перша чверть

кг) досвідчений камерунець Хассан Ендам Енжикам (36-2, 21 КО) здобув перемогу над проспектом з Японії Рьотою Муратою (12-1, 9 КО). Перша чверть зустрічі пройшла під знаком більшої активності гостя, що прагнув працювати різноманітно, але пробивав переважно легкі комбінації із захисту.Чемпион

Першу чверть українки виграли з перевагою у 7 очок. Поступово скорочуючи відставання, суперниці змусили українок більше помилятися. Чемпион

БК «Говерла» - у фіналі вищої ліги України з баскетболу

вирішальних матчів за звання чемпіона України, – повідомляє «Репортер». Івано-Франківська команда перемогла з рахунком 96:77. Поступившись господарям майданчику лише в першій чверті 28:23, івано-франківці  перемогли в наступних  трьох – 19:14, 24:19 та 30:16. Найрезультативнішими в складі команди Павла Піскарьова став...Стик

Квартет львів

У першій грі суперником підопічних Сергія Колточихіна і Євгена Наумчика була збірна Ізраїлю. Стартове хвилювання позначилося на діях «синьо-жовтих» у першій чверті і в підсумку вона завершилася з мінімальною перевагою (1:0) на користь ізраїльтян. Але в першій малій перерві тренери...Галичина спортивная

Вища ліга: "Говерла" перший фіналіст

криворіжці програли прикарпатцям і в першому поєдинку півфіналу (59:74). Цього разу криворіжці з початку гри намагалися вести свою гру. За першу чверть господарі здобули 5 очок переваги. Однак гості до перерви відіграли їх, попри спротив господарів. У третій чверті прикарпатці...Галичина спортивная

Випускникам Нововоронцовської ЗОШ №1 у цьому навчальному році поталанило як нікому. Те, що вони всю першу чверть займалися у другу зміну в школі №2 по 30 хвилин, замість повноцінних 45, виявилося ще дрібницями! Коли діти повернулися в...Херсон Daily

The Economist повідомляє про кінець "епохи нафти"

Alphabet, Amazon, Apple, Facebook і Microsoft, які здаються нестримними.Вони формують п’ятірку найдорожчих компаній в світі. Їхні доходи стрімко зростають: у першій чверті 2017 року вони разом отримали понад 25 мільярдів доларів чистого прибутку. На Amazon припадає кожен другий долар, витрачений...Бизнес UA

Amazon, Apple, Facebook і Microsoft, які здаються неприборканими. Вони формують п'ятірку найдорожчих компаній в світі. Їхні доходи стрімко ростуть: в першій чверті 2017-го вони разом отримали понад 25 мільярдів доларів чистого прибутку.За Киев

Суперліга. Дніпро виграв бронзові медалі

Дениса Журавльова, які оформили ривок 11:0, а дальні два від Шунделя з сиреною відправили «мавпи» в справжній нокдаун. 24:12 після першої чверті. На старті другої десятихвилинки розвити успіх «Дніпра» взявся Олександр Ревзін, який за стартову хвилину двічі влучив з периметру...Спорт.ua

Це дозволило гравцям Андрія Бєлозерського закінчити першу половину гри з десятиочковою перевагою 62:52. Гречка

"Будівельник" став десятикратним чемпіоном України з баскетболу

У першій чверті киянам вдалося захопити лідерство завдяки кільком дальнім влучанням 9:17. У третій чверті різниця у рахунку сягала +25...1NEWS

Втрачена перемога: Збірна Харківської області-1 - ЛУФК-ДЮСШ №3 - 5:5

періоду вели перед з перевагою у два м’ячі. Харків’яни, щоправда, зусиллями Євгена Шмигеля доволі швидко відновили статус-кво, але все ж перша чверть залишилася за ЛУФК—ДЮСШ №3: кидок Назара Біди вдруге вивів галичан вперед — 3:2. А коли Орест Джура на...Галичина спортивная

"Будівельник" обіграв "Хімік" і вийшов вперед у фінальній серії Суперліги

відбувся третій матч фінальної серії баскетбольної Суперліги, в рамках якої ведуть боротьбу за титул "Хімік" і "Будівельник". Вже в першій чверті "Будівельник" зумів відірватися від суперника, однак у третьому відрізку поєдинку господарі паркету не тільки відігралися, а й вийшли...Зеркало недели (газета)

Останній упяте у своїй клубній історії став чемпіоном України. Суперники, не вагаючись, пішли в атаку та видали надрезультативну першу чверть. 1NEWS

і ТІМ-СКУФом. Останній уп’яте у своїй клубній історії став чемпіоном України. Суперники, не вагаючись, пішли в атаку та видали надрезультативну першу чверть. ТІМ-СКУФ вів у рахунку, відчув комфорт семиочкового відриву та дискомфорт його зникнення. Яцковець на останніх секундах 10-хвилинки вивела...Чемпион

«Черкаські Мавпи» поступилися у першому матчі бронзової серії

серії 30-го квітня, коли проведуть другий матч у Дніпрі. Про це „Нова Доба” дізналася на сайті „Черкаський спорт”. Вже в першій чверті команди натякнули на результативний баскетбол. Дебютні хвилини вдаліше провели гості, які рішучіше діяли в атаці. Дніпро традиційно намагався...Нова доба

ТІМ СКУФ новий чемпіон України серед жінок

ТІМ СКУФом. Останній уп’яте у своїй клубній історії став чемпіоном України.Суперники, не вагаючись, пішли в атаку і видали над результативну першу чверть. ТІМ СКУФ вів у рахунку, відчув комфорт семи очкового відриву і дискомфорт його зникнення. Яцковець на останніх...Sportgid

Урок для "студентів": "Динамо" - НТУ-ХПІ - 21:3

для харків’ян почався справжній кошмар — упродовж п’яти наступних хвилин м’яч п’ять разів поспіль залітав до сітки їхніх воріт, тож перша чверть закінчилася з рахунком 5:0. В принципі, гру можна було завершувати, адже ні в кого жодних питань стосовно переможця...Галичина спортивная

ТІМ СКУФ - новий чемпіон України серед жінок

СКУФом. Останній уп’яте у своїй клубній історії став чемпіоном України. Суперники, не вагаючись, пішли в атаку і видали над результативну першу чверть. ТІМ СКУФ вів у рахунку, відчув комфорт семи очкового відриву і дискомфорт його зникнення. Яцковець на останніх секундах...Спорт.ua

"Хімік" вийшов вперед у фінальній серії Суперліги

відбувся перший матч фінальної серії баскетбольної Суперліги, в якому зустрічалися "Будівельник" та "Хімік". Кияни домінували на старті гри і після першої чверті створили собі заділ у шість очок. Однак поступово "Хімік" зумів змінити хід зустрічі. Розв'язка гри настала в кінцівці,...Зеркало недели (газета)