перша чверть

Україна вирвала перемогу у Швеції в овертаймі

все одно переграли українську збірну на підбиранниі та реалізували 4 з 6 триочкових, що дозволило їм отримати мінімальну перевагу після першої чверті. Ключовим відрізком другої десятихвилинки стала її друга половина. Шведи знову успішніше провели кінцівку чверті, завдяки чому отримали двозначну...Спорт.ua

Житель Києва володіє найбільшою колекцією годинників у країні

Киянин Юрій Новицький зібрав найбільшу колекцію антикварних годинників в Україні, повідомляє РБК Україна. Найстаріший годинник в колекції киянина відноситься до першої чверті 18 століття.Infokava.com

Жіноча молодіжна збірна завершила груповий етап чемпіонату Європи

Уже після перших двох хвилин гри українки поступалися в 7 очок. У підсумку перша чверть закінчилася для нас з 10-очковим відставанням.Sportgid

витрачати багато грошей і купувати канцелярські приналежності та зошити на весь рік вперед. Набагато розумніше буде придбати все необхідне на першу чверть, а потім потихеньку докуповувати інші предмети по мірі необхідності. Як заощадити на підручниках Коли ви отримаєте в школі...Херсон Daily

Ворскла обіграла хорватський Рудеш в контрольному матчі

взяти участь у першому сезоні своєї команди в еліті хорватського футболу. Перші 15 хвилин «Ворскла» повністю контролювала хід гри. Наприкінці першої чверті години подача в штрафний завершилася ударом зльоту нападника «Рудешу» м’яч спочатку влучив у стійку, а потім, на думку...Спорт.ua

У черговому товариському матчі команда Василя Сачка переграла "Рудеш".   "Перші 15 хвилин "Ворскла" повністю контролювала хід гри. Наприкінці першої чверті години подача в штрафний завершилася ударом зльоту нападника «Рудешу» м’яч спочатку влучив у стійку, а потім в руку захисникові.Vpoltave.info

U-18: Україна обмінялася перемогами з Польщею в контрольних поєдинках

81:71. У звітному поєдинку поляки не стали відкладати справу у «довгу валізу» і не вагаючись прибрали ініціативу до своїх рук. Першу чверть вони виграли 23:14 а перед перервою збільшили свою перевагу ще на...Sportgid

81:71. У звітному поєдинку поляки не стали відкладати справу у «довгу валізу» і не вагаючись прибрали ініціативу до своїх рук. Першу чверть вони виграли 23:14 а перед перервою збільшили свою перевагу ще на п’ять очок. У другій половині матчу поляки...Спорт.ua

Жіноча збірна України поступилася в Литві

Українки впевнено почали зустріч, здобувши в першій чверті 6 очок переваги. На велику перерву литовки вже мали незначну перевагу в 1 бал.Sportgid

Збірна Іспанії виграла жіночий Євробаскет-2017

вирішальному поєдинку зустрічалися Іспанія і Франція. Іспанки зуміли нівелювати всі сильні сторони суперниць, продемонструвавши індивідуальну майстерність і класну командну гру. Перша чверть пройшла в рівній боротьбі, але далі Франція почала відчутно поступатися в рахунку - за кілька хвилин до сирени...Зеркало недели (газета)

До Дня Конституції у Полтаві відкрили документальну виставку

з трьох розділів. У першому розділі представлено копії документів, які свідчать про розвиток політико-правової думки та українського конституціоналізму наприкінці ХІХ першій чверті ХХ сторіччя. Документи другого розділу розповідають про розвиток конституціоналізму у радянський період. У цьому розділі представлено копії Конституцій...0532.ua

Як і у матчі з Угорщиною збірна України пропустила ривок у дебюті першої чверті. 1NEWS

Збірна України не зуміла пробитися до чвертьфіналу жіночого Євробаскету-2017

України проти Словаччини, передає УНН з посиланням на ФБУ.Як і у матчі з Угорщиною збірна України пропустила ривок у дебюті першої чверті. Словацькі баскетболістки стартували 9:0 та змусили Володимира Холопова брати швидку хвилину. Після тайм-ауту українкам вдалося призупинити спурт суперниць,...Unn.com.ua

додатковому раунді плей-офф, не зумівши пробитись у чвертьфінал. Як і у матчі з Угорщиною збірна України пропустила ривок у дебюті першої чверті. Словацькі баскетболістки стартували з 9:0 і змусили Володимира Холопова брати швидку хвилину. Після тайм-ауту українкам вдалося призупинити спурт...1NEWS

Жіноча збірна України обіграла Угорщину в третьому турі Євробаскета-2017. Як пише ФБУ, збірна України впевнено розпочала матч, вигравши першу чверть. Команда Володимира Холопова атакувала з високим відсотком і що важливо — виграла підбирання. За традицією активно матч почали Ягупова і...Гал-info

Україна обіграла Угорщину та посіла друге місце у групі на ЄвроБаскеті-2017

Збірна України впевнено розпочала матч, вигравши першу чверть 26:18.Unn.com.ua

Україна обіграла Угорщину та посіла друге місце у групі

Збірна України впевнено розпочала матч, вигравши першу чверть. Чемпион

Повторення пройденого: "Слобожанець" - "Динамо" - 8:4

На жаль, «Динамо» так і не зробило правильних висновків зі вчорашнього матчу. Точніше, щось змінилося, але цього вистачило тільки на першу чверть гри. Справді, початок додав оптимізму вболівальникам львівської команди. Наші хлопці з величезною жагою боротьби розпочали матч і вже...Галичина спортивная

Жінки. Україна поступилась Іспанії

Жіноча збірна України з баскетболу продовжує виступи на чемпіонаті Європи. Українки виграли першу чверть, однак у наступних були декласовані.Sportanalytic

БК "Калуш" на чемпіонаті Європи в Іспанії переміг "Старі гармати" з Німеччини

(Німеччина) – БК «Калуш» – 48:77. Гра з перших хвилин пішла у калушан легко. Практично кожен кидок потрапляв у ціль. Першу чверть наші баскетболісти виграли з рахунком 24:7, другу – 18:17, третю – 14:10 і заключну – 21:14. Найрезультативнішими гравцями...Галичина спортивная