Метки новостей

• Сідней . • плани . • рекорд . • сезон . • старт

перша ракетка

Світоліна розкрила плани на старт сезону

Перша ракетка України Еліна Світоліна вже знає календар початку сезону 2017 року, повідомляє сайт Sportanalytic.com. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Рейтинг ATP/WTA. Рекорд Світоліної, прогрес СтаховськогоПершим турніром буде підготовчий Premier в Брісбені, який раніше не входив у плани. Потім буде Сідней, завершить серію Гранд-слем...Sportanalytic

пїЅпїЅпїЅпїЅ :: пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ ATP/WTA. пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ, пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ

в історії України. Леся Цуренко та Катерина Бондаренко піднялись на одну сходинку - 57-та та 69-та відповідно.В чоловічому розряді нашою першою ракеткою залишається Олександр Долгополов з 62-м показником. В тойже час Сергій Долгополов додав аж шість позицій і став...Sportanalytic

фіналі Хорватію Про це повідомляє Depo.Сектор. Після двох днів Аргентина поступалася Хорватії з рахунком 1:2, а вже в четвертому матчі перша ракетка Аргентини Хуан Мартін Дель Потро програв перші два сети Марину Чилічу, і здавалося, що трофей вже нікуди не...ДеПо

Британець Енді Маррей став переможцем Підсумкового турніру ATP Finals та завершив рік у ранзі першої ракетки світу. У фінальному матчі він у двох сетах переміг другого номера тенісного рейтингу Новака Джоковіча - 6:3, 6:4.Newsru.ua

Маррей став чемпіоном Підсумкового турніру АТР

6:3, 6:4. Вперше за останні п'ять років Новак Джокович не зумів стати чемпіоном у Лондоні і завершити сезон у статусі першої ракетки планети. Маррей за цю перемогу отримає 1500 рейтингових очок і більше двох мільйонів доларів призових. Нагадаємо, в жовтні...Зеркало недели (газета)

Британець Маррей став чемпіоном Підсумкового турніру ATP та залишився першою ракеткою світу

У фінальному матчі зустрічалися два найкращих тенісиста світу. УНИАН (ИА)

Визначилися всі півфіналісти Підсумкового турніру ATP

в Лондоні, визначилися всі учасники півфіналів. З групи Джона Макінроя у півфінал вийшли британець Енді Маррей і японець Кей Нісікорі. Перша ракетка світу Маррей в матчі третього туру переграв Стена Вавринку. Матч тривав 1 годину 27 хвилин, його підсумковий рахунок...Зеркало недели (газета)

Джокович і Раоніч стали першими півфіналістами Підсумкового турніру ATP

у Домініка Тіма з рахунком 7:6 (7:5), 6:3. Ще два півфіналісти визначаться за підсумками матчів іншої групи. Сьогодні, 18 листопада, перша ракетка світу Енді Маррей зіграє зі Стеном Ваврінкою, а Кей Нісікорі зустрінеться з Маріном...Зеркало недели (газета)

Найкраща тенісистка світу Анжеліка Кербер зустрілась з Бараком Обамою Про це повідомляє Depo. Сектор з посиланням на Твіттер тенісистки. Яка честь зустрітися з президентом Обамою", - підписала фото Кербер. ДеПо

олімпійських комітетів. Нагороди АНОК вручили у катарській Досі. Пуерториканка Моніка Пуч виборола золото у фіналі олімпійського турніру з тенісу проти першої ракетки світу Анжелік Кербер. Моніка Пуч, лауреатка премії АНОК: Я хотіла б подякувати АНОК за надану мені честь. Я...Урядовий Кур'єр

Еліна Світоліна припинила співпрацю зі своїм тренером Ієном Хьюзом Хьюз приєднався до команди Світоліной влітку 2014-го року. ДеПо

ставала олімпійською чемпіонкою: один раз в одиночному розряді і тричі в парі з сестрою Сереною. У 2002 році вінус була першою ракеткою світу. П'ять разів американка вигравала Вімблдонський турнір і двічі Відкритий чемпіонат США.Еспресо TV

Перша ракетка України Еліна Світоліна після напруженого сезону ніжиться під палким сонцем Мальдів. На... Експрес

Перша ракетка України Ілля Марченко вдало стартував на турнірі у Словаччині із призовим фондом 85 тисяч євро. Sportanalytic

Маррей став першою ракеткою світу

Енді Маррей вперше в кар'єрі став першою ракеткою світу.Зеркало недели (газета)

Перша ракетка України поступилася першим місцем Петрі Квітовій у фіналі малого підсумкового турніру року. Выбор 2014

Перша ракетка України програла у фіналі WTA Elite Trophy

Цього року Світоліна вперше за свою кар'єру виступила у фіналі цього турніру. тенісистку Йоханну Конту у півфіналі WTA Elite Trophy. Ракурс

Світоліна поступилася у фіналі тенісного турніру WTA Elite Trophy

Перша ракетка України програла вирішальний матч чешці Петрі Квітовій. УНИАН (ИА)

Найкраща тенісистка України вийшла у фінал підсумкового турніру року

Перша ракетка України Еліна Світоліна перемогла Йоханна Конту у півфіналі малого підсумкового турніру року WTA Elite Trophy Фінал WTA Elite Trophy стане для Світоліної першим за час кар'єри. Ракурс

Перша ракетка України пробилася до фіналу WTA Elite Trophy. Читати на сайті: The post Світоліна пробилася до фіналу престижних змагань appeared first on Выбор 2014. Выбор 2014