перший колі

"Авангард" - "Скала": анонс матчу

адже «малиново-зелені» спробують перервати програшну серію у Першій лізі, яка складає вже 13-ть турів, а також реабілітуватися за поразку в першому колі, коли «Авангард» у Стрию 18 вересня минулого року, завдяки влучно реалізованому удару зі штрафного на 16-й хвилині у...Галичина спортивная

до півфіналу турніру у Стамбулі в парному розряді. Ежені Бушар та Кірстен Фліпкенс відмовилися виходити на гру. Нагадаємо, що в першому колі Кіченок та Якупович переграли пару Шувей/Сойлу (Тайвань/Туреччина) Надія Кіченок (Україна)/Даліла Якупович (Словенія) Ежені Бушар (Канада)/Кірстен Фліпкенс (Бельгія) відмова...1NEWS

Манчестер Сіті - Манчестер Юнайтед.

зіграти і Поль Погба — скоро в клубному лазареті черзі будуть не менше, ніж у звичайних поліклініках!Червоні Дияволи програли у першому колі Манчестерське дербі 1:2. Але до нинішнього протистояння хлопці Моуріньо підходять, маючи за спиною солідну серію з 23 матчів...Новини футболу

Шістнадцятирічна Д.Ястремська стала чвертьфіналісткою тенісних змагань у Стамбулі

представницею Іспанії Сарою Соррібес-Тормо. Відзначимо, що фіналістка юніорського Вімблдону-2016 вперше зіграє в чвертьфіналі турніру WTA. Як повідомлялося раніше, Д.Ястремська у першому колі турніру обіграла екс-девяту ракетку світу Андреа Петкович, здобувши першу перемогу в карєрі на змаганнях категорії...1NEWS

16-річна українка вийшла до чвертьфіналу турніру WTA

Чепеловой і іспанкою Сарою Соррибес Тормо. Відзначимо, що турнір в Стамбулі є першим в категорії WTA в кар'єрі Ястремської. У першому колі українка переграла досвідчену німкеню Андреу Петкович, здобувши першу перемогу в кар'єрі на турнірах WTA. Нагадаємо, що в Стамбулі...Зеркало недели (газета)

в другому колі росіянку Анну Калінскую. Раніше повідомлялося, що Ястремськаобіграла екс-тенісистку з top-10. Також була інформація, що КатеринаКозлова програла в першому колі. Даяна Ястремська (Україна) Анна Калінская (Россія) 6:1, 6:4 Источник: champion.com.ua...1NEWS

Українська тенісистка Катерина Козлова не змогла вийти до другого кола турніру серії WTA в Стамбулі. Раніше повідомлялося, що16-річна українка обіграла екс-тенісистку з top-10. 1NEWS

Козлова вилетіла у першому колі

Українська тенісистка Катерина Козлова поступилася у першому раунді на турнірі в Туреччині. Стаховський переміг на стартіСайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic

не зможе допомогти своїй команді протягом найближчих двох місяців, повідомляє офіційний сайт клубу. 45-річний екс-воротар збірної України Ігор Шуховцев в першому колі нинішнього сезону одного разу вже вийшов в стартовому складі зарянських Балкан, зігравши домашній матч 8-го туру проти одеського...Чемпион

16-річна українка обіграла екс-дев

Ястремська виграла перший матч WTA в кар'єрі, обігравши 78-у ракетку світу Андреу Петкович з рахунком - 3:6, 6:0, 6:3 у першому колі турніру в Стамбулі. За 2 години поєдинку Ястремська 3 рази подала навиліт, допустила 4 подвійні помилки і реалізувала...Зеркало недели (газета)

Чемпіонат України серед аматорів: підсумки 14-го туру

свою безпрограшну серію. "Чортків-Педуніверситет" і надалі останній. 23.04 "Рочин" — ФК "Львів" 1:0 (1:0) Гол: Кохман (30) Як і у першому колі долю протистояння соснівського "Рочина" та ФК "Львів" вирішив один м'яч. Минулого року команда з Соснівки забила переможний гол...Галичина спортивная

Вінницька «Нива-В» зіграє з херсонцями

Херсонської області. Принциповості матчу додає те, що ворота Миру захищає Артем Кулініч, який колись був основним голкіпером вінницької команди. В першому колі турніру Нива-В і Мир в Горностаївці зіграли внічию з рахунком 0:0. За слів старшого тренера Ниви-В Юрія Соловєнка,...Інформаційна Вінниччина

(Горностаївка), сусіда по турнірній таблиці. Початок о 17.00. Принциповості матчу додає те, що ворота Миру захищає Артем Кулініч, який в першому колі був основним голкіпером нивівців. Проти його нової команди нас влаштує лише перемога. Адже Нива-В продовжує боротьбу за вихід...Винницкий Бизнес Портал

Манчестер Юнайтед впевнено переміг Бернлі

У першому колі Бернлі зумів встояти на Олд Траффорді завдяки самовідданій грі голкіпера Тома Хітона, який здійснив безліч сейвів. Якби той матч не...Новини футболу

"Скала" U-19 програла "Волині" U-19

До того ж це галицько-волинське дербі і поєдинки стриян та лучан завжди проходили у принциповій боротьбі. Згадаймо, як «Скала» у першому колі лише наприкінці матчу вирвала перемогу у «Волині» - 1:0, завдяки єдиному голу Миколи Ісаєва на 83-й хвилині. Тому...Галичина спортивная

Анонс матчу

четвертий поєдинок у рамках національних чемпіонатів. Два перших побачення відбулися у попередньому чемпіонаті тоді ще серед команд Другої ліги. У першому колі стрияни в гостях просто познущалися з команди з Київщини, завдавши їй розгромної поразки — 3:0, перервавши переможну серію...Галичина спортивная

Аматорський чемпіонат України (Група 1): анонс 14-го туру

— "Чайка" (матч першого кола 2:3) 23.04. 16:00. Стадіон "Колос" (Теребовля) У Теребовлі місцева "Нива" спробує реабілітуватися за поразку у першому колі від "Чайки". Минулого року команда з Київщини у результативному матчі перемогла теребовлянців 3:2. Господарі вели у рахунку 3:0,...Галичина спортивная

АПЛ. 34-й тур: анонс матчів суботи

факти:- Уотфорд в останній раз вигравав на виїзді у Халла в квітні 2013 завдяки голу Троя Діні.- Шерши перемогли в першому колі завдяки автоголу Майкла Доусона. Тоді вони завдали 23 удару по воротах, але жодного разу не влучили у рамку.-...Новини футболу

"Тепловик-Прикарпаття" вирушає на Дніпропетровщину

Володимир Боришкевич та оборонець Владислав Приймак. Натомість у господарів не зіграють гравці найближчого резерву Богдан Кірєєв та Дмитро Махнєв. У першому колі на стадіоні "Рух" в Івано-Франківську завдяки голу Ореста Януша перемогу святкувало "Прикарпаття" - 1:0.Через несприятливі погодні умови звітний...Галичина спортивная