перша чверть

Вихідними жіноча команда БК "Рівне" провела останні матчі у 2017. Гості виграли першу чверть 21:10.Все

харків’ян відіграватися. Ті змогли навіть вийти вперед, та маріупольці знову повернули хід поєдинку в свої руки. У підсумку гості виграли першу чверть. На велику перерву харків’яни все ще відставали на 2 очка. По перерві також беззаперечного лідера не виявилося. Перед...UkrBasket

Серія А. Аталанта - Лаціо 3:3.

вдома після першої перемоги в гостях у сезоні - все це обіцяло нам яскравий матч. І ми його отримали. В першій чверті домінували господарі. Можливо, гості не...Ua-football

Южненці впевнено почали зустріч у статусі фаворита, завершивши стартові атаки влучаннями Петрова та Павлова. Підсумкова перевага в 17 після першої чверті підтвердила статус фаворита гостей.UkrBasket

Хімік впевнено виграв у Політехніка

Віце-чемпіон Суперліги здобув переконливу виїзну перемогу в Харкові Хід матчу Підсумкова перевага в 17 після першої чверті підтвердила статус фаворита гостей.Спорт.ua

У Кропивницькому «Золотой Век» програв команді Суперліги

У другому матчі 1/8 фіналу Кубка України з баскетболу зустрілися команди БК «Золотой Век» (Кропивницький) та БК «Черкаські Мавпи». У першій чверті зустрічі господарі змогли на рівних протистояти команді Суперліги. А от друга чверть матчу для баскетболістів БК «Золотой Век» стала...Дзеркало Кіровоградщини

БК "Золотий век" припинив боротьбу за кубок України на стадії 1/8 фіналу

команду називають незмінним фаворитом вищої ліги. Вдалі дії стартової п’ятірки кропивничан на паркеті яскраво відображав рахунок на табло, який після першої чверті був на користь господарів – 29:26. Втім, уже в середині матчу далася взнаки коротка лавка запасних «Золотого Века».Fakel

Кубок Италии.

"Мілан" трощить суперника і додає оптимізму своїм вболівальникам та новому головному тренеру Дженнаро Гаттузо. Хоча заграли його підопічні не одразу. Перша чверть матчу була позбавленою??гостроти. Команди надто захоплювалися навісами з флангів, в дебюті - домінуючі гості, надалі - господарі.Ua-football

виїзді з БК "Чернігів", а коростенці приймали БК "Старий Луцьк-Університет" (Луцьк). У першій грі БК "Житомир" поступився БК "Чернігів" у першій чверті, однак зумів відігратися у другій. В іншій половині матчу господарі вели активну боротьбу. Однак житомиряни змогли обійти суперника...Спортивний Житомир

Ще в першій чверті гості заклали фундамент своєї досить впевненої перемоги. Штрафні кидки: 18/27 (66%) - 14/16 (87%)...UkrBasket

БК "Житомир" на виїзді зіграв з БК "Чернігів" (Чернігів). У першій чверті суботнього матчу лучани обіграли гостей на одне очко.Спортивний Житомир

Баскетболісти Дніпра продовжили переможну ходу в чемпіонаті України

Дніпрі однойменна команда прийняла баскетболістів "Запоріжжя-ZOG" в регулярному чемпіонаті Суперліги Парі-Матч, повідомляє УНН з посиланням на сайт "Дніпра"."Дніпро" вже у першій чверті відвантажив "Запоріжжю" вісім 3-очкових на тринадцяти кидках. Гра йшла на лад і було не зрозуміло, за рахунок чого...Unn.com.ua

Лідер ЧУ з баскетболу Дніпро з рекордом розгромив МБК Миколаїв

чергову звитягу в рамках регулярного чемпіонату України з баскетболу - Суперліги Пар-Матч, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу "Дніпра".Уже в першій чверті проти МБК "Миколаїв" стало зрозуміло, що рівної боротьби в матчі не буде. Гості елементарно не встигали ні за...Unn.com.ua

Лень допоміг "Фініксу" обіграти "Філадельфію"

фолом. Однак українець отримав блок-шот від Джоеля Ембіда та кілька фолів у захисті, що призвело до його заміни ще в першій чверті. У наступному проміжку Леню вдалося принести ще два очки, завершивши кидок із зависанням 60:47 на користь "Санс" після...Unn.com.ua

Вони показали сьогодні, що у них хороша команда з хорошим підбором гравців, чого не було видно в нашій команді. З першої чверті вони домінували на майданчику, а ми так і не зуміли увійти в гру, хоча ми налаштовувалися, розбирали, бачили,...UkrBasket

У неділю, 03 грудня, матч розпочався з великим відривом гостей від господарів - 29:8. Перша чверть другої гри розпочалася на одному рівні між командами.Спортивний Житомир

Миколаїв розгромив БІПу у домашьному матчі

Хід гри Миколаїв вдало розпочав матч, реалізувавши 4 з 6 триочкових ще за першу чверть - 3 з них на рахунку капітана Онуфіева. БІПА мала перевагу на щитах, проте ідеальні кидкові покзателі господарів стали визначальними...Спорт.ua

на табло. Ці ж бали стали і першими у ривку киян, які швидко перехопили ініціативу в грі. Ефектним моментом в першій чверті відзначився і новачок команди з Харкова – Горан Остоджич, який відразу ж після своєї появи на паркеті реалізував...UkrBasket

з керівництвом про цілях і задачах. Ще вся боротьба попереду у матчах плей-офф. Юрій Кондраков, захисник БК “Запоріжжя-ZOG”: – Дві перші чверті ми провалили в захисті, взагалі нічого не потрапили в атаці. Було 0 забитих. триочкових. У другій половині зіграли...UkrBasket

Будівельник обіграв Політехнік у Харкові

на табло. Ці ж бали стали і першими у ривку киян, які швидко перехопили ініціативу в грі. Ефектним моментом в першій чверті відзначився і новачок команди з Харкова - Горан Остоджич, який відразу ж після своєї появи на паркеті реалізував...Спорт.ua