перший тайм

не міг втілити її у забиті мячі в завершальній стадії атак футболістам відверто не щастило. Але після того, як наприкінці першого тайму Олександр Мельнічук таки відкрив рахунок, голи почали влітати у ворота гостей один за одним. У підсумку, хет-трик на...Online.ua

перемогти ВСК Луцька (1:1). 29 квітня в Любліні ковельський ВСК програв Люблінянці з результатом 2:3 (ковельчани програвали 0:3 за результатами першого тайму, проте після перерви зуміли відіграти два голи), а поєдинок другого кола, що відбувся 27 травня в Ковелі, завершився...Online.ua

час міжсезоння, для миколаївців — вже третій. Втім, особливого опору «корабели» підопічним Юрія Вірта вчинити не змогли. Вже в середині першого тайму завдяки ударам Антона Котляра та Ростислава Волошиновича «Верес» перемагав — 2:0. На 63-й хвилині миколаївці один гол відквитали.Спорт.ua

Результативний удар п

Києві наступного року, стартувала іграми першого кваліфікаційного раунду. У матчі-відкритті взяли участь вірменський "Алашкерт" та ФК "Санта-Колома" з Андорри. Після першого тайму рахунок 1:0 на користь господарів. Гол забив Уро Ненадовіч. Вірмени володіли ініціативою і закономірно забили свій гол. Гол...Ua-football

Підсумки Ліги Європи

Зрештою так і сталося. Для кого матч був важливішим, той і отримав перемогу — «Манчестер» переграв «Аякс», здобувши трофей. У першому таймі влучний удар записав на свій рахунок Поль Погба, а в дебюті другого відзначився Генріх Мхітарян. 2:0 за «червоними...Интернет-издание «Полтавщина»

"Миколаїв" - "Рочин" 2:2: суперматч без переможця

але очна зустріч між сильними командами — ця пряма можливіть довести один одному хто є хто на даний момент. У першому таймі обом командам не вдалося створити велику кількість гольових моментів. Кожен з гравців прекрасно розумів, що ціна кожної помилки...Галичина спортивная

Гранд-ліга Львова: "Фуджікура" переслідує "Галицьку Здобу"

хвилин зустрічі вирішили підключати свого воротаря Миколу Вороновського у якості п’ятого польового гравця. Спершу ця тактика виправдала сподівання, адже після першого тайму рахунок в зустрічі був 1:1. У другому таймі «Нові Імена» використали свої моменти і заслужено перемогли. «Нові імена»...Галичина спортивная

Піддубного (Київ) U-17 - 1:4

Медвєдєв, Желізко (Ференц), Савків (Стегніцький), Рибачук, Притула, Сидорів, Задорецький (Домарацький). Гру наша команда розпочала досить впевнено і до хвилини 20-ої першого тайму контролювала хід подій на полі. Тому цілком закономірно та справедливо, що саме «зелено-білі» відкрили лік забитим голам у...Галичина спортивная

Ю-19 екзаменував футбольний клуб Чернігів, який донедавна носив назву ЮСБ. На новенькому газоні Чернігів-Арени обидві команди продемонстрували видовищний футбол. У першому таймі молодим деснянцям вдалося стримати натиск більш грізного суперника, більш того аутсайдер першості повів у рахунку. Такий перебіг подій...Online.ua

ФК «Бердичів» у День міста не здобув перемогу

Гончарук. Наші земляки, бердичівські футболісти, прагнули здобути перемогу у матчі, щоб порадувати рідних вболівальників у День міста. Гольові моменти у першому таймі створювалися як біля воріт «Будівельника», так і біля воріт ФК «Бердичів». На жаль, у першому таймі бердичівські футболісти...РІО Бердичів

хвилин зустрічі вирішили підключати свого воротаря Миколу Вороновського у якості пятого польового гравця. Спершу ця тактика виправдала сподівання, адже після першого тайму рахунок в зустрічі був 1:1. У другому таймі Нові Імена використали свої моменти і заслужено перемогли. Нові імена...Online.ua

Олег Родін: "На фінальну гру не вистачило емоцій"

десять до фіналу поновив тренування. Тим не менше, першу гру проти «Шахтаря» ми в цілому відіграли добре. Особливо мені сподобався перший тайм, в якому ми перегравали донеччан і цілком заслужено перед свистком на перерву відкрили рахунок. У перерві просили хлопців...Галичина спортивная

У першому таймі відкрив рахунок гравець топільненської команди Роман Ткачук. Футбольне протистояння завершилося рахунком 4:0 на користь ФК Топільне.Online.ua

Став відомим останній учасник півфіналу Кубка Конфедерацій

посиланням на сайт змагань. Матч складався для чемпіонів Південної Америки не так вдало, як можна було б припустити: в кінцівці першого тайму австралійський нападник Джеймс Троізі вивів свою команду вперед. Австралійцям, втім, для виходу з групи, необхідно було вигравати в...Unn.com.ua

Кубок конфедерацій: визначилися пари півфіналу

достатньо було зіграти внічию з камерунцами, а африканської команді була потрібна виключно перемога. Збірна Німеччини не зуміла здобути результат у першому таймі, але зробила це у другому: на голи Демірбая і Вернера (дубль - прим.) камерунці відповіли лише влучним ударом...Зеркало недели (газета)

"Нива" вийшла з відпустки та провела перше тренування

не брав Тарас Мороз, який у заключній грі аматорського чемпіонату проти теребовлянської "Ниви" отримав надрив бокової зв'язки коліна ще у першому таймі. Готуватися до старту сезону футболісти "Ниви" будуть шляхом дворазових тренувань та відвідувань тренажерного залу. Як повідомив головний тренер...Галичина спортивная

У першому таймі зустрічі Анатолій Волков двічі вразив ворота гостей. На старті другої половини матчу Володимир Суховий збільшив рахунок.Online.ua

матч у рамках підготовки до сезону 2017/2018 років. Суперником Інгулець була команда Олександрія (U-21). Матч завершився без забитих мячів. Наприкінці першого тайму нападник Інгульця Антон Шарко мав можливість відкрити рахунок, але захисник суперника в останню мить вибив мяч. У другій...Online.ua

Друге коло аматорського чемпіонату для "Ниви" у цифрах та фактах

Найбільше матчів: (10) Дмитро Пріхна, Ігор Гатала, Святослав Дзядикевич Голів пропущено у другому таймі: (8) Галичина спортивная

Підсилення Зорі та півфінальні пари молодіжного Євро.

забиває за празьку "Славію". У контрольному матчі свого потенційно нового клубу проти "Вікторії" з Жишкова хавбек реалізував пенальті в середині першого тайму, зрівнявши рахунок у зустрічі. Колишній воротар донецького "Шахтаря" Антон Каніболоцький, який після закінчення минулого чемпіонату покинув "гірників" на...Ua-football