перший тайм

Сачко: В Ворскле есть ребята, которые заслуживают внимания

Ворскли є хлопці, які заслуговують на увагу. У них з'явиться шанс. Але їм ще потрібно скористатися. Ми не можемо похвалитися першим таймом в матчі з Вересом, у нас багато чого не виходило. Ми програвали боротьбу, ми програвали підбори. На те...Ua-football

Вратарь Боруссии: Было трудно играть в футбол на таком поле, я никогда раньше не играл на подобном покрытии

на такому полі. Зізнатися, я ніколи раніше не грав на такому покритті. Тому нам довелося багато грати довгими передачами. У першому таймі "Боруссія" виграла кілька підбирань, але після перерви це виходило гірше", - наводить слова швейцарця прес-служба дортмундського клубу. Нагадаємо,...Ua-football

Маурісіо Кортес: "Клімат не має впливати ані на мене, ані на мою гру"

офіційним сайтом «зелено-білих». «Звичайно, дуже приємно, що я вийшов на поле, отримав змогу дебютувати. На жаль, ми програли — у першому таймі свої моменти ми не використали, а в другому помилилися і дозволили супернику двічі забити». «Перший дотик до м’яча...Галичина спортивная

Кулинич: Олімпік міг брати очки в матчі з Динамо

футболіст, видно його високий рівень. Я останні два роки провів в Білорусі, було непросто знову переключитися на ці швидкості. Фізично перший тайм був непростим, а в другій половині вже розбігався, заспокоївся. Засмутився, адже могли брати очки в матчі з "Динамо".Ua-football

Товариський матч.

Підопічні Руслана Костишина здобули другу перемогу на закордонному зборі. В першому таймі на полі точилася більш-менш рівна боротьба.Sportgid

Маурісіо КОРТЕС: «До такої погоди і температури ще не звик»

офіційним сайтом «зелено-білих». «Звичайно, дуже приємно, що я вийшов на поле, отримав змогу дебютувати. На жаль, ми програли – у першому таймі свої моменти ми не використали, а в...Sportgid

тому, наскільки швидко пивоварам вдасться відігратись. Однак, саме зі швидкою відповіддю у підопічних Валерія Директоренка не клеїлося. Тому, до кінця першого тайму їм так і не вдалося вразити ворота Кардаша. Але це сталося на початку другої половини зустрічі. Більше того...Спортивний Житомир

Шаран про поразку від "Сталі": Так грати не можна

довелося ставити "необстріляних" Владислава Бабоглу і Гліба Бухала, зазначає прес-служба клубу (останній лише в п'ятницю підписав контракт із "Олександрією"). У першому таймі обидві команди активно атакували і мали...Новости Александрии

Штегер: Боруссия обыграла Гладбах благодаря великолепному голу Ройса и действиям Бюрки

переможного матчу з гладбахською "Боруссією" (1:0) в рамках 23-го туру чемпіонату Німеччини. "Це важлива, важка перемога. Я задоволений грою в першому таймі, але в другому ми не показували належного рівня гру. Нашій команді не вистачало інтенсивності, крім того, ми рідко...Ua-football

Перемоги Динамо та Зорі, серія Реала та зарплата Зінченка.

Динамо перемагає Олімпік та економить сили Кияни відкрили рахунок в середині першого тайму в другому поєдинку поспіль відзначився Віктор Циганков.Ua-football

Олександр Хацкевич Гра київського Динамо залежить від футболістів. Про це після поєдинку з Олімпіком заявив наставник клубу Олександр Хацкевич. "Перший тайм був важкуватим. Був контроль м'яча, але без просування вперед. Якщо лівий фланг працював досить багато, то правий мовчав. З...Чемпион

"Прикарпаття" - "Ніка" (U-19) - 4:0

Луцький, Воробчак.На заміну виходили: Крижанівський, Морис, Чеканський, Конрад, Карабинович, Лозицький, Полозяк, Деделюк. В складі "Прикарпаття" на позиції центрального захисника у першому таймі відіграв досвідчений футболіст Петро Ковальчук.Галичина спортивная

Гол Циганкова приніс "Динамо" перемогу над "Олімпіком"

До завершення першого тайму гості не зуміли створити якихось контраргументів.Unn.com.ua

Боруссія М - Боруссія Д 0:1.

рахунок, якби не воротар. Господарі навіть забили, але відеоповтор показав, що з офсайду. У Азара теж був шанс стати героєм першого тайму, але той не влучив у ворота. А Дортмунд забив. Причому забив буквально в першій же серйозній атаці. Комбінація...Ua-football

АКУЛІНІН: «Незарахований гол, напевно, зломав нас»

вступав у боротьбу, створював моменти для партнерів. Одного разу Леонід навіть забив гол, проте арбітри зафіксували офсайд. «Команда старалася, в першому таймі показала доволі хорошу гру, як на мене.Sportgid

"Рочин" - ФК "Львів" 1:0: перемога на фоні фізичних навантажень

Матч, що відбувся на стадіоні «Сокіл» у Львові, завершився мінімальною перемогою «Рочина» з рахунком 1:0. Єдиний гол у матчі наприкінці першого тайму провів півзахисник Назар Цюпка. Матч проти ФК «Львів» для соснівського «Рочина» став третім товариським у період зимової підготовки...Галичина спортивная

Леонід Акулінін: У Карпат шкутильгає реалізація

вступав у боротьбу, створював моменти для партнерів. Одного разу Леонід навіть забив гол, проте арбітри зафіксували офсайд. "Команда старалася, в першому таймі показала доволі хорошу гру, як на мене. Мав місце незарахований...Sportgid

Динамо - Олімпік 1:0.

Головний тренер "Динамо" Олександр Хацкевич після перемоги над "Олімпіком" поспілкувався з представниками ЗМІ. - Перший тайм провели важко. Контролювали м'яч, але було мало просування вперед. Ми знали, що команда суперника буде відходити назад і потрібно було...Ua-football

Моура забив перший гол за Тоттенхем в першому ж матчі

Примітно, що саме ця гра стала першою в стартовому складі для Лукаса Моури в новому клубі. Шпори пропустили в кінцівці першого тайму, однак вже на 59-й хвилині бразилець з передачі Сіссоко зрівняв рахунок. На даний момент в матчі йде 81-я...Ua-football

Олег БОЙЧИШИН: «Пропустили голи через втрату концентрації»

Маємо прийняти це і зрозуміти, в чому були помилки. Я їх бачу у втраті концентрації під час окремих епізодів. У першому таймі були моменти в обох команд.Sportgid