перший тайм

Прогноз на матч Олександрія - БАТЕ

суперники команду з Борисова звів із ФК "Олександрія". Білоруси забили швидкий гол вже на восьмій хвилині матчу, проте в середині першого тайму Євген Банада зрівняв рахунок, який і став підсумковим у зустрічі. Після поєдинку в кваліфікації ЛЄ БАТЕ вдома в...Галичина спортивная

"Марітіму" здобув перемогу перед матчем з "Динамо"

А в середині першого тайму через пошкодження, поле залишив капітан команди Едгар Кошта.Unn.com.ua

з футболу.   Рахунок у цьому матчі вже на шостій хвилині відкрили гості – вперед конотопчан вивів Владислав Кріпак. У середині першого тайму вів рівновагу Вадим Негоденко. Все йшло до того, що на перерву команди підуть з нічийним рахунком, але на...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

У фінальному поєдинку «Ворскла -1 » перемогла харківський «Металіст». Долю зустрічі вирішив єдиний влучний удар господарів у першому таймі. Захисник - Олександр Дзюба, «Металіст».Vpoltave.info

У першому таймі гра української команди не вирізнялася яскравістю та багатством гольових моментів.Новини Ірпеня

Вейн Руні знову забив за «Евертон». У команди Пепа Гвардіоли найсильніший склад і повно зіркових новачків. В першому таймі проти «Евертона» «Ман Сіті» мав...1NEWS

Руні забив 200-й гол в АПЛ

Нападник "Евертона" Вейн Руні відзначився 200-м голом АПЛ. Свій ювілейний гол 31-річний форвард забив у ворота "Манчестер Сіті" в першому таймі заключного матчу 2-го туру Прем'єр-ліги. Нагадаємо, що форвард цього літа повернувся в склад "ірисок", вихованцем яких є, із "Манчестер...Ua-football

Руні забив свій 200-й гол в АПЛ

в АПЛ відстає тільки від легендарного Алана Ширера, на рахунку якого 260 м'ячів. Нагадаємо, Ua-football веде текстову трансляцію поєдинку. Після першого тайму "іриски" виграють з рахунком 1:0.Ua-football

Гусєв: Динамо має вигравати у Марітіму і грати в Лізі Європи восени

розповів про цілі на майбутній матч проти "Марітіму" в Лізі Європи. "Я давно помітив, що якщо ми першими забиваємо в першому таймі, грається взагалі легко. Так і вийшло. Настрій був такий, щоб забити на початку гри. Вийшло. І, як мені...Ua-football

федерації футболу міста Суми - Сергія Найденка. На футбольному полі зустрілись ветеранські команди «Ніколь» та збірна ветеранів міста Суми. У першому таймі «Ніколь» двічі змусила суперника розпочинати з центру поля – відзначились Сергій Гриценко та Олександр Ткаченко. Після перерви збірна...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Серія А. Підсумки 1-го туру: дзвіночок з Мілана

не обмежилася.Втім, гості могли розмочити рахунок, але замість цього допомогли легендарному Буффону в черговий раз увійти в історію. Під завісу першого тайму суддя Фабіо Мареска, звернувшись за консультацією до свого видеоассистенту, призначив пенальті у ворота Ювентуса, і на 39-й хвилині...Новини футболу

стадіоні "Буковина". Матч завершився з рахунком 2:3 (0:3) на користь франківської команди. Підопічні Володимира Ковалюка впевнено перемогли чернівчан, ще в першому таймі забивши три м'ячі у ворота суперників. На 4 хвилині гри, м'яч у ворота господарів забив Владислав Приймак. Опісля...Бліц-інфо

"Сталлю" та розповів про очікування від поєдинку проти португальського "Марітіму". Приємно. Я давно помітив, що якщо ми першими забиваємо в першому таймі, грається взагалі легко. Настрій був такий, щоб забити на...1NEWS

Поки основна команда програє, юний «Кремінь» завойовує нагороди

зіграли 2:2, а в драматичній серії пенальті перемогли кременчужани. У фіналі грали футболісти «Ворскли» та УФК (Дніпро). Полтавці забили у першому таймі і перемогли. Таким чином, «ворскляни» — переможці турніру пам’яті Олега Бабаєва. Друге місце посідає УФК (Дніпро), третє —...Кременчугский Телеграф

Збірна Грузії U-17 перемогла на XIV турнірі пам

удару. До честі команди Гаді Брумера, збірна Ізраїлю не відбувала номер на полі, незважаючи на тотальну перевагу грузинської збірної у першому таймі. Після перерви наставник ізраїльтян виконав серію замін, і це принесло результат. Вже на другій хвилині другого тайму Омрі...Спорт.ua

Розминка Динамо, Мілевський-рятівник та бомбардир Неймар.

опору з боку камянської "Сталі". При цьому Олександр Хацкевич дав відпочити багатьом лідерами, зокрема, Андрію Ярмоленку та Дьємерсі Мбокані. В першому таймі відзначились Бєсєдін, Кравець та Віда, після перерви Орест Кузик один мяч відіграв, проте згодом після удару Артема Кравця...Ua-football

Прімера. 1-й тур.

так просто, як "Барселона" здолала "Бетіс". Складність полягала в тому, що суперник намагався витискати максимум з можливого. Суперник огризався. В першому таймі господарі лише трохи більше 26-ти відсотків ігрового часу володіли м'ячем, але примудрилися аж шість разів пробити по воротах...Ua-football

«Бетис» 2:0. Про це повідомляє Укрінформ. «Барселона» розпочала новий сезон в іспанській Примері з перемоги над севільським «Бетисом» 2:0. В першому таймі на «Камп Ноу» відзначились Тоска (забив у власні ворота) та Роберто. Український нападник «Бетиса» Роман Зозуля не...1NEWS

Важко оцінювати "Барселону" за цим матчем. Тотальна перевага в першому таймі, десять ударів у бік воріт "Бетіса" проти одного у суперника. Два удари в площину два голи. В атаці "Барселони" балом...Ua-football

Прем

тур української Прем'єр-ліги. У Києві "Динамо" не зазнало проблем у грі проти "Сталі". Футболісти київського клубу тричі відзначилися в першому таймі, а в другому обмінялися голами з командою Мелікяна, завершивши матч з рахунком – 4:1. Зазначимо, що за команду...Зеркало недели (газета)