перший тайм

Збірна ДніпроОДА зіграла у футбол з учнями Солонянської опорної школи на новому полі (ФОТОРЕПОРТАЖ)

за нас, а й досвідченіші. Сподіваємося на перемогу. В іншому випадку буде нічия», – поділився очікуваннями капітан. «Скоріше за все перший тайм гратимемо на захисті, щоб суперники витратили сили. А вже у другому будемо тиснути», – розкрив тактичний секрет гравець...Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Ужгородські «Карпати» провели яскравий матч і пройшли у чвертьфінал Кубка України

мячі Олександра Місяйла додали впевненості ужгородцям, і вони зрозуміли, що з цим суперником можна і потрібно боротися. Вже на екваторі першого тайму господарі встановили паритет (7:7). Наші хлопці були вкрай мотивовані й сповна віддавалися грі, за що були винагороджені. Завершальна...Голос Карпат

У першому таймі вже на 10-й хвилині простріл Ігоря Яцковця з правого флангу замкнув Максим Постолатьєв 1:0. Недовго довелося чекати на другий мяч...20 хвилин

Ми просто не змогли скористатися своїми шансами і подарували супернику два голи", - наводить слова Гайнкеса BBC. Нагадаємо, що у першому таймі баварці відкрили рахунок, але отримали гол у роздягальню. А на початку другої 45-хвилинки Марко Асенсіо влучним ударом приніс,...Чемпион

Зінедін Зідан Гравці Реала у першому матчі 1/2 фіналу Ліги чемпіонів проти Баварії у Мюнхені (5:2) проявили терпіння у першому таймі, а у другому дотиснули суперника. Про це після поєдинку 25 квітня говорив головний тренер Королівського клубу Зінедін Зідан. "Без...Чемпион

Мадридці вивозять комфортну перемогу з Мюнхена (фотогалерея)

Продовжилися негаразди для Баварії ближче до завершення першого тайму. Баварія була ближче до другого голу, аніж Реал до першого.Главком

Марсело - ключовий гравець мадридців у цьому поєдинку. Перший тайм залишився за «Баварією», однак після перерви динамічніший «Реал» взяв своє.Голос Украины (газета)

Реал на пути к Киеву, дела КДК против Шахтера, Верес лишился тренера.

у вчорашньому півфінальному матчі в Мюнхені. "Баварія" не змогла розраховувати в грі на травмованих Алабу і Відаля, а по ходу першого тайму втратила через пошкодження ще й Роббена з Боатенгом. Проте, чемпіон Німеччини забив першим - відзначився Кімміх. Далі забивав...Ua-football

"Реал" обіграв "Баварію" в першому матчі півфіналу Ліги чемпіонів

у матчах Ліги чемпіонів під керівництвом Юппа Хайнкеса). У складі Реала відзначилися Марсело (44-я хвилина) і Марко Асенсио (57). У першому таймі Баварія була змушена зробити дві заміни: Тьяго Алькантра вийшов на восьмій хвилині замість Арьєна Роббена, Ніклас Зюле на...Unn.com.ua

зустріч Ліги чемпіонів УЄФА-2017/18 між “Баварією” і чинним володарем титулу мадридським “Реалом” завершилась поразкою господарів “Арени Мюнхен” – 1:2. У першому таймі команди обмінялися голами: Йосуа Кімміх вивів вперед “Баварію” на 28-й хвилині після індивідуального проходу і точного удару по...1NEWS

Ліга чемпіонів.

над "Баварією" і значно підвищив свої шанси на вхід до фіналу. Повідомляє Футбол газета. На гол Кімміха "вершкові" ще у першому таймі відповіли влучним пострілом Марсело, а по перерві Асенсіо добив німців.Ліга чемпіонів1/2 фіналуПерший матч"Баварія" - "Реал" - 1:2Голи: Кімміх,...Футбол газета

Баварія - Реал 1:2.

що Баварія не витримає і от-от Ульрайх пропустить мяч у сітку своїх воріт. Екстрені заміни Роббена і Боатенга ще в першому таймі душили будь-які спроби міркувати позитивно. Роналду, який забиває німецьким командам настільки багато, як нікому більше, буквально розчинився у...Ua-football

«Реал» крокує до Києва: у першому півфіналі Ліги чемпіонів мадридці обіграли в гостях «Баварію»

Баварії, але зумів вирвати перемогу з рахунком 2:1. Рахунок у матчі відкрив баварець Кіміх на 28 хвилині, але в кінці першого тайму Марсело його зрівняв. Після помилки захисту Баварії Реал втік у швидку контратаку й Асенсіо встановив остаточний рахунок гри...Ракурс

Защитник Баварии получил серьезную травму

Захисник Баварії Жером Боатенг отримав і покинув поле в кінці першого тайму. Характер травми і терміни відновлення гравця будуть відомі пізніше. Дивитися текстовий онлайн матчу Баварія - Реал.Ua-football

Ліга 1. 33 тур.

Відкладений матч 33-го туру Ліги 1, в якому Кан брав Тулузу, видався цілком очікуваним. Поки вся світова громадськість стежила за першим таймом Баварії і Реала, Кан і Тулуза розписали нульову нічию, яка цілком задовольнила всіх. Обидві команди заробили по одному...Ua-football

результат. З перших хвилин гості захопили ініциативу в матчі і вже з 14 хвилини почали реалізовувати свою перевагу. Ще у першому таймі, завдяки голам Анастасії Скориніної, Тетяни Полюхович та Віолети Тян «Житлобуд-2» встановив комфортну перевагу - 3:0. Друга половина матчу...Жіночий футбол України

Перший хід за Хайнкесом.

У півфінальній битві Ліги чемпіонів між "Баварією" і "Реалом" рахунок відкрито. Нагадаємо, що зараз завершується перший тайм першого матчу.Ua-football

Вихованці Академії НФК "Ураган" на футбольних змаганнях

грати на довгих передачах, "Ураган", натомість, вів більше комбіновану гру, створив кілька хороших моментів, але не забив, і до кінця першого тайму помилка в захисті призвела до нічиї - 1:1. А після перерви команді не вистачило фізичних сил відігратися. Частина...Галичина спортивная

Швець у падінні розстрілював ворота Механіва та дивом пробив вище. Загалом на полі точилася рівна гра, проте ближче до кінця першого тайму господарі таки пропустили: Вадим Шаврін замкнув подачу зі штрафного на дальній стійці. На старті другого тайму «Нива» могла...НОВА Тернопільська газета

Ховбоша: Упевнений, що Косевич знайде потрібні слова, щоб струсонути Авангард

серед тих, хто поїхав грати проти "Черкаського Дніпра". Дмитро прокоментував дану ситуацію. - Насправді, все вийшло досить банально. Ще в першому таймі в одному з ігрових епізодів я боровся з футболістом "Арсеналу" за верховий м'яч, а під час приземлення мій...Ua-football