перша чверть

"Говерла" двічі перемогла в Маріуполі

« Маріуполь». Підопічні Павла Піскарьова впевнено розпочали свій виїзний матч на майданчику суперника, реалізувавши свою ігрову перевагу над суперником у першій чверті гри у вісім очок — 25:17. В подальшому іванофранківці свою перевагу над маріупольцями збільшили, впевнено перегравши суперника в...Галичина спортивная

До капітана приєдналися Олександр Дробязко, Гліб Бузько та Андрій Куліш. Гречка

Продовження гольової феєрії: ЛУФК U-15 - СЕЛ "Байєрн" U-15 - 18:7

поєдинку. Та реалії життя виявилися дещо іншими. Коли називати речі своїми іменами, то практично долю зустрічі було вирішено вже в першій чверті. Команди дуже агресивно розпочали матч. Вже в першій атаці ватерполісти ЛУФК зусиллями Ченгіза Агаджанова відкрили рахунок. Сталося це...Галичина спортивная

це життям. Воно постає нікчемним для історичної доцільності, яка обернулася глобальною соціальною авантюрою. Завдяки попереднім кінороботам режисер добре знає культуру першої чверті ХХ століття. Символіка фільму ґрунтується на вражаючій достовірності аж до музейності: інтерєри, костюми, аксесуари, подані великим планом. Але...Урядовий Кур'єр

забрали господарі майданчику, про що і свідчив подальший рахунок на табло. Сумчани виграли всі чотири 10-ти хвилинки: 28:16 перемога в першій чверті, далі перемоги 25:23, 31:17 та 13:11 в другій, третій та четвертій десятихвилинках, відповідно. Найрезультативнішим у цьому поєдинку став...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Ярослав Зубрицький: "Молоді гравці з кожним роком стають сильнішими"

Головний тренер БК «Львівська Політехніка» прокоментував Галичині спортивній перемогу своєї команди в другому матчі з МБК «Маріуполь». - У першій чверті ми не потрапили свої кидки. Чисті кидали і не влучили. Якби забили то результат був би іншим. Друга четверть...Галичина спортивная

Рівному здолали господарів з команди БК-93 ОШВСМ у виїзному турі другого етапу вищолігового чемпіонату України сьогодні, 8 квітня. Вдало провівши першу чверть, кропивницькі баскетболісти розгубили всю перевагу у другій і на велику перерву пішли з двоочковим відставанням (36:38). У третьому...Гречка

Лідер НБА "Голден Стейт" обіграв клуб українця О.Леня

У поєдинку лідера НБА з аутсайдером, остання команда Західної конференції "Фінікс Санс" приймала першу "Голден Стейт Ворріорс", передає кореспондент УНН.У першій чверті феєричний виступ продемонстрував захисник "воїнів" Стефан Каррі, котрий набрав більше очок, ніж увесь колектив "Фінікса". Зірковий американець відправив...Unn.com.ua

№5 (2) з міста Дніпро. Житомирянки вийшли на гру в хорошому настрої, впевненими в собі, що дало свій результат. З першої чверті наші дівчата захопили перевагу, активно пресингували, відбирали м'яч, реалізовували хороші кидки і прості взаємодії в двійках-трійках. А тому...Спортивний Житомир

Ярослав Зубрицький: "Трьохочковими гру не виграєш"

із БК «КДПУ». - Результат позитивний — значить все добре. Чому був провал у другій чверті. Можливо тому, що в першій чверті у них грав великий Анісімов, а в другій вони почали із легкого складу. Високі не грали. Ми трошки...Галичина спортивная

- 6 оч.; Войцеховська Катя - 2 оч.; Палій Даша - 1 оч. Друга гра була проти дівчат з Дніпра. Першу чверть житомирянки почали досить злагоджено, але їм не вистачило реалізації кидків - дуже багато мазали. В підсумку отримали другу...Спортивний Житомир

Відбулись дві гри у рамках Чемпіонату студентської баскетбольної ліги серед чоловіків

техніки. Останні не створили жодного спротиву команді суперника. «Перша ж половина гри для цієї команди взагалі була провальною. В двох перших чвертях гравці закинули в кошик суперника по 2 очки, програвши першу половину гри з рахунком 4:33. Таким чином, в...Галичина спортивная

нокдаун. Команда Плеханова не впоралася з Тимофеєнко, який був, як завжди активним на обох сторонах майданчика, і половину очок в першій чверті пропустила з швидких відривів. На початку другої чверті запоріжці зусиллями Лук'янова і Носкова провели вдалий відрізок, зрівнявши рахунок...Mig.com.ua

набрали майже вдвічі більше очок, ніж суперник Київський Будівельник у чвертьфіналі плей-оф Суперліги розтрощив Кремінь. Команда Володимира Коваля вже у першій чверті набрала 39 очок, тим самим, створивши потужний фундамент для успіху у цій грі. Вже до великої перерви кияни...Znaj.ua

Сьогодні «Черкаські Мавпи» відіграють матч-відповідь із «БІПою»

Мавпами» та «БІПою» пройде сьогодні в Одесі. Стартовий поєдинок плей-оф залишився за командою Максима Міхельсона, яка, зробивши потужний ривок в першій чверті, контролювала хід зустрічі протягом усіх 40 хвилин і заслужено виграла з переконливою різницею – 92:66. У домашньому поєдинку...Нова доба

фіналу плей-оф Суперліги Черкаські Мавпи перемогли одеський клуб БІПА. Підгрунття для позитивного результату підопічні Максима Міхельсона створили собі ще у першій чверті, відірвавшись від суперника на 17 очок. Черкащанам вдалося втримати перевагу у першій половині гри, а у другій вони...Znaj.ua

О.Лень оформив восьмий дабл-дабл в сезоні НБА

центровий "Фінікс Санс" Олексій Лень провів результативну виїзну гру проти "Маямі Хіт", передає кореспондент УНН.О.Лень провів на паркеті без замін першу чверть в якій порадував публіку в "Амерікан Ейрлайнс арені" двома алей-упами та ще одним слем-данком. У наступному відрізку українець...Unn.com.ua

Минулого тижня відбулися три гри Чемпіонату студентської ліги серед чоловічих команд

15 березня команда Прикарпатського національного університету завітала в гості до команди медичного університету. Перша чверть для команди ІФМНУ була провальною.Бліц-інфо

серйозно налаштувалися на гру і, захопивши ініціативу з першої першої хвилини зустрічі, не відпускали її протягом усіх двох ігрових днів. Першу чверть в суботу БК "Житомир" завершив з відривом у 15 очок і практично не зменшував перевагу, а вже в...Спортивний Житомир