перший тайм

Фулхэм - Вест Хэм 0:2.

Сьогодні команда Пеллегріні обіграла на виїзді "Фулхем", забивши два голи в першому таймі. Лондон, "Крейвен Коттедж", 24081 глядачів "Фулхем" - "Вест Хем Юнайтед" 0:2...Ua-football

Фани Бетіса заради Зозулі змінили зовнішність

Тоді фанати Райо виступили проти підписання контракту з українцем, звинувативши його в підтримці нацизму. Тоді трансфер був зірваний і Зозуля в результаті перейшов у Альбасете. Znaj.ua

Циганков увійшов у трійку кращих гравців Європи

За підсумками першої частини сезону Динамо посіло перше місце в групі К Ліги Європи і друге місце в таблиці УПЛ. Матч Динамо - Яблонець Znaj.ua

Макаренко: Мне очень нравится, что в сборной есть возможность надрать уши Зинченко и Ярмоленко

ними у два дотики. Це для мене подвійна мотивація (сміється). У матчі з Туреччиною була пристойна гра - особливо в першому таймі. Ми показали цікавий футбол. Шкода тільки, що не забили м'яч. Після перерви турки трохи перехопили ініціативу, перебудувалися і...Ua-football

Євген Макаренко: У збірній є можливість надерти вуха Зінченку й Ярмоленку

що завдання вже було вирішено, і трохи не вистачило настрою. У матчі з Туреччиною була пристойна гра — особливо в першому таймі. Ми показали цікавий футбол. Шкода тільки, що не забили м’яч. Після перерви турки трохи перехопили ініціативу, перебудувалися і...HP i B LIFE

Касима Антлерс обыграл мексиканский Чивас и сыграет с Реалом в полуфинале Клубного ЧМ

застав зненацька японський клуб, забивши гол вже на третій хвилині. Швидкий пропущений гол став невеликим шоком для "Касима Антлерс", і перший тайм команда провела зовсім невиразно. "Гвадалахара" повинна була йти на перерви з перевагою в два м'ячі, але Брісуела потрапив...Ua-football

Футболіст закотив дику істерику через рішення Реброва: відео

Матч Динамо - Яблонець У другій половині зустрічі українська команда намагалася зрівняти рахунок, але чехи втримали перемогу з рахунком 0:1. Znaj.ua

Малиновський може стати гравцем одного з італійських грандів

Малиновський веде активні переговори з Міланом, стверджує Football.ua. Також Рома цікавиться 25-річним плеймейкером збірної України. Про це повідомив відомий журналіст Артем Франков. Znaj.ua

Збірна України зіграє перший домашній матч відбору на найфартовішому стадіоні

Андрій Шевченко дав коментар після товариського матчу з національною командою Туреччини (0:0). "Молодь пройшла хрещення. Тому я дуже радий, особливо першого тайму. Перший тайм був просто чудовий. У другому таймі зіграло роль поле не дуже хорошої якості. Та й Туреччина...Znaj.ua

Лідери Динамо влаштували вечірку після поразки від Яблонця: "районы-кварталы, жилые массивы"

У нічному клубі вечірка футболістів була в компанії дівчат, з алкоголем і виконанням пісень в караоке. Матч Динамо - Яблонець Znaj.ua

Без поразок не буває перемог

Гості перед київською зустріччю не виграли жодного поєдинку. Тому, як з’ясувалося, сумлінніше поставилися до виконання завдання. А кияни явно провалили перший тайм. І не лише тому, що пропустили вже в дебюті, а через низький рівень організації гри. Вони були надто...Голос Украины (газета)

Саків: Нічого страшного не сталося, адже програли титулованому супернику

на мажорній ноті і взяти в Лісабоні хоча б очко. Але нічого страшного не сталося, адже програли титулованому супернику. У першому таймі більше страхувалися, а в другому вже не було що втрачати. У другій половині гра вирівнялася, створювали моменти, але...Ua-football

відповідно втратили очки, хоча й грали проти суперників із різних вагових категорій. "Містяни", володіючи перевагою і маючи безліч моментів у першому таймі, примудрилися програти Челсі й втратили лідерство в чемпіонаті. Натомість "іриски" вирвали нічию у двобої з Уотфордом і продовжують...24 канал

МИКОЛЕНКО: «Не знаю, де взялася нісенітниця про відсутність мотивації»

але мені дуже хотілося закрити рік перемогою. Та, думаю, не тільки мені. Просто гра не пішла з самого початку. У першому таймі ми виглядали якось важко. Лише після перепочинку в перерві заграли агресивніше. Тільки забити, на жаль, не вдалося», -...Спорт.ua

Цітаішвілі: Просто у Динамо не пішла гра в першому таймі

вирішувати тренерському штабу. Що стосується самого матчу, обидві команди були в однакових умовах, просто у нас не пішла гра в першому таймі. У другому таймі ви бачили, як багато моментів ми мали, потрібно було забивати. Не можу сказати, що ми...Ua-football

Яблонец запропонував темп, високі швидкості. Київ виявився до цього неготовим. Команда почала перебудовуватись, але було вже пізно. Після повністю проваленого першого тайму, "динамівці" фрагментами демонстрували непогану гру. Дуже добре проявив себе Цітаішвілі. А от старшим гравцям потрібно замислитись – молодь...24 канал

Олег Саленко: Грою проти Яблонця кияни поставили під сумнів все хороше в цьому сезоні

Нагадаємо, біло-сині поступилися на своєму полі 0:1, проте в плей-офф Ліги Європи "Динамо" все одно вийшло з першого місця. "У першому таймі кияни не доклали жодних зусиль для перемоги, грали блякло, майже не рухалися, не було пропозицій на відкривання. Добре...Ua-football

13 грудня у Сумах сумський «Сумихімпром-СДПУ» та харківський «Символ» відкрили сезон у чемпіонаті України з футзалу У першому таймі команди не забивали, у другому долю матчу вирішив гол харків’янина В’ячеслава Кононова, який той забив на 33-тій хвилині гри. У...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Євтушенко: Динамо гратиме дуже добре, якщо вдасться зробити точкове посилення

"Динамо" Вадим Євтушенко висловив думку про матч киян проти "Яблонця" і підбив підсумки виступів команди на груповому етапі Ліги Європи "Перший тайм був відверто провальним, що несподівано. Перш за все, дуже слабо зіграла вся команда в плані руху. Це стало...Ua-football

треба вам грати. Думаю, що немає сенсу серйозно аналізувати товариський матч, але деякі моменти хотілося б відзначити. 1. Знову програний перший тайм. Не тільки за рахунком, а, що набагато важливіше, за агресією, концентрацією, якістю і ставленням до справи. Вкотре в...24 канал