перший тайм

Шевченко відзначив позитивні зміни в збірній України

УНН з посиланням на сайт Федерації футболу України.Гру оцінюю дуже позитивно, але в деяких моментах були зроблені помилки, особливо в першому таймі. Але в цілому команда контролювала хід гри. Хотілося, щоб у завершенні атак ми додали, адже, маючи такі шанси...Unn.com.ua

Шевченко: Команда зростає. Сподіваюся, будемо продовжувати в такому ж дусі

раді!". "Сподобалося те, що команда контролювала хід гри. Хлопці дуже правильно збалансовано грали, не втрачали позицій, кілька моментів було в першому таймі. Були індивідуальні помилки, йшли вертикальні передачі. Ну, в принципі, я задоволений грою. Хотілося б, щоб ми закінчували гру...Ua-football

гола Сподобалося те, що команда контролювала хід гри. Хлопці дуже правильно збалансовано грали, не втрачали позицій, кілька моментів було в першому таймі. Були індивідуальні помилки, проходили вертикальні передачі. Ну, в принципі, я задоволений грою. Хотілося б, щоб ми в атаці...24 канал

Бывший хавбек Днепра и защитник Шахтера вывели Грузию в третий дивизион Лиги Наций

творців "дніпровського дива" Джаба Канкава таки відправив мяч у сітку воріт Ванінса. Питання про переможця фактично було зняте ще в першому таймі, коли на 29-й хвилині вихованець запорізького "Металургу" Валеріан Гвілія подвоїв перевагу грузинів. Крапку поставив 19-річний одноклубник Романа Яремчука...Ua-football

Ліга націй.

Збірна Україна виграла третю гру в Лізі Націй. Переможний гол за збірну України забив хавбек Руслан Маліновський наприкінці першого тайму. Футбол газета

Потужним ударом відзначився Руслан Маліновський. До цього Маліновський ще у середині першого тайму пробивав по воротах суперників, але тоді його удар пройшов повз рамку воріт.24 канал

Україна - Чехія 1:0.

Малиновский забил в ворота Чехии.

на його рахунку 8 голів за "Генк" в чемпіонаті Бельгії та єврокубках, а також вже 2 за національну збірну. Після першого тайму рахунок у матчі Україна - Чехія 1:0. Стежте за всіма подіями в поєдинку разом із текстовим онлайном на...Ua-football

Коноплянка обійшов Реброва за кількістю матчів за збірну

якого 75 поєдинків. У загальному рейтингу гравців за кількістю зіграних за збірну матчів Коноплянка посідає восьме місце. Нагадаємо, що після першого тайму Україна виграє у Чехії з рахунком 1:0. UA-Футбол веде текстову онлайн-трансляцію поєдинку.Ua-football

Україна - Чехія: підопічні Шевченка виграли перший тайм (оновлюється)

Збірна України з футболу виграла перший тайм у матчі Ліги націй проти національної команди Чехії.Радіо Свобода

пропущених м'ячів команда почала підбиратися до штрафного голландців, але, окрім хорошого удару із середньої дистанції від Шепелєва, нічого серйозного в першому таймі зробити не вдалося. На 47-й хвилині був шанс у Шведа, але півзахисник львівських "Карпат" пробив прямо у воротаря.24 канал

Збірна України після першого тайму виграє в збірної Чехії з рахунком 1:0. Читайте також: Футбол 1 онлайн - пряма трансляція...Чемпион

Україна - Чехія - 1:0 у першому таймі

Закінчується перший тайм футбольної зустрічі Україна-Чехія. Сьогодні у Харкові збірна України грає проти команди Чехії у матчі Ліги націй.Щоденний Львів

але Яремчук не дотягнувся до м'яча, та й два захисника йому явно завадили.46 Другий тайм розпочався, Чехія відразу активно йде вперед.Перший тайм завершується без доданого часу, Руслан Малиновський забив гол у роздягальню, який додасть впевненості нашій команді.45 Активніше почали діяти...Чемпион

На 29 хвилині українці подвоїли свою перевагу на табло - цього разу відзначився Ерік Шуранов. Утім, вже у компенсований до першого тайму час боснійські футболісти скоротили відставання до мінімуму. У другому таймі українська збірна знову пішла у відрив від суперника...24 канал

U-17: Збірна України вийшла до еліт-раунду Євро-2019

німецького «Нюрнберга» Ерік Шуранов подвоїв перевагу українців. Щоправда, залишити свої ворота на замку синьо-жовтим не вдалося. Уже в доданий до першого тайму час відзначився Юсупович. У другому таймі українська збірна знову пішла у відрив від суперника на два м'ячі. Це...Mig.com.ua

Віда вперше вивів Хорватію з капітанською пов

матчі проти Південної Кореї, в поєдинку відбору до ЧС проти Косово, а також в чвертьфіналі Мундіалю проти Росії. Забитий в першому таймі Відою мяч допоміг Хорватії в підсумку перемогти з рахунком 2:1. Після перерви відзначився Матей Мітровіч, а гол престижу...Ua-football

Юрій Вірт: Збірна України на голову вища за чехів

- Зрозуміло, що в першому таймі збірна Італії створила багато небезпечних моментів біля воріт України. Хлопці старалися, але їм було дуже важко стримувати атакуючий натиск суперника.Ua-football

"Потрібно визнати, що перший тайм у нашому виконанні був справді убогим. Нагадаємо, що напередодні підопічні іспанського фахівця пропустили три м'ячі від англійців ще в першому...24 канал

Фанатам чекати довго не довелося, бо вже на 10 хвилині Ярослав Кицька зробив дубль. Своїх гостей господарі активно пресингували впродовж всього першого тайму. Галич давній сучасний