перша чверть

О.Лень оформив восьмий дабл-дабл в сезоні НБА

центровий "Фінікс Санс" Олексій Лень провів результативну виїзну гру проти "Маямі Хіт", передає кореспондент УНН.О.Лень провів на паркеті без замін першу чверть в якій порадував публіку в "Амерікан Ейрлайнс арені" двома алей-упами та ще одним слем-данком. У наступному відрізку українець...Unn.com.ua

Минулого тижня відбулися три гри Чемпіонату студентської ліги серед чоловічих команд

15 березня команда Прикарпатського національного університету завітала в гості до команди медичного університету. Перша чверть для команди ІФМНУ була провальною.Бліц-інфо

серйозно налаштувалися на гру і, захопивши ініціативу з першої першої хвилини зустрічі, не відпускали її протягом усіх двох ігрових днів. Першу чверть в суботу БК "Житомир" завершив з відривом у 15 очок і практично не зменшував перевагу, а вже в...Спортивний Житомир

від опонентів. У підсумку, 117:60 – перемога сумчан. У другий день сумчани не змогли почати з відриву. 22:20 - рахунок першої чверті. Завдяки набраним очкам, сумчани відновили лідерство та зуміли його втримати до останнього 93:79. Найрезультативнішим за дві гри став...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

БК «Дніпро» – БК «Кремінь» – 108: 58 (26:15, 27:13, 31:18, 24:12). Перипетії Ось «Кремень» і не налаштувався. Уже в першій чверті матчу стало зрозуміло, що сьогоднішній матч має всі шанси перетворитися для «Дніпра» в тренування з підвищеною відповідальністю. Досить...Днепродзержинский спорт

БК "Детройт" переміг команду О.Леня "Фінікс Санс"

в гостях "Детройт Пістонс" - 95:112, передає УНН.Відкрити рахунок у поєдинку вдалося О.Леню триочковим кидком з кута майданчику. Проте в першій чверті наш співвітчизник припустився чотирьох хибних спроб з лінії штрафних. За відведені чотири хвилини третьої чверті "бігмен" клубу зі...Unn.com.ua

завершуючи володіння після елементарних взаємодій. Результативна грали в "фарбі" і більш різноманітні дії в атаці дозволили підопічним Плеханова впевнено виграти першу чверть, набравши за десятихвилинку 29 очок. Не змінився сценарій гри і в другій чверті. Кремень, в складі якого 37...Кременчугский Телеграф

минулорічного чемпіона Івано-Франківський "Вамбуд". З перших хвилин першої гри команди почали активно грати в нападі про що і свідчить рахунок першої чверті 19-17 на користь ужгородців. В 2 чверті господарі застосували зонний захист який приніс свої плоди, в результаті...Голос Карпат

"Львівська Політехніка" та БК "Маріуполь" обмінялися перемогами

налагодити і комбінаційну гру. Крім проблем в реалізації, «політехи» дуже невдало зіграли в захисті. Це далось в знаки вже у першій чверті, яка фактично визначила переможця матчу (мінус 18). 11 березня «Маріуполь» - «Львівська Політехніка» - 79:95 (19:23, 19:26, 18:20,...Галичина спортивная

дивізіону «Б» вищої ліги святкував перемогу над «студентами» з Тернополя. В матч «СумДУ» - «ТНЕУ» суперники розписали мирову (24:24) в першій чверті. Другу і четверту виграли гості (24:23 та 20:16). Але сумчани за рахунок перемоги в третій чверті (24:13) змогли...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

2 оч. Третя гра в останній день відбулась проти аутсайдера групи, командою "Чемпіон" (Київ). Тут проблем не було ніяких. З першої чверті наші дівчата почали нарощувати перевагу і до фінального свистка лідирували з відривом в 65 очок. Рахунок зустрічі -...Спортивний Житомир

Черкаську Мавпи поступились БК Хімік

діяв у більш високому темпі, атакував з кращим відсотком і повністю перегравав "Мавп" на щитах, не залишивши гостям шансів у першій чверті. Друга десятихвилинка стала повним повторенням першої і навіть завершилася з таким же рахунком – 24:15. Таким чином, на велику...Вчасно (Черкаси)

БК "Хімік" в СК "Олімп" розгромив "Черкаські Мавпи"

діяв в більш високому темпі, атакував з кращим відсотком і повністю перегравав "Мавп" на щитах, не залишивши гостям шансів в першій чверті. Друга десятихвилинка стала повним повторенням першої і навіть завершилася з аналогічним рахунком - 24:15. Таким чином, на велику...Unn.com.ua

Баскетболісти Калуша - найкращі в Україні

Юрій Пушкарьов. Фінальний матч ігор був досить напруженим. Обидві команди вели обережну гру, вивчаючи тактику нападу і захисту суперника. У першій чверті господарі майданчика виглядали кращими, закінчивши її з рахунком 13-8. У другій чверті кияни розвернули більш широку гру і...Галичина спортивная

на п'ять очок, але варто було Ольховик влучити двічі поспіль, як вже ТІМ-СКУФ вийшов вперед. Та усе ж логічним завершенням першої чверті стала нічия після кидка Віти Горобець - 21:21. Другу десятихвилинку Спітковська розпочала реалізацією "два з фолом". Невдовзі вона...Чемпион

"Хімік" поступився БК "Дніпро" та продовжив серію поразок у Суперлізі

Дніпра.Практично весь час хід поєдинку контролювали гості. Стабільну гру демонстрував форвард збірної України та Дніпра Дмитро Глєбов. У южненців у першій чверті вистрілив Лав, який набрав 11 очок. Був помітний також Олександр Рябчук, який на даному відрізку сезону є кращим...Unn.com.ua

МБК "Миколаїв" на виїзді розгромив БК "Волиньбаскет"

Миколаїв. Із самого початку гри гості продемонстрували більшу активність та прагнення перемогти і як результат не програли жодної чверті. Так, перша чверть завершилася із рахунком 19:23, а друга 20:23 на користь корабелів. Після великої перерви миколаївці продовжили тиснути на суперника...Unn.com.ua

студентів, поради для педагогів. Важливо, що текст підпорядковано художньо-стильовому романтичному принципу. Цим автор виклав бачення розвитку вітчизняної музики протягом ХІХ першої чверті ХХ ст. Петро ПЕТРОВ-ОМЕЛЬЧУК, голова ради Національної ліги українських композиторів, для Урядового...Урядовий Кур'єр

Сергей ГЛАДЫРЬ: «Чемпионат Франции в топ-5 европейских турниров»

© БК Монако Після фінальної сирени йому аплодував весь зал, а партнери підкидували угору. Перша чверть була програна з рахунком 19:28.Sportgid

Сергей ГЛАДЫРЬ: Чемпионат Франции - в топ-5 европейских турниров

фільму. Суперником «Монако», за який виступає Сергій Гладир, був ліонський АСВЕЛ, а сам поєдинок складався не на користь команди Гладиря. Перша чверть була програна з рахунком 19:28. Вперше вийти вперед «Монако» вдалося лише в останній четвертій чверті і це був...Спорт.ua