перша чверть

1:1 - робочий рахунок напередодні другої гри.

За винятком першої чверті ігрової години. Поки у них був мандр...Ua-football

Футбол босоніж у сауні.

двох посередніх суперників, які не зуміли вичавити нічого з хвилин вельми цікавим чином здобутої переваги. "Марітіму" краще в "бий-біжи" У першій чверті матчу "Динамо" грало з самою безперспективною схемою в плані атаки. Захоплення Олександра Хацкевича класичної розстановкою 4-4-2 проявилося в...Ua-football

Збірна України U-16 поступилась Греції

© ФБУ У дебюті матчу боротьба на паркеті була рівною, але греки зуміли заволодіти перевагою під завісу першої чверті. Команда Константіноса Попадопулоса почала активно пресингувати в захисті і набрала левову частку очок в швидких відривах. У підопічних Харченка були...Sportgid

У дебюті матчу боротьба на паркеті була рівною, але греки зуміли заволодіти перевагою під завісу першої чверті. Команда Константіноса Попадопулоса почала активно пресингувати в захисті і набрала левову частку очок в швидких відривах. У підопічних Харченка були...Спорт.ua

Збірна України U-16 розгромила Данію

Збірна України отримала непоганий відрив у дебюті, впевнено вигравши першу чверть. Спорт.ua

збірна України провела черговий спаринг перед Євробаскетом-2017. Суперником команди Євгена Мурзіна стали господарі хорвати, передає кореспондент УНН.   Хорвати в першій чверті вели у рахунку 9:16, але флоутер із сиреною про завершення 10 хвилин ігрового часу у виконанні Дениса Лукашова,...1NEWS

Баскетболісти України зазнали п

збірна України провела черговий спаринг перед Євробаскетом-2017. Суперником команди Євгена Мурзіна стали господарі хорвати, передає кореспондент УНН.   Хорвати в першій чверті вели у рахунку 9:16, але флоутер із сиреною про завершення 10 хвилин ігрового часу у виконанні Дениса Лукашова,...Unn.com.ua

Хорватії, передає кореспондент УНН. Команда Словенії на чолі основного баскетболіста «Маямі Хіт» Горана Драгіча заробила гандикап у 10 очок після першої чверті – 23:13. На старті третього відрізку українцям вдалося наблизитися до супротивників на відстань лише 3-х...1NEWS

Українці зазнали поразки від Словенії на баскетбольному турнірі в Хорватії

Хорватії, передає кореспондент УНН, Команда Словенії на чолі основного баскетболіста "Маямі Хіт" Горана Драгіча заробила гандикап у 10 очок після першої чверті – 23:13. На старті третього відрізку українцям вдалося наблизитися до супротивників на відстань лише 3-х очок (35:38) і...Unn.com.ua

Збірна України U-18 програла Ірландії

© ФБУ Стартовий відрізок команди провели обережно та рівно, проте починаючи з другої половини першої чверті стала помітна перевага ірландок, які краще захищалися та допускали менше втрат. Перша чверть завершилася за переваги господарок у 7 балів...Sportgid

команда розпочала свій виступ на Євробаскеті з поразки Стартовий відрізок команди провели обережно та рівно, проте починаючи з другої половини першої чверті стала помітна перевага ірландок, які краще захищалися та допускали менше втрат. Перша чверть завершилася за переваги господарок у...Спорт.ua

Баскетболісти збірної України поступилися Великій Британії

України з баскетболу в ході підготовки до чемпіонату Європи провела першу гру на турнірі в Греції, передає кореспондент УНН. У першій чверті британців за собою повів "бігмен" Даніель Кларк, на рахунку якого були три дальні влучання і 11 очок. Натомість...Unn.com.ua

Євробаскет U-18.

© ФБУ Збірна України провела майже ідеальну першу чверть. Sportgid

Збірній України вдалося заволодіти перевагою вже в дебюті поєдинку. Команда Олександра Ворони скористувались великою кількістю втрат у сербів, яких за першу чверть набралося 11(!). Поки у суперника були великі проблеми в атаці наші хлопці реалізували свої кидки і отримали перевагу...Sportgid

Україна не втримала перевагу і програла Сербії

Збірній України вдалося заволодіти перевагою вже в дебюті поєдинку. Команда Олександра Ворони скористувались великою кількістю втрат у сербів, яких за першу чверть набралося 11(!). Поки у суперника були великі проблеми в атаці наші хлопці реалізували свої кидки і отримали перевагу...Спорт.ua

Україна U-18 поступилась Італії у першому матчі ЄвроБаскета-2017. Однак італійці зуміли в другій частині першої чверті перебудуватися і перехопити ініціативу.1NEWS

за збірною України, яка трохи краще атакувала з гри, зумівши заволодіти перевагою в дебюті. Однак італійці зуміли в другій частині першої чверті перебудуватися і перехопити ініціативу. Спровокувавши серію втрат у команди Ворони, команда Капобьянко скористалася невдалим відрізком суперника і вийшла...Чемпион

Українці поступалися в 3 очки після першої чверті. Найрезультативнішим у нашій команді став Фоменко 23 очки, 9 підбирань.Online.ua

Xiaomi Mi5X: відома дата початку продажів

3000 мАг. На мою пінгвінячу суб’єктивну думку, цей новий телефон може стати оновленою версією Xiaomi Mi5C, який компанія презентувала у першій чверті 2017 року. Особливість того смартфона – це процесор власного виробництва, Surge S1. Однак, видно публіці цей телефон не...Pingvin.pro

Україна вирвала перемогу у Швеції в овертаймі

все одно переграли українську збірну на підбиранниі та реалізували 4 з 6 триочкових, що дозволило їм отримати мінімальну перевагу після першої чверті. Ключовим відрізком другої десятихвилинки стала її друга половина. Шведи знову успішніше провели кінцівку чверті, завдяки чому отримали двозначну...Спорт.ua