перший тайм

Фіорентина - Ювентус 2:1.

"Фіорентина" в матчі 20-го туру Серії А здобула перемогу з рахунком 2:1 над лідером чемпіонату "Ювентусом". У першому таймі рахунок у поєдинку відкрив екс-гравець "Дніпра" Нікола Калініч, а на початку другої половини зустрічі перевагу флорентійського клубу подвоїв Мілан Бадель...Ua-football

У центральному матчі 21-ого туру АПЛ Манчестер Юнайтед зіграв внічию з Ліверулем. Гості вийшли вперед у середині першого тайму. Поль Погба зіграв рукою у штрафному майданчику, в результаті чого арбітр зустрічі Майкл Олівер вказав на точку. Пенальті впевнено виконав...Spy-Football

МЮ - Ліверпуль 1:1.

Тільки цього разу команди зіграли куди в більш відкритий футбол. Рахунок був відкритий в середині першого тайму після того, як Погба зіграв у своєму штрафному рукою. До вашої уваги відеоогляд матчу Манчестер Юнайтед - Ліверпуль.Ua-football

Севілья - Реал Мадрид - 2:1 відео голів

До вашої уваги відеоогляд матчу Севілья - Реал, які зустрічалися в 18-му турі іспанської Прімери. Перший тайм пройшов в нудній та рівній боротьбі, а ось після перерви глядачі побачили драму.Галичина спортивная

висока мотивація на цей поєдинок, підтвердив його початок вже на 7-й хвилині рахунок був 2:0 на користь гостей. Однак, наприкінці першого тайму капітану Юні-Ламана Максиму Коптєву вдалося забити гол у роздягальню, що давало господарям надію на хороший результат. Однак, гол...Спортивний Житомир

КАН-2017.

мірою лише за рахунком, але ніяк не за грою вдалося довести свою перевагу над незручним суперником з Тунісу. За весь перший тайм "леви Теранги" тільки два рази пробили по воротах, організувавши два голи. Правда, слово "організувавши" при першому взятті воріт...Ua-football

Прімера. Гранада - Осасуна 1:1.

для "Гранади" в цілому. В суперниках був прямий конкурент в боротьбі за виживання, тому боротьба виявилася гострою, наче лезо ножа. Перший тайм "Гранада" програла без шансів. М'ячем господарі володіли, але дивідендів з контролю не отримували. "Осасуна" швидко забила гол, скориставшись...Ua-football

Прімера. 18-й тур.

"Сельта" підійшла до поєдинку з чотириматчевою переможною серією. У першому таймі відвертих нагод для взяття воріт було обмаль.Ua-football

"Евертон" відкрив рахунок у матчі з "містянами" Про це повідомляє Depo. Наприкінці першого тайму після блискучої комбінації голом відзначився Лукаку.ДеПо

Вольова перемога "Ниви" над "Скалатом"

хорошу нагоду щоб відігратися. Комбінацію завершував Сухецький, але реалізувати момент завадив голкіпер "Скалата". На допомогу підопічним Петра Бадла у середині першого тайму прийшов штрафний удар. Ігор Гатала відправив м'яч не лише під стінкою, але й "прошив" воротаря, зрівнявши рахунок. Вийти...Галичина спортивная

Луїс Енріке: Відаль показав, що готовий боротися

Головний тренер "Барселони" Луїс Енріке розповів про гру команди в поєдинку з "Лас-Пальмасом" (5:0). У першому таймі ми не реалізували кілька моментів, але у другому були точнішими з нашими моментами. Ми добре скористалися особливістю їх тактичної побудови.Ua-football

Потенційні новачки Зірки перемогли Нову Поліцію

Перший тайм цього вельми цікавого поєдинку завершився з сухим результатом. Sportgid

"ДЮФК" (Дрогобич) - переможці регіонального турніру 2017 року

якій команда "ДЮФК" (Дрогобич, тренер — Володимир Когут) протистояла команді Стрийська філія Академії футболу «Скала» (тренер - Володимир Витак). У першому таймі юні дрогобицькі футболісти зуміли вийти вперед завдяки голу Максима Фика і на перерву пішли маючи гандикап в один...Галичина спортивная

У другій половині зустрічі ми активізувалися і продемонстрували якість нашої гри. Ua-football

Монтелла: Мілан здобув заслужену перемогу

Головний тренер "Мілана" Вінченцо Монтелла поділився думками щодо перемоги над "Торіно" в матчі 1/8 фіналу Кубка Італії. "У першому таймі ми були занадто повільними, а нам протистояв дуже сильний суперник. Пропустивши гол, ми пожвавилися і добре відреагували на ситуацію, що...Ua-football

Мілан - Торіно 2:1.

рахунком 2:1 над "Торіно" в матчі 1/8 фіналу Кубка Італії та вийшов до чвертьфіналу турніру. Пропустивши від туринського клубу в першому таймі, у середині другої половини зустрічі "россонері" протягом трьох хвилин зуміли відігратися і вийти вперед завдяки точним ударам Юрая...Ua-football

Кубок Іспанії.

лише врегульовували формальностей, намагаючись заодно не розчарувати власних вболівальників. Не основним складом "Сельта" лише на заключних секундах зуміла обіграти "Валенсію". Перший тайм не вмістив в собі голів, хоча кілька шансів футболісти обох команд мали. На удар Сеньє головою ударом у...Ua-football

"Епіцентр К10" розійшовся миром з "Рятувальником"

У перенесеному матчі 7 туру футзальної Першої ліги франківський "Епіцентр К10" у гостях розписав мирову з "Рятувальником". Перший тайм матчу у роменському СК "Електрон" завершився за мінімальної переваги гостей - влучний удар в активі Назарія Прокопіва. В дебюті другої...Галичина спортивная

СК "Енергія": перша поразка у новому році

важливо, що з того часу «Енергія» змінилася майже повністю. Ключовими у матчі «Титан-Зоря» - «Енергія» стали два голи господарів у першому таймі. Якщо відверто, то гра у цьому матчі йшла до першого забитого гола. Хто забивав першим, той отримував ігрову...Галичина спортивная

"Барселона" провела дійсно впевнено. Без різких рухів і паніки. Футбол не був феєричним, палким, але - цілеспрямованим від "Барселони". В першому таймі забив Луїс Суарес. Ліонель Мессі поборовся в центрі поля, виграв м'яча і віддав передачу на хід Неймару. Бразилець...Ua-football