перша чверть

"Говерла" крокує до наступного раунду Кубка України

5 підбирань), Орленко (4 + 6 підбирань), Калашніков (4), Лонюк (3), Дроздов (2 + 3 перехвати), Аврахов (1). Після рівної першої чверті (16:16), в другій 10-хвилинці "Говерла" почала збільшувати відрив. Після першої половини він сягнув 11 очок — 37:26. Другу...Галичина спортивная

Господарі упевнено почали матч, вигравши першу чверть 26-9 і до кінця матчу тримали ініціативу.Спортивний Житомир

БК "Хімік" провів перший матч групової стадії Кубку Європи ФІБА

Почали матч команди на високих швидкостях, супроводивши швидку гру відмінними кидковими показниками. І український, і турецький клуби реалізували за першу чверть 60 відсотків дальніх спроб.Unn.com.ua

Вже під час першої чверті господарям, серед яких змістовну гру демонстрували […]...Верже

Лень набрав 20 очок за "Фінікс" у передсезонному матчі НБА

Санс», прийнявши австралійський БК «Брісбен Буллетс», передає кореспондент УНН. Український центровий з’явився на паркеті із заміни на 7-й хвилині. У першій чверті уродженець міста Антрацит взяв кілька підбирань та обіграв по лицьовій лінії візаві, закинувши м’яч з іншого боку кільця.1NEWS

Будівельник завдав Політехніку четвертої поразки поспіль

Харків'яни виграли першу чверть, але надалі не змогли нав'язати супернику боротьбу Суперліга Парі-Матч. Регулярний чемпіонат «Будівельник» - «Політехнік» 96:61 (20:23, 29:15, 27:15, 20: 8)...Спорт.ua

БК Будівельник поступився Дніпру в центральному поєдинку Суперліги

Спорту" відбулося протистояння Суперліги Парі-Матч в якому чинний чемпіон країни "Будівельник" приймав володаря Кубку України "Дніпро", передає кореспондент УНН.   Перша чверть підтвердила вивіску центральної баталії – відбувалася непоступлива гра, команди не відпускали одна одну, як наслідок 17:16 на користь...Unn.com.ua

БК "Хімік" поступився "Істанбулу" у матчі-відповіді кваліфікації Кубку Європи ФІБА

в єврокубках южненський "Хімік" провів матч-відповідь другого відбіркового кола Кубку Європи ФІБА із турецьким "Істанбулом", передає кореспондент УНН.    У першій чверті турки, яким необхідна була перемога мінімум з різницею у два очки, пішли у невеликий відрив (8:15) та завершили...Unn.com.ua

Матч Суперліги: «Будівельник» поступився «Дніпру»

«Палаці Спорту» відбулося протистояння Суперліги Парі-Матч в якому чинний чемпіон країни «Будівельник» приймав володаря Кубку України «Дніпро», передає кореспондент УНН. Перша чверть підтвердила вивіску центральної баталії – відбувалася непоступлива гра, команди не відпускали одна одну, як наслідок 17:16 на користь...1NEWS

Хімік програв у другому матчі кваліфікації Кубка Європи ФІБА

та Чевика дозволили туркам зміцнити свою перевагу. Триочкова влучна спроба Сидорова дозволила українцям скоротити відставання до 4 очок. Взагалі за першу чверть гості реалізували 5 триочкових...Sportgid

та Чевика дозволили туркам зміцнити свою перевагу. Триочкова влучна спроба Сидорова дозволила українцям скоротити відставання до 4 очок. Взагалі за першу чверть гості реалізували 5 триочкових з 7 спроб, на що южненці відповіли лише двома рівнозначними влучаннями Сидорова. З початком...Спорт.ua

«Будівельник» розгромив «Миколаїв»

– старт, Отверченко 16, Крутоус 13, Конате 9 + 6 підбирань, Дроздов 3, Брістол 2 + 5 підбирань Хід гри Перша чверть проходила за рівної боротьби. Кияни грали швидше і отримували більше можливостей для вільного кидка. Миколаєву очки в атаці...Миколаївська правда

«Золотой Век» зазнав мінімальної поразки у першій грі нового сезону

вже у дебюті зустрічі: з перших хвилин протистояння гості заволоділи ініціативою, провели декілька вдалих атак і у підсумку закономірно виграли першу чверть – 17:29. Однак підопічні Георгія Ступенчука навіть не думали здаватися і ще до великої перерви спробували надолужити втрачене.Fakel

Будівельник завдав Миколаєву першої поразки в сезоні

Отверченко 16, Крутоус 13, Конате 9 + 6 підбирань, Дроздов 3, Брістол 2 + 5 підбирань Статистика матчу Хід гри Перша чверть проходила за рівної боротьби. Кияни грали швидше і отримували більше можливостей для вільного кидка. Миколаєву очки в атаці...Спорт.ua

Хімік впевнено обіграв Політехнік

і атакували з високим відсотком. При цьому віце-чемпіон відпрацьовував в захисті і навіть застосовував пресинг по всьому майданчику вже в першій чверті. «Політехнік» тримався за рахунок Хаджишеховіча та Йовановича, однак пропустив за першу чверть 30 очок і швидко отримав 13...Спорт.ua

"Миколаїв" у овертаймі переміг "Черкаські Мавпи"

заробити семи очковий гандикап, проте на останній хвилині Конєв та Бояркін власними зусиллями повернули свою команду до гри: 17:15 після першої чверті. В другому періоді команди вже грали більш зосереджено та припускалися мінімуму помилок. Як результат – глядачі в  ПС...Миколаївська правда

Миколаїв у овертаймі переміг Черкаські Мавпи

заробити семи очковий гандикап, проте на останній хвилині Конєв та Бояркін власними зусиллями повернули свою команду до гри: 17:15 після першої чверті. В другому періоді команди вже грали більш зосереджено та припускалися мінімуму помилок. Як результат — глядачі в ПС...Спорт.ua

Донбас здобув сьому підряд перемогу на старті УХЛ

Значний заділ в першому періоді зробили хокеїсти домашньої команди. Як виявилося, перша чверть стала вирішальною у визначенні переможця баталії.Unn.com.ua

Будівельник здобув перемогу в стартовому турі

влучним ближнім кидком. Потім почалися такі собі гойдалки, коли команди по черзі виходили вперед у рахунку. Проте вже в середині першої чверті в Черкас почала проявлятися головна проблема: відсутність другого центрового. Як наслідок будівельники почали продавлювати черкасців та йти у...Спорт.ua

Будівельник поступився Цмокі-Мінску і залишив Лігу чемпіонів

Першу чверть матчу, у якому чемпіону України треба було відігравати 5 очок, можна розділити на дві частини. Перша залишилася за гостями, які скористалися невдалою грою Будівельника в захисті. Кияни залишали суперників на дузі і програвали опонентам епізоди один в один.Спорт.ua