рівновагу. У центрі епізоду опинився популярний хавбек лондонського  «Арсеналу», швейцарець албанського походження...Голос Украины (газета)

Бельгія - Туніс.

Збірна Бельгії досить впевнено почала Чемпіонат світу, і хоч підопічним Роберто Мартінеса не вдалося забити в першому таймі - Панама протрималася до 47-ї хвилини, - тим не менш, червоні дияволи після перерви тричі вразили ворота латиноамериканців. Положення бельгійців...Ua-football

Нігерія – Ісландія. 2:0. Гол: Муса, 49, 75. На 83-й хвилині Гільфі Сігурдссон (Ісландія) не реалізував пенальті (пробив вище воріт). Перший тайм команди ніби пропусти – прісна і невиразна гра з обох сторін. А після перерви розгорнулися досить захопливі події.Голос Украины (газета)

У першому матчі «Волинь-06-2» з досить великим запасом переграли своїх одноклубників з «Волині-06-1»: чотири «сухі» голи суперникам відправили ще у першому таймі, а після перерви «дубль» Артема Степанова сформував підсумковий рахунок – 6:1. А от у матчі «Волині-07» та ДЮСШ...Волинська правда