перша чверть

баскетболістки зустрілися із командами групи А - столичною "Багірою" та ДЮСШ Переяслав-Хмельницького. Першим суперником "Юності" стали баскетболістки з Переяслава-Хмельницького. З першої чверті наші дівчата захопили лідерство і впевнено нарощували його протягом всієї гри. У підсумку - 60-27 - перемога "Юності".Спортивний Житомир

Дубль "Черкаських Мавп" поступився львів

А от друга команда "Черкаських Мавп" ніяк не може потішити вболівальників перемогами. У обох поєдинках господарів вистачило лише на першу чверть. ВIККА

БК "Універ" здобув переконливу перемогу над львівською Політехнікою

Першу чверть тернопільський Універ програв суперницям із відривом лише у 3 очки. Але надалі ігрова перевага була за підопічними Дмитра Третьяка. Галичина спортивная

"Політехніка гостюватиме у "Мавп": анонс матчів

без особливих труднощів. Найкращу реалізацію кидків «Політехніка» має з трьох секундної зони, а «Мавпи» із середньої дистанції. Найкраще львів’яни проводять першу чверть, набираючи в середньому в ній 25.6 очок. Провальною для «левів» є друга десятихвилинка в якій вони в середньому...Галичина спортивная

Воістину багатостраждальний український народ. Бо хіба є ще хоч один народ у світі, крім нас українців, хто за першу чверть XX століття пережив три голодомори: 1921-1923, 1932-1933, 1946-1947 років.Новости Житомира

пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ :: пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ - пїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ "пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ" пїЅ "пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ"

якість українських атакерів без сумніву не є високою. Тактичні зміни і настрій суперників обіцяв високі швидкості, і хоча б в першу чверть години емоцій вистачало, завдяки натхненню синього тризуба (Мертенс двічі був зупинений відчайдушними діями Рудька) і проривів з правого...Sportanalytic

БК "Франківськ" програє і перемагає в Миколаєві

У першому матчі сильніше почали господарки майданчика, які першу чверть завершили з десятиочковою перевагою. Втім наступного дня "Франківську" вдалось реабілітуватись за поразку. Наразі команда Юрія Процюка із сімома очками розташувалась...Галичина спортивная

рахунком 85:61. Українки лише на самому початку матчу зазнавали труднощів, дозволивши супернику відірватися в рахунку 2:7. Але, вже до кінця першої чверті, господарі майданчика не тільки наздогнали німкень у рахунку, але навіть оформили собі мінімальну перевагу — 19:18. Надалі українки тільки...Високий замок

Жіноча збірна України з баскетболу обіграла Німеччину і кваліфікувалася на Євробаскет

рахунком 85:61. Українки лише на самому початку матчу відчували труднощі, дозволивши суперницям відірватися в рахунку 2:7. Але, вже до кінця першої чверті, господарі майданчика не тільки наздогнали німкень в рахунку, але навіть оформили собі мінімальну перевагу - 19:18. Надалі українки...Закарпатський Кореспондент

Баскетбольний "Кубок Карпат" їде в Ужгород

грі здолали сербів 55-53, які в в матчі за 3-є місце, обігравши Будапешт, стали третіми. А фінал видався напрочуд вдалим: перша чверть залишилась за ужгородцями 22-16, на переву наша команда пішла вже програючи 6 очок. Перед заключною чвертю рахунок був...Голос Карпат

Доходи МЮ знизилися на 2,8%

У першій чверті нинішнього фінансового року (до 30 вересня) Манчестер Юнайтед отримав на 3,4 млн фунтів менше доходу, ніж у минулому році. У...Новини футболу

Баскетбольний клуб «СумДУ» вдома приймав клуб «Золотой век». У рамках чемпіонату України Вищої ліги команди зіграли ігри третього туру. Перша чверть була за студентами. Вони захопили лідерство - 20:16. Але у другій чверті гості їх наздогнали та завдяки останньому влучному...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

11 листопада сумські баскетболісти приймали вдома команду «Золотий вік» з Кропивницького. Вигравши першу чверть 20-16, сумчани програли всі інші, програвши і весь матч. Переломною була третя чверть, яку гості виграли з більш ніж 10-очковим...SumyToday

«Черкаські Мавпи» не змогли втримати перемогу у протистоянні з «Кривбасом»

результативну атаку. Надалі криворіжці дещо підтягнули гру, проте наздогнати “білих” їм було не під силу. Отож 18:12 для “мавп” після першої чверті у Черкасах. З початку другої десятихвилинки криворіжці почали грати більш агресивно як в захисті, так і в атакувальних...Нова доба

Кропивницькі баскетболісти вперше перемогли в нинішньому Чемпіонаті України

Господарі паркету записали до свого активу лише першу чверть. Після великої перерви кропивничани лише збільшували свою перевагу, яка після фінальної сирени сягнула 22 очок.Гречка

Перша ліга.

тому що в інший час суперники намагалися не вимазатися в бруді, що у них в підсумку так і не вийшло. Перша чверть поєдинку завершилася перемогою господарів 2:0. Для початку пройшла розрізна передача на Козьбана, який пробив в "будиночок" голкіперові. Потім...Ua-football

Павло Піскарьов: "З такою кількістю втрат виграти гру практично не реально"

команда. Думаю, що вона буде боротись за призові місця у кубку. Програли достойній команді. Що стосується гри, то ми провалили першу чверть пропустивши 33 очки. Але, як розпочався сумбур так все і закінчилось. Вважаю, що рахунок не по грі. Якщо...Галичина спортивная

Черкаські Мапви вдома гучно перемогли Золотой Век

почав експериментувати зі складом, використовуючи максимально широку ротацію. Проте це зіграло тільки на руку для баскетболістів "Золотого Века". Практично всю першу чверть гості трималися на рівних з господарями та навіть декілька разів виходили вперед. Але все стало на свої місця...Вчасно (Черкаси)

Кропивницькі баскетболісти були биті вдома «Черкаськими мавпами»

5-й хвилині чверті. За швидкими проходами гостей наші баскетболісти не встигали, програвали більшість підбирань. Суперники успішно пресингували і вже після першої чверті відправили кропивничан у нокдаун - 37:16.Малюнок гри не змінився і в решті чвертей. Високим швидкостям, індивідуальній майстерноті баскетболісти...Златопіль

Кропивницькі баскетболісти були биті вдома «Черкаськими мавпами» (ФОТО)

5-й хвилині чверті. За швидкими проходами гостей наші баскетболісти не встигали, програвали більшість підбирань. Суперники успішно пресингували і вже після першої чверті відправили кропивничан у нокдаун - 37:16. Оцінивши свої невисокі шанси у грі під кільцем суперників, акцент у другій...Гречка