перший сет

беру кілька тижнів, щоб підготуватися, тому далі одного дня я не загадую", - цитує українку btu.org.ua. Додамо, що Світоліна провалила перший сет, але надалі взяла гру під свій контроль, до того ж суперниці завадила травма і вона достроково завершила протистояння.Чемпион

15-річна українська тенісистка Марта Костюк вилетіла з другого кола престижного турніру WTA? 24 канал

У першому сеті Бондаренко поступилася Оз, проте у наступних двох здобула перемогу. UATV

"Кажани" двічі поступилися "Локомотиву" у фінальній серії чемпіонату України

Після двох перемог у Харкові вже всі чекали третьої перемоги. Тепер у кожної з команд по дві перемоги. Галичина спортивная

Бондаренко пробилася в 1/8 фіналу турніру в Стамбулі

При цьому у вирішальній партії українка не віддала жодного гейму. Раніше 15-річна українка Костюк вийшла у другий раунд престижного турніру в Штутгарті. Зеркало недели (газета)

Напевно, все сталося дуже швидко, чого я не очікувала, і посипалися помилки. Новини Полтавщини

Теніс: 15-річна українка Костюк несподівано обіграла 35-у ракетку світу

Корне була посіяна в кваліфікації під першим номером. 3 лютого Марта Костюкстала переможницеютурніру ITF Womens Circuit в австралійському Берні. Радіо Свобода

Після поразки українки опустилися в Першу Євро-африканську групу. Натомість Катерина Бондаренко свій матч програла Ежені Бушар. Новини Полтавщини

Україна драматично поступається в Кубку Федерації

в двосетовому протистоянні поступилася Бушар. Цього разу Лесі знову не вдалося виграти, хоча розпочала наша співвітчизниця з нервового, але переможного першого сету – 6:4. Другий період пішов, вочевидь, не за сценарієм Цуренко, яка виграла лише два гейми – 2:6. Заключний...День

Перший день матчу Кубка Федерації завершився внічию

момент Канада провела заміну заявленого гравця. Початок поєдинку склався не найкращим чином для української спортсменки – 17-річна канадійка впевнено виграла перший сет. Друга партія теж розпочалася з того, що Б’янка Андреєску взяла подачу суперниці, але у відповідь віддала свою Цуренко.День

"Кажани" обіграли в Харкові "Локомотив"

не вдалось вибороти жодної перемоги: господарям майданчику гра не пішла. «Кажанам» дійсно психологічно грається легше. На «куражі» від поперпедньої перемоги перший сет другого дня розпочинається із забитих очок саме львівською командою. Вдалі атаки Володимира Тевкуна приносять «кажанам» перші бали. Наприкінці...Галичина спортивная

Цуренко перемогла у першому матчі Кубку Федерацій проти Канади

У другому поєдинку нашій Катерині Бондаренко не вдалося подвоїти рахунок. Unn.com.ua

Головна надія американського тенісу виграла турнір з призовим фондом 8 млн доларів

У вирішальному двобої зійшлись американка Слоан Стівенс та латвійка Єлена Остапенко. Для Стівенс це вже шостий виграний турнір в професійній кар Ua-football

Світоліна не змогла вийти до півфіналу турніру у Маямі

Українська тенісистка Еліна Світоліна вибула у чвертьфіналі турнірну WTA у Маямі Читайте також: Коли українська тенісистка Світоліна стане першою ракеткою світу Еспресо TV

Кременчуцька ракетка Павло Резоглазов завоював «срібло» в рідних стінах

Після кваліфікаційного відбору в основній групі залишилося 32 юніора. Кременчугский Телеграф

Світоліна вийшла у чвертьфінал великого турніру в США

В Майамі перша ракетка України в матчі 1/8 фіналу обіграла австралійську тенісистку Ешлі Барті. Втримувати перевагу Світоліній вдавалося й у другому сеті. Ваші новини

Світоліна здобула другу перемогу на турнірі в Майамі

Світоліна з самого початку другої партії взяла ситуацію під повний контроль. У неї наша співвітчизниця виграла всі три попередні матчі. Unn.com.ua

Еліна Світоліна здобула вольову перемогу і вийшла в 1/8 фіналу турніру в Маямі

Для Світоліної це пята перемога над Гавриловою у семи зустрічах. Які вони між собою провели. Ua-football

Українка Цуренко розгромила чинну переможницю Australian Open і вийшла до півфіналу