перший сет

Фантастика! Українка Світоліна блискуче перемогла на супертурнірі у Римі

За перемогу в турнірі Еліна заробила$504307 і 900 рейтингових очок. Додамо, що Еліна вперше перемогла Халеп. Online.ua

Українська тенісистка Світоліна блискуче перемогла на супертурнірі у Римі

У першому сеті українка поступилася, але згодом спромоглася вирівняти боротьбу та заволодіти ініціативою. Online.ua

Світоліна вийшла у фінал турніру в Римі

У фіналі турніру в Римі Світоліна зіграє з румунською тенісисткою Сімоною Халеп. В поточному сезоні Світоліна вже встигла виграти три турніри WTA. Високий замок

У фіналі турніру в Римі Світоліна зіграє з румунською тенісисткою Сімоною Халеп. В поточному сезоні Світоліна вже встигла виграти три турніри WTA. Зеркало недели (газета)

Світоліна - Мугуруса - 4:1: українка у фіналі!

У фіналі Світоліна зустрінеться з четвертою ракеткою світу румункою Сімоною Халеп. Нагадаємо, у чвертьфіналі Світоліна перемогла третю ракетку світу Кароліну Плішкову. Online.ua

Українка Світоліна створила гучну сенсацію на супертурнірі в Римі (оновлено)

Але Еліна не здалась і виграла три гейми поспіль. У півфіналі Світоліна зустрінеться з третьою ракеткою турніру і сьомою ракеткою світу іспанкою Гарбіне Мугурусою. Online.ua

Найкраща тенісистка України познущалась над суперницею на супертурнірі в Римі

У першому сеті Еліна занадто поспішала, зробивши забагато невимушених помилок. У чвертьфіналі Еліна зустрінеться с другою ракеткою турніру Кароліною Плішковою з Чехії. Online.ua

У чвертьфіналі суперницею Еліни буде переможниця протистояння швейцарки Тімеї Бачінськи і чешки Кароліни Плішкової. Зеркало недели (газета)

Українка в наполегливому поєдинку здолала суперницю з Франції. Її суперницею у другому колі була Алізе Корне з Франції. Зеркало недели (газета)

Найкраща тенісистка України успішно стартувала на супертурнірі в Італії

Тенісистки обмінялися брейками на початку сету, після чого впевнено брали свої подачі. На тай-брейку француженка спершу вийшла вперед, але Світоліна зумілавирівняти становище. Світоліна зрівняла рахунок у протистояннях з Корне. Online.ua

Е.Світоліна у парі з О.Савчук виграли першу гру на кортах у Римі

У першому сеті українки зробили єдиний брейк тільки наприкінці партії. Unn.com.ua

Переможний дебют Крастіньша

Перші очки в матчі набрали українці - двічі відзначився центральний блокуючий Максим Дрозд. У другій партії українська збірна дотиснула суперника після другої перерви. Галичина спортивная

Л.Цуренко поступилася третій ракетці світу на старті турніру в Мадриді

Упершому сеті друга ракетка України поступалася 2:5, але... 1NEWS

Українка Світоліна виграла престижний турнір у Туреччині

У другій партії українка вела з рахунком 4:1, потім Мертенс зуміла наздогнати суперницу в рахунку - 4:4, але наприкінці Світоліна виграла два гейми поспіль. Таким чином, Світоліна виграла вже третій турнір в нинішньому сезоні - раніше вона перемагала на змаганнях...Еспресо TV

У своєму заключному матчі українки боролися з хорватками за почесне місце. Чемпион

16-річна українка сенсаційно виграла перший матч на турнірі WTA

Наступну суперницю Даяни визначить поєдинок між росіянкою Ганною Калинською і тайваньською тенісисткою Кайчжень Чжан. Ваші новини

Харківський "Локомотив" обіграв львівських "Кажанів" і став чемпіоном України з волейболу

Харківський «Локомотив» став чемпіоном України з волейболу, повідомляє офіційний сайт Федерації волейболу України (ФВУ). Галичина спортивная

"Галичанка" програла "Хіміку"

сезоні, на подачі Алли Політанської. 15:9. А наступної вийшла на лінію вогню Катерина Дудник. «Хімік» був близький, щоб, як і перший сет, закінчити партію в цій розстановці. Міна Томіч з Інною Молодцовой просто не помічав свої візаві на сітці —...Галичина спортивная

Суперницею Цуренко в стартовому матчі була німкеня Лаура Зігемунд. Як повідомляв інформаційний портал Знай.ua, українська тенісистка покарала росіянку. Znaj.ua

"Кажани" зазнали поразки від "Локомотива"

Вчора Кажани зазнали першої поразки в другому етапі Суперліги. Сьогодні Кажани зіграють проти Вінниці, яка сьогодні перемогла Новатор. Галичина спортивная