перша чверть

Полтавцям розкажуть невідому історію однієї вулиці

Полтави міські особняки провінційного дворянства. Та не лише провінційним романтизмом просякнута вулиця. Вона також є свідком трагедій, що розгорталися у першу чверть 20 століття: червоний терор не оминув і тиху замріяну Полтаву. Екскурсію проведе Оксана Бєлявська, кандидат архітектури, дослідниця архітектури...0532.ua

Весь день 22 травня у Тернополі буде хмарним. Тривалість світлового дня - 15 годин 39 хвилин. Фаза місяця - перша чверть, опівночі буде освітлено 58%. За останні 130 років 22 травня реєстрували такі температурні рекорди: макс: 28.3° (1950)…...Терен

Стіл Петлюри, розбірна гармата та однострої УНР: у Вінниці відкрили унікальну виставку.

куль. Вояк кінного полку Чорних запорожців зовні відрізняється від решти українських бійців. Він одягнений у однострій кавказького типу. Черкеска в першій чверті ХХ століття асоціювалась з козацтвом. Кубанські козаки перейняли цей вид одягу в кавказьких народів і протягом ХІХ століття...Vежа

Серия А. Торино заканчивает сезон победой

помітно. Середняки ліги діяли у вкрай повільному темпі, не особливо намагалися загострювати, схоже, просто чекали на фінальний свисток сезону. Впродовж першої чверті матчу було завдано лише одного удару по воротах, ще за кілька хвилин ми побачили найцікавіший епізод в перші...Ua-football

НБА. Клівленд розірвав Бостон у відповідь на дві стартові поразки

двох поразок у Бостоні команда ЛеБрона Джеймса прагнула крові і продемонструвала, що її ще зарано списувати з рахунків. Вже в першій чверті "Клівленд" відірвався на 15 очок, а за підсумками другої чверті збільшив свою перевагу до 19. Зрештою, "Бостону" так...Ua-football

4,26 млн. одиниць. Попит на кросовери збільшився на 18,7%, а популярність мінівенів, навпаки, продовжує падати – на 20,7% тільки за першу чверть поточного року. Не дивно, що автовиробники замінюють свої MPV кроссоверами, слідуючи ринковому тренду. Найбільшим автомобільним концерном залишилася Volkswagen...Автомобильные новости

Реал став другим фіналістом Євроліги

цій грі зустрічалися ЦСКА і Реал Мадрид. Вже на самому початку гри господарі взяли гру в свої руки і після першої чверті рахунок був 30:20. У другій десятихвилинці мадридців змогли реабілітуватися і навіть вирватися вперед на 1 очко. Гра ставала...Ua-football

Фенербахче став першим фіналістом Євроліги

Євроліги, в якому грали стамбульський Фенербахче і Каунаський Жальгіріс. Перші хвилини були дуже напруженими команди грали рівно, але під кінець першої чверті господарі змогли відірватися від суперника на 6 очок. Після паузи жодна з команд не хотіла поступатися і перед...Ua-football

Х`юстон – Голден Стейт – 127:105 (26:21, 38:29, 31:29, 32:26) Рахунок серії – 1:1 Рівна боротьба у матчі тривала тільки в першій чверті, а потім Х’юстон втік вперед і більшу частину поєдинку вів більше 10 очок. Рокетс не вдалося стримати Кевіна...UkrBasket

свою команду не зумів. Натомість "Рокетс" спрацювали як єдиний механізм, вдало діючи в атаці, і перекриваючи свої прогалини у захисті. Перша чверть пройшла за рівної гри. Лише наприкінці "Х’юстону" вдалося піти у невеликий відрив. Все завдяки трьом влучним трьохочковим, у...24 канал

"Клівленд" зазнав другої поразки у фіналі Східної конференції НБА

баскетболісти Бостон Селтікс провели другий матч фінальної серії Східної конференції проти БК Клівленд Кавальєрс, передає кореспондент УНН. Завдяки феноменальній проведеній першій чверті у виконанні Леброна Джеймса (набрав 21 очко) Клівленд мав невелику перевагу над господарями паркету 27:23. У другому проміжку...Unn.com.ua

"Голден Стейт". Все у грі було вирішено у другій половині матчу. На велику перерву команди пішли за рівного рахунку. Якщо першу чверть "Х'юстон" і виграв з різницею в одне очко 30:29, то цю незначну перевагу вдалося подолати до сирени 56:56.24 канал

день для підготовки до фінального матчу, в якому потрібно показати себе на 100%. – Як ви поясните труднощі “Монако” в першій чверті? – “Людвігсбург” – хороша команда, яка сильно захищається. Ми очікували цього, але не були готові негайно реагувати на...UkrBasket

грецький клуб на початку зустрічі зробив ривок 0:9, "монегаскам" вдалося вирівняти гру. Саме з різницею в 9 очок вони програли першу чверть 20:29. Друга чверть закінчилася у нічию 24:24, тож на велику перерву команди пішли за рахунку 44:53. Скоротили відставання...24 канал

День святого Юрія: чим ця дата особлива і що не можна робити

роса – буде хороший урожай проса. Якщо йде сніг або град, або ж на деревах помітний іній – гречка вродить. Перша чверть, сильний вітер, який жене хмари на похмурому небі – така погода збережеться ще досить довго. Ніч з 6...Закарпатський Кореспондент

23:30) Рахунок серії – 0:2 Загравши в стартовій чверті Кевіна Лава, Клівленд зумів утриматися на короткій дистанції після очікуваної ударної першої чверті від Торонто, клуб з Огайо не дав можливості супернику створити комфортний заділ на початок матчу. ЛеБрон, набрав лише...UkrBasket

Українець Гладир допоміг "Монако" вийти у фінал баскетбольної Ліги чемпіонів

захисника Сергія Гладира  вийшов у фінал Ліги чемпіонів ФІБА. В рамках "Фіналу чотирьох" монегаски розібралися з німецьким "Людвігсбургом" - 87:65. Перша чверть залишилася за німцями, після чого "Монако" вдалося переломити хід поєдинку і здобути впевнену перемогу. Гладир в цьому матчі...Зеркало недели (газета)

"ЛДУФК-СКІФ-Спартак" програв у вирішальному матчі за бронзу

рахунком 45:57 та зайняв підсумкове четверте місце. Вже сьома у цьому чемпіонаті зустріч між суперниками розпочалась для львів’янок дуже невдало: першу чверть вони програли з рахунком 8:27, чим суттєво ускладнили собі життя у матчі. У другій десятихвилинці підопічні Ірини Клєніної...Галичина спортивная

п’ятірки: в основі лучан з’явився молодий шутер Прозапас. В гостей – прогнозовано з’явилася п’ятірка на чолі з Фурманом і Шкондею. Перша чверть 23-13 Рахунок в матчі відкрив Володимир Коцько. «Коця» реалізував два з фолом та змусив порушити правила лідера гостей...Волинська правда

поєдинку №4 пройшла за сценарієм матчу вівторка – одесити забомбардували кільце “говерлян”, що втілилось у семиочкову перевагу гостей за підсумком першої чверті. Господарі паркету не склали зброю, і на екваторі другої десятихвилинки “трійка” Олександра Шостухи вперше у матчі виводить підопічних...Westnews