перша чверть

Вінниці та Боярки (Київська обл.). Житомиряни грали у неділю, 18 лютого з рівненською ОШВСМ. Суперникам вдалося обійти наших хлопців у першій чверті. І хоча у другій ДЮСШ №1 реабілітувалася і забила більше, перша половина матчу закінчилася на користь гостей. У...Спортивний Житомир

Вища ліга: кропивницькі баскетболісти двічі перемогли «СумДУ» (ФОТО)

лютого, наступного дня команда Георгія Ступенчука вдруге була сильнішою за гостей. Сценарій обох поєдинків був схожим: непоступлива боротьба суперників у перших чвертях і впевнена, результативна гра золотих у другій половині.До перерви команди по черзі володіли перевагою на майданчику факультету фізичного...Гречка

Запоріжжя захопив лідерство ще у першій чверті і утримало його до кінця гри.UkrBasket

«Будівельник» взяв реванш у МБК «Миколаєва»

Будівельник не зміг підтвердити статус фаворита у дебюті гри, дозволивши миколаївцям виграти першу чверть. Миколаївська правда

Хімік розгромив Авантаж-Політехнік

Хід гри «Хімік» переконливо провів старт матчу, заволодівши перевагою з перших хвилин гри. Южненці чудово виглядали в атаці, набравши за першу чверть 26 очок, причому команда Степановського реалізувала більше 70% кидків з гри, що стало головним чинником успішного початку для...Sportgid

Хід гри «Хімік» переконливо провів старт матчу, заволодівши перевагою з перших хвилин гри. Южненці чудово виглядали в атаці, набравши за першу чверть 26 очок, причому команда Степановського реалізувала більше 70% кидків з гри, що стало головним чинником успішного початку для...Спорт.ua

Баскетболістки збірної України розгромили Нідерланди у відборі на Євробаскет-2019

відрізок у захисті та заволоділи перевагою на щитах, а результативна гра Ягуопової та Удоденко, які набрали по 7 очок за першу чверть, допомогла господаркам отримати 10 очок переваги (17:7). У другій чверті підопічні Бошковича втратили концентрацію на своєму щиті, дозволивши...Unn.com.ua

Черкаські Мавпи впевнено перемогли Запоріжжя-ZOG

захисті, змушуючи запоріжців ледь не кожну другу атаку втрачати м’яч та відпускати «білих» у швидкі відриви. Ефектну ж крапку в першій чверті поставив вихованець черкаського баскетболу та гравець збірної України з баскетболу 3х3 Олександр Кобець, який влучив два дальніх кидки...Спорт.ua

Будівельник переміг Миколаїв

Хід гри «Будівельник» не зміг підтвердити статус фаворита у дебюті гри, дозволивши миколаївцям виграти першу чверть. Кияни, які у цьому матчі залишились без Руслана Отверченка, не допрацювали у захисті, дозволивши гостям набрати за стартову десятихвилинку 26...Спорт.ua

© fbu.ua Хід гри «Будівельник» не зміг підтвердити статус фаворита у дебюті гри, дозволивши миколаївцям виграти першу чверть. Sportgid

НБА. Фантастичний Дюрант на фоні втрати лідерства Голден Стейт, криза Бостона

не дотягнув до тріпл-дабла 28+9+9, а ще 6 перехоплень) та почав слідкувати за грою "Голден Стейт Ворріоз" проти "Портленда". Після першої чверті, в які "Трейл Блейзерс" перемогли 40:27, стало зрозуміло, що зміна лідера у Конференції цілком можлива. Та "Голден Стейт"...Ua-football

Огляд матчу.

відрізок у захисті та заволоділи перевагою на щитах, а результативна гра Ягуопової та Удоденко, які набрали по 7 очок за першу чверть, допомогла господаркам отримати 10 очок переваги. У другій чверті підопічні Бошковича втратили концентрацію на своєму щиті, дозволивши суперницям...Спорт.ua

чотири хвилини, після чого відчинили ворота для проходів Конєва, Девіса і Конате, а також триочкових Кольченко і Кобця. «Мавпи» виграли першу чверть з різницею в 25 очок, після чого зупинилися лише в четвертій десятихвилинці, на яку Максим Міхельсон посадив лідерів.UkrBasket

програвши останню чверть, з рахунком 26:13, сумчани програли загалом 79:71. Другу зустріч повністю контролювали господарі майданчика. Вони почали лідирувати з першої чверті і у підсумку перемогли у грі 107:80. Тепер БК «СумДУ» посідає четверту сходинку у групі 1. В їхньому...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

"Говерла" здобуває дві перемоги у матчах з "Хіміком-2"

Баскетболісти франківської "Говерли" у першому матчі 10 туру Вищої ліги завдали поразки дублерам суперлігового "Хіміка". У першій чверті гості з Южного зуміли скласти нав'язати боротьбу господарям паркету та піти на першу перерву за п'ятиочкової переваги - 19:14. Та...Галичина спортивная

"Львівська Політехніка": програли сильнішому, але досвіду набралися

є студентською, тому наші хлопцю грають в міру своїх можливостей. Для прикладу, у першому матчі ми погано зіграли лише у першій чверті, а у всіх наступних грали з суперником приблизно на рівних. На жаль, у двох матчах не обійшлося без...Галичина спортивная

Баскетболісти франківської «Говерли» у матчах 10-го туру Вищої ліги завдали поразки «Хіміка»(відео)

Баскетболісти франківської «Говерли» у матчах 10-го туру Вищої ліги завдали поразки дублерам суперлігового «Хіміка». В першому матчі франківські баскетболісти віддали суперникам лише першу чверть. Телерадіокомпанія РАІ

є студентською, тому наші хлопці грають в міру своїх можливостей. Для прикладу, у першому матчі ми погано зіграли лише у першій чверті, а у всіх наступних грали з суперником приблизно на рівних. На жаль, у двох матчах не обійшлося без...Львівська міська рада

«Запоріжжя-ZOG» вдома переміг «Миколаїв»

7, Попов 3, Анікієнко 2 Хід гри Запоріжці виграли старт матчу завдяки впевненій грі свого центрового Валерія Анісімова, який за першу чверть відзначився 8 очками. Господарі демонстрували далеко не ідеальний баскетбол, але миколаївці, реалізувавши 25% кидків з гри, набрали 11...Миколаївська правда

Украина уступила чемпионкам в отборе на Евробаскет

в Києві програла діючим чемпіонкам Європи збірній Іспанії в рамках кваліфікації до наступної континентальної першості. Синьо-жовті впевнено розпочали гру, вигравши першу чверть 21:15, однак дозволили суперницям відігратись в другій чверть та навіть трохи вийти вперед (14:23). В другій половині гри...Ua-football