перший тайм

На останній хвилині першого тайму рахунок відкрив Джеймс Мілнер з пенальті. Більше новин зі світу спорту читайте у нашому розділі Спорт24 +Відео...24 канал

Грізманн: Хочемо виграти всі матчі сезону

нічиєї в матчі першого туру Прімери з "Валенсією" (1:1). Ми повинні були перемагати, але не всі зробили ідеально. Відіграли хороший перший тайм і були в порядку в перші 20 хвилин після перерви, але потім гра трохи розладналася. Ми хочемо стати...Ua-football

Олексій Бойко: Перед Миром стоїть амбітне завдання виходу в Першу лігу

нервовість чи вам зразу вдалося зібратися та продовжувати атакувати? — Наприклад, в матчі з Гірником на виїзді ми теж в першому таймі переважали суперника, грали досить впевнено, забили м’яч, а в другій половині зустрічі дещо підсіли морально. Можливо, команда ще...HP i B LIFE

В "Аяксі" побоюються "Динамо"

грали в обороні дуже компактно. Якщо ви не забиваєте швидкий м'яч, то стає важко. Якщо ви створюєте 4-5 моментів в першому таймі, то потрібно використовувати хоча б один", - сказав тен Хаг.Нагадаємо, перший матч двоматчевого протистояння "Аякса" і "Зорі" відбудеться...Sportanalytic

«Динамо» завдало першої поразки «Олександрії»

11. «Маріуполь» 1 0 3 5—9 3 12. «Арсенал» 0 1 4 2—9 1   Тур відкривали «каноніри» і «моряки». Перший тайм пройшов у рівній боротьбі. Команди обмінялися голами. А от у другому переконливішими були кияни. Вони діяли активніше, злагодженіше...Голос Украины (газета)

Серия А. Аталанта легко побеждает Фрозиноне

центру поля до штрафного, пробив і влучив у стійку. Однак загалом "Ла Деа", не докладаючи особливих зусиль, повністю домінувала, вигравши перший тайм за ударами по воротах з рахунком 10:2. Тільки-но...Ua-football

«Сокіл» перемагає «Юність»

Іванова та Марцуна забракло влучності, а ще один гол Бедрачука було не зараховано із-за офсайду. Та все ж, під завісу першого тайму, на 41-й хвилині, «соколятам» вдалося втекти у контратаку, яку завершив результативним ударом Віктор Федорчук. 0:2- за такого рахунку...Сільске життя

Ребров: Думал, что в матче Вест Хэм - Борнмут Ярмоленко выйдет в основе

Колишній керманич Динамо Сергій Ребров прокоментував результат матчу Вест Хем - Борнмут. - Які враження залишилися від гри? - Перший тайм господарі добре грали, а потім пропустили двічі, і у них мало що виходило. Втім, Борнмут - організований колектив, який...Ua-football

Чемпіонат Житомирського району: «Лука-Агро» і «Олімпік» перемагають

та територіальну перевагу луківчан, рахунок до перерви так і не змінився. Малюнок гри другої половини зустрічі мало чим відрізнявся від першого тайму: господарі поля атакували, а гості розраховували на швидкі контратаки. До того ж, на 64-й хвилині левківчани залишилися вдесятьох:...Сільске життя

Василь Сачко - найкращий тренер 5 туру УПЛ

на Даллку. По-друге, шукав потрібного гравця в атаці – Коломойця змінив на Кареку. Маючи кілька больових точок, що виявив непростий перший тайм, штаб оперативно зреагував на виклики гри й провів своєчасні зміни.5. Накопичувальний критерій – 4(якщо команда під керівництвом тренера...HP i B LIFE

Відомого українського футболіста вигнали з поля за мерзенний вчинок

Український нападник Євген Селезньов «Акхісар Беледіє» отримав червону картку в матчі чемпіонату Туреччини за плювок в суперника. Епізод стався в кінцівці першого тайму матчу з Різеспором, який завершився з рахунком 1:1. Арбітр прийняв рішення видалити українця після перегляду відеоповтору. Селезньов таким чином відреагував...Високий замок

Футболісти «Минаю» здолали лідера групи «А»

поля і пристрілювалися із середньої відстані. Черкащани ж намагалися скористатися помилками в обороні закарпатців, утім голів не забивали. Під завісу першого тайму рахунок на табло відкрив Анатолій Нурієв зі стандарту, із метрів 20-ти кладе мяч точно у ближню девятку 1:0.Голос Карпат

За кілька хвилин Кристал знову ледь не забив. Гості не створили жодного моменту за перший тайм. Буквально за пару хвилин чергова атака з флангу завершилася результативно.Мост

проти Різеспора (при рахунку 0:1) не стримався і плюнув у словенського захисника Матіца Фінка. Сталося це в компенсований час до першого тайму. Головний арбітр вирішив використати VAR і прийняв рішення вилучити Селезньова. У меншості команда українця проявила характер і після...24 канал

стартових хвилин контрольного поєдинку ініціативою заволоділи футболістки новоствореної збірної, які одразу почали шукати щастя у воріт молодіжної збірної. Ще у першому таймі студенти мали повести у рахунку, та підвела результативність. Гарні моменти мали Юлія Шевчук, Анна Петрик, Роксолана Кравчук та...Жіночий футбол України

Артем Федецький: "На полі показали справжнього карпатівського лева"

Поступаючись за результатом першого тайму чернігівській Десні 0:2, карпатівці зуміли відіграти два м’ячі та зрівняти рахунок. До того ж, саме гості були ближчими до того...HP i B LIFE

Зубейко: Хотіли виграти у Зорі

Захисник "Олімпіка" Євген Зубейко поділився враженням від поєдинку проти "Зорі". Хотіли в першому таймі включити пресинг, розраховували на це.Ua-football

а за хвилину голкіпер гостей знову був безсилий після удару з-за меж штрафного майданчика у виконанні Черновола. І якщо у першому таймі господарі виглядали впевнено, то у другому їх перевага була не такою очевидною. Слизький рахунок тримався до 18-ї хвилини,...Спортивний Житомир