перша ракетка

Перша ракетка України Світоліна програла турнір в Цинциннаті

Нагадаємо, матч був перенесений на наступний ігровий день через дощ Громадське радіо

Світоліна програла в матчі третього кола турніру в Цинциннаті

Перша ракетка України Еліна Світоліна програла матч третього кола турніру серії Premier 5 в Цинциннаті Юлії Гергес. Раніше Еліна Світоліна стала чемпіонкою турніру в канадському Торонто. Зеркало недели (газета)

Світоліна обіграла Цуренко на турнірі WTA

Це був перший матч між тенісистками на турнірах Жіночої тенісної асоціації. Перша ракетка України Еліна Світоліна обіграла свою співвітчизницю Лесю Цуренко і вийшла в третій раунд турніру серії Premier 5 в Цинциннаті (США).Про...Високий замок

Перша ракетка України і п'ятий номер світового рейтингу Еліна Світоліна у чвертьфіналі турніру у Торонто обіграла переможницю Вімблдону-2017 Гарбіньє Мугурузу, передає УНН з посиланням на прес-службу НОК України. «Еліна Світоліна перемогла чемпіонку Wimbledon-2017 Гарбіньє Мугурузу в 1/4 фіналу тенісного турніру...1NEWS

Лідер жіночого тенісу України Еліна Світоліна має шанс наступного тижня стати першою ракеткою світу, інформує УНН з посиланням на Федерацію тенісу України. В жіночому тенісі наразі склалася унікальна ситуацію. Одразу п’ять спортсменок претендують...1NEWS

"гарячі" фото з Instagram кращої тенісистки України Еліни Світоліної

В соціальної мережі у першої ракетки України понад 100 тисяч передплатників.Ta4ki.net

Цуренко обіграла росіянку і вийшла у друге коло турніру в Цинциннаті

Українка успішно стартувала на першості в США. Відзначимо, що в другому раунді Цуренко зустрінеться з першою ракеткою України Еліною Світоліною.Зеркало недели (газета)

Відомий іспанський тенісист Рафаель Надаль знову стане першою ракеткою світу 21 серпня. Це пов'язано з відмовою швейцарця Роджера Федерера виступати на турнірі в американському Цинциннаті. Також від участі в...Урядовий Кур'єр

Рафаель Надаль стане першою ракеткою світу

Іспанський тенісист Рафаель Надаль із наступного тижня займе перший рядок рейтингу Асоціації тенісистів-професіоналів (ATP). iPress

Світоліна очолила чемпіонську гонку WTA

Перша ракетка України Еліна Світоліна після перемоги на турнірі в Торонто піднялася з п'ятого на перше місце у чемпіонській гонці WTA. Зазначимо, що перемога над Возняцкі у фіналі канадського турніру стала для Світоліної десятої перемогою над тенісисткою топ-10 в сезоні...Зеркало недели (газета)

Перша ракетка України і п'ятий номер світового рейтингу Еліна Світоліна у фіналі турніру в Торонто обіграла датчанку Каролін Возняцкі 6:4, 6:0, передає Tribuna. Це був п'ятий фінал Світоліної в цьому сезоні, вона виграла всі. Для Возняцкі фінальний матч в Торонто...Урядовий Кур'єр

Перша ракетка України Світоліна обіграла переможницю Вімблдону-2017

Перша ракетка України Еліна Світоліна обіграла переможницю Вімблдону-2017 Гарбіньє Мугурузу у чвертьфіналі тенісного турніру WTA серії Rogers Cup у Торонто. Про це повідомили у Національному олімпійському комітеті. Вісник+К

Знай наших: Світоліна перемогла у престижному турнірі

Фінальну гру спортсменка провела з колишньою першою ракеткою світу - датчанкою Каролін Возняцкі.Replyua

Українська тенісистка Світоліна виграла турнір WTA серії Rogers Cup

Перша ракетка України Еліна Світоліна стала переможницею тенісного турніру WTA серії Rogers Cup Громадське телебачення

Українська тенісистка Світоліна перемогла у фіналі турніру Rogers Cup

Українська спортсменка Еліна Світоліна у фіналі турніру Rogers Cup перемогла колишню першу ракеткою світу - Каролін Возянцькі...Громадське радіо

Світоліна вийшла до фіналу турніра WTA

Українська тенісистка, перша ракетка України Еліна Сітоліна вийшла до фіналу турніра WTA Premier 5 Rogers Cup, що проходить у Торонто (Канада). Про це 13...Високий замок

Українська тенісистка, перша ракетка України Еліна Сітоліна вийшла до фіналу турніра WTA Premier 5 Rogers Cup, що проходить у Торонто (Канада).Украинская Правда

Перша ракетка України Еліна Світоліна розгромно перемогла у півфіналі турніру Premier 5 в Торонто, обігравши у двох сетах Сімону Халеп - 6:1, 6:1. Гал-info

Перша ракетка України Еліна Світоліна обіграла переможницю Вімблдону-2017 Гарбіньє Мугурузу у чвертьфіналі тенісного турніру WTA серії Rogers Cup у Торонто. Про це 12 серпня повідомили у Національному олімпійському комітеті. "Еліна Світоліна перемогла чемпіонку Вімблдон-2017 Гарбіньє Мугурузу в 1/4 фіналу тенісного...Високий замок

Перша ракетка України Еліна Світоліна обіграла переможницю Вімблдону-2017 Гарбіньє Мугурузу у чвертьфіналі тенісного турніру WTA серії Rogers Cup у Торонто У суботу Світоліна перемогла в останніх двох сетах. Еспресо TV