перший тайм

"Малинськ" - "Нива": ананс матчу

області у Першій лізі. "Нива" у першому колі домоглася мінімальної домашньої перемоги над "Малинськом". Єдиний та переможний м'яч у середині першого тайму провів захисник Ярослав Алексевич, якого уже немає у складі "Ниви". Здобути три очки і у виїзному матчі з...Галичина спортивная

Суми знімають Десну з прохідного місця

(Волков, 70), Бовтрук (Чепурненко, 65), Арвеладзе, Картушов – Кирієнко (Лисенко, 76)НЗ: О. Шевченко, Максименко, Коберідзе, СолдатТренер: Олександр РябоконьПримітка. Ілля Коваленко перший тайм провів праворуч, на другій – вони з Картушовим помінялися краями.Суми: Литвиненко — Жук, Стеценко, Суходуб, П. Іванов —...Новини футболу

"Зірка" у більшості в результативній грі перемогла "Карпати"

На початку ближче у досягненні своєї мети виглядали львівяни, які відкрили рахунок завдяки голу с пенальті Олександра Гладкого. До кінця першого тайму відбулися моменти, що вирішили долю поєдинку господарі відзначилися трьома голами (Білоног, 26 хвилина, Загальський, 30 з пенальті, Драченко,...Unn.com.ua

Перемогу полтавцям забезпечили голи Трояновського та Кушніренка, які ті провели в середині першого тайму. Цей виграш дозволив полтавцям піднятися на девяте місце.Футбол Полтавщини

Кропивницька «Зірка» вдома приймала львівські «Карпати»

зазначити, що хлопець не знітився, діяв грамотно, помилок майже не припускався і справив дуже приємне враження. Ну а в середині першого тайму підопічні Романа Монарьова серйозно притиснули гостей до їх воріт і таки реалізували свою ігрову та територіальну перевагу. Успіх...Fotoinform

Олексій Дитятьєв: "Важко грати проти 14 людей"

Кількість забитих м’ячів у першому таймі чітко дала зрозуміти, що на цьому пристрасті на полі не закінчаться. По перерві, карпатівці відіграли один гол, а пізніше зрівняли...Галичина спортивная

"Зірка" поставила "Карпати" на місце, "Ворскла" перемогла "Сталь"

дня "Карпати" хоча й повели в рахунку завдяки голу Олександра Гладкого, але таке щастя "левів" довго не тривало. Ще у першому таймі "Зірка" тричі розписалася у воротах Боровика, а Гуцуляк лише скоротив відставання. Рано "Карпатам" думати про щось інше, крім...Футбол газета

Прем

у Полтаві розпочався в боротьбі за центр поля. Команди грали без моментів, а вболівальники могли і занудьгувати. Ближче до середини першого тайму "Ворскла" на правах господарів початку частіше переходити на чужу половину поля, що в підсумку і принесло свої плоди.Зеркало недели (газета)

У чемпіонаті України з футболу завершились два поєдинки 27 туру. Ще у першому таймі "Зірка" тричі розписалася у воротах Боровика, а Гуцуляк лише скоротив відставання.Sportgid

Прем

і другий, проте свої моменти команда Дулуба не реалізувала. А от "Зірка" своїми шансами скористалася сповна, забивши тричі ще в першому таймі. Після перерви гості заграли активніше, і навіть зуміли відіграти один м'яч, але видалення Дитят'єва не дозволило "Карпатам" везти...Зеркало недели (газета)

"Зірка" - "Карпати" 3:2: характер, нерви і трошки скандалу

Драченко виконували функції опорних півзахисників. Полегенько і Бацула грали на флангах. Перед воротами Паста ешелон захисту вибудували Наілсон, Перейра, Фатєєв. Перший тайм виявився насиченим на події. Можна сказати, імпульсивним. "Карпати" активніше розпочали, забили гол і мали ще декілька зручних нагод...Галичина спортивная

В чемпіонаті України встановлено рекорд результативності

українського футболу - 14 голів. Як повідомляє ONLINE.UA, "козаки" зазнали нищівної поразки з рахунком 1:13. Новокаховці забили чотири м'ячі у першому таймі і дев'ять голів після перерви. Запорожці забили гол за рахунку 0:13. Дивіться: Форвард "Монако" побив рекорд легенди світового...Online.ua

ФК "Львів" здолав "Тепловик"

У першій половині першого тайму гра точилася в більшості на середині поля. Протягом другогої половини другого тайму суперники не змогли створити жодного небезпечного моменту.Галичина спортивная

Перший тайм запам'ятався моментом Олега Баранніка - від голу «сталеварів» врятував каркас воріт. До вашої уваги кращі авторські світлини матчу. Vpoltave.info

"Тепловик" переміг одного з лідерів Другої ліги

Перший тайм матчу пройшов у рівній боротьбі. Чемпіонат України з футболу серед команд 2 Ліги Галичина спортивная

з рахунком 4:0. Другий поєдинок між могилівським Оріоном та китайгородською Сталлю закінчився з таким же рахунком: 4:0 на користь оріонівців. Перший тайм фінального поєдинку між двома могилівськими командами проходив у рівноцінній боротьбі, але Оріону вдалося розпечатати ворота суперників. Рахунок у...Тижневик «ЕХО

між кунцівською Ворсклою та новосанжарським Сталкером. Лідери у цьому матчі багато атакували і пропускали голи у власні ворота. Ще у першому таймі, завдяки голу Євгена Якуніна та дублю Олега Миха, новосанжарці сенсаційно перемагали з рахунком 3:0! У другому таймі картина...Тижневик «ЕХО

Суперліга. Бій лідерів в Ужгороді (ВІДЕО)

чекає нелегкий матч.   Протягом перших десяти хвилин зустрічі точилася практично рівна, часом жорстка, боротьба. А от ближче до середини першого тайму завдяки чотирьом поспіль голам Яни Готри ужгородки повели в рахунку. Спроба «Галичанки» зрівняти рахунок до сирени виявилася невдалою,...ClipNews.info

Цей спаринг збірній України не вдався, і вона його досить несподівано програла 1:5. Ще у першому таймі у ворота наших хлопців влетіло три голи, передає goldtalant.com.ua.1NEWS