перша чверть

кияни обіграли одеську БІПу, а дніпряни - Хімік. Поєдинок між Дніпром та Хіміком вийшов вкрай нерезультативним, хоча і за підсумками першої чверті Хімік виявився лідером. Втім, найневиразнішим відрізком матчу стала друга десятихвилинка. На двох суперники закинули 12 очок. Після великої...Znaj.ua

Днепр переиграл Химик в полуфинале Кубка Украины

Номінальним господарям матчу южненському «Хіміку» вдалося заволодіти перевагою в першій чверті. Спорт.ua

І волею долі, обидві команди за 2 матчі туру обмінялися перемогами. В першій чверті відставав, а в другій наздоганяв.Все

Українець Гладир виграв Кубок Франції з баскетболу і став MVP фіналу

Кубок Франції і став найкращим гравцем фіналу турніру. Суперником "Монако" був ліонський АСВЕЛ. Поєдинок складався не на користь команди Гладиря. Першу чверть клуб програв з рахунком 19:28. Вперше вийти вперед "Монако" вдалося лише у четвертій чверті, коли і заявив про...Високий замок

"Миколаїв" на останніх секундах програв харківському "Політехніку" в баскетбольній Суперлізі

Політехнік в рамках баскетбольної Суперліги України. Про це повідомляє кореспондент УНН.На початку зустрічі обидві команди демонстрували абсолютно рівну гру. Так, перша чверть логічно завершилася із нічийним рахунком 23:23, а друга з невеликою перевагою гостей 18:22 (41:45). Велика перерва пішла користь...Unn.com.ua

«Черкаські Мавпи» обіграли «БІПу» у важливому матчі

- «БІПА» - 90-83 (23-18; 18:20; 22:23; 27:22;) Хід гри Господарі добре розпочали матч із одеситами, зрівнявши рахунок на екваторі першої чверті 10:10 після триочкового Чумакова вони надовго вийшли вперед, першу чверть виграли з перевагою у п’ять очок, щоправда, у...Нова доба

"Фінікс Санс" О.Леня поступився БК "Нью-Орлеан Пеліканс"

регулярного чемпіонату НБА "Нью-Орлеан Пеліканс" на виїзді виграв у "Фінікс Санс" українця Олексія Леня з рахунком 110:108, передає кореспондент УНН.Наприкінці першої чверті О.Лень замінив на паркеті стартового центрового Тайсона Чендлера. Виборовши підбирання на чужому щиті, наш співвітчизник відзначився слем-данком. На...Unn.com.ua

Черкаські Мавпи у стратегічно важливому матчі здолали Запоріжжя

виграли з рахунком 28:10. На старті зустрічі команди обмінялися влучними спробами та демонстрували в більшій мірі захисний баскетбол. Закінчилася ж перша чверть за рахунку 23:16 на користь господарів паркету. Другий період знову активніше розпочали запоріжани: Дмитро Липовцев влучив дальній кидок...Вчасно (Черкаси)

Одеська "Біпа" у баскетбольній Суперлізі впевнено переграла "Миколаїв"

МБК Миколаїв, повідомляє кореспондент УНН.На початку зустрічі миколаївці за рахунок влучних триочкових кидків змогли вирватися вперед і в результаті виграли першу чверть із рахунком 24:28. Другий період в цілому пройшов у рівній боротьбі і логічно завершився з нічийним рахунком 19:19...Unn.com.ua

Лідер українського баскетбольного чемпіонату "Хімік" розгромив "Миколаїв"

це повідомляє кореспондент УНН.Господарі з перших хвилин зустрічі навязали супернику свою гру і з перевагою у 10 очок легко виграли першу чверть 23:13. У другому періоді южненці закріпили лідерство, заробивши 26 очок, проти 11 у корабелів. Після великої перерви гості...Unn.com.ua

Екс-гравець НБА Чарльз Оуклі був заарештований під час матчу регулярного чемпіонату НБА між Нью-Йорк Нікс і Лос-Анджелес Кліпперс (115:119). У першій чверті поєдинку Оуклі посварився з власником Нью-Йорка Джеймсом Доланом, після чого охорона вивела колишнього баскетболіста з арени. Потім його...Чемпион

Сборная Украины U-16 проиграла Болгарии

До кінця першої чверті семиочкове відставання вдалося скоротити до трьох очок. Лише в середині заключної чверті українці підібралися на відстань 5 очок до суперника.Спорт.ua

Підбито підсумки останнього ігрового тижня Вищої ліги баскетболу (таблиця)

Южненці в обох поєдинках у Черкасах ще в першій половині знімали практично всі питання. У другій зустрічі "Хімік-2" вже в першій чверті забезпечив 17 очок переваги. "Говерла" двічі переконливо перемогла "Тернопіль-ТНЕУ". У другому матчі захисник івано-франківців Андрів Калашніков окрім 9...Вчасно (Черкаси)

Черкаські Мавпи під час домашнього матчу розгромили Волиньбаскет

табло в Черкасах, коли після стартового перформансу від молодого гравця почав додавати ще один великий Ігор Чумаков. Лучани ж в першій чверті так і не змогли знайти протидію великим з Черкас та в підсумку програли чверть з рахунком 25:9. Проте...Вчасно (Черкаси)

"Хімік" завершив баскетбольний євросезон поразкою від "Маккабі"

арені. У заключному матчі основного раунду Ліги чемпіонів южненці поступилися ізраїльському "Маккабі" Рішон і припинили виступи на міжнародній арені. У першій чверті боротьба точилася на рівних, а ось у другому відрізку гри підопічні Віталія Степанівського програли відразу 11 очок, подарувавши...Зеркало недели (газета)

Першу чверть гості програли 17:19, потім виграли другу. Після першого етапу у чернівчанок 11 очок і 6 місце. Буковинська правда

В повторному матчі гості вже після першої чверті Телеканал Ритм

FreezeOil Кубок України: "Миколаїв" програв перший матч чвертьфіналу

з найактивніших в атаці був Кушніров, а також відмінно увійшов у гру Горбатюк, який набрав 7 очок з лави в першій чверті. "Хімік" доганяв майже всю стартову чверть і зумів отримати 3-очкове лідерство перед першою перервою. Чинні володарі Кубка з...Миколаївська правда

БК "Тернопіль" здобув четверту перемогу поспіль

Після першої чверті команди пішли на перерву за чотирьохочкової переваги дніпрян (10:14).Галичина спортивная

"Хімік" програв і втратив шанси на продовження боротьби в єврокубках

тринадцятого туру групового етапу Ліги чемпіонів ФІБА. Матч проходив на майданчику суперника в Ізмірі. Українці не кращим чином провели першу чверть, відрив у якій став запорукою перемоги "Каршияки". "Каршияка" (Туреччина) - "Хімік" (Україна) - 77:70 (22:13, 12:13, 22:22, 21:22)...Зеркало недели (газета)